Rouge Bunny Rouge - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 17:55   #61
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Ja miałam ten podkład w kolorze Quinoa Cream. Jest idealny do jasnej karnacji. Podkład świetnie matuje , ale nie jest ciężki. Krycie jest super . Nie ściera się , długo wytrzymuje nawet w upalne dni.
Porównując go do Mlecznej Akwareli - oba są świetne. Skin polecam bardziej do cery mieszanej / tłustej , z kolei Akwarelę do cery suchej .
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:01   #62
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Ja natomiast tak bym nie szalała z tą trwałością i matowieniem ...b.dobry podkład dla skóry dojrzałej to napewno,suchej/normalnej też.... tłustej/mieszanej już niekoniecznie...trwałość średnia<lepsza jak nałoży się podkład na baze RBR> Za to bardzo ładnie wygląda na twarzy,uszlachetnia ją bardzo...ślicznyh efekt daje.
Natomiast podkład z serii Akwarele to dla mnie porażka.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:44   #63
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Ja natomiast tak bym nie szalała z tą trwałością i matowieniem ...b.dobry podkład dla skóry dojrzałej to napewno,suchej/normalnej też.... tłustej/mieszanej już niekoniecznie...trwałość średnia<lepsza jak nałoży się podkład na baze RBR> Za to bardzo ładnie wygląda na twarzy,uszlachetnia ją bardzo...ślicznyh efekt daje.
Natomiast podkład z serii Akwarele to dla mnie porażka.

Wlasnie go testuje i zdanie mam podobne do dark
Ciekawa jestem jak sipisze sie na bazie RGB

Poza tym niemilosiernie brudzi telefon
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 18:56   #64
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

A właśnie dla mnie Akwarela to mistrzostwo świata , a zaznaczam ,że miałam mnóstwo podkładów górnopółkowych ( Dior , Lancome , Kanebo, MAC , Guerlain , Chanel itp ) . Jako jedyna autentycznie nawilża , ma świetne kolory , moja cera po jego zastosowaniu wygląda bajkowo. Do tego zauważyłam polepszenie kondycji mojej skóry ( pozbyłam się zaskórników ) . Skin moim zdaniem kompletnie nie nadaje się do suchej skóry , gdyż może ją wysuszyć oraz podkreślać suche skórki. Ma co prawda lepsze krycie niż Akwarela , ale nie jest tak pielęgnacyjny.
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:00   #65
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rouge Bunny Rouge

U mnie Skin (mam cere mieszana, obecnie odwodniona) suchych skorek nie podkreslal, wrecz przeciwnie

Akwareli nie testowalam
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:03   #66
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

A jaki masz kolor ? Ja posiadam Quinoa Cream , ale chcę dokupić Linen . A próbowałaś ich krem koloryzujący ( też jest fajny , idealny na lato ) , przypomina mi troszkę Face&Body z MAC .
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:10   #67
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Generalnie to właśnie Skin ma być bardziej pielęgnacyjny
bazy RBR są nie do pobicia i nawilżająca i matująca .Kolory podkładów też są wyjątkowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 19:13   #68
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rouge Bunny Rouge

53, ale jest jakies pol tonu przyciemny.

Kremu tez nie testowalam
Musze wybrac sie po probki.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:19   #69
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

dokładnie , baza nawilżająca jest super , nie miałam tej matującej, ale słyszałam, że jest dobra. Uwielbiam ich emulsje rozświetlające : mam dwa kolory : Morze Chmur i Morze Spokoju . A miałyście może ich róże ? Bo planuję ich zakup
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:22   #70
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Ja generalnie miałam przyjemność poznać ich produkty na szkoleniu,jakbym miała wybierać jedną podstawową linie do kufra to było by właśnie RBR...róże,pudry ,bronzery,korektor pod oczy w pędzlu,błyszczyki,cienie. ... 10/10 Niespecjalnie lubię ich maskary no i nie dałabym tyle kasy za balsam do demakijażu np aczkolwiek do suchej/odwodnionej skóry jest super.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 20:18   #71
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez queenofwinter Pokaż wiadomość
A próbowałaś ich krem koloryzujący ( też jest fajny , idealny na lato ) , przypomina mi troszkę Face&Body z MAC .
Moglabys porownac krem koloryzujacy i Akwarele ?
W necie zetknelam sie z opiniami, ze sa do siebie podobne
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 07:44   #72
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Dark01 - mogłabyś mi polecić jakiś podkład RBR dla normalnej, dojrzałej cery. Chodzi mi o podkład na poziomie mniej więcej Chanel, Dior 03, Mac między 25 i 35, BB 4.25 a ELDW pomiędzy Sand i Rattan - czyli średni poziom ciemności/jasności ale żeby był mocno żółty. Nie mogę się coś dogadać z paniami w Douglasie u mnie...
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 08:52   #73
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dark01 - mogłabyś mi polecić jakiś podkład RBR dla normalnej, dojrzałej cery. Chodzi mi o podkład na poziomie mniej więcej Chanel, Dior 03, Mac między 25 i 35, BB 4.25 a ELDW pomiędzy Sand i Rattan - czyli średni poziom ciemności/jasności ale żeby był mocno żółty. Nie mogę się coś dogadać z paniami w Douglasie u mnie...
....
nie,telepatycznie Ci nie doradzę,nie widząc Ciebie i nie znając odcieni tego DW...kolory RBR trzeba potestowac na skórze ,one są jakby przełamane półtonami....najlepiej popros o próbki w Daglasie,robią bez problemu...no i seria Sanctuary.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 09:02   #74
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nie,telepatycznie Ci nie doradzę,nie widząc Ciebie i nie znając odcieni tego DW...kolory RBR trzeba potestowac na skórze ,one są jakby przełamane półtonami....najlepiej popros o próbki w Daglasie,robią bez problemu...no i seria Sanctuary.
Oki, dzięki
U mnie w D niestety Pani zaproponowała mi makijaż na miejscu
Przynajmniej rozjaśniłaś mi tym Sanctuary.
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 09:15   #75
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Akwarela i krem koloryzujący nie są za bardzo do siebie podobne.
Akwarela lepiej kryje , ma wykończenie satynowe , a krem daje większy glow . Krem jest bardziej wodnisty i słabo kryje , jest troszkę jak krem BB . Oba dobrze nawilżają
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 09:32   #76
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Oki, dzięki
U mnie w D niestety Pani zaproponowała mi makijaż na miejscu
Przynajmniej rozjaśniłaś mi tym Sanctuary.
...
hmm.... może warto się skusić,przynajmniej będziesz wiedziała jak podkład zachowuje się na buzi.....z tymi próbkami warto się jednak uprzeć. zwłaszcza,że światło w perfumeriach przekłamuje kolory.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 09:37   #77
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Ja również mam ich cienie i są genialne . A nie wiesz , który kolor bronzera jest jaśniejszy ( bo mają 2 kolory w ofercie ) ? Możesz mi jeszcze polecić róż RBR do jasnej karnacji ?
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:00   #78
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez queenofwinter Pokaż wiadomość
Ja również mam ich cienie i są genialne . A nie wiesz , który kolor bronzera jest jaśniejszy ( bo mają 2 kolory w ofercie ) ? Możesz mi jeszcze polecić róż RBR do jasnej karnacji ?
...
do b.jasnej skóry jest ładny róż<nie pamiętam nazwy teraz,ale jedyny taki w ofercie,który może zastąpić bronzer> generalnie bronzer 007 jest moim ulubionym,do tego miękki pędzel.,Mam cere na poziomie mac nc15.

co do różu...wedle mojej filozofii każdy odcien się nada dla każdej cery w zależnosci od tego ile ,jak i gdzie i czym go nakładamy,jaki robimy mejkap i jaki jest generalnie nasz koloryt...więc podobnie jak w przypadku podkładu wirtualnie niczego konkretnego nie polece.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:05   #79
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

czy chodzi Ci może o odcień różu - Starina ? też o nim myślałam Bronzer w kolorze 007 również mi się podoba . Możesz mi polecić dobry, miękki pędzel ? Czy nada się tutaj pędzel RT bądź Eco Tools ?
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 10:09   #80
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....najlepiej popros o próbki w Daglasie,robią bez problemu..
No niekoniecznie raz robia, a raz nie, z naciskiem na NIE.
Najgorzej jest w Zlotych Tarasach, ale juz na Chmielnej bez problemu, tylko u nich nie ma RBR


Cytat:
Napisane przez queenofwinter Pokaż wiadomość
Akwarela i krem koloryzujący nie są za bardzo do siebie podobne.
Akwarela lepiej kryje , ma wykończenie satynowe , a krem daje większy glow . Krem jest bardziej wodnisty i słabo kryje , jest troszkę jak krem BB . Oba dobrze nawilżają

Dzieki
Koniecznie musze przetestowac Akwarele, tylko najpierw powinnam postarac sie o pobki


Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dark01 - mogłabyś mi polecić jakiś podkład RBR dla normalnej, dojrzałej cery. Chodzi mi o podkład na poziomie mniej więcej Chanel, Dior 03, Mac między 25 i 35, BB 4.25 a ELDW pomiędzy Sand i Rattan - czyli średni poziom ciemności/jasności ale żeby był mocno żółty. Nie mogę się coś dogadać z paniami w Douglasie u mnie...

Mozesz miec problem z doborem odcienia Skin Sanctuary bo odcieni maja tylko 4, w tym 3 raczej jasne, wiec od razu celuj w 54. Tutaj sa dobre zdjecia http://www.beautyprofessor.net/2012/...ctuary_31.html

http://www.beautyprofessor.net/2012/...sanctuary.html

Tylko tradycyjnie w polskich Douglasach, i tym podkladom, nadali numerki i nijak nie mozna dowiedziec sie jakim angielskim nazwa odpowiadaja

51,53 sa bezowe z kropla zolci, 52 w rozowej tonacji, a 54 juz nie testowalam, bo jest dla mnie za ciemna.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:10   #81
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez queenofwinter Pokaż wiadomość
czy chodzi Ci może o odcień różu - Starina ? też o nim myślałam Bronzer w kolorze 007 również mi się podoba . Możesz mi polecić dobry, miękki pędzel ? Czy nada się tutaj pędzel RT bądź Eco Tools ?
...
o to to....
007 ma ładny chłodnawy odcień..nie jest taki tępy w wykonczeniu jak typowe bronzery.... róz właśnie ten.

z RT chyba najlepsze będzie różowe jajo <pędzel niby do różu> z Ecotools pędzle są o tyle fajne,że są jakby śliskie i nie nabierają bardzo dużo produktu... Ja osobiście do bronzera lubie dosyc puchate pędzle,najlepiej z białego tlenionego włosia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:18   #82
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

dziękuję bardzo za pomoc to już wiem , jaki bronzer wybiorę zamierzam zamówić pędzle RT słyszałam o nich wiele dobrego
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:23   #83
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez queenofwinter Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za pomoc to już wiem , jaki bronzer wybiorę zamierzam zamówić pędzle RT słyszałam o nich wiele dobrego
...
tak są fajne..jak lubisz syntetyczne włosie to będziesz zadowolona....ten pędzel różowe jajo kupisz indywidualnie, inne w zestawach.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:40   #84
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No niekoniecznie raz robia, a raz nie, z naciskiem na NIE.
Najgorzej jest w Zlotych Tarasach, ale juz na Chmielnej bez problemu, tylko u nich nie ma RBR





Mozesz miec problem z doborem odcienia Skin Sanctuary bo odcieni maja tylko 4, w tym 3 raczej jasne, wiec od razu celuj w 54. Tutaj sa dobre zdjecia http://www.beautyprofessor.net/2012/...ctuary_31.html

http://www.beautyprofessor.net/2012/...sanctuary.html

Tylko tradycyjnie w polskich Douglasach, i tym podkladom, nadali numerki i nijak nie mozna dowiedziec sie jakim angielskim nazwa odpowiadaja

51,53 sa bezowe z kropla zolci, 52 w rozowej tonacji, a 54 juz nie testowalam, bo jest dla mnie za ciemna.
Dzięki, już widzę, że te odcienie są beżowe, a ja potrzebuję żółtych
Nie wiem, co się dzieje ostatnio w Douglasie. Jak mam wybór to zawsze wybiorę moją Sephorę, tam nie ma problemu z próbkami.
Nie ma możliwości, żebym nałożyła podkład na miejscu, bo wiadomo - musiałabym mieć ze sobą swoje pędzle, lub BB oraz krem
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:43   #85
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez queenofwinter Pokaż wiadomość
A właśnie dla mnie Akwarela to mistrzostwo świata , a zaznaczam ,że miałam mnóstwo podkładów górnopółkowych ( Dior , Lancome , Kanebo, MAC , Guerlain , Chanel itp ) . Jako jedyna autentycznie nawilża , ma świetne kolory , moja cera po jego zastosowaniu wygląda bajkowo. Do tego zauważyłam polepszenie kondycji mojej skóry ( pozbyłam się zaskórników ) . Skin moim zdaniem kompletnie nie nadaje się do suchej skóry , gdyż może ją wysuszyć oraz podkreślać suche skórki. Ma co prawda lepsze krycie niż Akwarela , ale nie jest tak pielęgnacyjny.
Zgadzam się, Akwarela to najlepszy podkład jakiego używałam. Szkoda tylko, ze nie ma odcienia o poł tonu ciemniejszego niż Almond (teraz jest idealny, ale na lato odrobinke jasny), bo Chestnut jest za mało żółty dla mnie

Edytowane przez smash
Czas edycji: 2014-01-05 o 21:15
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:54   #86
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dzięki, już widzę, że te odcienie są beżowe, a ja potrzebuję żółtych
Nie wiem, co się dzieje ostatnio w Douglasie. Jak mam wybór to zawsze wybiorę moją Sephorę, tam nie ma problemu z próbkami.
Nie ma możliwości, żebym nałożyła podkład na miejscu, bo wiadomo - musiałabym mieć ze sobą swoje pędzle, lub BB oraz krem
..
hmm..z jakiego miasta piszesz?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 11:43   #87
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
..
hmm..z jakiego miasta piszesz?
z Gliwic
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 12:11   #88
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Zgadzam się, Akwarela to najlepszy podkład jaki używałam. Szkoda tylko, ze nie ma odcienia o poł tonu ciemniejszego niż Almond (teraz jest idealny, ale na lato odrobinke jasny), bo Chestnut jest za mało żółty dla mnie
Ja miałam akwarelę w dwóch odcieniach : kokosowym i migdałowym , oba są żółte i jasne. A miałaś ich bazę pod makijaż ?
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 21:14   #89
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez queenofwinter Pokaż wiadomość
Ja miałam akwarelę w dwóch odcieniach : kokosowym i migdałowym , oba są żółte i jasne. A miałaś ich bazę pod makijaż ?
Miałam jedynie próbkę tej najnowszej - Genesis. Świetna, ale szczerze mówiąc nigdy nie używałam baz i chyba za leniwa jestem, żeby zacząc .
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 06:56   #90
queenofwinter
Przyczajenie
 
Avatar queenofwinter
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rouge Bunny Rouge

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Miałam jedynie próbkę tej najnowszej - Genesis. Świetna, ale szczerze mówiąc nigdy nie używałam baz i chyba za leniwa jestem, żeby zacząc .
słyszałam o tej nowej bazie , ale ona jest nawilżająca czy matująca ?
queenofwinter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 09:33:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.