25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 13:40   #4111
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Mi raczej słabo ostatnio idzie. Mam dużo takich dziwnych zmian, z których łój jest bardzoooo leisty, taka woda, tylko, że w żółtym kolorze. Do tego co jakiś czas się napełniają i nawet nie trzeba ich jakoś mocno naciskać, tylko lekko i wypływają. Bez krwi, nie boli, ale denerwuje mnie to. Ma ktoś czasem podobne syfy?
Dzisiaj robiłam sobie maseczki, peelingi. W sumie to ostatnio najbardziej pomaga mi kwas migdałowy i tylko zastosowanie go w dużym stężeniu sprawia, że twarz jakoś wygląda. No i to też mnie dziwi, bo ostatnio mam taką jakby twardszą skórę, wągry dużo trudniej wycisnąć, skóra się nie łuszczy w ogóle od kwasu, kiedy normalnie chociaż dwa dni by się trochę połuszczyła.
Ja tak mam ostatnio
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 13:57   #4112
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

9/25, śniło mi się że powyciskałam...ale to był tylko sen !
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 14:18   #4113
Niallen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez pejkola Pokaż wiadomość
Niallen - dziekuje za motywacje kochana Super ze Tobie sie udaje ! Oby tak dalej
Lecze sie caly czas u psychologa bo juz prawie mialam stan depresyjny. Wyjscie do ludzi sprawia mi bardzo duzy bol. Ale moze lepiej sie przezwyciezyc. Caly czas walcze, prowadze wojne za wojna. Lustra pochowalam. Jedynie zostalo mi jedno na przedpokoju ( wmontowane w szafe) , gdzie robie makijaz... ale na szczescie jest tam sztuczne swiatlo i nie widac tak duzo... ale niestety zawsze znajde czas i miejsce by powyciskac ehh jak juz zaczne to nie moge opanowac raczek A potem zostaje strach i wstyd
Ale nie poddaje sie. Widze ze teraz jest lepiej... kiedys wyciskalam kilka razy dziennie. Mam nadzieje ze malymi kroczkami bede dochodzic do celu.
swan999 - ja wierze ze kazdej z nas uda sie z tego wyjsc. Trzymaj sie
1/25
pejkola- wiem, ze nie to sa latwe sprawy i do tego niejako Twoje osobiste ciezkie przejscia. Bo nie znam calej Twej historii, a nawet jakbym poznala to i tak nie jestem Toba i nie poczuje tego co Ty czujesz. Wiem tez, ze radzisz sobie swietnie,do tego jestes swiadoma swojej sytuacji i chcesz ja zmienic i to juz duzy krok do skucesu. Bo nie jestes sama a pod fachowa opieka psychologa. badz z siebie dumna-bo jestes na dobrej drodze.
Wyjscie do ludzi moze sprawiac bol- fizyczny i psychiczny, ale trzeba sie przelamywac. Bo to jest jak zwyciestwo z samym soba. Wychodzi sie ze strefy komfortu. Wtedy gdy sie czlowiek chce schowac i nikomu na oczy nie pokazywac. Wiec przelamywac sie nalezy i nawet trzeba.
Fajnie, ze lustra wyrzucilas. Latwiej zyc bez nich-przynajmniej w tej poczatkowej fazie kiedy na twarzy tyle cudow kwitnie i tak by sie chcialo nimi zajac. A jak sie zacznie to nigdy na jednym sie nie skonczy. Nigdy. Czlowiek nie poprzestanie poki nie przeora calej twarzy (szyi, dekoldu, ramion i jesli siegnie to jeszcze plecow)
Widzisz, nawet jak o tym pisze to mysle o swojej twarzy i ile tam wszystkiego gotowego i automatycznie rece mi wedruja do gory...na szczescie jestem miedzy ludzmi wiec nie moge robic glupot. Policze do 10 zeby opanowac pierwotny odruch -by uciec do wc i zajac sie tymi wypuklymi gnojakmi
10, 9, 8...uffff bede silna, bede silna i nie dam sie

Powodzenia i Tobie tez sie w koncu uda. Uwierz w to!!!Chciec =moc. I kazdy jest kowalem swego losu.
Niallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 19:45   #4114
Figula94
Zadomowienie
 
Avatar Figula94
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 146
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Baby_Spice Pokaż wiadomość
Od kwasu masz grubszą skórę i widocznie zaczniesz lenić się o wiele pozniej niż oczekiwałaś. Masz teraz taka skorupę, to powinno minąć
To by wiele wyjaśniało.

Cytat:
Napisane przez Baby_Spice Pokaż wiadomość
Mam taki rodzaj jakby zaskórników na dekoldzie ale pewnego dnia przyjrzałąm sie całemu temu obszarowi i one są wszędzie, każdy por zatkany, nie dam rady nawet polowy wycisnac wiec tutaj poki co nie wyciskam wcale i bardzo sie z tego ciesze. Musze poprosic TŻ aby kupil na moje ur urzadzenie do peelingu kawitacyjnego, to oczyszcze sobie troche skóre.
A ja ich nienawidzę i nie mogę się powstrzymać od wyciskania. Chociaż już mi trochę przeszło. Teraz dziwactwa odeszły trochę na bok i znów zaczęły się pojawiać normalne pryszcze, z żółtym czubkiem, ale mi jakoś one mniej przeszkadzają.
Mi by się przydało do mikrodermabrazji, ale chyba bym się nie odważyła, bo mogłabym sobie tylko krzywdę zrobić.

Dzisiaj ruszyłam tylko dwie rzeczy, ale zła na siebie jestem tylko dlatego, że jedną z nich usunęłam bardzo niehigienicznie.

Ann221, musiała Cię strasznie korcić, skoro aż Ci się śniło . Ja do moich najczęstszych snów zaliczyłabym sny ze sprawdzianami w szkole, które śniły mi się zawsze, kiedy dużo się uczyłam do późna. Ale o wyciskaniu jeszcze nie śniłam.
Figula94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-08, 20:30   #4115
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Figula94 Pokaż wiadomość
Ann221, musiała Cię strasznie korcić, skoro aż Ci się śniło . Ja do moich najczęstszych snów zaliczyłabym sny ze sprawdzianami w szkole, które śniły mi się zawsze, kiedy dużo się uczyłam do późna. Ale o wyciskaniu jeszcze nie śniłam.
Ze sprawdzianami mam tak samo, ale dzisiejsze sny to była jakaś tragedia: najpierw wydusiłam syfa, który mi nie chciał zniknąć PRZEZ ROK !(ah ta moja wyobraźnia) A potem stałam w kolejce na stacji paliw po masło, które kosztowało 10zł, tylko dlatego że sprzedawał tam facet, który mi się podoba

A tak wracając do rzeczywistości to znowu mi coś wyskoczyło na czole, wysyp taki jak zwykle jest przed @, a przecież skończyła mi się kilka dni temu ! Może winowajcą jest podkład mineralny, który nałożyłam niedawno na caalutki dzień po długiej przerwie ? Swoją drogą mam wrażenie, że moja maść cynkowa nie działa ani trochę
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 07:07   #4116
frania97
Raczkowanie
 
Avatar frania97
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 404
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

26/50
Wczoraj przyjrzałam się sobie w lusterku- i wtedy dopiero zrozumiałam dlaczego warto nie wyciskać..Bo w to samo lusterko ze łzami w oczach patrzyłam miesiąc temu mając całą poranioną twarz- teraz mam 3 ciemniejsze przebarwienia brązowo- czerwone a reszta? Albo skóra jednolita, albo na czole mam z 3 małe ,jasne plamki, to samo na policzkach, może łącznie z 5-6 przebarwień. Dla mnie to sukces, nie wstydzę się pokazać w sklepie bez makijażu, nikt już mi się nie przygląda patrząc jak na dziwowisko. Ne spuszczam wzroku jak z kimś rozmawiam, nawet jeśli jestem bez makijażu. Nie muszę się malować w weekend ,żeby wyjść na chwilę do sklepu, chcę doleczyć jeszcze te pozostałe przebarwienia do lipca, w wakacje mam zamiar nakładać puder tylko jak rzeczywiście będę np. jechać do miasta, czy na jakieś ważniejsze wyjście Dziewczyny- na prawdę warto!
__________________
"Uczciwy idealista dąży do forsy. Pieniądze to wytłoczona w monecie wolność. A wolność to życie."- Erich Maria Remarque

68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58 kg
frania97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 09:18   #4117
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

U mnie 0/25, bo wczoraj skubnęłam. Ostatnio u mnie w życiu prywatnym bardzo dużo zawirowań.

Staram się leczyć nadal pastą cynkową, czekam na wymianę z wizazu, w końcu dostanę moją kochana glinkę białą która mi rozjaśnia przebarwienia, o dziwo pasta cynkowa tez to robi bo codzienna aplikacja sprawia że moja twarz wygląda lepiej.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-09, 10:15   #4118
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Ja ostatnio nie miałam kiedy wejść, dużo nauki itd. Jest jakoś 5/25, idzie dobrze, ale to chyba przez brak czasu. Dekolt nadal okropny ech..
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-09, 11:34   #4119
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

10/25 i rano kolejny nieprzyjaciel pojawił się na czole, nie mam już siły
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 10:57   #4120
kami1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 110
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25

Edytowane przez kami1991
Czas edycji: 2014-05-11 o 12:49
kami1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-10, 14:58   #4121
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Niallen Pokaż wiadomość
A tak dobrze Ci szlo...i tyle dni juz mialas na plus.No nic-walczysz dalej tyle ze jakby znow zaczynasz od poczatku.
Walczę dalej i się staram nie poddawać chociaż czasem jest ciężko, zwłaszcza jak naokoło wszędzie są dziewczyny z piękną cerą... A ja czuję się jak jakieś ufo.

Cytat:
Napisane przez pejkola Pokaż wiadomość
swan999 - ja wierze ze kazdej z nas uda sie z tego wyjsc. Trzymaj sie
Dziękuję Ty również trzymaj się dzielnie

Aktualnie jest 3/25 Cera nawet ładnie wygląda, mam tylko jedengo strupka na brodzie, po ostatnim wyciskaniu.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 17:53   #4122
Kaotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 507
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Witam,
mimo, że podczytuję Was od dłuższego czasu to dopiero teraz odważyłam podjąć się wyzwania. Mam nadzieję, że dotrwam do 25 dni a potem jeszcze dłużej.
Moim problemem jest nie tyle wyciskanie co skubanie każdej suchej skórki przez co tworzą się rany, które nie są w stanie się zagoić, ponieważ ciągle je odnawiam. Jestem strasznie zła na siebie za to co robię, bo bez tego nawyku byłoby o niebo lepiej z moją cerą.
Ok więc zaczynam oficjalnie odliczanie, mimo że od paru dni starałam się kontrolować
0/25

Życzę Wam i sobie powodzenia!
Kaotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 20:32   #4123
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

12/25
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-11, 23:08   #4124
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25 - szło pięknie, a tu bum! Wzięłam się za te zaskórniki i niestety..
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 08:11   #4125
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

1/25. Dwa ropne, nie ruszyłam nic a nic
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:08   #4126
Kaotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 507
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

1/25
Kaotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 09:06   #4127
Felis Nigra
Raczkowanie
 
Avatar Felis Nigra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 47
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Hej długo nie pisałam, ale chcę podzielić się nowymi doświadczeniami
Wytrzymywałam 2-3 dni i znów ruszałam twarz. Doszło do tego, że wracałam do domu z płaczem bo widziałam, jak ludzie na mnie patrzą. Rozmawiałam ze znajomą farmaceutką, wyjaśniła mi, że każde DOTKNIĘCIE twarzy opóźnia gojenie i powoduje przenoszenie i rozsiewanie nowych, (bakterie-telefon, klawiatura, autobus itd.), a co dopiero wyciskanie, które i tak powinno być robione przez rękawiczki, chusteczki - czego oczywiście nie robiłam, więc sama sobie fundowałam nową porcję parchów.
Poleciła mi krem na noc, do skóry trądzikowej z Pharmacerisu [39zł), (używam ich pianki do mycia twarzy do skóry wrażliwej, pewnie z pianką do trądzikowej byłby jeszcze lepszy i szybszy efekt). Kremu używam od 5 dni (nocy), pilnuję także aby w ogóle nie dotykać twarzy. Miałam nawyk gładzenia palcami, badanie co tu jest, a co tu rośnie. NIE. Powstrzymujcie się. Efekt jest piorunujący! Wszystko schodzi, goi się, nie rośnie nic nowego, zaczerwienienia także opadają. Strasznie mnie to podbudowało. Naprawdę szczerze Wam polecam
Edit: przy niedotykaniu twarzy, czuć, że w tych miejscach coś się dzieje, swędzi, łaskocze - normalnie bym to podrapała, ale teraz miałam motywację, żeby nie dotykać. Wierzcie mi - warto wytrzymać
5/25

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez frania97 Pokaż wiadomość
26/50
Wczoraj przyjrzałam się sobie w lusterku- i wtedy dopiero zrozumiałam dlaczego warto nie wyciskać..Bo w to samo lusterko ze łzami w oczach patrzyłam miesiąc temu mając całą poranioną twarz- teraz mam 3 ciemniejsze przebarwienia brązowo- czerwone a reszta? Albo skóra jednolita, albo na czole mam z 3 małe ,jasne plamki, to samo na policzkach, może łącznie z 5-6 przebarwień. Dla mnie to sukces, nie wstydzę się pokazać w sklepie bez makijażu, nikt już mi się nie przygląda patrząc jak na dziwowisko. Ne spuszczam wzroku jak z kimś rozmawiam, nawet jeśli jestem bez makijażu. Nie muszę się malować w weekend ,żeby wyjść na chwilę do sklepu, chcę doleczyć jeszcze te pozostałe przebarwienia do lipca, w wakacje mam zamiar nakładać puder tylko jak rzeczywiście będę np. jechać do miasta, czy na jakieś ważniejsze wyjście Dziewczyny- na prawdę warto!
Podziwiam, zazdroszczę i GRATULUJĘ!

Edytowane przez Felis Nigra
Czas edycji: 2014-05-13 o 09:02
Felis Nigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 09:28   #4128
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

U mnie 3/25. Odpuściłam z tą cytryną ale stosuję tonik z pietruszki. Cera się trochę uspokoiła ale pewnie związane to jest z połową cyklu. Zobaczymy co będzie przed okresem. Mam podkład z Avonu ale chciałabym go sobie odpuścić na lato bo szkoda cery. Marzy mi się jakiś nawilżający, lekko koloryzujący, nie zapychający 'krem'.
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 10:33   #4129
kami1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 110
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

1/25
kami1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 13:25   #4130
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

2/25 w końcu!
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:05   #4131
weruuuuuuuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar weruuuuuuuuuuu
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 156
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25.. ale sie dziś owyciskałam.. tragedia.. jestem przed okresem i wyskakują mi paskudne niespodzianki.
weruuuuuuuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 22:27   #4132
Kaotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 507
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

Za dzisiaj 2/25
Kaotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 10:07   #4133
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

4/25
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 11:15   #4134
Felis Nigra
Raczkowanie
 
Avatar Felis Nigra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 47
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

6/25
Felis Nigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 11:58   #4135
Ann221
Rozeznanie
 
Avatar Ann221
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 653
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

15/25
__________________
be yourself !
Ann221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-14, 19:45   #4136
Kaotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 507
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

3/25
Kaotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 09:02   #4137
unagi
Raczkowanie
 
Avatar unagi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 111
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

28/50
unagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 12:14   #4138
kami1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 110
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

0/25

Edytowane przez kami1991
Czas edycji: 2014-05-17 o 01:17
kami1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 18:53   #4139
Kaotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 507
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

4/25
Kaotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-15, 19:04   #4140
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. IV wątku niewyciskania

1/25
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-26 21:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.