Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy! - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-08, 20:46   #2041
zielonaherbata1983
Raczkowanie
 
Avatar zielonaherbata1983
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: miejsce piękne i pachnące
Wiadomości: 193
Dot.: adipex

http://schudnij.miejcel.pl/adipex-retard-opinie/
jeśli to przeczytasz i nadal będziesz chciała to musisz być strasznie głupia. Zresztą założę sie, ze już wiesz z czym masz do czynienia i nadal chcesz ryzykować? idż do dietetyka i schudniesz bezpiecznie za te same pieniądze.
Ile masz tej nadwagi?
zielonaherbata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 09:46   #2042
kleora
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Bez recepty można zakupić Figurin Slim. Co prawda są to tabletki, ale za to skuteczne. Nie ufam specyfikom z firm farmaceutycznych, ale tu się miło zaskoczyłam. Nie podrażnia i jest bezpieczny do stosowania. A efekty widać już po około półtora miesiąca stosowania. Uda widocznie się zmniejszyły, czekam aż mi brzuch też spadnie. U mnie ten produkt się sprawdza.
kleora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 12:33   #2043
kruszynka31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: adipex

nadwai mam duzo za duzo . co chodzi o te tabletki to wiem z czym mam doczynienia bo juz kiedys je bralam i zadnych problemow po nich nie mialam
kruszynka31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 20:52   #2044
zielonaherbata1983
Raczkowanie
 
Avatar zielonaherbata1983
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: miejsce piękne i pachnące
Wiadomości: 193
Dot.: adipex

ja byłam kiedyś na dukanie 2 razy. za pierwszym razem było wszystko super, a za drugim dostałam silnej anemii
__________________
MEIN KAMPF 77,76, 75,74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63
zielonaherbata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 12:07   #2045
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mariolka91 Pokaż wiadomość
A możecie się jakoś wypowiedzieć na temat tabletek ze strony ketonymalin.pl? Na jednym forum (spokojnie znajdziecie w google) znalazłam opis ketonów malinowych i wygląda na to, że to naprawdę sensowny związek- wspomaga przemianę materii, zmniejsza absorpcję tłuszczów. Oczywiście chcę dołączyć to do fitnessu, na który chodzę regularnie, a nie łykać "na sucho". Co o tym sądzicie?
Też ciekawa jestem, bo czytałam w necie o tych ketonach z malin:

PRZYSPIESZA SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ
ZWIEKSZA LIPOLIZĘ
HAMUJE APETYT
POPRAWIA KONCENTRACJĘ I SPRAWNOŚĆ UMYSŁOWĄ

AI Sports Raspberry Ketones czyli Ketony Maliny to związki swoją budową przypominające kapsycyne i synefryne ? hamują apetyt, wzmagają lipolizę (uwalnianie kwasów tłuszczowych zgromadzonych w tkance tłuszczowej) oraz termogenezę (wykorzystanie kwasów tłuszczowych w procesach energotwórczych), łagodzą stany depresyjne oraz pozytywnie wpływają na koncentrację i procesy myślowe.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:48   #2046
Paraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 64
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Ja od dziecka muszę uważać co jem a raczej ile. Jest to bardzo kłopotliwe . Niestety taka marna przemiana materii . Co zjem to zostaje. Ale" nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" Wyrobił mi się porządny charakterek . Teraz nie mam problemów z wyznaczeniem granicy w jedzeniu. Jedynie co zmieniłam a właściwie zamieniłam to kawę Nescafe classic na odchudzającą Slim Coffee classic. Na razie to wystarcza . Mam nadzieję że tak zostanie.
Paraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:03   #2047
zrzuc brzuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 137
Dot.: adipex

Odpuść sobie ten adipex to straszne świństwo, moja znajoma przez to ma poważne problemy ze zdrowiem
__________________
<ciach_reklama>
zrzuc brzuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 09:50   #2048
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203
Dot.: adipex

Poczytaj sobie o skutkach ubocznych. To że raz brałaś i nic ci nie było, nie znaczy że teraz też będzie ok.
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 10:44   #2049
ANETA9113
Przyczajenie
 
Avatar ANETA9113
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Wiadomości: 3
Question Suplementy - łączenie

Witam.
Od tygodnia biorę trzy różne suplementy na włosy, skórę i paznokcie
konkretnie: DoppelHerz na włosy i paznokcie, Mega Krzem oraz Drożdże z bratkiem.
Czy są jakieś przeciwskazania do łączenia tych suplementów? może mi to zaszkodzić?
Dodam że biorę po jednej tabletce każdego rodzaju dziennie.
ANETA9113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 12:52   #2050
blaaszkaa
Przyczajenie
 
Avatar blaaszkaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 9
Sprawdzone "wspomagacze"?

Hej dziewczyny

Macie może jakieś sprawdzone wspomagacze odchudzające? Wszędzie w internecie reklamy garcyni kambodżańskiej czy jakoś tak.. Próbowała któraś? A może jesteście w stanie polecić cos innego?
blaaszkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 13:10   #2051
mariok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 49
Dot.: Sprawdzone "wspomagacze"?

Kiedyś próbowałam chromu i faktycznie mi pomógł dzięki niemu w dół poszło 25kg .Teraz po przerwie nie działa nie wiem dlaczego próbuję zgubić dalsze kg bez wspomagania.
mariok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 18:24   #2052
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

ja stosuję Therm Line Forte 2 kapsułki przed treningiem aby zwiększyć efekt treningu. Biorę na razie od tygodnia.
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 00:41   #2053
kingaa2407
Wtajemniczenie
 
Avatar kingaa2407
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 322
Dot.: diane 35+tabletki na odchudzanie

Dziewczyny, jak to jest z tym chromem? Jakie tabletki polecacie?
Bo jak do treningow umiem się zmusić i ćwiczę juz dość trochę, tak nie umiem się opanować w kwestii jedzenia. Czytałam, że chrom zmniejsz apetyt i chęć na słodycze.

Macie jakieś sprawdzone preparaty z chromem?
__________________
"Nie oczekuj od dnia tego, co mogą dać jedynie lata.
Ale nie zapominaj, że lata składają się z wielu dni, dlatego nie zmarnuj ani jednego dnia."


Zrzucamy kilogramy...
Dążymy do 60 kg.
kingaa2407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 21:30   #2054
Maninja
Raczkowanie
 
Avatar Maninja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 276
Dot.: diane 35+tabletki na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez kingaa2407 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak to jest z tym chromem? Jakie tabletki polecacie?
Bo jak do treningow umiem się zmusić i ćwiczę juz dość trochę, tak nie umiem się opanować w kwestii jedzenia. Czytałam, że chrom zmniejsz apetyt i chęć na słodycze.

Macie jakieś sprawdzone preparaty z chromem?

Brałam rożne preparaty z chromem i nic to nie dawało. W większości, tak jak u mnie, uzależnienie od słodyczy jest psychiczne bo kojarzy sie z nagroda i przyjemnością. Wiec żaden chrom tu nie pomoże :O


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Maninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:17   #2055
teoretycznie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 68
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Na mnie jedyny suplement jaki zadziałał to slimette , trafiłan na niego w tym artykule xxx. Mówię , że jedyny który zadziałał bo stosowałam naprawdę wiele środków , dziwne , że moja wątroba jeszcze funkcjonuje Ze slimette odchudzanie jest łatwiejsze , mam więcej energii do ćwiczeń , więc mogę ćwiczyć dłużej i bardziej efektownie , mam lepszy metabolizm a co najważniejsze szybciej chudnę

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-07-18 o 11:49 Powód: link
teoretycznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 20:06   #2056
malczik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 74
Dot.: Suplement diety - Który wybrać ? proszę o poradę

ja mam pewne doświadczenie w stosowaniu suplementów, trochę mi się odłożyło tłuszczyku przez jakiś czas piłam napary z zielonej kawy, ale jako że walory smakowe tego specyfiku są żadne, to przerzuciłam się na wyciąg z zielonej kawy w tabletkach. Jest naprawdę super, ma chyba z 600 mg wyciągu z zielonej kawy, poza tych dużo chromu, który ogranicza łaknienie, wyciąg z fasoli, opuncji figowej i inne cuda wianki pierwsze efekty są
malczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 22:59   #2057
Elisabeth_
Przyczajenie
 
Avatar Elisabeth_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Suplementy diety

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Proponuję przede wszystkim chodzić spać o odpowiedniej porze bo żadne suplementy nie zastąpią snu. Jeżeli nadal uczucie zmęczenia nie ustąpi to wybrać się do lekarza bo przyczyną może być choroba.
Może ekspertką nie jestem, ale miałam podobny przypadek - odczucia przewlekłego znużenia i okazało się (po wizycie u lekarza), że mam stan anemii. 2-3 tygodniowa kuracja pomogła i zaczęłam odzyskiwać siły. Lepiej tego nie bagatelizować.
Elisabeth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 19:18   #2058
RudaPantera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: WHITE lion TEA ? stosował ktos?

Stosuje ktoras z was teraz?szukam sprawdzonegovsprzedwcy bo ze strony panidoktor.pl mnie oszukali na kase
RudaPantera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 16:15   #2059
online24h
Przyczajenie
 
Avatar online24h
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Talking Tiny Tea Teatox YOUR TEA (28dni)

Witam serdecznie !
Czy ktoś próbował już tych herbatek ? Herbata robi furrorę w Stanach i nie tylko ja "spotkałam ją " na Instagram'ie .
Zamówiłam i dziś zaczęłam swój 28 dniowy detoks z Teatox .
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie bądź ma jakieś doświadczenia z chęcią będę dzielić się moimi na forum o ile ktoś dołączy TYmczasem idę zaparzyć 3 kubek Tiny Tea
online24h jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-31, 18:10   #2060
mija24
Raczkowanie
 
Avatar mija24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 414
Dot.: Tiny Tea Teatox YOUR TEA (28dni)

tania reklama herbatka cud akurat:ha haha:
__________________
dieta cud nic nie jeść i czekać na cud
wzrost - 175 i raczej już nie urosnę
01.03.2014r.- 89kg 01.08.2014r.- 80kg 12.08.2014r.- 78,5kg 26.08.2014r.-77kg
09.09.2014r. - 75kg 23.09.2014r. - 73kg


mija24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 20:29   #2061
gjuru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Lightbulb tabletki slimGREEN

witam witam !

moje zapytanie brzmi czy znacie specyfiki takie jak SLIMGREEN..dosłownie mówiąc tabletki CUD ! pozwoliły zgubić zbędne kilogramy bez efektu jojo przy odrobinie ćwiczeń (bieganie, fitnes, pływanie itd) ...obecnie ten suplement zmienił się na slimgreen trio i nie jest już taki dobry jak kiedyś !

podzielcie się swoimi tajnymi suplementami
gjuru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 01:21   #2062
faeton
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 29
Dot.: tabletki slimGREEN

Bez sensu, naciąganie na kasę to nic nie da, zamiast tego zastosuj dietę tłuszczową/ketonową, ogranicz węglowodany. Dieta jest prosta posiłek to:
- pół pieczonej piersi kurczaka
- 1/10 kostki masła
- 1/2 pomidora
- przyprawa do kurczaka wg uznania
- kurczaka rozdrabniamy na mniejsze kawałki i smażymy na na patelni z masłem i dodajemy przyprawę jak masło się wchłonie. Na tej diecie po pewnym czasie poczujesz się świetnie i zapomnisz o węglowodanach. Dodatkowo dieta stymuluje lipolizę i glukoneogenezę co powoduje naturalne ograniczenie ilości spożywanych kalorii i nie chodzisz na niej głodna jak na diecie wysoko węglowodanowej. Przy tym ZERO owoców, soków, napojów słodzonych CUKREM, cukru, pieczywa, ziemniaków, ryżu, makaronu, jogurtów, kefirów, mleka i wszystkiego co ma węglowodany i jest kaloryczne. Zamiast cukru słodzik.
faeton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:29   #2063
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Suplement diety - Który wybrać ? proszę o poradę

Cytat:
Napisane przez malczik Pokaż wiadomość
ja mam pewne doświadczenie w stosowaniu suplementów, trochę mi się odłożyło tłuszczyku przez jakiś czas piłam napary z zielonej kawy, ale jako że walory smakowe tego specyfiku są żadne, to przerzuciłam się na wyciąg z zielonej kawy w tabletkach. Jest naprawdę super, ma chyba z 600 mg wyciągu z zielonej kawy, poza tych dużo chromu, który ogranicza łaknienie, wyciąg z fasoli, opuncji figowej i inne cuda wianki pierwsze efekty są
a jaki to specyfik?
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 17:48   #2064
xNike
Przyczajenie
 
Avatar xNike
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
skrzyp, pokrzywa +herbatka ?

Witam. (nie bardzo wiem gdzie o to pytać, wiec jeśli to złe miejsce na takie pytanie - poprostu usuńcie pytanie )
Od jakiegoś czasu biorę DroVit, oraz suplementy Vitalisss (skrzyp polny oraz porzywa. Teraz moje pytanie:
Czy oprócz tego, mogę pić herbatę z pokrzywy ?
__________________
xNike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 14:07   #2065
sancza
Raczkowanie
 
Avatar sancza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!
Jestem obecnie w Tajlandi i jest tu wybor duzy tabletek do odchudzania miedzy innymi Lida oraz Lishou co cieszy sie duza popularnoscia w Azji. Jak chcecie moge chetnym kupic i wyslac (moge spiecialnie je wystawic na allegro abyscie mialy pewnosc ze nie chce zrobic przekretu) jak cos to piszcie do mnie kornelia.cometti@gmail.co m
sancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 14:30   #2066
haneczka28
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 166
Dot.: skrzyp, pokrzywa +herbatka ?

Ja pije taką herbatkę np http://www.bdsklep.pl/vitax-20x1-5g-...ziolowa,id-857
haneczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 13:08   #2067
Dziwactwo
Raczkowanie
 
Avatar Dziwactwo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Szczecin
Wiadomości: 238
GG do Dziwactwo
Dot.: skrzyp, pokrzywa +herbatka ?

Lepiej jest nie przesadzać. W suplementach najczęściej wystają ekstrakty, posiadające wyższe stężenie niż herbatki ziołowe. No i... z doświadczenia wiem, że umiar zawsze wypada najlepiej
Acz to tylko moje zdanie - nie słyszałam dotąd, aby istniały jakieś limity na ilość wypijanych naparów z pokrzywy.
__________________
Zaobserwowane na tym forum...
Dziwactwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 10:57   #2068
asik090
Przyczajenie
 
Avatar asik090
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Wink THERM LINE FORTE efekty

Witajcie nie potrafiłam odszukać dokładnie takiego postu a jak one były to z 2012 roku...
Od lipca 2014 roku z wagą 83,6 kg postanowiłam wziąć się w końcu za mój gruby tyłek i schudnąć, zakupiłam TL forte lecz wcześniej od czerwca zaczęłam dietę sporządzoną specjalnie pod moją osobę przez dietetyka. Schudłam 5 kg. w lipcu postanowiłam się wspomóc tabletkami ww razem z dietą. Dziś 19 sierpnia 2014 mogę się pochwalić że moje BMI w końcu wskazuję wagę idealną do mojego wzrostu ( chociaż powinna ona być jeszcze niższa i będzie ) na dzień dzisiejszy ważę 69,5 kg. Tabletki działają polecam je. Ale oczywiście trzeba nauczyć się odpowiednio odżywiać. Najlepsze jest to że nie ćwiczyłam!!!! Bo jestem po 1 zbyt leniwa a po 2 mam astmę i większość wysiłku odpada... Satysfakcja dla samej siebei z tego jak teraz wyglądam i reakcji innych osób jest niesamowita. I wzrok mojego męża jest również piorunujący. Chociaż syncio tęskni za moim poduszkowych brzusiem Pozdrawiam
asik090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 16:37   #2069
anim uk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Adipex

Witajcie .
wiem ze powiele swoje zapytanie , ale bardzo pilnie potrzebuje zaufanego sprzedawcy przyjaciela wielu kobiet nazwie w tytule. Jestem polka na stale mieszkajaca w UK I niestety co nie ktorzy nie chca wysylac tego leku do uk . Bardzo prosze wrecz blagam o kontakt na priv ... dziekuje M.
anim uk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 12:58   #2070
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Adipex

Przecież Adipexu nie dostaniesz w Pl z legalnego źródła. Nie dziwię się, że nikt ci nie chce tego wysłać.
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-11 19:07:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.