Grudniowe mamusie 2014 :) - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-01, 11:10   #3391
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Ale sobie podnioslam cisnienie z samego rana, Linus Ty sie wogole nie przejmuj tymi glupotami...Az szkoda slow,deklaracje sobie wymyslili :/ Zawsze bylam osoba wierzaca,ale to co kosciol wyczynia ostatnimi czasy poprostu przechodzi wszelkie wyobrazenia.... I malo w tym woli Boga jak na moje oko...

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Justys Ja na wszelkie problemy z dziaslami,i policzkami i wogloe stosuje teraz Dentosept A,okropny w smaku ale pomaga

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Paulinkus Ja juz dawno mowilam ze do szkoly rodzenia chce isc Tylko musze sie dowiedziec w Opolu co i jak
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 11:23   #3392
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez sofia_the_first Pokaż wiadomość
/kiedy masz usg genetyczne? bo my w tym samym tygodniu
Czekam na list ze szpitala z data usg. Muszą mi zrobic w ciągu dwóch następnych tygodni wiec jakoś na dniach Juz się doczekać nie mogę, to będzie pierwszy raz jak zobaczę maleństwo. Oby tylko wszystko było dobrze, co ja gadam na pewno jest!
A Ty Sofia_the_first kiedy masz usg?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc

Edytowane przez TheN4ti
Czas edycji: 2014-06-01 o 12:24
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 11:39   #3393
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość


Paulinkus Ja juz dawno mowilam ze do szkoly rodzenia chce isc Tylko musze sie dowiedziec w Opolu co i jak
Ja właśnie dzisiaj wybrałam sobie 3, które w najbliższym czasie sprawdzę. Wszystkie na nfz także ciesze się, że nie będę musiała ponosić dodatkowego wydatku
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 11:44   #3394
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Myślicie już o szkole rodzenia? Zapisujecie się? Wiem, wiem jest wcześnie, ale ja należę do typów planujących
My z córką chodziliśmy do SR i bardzo fajnie wspominamy Dla mnie najwazniejsze były ćwiczenia z parcia, oddychania itd i powiem ,że przy porodzie ta wiedza okazała sie baaardzo pomocna. Także w sumie polecam. Teraz też myślę czy nie pójśc ,ale nie na całośćtylko właśnie na te ćwiczenia-pomyślę

Ale chodzę dzosiaj zła... W sumie bez większego powodu, jestem zła, poirytowana i nic totalnie mi się nie chce. Ach te piep...ne hormony. Do tego jeszcze pogoda do i myślimy,gdzie tu Młodą zabrać w ramach dnia dziecka...ech Niech ktoś to wszystko zrobi za mnie
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:21   #3395
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

witam z nowej kanapy
mieszkanie powoli zaczyna nabierać kształtu i nie wygląda już jak zbiór kartonów na tyłach marketu..
umęczyłam się przeprowadzką strasznie bo mimo że nic mi nie pozwalali nosić to takie ciągłe schylanie się mocno mnie potem potraktowało. brzuch ciągnął i kłuł ale myślę że to tylko przemęczenie.
szkoła rodzenia interesuje mnie bardzo ale to chyba jeszcze nie czas...kiedy się tam najlepiej zgłaszać? za to chcę się jak najszybciej zapisać na jakieś fitnessy ciążowe
Linka-hasło hostessy wybacz ale wprawiło mnie w mega dobry nastrój myślę że nie miała nic złego tylko biedna nie wiedziała jak się wyrazić. haha ale myślałam że spadnę z kanapy serio
co do tej deklaracji-rzuciłam okiem tylko na artykuł i nie wiem czy martwi się fakt że mówi ona o takich sprawach czy fakt że poważana osoba takową podpisała a teraz wisi nad nią widmo utraty...prestiżu?stanowi ska?posiadania (mądrego!!) głosu w ważnych sprawach...?
moje zdanie jako osoby która też składała przysięgę nie wiem czy jest dla was istotne czy nie ale uważam że deklaracja jest nie do końca słuszna.
w prawach i obowiązkach każdy biały pracownik ma zapis że może odmówić wykonania zabiegu lub zlecenia jeśli jest nie zgodne z jego sumieniem... i tak naprawdę poprzez tą deklarację jak dziewczyna chce tabsy to sobie wstuka w google nazwisko dowie się że nie dostanie to już nie będzie czękać na kolejkę (czyżby był to element działania ministra Arłukowicza na skrócenie kolejek do specjalistów?:P) a z drugiej strony..... nie lekarzowi oceniać czy ty masz in vitro to dobrze czy źle. czy to że chcesz usunąć to słusznie czy nie słusznie. a może twój własny mąż cie zgwałcił i poprostu tego nie chcesz?trudna dyskusja generalnie więc już nie ciągne...

i non stop mam ochotę na słone. w czwartek genetyczne... ciekawe czy pokaże siura
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 14:31   #3396
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
My z córką chodziliśmy do SR i bardzo fajnie wspominamy Dla mnie najwazniejsze były ćwiczaenia z parcia, oddychania itd i powiem ,że przy porodzie ta wiedza okazała sie baaardzo pomocna. Także w sumie polecam. Teraz też myślę czy nie pójśc ,ale nie na całośćtylko właśnie na te ćwiczenia-pomyślę

Ale chodzę dzosiaj zła... W sumie bez większego powodu, jestem zła, poirytowana i nic totalnie mi się nie chce. Ach te piep...ne hormony. Do tego jeszcze pogoda do i myślimy,gdzie tu Młodą zabrać w ramach dnia dziecka...ech Niech ktoś to wszystko zrobi za mnie
Ja mam dzis dokladnie tak samo. Drazni mnie wszystko. Mlodego wzielismy na lody do sklepu i na plac zabawna chwilke bo dluzej nie chcial. Innych atrakcji u nas nie ma a do miasta ... jak pomyslalam o tych tlumach na parkingach i o ciaglym szukaniu toalety to sobieodpuscilam. Jakby tz mial prawko to moze bym ich gdzies do kina wyslala a ja sie nie pisze dzis na zadne atrakcje. Glowa mnie boli kreci mi sie w niej. Wina pogody pewnie zwlaszcza wiatru bo gdyby nie on to calkiem przyjemnie by bylo...
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:04   #3397
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

basjenia ciekawe czy to tak faktycznie jest z tymi smakami a płcią.
Ja w I ciąży miałam chęć na słodkie i jest córka, w II mam chęć na słodkie i kwaśne
Ja mam też genetyczne niedługo bo w sobotę tylko nie wiem czy nie jest trochę za wcześnie jednak bo moja ciąża z usg młodsza o tydzień wychodzi
__________________

Edytowane przez Ollliwka
Czas edycji: 2014-06-01 o 15:05
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 15:41   #3398
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
szkoła rodzenia interesuje mnie bardzo ale to chyba jeszcze nie czas...kiedy się tam najlepiej zgłaszać? za to chcę się jak najszybciej zapisać na jakieś fitnessy ciążowe
Przewaznie zajecia zaczyna sie w 20-21 tygodniu ale w niektorych szkolach zapisy sa wczesniej.
Co do fitnessu ja wole basen ale zastanawialam sie tez nad joga dla ciezarnych ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 15:58   #3399
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Przewaznie zajecia zaczyna sie w 20-21 tygodniu ale w niektorych szkolach zapisy sa wczesniej.
Co do fitnessu ja wole basen ale zastanawialam sie tez nad joga dla ciezarnych ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
też myślę o basenie ale w waw to dość droga impreza dla dwojga. bo ja sama to do wody nie wejdę bo słabo pływam i tylko obecność TŻa pozwala mi się przełamać...

wrzucam wam stronkę. ciekawy i miły dla oka projekt. pokazuje że może być różnie ale na pewno będzie pięknie
http://4thtrimesterbodies.com/
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 16:21   #3400
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Hej

U mnie dziś pochmurno, deszczowo i zimno. Mieliśmy pojechać z dziećmi do miasta, bo festyn jest dla dzieci, ale szkoda, żeby mokły. Nudzimy się w domu...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 17:14   #3401
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Ja obejrzalam oferty szkol rodzenia i wstepnie wyslalam podanie do dwoch na nfz - w obu zajecia trwaja miesiac i zaczynaja sie w 21 tc. Wiem ze mozna skorzystac, sa fajne ciwiczenia parcia, fajnie o szczepieniach mowi i duzo probek daja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 17:37   #3402
Misia89p
Wtajemniczenie
 
Avatar Misia89p
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 785
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Tez powoli rozgladam sie za szkola rodzenia, bo czas szybko leci, a wole miec czas zeby wybrac fajna i zastanawuam sie czy na nfz czy platna.
__________________
Szczęśliwa Żonka

26 marca
II kreseczki
Synuś Dawiduś
21.11.2014
Misia89p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 18:18   #3403
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez TheN4ti Pokaż wiadomość
Cześć Madziorek Napisz coś o sobie, jak się czujesz, jak wizyty u lekarza?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzięki za powitanie. A więc tak: u mnie po tym jak spóźniał się okres ok. tygodnia zdecydowałam się zrobić test ciążowy. Właściwie to zrobiłam 2 i oba wyszły pozytywnie.
Dzień później poszłam do ginekologa, który potwierdził ciążę, a usg pokazało małą fasolkę. No i tak właśnie nasze życie obróciło się o 180 stopni
W mijającym tygodniu byłam po raz drugi u gina. Dzieciątko już nie jest fasolką tylko malutkim człowieczkiem. Strasznie ruchliwym człowieczkiem. Zdjęcie jest piękne <3
No i lekarz powiedział, że jest super wszystko.
Czuję się ogólnie bardzo dobrze, mdłości i wymioty były a i owszem, ale ostatnie kilka dni jest super.
Też się zastanawiam nad jakimiś ćwiczeniami.....bardziej w domu bym wolała. Znalazłam coś takiego => https://www.youtube.com/watch?v=6lsT_W7p7Ps . Znam tą babkę, bo robiłam z nią rok temu 6 weidera. Naprawdę spoko babka. Co sądzicie o tym zestawie....bo mi się widzi

No nie wiem, co więcej....będę obserwować ten wątek i włączać się do rozmowy
pozdrawiam Was mamuśki
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:07   #3404
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cześć dziewczyny czas żebym się przywitała dopiero dziś odkryłam ten wątek i jestem zaskoczona faktem, że mimo, że jesteśmy w tak wczesnej ciąży - Wy nastukałyście już 111stron postów
W tej chwili jestem w 11 tygodniu ciąży (za 3dni zacznę 12tydzień). Termin mam na 28.12 - przerażająca data
Kilka słów o mnie... Rocznik 1984 (brzmi lepiej niż 30letnia mama? ), jestem mamą intensywnie pracującą. Jak na razie ciążę znoszę cudownie - nie mam absolutnie żadnych dolegliwości poza dwoma: większymi piersiami (czym zachwycony jest mój mąż) i niesamowitą fazą na owoce (zjadam wszystkie jakie mam w zasięgu ręki)
pozdrawiam grudniowe mamusie, będę zaglądać
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:10   #3405
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czas żebym się przywitała dopiero dziś odkryłam ten wątek i jestem zaskoczona faktem, że mimo, że jesteśmy w tak wczesnej ciąży - Wy nastukałyście już 111stron postów
W tej chwili jestem w 11 tygodniu ciąży (za 3dni zacznę 12tydzień). Termin mam na 28.12 - przerażająca data
Kilka słów o mnie... Rocznik 1984 (brzmi lepiej niż 30letnia mama? ), jestem mamą intensywnie pracującą. Jak na razie ciążę znoszę cudownie - nie mam absolutnie żadnych dolegliwości poza dwoma: większymi piersiami (czym zachwycony jest mój mąż) i niesamowitą fazą na owoce (zjadam wszystkie jakie mam w zasięgu ręki)
pozdrawiam grudniowe mamusie, będę zaglądać
Zazdrosze...ja czuje sie zle od poczatku do teraz :-P bezsennosc, brak sily, weny, smaku i wieczna zgaga i dyskomfort.. jak ktos mi mowi ze to piekny okres to mam ochote plakac hahaha

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:16   #3406
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

To moja pierwsza ciąża, sama jestem zaskoczona, że tak super ją znoszę. Cieszę się bo żyję pełnią życia. Często sama sobie muszę przypominać, szczególnie w pracy: "zwolnij, uważaj, przecież jesteś w ciąży!"
Dziewczyny, mam pytanie: czy usg w 12tygodniu (idę w czwartek) jest dopochwowe czy przez powłoki brzuszne? Bo chciałabym zabrać męża a nie chcę mu traumy robić
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:20   #3407
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
To moja pierwsza ciąża, sama jestem zaskoczona, że tak super ją znoszę. Cieszę się bo żyję pełnią życia. Często sama sobie muszę przypominać, szczególnie w pracy: "zwolnij, uważaj, przecież jesteś w ciąży!"
Dziewczyny, mam pytanie: czy usg w 12tygodniu (idę w czwartek) jest dopochwowe czy przez powłoki brzuszne? Bo chciałabym zabrać męża a nie chcę mu traumy robić
W 12 mialam dopochwowe a w 13 prenatalne przezbrzuszne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:31   #3408
PaprikaDzika
Rozeznanie
 
Avatar PaprikaDzika
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 914
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Basjena - co do tej deklaracji. Dokładnie to samo - albo mnie więcej - uważam, nie wiem czy udało mi sie to przekazać w poprzednim poście)) ale albo to jest powtórzenie tego samego (sumienie), albo nie wiem o co chodzi )
Witam nowa mamę )
Ja w 12tc miałam genetyczne, było robione przez brzuch i dopochwowo. Tż był, nic nie widział bo było zasłonięte, poza tym patrzył zafascynowany w ekran i nie wiem nawet, czy zarejestrował co sie tam działo


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
PaprikaDzika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 19:38   #3409
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Hej. Ja nie bede szukac raczej szkoly rodzenia okaze sie co mi powie okulista do mojej wady wzroku.

Usg genetyczne bylo przez brzuch czasem jest tez dopochwowo jak czegos lekaz zbadac nie moze.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 20:20   #3410
Misia89p
Wtajemniczenie
 
Avatar Misia89p
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 785
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Genetyczne mialam przez brzuch, a potem na wizycie u gin dowcipnir
__________________
Szczęśliwa Żonka

26 marca
II kreseczki
Synuś Dawiduś
21.11.2014
Misia89p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 21:11   #3411
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Hej. Ja nie bede szukac raczej szkoly rodzenia okaze sie co mi powie okulista do mojej wady wzroku.

Usg genetyczne bylo przez brzuch czasem jest tez dopochwowo jak czegos lekaz zbadac nie moze.
Jeżeli można wiedzieć jak dużą masz wadę wzroku? Ja mam prawie -5 i z tego co słyszałam to cc nie robią z powodu zwykłej wady wzroku.
Zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego wskazaniem do cięcia cesarskiego są wyłącznie zmiany zwyrodnieniowe na siatkówce – zaawansowane retinopatie i odwarstwienie siatkówki.

__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.

Edytowane przez Paulinkus
Czas edycji: 2014-06-01 o 21:12
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 21:21   #3412
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Jeżeli można wiedzieć jak dużą masz wadę wzroku? Ja mam prawie -5 i z tego co słyszałam to cc nie robią z powodu zwykłej wady wzroku.
Zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego wskazaniem do cięcia cesarskiego są wyłącznie zmiany zwyrodnieniowe na siatkówce – zaawansowane retinopatie i odwarstwienie siatkówki.

ja mam powyzej +6 i cos tam jeszcze z tego co pamietam. Pod koniec lipca ide do okulisty i sie dowiem co i jak.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 21:40   #3413
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
Tak mnie zatkalo ze buraka trzasnelam bo Juz zdurmialam czy ja gruba czy na ciezarowke wygladam. Nosze roz 38 /40 to chyba nie jakas tlusta

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
:O
No powiem Ci, że z tego co kojarzę z klubu, bo wrzucałaś tam fotkę, prawda? to daleko Ci do tłustości. zero taktu ze strony tej laski.

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Odnośnie stosowanej w ciąży diety
http://www.rodzicpoludzku.pl/ciaza/dieta.html

A to coś na później, ja np. nie mam wyboru bo u mnie w mieście jest tylko jeden szpital ale w większych miastach to co innego. Fajne statystyki dla danego szpitala odnośnie cc, znieczulenia, opinie kobiet, które już urodziły.
http://www.gdzierodzic.info/artykul/10

Myślicie już o szkole rodzenia? Zapisujecie się? Wiem, wiem jest wcześnie, ale ja należę do typów planujących
ja chyba nie. przed pierwszą się w końcu nie wybrałam, więc teraz nie wiem czy jest sens bym szła jak już szkołę rodzenia miałam w wersji live na porodówce :P


heloł!
ja wczoraj i dzisiaj praktycznie korzystałam z uroków pogody, która do końca nie rozpieszczała ale trochę słonka było.

Z okazji dnia dziecka dużo słodyczy dziewczyny

jutro nadrobię resztę, buziaki uciekam spać
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 22:58   #3414
sofia_the_first
Raczkowanie
 
Avatar sofia_the_first
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 204
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Then4nati
Ja mam genetyczne 9 czerwca, to bedzie 12+3 bodajze.
Witam nowe mamuski!

Ja dzis 2x zaliczylam tulenie kibla, wszhystkie macie do 12 tyg a ja pewnie OD 12... czemu?
__________________

Sara
Laura
sofia_the_first jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 07:16   #3415
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez sofia_the_first Pokaż wiadomość
Then4nati
Ja mam genetyczne 9 czerwca, to bedzie 12+3 bodajze.
Witam nowe mamuski!

Ja dzis 2x zaliczylam tulenie kibla, wszhystkie macie do 12 tyg a ja pewnie OD 12... czemu?
a wcześniej mdłości nie miałaś?
Spojrzałam na 1szą str wątku i mam tp taki jak Ty a spotkanie z kibelkiem zaliczyłam wczoraj, ale dzisiaj po śniadaniu znowu żołądek wariuje i ogólnie już czuje mdłości
Mam genetyczne 7 czerwca i obawiam się, że u mnie może być tak na styku 11tydzien bo ciąża z usg tydzień młodsza ze względu na długie cykle no, ale zobaczymy.
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 07:27   #3416
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
ja mam powyzej +6 i cos tam jeszcze z tego co pamietam. Pod koniec lipca ide do okulisty i sie dowiem co i jak.
Zapisze sie do okulisty bo czuje ze mi znowu polecial wzrok



Cytat:
Napisane przez sofia_the_first Pokaż wiadomość
Then4nati
Ja mam genetyczne 9 czerwca, to bedzie 12+3 bodajze.
Witam nowe mamuski!
Ja mam genetyczne 10 czerwca i u mnie bedzie 12+4 ;-) idziemy leb w leb


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 08:11   #3417
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Haha, czyli widzę, że to, że nie mam mdłości nie oznacza, że się nie pojawią dopiero jejku mam nadzieję, że nie, bo teraz czuję się tak dobrze! Odezwę się w czwartek jak moje badania. Pozdrowienia, fajnie, że mamy swój wątek
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 09:11   #3418
TheN4ti
Rozeznanie
 
Avatar TheN4ti
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 596
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Zapisze sie do okulisty bo czuje ze mi znowu polecial wzrok




Ja mam genetyczne 10 czerwca i u mnie bedzie 12+4 ;-) idziemy leb w leb


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To według OM moja ciąża jest starsza od Waszych o 1 dzień. Ciekawe, która z nas pierwsza urodzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Skonczony 38tc, nabijam 39tc
TheN4ti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 09:14   #3419
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Hej
Witam wszystkie nowe baby Fajnie że jeszcze się odnajdujemy

Sofia co do tego że my mamy mdłości do 12 tc a ty od 12... to mogę Cię pocieszyć,bo Ja miałam praktycznie od samiutkiego początku i dzisiaj zaczynam 14 tydzień ( ) a rano wołałam tż żeby przyniósł mi banana póki leżałam,bo skoro było mi tak nie dobrze w pozycji leżącej to nawet nie chce myśleć co by było jeśli bym wstała (a krakersy przedwczoraj zabrałam z sypialni ! Naiwna JA )

Karooka Ja dołączyłam w 5tc do forum zaraz po II kreseczkach,a inne dziewczyny są jeszcze w starszej ciąży o 2 tyg A Ty się dziwisz że nastukałyśmy już 114 stron
Bo My rozmowne baby jesteśmy

Ejj to Ja miałam dowcipne do tej pory a następną wizytę mam w 16t4d to mogę już chyba brać tż ? w sensie już się z dowcipnym lekarz pchać nie będzie
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 09:23   #3420
lindsley
Zakorzenienie
 
Avatar lindsley
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 262
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 :)

Wasi tz tacy wrazliwi ze nie chcecie ich brac na usg dowcipne? Moj w pierwszej ciazy byl ze mna na wszystkich 4 usg z czego 2 pierwzze byly przezpochwowe. Teraz mialam juz 3ale tz mogl byc na 1. Moze potem na porodowce nie bylo wielkiego szoku ze kilka osob w moje krocze zaglada a i widzial jak glowka wychodzi i nie zemdlal

Ja mam genetyczne 13.06 i to bedzie 12t6d
__________________
Pojawiłeś się niespodziewanie w kwietniowy poranek i wywróciłeś nasz świat do góry nogami

Michaś
lindsley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-25 10:42:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.