Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :( - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 23:09   #151
123karolinka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

Noo już 2 dni po terminie spodziewanej @ i nadal brak objawów by miała się zbliżać tak jak pisałam u góry od paru lat jak miałam.. nie wiem dlaczego,ale boję się kupić test z tego względu, że się zawiodę :<
123karolinka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 00:09   #152
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez 123karolinka1234 Pokaż wiadomość
Noo już 2 dni po terminie spodziewanej @ i nadal brak objawów by miała się zbliżać tak jak pisałam u góry od paru lat jak miałam.. nie wiem dlaczego,ale boję się kupić test z tego względu, że się zawiodę :<
Bez testu sie nie dowiesz. Mysle ze bedzie dobrze , ale jesli nie to przexiez jest jeszcze kolejny cykl i na pewno jesli nie teraz to wkrotce sie uda.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:17   #153
123karolinka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

No okresu dalej brak. Bylam dzis na zakupach w markecie i na puleczkach byl test no to kupilam zrobilam go 30min temu i jedna kreska wiec nie wiem co soe dzieje :/
123karolinka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 16:32   #154
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez 123karolinka1234 Pokaż wiadomość
No okresu dalej brak. Bylam dzis na zakupach w markecie i na puleczkach byl test no to kupilam zrobilam go 30min temu i jedna kreska wiec nie wiem co soe dzieje :/
Zrob za tydzien. Moze akurat owulacja w tym cyklu byla pozniej. Moze jeszcze za wczesnie. Na chwilke obecna ja bym zrobila test w kolejna sr jesli @ nie przyjdzie i na wszelki wypadek umowila sie do ginekologa na kolejny pt. Bo jesli za tydzien nadal I i brak @ to warto sie skonsultowac.
Ale ja mysle ze to byla owu pozniej i za tydz.beda II

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 23:16   #155
123karolinka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

Za wcześnie ? Wątpie, kochałam sięz moim Tż 12dni cyklu i potem inne dni oczywiście również to wynik CHYBA powinien już być... ale podbrzusze zaczyna mnie boleć czyli wydaje mi się, że jutro dostane @ i to się czuję wydaje mi się, że komuś się udało a komuś nie. Moje przeczucie to, że znowu się nie udało
123karolinka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 09:50   #156
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez 123karolinka1234 Pokaż wiadomość
Za wcześnie ? Wątpie, kochałam sięz moim Tż 12dni cyklu i potem inne dni oczywiście również to wynik CHYBA powinien już być... ale podbrzusze zaczyna mnie boleć czyli wydaje mi się, że jutro dostane @ i to się czuję wydaje mi się, że komuś się udało a komuś nie. Moje przeczucie to, że znowu się nie udało
Wiesz ale zdarza sie ze owu sie przesuwa i wtedy tez cykl sie wydluza. Ja w moja pierwsza ciaze zaszlam wyobraz sobie w 30 dc. Czasami jakies zdarzenia powoduja ze akurat owu zamiast np w 12 dniu jest w 16. No zobaczymy ale nie zaszkodzi zrobic testu za tydzien jesli dalej @ nie bedzie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 11:53   #157
123karolinka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

przyszła @ Wiedziałam,że tak będzie... Ja już nie wiem co mamy robić, a teraz z Tż mamy od soboty ciężkie dni nie rozmawiamy ze sobą nawet nie śpimy ze sobą w jednym łóżko nic a nic... Nie wiem kupić sobie kwa foliowy czy co nie wiem co mogę w końcu zrobić
123karolinka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 13:00   #158
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez 123karolinka1234 Pokaż wiadomość
przyszła @ Wiedziałam,że tak będzie... Ja już nie wiem co mamy robić, a teraz z Tż mamy od soboty ciężkie dni nie rozmawiamy ze sobą nawet nie śpimy ze sobą w jednym łóżko nic a nic... Nie wiem kupić sobie kwa foliowy czy co nie wiem co mogę w końcu zrobić
Jejku nie bierzesz kwasu foliowego? Bierz natychmiast. Kwas nalezy brac 3 mies.przed planowana ciaza bo to pomaga zapobiegac rozszczepieniu kregoslupa u dziecka. Oczywiscie kontynuujesz branie w ciazy. Wiec zacznij lykac obowiazkowo.
Z mezem..no wiesz bywaja takie okresy. Pomysl sobie ze dobrze ze akurat teraz gdy masz @ tak jest. Gorzej jakby w dni plodne wypadalo. Teraz akurat 3-4 dni mozecie pomilczec. Mysle jednak ze za chwilke sie ulozy, na pewno hormony przed @ tez nie ulatwialy sprawy.
Poza tym to ile sie staracie? Bo jesli krocej niz rok to jeszcze spokojnie. No i powiem ci ze osobiscie uwazam ze najlepiej sie sexic codziennie albo co drugi dzien a nie tylko jak sie ma wyliczone dni plodne ( wiem ze niektorzy tak postepuja), bo to zdecydowanie zwieksza szanse bo niech sie wlasnie owulacja przesunie a ty inaczej mialas wyliczone i bach...juz szansa mniejsza.
Ach i osobiscie moze tez sprobujcie gdziss pojechax na wakacje, odstresujcie sie. To dziwne ale naprawde sporo osob zachodzi w ciaze na wakacjach.
Trzymam kciuki i bedziemy w kontakcie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 13:45   #159
123karolinka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

No nigdy nie brałam kwasu, bo dużo osób mówi, że to pomaga w zajściu ciąży niż pomaga zapobiegac rozszczepieniu kregoslupa u dziecka, tak jak to napisałaś. Co do uprawiania seksu to w tym cyklu uprawialiśmy w 6,13,17,22,27 dniu cyklu. Staramy się od listopada/grudnia badania mieliśmy robione i wszystko z nami w porządku. Na wakacje mamy jechac w czerwcu gdzieś do ciepłych krajów. A co jeszcze do stosunku to zdziwił mnie w 27dni cyklu jak się kochaliśmy użył stosunku przerywanego nagle w poniedziałek czyli mój 28dzień cyklu zaczęła się wojna między nami. Ach Ci faceci... odzywa się tylko do mnie przez komunikator Facebook jak nie ma nas w domu tylko jak siedzimy w pracyno i oczywiście dąży do kłótni a jak ja próbuje dążyć do tego by było dobrze i się nie kłóce to do pieca dorzuca :/ ech
123karolinka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 18:53   #160
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez 123karolinka1234 Pokaż wiadomość
No nigdy nie brałam kwasu, bo dużo osób mówi, że to pomaga w zajściu ciąży niż pomaga zapobiegac rozszczepieniu kregoslupa u dziecka, tak jak to napisałaś. Co do uprawiania seksu to w tym cyklu uprawialiśmy w 6,13,17,22,27 dniu cyklu. Staramy się od listopada/grudnia badania mieliśmy robione i wszystko z nami w porządku. Na wakacje mamy jechac w czerwcu gdzieś do ciepłych krajów. A co jeszcze do stosunku to zdziwił mnie w 27dni cyklu jak się kochaliśmy użył stosunku przerywanego nagle w poniedziałek czyli mój 28dzień cyklu zaczęła się wojna między nami. Ach Ci faceci... odzywa się tylko do mnie przez komunikator Facebook jak nie ma nas w domu tylko jak siedzimy w pracyno i oczywiście dąży do kłótni a jak ja próbuje dążyć do tego by było dobrze i się nie kłóce to do pieca dorzuca :/ ech
No ale probowaliscie rozmawiac prawda? Pytalas sie o co chodzi? Nie wyjasnia? Kurcze ja bym go przycisnela by powiedzial co jest grane bo faktycznie to nie jest zachowanie normalne....co innego jednorazowa klotnia a co innego 3 dniowy foch z ciaglym dazeniem do klotni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:32   #161
123karolinka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 32
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

Tak ile razy ja go probowalam przycisnac to twierdzil ze nic mu nie jest. Wlasnie widze. Nie chce nic mowic. Jemu soe tak wlacza co 1.5miesiaca a z miesiac na miesiac jest coraz gorzej. Nie wiem co mu sie dzieje jest zle. Wrecz bardzo zle...
123karolinka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-29, 23:37   #162
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy mogłam zajść w ciążę? Pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez 123karolinka1234 Pokaż wiadomość
Tak ile razy ja go probowalam przycisnac to twierdzil ze nic mu nie jest. Wlasnie widze. Nie chce nic mowic. Jemu soe tak wlacza co 1.5miesiaca a z miesiac na miesiac jest coraz gorzej. Nie wiem co mu sie dzieje jest zle. Wrecz bardzo zle...
to bardzo przykre co piszesz mam nadzieje ze jednak wkrotce dojdziecie do porozumienia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 00:37:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.