LUMPEKSY Lublin - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 08:22   #1801
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Rotkohl, przypadkowo calkiem :-D moj znajomy z liceum ma z Toba zdjecie profilowe :-D zobaczylam oznaczenie i jak zobaczylam na innym zdjeciu Twoj balkon/taras (zagladam na bloga czasami :-D ) to juz bylam na 100% pewna
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 08:52   #1802
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Rotkohl, przypadkowo calkiem :-D moj znajomy z liceum ma z Toba zdjecie profilowe :-D zobaczylam oznaczenie i jak zobaczylam na innym zdjeciu Twoj balkon/taras (zagladam na bloga czasami :-D ) to juz bylam na 100% pewna
haha to ja nie wiem kto ma ze mną zdjecie profilowe weź mi na priv podeślij bo nie moge skojarzyć o kogo chodzi
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 06:40   #1803
egreta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: LUMPEKSY Lublin

hejka

otwierają nowy ciuch na ul leonarda, nie wiem dokladnie jaki nr , ale jak sie idzie z targu z wileńskiej to na wprost widać. był juz tam kiedyś ciuch, ale nie za fajny, a teraz widziałam jak targaja wielkie worki z ciuchami i butami i wczoraj weszłam to zobaczyłam kartkę własnie z informacją że otwarcie nowego sklepu z tanią odzieżą 9 listopada. ale nie było informacji od której albo nie doczytałam, czy ktos może coś słyszał wie ???
egreta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 08:03   #1804
domaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: LUMPEKSY Lublin

tak jest otwierają nowy ciuszek byłam akurat jak zdejmowali starą reklamę z okna i było otwarte więc weszłam a tam masa ciuchów ! dziewucha powiedziała ze sami ciągną towar i tylko ze szkocji, bez żadnych tam niemieckich ciuchów. będą tam rzeczy outletowe i oczy mi zabłysły jak padła firma ZARA , z tego co mowiła ciuchy nowe h&m i zara i końcówki kolekcji a oprócz tego oczywiście używane ciuszki torebki i buty. planowo otwarcie sobota o godz 9:00.
domaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 19:08   #1805
magdaaa465
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Wiecie w którym ciuchlandzie w LBN najłatwiej dostać fajne jeansy?
magdaaa465 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 22:27   #1806
akanimod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: LUMPEKSY Lublin

ha zaczelam szukac tematu bo mam właśnie ulotkę w ręku a zapowiada się ciekawie wielkie otwarcie 9 listopad godz 9 tania odziez nowa, uzywana, outlet, że wtedy nowy towar i buty, ale najbardziej zainteresowal mnie napis na ulotce że mają odzież nową i używaną, koncowki serii, buty bizuterie, znane marki, bezposredni import i o to czego chyba nie ma zaden sklep suchajcie bo cytuje z ulotki " przyjmujemy zamowienia na rzeczy nowe ". No po prostu marzylam o czyms takim bo nie kazdy ma okazje wybrac sie na zakupy do londynu czy w ogole za granice a co oni zrobia to za mnie ? wlasnie sie zatanawiam jak to moze dzialac ? slyszla ktoras z was o takim systemie ?
akanimod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 09:32   #1807
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Hej dziewczyny Dawno tu nie zaglądałam Już jako tako się ogarnęłam w Lublinie, może poleci mi któraś z Was ciuchland w okolicach miasteczka akademickiego? Bo wszystkie fajne chyba daleko Wiem, że na Weteranów coś jest i już wiem gdzie, ale nie miałam czasu zajść.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-12, 20:24   #1808
aguskowatosc
Raczkowanie
 
Avatar aguskowatosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 83
Dot.: LUMPEKSY Lublin

I co, był już ktoś w tym nowym ciuchu na przeciwko targu na Wileńskiej?
aguskowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 20:18   #1809
aguskowatosc
Raczkowanie
 
Avatar aguskowatosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 83
Dot.: LUMPEKSY Lublin

I jeszcze jedno. Na czubach jak się wysiada na przystanku Dziewanny to na przeciwko przystanku jest ciuchland. Był ktoś tam? Warto wpaść?
aguskowatosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 21:30   #1810
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez aguskowatosc Pokaż wiadomość
I co, był już ktoś w tym nowym ciuchu na przeciwko targu na Wileńskiej?
Właśnie właśnie Mam ochotę jutro polumpeksowac trochę i planuję zapuścić się własnie w okolice targu i oblecieć tamte ciuchlandy no i zajrzałabym do tego nowego. Był już ktoś?
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 22:09   #1811
akanimod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: LUMPEKSY Lublin

własnie i ja się wybieram , bo na otwarcie nie dałam rady przez wyjazd. koleżanka była to mówiła że fajne ciuszki, modne, dużo spodni i jeansy i skinny i częste promocje z zaskoczenia i że w dzień otwarcia nagle ogłosili że wszystko jest za 50% to ludzie kupowali jak szaleni. wywieszka nowego towaru jest w sobote i rzucają wtedy też buty i torebki. czynne od godz 9 i tym razem już sie wybieram, mam nadzieje że tłumu nie będzie i uda się cos upolować dam znac co i jak po odwiedzeniu .
akanimod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 10:30   #1812
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: LUMPEKSY Lublin

hejka
dziewczyny a gdzie w poniedziałek jest wszystko po 1 zł?

potrzebuję duużo t-shirtów. ewentualnie na wagę, tylko nie wiem co lepiej się opłaca. nigdy nie byłam w ciuchu gdzie płaci się za kg i nawet nie wiem gdzie takie są.

dżaga-paula wlazlam na twojego pingera, lubię tak samo jak bloga

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2013-11-15 o 10:36
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 11:09   #1813
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
dżaga-paula wlazlam na twojego pingera, lubię tak samo jak bloga
Senk ju senk ju

Cytat:
Napisane przez akanimod Pokaż wiadomość
własnie i ja się wybieram , bo na otwarcie nie dałam rady przez wyjazd. koleżanka była to mówiła że fajne ciuszki, modne, dużo spodni i jeansy i skinny i częste promocje z zaskoczenia i że w dzień otwarcia nagle ogłosili że wszystko jest za 50% to ludzie kupowali jak szaleni. wywieszka nowego towaru jest w sobote i rzucają wtedy też buty i torebki. czynne od godz 9 i tym razem już sie wybieram, mam nadzieje że tłumu nie będzie i uda się cos upolować dam znac co i jak po odwiedzeniu .
Pewnie te promocje z racji tłumów. I tak na tym nie stracą a wyrobią sobie dzięki temu opinię fajnego ciucha.
Dziś byłam i mnie jednak jakoś specjalnie nie zachwycił. Faktycznie jest sporo "modnych" spodni czyli nie dzwonów, nie szwedów, nie jakichś starych wycierusów Lee z Hameryki Ale spodnie są naprawdę drogie. Na Ruskiej za 25zł kupi się nowe rurki, a tutaj widziałam jedne po 26, inne po 28zł, także tak se...Jeśli chodzi o bluzki, sukienki to pewnie reguły nie ma - trzeba trafić. Są rzeczy z RI, Atmo, itp. ale mają też swoją cenę Dobrze że przynajmniej można trafić na jakieś obniżki czasami.
Acha. Do kosza złotówkowego ląduje (z tego co zauważyłam) to co ma dziurę, sporo plam, ewentualnie jakieś pier.dółki dla dzieci - rajstopki, sweterki, itp.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 21:13   #1814
akanimod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: LUMPEKSY Lublin

i ja byłam na leonarda i trafiłam na fajne ciuszki, i fakt ceny troszkę za wysokie były ale jak zapytałam czy jakieś promocje dzisiaj są to mi powiedziała pani że na dziecko 50% a inne ceny można negocjować i się udało mi fajnie utargować, a jeden sweterek miał małą plamkę to sama mi opuściła cenę bez żadnego gadania . pogadałam sobie troszkę bo wypytywałam o to kiedy bedzie 50% albo wszystko za 1 zł, no i dowiedziałam się że sklep dopiero działa tydzień, i dopiero mysla co i jak i kiedy zrobić w promocji. z tego co tłumaczyła sami wioza towar ze szkocji , i nie oplaca im sie robić wyprzedazy za 1 zł, ale mówiła że są w trakcie ustalania konkretów i prawdopodobnie 30-go każdego miesiąca bedzie całkowita wyprzedaz po 1 zł. w koszu nie grzebałam to nie wiem co tam jest. ale sama myśle że bede tam czesto zaglądac bo jest miło i da sie potargować, elegancki płaszczyk h&m za 25 zł, i super rurki za 16 zł to chyba super mi sie trafiło
akanimod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:05   #1815
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Ooo dziewczyny a gdzie dokładnie jest ten lumpek?
Bo szczerze mówiąc nie kojarzę za bardzo, a targ na wileńskiej znam dobrze.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 07:14   #1816
Interbeta
Raczkowanie
 
Avatar Interbeta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 324
Dot.: LUMPEKSY Lublin

akanimod, jak dojechać do tego ciuchlandu?
Interbeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 09:40   #1817
annadiana
Rozeznanie
 
Avatar annadiana
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 858
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Leonarda - schodkami na 1. piętro

teraz to trochę inaczej wygląda

googlemap
__________________
Every night in my dreams I see you, I feel you,
That is how I know you go on.
2010-01-31
2015-04-12
2016-08-13


annadiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 12:53   #1818
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: LUMPEKSY Lublin

annadiana
Dziękuję!
Tak myślałam, ale nie byłam pewna
Chyba się wybiorę w niedalekiej przyszłości , a jak nic nie znajdę to zawsze zostaję ten na targu na wileńskiej
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 13:11   #1819
akanimod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4
Dot.: LUMPEKSY Lublin

no dokładnie to ten budynek, teraz mają reklame na całe okna i nie sposób jej nie zauważyc.
akanimod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 23:02   #1820
domaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: LUMPEKSY Lublin

był ktoś ?? jakies opinie ? bo mnie akurat nie było w lb i sie zastanawiam czy warto sie wybrac? z tego co czytam opinie ze jeansy za 26 zł to nie jest jakos drogo, bo i na wolskiej kupowałam po 24 zł jeansy w lecie, a na targu to raczej nie sadze aby coś oprocz skarpetek w takiej cenie kupic a tym bardziej nie spodnie przeciez bo ceny zaczynaja sie od 40 zł wzwyż. ale kusi mnie to ze mozna sie targowac, ciekawe na ile sie to sprawdza w rzeczywistosci???
domaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 09:32   #1821
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez domaka Pokaż wiadomość
był ktoś ?? jakies opinie ? bo mnie akurat nie było w lb i sie zastanawiam czy warto sie wybrac? z tego co czytam opinie ze jeansy za 26 zł to nie jest jakos drogo, bo i na wolskiej kupowałam po 24 zł jeansy w lecie, a na targu to raczej nie sadze aby coś oprocz skarpetek w takiej cenie kupic a tym bardziej nie spodnie przeciez bo ceny zaczynaja sie od 40 zł wzwyż. ale kusi mnie to ze mozna sie targowac, ciekawe na ile sie to sprawdza w rzeczywistosci???
Przecież już wyżej jest kilka opinii. Każdy inaczej w sumie odbiera poszczególne ciuchlandy więc najlepiej samemu iść i zobaczyć.
Skarpetki tyle na targu raczej nie kosztują Na tym nowym za PKS za 25-35zł kupisz nowe spodnie, dlatego ja osobiście uważam, że ten lump jest dość drogi, tym bardziej, że nie wszystkie pary są jakieś supermodne. Już lepsze ceny były kiedyś w ciuchlandzie w takiej uliczce przed Swojską Chatą (jest tam ksero, fryzjer, jakieś rzeczy na imprezy typu balony) - kupowałam tam rok temu białe spodnie skinny za 20zł. Nie wiem czy jeszcze tam jest - nie mam czasu żeby tam zajrzeć.


Pytanie ode mnie: czy polecacie jakieś droższe ciuchlandy z większym wyborem kiecek. Wiem, że trafiają się tanie i fajne w outlecie toNext (też zajrzę), ale ostatnio zajrzałam do Kreatora na Lubartowskiej i było sporo kiecek. Musiałam jednak pędzić do pracy i za wiele nie obejrzałam. Może znacie jakiś lumpek tego typu?
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 16:50   #1822
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Pytanie ode mnie: czy polecacie jakieś droższe ciuchlandy z większym wyborem kiecek. Wiem, że trafiają się tanie i fajne w outlecie toNext (też zajrzę), ale ostatnio zajrzałam do Kreatora na Lubartowskiej i było sporo kiecek. Musiałam jednak pędzić do pracy i za wiele nie obejrzałam. Może znacie jakiś lumpek tego typu?
Ja znam taki lumpek, ale to nie w Lublinie niestety, tylko w Łęcznej..
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 08:13   #1823
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość

Pytanie ode mnie: czy polecacie jakieś droższe ciuchlandy z większym wyborem kiecek. Wiem, że trafiają się tanie i fajne w outlecie toNext (też zajrzę), ale ostatnio zajrzałam do Kreatora na Lubartowskiej i było sporo kiecek. Musiałam jednak pędzić do pracy i za wiele nie obejrzałam. Może znacie jakiś lumpek tego typu?
-ul. Juranda, (pawilony obok przychodni, bliżej garaży za leclerckiem) - dużo sukienek, często nowe z metkami, i wyborem rozmiarów.
-ul. Jana Sawy, ten budynek co Biedronka, ale wejście od strony, Żabki, Alkoholi itp.
-ul Staszica, naprzeciwko kościoła , po schodkach w górę
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 10:27   #1824
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
-ul. Juranda, (pawilony obok przychodni, bliżej garaży za leclerckiem) - dużo sukienek, często nowe z metkami, i wyborem rozmiarów.
-ul. Jana Sawy, ten budynek co Biedronka, ale wejście od strony, Żabki, Alkoholi itp.
-ul Staszica, naprzeciwko kościoła , po schodkach w górę

Senk ju, senk ju

A o tym na Janka Sawy nie miałam pojęcia Może nawet dzisiaj zajrzę!
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 12:21   #1825
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Poszukuję dresów do biegania i chcę je kupić jak najtańszym kosztem, coś polecacie? Nie mam rozeznania gdzie się wybrać, kiedyś regularnie chodziłam na Wrońską, ale to stare dzieje...
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 17:51   #1826
crr
Raczkowanie
 
Avatar crr
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 135
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Poszukuję dresów do biegania i chcę je kupić jak najtańszym kosztem, coś polecacie? Nie mam rozeznania gdzie się wybrać, kiedyś regularnie chodziłam na Wrońską, ale to stare dzieje...
Ja dresy kupuję najczęściej na przeciwko politechniki, nad sport pubem
__________________
I'm a sweet piece of work, well intentioned yet disturbed,
wrongly label-ed and under-fed, treated like a rose as an orchid
crr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 17:53   #1827
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Poszukuję dresów do biegania i chcę je kupić jak najtańszym kosztem, coś polecacie? Nie mam rozeznania gdzie się wybrać, kiedyś regularnie chodziłam na Wrońską, ale to stare dzieje...
Ja widziałam ostatnio fajne dresy na diamentowej
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 18:24   #1828
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez crr Pokaż wiadomość
Ja dresy kupuję najczęściej na przeciwko politechniki, nad sport pubem
Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Ja widziałam ostatnio fajne dresy na diamentowej
Dzięki dziewczyny, zajrzę do obu miejsc.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 14:33   #1829
Nanax33
Wtajemniczenie
 
Avatar Nanax33
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 2 713
GG do Nanax33
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Powiedzcie mi dokładnie dziewczyny, gdzie jest ten ciuch na Diamentowej?
__________________
Nanax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 15:42   #1830
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Hej !
Byłyście może w tym lumpku na ul. Jana Pawła II 23 w tym budynku co biedronka, pepco itp.? Chyba nie było o tym mowy.
Jakie ceny, ubrania?
Dostawy są, jakby ktoś się pytał (w gazetce z reklamami jest ogłoszenie): poniedziałek - przecena 10% na buty i dodatki; wtorek - nowy towar; środa - przecena 10% na ubrania dziecięce; czwartek - nowy towar; piątek - super promocje; sobota - wielka dostawa towaru; niedziela - nowy towar.
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 19:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.