W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-29, 10:44   #961
amalltea
Raczkowanie
 
Avatar amalltea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 201
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Dziś znów mam słaby dzień, jak zaczęłam ćwiczyć to mnie złapały zawroty głowy...
Cardio Workout: How to Lose Weight - zrobiłam ale z przerwami, bo nie dawałam rady, i zrobiłam brzuch z Natalią. A czuję się tak teraz wypompowana jakbym ćwiczyła co najmniej godzinę... To ciśnienie mnie kiedyś zabije...

Też mam poczucie winy, że nie zrobiłam porządnego treningu.
A najbardziej po ćwiczeniach też lubię brzuch
__________________
Nigdy Nie Mów Nigdy Nigdy Nie Mów Zawsze

" Yes I Can , I Feel The Burn Rebecca"

Don't Wish For It Work For It"

Czytam, oglądam, ćwiczę,szukam, jestem.
amalltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 10:45   #962
andzka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 141
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

a mi się wydaje ze lepiej nie wspomagac się suplementami diety bo to tylko rozreguluje organizm , może i szybciej schudniemy ale tez po odstawieniu tych suplementów latwij przytyjemy ,
a tak wogole to jesteście na jakiejś diecie czy tylko ćwiczenia ? bo ja jem normalnie tylko staram się nie jesc fast foodow i słodyczy i żeby pozno nie jesc.
dziś wkoncu udało mi się pocwiczyc
mel b rozgrzewka 5 min
terning całego ciala 20 min
cardio 15 min
ćwiczenia rozluzniajace 5 min
andzka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 10:59   #963
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez andzka89 Pokaż wiadomość
a mi się wydaje ze lepiej nie wspomagac się suplementami diety bo to tylko rozreguluje organizm , może i szybciej schudniemy ale tez po odstawieniu tych suplementów latwij przytyjemy ,
a tak wogole to jesteście na jakiejś diecie czy tylko ćwiczenia ? bo ja jem normalnie tylko staram się nie jesc fast foodow i słodyczy i żeby pozno nie jesc.
To chyba jak większośc z nas

Ja żadnej diety nie mam, po prostu mniej słodkiego, nie jeść po 19 itd.


Słuchajcie bo ja sporo piję ale mam wrażenie, że od tego, że dużo piję mam strasznie such usta, ma któraś tez tak?
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 11:02   #964
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

hejo dzisiaj za mna mel b cardio, brzuszek, posladki oraz nogi
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 11:12   #965
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się czy nie zainwestować za niedługo w sportowe szorty. Jak tylko zrobi się cieplej planuję zacząć biegać (biegam od dawna, ale ze względu na pogodę i moje zapalenie stawów odpuszczam bieganie od listopada do marca), a później w maju mogłabym wskoczyć w takie spodenki. Miałabym motywację do ćwiczeń jeszcze większą, bo jak na razie gdybym ubrała takie szorty i biegała to uda tak się trzęsą, że...
Chciałabym jakiś ładny kolorek, a nie czarne. A co, pozytywnie być musi!
świetne są! do ćwiczeń to jak najbardziej na kolorowo
__________________
If you change nothing, nothing will change!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 11:22   #966
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Laseczki, czy któraś z Was ćwiczyła zwowy??
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 11:42   #967
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Laseczki, czy któraś z Was ćwiczyła zwowy??
Ja nie laseczka, ale odpowiem- nie. przymierzałam się do tego, oglądałam ale jakoś mi nie podeszły. Nie wiem...

Tak się rozpisałyście.

Wciąż czekam na zdjęcia

Co do ziółek to ja wolę nie testować, nasłuchałam się/poczytałam że niby wszystko pięknie, ale jedną rzecz leczymy/poprawiamy a innej szkodzimy. Np. pokrzywa działanie oczyszczające itp, a rozregulowuje cykl miesiączkowy. BA! nie tylko poprzywa ma taki zły wpływ na cykl (skrzyp też, ogólnie własnie te o działaniu oczyszczającym organizm).
Nie do konca wiem, czy to jest podparte dokladnymi badaniami. Muszę zajrzeć do artykułów medycznych, może coś znajdę

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Słuchajcie bo ja sporo piję ale mam wrażenie, że od tego, że dużo piję mam strasznie such usta, ma któraś tez tak?
po herbacie, jak piję wodę nie mam tak.
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 11:43   #968
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
Ja nie laseczka, ale odpowiem- nie. przymierzałam się do tego, oglądałam ale jakoś mi nie podeszły. Nie wiem...

Tak się rozpisałyście.

Wciąż czekam na zdjęcia

Co do ziółek to ja wolę nie testować, nasłuchałam się/poczytałam że niby wszystko pięknie, ale jedną rzecz leczymy/poprawiamy a innej szkodzimy. Np. pokrzywa działanie oczyszczające itp, a rozregulowuje cykl miesiączkowy. BA! nie tylko poprzywa ma taki zły wpływ na cykl (skrzyp też, ogólnie własnie te o działaniu oczyszczającym organizm).
Nie do konca wiem, czy to jest podparte dokladnymi badaniami. Muszę zajrzeć do artykułów medycznych, może coś znajdę
Nie wiedziałam, a czasami sie lubie napić pokrzywy
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 11:52   #969
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez ursaliana Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, a czasami sie lubie napić pokrzywy
Wiesz czasami to (może) nie zaszkodzi, raz na jakiś czas, Ale są osoby takie pokrzywo-maniaczki, które na prawdę dużo jej wypijają. Pokrzywa też wypłukuje wit. z grupy B (jeśli się nie mylę), dlatego warto wspomagać się witaminowo.
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 11:52   #970
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
Co do ziółek to ja wolę nie testować, nasłuchałam się/poczytałam że niby wszystko pięknie, ale jedną rzecz leczymy/poprawiamy a innej szkodzimy. Np. pokrzywa działanie oczyszczające itp, a rozregulowuje cykl miesiączkowy. BA! nie tylko poprzywa ma taki zły wpływ na cykl (skrzyp też, ogólnie własnie te o działaniu oczyszczającym organizm).
Nie do konca wiem, czy to jest podparte dokladnymi badaniami. Muszę zajrzeć do artykułów medycznych, może coś znajdę

No i skrzyp skutecznie wypłukuje witaminy z gruby B.
Pisałam pracę o ziołach, bodajże 15 gatunków opisywałam z zaletami, substancjami czynniki, zaletami i wadami i powiem, że momentami aż się bałam Jednak zdrowy organizm mało kiedy reaguje w tak negatywny sposób jeśli zachowany umiar i odstawimy, gdy będzie coś nie tak.
Tak czy inaczej wolę napić się pokrzywy i tak oczyszczać organizm, niż jeść jakieś tabletki czy pić plusze "detox".

I co do tego cyklu: ja dawniej piłam codziennie skrzyp i pokrzywę przez 3 miesiące, i okres miałam idealnie co do dnia 28-29 dni. Teraz nie piję już z pół roku i przedostatnio ciotka przyjechała o tydzień za wcześnie, a ostatnio spóźniła się o 10 dni.
I znów pasuje napisać: każdy organizm jest inny.
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 12:00   #971
fitnesowapani
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 269
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
No i skrzyp skutecznie wypłukuje witaminy z gruby B.
Pisałam pracę o ziołach, bodajże 15 gatunków opisywałam z zaletami, substancjami czynniki, zaletami i wadami i powiem, że momentami aż się bałam Jednak zdrowy organizm mało kiedy reaguje w tak negatywny sposób jeśli zachowany umiar i odstawimy, gdy będzie coś nie tak.
Tak czy inaczej wolę napić się pokrzywy i tak oczyszczać organizm, niż jeść jakieś tabletki czy pić plusze "detox".

I co do tego cyklu: ja dawniej piłam codziennie skrzyp i pokrzywę przez 3 miesiące, i okres miałam idealnie co do dnia 28-29 dni. Teraz nie piję już z pół roku i przedostatnio ciotka przyjechała o tydzień za wcześnie, a ostatnio spóźniła się o 10 dni.
I znów pasuje napisać: każdy organizm jest inny.
Yhym, każdy jest inny ale na tą negatywną reakcję organizmu (czy zaburzenia cyklu) mogą składać się różne czynniki (stres, inne choroby, leki czy nawet wysiłek fizyczny).
Wiadomo, że lepiej naturalnie niż chemicznie. Nie jestem przeciwnikiem ziółek (sama piję np. miętę), trzeba to robić z głową.

Edytka- jakie studia skończyłaś? (jeśli mogę zapytać)
fitnesowapani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 12:26   #972
xxxLOLKAxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxLOLKAxxx
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 2 037
GG do xxxLOLKAxxx
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cześć dziewczyny! podczytuję wasz wątek już jakiś czas, ale teraz postanowiłam dołączyć oczywiście na początku mojej przygody ćwiczyłam z Mel B
ćwiczyć zaczęłam na początku stycznia, więc już prawie 4 tygodnie za mną

Ogólnie to koncentruje się teraz na cardio, bo chcę trochę ciałka zrzucić najpierw

Fajnie jest tu was poczytać, bo to strasznie duża motywacja

Pisałyście ostatnio o swoim wieku itp. no to ja mam 21 lat (prawie), obecnie mieszkam i "pracuję" we Francji, więc trochę ciężej wprowadzić dietę itp, ale walczę
xxxLOLKAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 12:54   #973
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Ja mam problem z wodą,bo mało piję chociaż wiem, że trzeba ale jakoś nie mogę się przemóc albo "zapominam" jak zacznę coś robić.
Od jakiegoś tygodnia piję siemię lniane- podobno super efekty są po nim. Zobaczymy

A co to te zwowy? nie słyszałam o tym
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 13:20   #974
monia1484
Raczkowanie
 
Avatar monia1484
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 43
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się czy nie zainwestować za niedługo w sportowe szorty. Jak tylko zrobi się cieplej planuję zacząć biegać (biegam od dawna, ale ze względu na pogodę i moje zapalenie stawów odpuszczam bieganie od listopada do marca), a później w maju mogłabym wskoczyć w takie spodenki. Miałabym motywację do ćwiczeń jeszcze większą, bo jak na razie gdybym ubrała takie szorty i biegała to uda tak się trzęsą, że...
Chciałabym jakiś ładny kolorek, a nie czarne. A co, pozytywnie być musi!
Spodenki fajne, też takie bym chciała, może pomyślę nad zakupem bliżej lata, na razie i tak w domku ćwiczę.... Do tego czasu mam nadzieję wysmuklić uda i wypracować ładny brzuszek. Ostatnio "zainwestowałam" w buty do treningu, do niedawna ćwiczyłam na boso, ale miałam problem z utrzymaniem równowagi przy niektórych ćwiczeniach...
Na wiosnę zamierzam biegać to i porządne, wygodne buty są potrzebne

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Laseczki, czy któraś z Was ćwiczyła zwowy??
Cioekawe te zwowy, ale jeszcze na pewno nie dla mnie , może dla tych którzy mają duuuużo lepszą kondycję.
Na filmiku widać, że nawet prowadzącej jest bardzo ciężko
http://www.youtube.com/watch?v=E8whrW39HfQ
monia1484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 13:39   #975
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Moje spodenki i buty do ćwiczeń
niestety, tutaj bez moich gwiezdnych skarpet :P
Sorry za jakość, focia z rąsi z telefonu


__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 13:47   #976
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Ja też nie stosuję żadnych cudownych pigułek bo to ściema. Co najwyżej efekt placebo.
Co do błonnika, jestem na tak, ale najlepiej ten naturalny, z warzyw
A herbatkę czerwoną i zieloną chętnie popijam
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 13:57   #977
fasolka1295
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 153
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Dziewczyny doradźcie coś
Nigdy nie miałam specjalnych problemów z brzuchem, chciałam go tylko trochę ujedrnić a zaczęły być widoczne mięśnie, delikatny kaloryfer jest ok ale mi się robią takie hmm skośne linie po bokach nie wiem jak to nazwać ale nie podoba mi się to mam nadzieję, że wiecie o co chodzi
__________________
talia : 74-72-70-68-66
biodra : 100-98-96
udo : 59-57-56-55-53
nad kolanem : 40-38-36
łydka : 40-38-36,5-34

fasolka1295 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:29   #978
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
Yhym, każdy jest inny ale na tą negatywną reakcję organizmu (czy zaburzenia cyklu) mogą składać się różne czynniki (stres, inne choroby, leki czy nawet wysiłek fizyczny).
Wiadomo, że lepiej naturalnie niż chemicznie. Nie jestem przeciwnikiem ziółek (sama piję np. miętę), trzeba to robić z głową.

Edytka- jakie studia skończyłaś? (jeśli mogę zapytać)
jeszcze nawet liceum nie skończyłam
Pracę pisałam do projektu stypendialnego

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez breathe0808 Pokaż wiadomość
Ja mam problem z wodą,bo mało piję chociaż wiem, że trzeba ale jakoś nie mogę się przemóc albo "zapominam" jak zacznę coś robić.
Od jakiegoś tygodnia piję siemię lniane- podobno super efekty są po nim. Zobaczymy

A co to te zwowy? nie słyszałam o tym
Ja pobrałam aplikację "Hydro"(któraś z dziewczyn tutaj polecała) i od poniedziałku pije ok. 1,5 l płynów

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez monia1484 Pokaż wiadomość
Spodenki fajne, też takie bym chciała, może pomyślę nad zakupem bliżej lata, na razie i tak w domku ćwiczę.... Do tego czasu mam nadzieję wysmuklić uda i wypracować ładny brzuszek. Ostatnio "zainwestowałam" w buty do treningu, do niedawna ćwiczyłam na boso, ale miałam problem z utrzymaniem równowagi przy niektórych ćwiczeniach...
Na wiosnę zamierzam biegać to i porządne, wygodne buty są potrzebne


Mi w sumie teraz też nie trzeba, ale teraz może znajdę taniej niż jak zacznie się sezon

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez monia1484 Pokaż wiadomość
Spodenki fajne, też takie bym chciała, może pomyślę nad zakupem bliżej lata, na razie i tak w domku ćwiczę.... Do tego czasu mam nadzieję wysmuklić uda i wypracować ładny brzuszek. Ostatnio "zainwestowałam" w buty do treningu, do niedawna ćwiczyłam na boso, ale miałam problem z utrzymaniem równowagi przy niektórych ćwiczeniach...
Na wiosnę zamierzam biegać to i porządne, wygodne buty są potrzebne


Mi w sumie teraz też nie trzeba, ale teraz może znajdę taniej niż jak zacznie się sezon
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:49   #979
juliette_87
Raczkowanie
 
Avatar juliette_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 357
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

ufff i po dzisiejszych ćwiczeniach jestem. W pn i wt jakoś słabiutko było u mnie - sił nie miałam, dlatego w pn tylko rozgrzewka, pośladki i abs, wczoraj rozgrzewka, cardio i 40 min hula-hop.
Dzisiaj już się trochę bardziej wysiliłam i była rozgrzewka, brzuch, pośladki, nogi i boczki Tiffany.
Mam nadzieję że będzie tylko lepiej (czyt. więcej) bo jak nie to sama sibie sprawie lanie
Widzę że nie tylko ja bezrobotna jestem..... ale jakoś nadmiar czasu nie przekłada się na więcej ćwiczeń na dodatek brak pracy tylko powoduje coraz większe przygnębienie a to prowadzi do ogólnego braku chęci. No cóż, trzeba spiąć tyłek i walczyć!
juliette_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-29, 14:54   #980
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się czy nie zainwestować za niedługo w sportowe szorty. Jak tylko zrobi się cieplej planuję zacząć biegać (biegam od dawna, ale ze względu na pogodę i moje zapalenie stawów odpuszczam bieganie od listopada do marca), a później w maju mogłabym wskoczyć w takie spodenki. Miałabym motywację do ćwiczeń jeszcze większą, bo jak na razie gdybym ubrała takie szorty i biegała to uda tak się trzęsą, że...
Chciałabym jakiś ładny kolorek, a nie czarne. A co, pozytywnie być musi!
Sliczne szorty wygladaja tak optymistycznie ze automatycznie chce sie w nie wskoczyc i isc pobiegac

Cytat:
Napisane przez andzka89 Pokaż wiadomość
a mi się wydaje ze lepiej nie wspomagac się suplementami diety bo to tylko rozreguluje organizm , może i szybciej schudniemy ale tez po odstawieniu tych suplementów latwij przytyjemy ,
a tak wogole to jesteście na jakiejś diecie czy tylko ćwiczenia ? bo ja jem normalnie tylko staram się nie jesc fast foodow i słodyczy i żeby pozno nie jesc.
dziś wkoncu udało mi się pocwiczyc
mel b rozgrzewka 5 min
terning całego ciala 20 min
cardio 15 min
ćwiczenia rozluzniajace 5 min
Osobiscie wyznaje zasade ze same cwiczenia to mniej niz polowa sukcesu i bez rozsadnej "diety" nie bedzie zadnych spektakularnych efektow. Oczywiscie nie ma tez co wariowac, warto czasami nawet siegnac po cos co nas okrutnie kusi, oczywiscie w malej ilosci i rzadko, ale jednak takie male "oszustwo" pomaga wytrwac w ciezkim postanowieniu. Ja zaczelam stosowac sie tej zasady i przyznaje ze juz widac efekty. Nie jestem grubasem i nigdy nie bylam, jest mi raczej daleko od tego, a juz sylsze od osob ze widac ze schudlam . Wystarczy troche rozsadku i wytrwalosci i wszystko sie da!

Cytat:
Napisane przez fasolka1295 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie coś
Nigdy nie miałam specjalnych problemów z brzuchem, chciałam go tylko trochę ujedrnić a zaczęły być widoczne mięśnie, delikatny kaloryfer jest ok ale mi się robią takie hmm skośne linie po bokach nie wiem jak to nazwać ale nie podoba mi się to mam nadzieję, że wiecie o co chodzi
Jesli zaczyna byc widac Ci "kaloryfer" to chyba jednak jest jedrny i nie ma na nim grama tluszczu. Wiele dziewczyn zabiloby sie za taki efekt a Tobie sie nie podoba O ironio losu, ciesz sie z tego, zamiast sie smucic
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 14:56   #981
monia1484
Raczkowanie
 
Avatar monia1484
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 43
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

No cóż, trzeba spiąć tyłek i walczyć![/QUOTE]

Dobrze powiedziane " spiąć tyłek" od takiego spinania zrobią się nam cudowne tyłeczki
monia1484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:04   #982
beatika
Raczkowanie
 
Avatar beatika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 349
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez juliette_87 Pokaż wiadomość
ufff i po dzisiejszych ćwiczeniach jestem. W pn i wt jakoś słabiutko było u mnie - sił nie miałam, dlatego w pn tylko rozgrzewka, pośladki i abs, wczoraj rozgrzewka, cardio i 40 min hula-hop.
Dzisiaj już się trochę bardziej wysiliłam i była rozgrzewka, brzuch, pośladki, nogi i boczki Tiffany.
Mam nadzieję że będzie tylko lepiej (czyt. więcej) bo jak nie to sama sibie sprawie lanie
Widzę że nie tylko ja bezrobotna jestem..... ale jakoś nadmiar czasu nie przekłada się na więcej ćwiczeń na dodatek brak pracy tylko powoduje coraz większe przygnębienie a to prowadzi do ogólnego braku chęci. No cóż, trzeba spiąć tyłek i walczyć!
Dokładnie, mam to samo.

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolka1295 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie coś
Nigdy nie miałam specjalnych problemów z brzuchem, chciałam go tylko trochę ujedrnić a zaczęły być widoczne mięśnie, delikatny kaloryfer jest ok ale mi się robią takie hmm skośne linie po bokach nie wiem jak to nazwać ale nie podoba mi się to mam nadzieję, że wiecie o co chodzi
To może za dużo ćwiczysz mięśnie skośne brzucha?
__________________
Ćwiczę od listopada 2013

[URL=" blog[/URL]

"W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem "
beatika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:12   #983
fasolka1295
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 153
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Lainathiel ale chodzi o to, że reszta brzucha nie jest jakoś super wyćwiczona, tylko właśnie ta część się jakoś tak uwypukliła a tłuszczyk jest i to dość sporo bo jak siedzę to fałdki się rolują

Beatika wpisałam w google mięśnie skośne brzucha i to jest to dzięki chyba będę pomijać ćwiczenia z MelB te z przekładaniem butelki na boki
__________________
talia : 74-72-70-68-66
biodra : 100-98-96
udo : 59-57-56-55-53
nad kolanem : 40-38-36
łydka : 40-38-36,5-34


Edytowane przez fasolka1295
Czas edycji: 2014-01-29 o 15:13
fasolka1295 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:25   #984
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Słuchajcie bo ja sporo piję ale mam wrażenie, że od tego, że dużo piję mam strasznie such usta, ma któraś tez tak?
Ja też tak mam Ale może to od zimy

Cytat:
Napisane przez fitnesowapani Pokaż wiadomość
J
Wciąż czekam na zdjęcia
Ja zrobiłam, obrabiam ale.... czekam też na inne Żeby się nie wygłupić

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
I co do tego cyklu: ja dawniej piłam codziennie skrzyp i pokrzywę przez 3 miesiące, i okres miałam idealnie co do dnia 28-29 dni. Teraz nie piję już z pół roku i przedostatnio ciotka przyjechała o tydzień za wcześnie, a ostatnio spóźniła się o 10 dni.
U mnie po miesiącu picia skrzypu jak przyszedł okres to nie dość, że bolało jak nigdy to jeszcze czasem mi się film urywał Jak przestałam pić to nigdy więcej mi się to nie zdarzyło

Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Osobiscie wyznaje zasade ze same cwiczenia to mniej niz polowa sukcesu i bez rozsadnej "diety" nie bedzie zadnych spektakularnych efektow. Oczywiscie nie ma tez co wariowac, warto czasami nawet siegnac po cos co nas okrutnie kusi, oczywiscie w malej ilosci i rzadko, ale jednak takie male "oszustwo" pomaga wytrwac w ciezkim postanowieniu. Ja zaczelam stosowac sie tej zasady i przyznaje ze juz widac efekty. Nie jestem grubasem i nigdy nie bylam, jest mi raczej daleko od tego, a juz sylsze od osob ze widac ze schudlam . Wystarczy troche rozsadku i wytrwalosci i wszystko sie da!
U mnie w domu jak pokazałam mamie spis mojej diety jaką miałam zamiar wprowadzić to dostałam po głowie po prostu doszłam z nią do kompromisu - jem to co rodzice, tylko w mniejszych ilościach

Cytat:
Napisane przez monia1484 Pokaż wiadomość
Dobrze powiedziane " spiąć tyłek" od takiego spinania zrobią się nam cudowne tyłeczki
Jakbym słyszała Mel B

U mnie dzisiaj: 95 przysiadów, 10 minut na skakance, Mel B ramiona + klatka i plecy + brzuch + pośladki + nogi
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 15:40   #985
krolewnazmarcepana
Raczkowanie
 
Avatar krolewnazmarcepana
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 113
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

U mnie to co zwykle z rana, ale jutro ustalam grafik na przyszły tydzień
no i moja waga pokazała dziś rano 49,5!!!!!
__________________
trzy osoby mogą dochować tajemnicy, jeśli dwie z nich nie żyją PLL <3

włosy!
26.08.2014 - 26,5
24.09.2014 - 28,5


24.09.2010 pszczółka <3 19.03.2013 różyczka <3
krolewnazmarcepana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 16:07   #986
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość

-


Ja pobrałam aplikację "Hydro"(któraś z dziewczyn tutaj polecała) i od poniedziałku pije ok. 1,5 l płynów
Wygląda ciekawie,ale to niestety nie na mój telefon
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 16:29   #987
xxxLOLKAxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxLOLKAxxx
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 2 037
GG do xxxLOLKAxxx
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Ja już dzisiaj po 50 minutowym cardio ale czuję niedosyt

A co do prezentacji stroju w którym ćwiczymy, to skoro fitnesowapani tak ładnie zachęca to oto ja: 29012014553.jpg

Niezbyt szykownie, ale wygodnie
xxxLOLKAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 16:53   #988
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

U mnie dzisiaj dzien rozpusty, zjadlam pol pizzy o matko
Jeszcze nie cwiczylam i chyba juz dzisiaj nie bede.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:37   #989
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Znowu wrzucam foć, bo nie widać tamtej :/

Byłam z TŻ na hali.... Robiłam z nim trening... Po kilku minutach wysiadłam, nie dałam rady na końcu taki ogień dał, że jutro go chyba nakręcę i będę puszczać gdy mnie leń najdzie


W ogóle jestem u TŻ i jego siostra to mega przeciwieństwo - chciałam ją wyciągnąć, żeby ze mną poćwiczyła, rozruszała.... NIE!! :boisię: chciałam, żeby poszła z nami na halę... NIE!!! Kolega TŻ zadzwonił, czy na tenisa nie pójdzie - to pomyślałam, że może ona by ze mną poszła? NIE!! Ale za to jak chipsy, czekolady, batony i żelki to chęęęętnie.... A dziewczyna ma 17 lat jestem chyba zła, to jak na nią patrzę (na jej żywienie!) to mam ochotę ćwiczyć

I nie to, ze hejtuję rodzinę TŻ, czy coś - tylko zastanawiam się, jak tak można ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-01-29 12.38.42.jpg (86,5 KB, 38 załadowań)
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-29, 17:38   #990
Anijkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anijkaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 85
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Raaany ile postów tu przybyło

Ja dzisiaj myślałam,że nie będę ćwiczyć bo wczoraj mój ukochany powiedział mi coś,co mnie strasznie zabolało i troche zdołowało,czego człowiek się po 3 latach związku nie dowie...

No ale zawzięłam się trochę i poćwiczyłam dzisiaj
Rozgrzewka z Mel B 5 min
Pośladki z Mel B 10 min
Cardio - The CafeMom Studios Workout - dałam rade tylko 16 min
__________________
“Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy.”
Anijkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 15:58:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.