W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-30, 12:04   #1081
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez xxxLOLKAxxx Pokaż wiadomość
fitnesowa, don't worry, ja mam w łydce 37 ale wątpie, że będę mieć kiedyś chudsze, bo nawet zanim przytyłam to miałam takie łydy
Ja też mam 37. Ba, czasem nawet 38 było. I mój cel to 36 cm, na mniej nie liczę, moja mam też ma masywne łydki, mimo, że jest całkiem szczupłej sylwetki. W udzie ma 57, a w łydce 40 prawie (i dlatego nie zakłada spódnic, tylko w spodniach zawsze, a tyle razy próbowałam jej przegadać, ze przecież jak ubierze szpilki to całkiem inna noga)
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:04   #1082
Anijkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anijkaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 85
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Ale zawaliście jak Ty to robisz?
Sama jestem zdziwiona 3 lata temu schudłam 15kg w 3/4 miesiące Może teraz też mi się poszczęści

Nie jem słodkiego,smażonego,ciemn y chlebek mama robi mi sama ,pije tylko wode i herbatki A ćwiczenia to głównie jakiś aerobic,zumba,stepper,hul a hop no i jakies siłowe od czasu do czasu
__________________
“Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy.”
Anijkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:16   #1083
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Dołączam do wątku po raz drugi

1,5 roku temu zrzuciłam z Mel 10 kg w 3 miesiące (plus dużo jazdy na rowerze w 3 miesiącu, wtedy najwięcej zleciałam bo chyba 4 kg). Parę miesięcy nie ćwiczyłam, złapały mnie wyrzuty sumienia i wróciłam do Mel na 2 tygodnie. Po tym czasie stwierdziłam że te ćwiczenia są już dla mnie za łatwe i uwaga, miesiąc ćwiczyłam... Insanity Ale przestałam, bo nie widziałam ŻADNYCH efektów oprócz ujędrnienia ciała. No i tak sobie folgowałam następny rok bez ćwiczeń i diety
Ostatnio z jękiem żalu oglądałam się w lustrze i nie zdziwiłam się, gdy po zważeniu zobaczyłam +5kg. Także pokornie wracam do Mel i zaczynam odchudzanie od nowa

Mój plan jest następujący (i bardzo optymistyczny) - do czerwca schudnąć 15kg albo więcej jeśli będzie leciało, jeśli nie to nie Jestem dobrej myśli, te 10kg z Mel schudłam bez diety praktycznie, zaczęłam jeść więcej warzyw ale dalej podjadałam czekoladki W pewnym momencie nawet nie widziałam kiedy kilogramy zaczęły po prostu same lecieć w dół i nawet trochę się przestraszyłam.

Plan ćwiczeń jest bardzo prosty - Mel na zmianę z regularnym programem BBL "Slim & Shape" bo pragnę maksymalnie podnieść i zaokrąglić moje pupsko (które i tak nie wygląda aż tak źle bo wciąż pamięta ćwiczenia na pośladki z Mel ) Czyli np. w poniedziałek BBL na poniedziałek, we wtorek Mel (rozgrzewka, cardio, pośladki), w środę BBL na wtorek itd. To dlatego, że obawiam się iż od samego BBL nie schudnę tyle ile bym chciała, a już sama na sobie przekonałam się ile dają ćwiczenia Mel. Także pupa swoją drogą, a zgrabne ciało swoją

No, uff uff, także miło mi Was wszystkie poznać, nic tak nie motywuje do ćwiczeń jak wspólne dzielenie się wynikami i wspieranie w chwilach zwątpienia

Jeszcze tylko pytanko - czy taką pupę osiągnę ćwiczeniami BBL czy muszę robić coś więcej? A jeżeli coś więcej, to co i jak?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1374701887
Też ćwiczyłam BBL, ale wymiękłam po tygodniu. Nie lubię ćwiczyć tak długo tego samego. 10 min lepiej znieść niż godzinę
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:27   #1084
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Melduję Mel B rozgrzewka + abs + pośladki + cardio + rozciąganie.
Przy cardio myślałam, że wymięknę, ale z małymi przerwami dałam radę
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 12:34   #1085
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Ja dzisiaj mierzyłam udo i to był błąd, anie milimetra różnicy po prawie dwóch tygodniach
Ale moje odżywianie ma wiele do życzenia. Gdybym to ogarnęła to pewnie byłby z 1cm mniej, a tak to...
U mnie jest taki problem, że o ile z ćwiczeniami dam rade się zmotywować i jak mam czas to potrafię i 2 godziny sobie ćwiczyć, tak potem potrafię sięgnąć po czekoladę, podjadać itd. Próbuję opanować, ale ciągle chyba brakuje mi jakiegoś planu, zmotywowania się aby iść na zakupy i wciąż odpuszczam. Jestem zła na siebie za to
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:00   #1086
amalltea
Raczkowanie
 
Avatar amalltea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 201
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mierzyłam udo i to był błąd, anie milimetra różnicy po prawie dwóch tygodniach
Ale moje odżywianie ma wiele do życzenia. Gdybym to ogarnęła to pewnie byłby z 1cm mniej, a tak to...
U mnie jest taki problem, że o ile z ćwiczeniami dam rade się zmotywować i jak mam czas to potrafię i 2 godziny sobie ćwiczyć, tak potem potrafię sięgnąć po czekoladę, podjadać itd. Próbuję opanować, ale ciągle chyba brakuje mi jakiegoś planu, zmotywowania się aby iść na zakupy i wciąż odpuszczam. Jestem zła na siebie za to
Też mam ten problem, że czasem nie potrafię się opanować przed zjedzeniem czegoś słodkiego. Z dwojga złego zjem ciasto, ale nie jem w ogóle chipsów...
Jak zaczęłam ćwiczyć cm poleciały dość szybko, tylko teraz stoją w miejscu.
Ale dobrze że jesteście, to mi daje siłę żeby znów nie odpuścić!!!

Dziś poćwiczone:
- rozgrzewka
-Mel B pośladki
- Legs Workout
-The 7 Best Ab Exercises
- Cardio Workout: How to Lose Weight
- Mel B - Totally Fit ! 20 minutowy trening całego ciała. (bez dwóch minut )
__________________
Nigdy Nie Mów Nigdy Nigdy Nie Mów Zawsze

" Yes I Can , I Feel The Burn Rebecca"

Don't Wish For It Work For It"

Czytam, oglądam, ćwiczę,szukam, jestem.
amalltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:20   #1087
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Przepraszam, chyba gdzies mi umknelo to wczesniej. Ja nie cwiczylam z Bojarska tylko ten oryginalny filmik ale to chyba nie ma roznicy, tak mi sie wydaje chociaz slyszalam, ze z Callan jest niby lepszy, dokladniejszy.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Magda*M, przeciez wiesz, ze im starsze wino tym lepsze z reszta mamy tyle lat na ile sie czujemy
nic nie szkodzi a jest to gdzieś na youtubie? podeślesz mi link? bo nie wiem czy jestem ślepa czy nie umiem szukać..
bo ten z Bojarską jakoś średnio zachęca a też sobie trochę poczytałam i ludzie pisali, że ona niektóre rzeczy źle tłumaczy itp.


właśnie zabieram się zaraz za rozciąganie, no i poczyniłam zakup (biustonosz jest prześwietny, nic nie skacze, nie przeszkadza. gdybym wiedziała, że będzie taka różnica to już dawno bym kupiła ) i zrobiłam fotkę mojego aktualnego ubiorku ćwiczeniowego chciałam zrobić jakieś ładne, nierozmazane zdjęcie i specjalnie wzięłam aparat zamiast telefonu, no ale niestety mój "fotograficzny" talent nie pozwolił..

brzuch zdecydowanie do poprawy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1300001.jpg (71,2 KB, 70 załadowań)
__________________
If you change nothing, nothing will change!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 13:22   #1088
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Odpowie mi ktos jak ćwiczyć żeby mieć takie piekne wypukle okrągłe pośladki? :p same ćwiczenia typowo na posladki czy dodac do nich obciazniki (tak to sie nazywa? Takie na kostki)? Cwicze w domu i nie porobie przysiadow ze sztanga, mogę co najwyzej kupic hantle i z nimi te przysiady robic...
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:23   #1089
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez azaina Pokaż wiadomość
nic nie szkodzi a jest to gdzieś na youtubie? podeślesz mi link? bo nie wiem czy jestem ślepa czy nie umiem szukać..
bo ten z Bojarską jakoś średnio zachęca a też sobie trochę poczytałam i ludzie pisali, że ona niektóre rzeczy źle tłumaczy itp.


właśnie zabieram się zaraz za rozciąganie, no i poczyniłam zakup (biustonosz jest prześwietny, nic nie skacze, nie przeszkadza. gdybym wiedziała, że będzie taka różnica to już dawno bym kupiła ) i zrobiłam fotkę mojego aktualnego ubiorku ćwiczeniowego chciałam zrobić jakieś ładne, nierozmazane zdjęcie i specjalnie wzięłam aparat zamiast telefonu, no ale niestety mój "fotograficzny" talent nie pozwolił..

brzuch zdecydowanie do poprawy!
Swietny stroj i swietna figura

Przypomnialam sobie, ze ja z chomika sciagalam callana.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:29   #1090
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Azaina wspaniała sylwetka! Nie narzekaj na ten ładny brzuch
Biustonosz bardzo fajny, może ja też skusze się na takie, bo mam jeden, ale co tam, chciałabym jakiś kolorowy
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:30   #1091
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Odpowie mi ktos jak ćwiczyć żeby mieć takie piekne wypukle okrągłe pośladki? :p same ćwiczenia typowo na posladki czy dodac do nich obciazniki (tak to sie nazywa? Takie na kostki)? Cwicze w domu i nie porobie przysiadow ze sztanga, mogę co najwyzej kupic hantle i z nimi te przysiady robic...
A moze sandbag zamiast sztangi? Mozna nawet zrobic samemu, widzialam kiedys na stronie bodyrock. Taka "torba" wazy 10kg i mozna wygodnie cwiczyc z nia w domu Ponadto nawet z hantelkami wykroki to super cwiczenie na posladki. Na pewno obciazenie do przysiadow, wykrokow da duzo lepszy efekt niz bez nich
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 13:31   #1092
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Azaina Super ciałko!! I fajowy ubiór

Dziś zaliczone:
GymRa 30 minut full body workout 2
Jillian ripped in 30
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:31   #1093
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Swietny stroj i swietna figura

Przypomnialam sobie, ze ja z chomika sciagalam callana.
dziękuję ooo, to zaraz będę przeszukiwać chomika

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Odpowie mi ktos jak ćwiczyć żeby mieć takie piekne wypukle okrągłe pośladki? :p same ćwiczenia typowo na posladki czy dodac do nich obciazniki (tak to sie nazywa? Takie na kostki)? Cwicze w domu i nie porobie przysiadow ze sztanga, mogę co najwyzej kupic hantle i z nimi te przysiady robic...
ale przecież nie musisz robić ich ze sztangą. moim zdaniem squaty same w sobie są trudne, a co dopiero ze sztangą
w załączniku dodaję przykładowy "trening-wyzwanie"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg The-30-Day-Squat-Challenge-Workout-Program.jpg (59,9 KB, 15 załadowań)
__________________
If you change nothing, nothing will change!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:31   #1094
breathe0808
Raczkowanie
 
Avatar breathe0808
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 295
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

azaina super figura
__________________
I'm a little bit of everything...
breathe0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:33   #1095
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Azaina wspaniała sylwetka! Nie narzekaj na ten ładny brzuch
Biustonosz bardzo fajny, może ja też skusze się na takie, bo mam jeden, ale co tam, chciałabym jakiś kolorowy
Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Azaina Super ciałko!! I fajowy ubiór

Dziś zaliczone:
GymRa 30 minut full body workout 2
Jillian ripped in 30
Cytat:
Napisane przez breathe0808 Pokaż wiadomość
azaina super figura
oj, dziękuję wam dziewczyny bardzo mi miło
__________________
If you change nothing, nothing will change!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:36   #1096
xxxLOLKAxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxLOLKAxxx
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 2 037
GG do xxxLOLKAxxx
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Ja też mam 37. Ba, czasem nawet 38 było. I mój cel to 36 cm, na mniej nie liczę, moja mam też ma masywne łydki, mimo, że jest całkiem szczupłej sylwetki. W udzie ma 57, a w łydce 40 prawie (i dlatego nie zakłada spódnic, tylko w spodniach zawsze, a tyle razy próbowałam jej przegadać, ze przecież jak ubierze szpilki to całkiem inna noga)
Ja tam do tych łydek się przyzwyczaiłam już, dlatego zakładam sukienki bez problemu, gorzej wygląda grube udo niż gruba łydka

Cytat:
Napisane przez Anijkaa Pokaż wiadomość
Nie jem słodkiego,smażonego,ciemn y chlebek mama robi mi sama ,pije tylko wode i herbatki A ćwiczenia to głównie jakiś aerobic,zumba,stepper,hul a hop no i jakies siłowe od czasu do czasu
Nie no gratulacje, spadki ładne i odżywiasz się też fajnie, życzę dalszych sukcesów :P

Azaina jaką masz ładną figurę a staniczek też niczego sobie

Ja już dzisiaj po:
-rozgrzewce z Jillian
-HIIT it hard cardio
-rozciąganiu według własnej inwencji twórczej
xxxLOLKAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 13:54   #1097
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Uła to wyprobuje te obciazenia, moje hantelki waza tylko 1, 5kg xD to kupię nowe albo sprobuje z tą torbą. Moja pupa chyba bez obciazen sie nie obejdzie - po 3 miesiacach codziennego cwiczenia posladkow z Mel pośladki owszem, podniosły sie i nawet miesnie sie lekko zarysowaly, ale ciagle sa takie galaretowate i z cellulitem, a ja chcę twardą jedrną pupkę przez tydzien z BBL kondycja sie poprawi i zaczynam z obciazeniami, umre chyba
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:01   #1098
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Uła to wyprobuje te obciazenia, moje hantelki waza tylko 1, 5kg xD to kupię nowe albo sprobuje z tą torbą. Moja pupa chyba bez obciazen sie nie obejdzie - po 3 miesiacach codziennego cwiczenia posladkow z Mel pośladki owszem, podniosły sie i nawet miesnie sie lekko zarysowaly, ale ciagle sa takie galaretowate i z cellulitem, a ja chcę twardą jedrną pupkę przez tydzien z BBL kondycja sie poprawi i zaczynam z obciazeniami, umre chyba
Dasz rade, nawet niewielkie obciazenie juz daje lepsze efekty niz jego brak No i lepiej zrobic mniej a wsadzic w to spory wysilek niz machac bez opamietania kiedy nie sprawia to wiekszego problemu

Ja na dzis poki co po ZWOWie i rundce tabaty ze skakanka Sprobuje dorzucic wieczorem cos na brzuch.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:03   #1099
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez xxxLOLKAxxx Pokaż wiadomość
Ja tam do tych łydek się przyzwyczaiłam już, dlatego zakładam sukienki bez problemu, gorzej wygląda grube udo niż gruba łydka



Nie no gratulacje, spadki ładne i odżywiasz się też fajnie, życzę dalszych sukcesów :P

Azaina jaką masz ładną figurę a staniczek też niczego sobie

Ja już dzisiaj po:
-rozgrzewce z Jillian
-HIIT it hard cardio
-rozciąganiu według własnej inwencji twórczej
dziękuję

ten stanik ma taki fajny dziko różowy kolor, ale zdjęcie jakieś wyblakłe wyszło
__________________
If you change nothing, nothing will change!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 14:15   #1100
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez xxxLOLKAxxx Pokaż wiadomość
Ja tam do tych łydek się przyzwyczaiłam już, dlatego zakładam sukienki bez problemu, gorzej wygląda grube udo niż gruba łydka
Dokładnie, dlatego ja zaakceptowałam swoje łydki i śmiało śmigam w sukienkach
Teraz do lata wypracuję sobie ładne uda i założę szorty!
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:29   #1101
xxxLOLKAxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxLOLKAxxx
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 2 037
GG do xxxLOLKAxxx
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez azaina Pokaż wiadomość
dziękuję

ten stanik ma taki fajny dziko różowy kolor, ale zdjęcie jakieś wyblakłe wyszło
A ile za niego zapłaciłaś jeśli można wiedzieć?

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Dokładnie, dlatego ja zaakceptowałam swoje łydki i śmiało śmigam w sukienkach
Teraz do lata wypracuję sobie ładne uda i założę szorty!
Mam taki sam cel i żeby na plaży nie było się wstyd rozebrać jak się gdzieś pojedzie
xxxLOLKAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:34   #1102
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Ale powiem wam kochane, że jestem z siebie dumna po tylu rozpykanych treningach z Mel B i XHIT, stwierdzam, że kondycha i wydolność poprawiła mi się o 100% co prawda, brzuchol i dupka jeszcze nie są na takim poziomie, jakim bym chciała, ale wszystko w swoim czasie. Jutro zacznę coś modzić z Jillian, potrzebuje nowości i nowego zmęczenia
Świetnie Celestia! Przecież Ty już na bank masz świetną kondycję
Ja zauważyłam, że mokra jestem tylko po Jillian, chyba dlatego, że tam ćwiczę z ciężarkami. Przy tym full body 2 gymra nawet się nie zgrzałam
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:45   #1103
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Ja mam hantelki 1 kg. Chyba sobie je "przybandażuję' do nóg podczas ćwiczeń z Mel B na pośladki. Macie może jakiś inny pomysł na lekkie obciążenie? Obciążników niestety nie mam. Jeszcze nie mam!

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Świetnie Celestia! Przecież Ty już na bank masz świetną kondycję
Ja zauważyłam, że mokra jestem tylko po Jillian, chyba dlatego, że tam ćwiczę z ciężarkami. Przy tym full body 2 gymra nawet się nie zgrzałam
Ja właśnie muszę poszukać więcej skutecznych ćwiczeń cardio. Teraz kończą mi się ferie, nie będę już miała czasu na treningi 6 razy w tygodniu po tyle czasu. A mój cel na luty to zgubić 3 kg. Skupię się na spalaniu. Zostawiam tylko Mel B pośladki i abs, żeby wzmocnić mięśnie. Reszta to różne filmiki z cardio, rower stacjonarny i hula-hop
Chyba stworzę sobie jakiś plan treningowy...
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:46   #1104
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez azaina Pokaż wiadomość
dziękuję ooo, to zaraz będę przeszukiwać chomika



ale przecież nie musisz robić ich ze sztangą. moim zdaniem squaty same w sobie są trudne, a co dopiero ze sztangą
w załączniku dodaję przykładowy "trening-wyzwanie"
50 przysiadów w pierwszy dzień :O boję się czy się nie przetrenuję jak będę robić przy okazji BBL :P Ciągle nie jestem przekonana do tego treningu, nie widzę w internecie zachwycających rezultatów, tzn. takich jakbym chciała.. Czy ćwicząc BBL z obciążeniami osiągnę takie coś? http://supergluelipgloss.files.wordp...13/03/butt.jpg :P
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 14:54   #1105
juliette_87
Raczkowanie
 
Avatar juliette_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 357
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

hej
wczoraj do moich ćwiczeń dołożyłam jeszcze 40 min hula-hop (jak dobrze że oglądam pierwszą miłość, bo stać i kręcić i patrzeć w ściane to bym nie wytrzymała, a tak to nawet nie zauważam że kręcę )
a ja dzisiaj myślałam że nie będę ćwiczyć nic a nic bo obolała jestem po wczoraj, ale zawzięłam się i jestem po rozgrzewce, abs, i nogach (wszystko z Mel B) i może i to nie za wiele ale jestem z siebie dumna że jednak się ruszyłam no bo jak nie dziś to kiedy? i pewnie o 18 znów po-hula-hop-uje

ja mam w łydce 36 ale zawsze miałam jakieś takie duże te łydki, już się przyzwyczaiłam, wolałabym żeby uda mi się nie trzęsły przy każdym kroku

widzę że tych bezrobotnych całkiem sporo nas tu a szkoda przez to ja wstaje pomiędzy 10 a 11, chociaż budzik nastawiam na duuużo wcześniej, jednak nie umiem wstać a potem znowu nie umiem zasnąć w nocy, i tak wczoraj np zasnęłam coś ok 1:30. I tak oto koło się zamyka, późno idę spać, późno wstaję.
juliette_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 15:01   #1106
xxxLOLKAxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxLOLKAxxx
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 2 037
GG do xxxLOLKAxxx
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez juliette_87 Pokaż wiadomość
hej

widzę że tych bezrobotnych całkiem sporo nas tu a szkoda przez to ja wstaje pomiędzy 10 a 11, chociaż budzik nastawiam na duuużo wcześniej, jednak nie umiem wstać a potem znowu nie umiem zasnąć w nocy, i tak wczoraj np zasnęłam coś ok 1:30. I tak oto koło się zamyka, późno idę spać, późno wstaję.
to ja mam praktycznie to samo, do "pracy" na 12, więc nawet jak ustawię sobie budzik na 9 to i tak wiem, że nie wstanę, bo nie mam motywacji i tak samo wstaje po 10, a wieczorem kładę się później, no bo przecież nie pójdę spać o 22:00 i nie wstanę o 10, co za dużo to niezdrowo

edyta07 jak coś to ja robię teraz cardio i znalazłam takie coś co nazywa się Jessica Smith TV, jak dla mnie bardzo fajna trenerka i dużo filmików ma, ja właśnie z nią teraz ćwiczę, jak coś to sobie sprawdź, ona ma na yt kanał swój i stronę internetową również
xxxLOLKAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 15:04   #1107
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez xxxLOLKAxxx Pokaż wiadomość
A ile za niego zapłaciłaś jeśli można wiedzieć?



Mam taki sam cel i żeby na plaży nie było się wstyd rozebrać jak się gdzieś pojedzie
zapłaciłam dokładnie 59,93 regularna cena to 79,90, ale to H&M, więc wystarczy druknąć sobie kupon ze zniżką z newslettera i jest 25% taniej

Cytat:
Napisane przez juliette_87 Pokaż wiadomość
hej
wczoraj do moich ćwiczeń dołożyłam jeszcze 40 min hula-hop (jak dobrze że oglądam pierwszą miłość, bo stać i kręcić i patrzeć w ściane to bym nie wytrzymała, a tak to nawet nie zauważam że kręcę )
a ja dzisiaj myślałam że nie będę ćwiczyć nic a nic bo obolała jestem po wczoraj, ale zawzięłam się i jestem po rozgrzewce, abs, i nogach (wszystko z Mel B) i może i to nie za wiele ale jestem z siebie dumna że jednak się ruszyłam no bo jak nie dziś to kiedy? i pewnie o 18 znów po-hula-hop-uje

ja mam w łydce 36 ale zawsze miałam jakieś takie duże te łydki, już się przyzwyczaiłam, wolałabym żeby uda mi się nie trzęsły przy każdym kroku

widzę że tych bezrobotnych całkiem sporo nas tu a szkoda przez to ja wstaje pomiędzy 10 a 11, chociaż budzik nastawiam na duuużo wcześniej, jednak nie umiem wstać a potem znowu nie umiem zasnąć w nocy, i tak wczoraj np zasnęłam coś ok 1:30. I tak oto koło się zamyka, późno idę spać, późno wstaję.
dobry pomysł z tym kręceniem przy TV a jakiego masz hula-hopa? bo ja kiedyś miałam taki fajny z wypustkami (połamał się ) to faktycznie czułam, że działa, a teraz mam taki zwykły i słabo
__________________
If you change nothing, nothing will change!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 15:07   #1108
amalltea
Raczkowanie
 
Avatar amalltea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 201
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Azaina świetnie wyglądasz Sama chciałabym taki brzuszek mieć



Cytat:
Napisane przez Celestia
Ale powiem wam kochane, że jestem z siebie dumna po tylu rozpykanych treningach z Mel B i XHIT, stwierdzam, że kondycha i wydolność poprawiła mi się o 100% co prawda, brzuchol i dupka jeszcze nie są na takim poziomie, jakim bym chciała, ale wszystko w swoim czasie. Jutro zacznę coś modzić z Jillian, potrzebuje nowości i nowego zmęczenia
A ile czasu już ćwiczysz Celestia? Bo ja po swoich no dwóch miesiącach, nie czuję szczególnej poprawy kondycji, często z jakimiś ćwiczeniami nie daję rady, a na początku sobie mówiłam, że na pewno za jakiś czas będzie lepiej, a nie wydaje mi się żeby było. Nawet za Jillian się nie zabieram bo bym ducha wyzionęłą
__________________
Nigdy Nie Mów Nigdy Nigdy Nie Mów Zawsze

" Yes I Can , I Feel The Burn Rebecca"

Don't Wish For It Work For It"

Czytam, oglądam, ćwiczę,szukam, jestem.
amalltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 15:12   #1109
ceciii
Zadomowienie
 
Avatar ceciii
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Na Mazury, Mazury, Mazury, popływamy tą łajbą z tektury!
Wiadomości: 1 425
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Cytat:
Napisane przez juliette_87 Pokaż wiadomość
widzę że tych bezrobotnych całkiem sporo nas tu a szkoda przez to ja wstaje pomiędzy 10 a 11, chociaż budzik nastawiam na duuużo wcześniej, jednak nie umiem wstać a potem znowu nie umiem zasnąć w nocy, i tak wczoraj np zasnęłam coś ok 1:30. I tak oto koło się zamyka, późno idę spać, późno wstaję.
dlatego tak wątek żyje ja też nie pracuję, ale nie mogłabym wstać o 11 szkoda mi dnia, najzwyczajniej w świecie! Budzę się zazwyczaj koło 7-8 rano śniadanie, dwie godziny później ćwiczę no i dzięki temu, godzina 22 ja już lulam za to, gdy TŻ ma wolne, to nie wiem jakim cudem, ale budzimy się koło 10
__________________


23.09.2010r.



NO PAIN, NO GAIN!


Najpiękniejsza
<i>filmy zablokowane</i>
ceciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-30, 15:16   #1110
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: W świetnej formie przez cały rok, bo z Mel B wylewamy pot! Część II

Lolka dziękuję! Na pewno zobaczę co i jak
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 15:58:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.