Tunezja-zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-17, 16:27   #1951
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
W takim przypadku i Grecja i Chorwacja i inne podobne kierunki się sprawdzają
Akurat Grecja i Chorwacja to plaże w większości kamieniste także z plażowaniem trzeba uwazniej dobierac miejscowości Może zależy dziewczynie aby pojechać w jakimś "chłodniejszym" dla innych rejonów miesiącu?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 16:48   #1952
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Akurat Grecja i Chorwacja to plaże w większości kamieniste także z plażowaniem trzeba uwazniej dobierac miejscowości Może zależy dziewczynie aby pojechać w jakimś "chłodniejszym" dla innych rejonów miesiącu?
Aaa no wiesz, skoro dla kogoś w słowie "plażowanie" jest jakaś większa głębia i skomplikowanie to nie odczytałam tego Zresztą pytanie nie bylo konkretnie postawione, także dla mnie to bez różnicy gdzie się plażuje, skoro i tu i tu jest słońce, woda, leżak...
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 17:19   #1953
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Mnie osobiście w Tunezji bardzo się podobało, ale porównania z Maroko niestety nie mam ...

Ja w Grecji nie spotkałam wielu plaż kamienistych ... może zależy od okolic w jakich się było..
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 19:40   #1954
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
W takim przypadku i Grecja i Chorwacja i inne podobne kierunki się sprawdzają
Jaka jest dla Ciebie różnica czy będziesz leżała na plaży w Tunezji czy w Maroku czy chociażby Łebie? (pomijam klimat i koszty-choć te mogą być podobne)
Wiem, że mogę leżeć i w Łebie ale nie oszukujmy się, to jednak nie jest to


Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
Wg mnie Tunezja jest już troszkę przereklamowana... Myślę, że te kraje zbytnio się do siebie nie różnią, ale mimo, że przeżyłam niewielkie rozczarowanie w Tunezji, chciałabym jeszcze zobaczyć Maroko Dużo zależy też od tego co Was konkretnie interesuje - czy tylko plaża, czy możliwość zwiedzenia historycznych miejsc, typowych dla tych krajów bazarków, lub innych lokalnych atrakcji
Wiadomo, głównie plaża, ale przy okazji można i co nieco pozwiedzać jak się już jedzie trochę kilometrów Planujemy pojechać na Saharę i wiadomo, można to zrobić będąc i w Maroko czy Tunezji chciałabym też zobaczyć trochę zabytków, odwiedzić suk.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Akurat Grecja i Chorwacja to plaże w większości kamieniste także z plażowaniem trzeba uwazniej dobierac miejscowości Może zależy dziewczynie aby pojechać w jakimś "chłodniejszym" dla innych rejonów miesiącu?
Dokładnie niezbyt lubię polską jesień i chcemy zaplanować podróż pod koniec września.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Mnie osobiście w Tunezji bardzo się podobało, ale porównania z Maroko niestety nie mam ...

Ja w Grecji nie spotkałam wielu plaż kamienistych ... może zależy od okolic w jakich się było..
Szkoda, że nie byłaś(widziałam w kilku wątkach, że sporo podróżujesz i liczyłam na to, że jak mi odpowiesz to opowiesz gdzie ci się bardziej podobało) ale i tak dziękuję za odpowiedź
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 21:45   #1955
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie byłaś(widziałam w kilku wątkach, że sporo podróżujesz i liczyłam na to, że jak mi odpowiesz to opowiesz gdzie ci się bardziej podobało) ale i tak dziękuję za odpowiedź

Myślę, że te kraje są podobne do siebie, jeśli głównie nastawiasz się na plażowanie. Plaże są ładne i piaszczyste, oraz jest gdzie pospacerować. Może zobaczysz gdzie będzie lepsza oferta i wtedy zdecydujesz. Nie ma co ukrywać, że czasami choć kraje są podobne kulturowo czy krajobrazowo to jednak w każdym można znaleźć coś intrygującego i ciekawego... coś szczególnego, więc myślę, że co byś nie wybrała to będziesz zadowolona. Zerknij sobie co zawiera wycieczka na Saharę z Maroka (tzn jakie atrakcje), bo ta z Tunezji jest na prawdę świetna i bardzo różnorodna, więc może przeważyć to co bardziej cię zainteresuje.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 18:33   #1956
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tunezja-zbiorczy

czas cos napisac w nowym roku

rok temu jednak zamiast tunezji skonczylo sie na egiptowie

w tym roku w maju chce tunezje na 7dni.. no i wlasnie nie pamietacie moze ce z tego msc? teraz sa za 1600 all in te co chce i nie wiem czy juz kupic nie pamietam jak to rok temu w maju wygladalo
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 18:48   #1957
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja byłam już jakiś czas temu, ale początkiem czerwca... a z maja tamtego roku nie pamiętam nic
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 16:12   #1958
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Tunezję odwiedziłam w zeszłym roku we Wrześniu. Nastawiona byłam głównie na plażowanie ale skorzystaliśmy z jednej wycieczki fakultatywnej.

Pierwszy raz widziałam na żywo morze (niestety) więc dla mnie to wrażenia nie do zapomnienia W murach hotelu jak to się mówi... wspaniale Bajkowo. Natomiast za ogrodzeniem, nie jest już tak kolorowo. Brud, smród Tunezja to niezbyt czysty kraj. Wakacje wspominam miło Polecam.
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 21:08   #1959
Khalifa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asi91 Pokaż wiadomość
Ciągle ktoś prawił nam komplementy o pięknych Polkach ;-)
Cześć Mam zamiar jechać do Tunezji (Sousse), ale to już nie w tym roku . Również wakacje chcę spędzić z koleżanką, bez rodziców. Chciałabym żeby to były moje najlepsze wakacje! Nie jadę tam żeby się dowartościować czy coś w tym stylu, ale słyszałam że "Polki" a w szczególności blondynki o niebieskich oczach (mój typ urody) są bardzo zaczepiane i z czasem to się zaczyna robić nie co wkurzające Chcę wiedzieć na co się piszę, mogłabyś mi powiedzieć w jaki sposób Ciebie tam zaczepiali? i czy wieczorkiem np. mogłaś sobie z koleżanką wyjść poza hotel pospacerować czy to jest niemożliwe? Z góry dziękuję i pozdrawiam
Khalifa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 21:12   #1960
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Wystarczy nie zwracać uwagi, jak mówią "cześć" czy cokolwiek po polsku/rosyjsku/ang... nie zatrzymywać się i nie reagować i dadzą ci spokój
można normalnie chodzić i zwiedzać a zaczepiają każdego nie tylko blondynki
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 21:25   #1961
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Wystarczy nie zwracać uwagi, jak mówią "cześć" czy cokolwiek po polsku/rosyjsku/ang... nie zatrzymywać się i nie reagować i dadzą ci spokój
można normalnie chodzić i zwiedzać a zaczepiają każdego nie tylko blondynki
I nie tylko kobiety, ale wszystkich turystów Usłyszą parę słów w danym języku i od razu leci wierszyk, czy piosenka
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-02, 14:09   #1962
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
I nie tylko kobiety, ale wszystkich turystów Usłyszą parę słów w danym języku i od razu leci wierszyk, czy piosenka
dokładnie, bardzo dobra uwaga
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:24   #1963
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
I nie tylko kobiety, ale wszystkich turystów Usłyszą parę słów w danym języku i od razu leci wierszyk, czy piosenka
ooo, tak, nie pamiętam już czy to było w Tunezji czy w Egipcie, ale ich stały tekst to był: "Rucha mucha karalucha", a parę lat temu modne wśród Arabów było: "Doda Elektroda, Małysz i Kubica", no i na porządku dziennym jest "cieść, jak się maś"
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 21:47   #1964
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Tunezja-zbiorczy

i jeszcze "dobra dobra zupa z bobra"
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 17:41   #1965
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Tunezja-zbiorczy

I "taniej ni w Biedronce"
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 20:11   #1966
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
i jeszcze "dobra dobra zupa z bobra"
ooo tak, faktycznie zapomniałam o tym

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
I "taniej ni w Biedronce"
a oto dowód zdjęcie ze sklepu obok hotelu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01079.jpg (95,3 KB, 29 załadowań)
__________________
K&K 💙

Edytowane przez vanessa1781
Czas edycji: 2014-02-05 o 20:13
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 22:26   #1967
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Oj tak była 'dobra zupa z bobra'... W Bułgarii był jeszcze "kebab zaje**sty"
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 11:51   #1968
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Kilka dni temu wróciłam z mojej pierwszej wycieczki do Tunezji. Bardzo jestem zadowolona, cena na laście była niewiarygodnie niska w stosunku do jakości obsługi na miejscu, pogoda nam się trafiła wyjątkowo słoneczna i ciepła jak na tę porę roku, ludzie bardzo serdeczni i chętnie opowiadający o kulturze swojego kraju. Myślę, że w przyszłości wrócę na dogłębniejsze zwiedzanie. Tym razem byłyśmy we dwie baby i nie do końca czułyśmy się pewnie, zagłębiając się w boczne uliczki Monastiru, a ja bardzo lubię poznawać nowe kraje "od kuchni"
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 23:26   #1969
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu wróciłam z mojej pierwszej wycieczki do Tunezji. Bardzo jestem zadowolona, cena na laście była niewiarygodnie niska w stosunku do jakości obsługi na miejscu, pogoda nam się trafiła wyjątkowo słoneczna i ciepła jak na tę porę roku, ludzie bardzo serdeczni i chętnie opowiadający o kulturze swojego kraju. Myślę, że w przyszłości wrócę na dogłębniejsze zwiedzanie. Tym razem byłyśmy we dwie baby i nie do końca czułyśmy się pewnie, zagłębiając się w boczne uliczki Monastiru, a ja bardzo lubię poznawać nowe kraje "od kuchni"
Chyba byłyśmy w tym samym miejscu... W jakim byłaś hotelu? Ja byłam z chłopakiem, ale nawet z nim bałam się wyjść na miasto. Dodam, że była w tym czasie mała rewolucja...
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 11:47   #1970
Kajol7
Przyczajenie
 
Avatar Kajol7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cześć, ja wraz z grupką przyjaciół lecimy do Hammametu, niestety dość późno bo w drugiej połowie września na 2 tygodnie. Jestem fanką słonca i cieplej pogody zwłaszcza na WAKACJACH !!!!!no ale 2 polowa wrzesnia jednak dla studenta jest znacznie tańsza
Dlatego mam do Was skromne pytanie :P Czy była któraś z Was w 2 polowie września w Tunezji ? Jaka pogoda za dnia a jaka wieczorem ? Wiem że raczej nie bedzie to turecka pogoda z lipca/sierpnia ale czy np. Tunezja 2 polowa wrzesnia jest porównywalna do Bułgarii z 1 połowy? Bylismy rok temu właśnie i wieczorami no bez jakiejś kurtki skórzanej to nie dało się wyjść, za dnia słoneczko ale mimo tego jak się było mokrym po basenia a sloneczko na chwilke zaszlo to tez bylo chłodno
__________________
Love is the triumph of imagination over intelligence...
Kajol7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 12:37   #1971
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja byłam w zeszłym roku przełom września/października i pogoda była cudowna
nawet do 34 stopni ... wieczory cieplutkie, na krotki rekawek...ale podobno dwa tygodnie wcześniej przed naszym przyjazdem padało przez ok 2 tygodnie wiec to zależy jak się trafi ciezko przewidzieć
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 12:47   #1972
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Z tego, co zaobserwowałam i wyczytałam, Tunezja ma dość kapryśną aurę. My teraz w lutym trafiłyśmy na bardzo wysokie temperatury i słońce - naprawdę plażowa pogoda i ciepłe wieczory. A od dnia naszego wyjazdu się popsuło i wróciła śródziemnomorska zima i w sumie do teraz pogoda jest kiepska.
Tak samo słyszałam o czerwcu, że potrafi lać przez wiele dni pod rząd.
Wrzesień teoretycznie powinien być ładny, ale to chyba kwestia szczęścia. Jednak południowa Turcja ma zdaje się mniej zmienny klimat.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:15   #1973
Kajol7
Przyczajenie
 
Avatar Kajol7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Tunezja-zbiorczy

#moniczorek , #Rilla82, bardzo dziękuję za odpowiedź mam nadzieję, że uda mi się trafić właśnie na 30 C < +

A czy była któraś z Was w Hammamecie ? Są jakieś miejsca "must be"
Jak wygląda życie poza hotelem w Tunezji ? jest to coś w stylu Egiptu czy bardziej Turcji ?
__________________
Love is the triumph of imagination over intelligence...
Kajol7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:25   #1974
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kajol7 Pokaż wiadomość
#moniczorek , #Rilla82, bardzo dziękuję za odpowiedź mam nadzieję, że uda mi się trafić właśnie na 30 C < +

A czy była któraś z Was w Hammamecie ? Są jakieś miejsca "must be"
Jak wygląda życie poza hotelem w Tunezji ? jest to coś w stylu Egiptu czy bardziej Turcji ?
Poza hotelem to taki brudnieszy Egipt chociaż jak sie człowiek zastanowi to nie wiem gdzie jest większy syf
zdecydowanie daleko im do Turcji
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 19:47   #1975
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Ja byłam w zeszłym roku w drugiej połowie września I pogoda była cudowna , w dzień 34-35 stopni, wieczorem około 21 nawet raz nie założyłam swetra zawsze krótki rękaw. A w dzień opalanie i kąpiel w morzu/basenie
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 20:04   #1976
vanessa1781
Zakorzenienie
 
Avatar vanessa1781
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 54 024
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kajol7 Pokaż wiadomość
#moniczorek , #Rilla82, bardzo dziękuję za odpowiedź mam nadzieję, że uda mi się trafić właśnie na 30 C < +

A czy była któraś z Was w Hammamecie ? Są jakieś miejsca "must be"
Jak wygląda życie poza hotelem w Tunezji ? jest to coś w stylu Egiptu czy bardziej Turcji ?

byłam w Hammamecie, w dzielnicy Yasmin są różne fajne knajpki
ja byłam końcem lipca i najbardziej zaskoczyła mnie burza, która zaczęła się koło 16, lało, grzmiało, błyskało się, a o 17 nie było po niej śladu
__________________
K&K 💙
vanessa1781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 12:44   #1977
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kajol7 Pokaż wiadomość
#moniczorek , #Rilla82, bardzo dziękuję za odpowiedź mam nadzieję, że uda mi się trafić właśnie na 30 C < +

A czy była któraś z Was w Hammamecie ? Są jakieś miejsca "must be"
Jak wygląda życie poza hotelem w Tunezji ? jest to coś w stylu Egiptu czy bardziej Turcji ?
Na pewno nie ma to nic wspólnego z Turcją, bo Tunezja jest jednak w Afryce i różnica jest dość wyraźna. Mój chłopak Turek już nigdy nie chce jechać do Afryki, po naszej wycieczce do Tunezji... Jeśli chodzi o miejsca warte zobaczenia - Tunis, Kartagina, a w szczególności Sidi Bou Said czyli takie tunezyjskie Santorini
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:56   #1978
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ahsen Pokaż wiadomość
Na pewno nie ma to nic wspólnego z Turcją, bo Tunezja jest jednak w Afryce i różnica jest dość wyraźna. Mój chłopak Turek już nigdy nie chce jechać do Afryki, po naszej wycieczce do Tunezji... Jeśli chodzi o miejsca warte zobaczenia - Tunis, Kartagina, a w szczególności Sidi Bou Said czyli takie tunezyjskie Santorini
Byłam w Tunis, Kartaginie i Sidi Bou Said, super wycieczka najgorszy okazał się obiad w jakiejś restauracji. Dla tunezyjczyków może to rarytas, ale ja nie tknęłam nawet tego...
Sidi bou Said - piękne biało niebieskie miasteczko..
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 11:33   #1979
lila210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Z wycieczek w Tunezji obok Tunisu, Kartaginy i Sidi Bou Said polecam wycieczkę na pustynię! To wspaniały pomysł na spędzenie 2 dni
lila210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:50   #1980
ahsen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 725
Dot.: Tunezja-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lila210 Pokaż wiadomość
Z wycieczek w Tunezji obok Tunisu, Kartaginy i Sidi Bou Said polecam wycieczkę na pustynię! To wspaniały pomysł na spędzenie 2 dni
Jedynym 'odstraszaczem' jest cena... Za 2 dni płacimy prawie jak za całe wakacje A nasze opłacone hotelowe obiady przemijają... Ale jeśli ktoś ma wysoki budżet to również polecam
__________________
Mój blog dla kobiet - po angielsku
http://herhub.blogspot.com/
ahsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 21:24:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.