Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 18:50   #3061
fifulcia
Raczkowanie
 
Avatar fifulcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Moje Niebo
Wiadomości: 97
Talking Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Opowiem i ja moje przygody z ex

-zaprosil mnie na sylwestra za ktorego musialam sama zaplacic
-mial swoj bar i załowal mi w nim torebki takiej lepszej herbaty owocowej "bo to dla klientów", a kiedy chcialam cos zjesc to musialam to nabic na kase(chwilowo tam pracowalam)
-oddzielal swoje zakupy (typu soczek,czekolada ) od moich plastikowym rozdzielnikiem w supermarketach
-bedac u niego na noc kupilismy opakowanie jogurtow 3 szt., rano zjedlismy 2, wiec tak niezrecznie zostal 1 poczekal az na drugi dzien pojde sie kapac i sam go zjadl w miedzyczasie
-bedac u niego na tydzien zagranica nie zabral mnie totalnie NIGDZIE poza spacerem zeby nie wydawac pieniedzy

wszystko to nie wynikalo z braku pieniedzy oczywiscie
__________________
Najpiękniejsze chwile w życiu często przychodzą niezapowiedziane...

http://www.slubnezakupy.pl/s05102013020105.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/xi7i6fc.png
fifulcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:19   #3062
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez fifulcia Pokaż wiadomość
Opowiem i ja moje przygody z ex

-zaprosil mnie na sylwestra za ktorego musialam sama zaplacic
-mial swoj bar i załowal mi w nim torebki takiej lepszej herbaty owocowej "bo to dla klientów", a kiedy chcialam cos zjesc to musialam to nabic na kase(chwilowo tam pracowalam)
-oddzielal swoje zakupy (typu soczek,czekolada ) od moich plastikowym rozdzielnikiem w supermarketach
-bedac u niego na noc kupilismy opakowanie jogurtow 3 szt., rano zjedlismy 2, wiec tak niezrecznie zostal 1 poczekal az na drugi dzien pojde sie kapac i sam go zjadl w miedzyczasie
-bedac u niego na tydzien zagranica nie zabral mnie totalnie NIGDZIE poza spacerem zeby nie wydawac pieniedzy

wszystko to nie wynikalo z braku pieniedzy oczywiscie
ojezu aż mi się słabo zrobiło
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:26   #3063
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez fifulcia Pokaż wiadomość
Opowiem i ja moje przygody z ex

-zaprosil mnie na sylwestra za ktorego musialam sama zaplacic
-mial swoj bar i załowal mi w nim torebki takiej lepszej herbaty owocowej "bo to dla klientów", a kiedy chcialam cos zjesc to musialam to nabic na kase(chwilowo tam pracowalam)
-oddzielal swoje zakupy (typu soczek,czekolada ) od moich plastikowym rozdzielnikiem w supermarketach
-bedac u niego na noc kupilismy opakowanie jogurtow 3 szt., rano zjedlismy 2, wiec tak niezrecznie zostal 1 poczekal az na drugi dzien pojde sie kapac i sam go zjadl w miedzyczasie
-bedac u niego na tydzien zagranica nie zabral mnie totalnie NIGDZIE poza spacerem zeby nie wydawac pieniedzy

wszystko to nie wynikalo z braku pieniedzy oczywiscie
Jeeeeejjuuu... ale Ci sie egzemplarz trafił! ;-)
Villga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:40   #3064
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
A co sądzicie o odwrotnej sytuacji?Mam bliską koleżankę, do której, kiedy przynoszę jakąś sałatkę, to przy wyjściu mi zawsze resztę pakuje i oddaje.Biore, bo biorę, ale trochę mi dziwnie
Nie rozumiem. Na pewno wystarczy powiedzieć "nie trzeba" i będzie wiedziała, że nie oczekujesz zwrotu.

Może miała do czynienia z różnymi ludźmi i nie jest pewna, czy tego nie oczekujesz - ja też czasami proponuję, że zapakuję, chociaż sama nigdy bym zwrotu nie oczekiwała.
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:03   #3065
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
też tak robię:P
a żeby nie offtopować, to wrócę do koleżanki, która odkryła zeszyt z zapiskami, ile chlopakna nią wydał.
Zerwali - i nic się nie dopomina;p także choć tyle dobrego.
Z tym nalewaniem dokładnie tyle szklanek ile herbat, ile kaw, jest sens przy większej ilości osób. Np. jest 6 osób wlewa się 6 szklanek, wiadomo, że czasem ciężko ,,ucelować'' ile wody powinno się wlać tak na oko, a tak leje się te 6 szklanek i od razu wiadomo, że wody nie zabraknie i każdy w tym samym czasie dostaje napój.

A ten chłopak, to w razie zerwania wyskoczy z pozwem o zwrot kosztów Może to cisza przed burzą, a moze to tylko jego prywatne kontrolowanie wydatków.

Edytowane przez 201605021613
Czas edycji: 2014-04-24 o 20:04
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 09:01   #3066
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez DiamondDust Pokaż wiadomość
Mamy z mama długie włosy i mama mnie zmuszała,zebym wode z mycia wlosow zbierala, zeby splukiwac toalete.
Przynajmniej ladnie pachnialo szamponem I zuzycie w kibelku wody bylo minimalne.
Niech mi ktoś wyjaśni jak się "zbiera" wodę. Że się nad wiadrem wisi głową i płucze?

Nie wiem skąd skąpcy czerpią pomysły 0_O
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 09:57   #3067
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Niech mi ktoś wyjaśni jak się "zbiera" wodę. Że się nad wiadrem wisi głową i płucze?

Nie wiem skąd skąpcy czerpią pomysły 0_O
No już nie przesadzajmy Sam w sobie pomysł zbierania wody może kontrowersyjny, chociaż jak dla mnie, jeśli faktycznie w domu są dwie kobitki z długimi włosami i leją ogromne ilości wody do ich mycia, to nie widzę przeciwwskazań, żeby tą wodę wykorzystać. To nie są najczęściej jakieś bardzo zanieczyszczone ścieki, ot, woda z szamponem, sama bym użyła do mycia podłóg [czasem myję podłogi szamponem, polecam] czy spłukiwania, gdybym nie była na tyle leniwa i chciało by mi się ją zbierać.
A co do wykonania. Jak inaczej wyobrażasz sobie mycie włosów w domu, gdzie ciepła woda jest np. grzana na gazie, lub nie ma prysznica tylko wanna? Oj, właśnie tak, wisi się nad miską i myje. Nic karkołomnego, ani niespotykanego
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 10:10   #3068
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No już nie przesadzajmy Sam w sobie pomysł zbierania wody może kontrowersyjny, chociaż jak dla mnie, jeśli faktycznie w domu są dwie kobitki z długimi włosami i leją ogromne ilości wody do ich mycia, to nie widzę przeciwwskazań, żeby tą wodę wykorzystać. To nie są najczęściej jakieś bardzo zanieczyszczone ścieki, ot, woda z szamponem, sama bym użyła do mycia podłóg [czasem myję podłogi szamponem, polecam] czy spłukiwania, gdybym nie była na tyle leniwa i chciało by mi się ją zbierać.
A co do wykonania. Jak inaczej wyobrażasz sobie mycie włosów w domu, gdzie ciepła woda jest np. grzana na gazie, lub nie ma prysznica tylko wanna? Oj, właśnie tak, wisi się nad miską i myje. Nic karkołomnego, ani niespotykanego
W wannie nad miską

Ja szczerze nie rozumiem aż takiego oszczędzania wody jeśli nie jest się skrajnie biednym. Może jestem ignorantką, bo ratowałabym świat przed "wyschnięciem" takimi o to działaniami. Ale jestem szczęśliwsza nie musząc myśleć na każdym kroku o ratowaniu świata
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 10:30   #3069
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
W wannie nad miską
No a jak inaczej? Mam wrzątek w garnku i lodowatą wodę w kranie - jak mam to zrobić? No chyba, że mówisz o nalaniu pełnej wanny wody do samego mycia włosów, ale dla mnie to paranoja.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 10:45   #3070
GhostInTheFog
Zadomowienie
 
Avatar GhostInTheFog
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: pypydoowa
Wiadomości: 1 018
GG do GhostInTheFog
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No a jak inaczej? Mam wrzątek w garnku i lodowatą wodę w kranie - jak mam to zrobić? No chyba, że mówisz o nalaniu pełnej wanny wody do samego mycia włosów, ale dla mnie to paranoja.
Też nie rozumiem, co w tym dziwnego
U rodziców na wsi mam centralne. A zeby była ciepła woda, to trzeba napalic w piecu, a nie zawsze się chce. No to wtedy grzejemy garnek wody, lejemy w miskę, myjemy włosy i polewamy. Tak, nad wanną, ewentualnie pod prysznicem ;D
__________________
Aka kiiro himawari...
Daidai konjou ajisai...
GhostInTheFog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 11:28   #3071
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No a jak inaczej? Mam wrzątek w garnku i lodowatą wodę w kranie - jak mam to zrobić? No chyba, że mówisz o nalaniu pełnej wanny wody do samego mycia włosów, ale dla mnie to paranoja.
jak u moich rodziców padł bojler to byłam się i włosy w misce.
Przydają się 2 miski, najpierw przelewasz włosy wodą (zmieszana gorąca z czajnika z zimną z kranu) z 1 miski nad drugą, myjesz włosy szamponem, później spłukujesz. Do ostatniego płukania bierzesz czystą wodę.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 11:32   #3072
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
jak u moich rodziców padł bojler to byłam się i włosy w misce.
Przydają się 2 miski, najpierw przelewasz włosy wodą (zmieszana gorąca z czajnika z zimną z kranu) z 1 miski nad drugą, myjesz włosy szamponem, później spłukujesz. Do ostatniego płukania bierzesz czystą wodę.
Taaak? Kiedyś podczas wizyty u babci miałam podobny problem i widzę, że niepotrzebnie kazałam tacie gotować dwa duże garnki wody. Były naprawdę duże
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 12:53   #3073
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No a jak inaczej? Mam wrzątek w garnku i lodowatą wodę w kranie - jak mam to zrobić? No chyba, że mówisz o nalaniu pełnej wanny wody do samego mycia włosów, ale dla mnie to paranoja.
Napisałaś to tak, że potraktowałam to jako rozdzielne tematy: nie mamy ciepłej wody = prysznic, i wanna. No w takim przypadku oczywistym jest tak myć głowę, znam to z autopsji.

Ale nadal nie rozumiem idei łapania wody żeby ją potem wykorzystać, albo żeby broń boże inna osoba się w niej kąpała.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:12   #3074
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ale nadal nie rozumiem idei łapania wody żeby ją potem wykorzystać, albo żeby broń boże inna osoba się w niej kąpała.
To ekologiczne "łapać" wodę z mycia włosów i używać jej do np. spłukiwania kibelka czy mycia podłogi. Moim zdaniem fajny pomysł, pewnie za jakiś czas wdrożę.
Pamiętam jak na forum włosomaniaczek ktoś pisał że od czasu jej manii rachunki za wodę wzrosły o 50 zł miesięcznie . Coś jest na rzeczy.
Dla mnie niehigienicznie jest kąpać się w tej samej wodzie - no chyba że ze swoim facetem.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:38   #3075
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

U mnie w domu zawsze sie oszczedzalo wodę, moja mama sie kapala po mnie albo po siostrze bardzo czesto, jak byłyśmy male oczywiście. Ale wykorzystywania wody do splukiwania kibelka nigdy u mnie nie było, a moja mama śmiała się z sąsiadki, która tak robiła :p

Sent from my GT-P5210 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:39   #3076
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
U mnie w domu zawsze sie oszczedzalo wodę, moja mama sie kapala po mnie albo po siostrze bardzo czesto, jak byłyśmy male oczywiście. Ale wykorzystywania wody do splukiwania kibelka nigdy u mnie nie było, a moja mama śmiała się z sąsiadki, która tak robiła :p

Sent from my GT-P5210 using Tapatalk
znajomi którzy mieszkają w domku "łapią" deszczówkę do spłukiwania kibelka.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:42   #3077
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Szczyt oszczędności u mnie w domu - zamiast zawołać pana szambiarza moj ojciec sam pompuje wodniste szambo na łąkę. Wstyd na całego. Dobrze ze nikt tam nie chodzi.

Sent from my GT-P5210 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:06   #3078
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ale nadal nie rozumiem idei łapania wody żeby ją potem wykorzystać
Ale dlaczego nie? Ja na przykład jak robię pranie ręczne w misce to potem zostawiam wodę z płynem np. do przetarcia podłogi. Wiadomo, że nie robi to jakiejś gigantycznej różnicy w rachunkach, ale dla mnie to jest po prostu naturalne, po co lać kolejne litry, skoro czysta, pachnąca woda stoi tuż obok

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Szczyt oszczędności u mnie w domu - zamiast zawołać pana szambiarza moj ojciec sam pompuje wodniste szambo na łąkę. Wstyd na całego. Dobrze ze nikt tam nie chodzi.
Mój sąsiad tez tak robi, nie ogarniam tego. Kasy mu nie brakuje na skorzystanie z profesjonalnych usług, a woli sobie to na swój maciupeńki ogródek wylewać...oczywiście akcje przeprowadza pod osłoną nocy, ale wiadome zapaszki docierające do mojego okna mówią wszystko.
__________________
Cytat:
Wydawało nam się, że mamy wielkie problemy. Skąd mieliśmy wiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi?
charsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:18   #3079
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Moja mama ma takie pomysły, byle tylko mniej wydać. Różne akcje są w domu, żeby junkersa nie używać pala latem w piecu żeby ciepła wods była.

Sent from my GT-P5210 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 14:19   #3080
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Zaraz przeczytam, że ktoś pranie rozwiesza na sznurkach przed domem
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:23   #3081
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

A co w tym dziwnego? :p

Sent from my GT-P5210 using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:37   #3082
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego? :p

Sent from my GT-P5210 using Tapatalk
Tez sie zdziwiłam, u mnie to naturalne że gdy jest ciepło lepiej jest wszystko na dworze rozwiesic niz obwiesic łazienkę

Wysyłane z mojego HTC Desire C za pomocą Tapatalk 2
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:38   #3083
nikkyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 319
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

mój ex mimo że jego rodzice są nieźle nadziani, nie chciał mi pożyczyć pieniędzy na bilet autobusowy, powiedział, że przecież mogę się przejść...
Co za szczęście, że nie mam już z nim nic wspólnego
__________________
www.magdalenelondon.com- prowadzę bloga o studiowaniu w Wielkiej Brytanii i emigracji

https://www.instagram.com/clfrparadise/
nikkyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:39   #3084
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez nikkyyy Pokaż wiadomość
mój ex mimo że jego rodzice są nieźle nadziani, nie chciał mi pożyczyć pieniędzy na bilet autobusowy, powiedział, że przecież mogę się przejść...
Co za szczęście, że nie mam już z nim nic wspólnego
Ale głąb!
Villga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:13   #3085
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Zaraz przeczytam, że ktoś pranie rozwiesza na sznurkach przed domem
co w tym złego? ekologiczne i higieniczne też, lepsze niż wieszać w łazience, żeby zaśmierdziało, nie chwytam z czym masz problem.
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:23   #3086
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez kolejna_wizazanka Pokaż wiadomość
co w tym złego? ekologiczne i higieniczne też, lepsze niż wieszać w łazience, żeby zaśmierdziało, nie chwytam z czym masz problem.
Ale dlaczego od razu takie skrajności? W łazience zawsze zaśmierdnie, a przed domem tylko czysto i higienicznie?
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:27   #3087
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Wiadomo, ze przed domem najlepiej Szybko wyschnie na sloneczku albo gdy wiatr przewieje, ubrania ladnie swiezo pachna
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:30   #3088
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

[1=150f22149d232a15625e38a 732d46b6c6e220cbb_63e0430 22f3b0;46176150]Ale dlaczego od razu takie skrajności? W łazience zawsze zaśmierdnie, a przed domem tylko czysto i higienicznie?[/QUOTE]


W niektórych łazienkach zawsze zaśmierduje, kwestia wentylacji.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:30   #3089
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Zaraz przeczytam, że ktoś pranie rozwiesza na sznurkach przed domem
A to przejaw skąpstwa?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:33   #3090
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
A co w tym dziwnego? :p

Sent from my GT-P5210 using Tapatalk
W tym że to wiocha. Żeby ktoś czyjeś majty oglądał, albo pościel . Spotykam takie zachowania na gettach.
I nie żebym obrażala ludzi mieszkających na wioskach (sama mieszkałam kilka lat!) ale stamtąd pamiętam zwyczaj wieszania publicznego gaci


"Ekologiczne" - czytaj znaczenie słowa ekologiczny.

Bo higieniczne to na pewno nie jest- na powietrzu jest masa kurzu i piasku unoszacego się w powietrzu i osadzajacego ale na praniu
Edit: jakby komuś nie chciało się czytać reszty wypowiedzi to gwoli ścisłości chodzi o pranie wieszane przed domem na sznurkach zaraz przy ruchliwej ulicy/bądź w centrum miasta

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2014-05-05 o 13:52
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.