najlepsze plastry do depilacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-11, 18:34   #1
jutrzenka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 15

Plastry z woskiem do depilacji


Hej! Zastanawia mnie pewien temat.Depilacja plastrami z woskiem.Dotychczas używałam kremów i golarki ale... to jest już straszne!!! Chciałabym się przeżucić właśnie na plastry.Nie chciałabym wydawać kokosów ale oczekuję dobrego rezultatu który utrzymywałby się przez kilka tygodni.Czy można mi coś polecić? A i jeszzce jedno: czy to aż tak boli? pozdrawiam i z góry dziękuję
jutrzenka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 19:01   #2
glamdring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 3
wyje sie z bolu ! a efekty podobne jak przy goleniu...

Boli cholernie, a efekt jest podobny jak przy innych metodach...
potrzeba duzo odwagi zeby stosowac ta metode...
M.
glamdring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 19:06   #3
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Plastry z woskiem do depilacji

Hm..ja coprawda stosuje wosk, ale chodze w tym celu do kosmetyczki. Chcialam ktoregos dnia sprobowac i kupilam wosk na cieplo do domu, ale to nie dla mnie. Nie dosc, ze ja cala bylam w tym wosku to jeszcze cala lazienka w nim byla Ogolnie tego typu meotdy sa o wiele bardziej efektywne niz maszynki, czy kremy i wystarczaja na znacznie dluzej, jezeli sa umiejetnie zrobione. Bo i stosujac wosk mozna 'poucinac' wloski, zamiast ich wyrywac. Ja tam lubie wosk, bol jest do przezycia, a najwazniejsze, ze mozna sie do niego przyzwyczaic.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:14   #4
sylwiamaria
Rozeznanie
 
Avatar sylwiamaria
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 670
Wyślij wiadomość przez ICQ do sylwiamaria GG do sylwiamaria
Re: Plastry z woskiem do depilacji

CZesc, ja stosuje wosk na cieplo od bardzo dawna, kilka razy odwiedzilam kosmetyczke w tym celu, ale od jakiegos czasu robie to sama w domu. Tak jak dziewczyny pisaly wczesniej ten pierwszy raz jest naprawde bolesny, ale z czasem wloski ktore odrastaja sa delikatniejsze i jasniejsze, i sam zabieg jest mniej bolesny, mozna do niego przywyknac. Zdecydowanie polecam depilacje za pomoca wosku.
pozdrawiam sylwiamaria
__________________

    1. " W życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta."
George Bernard S

sylwiamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:51   #5
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Re: Plastry z woskiem do depilacji

Ja rowniez od jakiegos czasu stosuje plastry z woskiem i sadze ,ze podjelam bardzo dobry wybor,jesli chodzi o sposoby depilacji Jestem w pelni zadowolona.Co prawda na poczatku moj chlopak zabawial sie w kosmetyczke i to on przeprowadzal moja depilacje bo ja sie troszke balam tego zrywac ale teraz jest juz ok,przyzwyczailam sie.Teraz mam tylko lekki dylemat bo zawsze stosowlam gotowe plastry z woskiem,na ktorych jest juz warstwa wosku.Teraz ostatnio kupilam wosk,ktory musze sama nakladac taka specjalna koncowka(roll on) i nie wiem,ktory jest lepszy
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."

Faith Resnick
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 20:54   #6
aisulo
Raczkowanie
 
Avatar aisulo
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 439
Re: Plastry z woskiem do depilacji

Dzisiaj postanowilam wybrac sie do kosmetyczki na depilacje woskiem (nogi + bikini) o dziwo prawie wcale mnie to nie bolalo!(no moze troszeczke... az kosmetyczka sie zdziwa . Dodam, iz wczesniej golilam sie tylko maszynka.Najwazniejsze to zacisnac zabki i w ogole o tym nie myslec ( ja wyobrazalam sobie ze kosmetyczka "masuje" mi nogi hyhy) efekt? jak na razie jestem zadowolona ale zobaczymy jak to bedzie jak zaczerwienienie i kropeczki znikna
aisulo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-11, 21:03   #7
Marjorie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 51
Re: Plastry z woskiem do depilacji

Ja od kilku juz lat używam wosku na ciepło. Kiedys był to veet, a jak zamienili go na roll on, to wyszukałam sobie jeszcze lepszy wosk. Jest to J'epill firmy Home Institute.
Lepiej tzn. mocniej wyrywa włosy, nogi dłużej są po nim gładkie niż po veet. No i odrastają coraz słabsze, mam takie miejsca na łydkach że już w ogóle przestały rosnąć
Marjorie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-12, 13:06   #8
alutek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Re: Plastry z woskiem do depilacji

Czyli w sumie plastry z woskiem to dobry pomysł na depilację czy raczej są lepsze?
alutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 13:50   #9
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
najlepsze plastry do depilacji

ostatnio zakupilam plastry z woskiem do depilacji STREP nie byly najgorsze ale strasznie wosk brudzil teraz uzylam plastrów TANITA wloski zostaly wyrwane (mnie nic nie boli ) ale nie mozna ich uzyć ponownie nie chwytaja:/ czy znacie dobre plastry do depilacji na zimno?? napiszcie ewentualna cene ilosc i jakosc.... zalezy mi na ponownym uzyciu bo opakowanie starcza mi tlyko na lydki dzieki
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 15:32   #10
gusia2120
Raczkowanie
 
Avatar gusia2120
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 207
Dot.: najlepsze plastry do depilacji

Polecam paste cukrowa do depilacji wielokrotnego uzytku do zrobienia w domku
Pisze o niej na stronie glownej Wizazu
pozdrawiam
gusia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 17:02   #11
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: najlepsze plastry do depilacji

Watę z pewnością warto wypróbować.
Ja za najlepsze uważam strepy,-dokładnie wyrywają i można wielokrotnie przyklejać ten sam plaster.Bez problemu można wszystko wyczyścić każdą oliwką -nawet tą z kuchni...
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-15, 17:40   #12
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: najlepsze plastry do depilacji

tlyko ten problem z ejak ide do drogerii to strepów juz nie ma nie wiem czemu!! a 1 raz uzywalam i byly dobre... i nie wiem gdzie mam je zakupic;( mzoe sie jescze winnych miejschach popytam bo drogie nie byly a opakowanie tez duze
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-16, 08:31   #13
Natalia*79
Raczkowanie
 
Avatar Natalia*79
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
Dot.: najlepsze plastry do depilacji

Jaa tez używałam plastrów Streep. Można ich używać wielokrotnie, są wydajne i dłuższe od większości plastrów. Dobrze zrywają włoski, ale mnie podrażniają. Po wyrwaniu robiły mi się takie pęcherzykowate krostki. Używalam Tanity,ale te nie wyrywały wszystkich włosków. Ostatnio używalamk Delia Satine i Joanna. Są łagodne, dobrze mi wyrywały, ale jeden plasdter mogłam użyć maksymalnie dwa razy. Są mniej wydajne od Streep. Zastanawiam się dlaczego te streep mnie podrażniają, może dlatego, że są na folii, a nie na paskach fizelinowych?
Natalia*79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 17:23   #14
love_sensation
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 20
Dot.: najlepsze plastry do depilacji

ja dzis bede uzywac pierwszy raz plastrów na nogi chciałam i okolice bikini, mam nadzieje ze da sie to przezyc i ze troszke wyrwia sie włoski i nie bedzie to jakies sado maso... :-P
love_sensation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.