Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle) - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-08, 11:15   #991
pendeloquee
Rozeznanie
 
Avatar pendeloquee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 580
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Dziewczyny możecie mi napisać na priv namiary na PP i ile u niego kosztuje np. duza swieca?
__________________
Biorę się za siebie:
Wzrost: 176 cm
Waga :
107,8 - 105 - 100 - - 95 - 90 - 85 - 80

Moja biżuteria
Zapraszam na mojego bloga
pendeloquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:16   #992
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez isa82 Pokaż wiadomość
Mia be czym pachnie gruszka?Slyszałam że przyprawami bardziej niż grszką ,a nawet że jej nie czuć....
No i ten papier... nie masz go za dużo? :P fajna kolekcja

Gruszkę czuć i to bardzo To mocny zapach


Ja dzis zaliczyłam zonka bo zamówiłam sobie z Kringle najwiekszy słój o taki: http://screencast.com/t/iFE2iLcLp . Na stronie pojemnośc w gramach 1120, a na swieczce 624 g :/ Spodziewałam sie czegoś większego zwłaszcza za tą cene

Nie wiem czy nie zwróce, bo troche zawiedziona jestem jednak
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:31   #993
isa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 63
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

No ale to jak?Może słoiki pomylili?
Dzięki za miłe słowa o gruszce Jestem już ciut spokojniejsza
Ja nadal myślę czy coś tam jeszcze mogłabym dołączyć do oferty mojej Pin3sko.....To jest naprawdę chore żeby mieć 50 świec i nie chcieć oddać żadnej.....Muszę się zaczac leczyć....
isa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 11:51   #994
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Gruszkę czuć i to bardzo To mocny zapach


Ja dzis zaliczyłam zonka bo zamówiłam sobie z Kringle najwiekszy słój o taki: http://screencast.com/t/iFE2iLcLp . Na stronie pojemnośc w gramach 1120, a na swieczce 624 g :/ Spodziewałam sie czegoś większego zwłaszcza za tą cene

Nie wiem czy nie zwróce, bo troche zawiedziona jestem jednak

O a jak sam zapach?

Co do gramatury wosku to faktycznie musieli umieścić błędną informację. Ciekawe czy w ogóle są świece które mają ponad kilogram samego wosku
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:03   #995
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez isa82 Pokaż wiadomość
No ale to jak?Może słoiki pomylili?
Dzięki za miłe słowa o gruszce Jestem już ciut spokojniejsza
Ja nadal myślę czy coś tam jeszcze mogłabym dołączyć do oferty mojej Pin3sko.....To jest naprawdę chore żeby mieć 50 świec i nie chcieć oddać żadnej.....Muszę się zaczac leczyć....
Pomyłka była, ale na stronie niestety

Bywa :P
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:04   #996
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez isa82 Pokaż wiadomość
No ale to jak?Może słoiki pomylili?
Dzięki za miłe słowa o gruszce Jestem już ciut spokojniejsza
Ja nadal myślę czy coś tam jeszcze mogłabym dołączyć do oferty mojej Pin3sko.....To jest naprawdę chore żeby mieć 50 świec i nie chcieć oddać żadnej.....Muszę się zaczac leczyć....
A mnie już przeszło, tzn. nadal uwielbiam świece, ale chcę mieć tyle żeby wypalać na bieżąco (w miarę na bieżąco ).
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:07   #997
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
O a jak sam zapach?

Co do gramatury wosku to faktycznie musieli umieścić błędną informację. Ciekawe czy w ogóle są świece które mają ponad kilogram samego wosku

Zapach ok, choc nie uwazam, zeby były lepsze niz yankee Moim zdaniem porównywalne
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 12:17   #998
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Gruszkę czuć i to bardzo To mocny zapach


Ja dzis zaliczyłam zonka bo zamówiłam sobie z Kringle najwiekszy słój o taki: http://screencast.com/t/iFE2iLcLp . Na stronie pojemnośc w gramach 1120, a na swieczce 624 g :/ Spodziewałam sie czegoś większego zwłaszcza za tą cene

Nie wiem czy nie zwróce, bo troche zawiedziona jestem jednak
Może porównaj sobie swoja świecę z danymi na stronie Kringle, tam oprócz wagi jest podany też rozmiar w centymetrach

A moje woski i tealighty Kringlowe leżą i czekają Na sucho pachną bardzo obiecująco, ale jeszcze ich za bardzo nie paliłam, bo dopadło mnie paskudne zapalenie płuc i uznałam, że póki co lepiej się nie inhalować takimi cudami.
Ale za to sobie Was podczytuję i zaczynam się zastanawiać nad lampką katalityczną Jak się to ustrojstwo sprawuje? I czy po wymianie olejku bardzo czuć poprzednika? A same olejki - ładne są? Z opisu kuszą Arabskie Przyprawy i Słodka Ambra
__________________
Płaski brzuch to oksymoron
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 12:21   #999
isa82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 63
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
A mnie już przeszło, tzn. nadal uwielbiam świece, ale chcę mieć tyle żeby wypalać na bieżąco (w miarę na bieżąco ).
Najgorsze jest to że wszystkie bym paliła i wszystkie mi się podobają i wszystkie są w moim guście....Wypalam,wypalam ale też lubię zmieniać i co rusz to inna leci...i mnie kręci....
isa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 15:18   #1000
ancia13
Raczkowanie
 
Avatar ancia13
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 81
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cześć dziewczyny.

Przez to długie wolne paradoksalnie nie miałam czasu, żeby pisać, starałam się tylko nadrabiać z czytaniem. Ale już wracam na stare tory, więc mam nadzieję, że się trochę poudzielam.

golgie -> Gratulacje! Oby maleństwo zdrowo rosło!

Oglądałam wasze zbiory i nowości, cuuuda
U mnie też się pasja (nie)zdrowo rozwija... zaczęłam przygodę z YC niecałe 1,5 miesiąca temu a już mogę się pochwalić ponad 50 różnymi zapachami (woski i samplery) + zapasem na czarną godzinę zapachów, które mi się najbardziej spodobały (Smok, Snowflake Cookie, Pink Sands, Lake Sunset).
Do tego idą następne pyszności od PP, 2 paczki zamówione w odstępach 4 dni, to już jest jakaś choroba, naprawdę.
Wkręciłam też koleżankę, na której prośbę zamówiłam już kominek i kilka wosków. A w Święta obdarowałam kominkiem moich rodziców, myśląc, że będziemy się z mamą wspierać w uzależnieniu. Ale zamiast mamy wciągnął się tata, do tego stopnia, że część mojej kolekcji musiałam mu oddać, bo nie miał już co palić
__________________
Odchudzam się:
75->70->60->55

BODY REVOLUTION


Been there, done that, got the T-shirt
ancia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 15:37   #1001
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Golgie, gratulacje!!!
Wiesz, nawet jeśli lekarz nie będzie miał nic przeciwko, abyś paliła świece czasem, to ja radę taką mam, żeby nie przesadzać i absolutnie nie palić nic i nie wąchać, jeśli występują jakiekolwiek mdłości czy objawy przewrażliwienia na zapachy. Ja takie odświadczenia z czasów ciąży mam, że jak człowiek tak chce sobie dogodzić i nie słucha organizmu, to organizm się mści. I niestety wszystkie zapachy - w sensie perfumy, płyny do mycia podłóg itp. musiałam wyrzucić - po prostu przez używanie ich w czasie ciąży, gdy mnie nieco drażniły, spowodowało, że znienawidziłam je do końca życia i nawet lata po ich odstawieniu, najmniejsza ich smuga wywołuje u mnie mdłości.
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 15:37   #1002
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Golgie - gratulacje!!! Cudowna nowina

W koncu doczekalam sie stycznia i duzy Pink Sands zdobi moja kolekcje uwielbiam ten zapach!
Zaczelam robic porzadki ze swiecami, bo pomimo ze zawsze rozpalam do scianek i tak nie spalaly sie idealnie rownomiernie - robie instalacje z folii i ladnie dorownuje do poziomu.
U mnie dzis rano w kominku goscil Beach Wood i niestety - nie moja bajka. Ciekawy jest bardzo ale ma w sobie jakas taka "stechla" nute, ktora mnie szalenie drazni, a moc ma zabojcza.
Ostatnio testowalam Midnight Oasis - specjalnie go rozpalilam z mysla o mezu, ale ten wyczul w nim "wode kolonska starego dziada" a szkoda bo mi calkiem przypasowal ale i tak nie mam na co narzekac, bo maz, podobnie jak ja, najbardziej lubi wszelkiego rodzaju slodziaki i korzenne zapachy, wiec do oporu moge je odpalac
Poczynilam pierwsze zamowionko u PP! Wzielam woski Whoopie Pie, Buttercream, Milk and Cookies, Napa Valley Sun ( o ktorym tyyyyle mowa) i sampler swetra kozy bardzo pragne jakiegos czekoladowego zapachu! Czy ktos moglby porownac Whoopie Pie i Hot Chocolate od Kringle?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:00   #1003
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

A ja 5ego dostałam maila, że paczka od PP w drodze do paczkomatu, byłam pewna, że wczoraj będzie a tu cisza... dzisiaj tez cisza, wczoraj sprawdzałam w systemie to była cały czas w drodze, niemożliwe przecież, boje się, że komuś się przydała po drodze
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:15   #1004
ancia13
Raczkowanie
 
Avatar ancia13
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 81
Talking Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
A ja 5ego dostałam maila, że paczka od PP w drodze do paczkomatu, byłam pewna, że wczoraj będzie a tu cisza... dzisiaj tez cisza, wczoraj sprawdzałam w systemie to była cały czas w drodze, niemożliwe przecież, boje się, że komuś się przydała po drodze
Może im na FP napisz na fejsie, ja jak tak raz zrobiłam to po 10 min dostałam SMSa, że już na mnie paczuszka czeka
__________________
Odchudzam się:
75->70->60->55

BODY REVOLUTION


Been there, done that, got the T-shirt
ancia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:23   #1005
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Chcę sobie zamówić zapach do samochodu i waham się pomiędzy czereśnią a snem nocy letniej nie wiem co lepiej?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:26   #1006
Rywka
Zakorzenienie
 
Avatar Rywka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Frankenstein
Wiadomości: 3 548
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Gruszkę czuć i to bardzo To mocny zapach


Ja dzis zaliczyłam zonka bo zamówiłam sobie z Kringle najwiekszy słój o taki: http://screencast.com/t/iFE2iLcLp . Na stronie pojemnośc w gramach 1120, a na swieczce 624 g :/ Spodziewałam sie czegoś większego zwłaszcza za tą cene

Nie wiem czy nie zwróce, bo troche zawiedziona jestem jednak
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Pomyłka była, ale na stronie niestety

Bywa :P

Na gruszkę z przyprawami też jestem napalona, ale niestety nigdzie nie ma


A co do Kringle, to na stronie Zapachu Domu więcej takich pomyłek jest . Dla wosków podają 40g , daylighty 52g, a oba mają wagę po 35g . Też byłam w lekkim szoku, jak przyszło zamówienie.
__________________


Rywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:42   #1007
joannaxoxo
Rozeznanie
 
Avatar joannaxoxo
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 952
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez ancia13 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Przez to długie wolne paradoksalnie nie miałam czasu, żeby pisać, starałam się tylko nadrabiać z czytaniem. Ale już wracam na stare tory, więc mam nadzieję, że się trochę poudzielam.

golgie -> Gratulacje! Oby maleństwo zdrowo rosło!

Oglądałam wasze zbiory i nowości, cuuuda
U mnie też się pasja (nie)zdrowo rozwija... zaczęłam przygodę z YC niecałe 1,5 miesiąca temu a już mogę się pochwalić ponad 50 różnymi zapachami (woski i samplery) + zapasem na czarną godzinę zapachów, które mi się najbardziej spodobały (Smok, Snowflake Cookie, Pink Sands, Lake Sunset).
Do tego idą następne pyszności od PP, 2 paczki zamówione w odstępach 4 dni, to już jest jakaś choroba, naprawdę.
Wkręciłam też koleżankę, na której prośbę zamówiłam już kominek i kilka wosków. A w Święta obdarowałam kominkiem moich rodziców, myśląc, że będziemy się z mamą wspierać w uzależnieniu. Ale zamiast mamy wciągnął się tata, do tego stopnia, że część mojej kolekcji musiałam mu oddać, bo nie miał już co palić
niezła historia z tatą , ja wciągnęłam męża i nawet sam kupuje woski bez mojej wiedzy

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Chcę sobie zamówić zapach do samochodu i waham się pomiędzy czereśnią a snem nocy letniej nie wiem co lepiej?
ja kupiłam parę dni temu black cherry ten stick do nawiewów i na razie nie ma szału bo mało jeżdżę a to musi chyba nawiew ciepła być żeby mocniej dawało , ale zapach taki jak w wosku co paliłam. dziewczyny macie jakieś doświadczenie z tymi stickami do nawiewu bo nie wiem czy wszystkie powkładać czy pojedynczo ?

Edytowane przez joannaxoxo
Czas edycji: 2014-01-08 o 16:44
joannaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:47   #1008
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
ja kupiłam parę dni temu black cherry ten stick do nawiewów i na razie nie ma szału bo mało jeżdżę a to musi chyba nawiew ciepła być żeby mocniej dawało , ale zapach taki jak w wosku co paliłam. dziewczyny macie jakieś doświadczenie z tymi stickami do nawiewu bo nie wiem czy wszystkie powkładać czy pojedynczo ?
no ja właśnie myślę o tych stickach i teraz nie wiem już uwielbiam zapach Midsummer Night, ale nie wiem czy do kobiecego auta będzie pasował
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 16:47   #1009
OlaVS
Zadomowienie
 
Avatar OlaVS
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 164
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Mi powiedzieli w sklepie, że zestaw starcza na miesiąc, czyli jeden stick do nawiewu na tydzień. Ale osobiście kupowałam dotąd tylko dwa razy zapachy do samochodu, i to te żelowe słoiczki, wiec nie próbowałam. Ale pani w sklepie właśnie na sticki chciała mnie namówić, mówiła, że lepsze niż słoiczki (ze słoiczkami szału nie ma, fakt).


Cytat:
Napisane przez joannaxoxo Pokaż wiadomość
niezła historia z tatą , ja wciągnęłam męża i nawet sam kupuje woski bez mojej wiedzy



ja kupiłam parę dni temu black cherry ten stick do nawiewów i na razie nie ma szału bo mało jeżdżę a to musi chyba nawiew ciepła być żeby mocniej dawało , ale zapach taki jak w wosku co paliłam. dziewczyny macie jakieś doświadczenie z tymi stickami do nawiewu bo nie wiem czy wszystkie powkładać czy pojedynczo ?
__________________

OlaVS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 16:54   #1010
Jagoda_w6
Zaczytana online
 
Avatar Jagoda_w6
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Makówka
Wiadomości: 1 959
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Chcę sobie zamówić zapach do samochodu i waham się pomiędzy czereśnią a snem nocy letniej nie wiem co lepiej?
Jako miłośniczka zapachów owocowych wybrałabym Czereśnię. Sen Nocy Letniej pachnie męsko i MEGA mocno.
__________________


Piąta pora roku - miłość ♥


Jagoda_w6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:07   #1011
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Jagoda_w6 Pokaż wiadomość
Jako miłośniczka zapachów owocowych wybrałabym Czereśnię. Sen Nocy Letniej pachnie męsko i MEGA mocno.
no to wzięłam tę Czereśnie a do tego bardzo skromnie dwa woski Słodka truskawka i Dziecięce marzenie
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:15   #1012
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
no to wzięłam tę Czereśnie a do tego bardzo skromnie dwa woski Słodka truskawka i Dziecięce marzenie
Bardzo dobrze zrobiłas z zapachem do samochodu. Sama mam sen nocy letniej i przez pierwszy tydzień jeździłam z uchylona szyba, bo był tak intensywny, ze po kilku minutach bolała mnie głowa :/ mimo wszystko żal mi było wyrzucić, bo ukochanemu sie podobał zapach


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:26   #1013
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez AaaMarta Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze zrobiłas z zapachem do samochodu. Sama mam sen nocy letniej i przez pierwszy tydzień jeździłam z uchylona szyba, bo był tak intensywny, ze po kilku minutach bolała mnie głowa :/ mimo wszystko żal mi było wyrzucić, bo ukochanemu sie podobał zapach
Bo zapach jest świetny jeden z moich ulubionych chociaż ciągle na pierwszym miejscu jest November Rain, chciałam go domówić, bo już mi się kończy ale akurat na ZD go nie było w ogóle ostatnio coraz mniej mi się zapachów podoba. Wczoraj paliłam Vanilla Satin i niby fajnie, ale ma jakąś taką nutę, która mnie okropnie drażni.
Spróbuję dzisiaj Beach Wood, może chociaż to mi się spodoba
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:27   #1014
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez ancia13 Pokaż wiadomość
Może im na FP napisz na fejsie, ja jak tak raz zrobiłam to po 10 min dostałam SMSa, że już na mnie paczuszka czeka
Godzinę temu dostałam smsa i maila, mąż właśnie poleciał po paczkę
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:39   #1015
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
no to wzięłam tę Czereśnie a do tego bardzo skromnie dwa woski Słodka truskawka i Dziecięce marzenie
też uwielbiam Midsummer's Night, ale dobrze zrobiłaś, do samochodu chyba za ciężki zapach.

też czekam na Dziecięce marzenie i jestem ciekawa jak to z nim jest, bo opinie podzielone, także czekam na ocenę za pomocą własnego nosa.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:43   #1016
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
też uwielbiam Midsummer's Night, ale dobrze zrobiłaś, do samochodu chyba za ciężki zapach.

też czekam na Dziecięce marzenie i jestem ciekawa jak to z nim jest, bo opinie podzielone, także czekam na ocenę za pomocą własnego nosa.
No to zobaczymy mam dopiero 21 wosków chciałabym jeszcze, ale jak czytam opisy to mam wrażenie, że wzięłam już wszystkie które mogą mi się podobać
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:48   #1017
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No to zobaczymy mam dopiero 21 wosków chciałabym jeszcze, ale jak czytam opisy to mam wrażenie, że wzięłam już wszystkie które mogą mi się podobać
ja mam też dopiero koło 30 i trochę samplerów, ale już tworzę listę nowych zapachów i jak się zbierze z 25 to zamawiam. nie lubię się rozdrabniać i wolę zamawiać hurtowo

najgorsze jest to, że przez czytanie forum boję się odpalać niektóre zapachy i się czaję kilka dni zanim wrzucę, żeby sama się przekonać. haha.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:50   #1018
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
ja mam też dopiero koło 30 i trochę samplerów, ale już tworzę listę nowych zapachów i jak się zbierze z 25 to zamawiam. nie lubię się rozdrabniać i wolę zamawiać hurtowo
ja zazwyczaj nie mam kasy tak dużo na raz, chociaż jakbym odłożyła to co mam za każdym razem wydać to by mi mniej na przesyłkę wyszło

Ja przez czytanie boję się w ogóle niektórych kupować

Dziewczyny a które z YC uważacie za obowiązkowe? Znaczy takie, które trzeba wypróbować?
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:55   #1019
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

A ja czekam z zamówieniami tylko dlatego, że nie ma nigdzie Christmas Cookie, a chcę sobie zrobić zapas

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 17:58   #1020
Jagoda_w6
Zaczytana online
 
Avatar Jagoda_w6
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Makówka
Wiadomości: 1 959
Dot.: Świece zapachowe cz. V (m.in. Yankee Candle)

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
ja zazwyczaj nie mam kasy tak dużo na raz, chociaż jakbym odłożyła to co mam za każdym razem wydać to by mi mniej na przesyłkę wyszło

Ja przez czytanie boję się w ogóle niektórych kupować

Dziewczyny a które z YC uważacie za obowiązkowe? Znaczy takie, które trzeba wypróbować?
Soft Blanket
Pink Dragon Fruit
Mango Peach Salsa (chyba już niedostępny)
Sugared Apple
Bahama Breeze
Beach Walk
Black Coconut
Clean Cotton
Child's Wish
Lemon Lavender
Honey Blossom
Lake Sunset
Season of Peace
Spiced Orange
__________________


Piąta pora roku - miłość ♥


Jagoda_w6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 20:52:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.