Suknia marzeń cz.V - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 11:08   #1861
misza85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Jeżeli chodzi o Laurelle to suknie są baardzo dobrej jakości. Praktycznie same naturalne tkaniny, dobrej jakości. Szczerze to nie widziałam sukien ślubnych uszytych z tak dobrych materiałów, a z racji zawodu trochę się na tym znam Co do ceny- no wiadomo, że takie sukienki muszą być droższe od sukienek z Kijowskiej, które szyte są ze sztucznych materiałów. Ale to zależy czy ktoś zwraca na to uwagę. Ja zwracam, ale jeżeli komuś nie przeszkadzają sztywne, sztuczne materiały to faktycznie nie ma co przepłacać. Ja zadecyduję w tym tygodniu, muszę tylko jeszcze jeden salon odwiedzić i zobaczymy. A, i wydaje mi się, że to Laurelle i tak nie jest jeszcze tak obłędnie drogie jak się patrzy na ich klientów. Z tego co widzę to jest ostatnio bardzo modna marka wśród gwiazdeczek
misza85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:21   #1862
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
A byłaś w ogóle w salonie? Pytałam o cenę tej pierwszej, bo też mi wpadła w oko - 5100 zł
tyle kasy! w życiu bym nie dała
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 11:29   #1863
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dobre materiały czyli jakie? To są jedwabne suknie?
Nie mam nic przeciwko jedwabiu, czemu nie, tu chodzi o fason...jak napisałam tandetny gorset ze spódnicą, no ale kwestia gustu.
Ma ktoś zdjęcie real w tej sukni?
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 12:33   #1864
misza85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Tak, w większości jedwabne. Ja idę w środę na przymiarkę jeszcze raz. Spróbuję zrobić fotkę, może mi pozwolą i wtedy Wam pokażę
misza85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 19:31   #1865
niczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 388
Dot.: Suknia marzeń cz.V

A ta sukienka w jakiej jest cenie?

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Jeśli już, to 1, ale mnie ich ślubne projekty nie przekonują. Za to zakochałam się w ich sukience wieczorowej, kupuję ją na wesele

__________________
Dr A.B operacja 25.04.2016
Dr A.B konsultacja 22.09.2015
77 cm/88 cm/175 cm/ 66 kg
niczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 19:39   #1866
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez niczka88 Pokaż wiadomość
A ta sukienka w jakiej jest cenie?
1500 zl.
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 21:14   #1867
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez arwen Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

To mój pierwszy post w wątku ślubnym przemierzyłam już masę warszawskich salonów w poszukiwaniu sukni. Koncepcja zmieniła mi się co najmniej kilka razy. Aktualnie bardzo podoba mi się suknia Hamal z San Patrick:

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,21348.html

i podobne do niej.

Czy któraś z Was orientuje się jakie są ceny tej sukienki w Warszawie? I czy można kupić suknie z linii San Patrick i White One gdzieś poza Carmen i Młoda i Moda?

Mierzyłam suknie z Pronovias. Są przepiękne, ale cena - zabija
Piękna suknia. Ceny St Patrick mnie powalały.
Suknię podobną ma polska Gala,model Ekla z kolekcji 2014
http://www.galasuknieslubne.pl/ekla.php
w Warszawie są dostępne w kilku salonach.
Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Czy według Was branie pożyczki na suknię jest bardzo głupie?
Byłam na romantycznym wypadzie w Krakowie, przy okazji w salonie Anna Kara przymierzyłam moją ukochaną Dahlię - to był duży błąd.
Do tej pory byłam w dwóch salonach w Wawie, w których przymierzałam suknie i wyglądałam super w kieckach za 2000-3000 zł. Dahlia kosztuje 4700, ale oczywiście najbardziej przypadła mi do serca. Istnieje możliwość, że moja Mama wyrazi chęć sypnięcia groszem, ale nie chcę jej obarczać tak absurdalnym wydatkiem (suknia za 4700 zł, gdy są też piękne za dwukrotnie mniejszą kwotę), wolałabym się dołożyć. W perspektywie reszty naszych wydatków ślubnych pewnie musiałabym wziąć gdzieś na to mini-kredyt.

Czy według Was to bardzo głupie?
Dodam, że chcemy jeszcze zrobić rajd po Jana Pawła w Warszawie i mam nadzieję, że wypatrzę tam piękniejszą (lub chociaż równie piękną) suknię za mniejszą kwotę. Proszę o rady w razie gdyby się to nie udało :P
Jakbym nie znalazła podobnej,ale za bardziej przystępną cenę to wypożyczyłabym suknię. Kredyt na suknię,w życiu!
Cytat:
Napisane przez misza85 Pokaż wiadomość
Podobają mi się dwie suknie od Laurelle. Nie wiem, którą wybrać (tzn jeszcze odwiedzam w tym tygodniu jeden salon, ale nie wiem czy coś pobije te suknie):
Która Wam się bardziej podoba?
Żadna.
W pierwszej ten gorset to jakby stanik do spódnicy przyczepiony,a w drugiej gigantyczna kokarda.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 22:07   #1868
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Jeśli już, to 1, ale mnie ich ślubne projekty nie przekonują. Za to zakochałam się w ich sukience wieczorowej, kupuję ją na wesele

Ile kosztuje taka sukienka?? Piękna

Generalnie firma troszkę nawiązuje do izraelskich projektantów, ale wszystko jest takie "luźne" i pomięte. Ciekawe jaki efekt na żywo uwielbiam suknie bez pleców
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 07:29   #1869
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Liana Pokaż wiadomość
Ile kosztuje taka sukienka?? Piękna

Generalnie firma troszkę nawiązuje do izraelskich projektantów, ale wszystko jest takie "luźne" i pomięte. Ciekawe jaki efekt na żywo uwielbiam suknie bez pleców
Pisalam jeden post wyzej 1500.
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 20:36   #1870
arwen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Piękna suknia Mi też zdecydowanie najbardziej podobają się suknie tego typu. Niestety w cenach Ci nie pomogę, bo sama nie byłam w żadnym salonie ani razu, tylko kupiłam swoją suknię poprzez Allegro Zdecydowałam się na model Pronovias Fresno - fason bardzo podobny do tej, którą Ty podesłałaś.
Też piękna!





Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
nie wiem jak w Warszawie ale w Krk suknie White One nie schodzą cenowo poniżej 4000-5000
White One? W Warszawie cene są w przedziale od 3300 zł do około 4500 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
arwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 08:20   #1871
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Suknia marzeń cz.V

dziewczyny a co jest nie tak waszym zdaniem z sukniami z Angel a właściwie ich jakością ?

zastanawiam się nad wzięciem od nich sukienki oraz nad suknią Pronovias różnica pomiędzy tymi dwiema sukienkami to minimum 2 tys http://www.pronovias.com/wedding-dre...-fashion-orera

ta na której oddzielnie widać pasek, gorset i spódnicę miałaby być złożona w suknię Angel (razem z trenem) i jeśli się zdecyduję do końca stycznia to kosztowałaby 3800zł lub 4180zł coś około tego, natomiast suknia Pronovias to koszt najtaniej 4941zł (za nową na promocji w innym mięscie) lub 4500zł za sukienkę z wystawy (z czyszczeniem jej i dopasowaniem do mnie) też w innym mieście. W pozostałych miastach bez promocji w tym w Warszawie kosztuje od 5500 do ponad 6000zł.

Zastanawiałam się czy nie spróbować ściągnąć jej z zagranicy i zapłacić tutaj jakiejś krawcowej za poprawkę, ale nie wiem czy się zgodzą i czy i jaka krawcowa będzie umiała to poprawić do moich rozmiarów

Do Pronovias musiałabym doliczyć halkę, bo chcę by suknia była rozłożysta (dzisiaj zobaczę czy nie popsuje to fasonu), myślę, że do Angel dodatkową halkę też musiałabym doliczyć

Co myślicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg och.jpg (13,2 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ach.jpg (12,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b.jpg (8,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (9,0 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (8,5 KB, 34 załadowań)
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 10:56   #1872
misza85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Suknia marzeń cz.V

No i w końcu kupiłam tę suknię z cekinowym gorsetem od Laurelle. Niestety zdjęcia nie mogę wrzucić- nie pozwolili zrobić, jak wszędzie zresztą. Byłam w salonie na
Dolnej- suknie ok, ale nie przekonały mnie do końca. Suknie w Laurelle są zupełnie inne i taki styl trzeba po prostu lubić. Dla mnie najważniejszy jest brak kiczu,a kicz to niestety norma w polskich salonach.
misza85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 11:50   #1873
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez misza85 Pokaż wiadomość
No i w końcu kupiłam tę suknię z cekinowym gorsetem od Laurelle. Niestety zdjęcia nie mogę wrzucić- nie pozwolili zrobić, jak wszędzie zresztą. Byłam w salonie na
Dolnej- suknie ok, ale nie przekonały mnie do końca. Suknie w Laurelle są zupełnie inne i taki styl trzeba po prostu lubić. Dla mnie najważniejszy jest brak kiczu,a kicz to niestety norma w polskich salonach.
Kicz jest pojęciem względnym. Dla mnie ten cekinowy gorset jest kiczowaty
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-24, 12:10   #1874
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Kicz jest pojęciem względnym. Dla mnie ten cekinowy gorset jest kiczowaty
Też tak uważam i nie za te pieniądze.
Napisałam jak dla mnie wygląda, czyli spódnica zwiewna założona na bluzeczkę na disco dla nastolatki z chińskiego sklepu.
Szczerze, ale suknia z klasą i elegancka to to nie jest, daleko jej naprawdę.
Może tak jak autorka napisała, że to kwestia zdjęcia i na żywo wygląda lepiej. Ale nie mój gust. Dół jak najbardziej na tak, lubię takie proste, ale góra

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez misza85 Pokaż wiadomość
No i w końcu kupiłam tę suknię z cekinowym gorsetem od Laurelle. Niestety zdjęcia nie mogę wrzucić- nie pozwolili zrobić, jak wszędzie zresztą. Byłam w salonie na
Dolnej- suknie ok, ale nie przekonały mnie do końca. Suknie w Laurelle są zupełnie inne i taki styl trzeba po prostu lubić. Dla mnie najważniejszy jest brak kiczu,a kicz to niestety norma w polskich salonach.
Gratuluję zakupu, obyś była zadowolona. Wrzuć fotkę na sobie jak będziesz miała.
Co do kiczu, to pojęcie względne. Dół ma fajny, ale góra psuje wszystko i wygląda "mało elegancko" moim zdaniem.
Ale to Twoja decyzja, najważniejsze, ze dobrze się w niej czułaś i to jest to, skoro wybrałaś
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 01:47   #1875
zombiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 182
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Hej dziewczyny, a co myślicie o tym? jak wg Was wygląda? podoba mi się, ale przez siostrę z którą byłam jakoś nie do końca jestem przekonana. Pojęcia nie mam, jaka to kolekcja.
Przepraszam za jakość zdj.,ale robione telefonem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (89,2 KB, 304 załadowań)
__________________

zombiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 06:58   #1876
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Niby jest ok, ale jednak coś mi w niej nie gra chyba przez tą wstążkę, sama nie wiem. Nie powala moim zdaniem, ale to Tobie ma się podobać i Ty masz się dobrze czuć.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 10:30   #1877
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez zombiak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, a co myślicie o tym? jak wg Was wygląda? podoba mi się, ale przez siostrę z którą byłam jakoś nie do końca jestem przekonana. Pojęcia nie mam, jaka to kolekcja.
Przepraszam za jakość zdj.,ale robione telefonem.
śliczną górę ma choć w tym świetle ciężko stwierdzić czy idealna jest
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 14:20   #1878
Nestiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Kiika, ładna choć jak dla mnie za długi gorset, skraca sylwetkę.

Edytowane przez Nestiii
Czas edycji: 2014-01-26 o 14:21
Nestiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-26, 16:17   #1879
arwen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
dziewczyny a co jest nie tak waszym zdaniem z sukniami z Angel a właściwie ich jakością ?

zastanawiam się nad wzięciem od nich sukienki oraz nad suknią Pronovias różnica pomiędzy tymi dwiema sukienkami to minimum 2 tys http://www.pronovias.com/wedding-dre...-fashion-orera

ta na której oddzielnie widać pasek, gorset i spódnicę miałaby być złożona w suknię Angel (razem z trenem) i jeśli się zdecyduję do końca stycznia to kosztowałaby 3800zł lub 4180zł coś około tego, natomiast suknia Pronovias to koszt najtaniej 4941zł (za nową na promocji w innym mięscie) lub 4500zł za sukienkę z wystawy (z czyszczeniem jej i dopasowaniem do mnie) też w innym mieście. W pozostałych miastach bez promocji w tym w Warszawie kosztuje od 5500 do ponad 6000zł.

Zastanawiałam się czy nie spróbować ściągnąć jej z zagranicy i zapłacić tutaj jakiejś krawcowej za poprawkę, ale nie wiem czy się zgodzą i czy i jaka krawcowa będzie umiała to poprawić do moich rozmiarów

Do Pronovias musiałabym doliczyć halkę, bo chcę by suknia była rozłożysta (dzisiaj zobaczę czy nie popsuje to fasonu), myślę, że do Angel dodatkową halkę też musiałabym doliczyć

Co myślicie ?
Na temat sukni od Angel nie mogę się wypowiedzieć, natomiast bardzo ładna jest ta Orera podobne sukienki mają też w ofercie San Patrick (modele Calais lub Asia) i Rosa Clara (Marlen), a ceny tych marek są na ogół nieco niższe niż tych z Pronovias

Cytat:
Napisane przez Nestiii Pokaż wiadomość
Kiika, ładna choć jak dla mnie za długi gorset, skraca sylwetkę.

Pierwsze słyszę, by to długi gorset skracał sylwetkę przecież to krótki gorset ją skraca - sukienka zaczyna rozszerzać się na nienaturalnej długości, co wielu dziewczynom nadaje kształt "bezy". Natomiast długi gorset modeluje sylwetkę.
arwen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 07:20   #1880
Joannab622
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cześć dziewczyny, ja zdecydowałam się na sukienkę firmy Agnes, co o niej powiecie?
http://www.theonebridal.pl/collection.html
Joannab622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 07:46   #1881
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Joannab622 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja zdecydowałam się na sukienkę firmy Agnes, co o niej powiecie?
http://www.theonebridal.pl/collection.html
ładna
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 13:19   #1882
Sylwiak172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Ja właśnie wybrałam suknie w sobotę . Welon zamówiłam długi oraz drugi welon krótszy który przypina się wyżej długiego i zakłada na twarz. Mierzyłam to wszystko razem i efekt jest cudny. Co myślicie o sukni?
linki do zdj. sukienki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...50297c90b.html
i drugi: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...921e79539.html
__________________
Szukasz inspiracji? Zapraszam na mojego bloga!

http://www.mylandoffashion.blogspot.com/

Edytowane przez Sylwiak172
Czas edycji: 2014-01-28 o 17:20
Sylwiak172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-27, 20:07   #1883
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dziewczyny,
podpowiedzcie proszę - szukam tej sukienki na ślub, niestety mam już dość mało czasu bo ślub w czerwcu a sukienki jeszcze brak. szukałam wszędzie, obleciałam chyba cały internet, i nic.. w waszej wiedzy nadzieja!

http://www.slubnaglowie.pl/inspiracj...ie-i-z-humorem

jeśli która którakowiek z was wie, gdzie mam szukać tej kiecki, jakiego jest producenta, no cokolwiek co pomoże mi ją znaleźć będę mega mega wdzięczna! Jeśli nie chcecie z jakiś względów pisać o tym na forum to bardzo proszę o wiadomość priv.

Z góry serdecznie dziękuję za podpowiedzi, może się jeszcze uda!
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 07:49   #1884
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez misza85 Pokaż wiadomość
No i w końcu kupiłam tę suknię z cekinowym gorsetem od Laurelle. Niestety zdjęcia nie mogę wrzucić- nie pozwolili zrobić, jak wszędzie zresztą. Byłam w salonie na
Dolnej- suknie ok, ale nie przekonały mnie do końca. Suknie w Laurelle są zupełnie inne i taki styl trzeba po prostu lubić. Dla mnie najważniejszy jest brak kiczu,a kicz to niestety norma w polskich salonach.
Bardzo jestem ciekawa jak na Tobie leży ta sukienka Mi się ona podoba, bo właśnie jest troszkę inna niż pozostałe i "typowe" suknie a dlaczego inne suknie nie przekonały Cię do końca?? Jestem ciekawa tych bez pleców, czy są takie luźne jak na modelkach?
Liana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 17:21   #1885
Sylwiak172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Ja właśnie wybrałam suknie w sobotę . Welon zamówiłam długi oraz drugi welon krótszy który przypina się wyżej długiego i zakłada na twarz. Mierzyłam to wszystko razem i efekt jest cudny. Co myślicie o sukni?
linki do zdj. sukienki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...50297c90b.html
i drugi: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...921e79539.html
Na zdjęciach jest bez koła pod spodem.
__________________
Szukasz inspiracji? Zapraszam na mojego bloga!

http://www.mylandoffashion.blogspot.com/

Edytowane przez Sylwiak172
Czas edycji: 2014-01-28 o 17:27
Sylwiak172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 18:19   #1886
smieszka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 19
Dot.: Suknia marzeń cz.V

hej dziewczeta, mi chodzi o gore sukni, co myslicie o tych zabudowanych pod sama szyje? bardzo duzo ich jest, napewno bylby komfort ze nie bedzie zjezdzac. nie wiem co wybrac, taka tylko do piersi np w serduszko bez niczego jest chyba bardziej elegancja. pomozcie.
smieszka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 19:09   #1887
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez smieszka001 Pokaż wiadomość
hej dziewczeta, mi chodzi o gore sukni, co myslicie o tych zabudowanych pod sama szyje? bardzo duzo ich jest, napewno bylby komfort ze nie bedzie zjezdzac. nie wiem co wybrac, taka tylko do piersi np w serduszko bez niczego jest chyba bardziej elegancja. pomozcie.
Moja jest taka, ma zabudowaną górę (no, ale nie do samej szyi) i nie uważam, żeby była mniej elegancka. Btw. dobrze dopasowana sukienka nie ma prawa Ci zjeżdżać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg th_54e4b2973e0ebc416cbbf3616b92a7a5_e2586t_b.jpg (7,5 KB, 118 załadowań)
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 20:11   #1888
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez smieszka001 Pokaż wiadomość
hej dziewczeta, mi chodzi o gore sukni, co myslicie o tych zabudowanych pod sama szyje? bardzo duzo ich jest, napewno bylby komfort ze nie bedzie zjezdzac. nie wiem co wybrac, taka tylko do piersi np w serduszko bez niczego jest chyba bardziej elegancja. pomozcie.
Ładne to one są, nie powiem.Niektóre to nawet bardziej mi się podobają jak z gołymi ramionami. Ale ja nie lubią nic pod szyją czuć, zaraz bym się czuła, że duszę i co chwilę poprawiała przy szyi. Poza tym z reguły te góry są zrobione z koronki i mnie koronka gryzie
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Moja jest taka, ma zabudowaną górę (no, ale nie do samej szyi) i nie uważam, żeby była mniej elegancka. Btw. dobrze dopasowana sukienka nie ma prawa Ci zjeżdżać
Bardzo ładna. I dokładnie, dobrze dopasowana suknia bez góry nie ma prawa zjeżdżać i trzyma się nie na biuście lecz na brzuchu. Zdecydowanie lepiej wtedy kupić suknię sznurowaną niż z guziczkami lub zasuwakiem, bo można regulować sznurowaną, a tamte nie.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 02:17   #1889
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez arwen Pokaż wiadomość
Na temat sukni od Angel nie mogę się wypowiedzieć, natomiast bardzo ładna jest ta Orera podobne sukienki mają też w ofercie San Patrick (modele Calais lub Asia) i Rosa Clara (Marlen), a ceny tych marek są na ogół nieco niższe niż tych z Pronovias




Pierwsze słyszę, by to długi gorset skracał sylwetkę przecież to krótki gorset ją skraca - sukienka zaczyna rozszerzać się na nienaturalnej długości, co wielu dziewczynom nadaje kształt "bezy". Natomiast długi gorset modeluje sylwetkę.
1) długi gorset skraca sylwetkę jak jasna ch... Nóżki jak u kaczuszki gwarantowane.
Pięknie modeluje sylwetkę. szczególnie jak wstanie się od stołu.
2) Nie ma gorszego g... do noszenia niż jedwab, w każdym razie ja na siebie nie założę tego w życiu. Po pierwsze jednorazówa. Nigdy po praniu nie wygląda już tak jak przed. Materiał traci apreturę. Po drugie się gniecie, po trzecie potwornie plami, po czwarte sposób jego uzyskiwania mnie brzydzi. Jedwab to słowo pełne lansu, ale dlaczego nikt z projektantów Haute Couture nie szyje z jedwabiu, co najwyżej z mieszanek? http://www.stylebop.com/uk/product_d...4PjBrDVJHvVQeA Hmm.
3) Na temat sukienek Angel pisałam wielokrotnie, a nawet wklejałam fotki, mogę jeszcze porobić jak ktoś chce.

---------- Dopisano o 03:12 ---------- Poprzedni post napisano o 03:06 ----------

Cytat:
Napisane przez smieszka001 Pokaż wiadomość
hej dziewczeta, mi chodzi o gore sukni, co myslicie o tych zabudowanych pod sama szyje? bardzo duzo ich jest, napewno bylby komfort ze nie bedzie zjezdzac. nie wiem co wybrac, taka tylko do piersi np w serduszko bez niczego jest chyba bardziej elegancja. pomozcie.
Dobra i dobrze dopasowana suknia nie zjeżdża.

---------- Dopisano o 03:17 ---------- Poprzedni post napisano o 03:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Czy według Was branie pożyczki na suknię jest bardzo głupie?
Byłam na romantycznym wypadzie w Krakowie, przy okazji w salonie Anna Kara przymierzyłam moją ukochaną Dahlię - to był duży błąd.
Do tej pory byłam w dwóch salonach w Wawie, w których przymierzałam suknie i wyglądałam super w kieckach za 2000-3000 zł. Dahlia kosztuje 4700, ale oczywiście najbardziej przypadła mi do serca. Istnieje możliwość, że moja Mama wyrazi chęć sypnięcia groszem, ale nie chcę jej obarczać tak absurdalnym wydatkiem (suknia za 4700 zł, gdy są też piękne za dwukrotnie mniejszą kwotę), wolałabym się dołożyć. W perspektywie reszty naszych wydatków ślubnych pewnie musiałabym wziąć gdzieś na to mini-kredyt.

Czy według Was to bardzo głupie?
Dodam, że chcemy jeszcze zrobić rajd po Jana Pawła w Warszawie i mam nadzieję, że wypatrzę tam piękniejszą (lub chociaż równie piękną) suknię za mniejszą kwotę. Proszę o rady w razie gdyby się to nie udało :P
Branie kredytów bez życiowej potrzeby nie jest głupie, jeśli suknia ma Cię kosztować 9000zł.
Tyle będziesz musiała spłacić.
Spłacanie pożyczki ma sens tylko wtedy, kiedy kupujesz coś na czym zarabiasz. Np. sprzęt niezbędny do pracy.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2014-01-29 o 02:11
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 08:23   #1890
smieszka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 19
Dot.: Suknia marzeń cz.V

no wlasnie nie wiem co wybrac, a jesli jestem drobna i szczupla osoba? w butach bede miec 165 cm i waze 46kg chudzinka jednym slowem, to co lepiej? z gora czy bez? tragedia, p nocach nie spie, a mam 2 tyg na zdecydowanie sie
smieszka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.