Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 10:01   #2821
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
lolo, trzymam kciuki za pracę
Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość

lolo
dziękuję! dam znać co i jak jeśli zadzwonią.


kosmetyki - teraz wydałam dużo, przez te promocje ale ogólnie to będzie do 100zł miesięcznie, zależy w sumie od miesiąca, bo czasami stówa a czasami tylko 10zł.

ciuchy - dawno nic nie kupowałam, więc w ostatnich miesiącach 0. ale w czerwcu planuję wydać jakieś 300zł na letnie szmatki no i buty muszę teraz kupić, to będzie jakoś 200zł za balerinki skórzane. i sandałki na lato, ale to już takie zwykłe kupię, do 50.

droższe rzeczy typu perfumy czy jakaś wypasiona kiecka dostaję w prezencie od tż jak się trafia okazja.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 10:30   #2822
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Podkład na 2-3 miesiące? Taki standardowy 30ml? Mi podkład wystarcza na pół roku albo lepiej. Zazwyczaj więcej niż pół roku. Nie wydaję na nie więcej niż 50zł.
Buty kupuję okazjonalnie. Nie czekam aż będę potrzebować butów "na już" i poluję na oryginalne na allegro. Ostatnio kupiłam nowe buty Levisa za 39zł. Wcześniej górskie Salomony za 130zł.
Ubrania też tylko jak jest jakaś okazja.
Zalezy od wydajności. Ja zazwyczaj zuzywam pół roku. Ale ten który mam to max 3 mce. jest rzadki jak woda i wcale nie jest wydajny. Jedna kroplą twarzy nie pokryję.

Swoje wydatki kosmetyczne zapisuję w exelu w 3 rubrykach kolorówka/pielęgnacja, higiena, akcesoria.
Do tego notuję swoje zużycia. Maj raczej będzie miesiącem ubogim w zakupy- mam spore zapasy kolorówki, pielęgnacji perfum.
Sporo kosmetyków wygrywam na wizażu i w innych konkursach
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 10:50   #2823
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4632287 9]Zalezy od wydajności. Ja zazwyczaj zuzywam pół roku. Ale ten który mam to max 3 mce. jest rzadki jak woda i wcale nie jest wydajny. Jedna kroplą twarzy nie pokryję.

Swoje wydatki kosmetyczne zapisuję w exelu w 3 rubrykach kolorówka/pielęgnacja, higiena, akcesoria.
Do tego notuję swoje zużycia. Maj raczej będzie miesiącem ubogim w zakupy- mam spore zapasy kolorówki, pielęgnacji perfum.
Sporo kosmetyków wygrywam na wizażu i w innych konkursach[/QUOTE]

Gratulacje, ja nie mam szczescia do konkursow
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 11:51   #2824
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Kiedyś potrafiłam wydać i 1000 zł/ mies. na kosmetyki, teraz zmieniłam nawyki. Po pierwsze dlatego, że nagromadziłam spore zapasy i staram sie je zużyć w pierwszej kolejności. Po drugie, kupując drogie kosmetyki zauważyłam, że nie zawsze ich jakość idzie w parze z ceną. Mam bzika na punkcie pielęgnacji. Zresztą wszystkie kosmetyki staram się kupić w promocji. Teraz np. na promocji w Rossmannie kupiłam dwa podkłady na zapas - Bourjouis HM za 30 zł ( już go kiedyś stosowałam, dlatego zdecydowałam się po raz kolejny po niego sięgnąć) nie jest gorszy od podkładu, który mi się ostatnio skończył z Guerlaine ( a cena kilka razy wyższa). Kupiłam też dwa tusze z Wibo.
Z kolorówką jest dużo lepiej, mam po jednej sztuce każdego kosmetyku. Np. puder w kamieniu mam jeden, ale kupuję ten z firmy Mac, świetnie sie u mnie sprawdza a wystarcza przynajmniej na pół roku. Kończy mi się rozświetlacz z Diora, planuję sięgnąć też po Mac - ten wystarczy przynajmniej na rok. Kredki do oczu kupuję bardzo rzadko - są wydajne, zużywam je do końca a mam kilka kolorów tak samo jak i cieni, ponieważ niespecjalnie eksperymentuję z makijażem.
Najbliżsi, którzy wiedzą o mojej kosmetycznej pasji, najczęściej kupują mi w prezentach kosmetyki lub dostaję bony do drogerii. Sporo kosmetyków dostaję od bratowej, koleżanek. Ogólnie przyjęłam zasadę, że nie będę kupowała z danej partii dopóki nie zużyję wszystkich zapasów ( np. żeli mam na jakieś 10 miesięcy, ostatnio przyjaciółka przywiozła mi z Niemiec 10 żeli Balea) - zużywam średnio 2 żele w miesiącu, a jeszcze mam zapasy z tych samodzielnie kupowanych.
Poza tym jak czasami patrzę pod koniec miesiąca, ile zuzywam z pielęgnacji ( można zerknąc na projekt denko na moim blogu), to łapię się za głowę, ile tego jest.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 14:45   #2825
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Zależy ile się go używa Kiedyś używałam mineralnych i opakowanie mi starczało na 2 miesiące. Używałam też zwykłych fluidów, ale malowałam się 2 razy dziennie, pędzlem to podkład też kończył się po 2-3 miesiącach.
Ja mineralny 30ml miałam przez 8 miesięcy dokładnie przy codziennym użytkowaniu 1x dziennie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 16:35   #2826
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Czy można dołączyć?

Sytuacja finansowa u mnie bez tragedii, ale sama momentami łapię się za głowę, co ja robię z zarobioną kasą
Postanowiłam więc wziąć się w garść i oszczędzać. Przeczytałam caaaały wątek od deski do deski - sporo Waszych rad sobie pospisywałam, więc jeśli byłybyście chętne, do jutra mogę to z grubsza podsumować i byłoby świetne streszczenie do wstawienia w pierwszym poście dajcie znać, to wezmę się do roboty

Z moich metod oszczędzania, chyba jeszcze nie wspomnianych w wątku:
1. Inwestycja w dobre kosmetyki - zwłaszcza pielęgnacja - warta wg mnie każdej złotówki. Nie żal mi wydać więcej na dobry krem, choć z racji wykonywanej pracy - na kosmetyki właściwie nie wydaje nic
Podobnie z ubraniami - wiem, że jak kupię dobrej jakości płaszcz, kurtkę, buty, czy torebkę to posłużą mi na dłużej.
2. Maszynka do mielenia mięsa! Moje najnowsze odkrycie! I zdrowiej, bo przynajmniej wiadomo co w takim miąsku się znajduje, i taniej - 0,5 kg mielonego w paczce w Biedronce to koszt ok 8-9 zł, za tyle można na promocji kupić cały kg w kawałku!
3. Kupowanie rzeczy codziennego użytku w promocji na zapas - mam tu na myśli płyn micelarny, pastę do zębów, płyn do mycia naczyń itp. - czyli rzeczy, które na 100% zużyjemy.
4. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych samodzielnie w domu - ja sama farbuje sobie długie do łopatek włosy (farba oczywiście kupowana na zapas, gdy jest promocja), dodatkowo zainwestowałam w cały zestaw do mani i pedi hybrydowego (na raz poszło koło 500-600 zł, bo starałam się kupić wszystko dobrej jakości, ale zwróciło mi się to w momencie, a wykonany pedicure trzyma się na stópkach 1-1,5 miesiąca), kupiłam sobie również sprzęcik do kawitacji (jednorazowy koszt koło 120 zł, a peeling kawitacyjny robi cuda u mnie na pysku - po dwóch zabiegach w domu mi się zwróciła inwestycja).
5. Mrożenie rzeczy - co tydzień staram się robić przegląd lodówki, konsumować to, co ma nieubłagalnie zbliżający się termin ważności i mrozić co się da, by nie marnować jedzenia.
6. Gotowanie na zapas - w wolny dzień od pracy gotuję na zapas np. duży garnek zupy, na gorąco wlewam do słoików, odwracam je do góry dnem i wekuję w ten sposób taka zupka spokojnie 1-2 tyg może stać w lodówce, a ja tylko rano biorę słoiczek do pracy i mam pyszny obiadek! Podobnie robię z kotlecikami, robię większą porcje i nadmiar (którego nie damy rady z małżem zjeść w ciągu kilku dni) mrożę. Dzięki temu mam zawsze obiad do pracy i nie muszę wydawać kasy na fast-foody.
7. Zabieranie wody do pracy - kupiłam sobie plastikową butelkę, coś a'la bidon i codziennie wyciskam do niej sok z połówki cytryny i wlewam wodę (moja lodówka zaopatrzona jest w filtr, więc prosto z niej) - dzięki temu odpada mi wydatek na soczki, colę itp.
8. Rezygnacja z siłowni na rzecz ćwiczeń w domu i na świeżym powietrzu.
9. Prowadzenie pliku w Excelu z "zbiorem" kosmetycznym - jestem totalną maniaczką kosmetyków i miałam ich ogroooom! Potrafiłam miesięcznie przepuścić na kolejne smarowidła setki zł. Ostatnio zawzięłam się i posprzedawałam te, których nie używałam (po co mi 6 pudrów, 15 paletek cieni itd.), część wydałam po rodzinie, przeterminowane wyrzuciłam, a resztę powpisywałam do tabelki w Excelu z datami ważności - teraz, gdy kończy mi się np. krem na dzień - spoglądam w tabelkę i biorę zachomikowany z najkrótszą datą ważności. Naprawdę pozwala mi to się ogarnąć w całości!

Kurczę, jak coś jeszcze mi wpadnie do głowy będę sukcesywnie dopisywać

o_Khaleesi_o również pracuję w galerii handlowej, z tym, że ja w kosmetykach Wiem, że te wszystkie wytyczne odnośnie obsługi klienta bywają irytujące, ale nie ma co się z tymi zasadami "szarpać" - tak już jest, zobaczysz, że z czasem wejdzie Ci to w krew Co jeśli chodzi o zagadywanie, to ja zawsze pytam, czy szuka klientka czegoś konkretnego, czy mogę pomóc, doradzić - jeśli pomocy nie chce - zwykle zażartuję, że w razie co - proszę krzyczeć albo coś w tym guście, oczywiście z uśmiechem na twarzy
Odnośnie tego "trendy" wyglądu - ja np. w umowie o pracę podpisywałam paragraf, że zobowiązuje się używać tylko i wyłącznie kosmetyków mojej firmy, gdzie kremu kosztują kilkaset-kilka tysięcy zł na całe szczęście zaopatrzyli mnie w zestaw na start, więc chyba nie liczą na to, że sama je będę sobie kupować trzymam kciuki za Ciebie!
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 17:22   #2827
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

serena.avon zazdroszczę pracy

Ja mam nadzieję, że kiedyś też będę pracować wśród kosmetyków, bo to jest to, co mnie najbardziej interesuje

A co do oszczędzania ostatnio - wylicytowałam dwa flakony perfum w cenie jednego

Edytowane przez 201607111632
Czas edycji: 2014-05-06 o 17:24
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 19:59   #2828
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Ja mineralny 30ml miałam przez 8 miesięcy dokładnie przy codziennym użytkowaniu 1x dziennie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Poważnie?
Używałam Pixie i Meow (30g) i nie potrafiłam używać ich mało. Musiałam zakryć rumień.
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:06   #2829
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
Poważnie?
Używałam Pixie i Meow (30g) i nie potrafiłam używać ich mało. Musiałam zakryć rumień.
No serio. Ale mam raczej mało problemową cerę, więc może dlatego. Ja używam mineralnego Maybellina i nie zamienię go na nic innego. Zawsze czekam na promocję w Rossmanie a ostatnio akurat promocja zgrała się z potrzebą zakupu Podkład nakładam palcami, więc nic nie wchłania się w gąbki, pędzle etc
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:08   #2830
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Jakich tuszy używacie i jakie są ich ceny? I na jak długo wam wystarczają?

Ja teraz używam Bourjois twist up the volume (35zł) no i widzę, że tak szybko nie zasycha zaczynamy razem własnie drugi miesiąc używania Wcześniej używałam Loreal mega volume collagene (ok40zł) i wysychał po 3-4 tygodniach
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:20   #2831
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
No serio. Ale mam raczej mało problemową cerę, więc może dlatego. Ja używam mineralnego Maybellina i nie zamienię go na nic innego. Zawsze czekam na promocję w Rossmanie a ostatnio akurat promocja zgrała się z potrzebą zakupu Podkład nakładam palcami, więc nic nie wchłania się w gąbki, pędzle etc
Dobra, zagadka rozwiązana Meow jest to prawdziwy podkład mineralny, zawiera same minerały, jest w postaci sypkiej.
A Maybelline to pseudo minerał, ma niewiele minerałów w sobie no i zawiera substancje konserwujące. Dlatego własnie może być w postaci fluidu. A fluidu zużywa się mniej, zwłaszcza jak nakłada się palcami

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Jakich tuszy używacie i jakie są ich ceny? I na jak długo wam wystarczają?

Ja teraz używam Bourjois twist up the volume (35zł) no i widzę, że tak szybko nie zasycha zaczynamy razem własnie drugi miesiąc używania Wcześniej używałam Loreal mega volume collagene (ok40zł) i wysychał po 3-4 tygodniach
Loreala lash wings używam około pół roku, podobnie Lash Architect
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 09:22   #2832
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Jakich tuszy używacie i jakie są ich ceny? I na jak długo wam wystarczają?

Ja teraz używam Bourjois twist up the volume (35zł) no i widzę, że tak szybko nie zasycha zaczynamy razem własnie drugi miesiąc używania Wcześniej używałam Loreal mega volume collagene (ok40zł) i wysychał po 3-4 tygodniach
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...p-mascara.html kocham Teraz w promocji wyszedł za 4,50 to kupiłam 2 czasami go zdradzę z false lash effect MF ale ten i tak jest lepszy
Lovely wystarcza mi na 4-5 miesięcy codziennego używania, ale ja zawsze proszę z szuflady i wiem że świeże
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:26   #2833
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...p-mascara.html kocham Teraz w promocji wyszedł za 4,50 to kupiłam 2 czasami go zdradzę z false lash effect MF ale ten i tak jest lepszy
Lovely wystarcza mi na 4-5 miesięcy codziennego używania, ale ja zawsze proszę z szuflady i wiem że świeże
A rzęsy po nim pod koniec dnia dalej wyglądają świeżo?
Nie mogę znaleźć swojego ideału
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:34   #2834
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...p-mascara.html kocham Teraz w promocji wyszedł za 4,50 to kupiłam 2 czasami go zdradzę z false lash effect MF ale ten i tak jest lepszy
Lovely wystarcza mi na 4-5 miesięcy codziennego używania, ale ja zawsze proszę z szuflady i wiem że świeże
Ha ha ja też tylko tego żółtego Lovely używam, już nie pamiętam od jak długiego czasu. Wcześniej używałam 1000 calorie i false lashes max factor ale skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?
Dla mnie ten żółty jest najlepszy. Nie wiem co to sklejanie, obsypywanie i jedno opakowanie wystarcza mi na minimum 3 miesiące i nawet wtedy nie jest jeszcze zeschnięty ale uznaję, że po 3 miesiącach warto już kupić nowy.
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2014-05-07 o 09:37
klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 09:59   #2835
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
A rzęsy po nim pod koniec dnia dalej wyglądają świeżo?
Nie mogę znaleźć swojego ideału
Tak, nie osypuje się ani nic
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 10:06   #2836
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

ja używam tuszy z MF, teraz mam 2000calorii, wcześniej miałam Xperience i byłam bardzo zadowolona. ten żółty z maybelline jest też nieśmiertelny.

z wibo i z lovely też miałam, jak za dychę dramatu nie ma, ale czasami miałam wrażenie że moje rzęsy wyglądają jakbym przez tydzień nie zmywała makijażu tylko co chwile nakładała nową warstwę.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 10:10   #2837
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Jeśłi maluje się 5-6 razy w tygodniu tusz spokojnie starcza mi na 6mcy, ale bardzo często po 3 mcach już się do niczego nie nadaje. I ponoć tuszu powinno się używać tylko przez 3 mce bo na szczoteczce mnożą się bakterie.
Kiedyś kupowałam 200 Calorie, Masterpiece Max, Ostatnio kupuję różne Maybelline w promocjach za ok 16zł.
A teraz na promo Rossmanna kupiłam zielony Lovely. Zobavczymy jak się sprawdzi.

Teraz wygrałam bon na 50zł na zakup chemii i kosmetyków. Chyba dzisiaj go wykorzystam. 50zł piechota nie chodzi.

Edytowane przez 019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Czas edycji: 2014-05-07 o 10:25
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 10:23   #2838
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Gratuluję wygranej! Ja ostatnio wygrałam balsam Playboy i cienie w kremie z Oriflame.

Co do tuszu- kusi mnie wypróbować Eveline 4d. Ale to za 3 miesiące
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 10:58   #2839
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Gratuluję wygranej! Ja ostatnio wygrałam balsam Playboy i cienie w kremie z Oriflame.
Dzięki
Też mam balsam Playboy

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Kiedyś rozmawiałyśmy o biletach komunikacji miejskiej.
Przypomniało mi się że u nas są bilety 2 , 6 i 12 godzinne oraz rodzinne. Ale można je kupić tylko w kasie biletowej to jest bezsens.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-07, 11:28   #2840
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Jakich tuszy używacie i jakie są ich ceny? I na jak długo wam wystarczają?
Ja używam tego samego co dziewczyny (Lovely). Jest świetny!
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:13   #2841
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

MistrzyniSprzeczności - dobre rady

Ja zaczęłam drugi tydzień bez słodyczy - ogólnie bez cukru białego.
Z korzyścią dla zdrowia i portfela.

Łatwo nie jest, zwłaszcza ze w weekend majowy bylismy u rodzinki i jak tu odmawiać przez kilka godzin ciasta ? przekracza się granicę gościnności. W ogóle zauwazyłam, że baaardzo rzadko można trafić na zdrowa przegryzke u kogos, a bez cukru to juz w ogóle - jak odwiedzilismy znajomych wegetarian to sie za to obżarłam w pyszności że szok

Zrobiłam sobie rachunek sumienia i stwierdzam, że jestem zarazem mega oszczędna i mega rozrzutna - taki paradoks. Jednoczesnie oszczedzam na wielu sprawach i równoczesnie mam od razu ochote wydać na cos konkretnego - np. na mebel, wyposażenie mieszkania itp. Więc na razie za mną połowa sukcesu w oszczędzaniu...
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 14:27   #2842
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Ja używałam przez około 2 lata benefit - they're real. Teraz na promocji w rosmanie kupilam złoty eveline i nie widzę różnicy
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:53   #2843
Charrlotka
Raczkowanie
 
Avatar Charrlotka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 88
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...p-mascara.html kocham Teraz w promocji wyszedł za 4,50 to kupiłam 2 czasami go zdradzę z false lash effect MF ale ten i tak jest lepszy
Lovely wystarcza mi na 4-5 miesięcy codziennego używania, ale ja zawsze proszę z szuflady i wiem że świeże
Też polecam Lovely, za taką cenę jakoś jest świetna

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
MistrzyniSprzeczności - dobre rady

Ja zaczęłam drugi tydzień bez słodyczy - ogólnie bez cukru białego.
Z korzyścią dla zdrowia i portfela.

Łatwo nie jest, zwłaszcza ze w weekend majowy bylismy u rodzinki i jak tu odmawiać przez kilka godzin ciasta ? przekracza się granicę gościnności. W ogóle zauwazyłam, że baaardzo rzadko można trafić na zdrowa przegryzke u kogos, a bez cukru to juz w ogóle - jak odwiedzilismy znajomych wegetarian to sie za to obżarłam w pyszności że szok

Zrobiłam sobie rachunek sumienia i stwierdzam, że jestem zarazem mega oszczędna i mega rozrzutna - taki paradoks. Jednoczesnie oszczedzam na wielu sprawach i równoczesnie mam od razu ochote wydać na cos konkretnego - np. na mebel, wyposażenie mieszkania itp. Więc na razie za mną połowa sukcesu w oszczędzaniu...
Chyba też tak mam Staram się oszczędzać i nie kupować głupot, ale jak widzę coś na promocji to kupuję często bez zastanowienia, czy tak naprawdę jest mi to potrzebne Przykładem jest promo w Rossmannie
Charrlotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 15:57   #2844
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą! (+ o wszystkim

Ja używam 2000 kalorii Max Factora i bardzo sobie chwalę następnym razem spróbuje tej Lovely, opinie na KWC świetne!

Podsumowałam sposoby na oszczędzane i wysłałam do założycielki wątku, mam nadzieję, że wkrótce wstawi w pierwszym poście


Wysłane z mojego Ajfona
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:12   #2845
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!





---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Efekt końcowy powala!

Edytowane przez GrumpyCat
Czas edycji: 2014-05-07 o 16:11
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:16   #2846
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

GrumpyCat kto to? Masakra I ten natchniony głos...
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:20   #2847
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
GrumpyCat kto to? Masakra I ten natchniony głos...
Blogerka! http://malpacita.blogspot.com/2013/0...niebiesko.html

"Ten blog nie jest dla krytykantek i znawczyń profesjonalnego makijażu.
Internet nie jest już anonimowy.Każdy kto będzie mnie obrażał zgłoszę do usługi google.
Już pewne starania w tym celu poczyniłam i nie zawacham się nad kolejnymi."
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:22   #2848
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Aaa blogerka! Nie wnikam, blog jest monitorowany przez policję.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:23   #2849
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Aaa blogerka! Nie wnikam, blog jest monitorowany przez policję.
Tak tak widziałam Na szczęście my podziwiamy jej makijaże a nie krytykujemy więc nas nie dotyczy
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-07, 16:48   #2850
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Żyć oszczędnie, ale z klasą - nie martwiąc się na co dzień kasą!

Dziewczyny, czy powinnam czuc sie az tak zle jak sie czuje w tym momencie, z powodu, ze odrzucilam prace? Ale praca tylko do konca sierpnia, sezonowa, bez umowy, nawet nie dostalabym umowy zlecenie (ale placone dniowki). Nie chcialam pracy na czarno, bo chce czegos bardziej pewnego i stalego..
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:12:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.