Facet stroną bierną w seksie analnym? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 23:45   #31
Margolcia23
w drodze do...Ciebie...
 
Avatar Margolcia23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka :P
Wiadomości: 1 230
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez Analnyjezdziec Pokaż wiadomość
Witam. Jako że jestem facetem to chętnie powiem Ci jak to było w moim związku. Pierwszy raz styczność z seksem analnym miałem 7 lat temu. moja dziewczyna która wtedy była już obeznana w tym temacie chciała bym również zainteresował się jej drugą dziurką.. oboje byliśmy zadowoleni z naszego współżycia. po kilku miesiącach gdy moja Marta robiła mi urodzinowego lodzika dość często zapędzała się ręką w okolice mojego tyłka.. nagle przestała pieścić ustami mojego penisa jednocześnie zadając mi pytanie które mnie troche zszokowało. prosto z mostu zapytała czy może mnie popieścić analnie. jej palce już i tak delikatnie masowały wejście do mojego tyłka ale nie byłem przekonany do tego by moja Pani posunęła się dalej. gdy powiedziałem jej że raczej nie intersuje mnie taka zabawa myślałem że mamy to wyjaśnione. moja kotka wróciła do lodzika a jej dłonie nadal błodziły po moich pośladkach.. i wtedy poczułem coś czego się nie spodziewałem.. Marta postawiła na swoim i szybkim ruchem weszła we mnie dwoma palcami.. z początku chciałem by przestała ale po kilku minutach przekonała mnie żebym przynajmniej pozwolił jej pokazać jakie to może być przyjemne. i muszę przyznać tamtego dnia udało jej się sprawić, że od tamtej pory wzajemny anal jest bardzo często u nas robiony. chętnie eksperymentujemy podczas zabaw i powiem że jest to fantastyczna sprawa. pozwoliłem mojej kobiecie nawet spełnić nietypową fantazje.. tak więc powiem, że moja Pani chciała zrobić fisting analny, i udało jej się tego dokonać.. przyznam że nie spodziewałem sie że jej dłoń doprowadzi mnie do rozkoszy jakiej jeszcze nigdy nie miałem, poprostu gdy jej dłoń była we mnie to nie mogłem zapanować nad sobą efektem czego moje jęki rozkoszy usłyszeć mogło wielu sąsiadów

A czy twoja kobieta nie ma nic przeciwko jakie ty fotki do neta wkładasz? Bo gdybym ja zobaczyła takie fotki swojego faceta w necie i to na wizażu, zatłukłabym, ale to ja
__________________
Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać - potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza.”
Margolcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 09:26   #32
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Ja lubię męskie hmmm... dziurki, na szczęście trafiam na facetów, którzy też to lubią
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 16:43   #33
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

my tez piescimy sie analnie, bez nadmiernego wpychania czegokolwiek. sadze ze warto robic to co kto lubi.
pedalstwo? a wpychanie kobiecie w tylek to tez... pedalstwo? i to pupa i to
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 22:32   #34
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
my tez piescimy sie analnie, bez nadmiernego wpychania czegokolwiek. sadze ze warto robic to co kto lubi.
pedalstwo? a wpychanie kobiecie w tylek to tez... pedalstwo? i to pupa i to
Co bardziej konserwatywni uważają, że facet jako strona czynna to też wyraz tęsknoty za mężczyzną Cóż, sama bym nawet na to nie wpadła, gdybym nie zasłyszała...
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 22:55   #35
hiss
Raczkowanie
 
Avatar hiss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Daleki Wschód
Wiadomości: 166
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Ja też chyba nie miałabym oporów przed tym, ale mało prawdopodobone żeby mój mężczyzna zaproponował coś takiego
hiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 08:21   #36
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

A ja przekonywałam bardzo długo mojego faceta do tego rodzaju pieszczot, aż kiedyś postanowił spróbować... Nie wiem skąd mi się to wzięło, bo generalnie zawsze miałam negatywny stosunek do takiego pieszczenia faceta. Nigdy wcześniej tego nie robiłam, ale od czego w końcu są filmy xxx? Obecnie rimming stał się naszą ulubioną pieszczotą, cholernie nas podnieca, a mój facet bardzo zyskał na męskości w moich oczach za odwagę i wrażliwość na swoje i moje potrzeby. Uwielbiam go masować i lizać w drugą dziurkę, i patrzeć jak wije się z rozkoszy. Kiedyś, w trakcie lodzika zaczęłam go pieścić analnie i miałam wrażenie, że potężny orgazm mu zaraz jaja wyrwie Nie wiem czy będąc z innym facetem zdecydowałabym się robić to samo, ale mój aktualny partner jest tak jedyny, niepowtarzalny i ma tak seksowny tyłeczek, że na samą myśl o włożeniu mu paluszka i wylizaniu dziurki robi mi się mokro w obu moich dziureczkach!

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-04-21 o 10:43
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 08:17   #37
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
że na samą myśl o włożeniu mu paluszka i wylizaniu dziurki robi mi się mokro w obu moich dziureczkach!
w tej drugiej to bedzie biegunka.
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 10:17   #38
Paulina2012
Raczkowanie
 
Avatar Paulina2012
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 43
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
ale mój aktualny partner jest tak jedyny, niepowtarzalny i ma tak seksowny tyłeczek, że na samą myśl o włożeniu mu paluszka i wylizaniu dziurki robi mi się mokro w obu moich dziureczkach!
Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
w tej drugiej to bedzie biegunka.
Dokładnie, niektóre (a może niektórzy?) tu takie bzdury piszą że szok. A że piszą bzdury to zdradzają się po takich detalach i wyimaginowaniach jak np. to że jak się podniecą to prócz pochwy i odbyt robi się wilgotny.

Dlatego napisałam "niektórzy" bo coś mi się wydaje, że to piszą faceci którzy albo lansują gejostwo albo sami przed sobą się usprawiedliwiają że ich upodobania są normalne.

Absolutnie nie znam faceta hetero który lub brać w dupkę, wielu nawet o tym rozmawiać nie chce. Nie ma tu oczywiście co porywnywać do tego, że jakiś facet lubi seks analny ale wtedy kiedy to on jest aktywny, bo to jednak seks z kobietą, a jedynym celem jaki mają mężczyzny aby robić to w drugą dziurkę jest to że jest ona ciaśniejsza.

Słyszałam o paru kryptogejach, którzy lubią brać w dupkę ale zabrakło im odwagi aby przyznać się do tego i związać się z facetem, a wręcz aby absolutnie utaić ten fakt i odsunąć od siebie podejrzenia... wiążą się z kobietami, nawet potrafią się z nimi ożenić. Tylko potem oczekują od żony dziwnych rzeczy w łóżku... o czym właśnie wspomina autorka tematu.

Jedyną reakcją na takie propozycje TŻ to: https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c i powiedzieć aby spadał bo szkoda być jedynie przykrywką dla kryptogeja.
Paulina2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 19:46   #39
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez Paulina2012 Pokaż wiadomość
Dokładnie, niektóre (a może niektórzy?) tu takie bzdury piszą że szok. A że piszą bzdury to zdradzają się po takich detalach i wyimaginowaniach jak np. to że jak się podniecą to prócz pochwy i odbyt robi się wilgotny.
Spoko, to, że nie znasz żadnego faceta hetero, który lubi mieć wypieszczony tyłeczek wcale nie oznacza, że takowi nie istnieją. Za to na pewno znasz wielu gości, którzy lubią, chcieliby lub fantazjują na temat seksu analnego z kobietą. I w takim przypadku o krypto gejostwie to już nikt nie wspomina, bo to przecież seks z kobietą jest, hę? No cóż, mogę tylko stwierdzić, że masz bardzo ciasne i lekko klapkowate pojęcie o seksie i o tym co ludzi podnieca, pewnie dlatego, że oceniasz innych według swoich, nieco zbyt radykalnych zasad. A może po prostu wstydzisz się rozmawiać o preferencjach seksualnych z innymi ludźmi i budujesz swoje sądy na podstawie zasłyszanych podań i wieści gminnych? Nie nam osądzać, co kogo podnieca, bo każdy powinien pilnować swojej doopy. A w kwestii podniecenia odczuwanego w obu dziurkach... Jest to jak najbardziej naturalna reakcja i nawet więcej: jako, że odbyt zupełnie przypadkiem jest bardziej unerwiony niż pochwa, to i orgazm analny jest o wiele potężniejszy i powalający niż każdy inny. Gdybyś się znała na rzeczy i go przeżyła, to nie plotłabyś głupot, a tak pozostaje Ci tylko powtarzanie cudzych, zasłyszanych opinii i zastanawianie się z wypiekami na twarzy, który to też facet może być kryptogejem, ale dla niepoznaki ożenił się z kobietą. Bardzo pasjonujące zajęcie!
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:14   #40
Paulina2012
Raczkowanie
 
Avatar Paulina2012
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 43
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Ale Ty chyba nie czytasz ze zrozumieniem.

Napisałam, że to że facet lubi z kobietą analnie to nie jest gejowskie bo po pierwsze to z kobietą (co jeszcze przeczytałaś i zrozumiałaś) oraz... faceci dążą do jak najciaśniejszych dziurek (tego już nie przeczytałaś i nie zrozumiałaś), dlatego to można wytłumaczyć.

Inny dowód, że nie czytasz do końca albo nie czytasz ze zrozumieniem to, to że nigdzie nie napisałam że kobieta nie może czuć podniecenia w odbycie. Owszem może, nie tylko w pochwie, nie tylko w odbycie ale nawet i przy stymulacji sutków i znajdzie się jeszcze parę innych kobiet które mają swoje własne ulubione miejsca ale mimo stymulowania tych miejsc jedynym miejscem które może zrobić się od tego wilgotne to pochwa i tylko o tym pisałam, o wilgotności. Czytaj całość, czytaj ze zrozumieniem.
Paulina2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 16:06   #41
CunningBeast
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 118
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Żaden normalny facet się na coś takiego nie zgodzi.
CunningBeast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 17:21   #42
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Idąc tropem - jesli facet chce pieszczot pupy, jest gejem - to można powiedziec, ze kazda kobieta, ktora chce w pupe lub chce pieszczot sutkow jest taka czy owaka.
Nie popadajmy w paranoje. Wychodzi na to, ze piescic mozna tylko penisa i pochwe, bo do tego zostaly stworzone. I bron borze dotykac lechtaczke, przeciez ona nie bierze udzialu w prokreacji. I bron borze piescic penisa ustami - toz usta sa do mowienia i jedzenia, a nie do wkladania przyrodzenia
Jesli ktos lubi pieszczote pupy lub lokcia - niech sobie piesci!
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 19:02   #43
2pudelka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Uwielbiam kiedy facet pieści oralnie mój odbyt. W drugą stronę nie przepadam bo mnie to brzydzi, na szczęście mój mężczyzna nie wymaga wzajemności.

A co do tematu. Jeśli ktoś ma być królikiem doświadczalnym to w naszym związku jest to on. Dostał dildo i na sobie poznawał jak wkładać żeby było przyjemnie. Próbowaliśmy potem wszystkiego praktycznie, ale ja za seksem analnym nie przepadam i to taka odmiana od czasu do czasu.

Edytowane przez 2pudelka
Czas edycji: 2014-04-24 o 19:04
2pudelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 03:28   #44
CunningBeast
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 118
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
Idąc tropem - jesli facet chce pieszczot pupy, jest gejem - to można powiedziec, ze kazda kobieta, ktora chce w pupe lub chce pieszczot sutkow jest taka czy owaka.
Nie popadajmy w paranoje. Wychodzi na to, ze piescic mozna tylko penisa i pochwe, bo do tego zostaly stworzone. I bron borze dotykac lechtaczke, przeciez ona nie bierze udzialu w prokreacji. I bron borze piescic penisa ustami - toz usta sa do mowienia i jedzenia, a nie do wkladania przyrodzenia
Jesli ktos lubi pieszczote pupy lub lokcia - niech sobie piesci!
Nie bo to naturalne że kobiecie wkłada się penisa w ten lub inny otwór. W przypadku mężczyzn tak nie jest i jak facet domaga się takich pieszczot to jest w jakimś stopniu upośledzony seksualnie. Bo jakby się chwile zastanowić to kobiety nie mają penisów, tak więc taka forma pieszczot nie jest niczym naturalnym. Reasumując, nie ma nic złego w przypadku kobiety, która chcę w pupę jak to napisałaś bądź chce pieszczot sutków, nie ma również nic złego w pieszczeniu penisa ale gdy facet chcę w pupę to oznacza że coś z nim jest nie tak.
CunningBeast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 09:24   #45
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez CunningBeast Pokaż wiadomość
Nie bo to naturalne że kobiecie wkłada się penisa w ten lub inny otwór. W przypadku mężczyzn tak nie jest i jak facet domaga się takich pieszczot to jest w jakimś stopniu upośledzony seksualnie. Bo jakby się chwile zastanowić to kobiety nie mają penisów, tak więc taka forma pieszczot nie jest niczym naturalnym. Reasumując, nie ma nic złego w przypadku kobiety, która chcę w pupę jak to napisałaś bądź chce pieszczot sutków, nie ma również nic złego w pieszczeniu penisa ale gdy facet chcę w pupę to oznacza że coś z nim jest nie tak.
Znajdź proszę jakiekolwiek sensowne uzasadnienie dla "naturalności" dla wkładania penisa do damskiego odbytu, no proszę obawiam się że kobiecy organizm nie posiada w tym miejscu żadnego elementu który byłby odpowiedzialny za odczuwanie przyjemności (choć samej przyjemności nie zaprzeczam, sama coraz bardziej to lubię, piszę tylko o tym "naturalnym przeznaczeniu różnych otworów"), w odróżnieniu od męskiego - gdzie pieszczenie prostaty jest bardzo silnie skorelowane z przyjemnością
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 12:02   #46
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez Hibiku Pokaż wiadomość
obawiam się że kobiecy organizm nie posiada w tym miejscu żadnego elementu który byłby odpowiedzialny za odczuwanie przyjemności (choć samej przyjemności nie zaprzeczam, sama coraz bardziej to lubię, piszę tylko o tym "naturalnym przeznaczeniu różnych otworów"), w odróżnieniu od męskiego - gdzie pieszczenie prostaty jest bardzo silnie skorelowane z przyjemnością
Wtrącę się: nie zgadzam się ja bez dodatkowych pieszczot mam orgazm czysto analny
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:15   #47
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wtrącę się: nie zgadzam się ja bez dodatkowych pieszczot mam orgazm czysto analny
Zazdraszczam
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 21:00   #48
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
Zazdraszczam
No nie wiem... po prostu lubię konkrety: jeśli anal, to tylko anal, jeśli klasycznie, to bez dodatkowej stymulacji łechtaczki, bo mnie denerwuje. Lubię czysto pochwowe orgazmy. Jeśli stymulacja łechtaczki, to tylko to, żadnej penetracji. Umiem przeżywać każdy orgazm i tak lubię.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 21:10   #49
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wtrącę się: nie zgadzam się ja bez dodatkowych pieszczot mam orgazm czysto analny
Ale ja nie przeczę Sama ostatnio zaczęłam takowe mieć... tak samo jak kiedyś miewałam orgazmy sutkowe - mówię wyłącznie o samym celowym dostosowaniu organizmu do przeżywania przyjemności. Kobiety w odbycie nie mają takiego ośrodka, przyjemność z stymulacji analnej ma bardziej skomplikowane podłoże i cały mechanizm nie jest taki prosty - co nie oznacza że nie istnieje
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 11:26   #50
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez Paulina2012 Pokaż wiadomość
Dokładnie, niektóre (a może niektórzy?) tu takie bzdury piszą że szok. A że piszą bzdury to zdradzają się po takich detalach i wyimaginowaniach jak np. to że jak się podniecą to prócz pochwy i odbyt robi się wilgotny.

Dlatego napisałam "niektórzy" bo coś mi się wydaje, że to piszą faceci którzy albo lansują gejostwo albo sami przed sobą się usprawiedliwiają że ich upodobania są normalne.

Absolutnie nie znam faceta hetero który lub brać w dupkę, wielu nawet o tym rozmawiać nie chce. Nie ma tu oczywiście co porywnywać do tego, że jakiś facet lubi seks analny ale wtedy kiedy to on jest aktywny, bo to jednak seks z kobietą, a jedynym celem jaki mają mężczyzny aby robić to w drugą dziurkę jest to że jest ona ciaśniejsza.
Mało znasz wobec tego...
Słyszałam o paru kryptogejach, którzy lubią brać w dupkę ale zabrakło im odwagi aby przyznać się do tego i związać się z facetem, a wręcz aby absolutnie utaić ten fakt i odsunąć od siebie podejrzenia... wiążą się z kobietami, nawet potrafią się z nimi ożenić. Tylko potem oczekują od żony dziwnych rzeczy w łóżku... o czym właśnie wspomina autorka tematu.

Jedyną reakcją na takie propozycje TŻ to: https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c i powiedzieć aby spadał bo szkoda być jedynie przykrywką dla kryptogeja.
Trudno mnie posądzić o bycie facetem i to gejem, jestem tu od lat. Mój facet ze mną zaczął się tak bawić, wcześniej, przez ponad 20 lat małżeństwa tylko seks "jak panbóg przykazał, żadnych eksperymentów nie udało mu się przeprowadzać i oświadczam ci, że lubi takie zabawy. Sprawiają mu rozkosz.
Oczywiście zawsze możesz twierdzić, że jest kryptogejem, który dla masochizmu po odejściu od kobiety wziął sobie kolejną, żeby się umartwaiać. Dodam jeszcze, że on żadnych praktyk ode mnie nie "wymagał", to ja zaczęłam eksperymenty. Chyba jestem kryptogejem...

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez CunningBeast Pokaż wiadomość
Żaden normalny facet się na coś takiego nie zgodzi.
Cieszę się wieć, że mój należy do nienormalnych. jest otwarty na różne eksperymenty, takie też. Oboje lubimy dawać sobie taką przyjemność.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez CunningBeast Pokaż wiadomość
Nie bo to naturalne że kobiecie wkłada się penisa w ten lub inny otwór. W przypadku mężczyzn tak nie jest i jak facet domaga się takich pieszczot to jest w jakimś stopniu upośledzony seksualnie. Bo jakby się chwile zastanowić to kobiety nie mają penisów, tak więc taka forma pieszczot nie jest niczym naturalnym. Reasumując, nie ma nic złego w przypadku kobiety, która chcę w pupę jak to napisałaś bądź chce pieszczot sutków, nie ma również nic złego w pieszczeniu penisa ale gdy facet chcę w pupę to oznacza że coś z nim jest nie tak.

Ja myślę, że upośledzone są osoby, które oceniają innych jako upośledzonych tylko dlatego, że nie potrafią sobie wyobrazić, że ktoś myśli i odczuwa inaczej. Szczerze współczuję takim osobom, bo coś z nimi jest nie tak.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 12:14   #51
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez Paulina2012 Pokaż wiadomość
Dokładnie, niektóre (a może niektórzy?) tu takie bzdury piszą że szok. A że piszą bzdury to zdradzają się po takich detalach i wyimaginowaniach jak np. to że jak się podniecą to prócz pochwy i odbyt robi się wilgotny.

Dlatego napisałam "niektórzy" bo coś mi się wydaje, że to piszą faceci którzy albo lansują gejostwo albo sami przed sobą się usprawiedliwiają że ich upodobania są normalne.

Absolutnie nie znam faceta hetero który lub brać w dupkę, wielu nawet o tym rozmawiać nie chce. Nie ma tu oczywiście co porywnywać do tego, że jakiś facet lubi seks analny ale wtedy kiedy to on jest aktywny, bo to jednak seks z kobietą, a jedynym celem jaki mają mężczyzny aby robić to w drugą dziurkę jest to że jest ona ciaśniejsza.

Słyszałam o paru kryptogejach, którzy lubią brać w dupkę ale zabrakło im odwagi aby przyznać się do tego i związać się z facetem, a wręcz aby absolutnie utaić ten fakt i odsunąć od siebie podejrzenia... wiążą się z kobietami, nawet potrafią się z nimi ożenić. Tylko potem oczekują od żony dziwnych rzeczy w łóżku... o czym właśnie wspomina autorka tematu.

Jedyną reakcją na takie propozycje TŻ to: https://www.youtube.com/watch?v=YaG5SAw1n0c i powiedzieć aby spadał bo szkoda być jedynie przykrywką dla kryptogeja.
Wybacz ale masz strasznie ograniczone poglądy. Co ci do tego co kto robi w lozku?
Poza tym, serio sądzisz ze kazdy przy piwku wyjawia swoje preferencje seksualne? Idz i kontynuuj poglady ze jedyny sluszny seks to na misjonarza pod koldrą, reszta to dewiacje
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 14:10   #52
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Nadal twierdze, ze jesli ktos przez robienie czegos, nie robi innym krzywdy a sobie dodaje przyjemnosci, to niech to robi!

Orgazm po pocieraniu nadgarstka? To sobie pocieraj nadgarstek, najwyzej nazwa cie gejolesbonadgarstnica.
Masz orgazm przez dotykanie pupy? To sobie wsadz na zdrowie

Tak, wiem ze jestem gejem z wagina i cyckami. Lecz lubie w pupe, wiec... jestem gejem

Edytowane przez senna jesien
Czas edycji: 2014-04-26 o 14:11
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 20:14   #53
phony
Wtajemniczenie
 
Avatar phony
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 170
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
w tej drugiej to bedzie biegunka.
__________________
Bohemian like you
phony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 01:08   #54
CunningBeast
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 118
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
[/B]Ja myślę, że upośledzone są osoby, które oceniają innych jako upośledzonych tylko dlatego, że nie potrafią sobie wyobrazić, że ktoś myśli i odczuwa inaczej. Szczerze współczuję takim osobom, bo coś z nimi jest nie tak.
To lepiej nie myśl bo to nie jest Twoja najmocniejsza strona.
CunningBeast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 07:21   #55
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez CunningBeast Pokaż wiadomość
To lepiej nie myśl bo to nie jest Twoja najmocniejsza strona.
Niuch, niuch.
Czuję zapach bana
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 01:29   #56
CunningBeast
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 118
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
Niuch, niuch.
Czuję zapach bana
Nope.
CunningBeast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 10:49   #57
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 257
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Dla mnie totalny szok, mój facet jest kryptogejem! Facet,który po ponad 3 latach nadal podnieca się moimi piersiami i cialem do gotowości, ciekawe. Kiedyś też wpadł mi do glowy pomysł stymulacji jego pupy, niebardzo chciał, ale spróbowaliśmy i teraz od czasu do czasu go tak pieszcze. Kupilam mu nawet koreczek i nie widzę w tym nic złego.. Ja byłam prowoderem, jemu było przyjemnie, spodobało się, to do licha czemu nie? Czy to niebezpieczne, niezdrowe? Nie. Aspekt społeczny, bo facet powinien być " aktywny". A co kogo to obchodzi? My nikomu o tym nie mówimy. I myślę, że dużo jest par tak bawiących się, ale o tym nikt nie mówi. Tabu i tyle.
Biedroneczka_8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 11:06   #58
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez CunningBeast Pokaż wiadomość
To lepiej nie myśl bo to nie jest Twoja najmocniejsza strona.
Cóż za błyskotliwa odpowiedź. Zamiast argumentów, niestety...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 15:12   #59
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Cóż za błyskotliwa odpowiedź. Zamiast argumentów, niestety...
Bo wiesz, patrzac na filmy, myslenie nie jest domena bestii
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 09:06   #60
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Facet stroną bierną w seksie analnym?

Cytat:
Napisane przez senna jesien Pokaż wiadomość
Bo wiesz, patrzac na filmy, myslenie nie jest domena bestii
Nie ma obowiązku myślenia, a nawet propagowania swoich, jakże ograniczonych brakiem wyobraźni, poglądów. Jednak obrażanie kogoś, gdy się nie ma argumentów, dowodzi prostaka, niestety. No cóż, trudno kopać się z koniem...ma niedparte 4 argumenty.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-05 18:22:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.