Rytuały Kerastase :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 09:19   #91
mgdaa
Rozeznanie
 
Avatar mgdaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 553
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Właśnie się zastanawiam nad kupnem szamponu, odżywki/maski i ampułek, tylko nie jestem pewna którą serię wybrać. Mam falowane włosy, zniszczone rozjaśnianiem. Lepsza będzie seria vita-ciment, czy oleo-relax?
mgdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 20:08   #92
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Cytat:
Napisane przez mgdaa Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam nad kupnem szamponu, odżywki/maski i ampułek, tylko nie jestem pewna którą serię wybrać. Mam falowane włosy, zniszczone rozjaśnianiem. Lepsza będzie seria vita-ciment, czy oleo-relax?

zdecydowanie vita-cement; oleo-relax też miałam i nie byłam AŻ tak zachwycona, nie warte swojej ceny... natomiast cement rewelka
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 12:36   #93
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Jestem pewien ,że nie zrobisz sobie sama masażu głowy. W szczególności masażu Thao, który jest wykorzystywany w rytuałach Kerastase.
Zastanów sie po co ludzie chodzą do masażysty. Można zawsze kupić olejek i samemu sie wymasować. Jeżeli ktoś decyduje sie na rytuały kerastase musi mieć pieniądze. W domu nie jesteś wstanie zrobić takiej kuracji jak w salonie. Nie chodzi o kosmetyki tylko o sprzęt potrzebny do wykonania tej usługi. Chodzi mi głównie o nawilżacz, który wykorzystuje ozon oraz kontroluję temperaturę zabiegu. Żaden kompres z recznika czy worek foliowy nie zastapi nawilżacza.
Oczywiście możesz kupić produkty w necie lub hurtowni fryzjerskiej. Duża oszczedność.Tylko produkty będą uzupełnieniem kuracji rozpoczetej w salonie.Najlepsze efekty uzyskuję sie stosując produkty jednej lini i jednego producenta. Poniewaz wszystkie produkty sie uzupełniają łącząc sie w całość w celu zlikwidowania problemu, który został zdiagnozowany.
Może nigdy nie miałaś zrobionego poprawnie rytuału Kerastase. Dlatego sądzisz, że jest to zwykłe mycie i nałożenie maski.
Zapoznaj się z firmą LA BIOSTHETIQUE , która wykorzystuje specjalne olejki do masażu głowy i pełnego relaksu.
może uda sie w ten sposób zmienic Twoje podejście do zabiegów relaksacyjnych i regenerujących.
Miłego stosowania.
Z ciekawością poczytałam sobie opinie na temat Rytuałów Kerastase, bo sama miałam jeden z nich wykonywany. Zabawne jest to, że w niektórych salonach fryzjerskich aplikują ampułkę Kerastase i nazywają to szumnie "Rytuałem"...A z tego co się dowiedziałam w Instytucie Kerastase i tak jak napisał 'modnyfryzjer' Rytuał to nie tylko odżywka - to również odpowiednia aplikacja, masaż głowy oraz nawilżacz (nie wspominając o całej atmosferze zabiegu - aromatyczne olejki, spokojna muzyka itp. - odprężenie), który umożliwia głębsze przenikanie składników aktywnych w głąb włosa. Skoro tego nie było, to może dlatego efekt utrzymywał się tylko do 2 myć...Konsultantka z salonu, w którym robiłam Rytuał powiedziała, że trwałość zabiegu zależy indywidualnie od włosów, ale minimum to 2-3 tygodnie. U mnie efekty byly widać przez 2 tygodnie, ten trzeci już byl taki końcowy.
Dla mnie ten Rytuał to był ogromny prezent zarówno dla włosów jak i ducha )

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
No tak, racja...ale to chyba tylko w salonach kerastase. U innych fryzjerow-nawet dobrych tak nie robia. Po prostu nakladaja te ampulki masuja jak leci itd. Nic nadzwyczajnego.
No to chyba nie jest Rytuał Kerastase tylko zwykła pielęgnacja w salonie fryzjerskim. Tak mi się wydaje.
__________________
Bo układanie Wierszy i Piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu.
To one cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam, gdzie one mogłyby cię znaleźć...
ginza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:06   #94
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Rytuały Kerastase :)

tez mi sie tak wydaje. Nie powinni tego nazywac rytualem skoro nie sa wyszkoleni w tym kierunku. Poustawiaja sobie reklamy, produkty itd i robia wszystko byle jak nie znajac sie na tym. Np. w starym browarze- okropny fryzjer- nie polecam. Kompletnie sie tam nie znaja zwlaszcza na farbowaniu- moze trafilam na zla osobe, bo widzialam ze maja tam jedna bardzo fajna fryzjerke ale ona juz sie z tamtad przniosla.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 09:06   #95
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Rytuały Kerastase :)

wielokrotnie korzystałam z zabiegu Kerastase z ampułką Age recharge. Zawsze był wykonywany z nawilżaczem. Zawsze efekty były rewelacyjne


W zeszłym miesiącu ostatnio byłam w innym salonie(który szumnie uważa się za salon z wyższej polki) i po zabiegu farbowania (skopanym totalnie) nałożono mi ampułkę kerastase i zostawiono z nałożonym na włosach produktem. Jak upomniałam się ,z e chyba trzeba zastosować nawilżacz to odmówiono mi ( a widziałam ze jest i to nie używany) i ze nie stosuje się nawilżacza z ampułka bo jak powiedział pani fryzjerka 9wsyzstko spłynie i gorzej zadziała)



efekt końcowy był żałosny. Farba został dobrana zbyt mocna , dostałam podrażnienia skory głowy które schodziło dwa tygodnie, włosy były nierównomiernie zafarbowane. Na moje włosy do polowy pleców wzięto tak porcje farby jak an włosy do końca karku i próbowano to "przeciągnąć na resztę włosów ( a 0dcien był dobierany inny do bazowego) jak powiedziałam ze trochę z mało tej farby to oczywiście zero reakcji.
Efekt włosy wyszły pomarańczowo rude zamiast złoty błąd, końcówki złapało inaczej niż resztę, ampułka nie dala takiego efektu jak zawsze
a za cała przyjemność chciano ode mnie 260 zł



zgłosiłam reklamacje ale jedyne co chciano mi zaproponować to ponowne farbowanie ta sama farba która mnie uczuliła przecież tylko sinym odcieniem
oczywiście odmówiłam.

miejsce które jest instytutem kerastase powinno bardziej dbać o poziom usług.

Edytowane przez Amiria
Czas edycji: 2010-07-09 o 09:13
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:42   #96
Remy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Pewnie ta opinia się nie przyda, bo nie wiem, w jakim salonie koleżanka miała robione zabiegi, ale po trzech seriach takich przyjemności jej włosy wyglądały tak spektakularnie, że na jej widok długo zbierałam zęby z podłogi, mając w pamięci wcześniejszy stan jej włosów. Po trzech zabiegach (seria z cementem, zielona) jej czupryna wyglądała jak z reklamy.

Powiedzcie mi proszę, jak pachnie cement termiczny (mleczko termiczne)? Już od Was wiem, że ładnie, ale może jakieś szczegóły? Zapach kosmetyku jest dla mnie bardzo ważny.
Remy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 14:49   #97
karolka616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Hey, kupiłam dziś L'Oreal Professionnel, Aminexil Control i mam pytanie, do osób które skorzytały tego podbno cudownego kosmetyku, czy naprawdę muszę to nakała na umyte włosy? Chcę zastosowac ta kuracę intensywną, bo jestem załamana ilościa wlosów jakie zostawiam po sobie, i włąśnie nie wiem, czy faktycznie an te umyte włosy można tylko to stosować? bo nie po to łaziłam z przetłuszczonym łbem aby odzwyczaić włosy od codzinnego mycia i znowu powracać do tego ... pomocy !!
karolka616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 21:26   #98
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Rytuały Kerastase :)

czy mogłybyście podać mi skład takiej ampułki??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:32   #99
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Ktoś mi może powiedzieć, gdzie w Krakowie mogę zrobić taki porządny zabieg kerastase? I jaki polecicie dla kręconych włosów? Są bardzo długie, blond, rozjaśnione słońcem , suche, puszą się, ostatnio są w ogóle koszmarne ...
I ile te zabiegi kosztują? Jak często je powtarzać, żeby efekt się utrzymywał? Błagam o pomoc!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 12:40   #100
sylwka3615
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Question Rytuały kerastase a rekonstrukcja włosów

Witam wszystkich!
Naczytałam się o rekonstrukcji włosów (lub regeneracji, różnie piszą) i teraz chcę sobie to zrobić. Z tego co udało mi się dowiedzieć to jeden taki zabieg daje od razu efekt i nie trzeba robić serii zabiegów bo ten wystarcza na 3-4 miesiące. No i teraz szukam w Lublinie fryzjera, który mi to zrobi, niestety w ofertach salonów znajduję zazwyczaj zwykła regenerację, jakieś ampułki i maski. Trafiłam także na rytuały kerastase i mimo długiego szukania nadal nie wiem czy któryś z tych rytuałów to ten sam zabieg o który mi chodzi. Jeżeli się orientujecie to proszę o odpowiedzi, z góry dziękuję!
sylwka3615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 08:20   #101
greige
Raczkowanie
 
Avatar greige
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 372
Dot.: Rytuały kerastase a rekonstrukcja włosów

Ja robiłam kiedyś Joico i efekt był od razu, ale nie wiem, czy jest to to, o co Ci chodzi, bo Joico dobrze jest powtórzyć ze 3 razy, żeby było tak naprawdę super ekstra.
__________________

Cel nr 1 - osiągnięty
Cel nr 2 - osiągnę latem
2A
greige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 10:49   #102
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Rytuały kerastase a rekonstrukcja włosów

Ja robiłam Kerastase, efekt od razu widoczny. Miało być widać przez miesiąc, a po kilku myciach wogóle nie było już tej miękkości i włosy z powrotem były jak siano.. Także jak dla mnie to szkoda kasy.
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:35   #103
sylwka3615
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Rytuały kerastase a rekonstrukcja włosów

Chyba właśnie chodzi mi o joico. To jeden zabieg nie wystarcza? Trudno znaleźć prawdziwe informacje...
sylwka3615 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 15:20   #104
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Rytuały kerastase a rekonstrukcja włosów

a dla mnie to głupie gadanie... dziewczyny jak jeden zabieg ma wam zregenerować albo odbudować włosy ;> przecież nic nie jest wieczne,a wlosy można jedynie nawilżać co jakis czas i wiadomo ze i tak trzeba w domu stosować regeneracje bo cudów na tym świecie jeszcze nie wymyślono...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 18:13   #105
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Rytuały kerastase a rekonstrukcja włosów

Ja miałam regenerację joico. I taka na cieplo - prostownicą z keratyną (polecam, mialam serię 3 zabiegów i miałam włosy jako takie z bardzo beznadziejnych - spalonych przez fryzjerkę; powtórzę to jakoś teraz, każdą taką regenerację można tylko raz na miesiąc) oraz serię joico k-pak - tę stosuję w domu (po pierwszej wizycie u fryzjera), 4 stopnie; do kupienia na allegro - koszt ok 100 zł, za kurację 100 ml (starcza na ok. 5-6 razy, przy wlosach do ramion).
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 20:16   #106
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Rytuały kerastase a rekonstrukcja włosów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=keratynowe -zbiorczy
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:33   #107
olka1232
Rozeznanie
 
Avatar olka1232
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: --
Wiadomości: 795
Dot.: Rytuały kerastase a rekonstrukcja włosów

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja robiłam Kerastase, efekt od razu widoczny. Miało być widać przez miesiąc, a po kilku myciach wogóle nie było już tej miękkości i włosy z powrotem były jak siano.. Także jak dla mnie to szkoda kasy.
Popieram, u mnie było podobnie
__________________
Wszyscy chcą naszego dobra. Nie dajcie go sobie zabrać.



olka1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:06   #108
Rafi2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Rytuały kerastase a rekonstrukcja włosów

a na czym ten zabieg polega i na jakie włosy jest polecany?
Rafi2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 20:52   #109
Life Skills Academy
Raczkowanie
 
Avatar Life Skills Academy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 66
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Ciekawe są wasze opinie, chyba zdecyduję się na próbę, choć dotychczas raczej różne rytuały robiłam w domu
__________________
Rozsądni ludzie są zdrowymi egoistami

Mój życiowo-trenerski blog
Life Skills Academy

Mój ekologiczno-naturalny blog
The Body. Naturally.

Konferencje Psychologiczne - strona informacyjna


http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kbrj3d565.png

Life Skills Academy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 16:22   #110
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Miałam kiedyś robiony rytuał Kerastate. Byłam zachwycona do drugiego mycia, potem efekt się zwyczajnie wypłukał i było go coraz mniej z każdym kolejnym myciem. Może gdyby ktos chodził na te zabiegi regularnie to poprawiłoby to kondycje włosów. Ja wolę te 50zł czy nawet więcej jak jest w niektórych salonach wydać na Kallos Latte-10zł, maskę z Biovaxu-ok 13zł w promocji i dobrej jakości oleje. Obecnie mija 7 miesiąc od ostatniej wizyty u fryzjera i zero rozdwojonych końcówek. A uwierzcie mi, że moja praca jest chyba najgorsza dla włosów:/ nie dość, że klimatyzacja, mniej tlenu to jeszcze ciągle zmieniam klimat.
__________________
zapraszam wszystkich, którzy troszczą się o swoje ciało, włosy i paznokcie.
http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 20:36   #111
natalia_kaj
Przyczajenie
 
Avatar natalia_kaj
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegu kerastase. Staram się go wykonywać regularnie i naprawdę moje włosy przestały się wysuszać, plątać są ładne i lśniące, bez rozdwojonych końcówek. Polecam zabieg w xxx.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-12 o 13:14 Powód: Link.
natalia_kaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 18:25   #112
mona0015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 97
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Ja już 2x korzystałam z rytuału Kerastase. Rok temu i 5 dni temu. Naprawdę polecam !!!
Jeżeli chcecie w Warszawie wykonać taki zabieg polecam Estudio na Targówku, ul. Ossowskiego.
Ja mam włosy hm... do ramion, może trochę za i płaciłam 65 zł. W to wliczona jest kąpiel (tzn mycie włosów szamponem Kerastase), nałożenie ampułki i na końcu maski. Fryzjerki bardzo fachowe, jest to salon który pracuje tylko i wyłącznie na kosmetykach Loreal, Kerastase. Ja byłam teraz u P. Edyty. Polecam także właścicielkę - P. Agnieszkę. Chodzę do niej od ponad roku na ścinanie, farbę/balejage.
Widziałam ostatnio w Jean Luis David że mają w promocji rytuał Kerastase od 85 zł. Jednak dla mnie to za drogo. A z salonu który mieści się na Targówku jestem bardzo zadowolona
Myślałam ogólnie żeby sobie kupić sama te ampułki, maskę i szampon. Koszt jednorazowy jest spory ale jeżeli będzie się te kosmetyki tylko do rytuału wykorzystywało który utrzymuje się do 5 myć inwestycja się zwróci
Aaaaa. Miałam rok temu i teraz robiony rytuał odbudowa z cementem.
mona0015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 08:11   #113
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Rytuały Kerastase :)

Mam włosy o długości prawie do ramion. Robiłam kerastase, bo mam zniszczone i farbowane sianko na głowie Za niecałe 100zł zrobiłam ten zabieg w xxx w Warszawie. Będę musiała go jeszcze powtórzyć, ale jestem baardzo zadowolona, bo włosy są bardziej miękkie i ładniej się układają.
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-13 o 00:08 Powód: Reklama.
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 09:52   #114
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Rytuały Kerastase :)

reklama reklamę goni, gdzie ci moderatorzy ?
Skoro tych "salonów" nie stać na reklamę, to chyba nie najlepiej o nich świadczy co, dziewczyny ? Pomyślałyście o tym, czy to szefowe Wam każą wypisywać te reklamy ?
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 10:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.