Plamy na piersiach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-20, 12:33   #1
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163

Plamy na piersiach


Na samym początku chciałam przeprosić za to ,że tu zakładam ten temat chociaż nie jest to odpowiednie miejsce ale pisałam w odpowiednim miejscu i nikt mi nie odpisał a jest to dla mnie bardzo ważne po prostu już nie wytrzymuje

Od ok 2 miesięcy miałam plamy na piersiach tzw po obu stronach tam gdzie się one tak jakby stykają i niedawno zaczęły mnie swędzieć i schodziła mi z nich skora teraz już te stare nie są czerwone tylko schodzi z nic skóra i swędzą. Zauważyłam ,że jest ich więcej ( pod pachą i w tym zgięciu miedzy ręką a piersią , na dekoldzie i pośrodku piersi) i są one czerwone ale z tą łuszcząca się skórą a przy tamtym tego nie było tylko czerwone plamy były przez parę miesięcy ) co robić ? Od czego to może być ?

Co do wizyty do dermatologa o jestem zapisana ale dopiero na 7 kwietnia nie ma możliwości szybciej dodam ,że idę prywatnie ,bo państwowo to bym czekała ok 6 miesięcy ! Pomocy już nie wytrzymuje natłuszczam to sobie i smarowałam fenistilem ale to nic nie daje ! Dodam ,że się od nikogo nie zaraziłam tzw od chłopaka (nie było ku temu okazji).
Myślicie ,że rodzinny na to coś poradzi ?
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 12:48   #2
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Pokaż wiadomość
Na samym początku chciałam przeprosić za to ,że tu zakładam ten temat chociaż nie jest to odpowiednie miejsce ale pisałam w odpowiednim miejscu i nikt mi nie odpisał a jest to dla mnie bardzo ważne po prostu już nie wytrzymuje

Od ok 2 miesięcy miałam plamy na piersiach tzw po obu stronach tam gdzie się one tak jakby stykają i niedawno zaczęły mnie swędzieć i schodziła mi z nich skora teraz już te stare nie są czerwone tylko schodzi z nic skóra i swędzą. Zauważyłam ,że jest ich więcej ( pod pachą i w tym zgięciu miedzy ręką a piersią , na dekoldzie i pośrodku piersi) i są one czerwone ale z tą łuszcząca się skórą a przy tamtym tego nie było tylko czerwone plamy były przez parę miesięcy ) co robić ? Od czego to może być ?

Co do wizyty do dermatologa o jestem zapisana ale dopiero na 7 kwietnia nie ma możliwości szybciej dodam ,że idę prywatnie ,bo państwowo to bym czekała ok 6 miesięcy ! Pomocy już nie wytrzymuje natłuszczam to sobie i smarowałam fenistilem ale to nic nie daje ! Dodam ,że się od nikogo nie zaraziłam tzw od chłopaka (nie było ku temu okazji).
Myślicie ,że rodzinny na to coś poradzi ?
Poczytaj ale lekarz i tak konieczny. Dobrze że już masz termin.
Czy Rodzinny pomoże? zależy od lekarza i jego wiedzy, mój by nie pomógł
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 12:50   #3
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Może to jakieś uczulenie?
Moim zdaniem do rodzinnego nie zaszkodzi się wybrać
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 12:52   #4
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Pij wapno, może pomóc jeśli to uczulenie, może zmieniłaś proszek, płyn do płukania, zjadłaś coś, zaraziłaś się na basenie. A może masz łuszczycę. Mnóstwo jest przyczyn.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:01   #5
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

a czy te plamy są nieregularne ? czy są to regularne okręgi ? ja miałam właśnie takie kółko czerwone, łuszczace się i swędzące i okazało się że to grzybica skóry od świnki morskiej, byłam u dermy i zaleciła mi smarować terbinafiną(myconafine masc bez recepty) i miałąm myconafine tabletki. męczyłam się z tym z 4 miesiace ale wyleczyłam . oczywiscie nie chce straszyć i wizyta u dermatologa konieczna ale tak mi się skojarzyło po twoim opisie
__________________
"Dzień bez śmiechu, jest dniem straconym"
Charlie Chaplin

karspetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:07   #6
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Miałam coś podobnego do tego, co opisujesz i dermatolog zdiagnozował mi łupież różowy Giberta. Myślę, że warto podejść do rodzinnego - nie zaszkodzi, jak rzuci okiem na zmiany, może przepisze jakąś maść.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:25   #7
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Właśnie ,wiem ,że mój rodzinny nie pomoże ,dlatego idę do jakiejś nowej kobietki ale nie wiem zobaczymy mam nadzieje ,że mi pomoże .
Co do plam to te dwie naprzeciwko siebie (są one tam gdzie piersi się tak jakby stykają ) są równe tylko ,że te plamy jak i ta duża po środku i ta na dekoldzie nie są już czerwone tylko schodzi z nich skóra i to strasznie nie !
Dodam ,że przez około 2 miesiące były tylko te dwie plamy a wcale niedawno zrobiło się ich więcej i zaczeły swędzieć ! Nie nie zmieniałam nic i nic nowego nie jadłam A jeśli to grzybica to od czego ? Ja na prawdę nie miałam się skąd nią zarazić I co robić do wizyty u lekarza ? Mogę smarować oliwką ,balsamem czy czy kolwiek żeby to się nie stało jeszcze gorsze !
Teraz nie mogę ale wieczorem dodam zdjęcia może coś wiece mi powiecie ,mam taką nadzieje ,bo już nie wytrzymuje !
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 13:29   #8
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Pokaż wiadomość
Właśnie ,wiem ,że mój rodzinny nie pomoże ,dlatego idę do jakiejś nowej kobietki ale nie wiem zobaczymy mam nadzieje ,że mi pomoże .
Co do plam to te dwie naprzeciwko siebie (są one tam gdzie piersi się tak jakby stykają ) są równe tylko ,że te plamy jak i ta duża po środku i ta na dekoldzie nie są już czerwone tylko schodzi z nich skóra i to strasznie nie !
Dodam ,że przez około 2 miesiące były tylko te dwie plamy a wcale niedawno zrobiło się ich więcej i zaczeły swędzieć ! Nie nie zmieniałam nic i nic nowego nie jadłam A jeśli to grzybica to od czego ? Ja na prawdę nie miałam się skąd nią zarazić I co robić do wizyty u lekarza ? Mogę smarować oliwką ,balsamem czy czy kolwiek żeby to się nie stało jeszcze gorsze !
Teraz nie mogę ale wieczorem dodam zdjęcia może coś wiece mi powiecie ,mam taką nadzieje ,bo już nie wytrzymuje !
Spróbuj wapno pić, jeśli to uczulenie powinno złagodzić objawy.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:30   #9
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Co do tego łupieżu to tę 2 nowe plamki go przypominają i te dwie starsze( ale one były wiele wiekrze niż na zdjęciach oglądała w necie ) ale tak wyglądały na początku teraz mówię została tylko łuszcząca się skora .
Już nie jestem niczego pewna jak napisałam wyże wstawię zdj.... może wtedy coś się wyjaśni

Edytowane przez kinga10204
Czas edycji: 2014-03-20 o 13:32
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 13:41   #10
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

A może to łuszczyca?
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 14:33   #11
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Boże już na prawdę nie wiem co to może być ale mam tego dość
Czuje się jak jakaś trędowata .

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Chyba mycie się w szarym mydłem nie zaszkodzi prawda ?
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 14:59   #12
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

myślę, że mycie szarym mydłem nie zaszkodzi ale lepiej nie smaruj się za bardzo niczym, bo jesli będziesz używać kilkunasty kosmetyków to może być trudniej lekarzowi potem ocenić tą zmianę ( tak mi się wydaję)
__________________
"Dzień bez śmiechu, jest dniem straconym"
Charlie Chaplin

karspetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 15:07   #13
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Udało mi się dodać zdjęcia ! Uwaga to jest po postu straszne !
Z góry przepraszam za takie zdjęcia no ale liczę ,że dzięki nim mi pomożecie !
Jak już pisałam na początku to tak nie wyglądało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cycki.jpg (85,2 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iersi.jpg (78,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chore.jpg (86,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pachy.jpg (84,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swedzi.jpg (118,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pod pachą.jpg (81,6 KB, 28 załadowań)
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 15:10   #14
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
A może to łuszczyca?
Po oglądnięciu zdjęć nie sądzę żeby to była łuszczyca.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 16:27   #15
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

A masz może jakieś pomysły co to jest ?

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

???

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Proszę wiecie co to może być ?
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 16:38   #16
Autumn Witch
Raczkowanie
 
Avatar Autumn Witch
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Jesienna Kraina
Wiadomości: 336
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Jedyny raz kiedy mialam podobno odlazenie skory to bylo po tym jak sie koncertowo spieklam na wakacjach. Wtedy skora byla mocno rowniez wysuszona.

Probowalas moze kremu antyhistamonowego? W aptece kupilam bez recepty jak myslalam ze sie zywcem zadrapie (dostalam uczulenia slonecznego na tych samych wakacjach...).

Teraz niby slonca nie ma, wiec musialaby byc to bardzo mocna reakcja. Na pewno nie zmienilas proszku do prania, plynu do tkanin etc?
__________________
Vampires have risen from the dead, the grave and the crypt, but have never managed it from the cat.
Terry Pratchett, Witches Abroad
Autumn Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:08   #17
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Właśnie chodzi o to ,że nic nie zmieniłam ! A może to grzybica albo ten łupież Gilberta ?
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:15   #18
karspetka
Rozeznanie
 
Avatar karspetka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 519
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to ,że nic nie zmieniłam ! A może to grzybica albo ten łupież Gilberta ?
ta 'moja' grzybica wyglądała zupełnie inaczej wiec moze to nie to
__________________
"Dzień bez śmiechu, jest dniem straconym"
Charlie Chaplin

karspetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:32   #19
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Chociaż tyle dobrego Ale w dalszy ciągu nie wiem co to jest
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 17:37   #20
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

I przez internet sie nie dowiesz. Nie wyglada to typowo ani jak grzybica, ani luszczyca, ani azs, ani zaden lupiez. Nawet jesli ktos jakims cudem zgadnie (albo i nie, ale moze ktos napisac "wyglada jak X") to i tak musi to zobaczyc lekarz. Nie kombinuj z tym, myj sie delikatnymi, prostymi mydlami, nie mocz dlugo w wodzie, smaruj czyms nawilzajacym, nie zmieniaj kremow i masci i czekaj na lekarza.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:47   #21
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Pokaż wiadomość
Właśnie chodzi o to ,że nic nie zmieniłam ! A może to grzybica albo ten łupież Gilberta ?
Po obejrzeniu zdjęć sądzę, że to nie jest łupież różowy Giberta. U mnie wyglądało to inaczej - plamki wyraźnie odcinały się od reszty skóry i miały regularny kształt, u Ciebie to się wszystko zlewa (przynajmniej tak wygląda na zdjęciach). Z takim intensywnym łuszczeniem się skóry miałam kiedyś do czynienia na stopach - schodziła podobnie jak u Ciebie na dekolcie, ale nie wiem, czym to było spowodowane, bo nie miałam wtedy dostępu do lekarza (podejrzewałam jakiś rodzaj grzybicy). Zaleczyłam Terbinafiną z Ziai i Pilarixem.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:20   #22
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Wiem ,że się nie dowiem przez internet ale zawszę będę wiedzieć więcej niż sama bym zgadła ! Smarowałam fenisilem i świąd przeszedł pojawia się od czasu do czasu ale już nie tak intensywnie (Mam nadzieje ,że nie wróci ) Teraz smaruje cltrimazolem i mam nadzieje ,że pomoże ! A mam pytanie czy do nawilżenia mogę używać oliwki johnsona lub mleczka do ciała z garniera do bardzo suchej skóry taki czerwony ?Jak sądzicie ?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

A dodam ,że po kąpieli to nie jest aż tak nastroszone tylko widać jak skóra odchodzi ! Nie smarowałam niczym ,bo bałam się ,że będzie gorzej !
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:24   #23
Cement
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Pokaż wiadomość
Na samym początku chciałam przeprosić za to ,że tu zakładam ten temat chociaż nie jest to odpowiednie miejsce ale pisałam w odpowiednim miejscu i nikt mi nie odpisał a jest to dla mnie bardzo ważne po prostu już nie wytrzymuje

Od ok 2 miesięcy miałam plamy na piersiach tzw po obu stronach tam gdzie się one tak jakby stykają i niedawno zaczęły mnie swędzieć i schodziła mi z nich skora teraz już te stare nie są czerwone tylko schodzi z nic skóra i swędzą. Zauważyłam ,że jest ich więcej ( pod pachą i w tym zgięciu miedzy ręką a piersią , na dekoldzie i pośrodku piersi) i są one czerwone ale z tą łuszcząca się skórą a przy tamtym tego nie było tylko czerwone plamy były przez parę miesięcy ) co robić ? Od czego to może być ?

Co do wizyty do dermatologa o jestem zapisana ale dopiero na 7 kwietnia nie ma możliwości szybciej dodam ,że idę prywatnie ,bo państwowo to bym czekała ok 6 miesięcy ! Pomocy już nie wytrzymuje natłuszczam to sobie i smarowałam fenistilem ale to nic nie daje ! Dodam ,że się od nikogo nie zaraziłam tzw od chłopaka (nie było ku temu okazji).
Myślicie ,że rodzinny na to coś poradzi ?
Może to być łuszczyca ale pewna nie jestem,jeżeli te plamy to takie jakby strupki jest to dziedziczne..ktoś musiał to u Ciebie mieć..jest na to lek,który łagodzi i na jakiś czas to znika ale znów się pojawia..ale tego nie da się wyleczyć . Nie jest to zaraźliwe.Moja siostra ma takie coś na głowie..okropne jest. Musi codziennie smarować raz się pojawia . Po smarowaniu znika..jest to uciążliwe . Raz zrobiło jej się na plecach posmarowała i zniknęło . Na ciele już się nie robi tylko na głowie.
Cement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:35   #24
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Pokaż wiadomość
Wiem ,że się nie dowiem przez internet ale zawszę będę wiedzieć więcej niż sama bym zgadła ! Smarowałam fenisilem i świąd przeszedł pojawia się od czasu do czasu ale już nie tak intensywnie (Mam nadzieje ,że nie wróci ) Teraz smaruje cltrimazolem i mam nadzieje ,że pomoże ! A mam pytanie czy do nawilżenia mogę używać oliwki johnsona lub mleczka do ciała z garniera do bardzo suchej skóry taki czerwony ?Jak sądzicie ?

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

A dodam ,że po kąpieli to nie jest aż tak nastroszone tylko widać jak skóra odchodzi ! Nie smarowałam niczym ,bo bałam się ,że będzie gorzej !
Nie rozumiem czemu nie skonsultujesz się z lekarzem
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:56   #25
isza89
tree hugger
 
Avatar isza89
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: wild west
Wiadomości: 1 444
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu nie skonsultujesz się z lekarzem
Ma wizytę wyznaczoną na 7 kwietnia.
__________________
Nie potrafię zmierzyć się z codziennością, choć nadal zdarza mi się wierzyć w cuda i marzyć o lataniu.
isza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 19:57   #26
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Proszę o pomoc Ważne :(

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Nie rozumiem czemu nie skonsultujesz się z lekarzem
Ma wizyte 7 kwietnia.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 20:06   #27
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Plamy na piersiach

W takim razie życze, by się do 7 kwietnia nie pogorszyło.
Swoją droga strasznie długi czas oczekiwania.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 20:14   #28
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Plamy na piersiach

Wiem ,że długi czas oczekiwania ale nie da się tego przyśpieszyć już i tak idę prywatnie ! W poniedziałek idę d rodzinnego ale wątpię ,że pomoże iść nie zaszkodzi ! Co do łuszczycy to pytałam się mamy i nikt takiego czegoś nie miał i bynajmniej ona nic o tym nie wie !
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 05:43   #29
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Plamy na piersiach

Nie chcę zapeszać ale dzisiaj jest trochę lepiej
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 17:34   #30
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Plamy na piersiach

Nie ma już po tym czymś ani śladu Waszym zdaniem powinnam iść do tego dermatologa ? Czy to jest bezsensu jak nic nie ma ? Bym mu najwyżej pokazała zdjęcia !
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-28 18:34:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.