Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy! - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 23:51   #3781
Katja0
Przyczajenie
 
Avatar Katja0
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Ja biorę Sidretella już od roku,też boli mnie coś w prawej nodze - jakby żyła w środku czy coś . . Nie wiem, czy to od tego, że prowadzę siedzący tryb życia ( w pracy i na uczelni nie mogę inaczej), czy to wina tabletek. Badania krwi zlecone przez ginekologa w normie .. Może to tylko moje obawy o to, że może mi się stworzyć jakiś zator ..
Katja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 08:03   #3782
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Katja0 Pokaż wiadomość
Ja biorę Sidretella już od roku,też boli mnie coś w prawej nodze - jakby żyła w środku czy coś . . Nie wiem, czy to od tego, że prowadzę siedzący tryb życia ( w pracy i na uczelni nie mogę inaczej), czy to wina tabletek. Badania krwi zlecone przez ginekologa w normie .. Może to tylko moje obawy o to, że może mi się stworzyć jakiś zator ..
No właśnie u mnie badania też w normie.
Ja wiem, że jeśli chodzi o psychikę to na pewno wariuję, jestem świadoma, że przesadzam, jak tylko mnie coś zakuje to już myślę "zakrzep". Jestem mega przewrażliwiona, bo wystraszyłam się przed przerwą jak mnie te nogi tak bolały (kuły) mimo, że badania też były w normie.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 15:36   #3783
kredkawdloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 60
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Powiem Wam dziewczyny że u mnie sprawa ma się podobnie.
Ja biorę Lesinelle ( rok minie w sierpniu) i do tej pory było ok wszystko. Cera się poprawiła, nie przytyłam, nie miałam humorków ani nic. Po prostu było tak jak powinno być.
Ale w momencie gdy przyszły te pierwsze upały w lato zaczęły puchnąć mi nogi, kuć i ciągnąć mięśnie, zaczęłam łapać skurcze w łydkach. Cera tez się pogorszyła.
Nie mam pojecia czemu tak się stało
kredkawdloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:30   #3784
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Dziewczyny mam nadzieje, że ktoś mi szybko odpowie
Na odpisie mam 3 opakowania - czy muszę brać odrazu te 3 opakowania czy mogę tylko jedno ? Stwierdziłam, że zmieniam tabletki na te w nowej generacji 24+4 i nie chciałam już przedłużać brania tych którę biorę...

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2014-06-01 o 21:32
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:04   #3785
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Na odpisie?? Chyba na recepcie masz 3 op. Mozesz wykupic jedno opakowanie i mowisz farmaceucie ze wiecej nie chcesz i robi z recepta to co musi
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:07   #3786
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Na recepcie miałam 4 opakowania i 3 mam na ODPIS :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 22:49   #3787
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

To mozesz wyrzucic odpisy i wykupisz te tabletki ktore tobie lek wypisze. W aptece zdarzylo sie ze dostalam tabletki 24+4 zamiast 21 ale farmaceutki sie przypilnowaly i wydają teraz wg liczby tabletek. 21 to 21 a 28 to 28. Argumentują ze naraya to co innego niz naraya plus mimo ze ten sam sklad.

Edytowane przez aguusia88
Czas edycji: 2014-06-01 o 22:51
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 23:06   #3788
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Jutro koncze 7dniowa przerwe wiec musze wykupic tylko jedno opakowanie.... Na odpisie mam 3 wiec zadalam pytanie bo nie wiem czy nadal obowiazuje, ze przy odpisie moge kupic jedno opakowanie wiec zadne wywalanie odpisu nie wchodzi w gre.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 23:41   #3789
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Jutro koncze 7dniowa przerwe wiec musze wykupic tylko jedno opakowanie.... Na odpisie mam 3 wiec zadalam pytanie bo nie wiem czy nadal obowiazuje, ze przy odpisie moge kupic jedno opakowanie wiec zadne wywalanie odpisu nie wchodzi w gre.
Z tego co wiem można

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 01:22   #3790
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Katja0 Pokaż wiadomość
Ja biorę Sidretella już od roku,też boli mnie coś w prawej nodze - jakby żyła w środku czy coś . . Nie wiem, czy to od tego, że prowadzę siedzący tryb życia ( w pracy i na uczelni nie mogę inaczej), czy to wina tabletek. Badania krwi zlecone przez ginekologa w normie .. Może to tylko moje obawy o to, że może mi się stworzyć jakiś zator ..
Cytat:
Napisane przez kredkawdloni Pokaż wiadomość
Powiem Wam dziewczyny że u mnie sprawa ma się podobnie.
Ja biorę Lesinelle ( rok minie w sierpniu) i do tej pory było ok wszystko. Cera się poprawiła, nie przytyłam, nie miałam humorków ani nic. Po prostu było tak jak powinno być.
Ale w momencie gdy przyszły te pierwsze upały w lato zaczęły puchnąć mi nogi, kuć i ciągnąć mięśnie, zaczęłam łapać skurcze w łydkach. Cera tez się pogorszyła.
Nie mam pojecia czemu tak się stało
Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie badania też w normie.
Ja wiem, że jeśli chodzi o psychikę to na pewno wariuję, jestem świadoma, że przesadzam, jak tylko mnie coś zakuje to już myślę "zakrzep". Jestem mega przewrażliwiona, bo wystraszyłam się przed przerwą jak mnie te nogi tak bolały (kuły) mimo, że badania też były w normie.
Dziewczyny, które przejmują się zakrzepami - zróbcie d-dimery, jeśli dotąd nie zrobiłyście, i wszystko będziecie wiedzieć.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:12   #3791
kredkawdloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 60
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

a to są płatne badania czy można standardowo na nfz?
kredkawdloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 16:16   #3792
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kredkawdloni Pokaż wiadomość
a to są płatne badania czy można standardowo na nfz?
Płatne. D-dimery u mnie to koszt 30 zł.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:44   #3793
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
Na odpisie?? Chyba na recepcie masz 3 op. Mozesz wykupic jedno opakowanie i mowisz farmaceucie ze wiecej nie chcesz i robi z recepta to co musi
czyli zrobią sobie odpis dla siebie i poźniej znajomym (lub pacjentom) bez recepty sprzedadzą


czy któraś z was po 2 latach brania tabletek naraya straciła jakąkolwiek chęć na sex?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:48   #3794
frezja123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 597
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość


czy któraś z was po 2 latach brania tabletek naraya straciła jakąkolwiek chęć na sex?
Ja biorę Naraye 3 miesiące i ... seks może dla mnie nie istnieć. Tylko kończę to opakowanie i wracam do starych tabl.
frezja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:51   #3795
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

ale teraz nie można robić "odpisu" odpisu :P Bo raz miałam na odpisie 3 opakowania chciałam dwa opakowania i to jedno na kolejny odpis to już nie mogłam tak zrobić... :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:59   #3796
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez frezja123 Pokaż wiadomość
Ja biorę Naraye 3 miesiące i ... seks może dla mnie nie istnieć. Tylko kończę to opakowanie i wracam do starych tabl.
ja po mercionie po 1,5 roku tak miałam, na logeście tyłam jak głupia, naraya była w miarę spoko.
Nic zostaje wizyta u gina. co brałaś wcześniej??

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
ale teraz nie można robić "odpisu" odpisu :P Bo raz miałam na odpisie 3 opakowania chciałam dwa opakowania i to jedno na kolejny odpis to już nie mogłam tak zrobić... :P
chodziło mi o to że jak ma recepte i mówisz że nie wykupisz to wtedy farmaceuci robią odpisy dla siebie w razie ,,w''
Czasem im się to przydaje bo albo mogą się nad kimś zlitować i dać bez recepty albo jak źle coś wydają to załatają braki- oni za każdą źle wydaną receptę mają 200zł kary
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 17:08   #3797
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

No to całe szczęście, że robie odpis :P Nikt na mnie nie skorzysta
Swoim znajomym to zawsze w sytuacjach awaryjnych można wystawić recepte farmaceutyczną :P ale w sumie ja się jeszcze z tym nie spotkałam :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 17:16   #3798
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
No to całe szczęście, że robie odpis :P Nikt na mnie nie skorzysta
Swoim znajomym to zawsze w sytuacjach awaryjnych można wystawić recepte farmaceutyczną :P ale w sumie ja się jeszcze z tym nie spotkałam :P
a no można. tyle że nie na jakieś psychotropy ;P
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 20:28   #3799
czerwona_szmina
Przyczajenie
 
Avatar czerwona_szmina
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

hejo Dziewczyny,
ostatnio nie robilam przerwy w braniu tabsow, poniewaz zmienialam je na inne. I tu moje pytanko, czy moge zrobic 2 przerwe, poniewaz mam wazny wyjazd, i wolalabym uniknac przyjazdu cioci;/ z tego co sie orientuje, mozna gora 3 razy pod rzad zastopowac okres, ale moze ktoras z Was miala juz taki przypadek, i pochwali sie jak go odczula?
czerwona_szmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 20:52   #3800
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Moj lekarz mowil ze po to sa krwawienia zeby imitowaly naturalny cykl i po to aby kobieta czula sie bezpiecznie ze nie ma ciazy. W innym wypadku krwawienie nie jest w ogole potrzebne. Ostatnie krwawienie mialam gdzies w polowie kwietnia, a poprzednie w styczniu. Teraz w ogole nie bede robic przerwy i dr mowil ze nie bedzie uszczerbku na zdrowiu. Mozna caly rok bez "okresu". Nastepna kontrole zrobie w we wrzesniu/ pazdzierniku. Ja sie czuje dobrze

Edytowane przez aguusia88
Czas edycji: 2014-06-05 o 20:54
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 21:23   #3801
czerwona_szmina
Przyczajenie
 
Avatar czerwona_szmina
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

woow, to powiem Ci ,ze mnie zaskoczylas.. Mam kolezanke, ktora kiedys zrobila sobie pol roku przerwy od cioci, i strasznie ja brzuch zaczal bolec.. Stad moje pytanie
czerwona_szmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 22:35   #3802
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

No reakcje organizmu mogą być różne,niektóre nawet po jednym połączeniu opakowań mają problemy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 02:27   #3803
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=46788166

Jeśli któraś by wiedziała cokolwiek,miała taki przypadek to proszę o pomoc.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 07:20   #3804
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Musisz isc z tym do lekarza
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 07:35   #3805
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Na pewno pójdę tylko ciekawe kiedy mnie ta durna baba zapisze w szpitalu,jeśli o tym powiem to raczej pilne prawda?
To idzie od pachy aż i teraz tak myślę czy to nie węzły a tydzień temu miałam szczepionkę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 11:18   #3806
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, zdarzyła mi sie taka sytuacja:

W czwartek późnym wieczorem miałam stosunek z TŻ. TŻ nie skończył we mnie, chociaż pewnie jakaś część nasienia mogła we mnie zostać.
Wczoraj, czyli w piątek, dosłownie przespałam przyjęcie tabletki. Tabletki biorę o 22, mam ustawiony alarm w telefonie, ale byłam tak zmęczona, że do dosłownie przespałam. O pominiętej tabletce zorientowałam się dziś, po 11. Zatem minęło więcej niż 12 godzin.

Przyjmuję Narayę Plus, pominięta tabletka, to 9 z kolei (II rząd). Zgodnie z ulotką, przyjęłam ją jak najszybciej. Wiem, co robić dalej, jednak dręczy mnie to - czy w związku ze stosunkiem, który miał miejsce w czwartek mogę być niezabezpieczona i ryzyko ciąży jest wysokie?
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 12:09   #3807
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Ale zgodnie z ulotką jest napisane przyjąć jak najszybciej i wsio czy zabezpieczać się przez 7 dni, czy tylko przyjąć? najgorzej zapomnieć w pierwszym tygodniu. Ale o czym ty mówisz, skoro on nawet w tobie nie kończy - to nie wiem co to za seks? W ciązę od samego dotyku się nie zachodzi.
O proszę, co mówi ulotka:
Pominięta 1 tabletka w drugim tygodniu
Powinna Pani przyjąć pominiętą tabletkę tak szybko, jak to możliwe, nawet jeśli oznacza to jednoczesne przyjęcie dwóch tabletek, a kolejne zażywać o stałej porze.
Skuteczność antykoncepcyjna preparatu jest zachowana i nie trzeba stosować dodatkowych metod zapobiegania ciąży.

Więc się nie schizuj.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-07 o 12:14
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 13:03   #3808
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Ale zgodnie z ulotką jest napisane przyjąć jak najszybciej i wsio czy zabezpieczać się przez 7 dni, czy tylko przyjąć? najgorzej zapomnieć w pierwszym tygodniu. Ale o czym ty mówisz, skoro on nawet w tobie nie kończy - to nie wiem co to za seks? W ciązę od samego dotyku się nie zachodzi.
O proszę, co mówi ulotka:
Pominięta 1 tabletka w drugim tygodniu
Powinna Pani przyjąć pominiętą tabletkę tak szybko, jak to możliwe, nawet jeśli oznacza to jednoczesne przyjęcie dwóch tabletek, a kolejne zażywać o stałej porze.
Skuteczność antykoncepcyjna preparatu jest zachowana i nie trzeba stosować dodatkowych metod zapobiegania ciąży.

Więc się nie schizuj.
Dzięki za odpowiedź. Zrobiłam tak jak w ulotce.

Co do pogrubionego - mamy takich seks, na jaki mamy ochotę. Czasem kończy we mnie, czasem na zewnątrz, np. na brzuchu. Wolimy nawet ze względów higienicznych mieć finał na zewnątrz.

Dzięki za odpowiedź. To moje pierwsze tabletki i trzecie opakowanie. Wolę rozwiewać swoje wątpliwości.
overmind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 07:54   #3809
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez overmind Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Zrobiłam tak jak w ulotce.

Co do pogrubionego - mamy takich seks, na jaki mamy ochotę. Czasem kończy we mnie, czasem na zewnątrz, np. na brzuchu. Wolimy nawet ze względów higienicznych mieć finał na zewnątrz.

Dzięki za odpowiedź. To moje pierwsze tabletki i trzecie opakowanie. Wolę rozwiewać swoje wątpliwości.
Nie wnikam, co kto lubi. Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że skoro to niepełny seks, to nie ma opcji ciąży i Twoje schizy są niepotrzebne. A tabletki przyjęłaś dobrze, tam nawet jest napisane: "nawet jeśli oznacza to przyjęcie dwóch naraz", czyli jakbyś przyjęła dopiero wieczorem byłoby dobrze a ty przyjęłaś o 11, czyli minęło 13 godzin a do 12 godzin nie jest uznawane za pominięcie. Czyli tak naprawdę spóźniłaś się tylko godiznę
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-08, 08:08   #3810
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Naraya / Yasminelle / Lesinelle / Sidretella 20 / Teenia - wątek zbiorczy!

Nawet przy "niepełnym" seksie ciąża jest możliwa.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-24 08:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.