Odzyskać formę po ciąży - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-20, 18:30   #31
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Ja urodzilam 3 miesiace temu i przytylam 18 kg, a tylko 8 zlecialo samo po porodzie. Wiec teraz dieta pt. mniej zrec no i 5 razy w tyg na silownie. Zobaczymy jak to sie skonczy. Na razie nawet sie waze. Powodzenia!
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 11:44   #32
marta3432
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 31
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Dieta MŻ pewnie daje jakieś efekty, chociaż ja preferuję: jedz zdrowo i pij duuużo wody. Poza tym ćwiczenia, jak najczęściej, ale oczywiście z przerwami, np. co drugi dzień intensywniejszy trening. Zrobiłam sobie playlistę na youtube i walczę z Mel B, Chodakowską itd.
marta3432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 13:23   #33
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Wiele razy przewijalo mi sie przed oczami nazwisko Chodakowska, ale nie mialam nigdy czasu zajrzec do jej cwiczen. Wczoraj mialam chwile, sprawdzilam na YT. Musze powiedziec ze bardzo spodobaly mi sie jej cwiczenia, sa na rozne partie miesni, zadne gadzety nie sa potrzebne, w kazdej chwili mozna sobie wlaczyc...
Od wczoraj codziennie bede cwiczyc z Chodakowska, nie wchodze na wage, wroce tu za miesiac i zobacze czy beda jakies efekty
amelial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 18:45   #34
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez amelial Pokaż wiadomość
Wiele razy przewijalo mi sie przed oczami nazwisko Chodakowska, ale nie mialam nigdy czasu zajrzec do jej cwiczen. Wczoraj mialam chwile, sprawdzilam na YT. Musze powiedziec ze bardzo spodobaly mi sie jej cwiczenia, sa na rozne partie miesni, zadne gadzety nie sa potrzebne, w kazdej chwili mozna sobie wlaczyc...
Od wczoraj codziennie bede cwiczyc z Chodakowska, nie wchodze na wage, wroce tu za miesiac i zobacze czy beda jakies efekty
Na początek polecam skalpel 1 na zmianę ze skalpelem 2.
Skalpela 2 nie widziałam na yt, a sam skalpel 1 przerabiany codziennie może znudzić.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:39   #35
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez anettka Pokaż wiadomość
dieta to 70% sukcesu spróbuj diety z niskim indeksem glikemicznym, albo niskowęglowodanowej.
W wakacje nie stosowałam diety i schudłam, także wiem że to możliwe

Ogólnie jemy po prostu zdrowo. Ale nie odmawiam sobie niczego właściwie. Nigdy nie piłam słodzonych, gazowanych napojów, samą wodę. Jem pieczone potrawy, na parze robione i grillowane. Dużo kasz. Ale niektórzy mogą pomyśleć, że to dieta.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Na początek polecam skalpel 1 na zmianę ze skalpelem 2.
Skalpela 2 nie widziałam na yt, a sam skalpel 1 przerabiany codziennie może znudzić.
Ja teraz urozmaiciłam ćwiczenia tymi 10-minutówkami z Mel B. I co 2-3 dzień siłownia i bieżnia.
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 11:01   #36
marta3432
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 31
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ogólnie jemy po prostu zdrowo. Ale nie odmawiam sobie niczego właściwie. Nigdy nie piłam słodzonych, gazowanych napojów, samą wodę. Jem pieczone potrawy, na parze robione i grillowane. Dużo kasz. Ale niektórzy mogą pomyśleć, że to dieta.
I prawidłowo, to jest odpowiednia 'dieta', bo zdecydowanie nie o to chodzi, żeby zagłodzić się czy żywić się jedynie pestkami dyni jak N. Richie :P Po prostu trzeba się zdrowo odżywiać.
marta3432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:31   #37
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Tez nigdy nie bylam zwolenniczka glodzenia sie. Mialam kolezanke ktora jadla 400 kalorii dziennie bo chciala szybko schudnac...
Wczoraj zrobilam skalpel 1. Dzisiaj ciezko mi noge do gory podniesc, ale o to wlasnie chodzilo
amelial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 14:14   #38
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Szczerze mówiąc dla mnie skalpele są bardzo lajtowe, ale na początek na pewno się sprawdzą. Tylko trzeba pamiętać, żeby w miarę odzyskiwania formy wybierać cięższe treningi.

A co do głodzenie się.. To bez sensu. Ciało na samej diecie nigdy nie będzie tak atrakcyjne, jak ciało poddawane regularnemu treningowi.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...

Edytowane przez wika82
Czas edycji: 2014-01-23 o 14:16
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 18:54   #39
lubiewiedziec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 70
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc dla mnie skalpele są bardzo lajtowe, ale na początek na pewno się sprawdzą. Tylko trzeba pamiętać, żeby w miarę odzyskiwania formy wybierać cięższe treningi.

A co do głodzenie się.. To bez sensu. Ciało na samej diecie nigdy nie będzie tak atrakcyjne, jak ciało poddawane regularnemu treningowi.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokladnie. A 400 kalorii to raptem sniadanie. Masakra. Tez znam dziewczyne co po ciazy zmuszla sie do wymiotow. takie ekstremalne wyjscia na dluzsza mete sie nie oplacaja.


Ania
lubiewiedziec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 00:34   #40
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc dla mnie skalpele są bardzo lajtowe, ale na początek na pewno się sprawdzą. Tylko trzeba pamiętać, żeby w miarę odzyskiwania formy wybierać cięższe treningi.
Dlaczego ciezsze treningi? Pytam z ciekawosci
Po pewnym czasie skalpele pewnie sie znudza, ale nie o to chodzi...
Mi zalezy jedynie na odzyskaniu zgrabnej i jedrnej figury, a o kondycje pewnie moje dziecko zadba jak zaczne za nim biegac
amelial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 08:30   #41
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Cytat:
Napisane przez amelial Pokaż wiadomość
Dlaczego ciezsze treningi? Pytam z ciekawosci
Po pewnym czasie skalpele pewnie sie znudza, ale nie o to chodzi...
Mi zalezy jedynie na odzyskaniu zgrabnej i jedrnej figury, a o kondycje pewnie moje dziecko zadba jak zaczne za nim biegac
Znudzenie swoją drogą, ale chodzi o to, że mięśniom trzeba zapewnić różnorodność. Na początku skalpel będzie wyzwaniem, ale po pewnym czasie nie wymaga już wysiłku, ja robię bez grama potu. Trening staje się mało efektywny. Najlepiej przeplatać wtedy skalpel z jakimś cięższym.
Kondycja swoją drogą, latem jeżdżę na rowerze, rolkach, gram w badmintona, pływam, ale z fitness nie rezygnuję, bo on ładńie rzeźbi mięśnie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-25, 23:09   #42
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez GabiGw Pokaż wiadomość
Ja sporo przybralam krotko przed ciaza (problemy z tarczyca)i w samej ciazy tez ok 15 kg.Mala ma 7 msc a ja juz mam za soba prawie 26 kg przy wzroscie 168. BARDZO bym chciala jeszcze 7 kg zgubic, zwlaszcza z brzucha bo tu mam tendencje do tycia.Jak do tej pory bazuje glownie na karmieniu piersia, diecie:brak smazonego, jak najmniej slodyczy, nie jedzenie po 19 plus cwiczenia:spacery i orbiterek.Przez 7 tyg zrobilam areobiczna 6 weidera i byla bardzo skuteczna, zastanawiam sie nad jej powtorzeniem.to tyle z mojego doswiadczenia.dochodze do wniosku, ze dieta dieta, ale jak sie czlowiek porzadnie nie wymeczy, wycwiczy to brakuje czegos do pelnego sukcesu.
gratuluje 6 weidera, slyszalam ze jest trudna i wymaga systematycznosci i ogromnej ilosci samozaparcia,
ja sie za nia nie zabieralam bo jak dla mnie to jest troche nudne i nie wytrwalabym, wole bardziej urozmaicone cwiczenia, gdzie cwiczy sie nie tylko jedna czesc ciala ale wszystkie rownoczesnie...
amelial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 23:17   #43
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez amelial Pokaż wiadomość
gratuluje 6 weidera, slyszalam ze jest trudna i wymaga systematycznosci i ogromnej ilosci samozaparcia,
ja sie za nia nie zabieralam bo jak dla mnie to jest troche nudne i nie wytrwalabym, wole bardziej urozmaicone cwiczenia, gdzie cwiczy sie nie tylko jedna czesc ciala ale wszystkie rownoczesnie...
6 weidera jest kontuzjogenna i wykonywanie jej się zwyczajnie odradza.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:35   #44
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc dla mnie skalpele są bardzo lajtowe, ale na początek na pewno się sprawdzą.

Ciało na samej diecie nigdy nie będzie tak atrakcyjne, jak ciało poddawane regularnemu treningowi.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
wow podziwiam formy, dla mnie skalpel to zabójstwo

Mi osobiście wystarczy efekt jaki osiągam rozsądnie się odżywiając.
Ale że z regularnością jedzenia u mnie bywa ciężko to zdarza mi się ćwiczyć.

Cytat:
Napisane przez amelial Pokaż wiadomość
Mi zalezy jedynie na odzyskaniu zgrabnej i jedrnej figury, a o kondycje pewnie moje dziecko zadba jak zaczne za nim biegac

Ja dla zgrabnej sylwetki ćwiczyłam po 15-20 minut, z Mel B albo Chodakowską, i w sumie wystarczyło
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 13:10   #45
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Czytalam o 6 weidera, jak to jest z tymi kontuzjami.
Generalnie uwaza sie ze jesli cwiczenia sa wykonywane prawidlowo, to kontuzji raczej sie nie nabawimy. Ludzie czasami chca przedobrzyc i np. odrywaja plecy od podloza kiedy nie powinni itd i stad np. kontuzja plecow, szyi... Ja jednak sie na nia nie zdecyduje. Kiedys ktos mi powiedzial, ze jak sie cwiczy brzuch (zwlaszcza kobiety), to trzeba cwiczyc rowniez nogi i pupe, bo inaczej pojdzie w te miejsca. Moze chodzi o to, ze brzuch schudnie a nogi i pupa pozostana takie same stad takie wrazenie. Pozostawiam to wam do zweryfikowania... Ja naleze do kobiet ktore maja kraglejsze biodra wiec wole cwiczenia calego ciala.
Szukalam w sieci skalpela 2 i nie znalazlam, trzeba kupic. Warto? Czy cwiczenia bardzo sie roznia od skalpela 1? Chcialabym te cwiczenia troche urozmaicic... Moze znacie podobnego rodzaju trenerki jak chodakowska?
Wlaczylam dzisiaj killera, dalam rade 16 minut i przeszlam na skalpel.

Z takich pozytywnych rzeczy, powiem wam, ze jak zakladalam ten watek, zmierzylam spodnie sprzed ciazy rozmiar 36. Ze tak powiem, udalo mi sie je wsunac tylko do kolan Straszne...
Dzisiaj sie w nie zmiescilam, nogi, pupa ale nie moge sie dopiac, jeszcze brzuch za duzy... ale jaka radosc
Na pare dni przed porodem, nie pamietam dokladnie daty, zmierzylam centymetrem obwod brzucha z ciekawosci. Chcialam wiedziec jaki jest duzy bo wydawal mi sie ogromny. Mialam prawie 120 cm!!!
amelial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 10:54   #46
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

weszłam dzisiaj na wagę, 63 kg
ostatnio rzadziej cwiczylam z chodakowska bo nie mialam czasu, ale mimo wszystko nie przytylam
a jak wam idzie?
__________________
Zapraszam na mojego bloga kulinarnego:

http://przepisnaszczescie.eu/
amelial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 12:08   #47
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Ja nie ćwiczę od pół roku i właśnie jestem na etapie próby zmotywowania się, żeby znowu poćwiczyć.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 13:19   #48
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Ja nie ćwiczę od pół roku i właśnie jestem na etapie próby zmotywowania się, żeby znowu poćwiczyć.
Izabella, napisz co Ty ćwiczyłaś? Kojarzę z jakiegoś wątku że Mel B? Widziałam zdjęcia Twojego brzucha i wygląda imponująco Same ćwiczenia czy stosowałaś jeszcze jakąś dietę?

JA właśnie zaczynam ćwiczenia, głównie brzuch, na zrzucaniu kg mi nie zależy, ale chce się trochę ujędrnić do wakacji
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 15:28   #49
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez boska latynoska Pokaż wiadomość
Izabella, napisz co Ty ćwiczyłaś? Kojarzę z jakiegoś wątku że Mel B? Widziałam zdjęcia Twojego brzucha i wygląda imponująco Same ćwiczenia czy stosowałaś jeszcze jakąś dietę?

JA właśnie zaczynam ćwiczenia, głównie brzuch, na zrzucaniu kg mi nie zależy, ale chce się trochę ujędrnić do wakacji
Dzięki za komplement

Tak, Mel B brzuch i pośladki,
i 6 minutówki Chodakowskiej.
Dziennie nie ćwiczyłam więcej niż 30minut.

Diety jakiejś specjalnej nie stosowałam, tylko odstawiłam słodycze
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-02, 14:48   #50
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

To ja się pochwalę, że u mnie już 59 kg. Ale walczę ostro. Codziennie 2-3 godziny na siłowni. Joga, pilates, stretching plus kardio i ćwiczenia na brzuch i pośladki. Odstawiłam słodycze (chociaż od 4 dni grzeszę!). Mam jeszcze dwa tygodnie do wakacji, ale moje ciało się ujędrniło niesamowicie!
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:45   #51
karolla2506
Przyczajenie
 
Avatar karolla2506
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 23
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Przytylam w trakcie ciazy 20kg (wazylam 75kg) teraz jestem 8msc po porodzie i waze 55kg nie cwiczylam , ograniczylam jedynie slodkie i stosowalam diete niskokaloryczna

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
karolla2506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 17:59   #52
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

gda ja też tyle ważę
podziwiam za takie treningi
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 13:02   #53
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę, że u mnie już 59 kg. Ale walczę ostro. Codziennie 2-3 godziny na siłowni. Joga, pilates, stretching plus kardio i ćwiczenia na brzuch i pośladki. Odstawiłam słodycze (chociaż od 4 dni grzeszę!). Mam jeszcze dwa tygodnie do wakacji, ale moje ciało się ujędrniło niesamowicie!
Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Dzięki za komplement

Tak, Mel B brzuch i pośladki,
i 6 minutówki Chodakowskiej.
Dziennie nie ćwiczyłam więcej niż 30minut.

Diety jakiejś specjalnej nie stosowałam, tylko odstawiłam słodycze
podziwiam wasze treningi
ja wrocilam w poniedzialek do pracy, jak przychodze do domu nie mam czasu za bardzo cwiczyc, mimo ze sa rodzice partnera i w zasadzie wszystko zrobia sami, ale wole spedzac czas z dzieckiem lub zawsze znajdzie sie cos co musze zrobic ja,
ale zauwazylam ze w pracy mam duzo zajec i nie mysle o jedzeniu, wiec zjadam tylko jeden posilek, zwykle zupe lub jakies kanapki, mialam nie jesc slodyczy ale na powrot kupili mi pudlo czekoladek nestle i jak tu nie jesc
plus ze jestem caly czas w ruchu i nie mam tylko siedzacej pracy
__________________
Zapraszam na mojego bloga kulinarnego:

http://przepisnaszczescie.eu/
amelial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 19:41   #54
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Ja sporo schudłam gdy wróciłam do pracy.

Jeśli chce się ćwiczyć to się znajdzie czas, ja dużo pracuję, wiadomo jak każdy trzeba się zając sprawami domu itp., dzieckiem. Ja ćwiczyłam wieczorami jak młode już spało.
__________________

Edytowane przez iizabelaa
Czas edycji: 2014-03-06 o 19:43
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 14:03   #55
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Stanelam dzisiaj na wage, 61 kg, z ciekawosci weszlam w swoje rurki sprzed ciazy, spokojnie sie zmiescilam i w biodrach i w pasie
Mysle, ze warto cwiczyc z chodakowska plus nie obzerac sie, zwlaszcza na noc. Najlepiej znalezc jakies zajecie. Bardzo sie ciesze ze wrocilam do pracy.
Ostatnio spotkalam sie z roznymi znajomymi, czesc z nich widziala mnie po raz ostatni gdy bylam prawie przy rozwiazaniu, wiecie co... nic tak dawno mi nie sprawilo przyjemnosci, niz kolezanka ktora mowi do mnie "ale ty za☠☠☠iscie teraz wygladasz"... usmiech na caly dzien murowany. Dawno tak sie nie czulam...
__________________
Zapraszam na mojego bloga kulinarnego:

http://przepisnaszczescie.eu/
amelial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 08:05   #56
Roza1414
Raczkowanie
 
Avatar Roza1414
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 395
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Witam dziewczyny Gratuluję zgubionych kilogramów!! Sama walczę z nadwagą po ciąży i wiem, że to naprawdę trudne. Przytyłam w sumie 25 kg, jeszcze 9 zostało od 3 miesiecy ćwiczę, głównie z Chodakowską i stosuję dietę, niestety kg lecą baaardzo powoli
__________________
Codziennie walczę z kilogramami

66..64..62..60..58..56..53..52..51..50

"Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcenie okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz"


Roza1414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 11:43   #57
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez Roza1414 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Gratuluję zgubionych kilogramów!! Sama walczę z nadwagą po ciąży i wiem, że to naprawdę trudne. Przytyłam w sumie 25 kg, jeszcze 9 zostało od 3 miesiecy ćwiczę, głównie z Chodakowską i stosuję dietę, niestety kg lecą baaardzo powoli
Proponuję zmienić Chodakowską na porządny trening interwałowy.

Jaką dietę stosujesz?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 12:26   #58
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Co do wagi to ja się nie zgodzę z tymi 6 miesiącami. Mnie na początku trudniej było zrzucić, ale właśnie po tych 6 miesiącach, jak skończyłam karmić moja waga zaczęła bardziej reagować na ćwiczenia ( pomimo, że ćwiczyłam rzadziej) czy ograniczenie slodyczy. Moja mama miała podobnie - wróciła do wagi po pół roku. Nie ma na to reguły.
Także ja proponuję ćwiczyć, ograniczyć słodycze, nie objadać się wieczorami, wrzucić na luz i dać sobie czas
Tez sie nie zgodze z tym 6 miesiecy.
Ja karmilam piersia przez miesiac z kawalkiem i tylam bo bylam bardzo glodna.W ciazy tez bylam glodna wiec duzo przytylam.Teraz jestem miesiac na Dukanie i mam 14 kilo mniej niz przed porodem, ale i tak jeszcze dluda droga przede mna.
Mi tez szkoda ciuchow, wszystkie mam w rozmiarze 38, troche 40, a teraz mam rozmiar 42
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 12:29   #59
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Tez sie nie zgodze z tym 6 miesiecy.
Ja karmilam piersia przez miesiac z kawalkiem i tylam bo bylam bardzo glodna.W ciazy tez bylam glodna wiec duzo przytylam.Teraz jestem miesiac na Dukanie i mam 14 kilo mniej niz przed porodem, ale i tak jeszcze dluda droga przede mna.
Mi tez szkoda ciuchow, wszystkie mam w rozmiarze 38, troche 40, a teraz mam rozmiar 42
Jak człowiek jest głodny to powinien jeść. Ilość to- to jedna kwestia, a to co jesz jest niemniej istotne.

DUkan nie jest najzdrowszą opcją choć jedną z szybszych.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 21:46   #60
amelial
Rozeznanie
 
Avatar amelial
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 955
Dot.: Odzyskać formę po ciąży

Cytat:
Napisane przez Roza1414 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Gratuluję zgubionych kilogramów!! Sama walczę z nadwagą po ciąży i wiem, że to naprawdę trudne. Przytyłam w sumie 25 kg, jeszcze 9 zostało od 3 miesiecy ćwiczę, głównie z Chodakowską i stosuję dietę, niestety kg lecą baaardzo powoli
Jest to trudne, ale nie jest niemozliwe... Trzeba uzbroic sie w cierpliwosc i nie poddawac sie, nawet jesli wydaje ci sie ze waga stoi w miejscu. Cwiczenia z Chodakowska daja efekt (i to mega!) jesli cwiczyc regularnie, codziennie. Mi skalpel naprawde pomogl.
Tez jestem ciekawa co to za diete stosujesz? Ja nie stosowalam diety, po prostu ograniczylam slodycze i zdrowo sie odzywialam, ale nie zalowalam sobie jedzenia.
__________________
Zapraszam na mojego bloga kulinarnego:

http://przepisnaszczescie.eu/
amelial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 14:08:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.