Dieta 3d chili - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-05, 07:58   #2461
Tarsylka
Przyczajenie
 
Avatar Tarsylka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Jolkafit Pokaż wiadomość
śniadanie to ty jedz przed wyjściem do pracy a przerwę to już miej na obiad.
Owszem, śniadanie to można zjeść w domu, ale jak na 20 min przerwie zjeść obiad, kiedy do dyspozycji ma się tylko krzesło i stolik. Musiałabym jeść dwa śniadania a obiad dopiero po 16:00...
Tarsylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 22:18   #2462
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Dieta 3d chili

zwaliłam dietę dziewczyny 4 dni u teściowej, potem konczenie pracy dyplomowej i... dupa ale jak tylko sie obronie wracam do niej cudowne wakacje z 3d chilii przede mną
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 07:59   #2463
miraż
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć dziewczyny
to ja również dopisuję się do grona dietowiczek
razem z mamą rozpoczęłyśmy tydzień temu w poniedziałek, mama trzyma się skrupulatnie, mnie poniósł weekendowy melanż ale już od dziś wracam na poprawne tory. Dziś miałyśmy pierwsze ważenie, moja waga startowa 80kg przy 165cm, dziś waga wskazała 76.5 u mamy było 75.9 przy 157cm a dziś 74.2 cieszymy się ogromnie, tym bardziej, że mama już po 60-tce wiec i metabolizm nie ten. Jeśli chodzi o ćwiczenia to jakoś czasu brak
miraż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 11:06   #2464
calawskowronkach
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Dieta 3d chili

Moim zdaniem, nie ma żadnej diety cud ani 3d chili, ani dukana, ani 1000kcal bo jest w tym wszystkim jeden szkopuł i tak i tak diety nie będzie się trzymać przez całe życie, więc po powrocie do normalnego odżywiania waga znów wróci, chyba że zrobimy to naprawdę z głową i rozwagą , powolutku powolutku dodając do naszej diety inne produkty.
calawskowronkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 11:07   #2465
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Tarsylka Pokaż wiadomość
Owszem, śniadanie to można zjeść w domu, ale jak na 20 min przerwie zjeść obiad, kiedy do dyspozycji ma się tylko krzesło i stolik. Musiałabym jeść dwa śniadania a obiad dopiero po 16:00...
Obiad możesz sobie przygotować i zapakować w pudełko, chyba, że koniecznie musisz mieć na ciepło... Ja bym wtedy jadła śniadania w domu, w pracy obie przekąski naraz, potem obiad i kolacje normalnie. Ale najlepszą opcją było by zabrać ten obiad do pracy
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 18:12   #2466
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
zwaliłam dietę dziewczyny 4 dni u teściowej, potem konczenie pracy dyplomowej i... dupa ale jak tylko sie obronie wracam do niej cudowne wakacje z 3d chilii przede mną
Ja przez weekend też trochę pogrzeszyłam. Kiedyś miałam takie podejście, że jak się trafi "skok w bok" czy to w diecie czy innych postanowieniach to od razu porażka i odpuszczałam ale teraz po prostu wyciągam wnioski, jeden wieczór zawalony wiosny nie czyni i od niedzieli byłam już na odpowiednim kursie :P
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 15:53   #2467
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez calawskowronkach Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, nie ma żadnej diety cud ani 3d chili, ani dukana, ani 1000kcal bo jest w tym wszystkim jeden szkopuł i tak i tak diety nie będzie się trzymać przez całe życie, więc po powrocie do normalnego odżywiania waga znów wróci, chyba że zrobimy to naprawdę z głową i rozwagą , powolutku powolutku dodając do naszej diety inne produkty.
Każdy rodzaj odżywiania jest pewnego rodzaju dietą. Jedni mają niezdrową dietę, inni zdrowszą itp. Oczywiście rozumiem o co Ci tutaj chodzi ale to nazewnictwo zawsze mnie denerwowało. Jeżeli ktoś jest na super restrykcyjnej diecie i sobie odpuści nagle i zacznie jeść co popadnie no to wiadomo, że dobrze nie będzie. Ale jak się ma fajnie skomponowaną dietę, która się nie nudzi i działa to będzie dobrze. Na mnie działa akurat 3D chili i to jest ważne bo jak widzę efekt to mnie to motywuje, a efekty są i bardzo mnie to cieszy
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 18:27   #2468
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
Ja przez weekend też trochę pogrzeszyłam. Kiedyś miałam takie podejście, że jak się trafi "skok w bok" czy to w diecie czy innych postanowieniach to od razu porażka i odpuszczałam ale teraz po prostu wyciągam wnioski, jeden wieczór zawalony wiosny nie czyni i od niedzieli byłam już na odpowiednim kursie :P
Ja robię tak, że po pierwsze nie myślę w sposób "na 100% wszystko musi być tiptop a jak zjem coś więcej to klęska", dopuszczam, że może mi się zdarzyć, że będzie na coś ochota (chociaż staram się żeby to nie był np. wielki tort:P) a jak już się przydarzy "grzeszek" to na następny dzień mała pokuta żeby jakoś wyrównać
__________________

Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 20:14   #2469
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
Ja przez weekend też trochę pogrzeszyłam. Kiedyś miałam takie podejście, że jak się trafi "skok w bok" czy to w diecie czy innych postanowieniach to od razu porażka i odpuszczałam ale teraz po prostu wyciągam wnioski, jeden wieczór zawalony wiosny nie czyni i od niedzieli byłam już na odpowiednim kursie :P
Niestety u mnie poszło po całości. I nie chodzi tu o obżeranie się słodyczami czy cokolwiek w tym temacie. Mam problemy z jedzeniem (zaburzenia żywienia ) i bardziej nie jadłam niż jadłam - co u mnie wcale nie powoduje utraty masy, wręcz przeciwnie . W sobotę mam wesele więc teraz przegnę w drugą stronę :/ ... Jeśli nie z jedzeniem, to na pewno nadrobię alkoholem, na weselu wódki nie odmawiam Ale od jutra znowu startuję z 3d. W sobotę jedynie kolacja będzie inna Do października cisnę
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 20:17   #2470
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Niestety u mnie poszło po całości. I nie chodzi tu o obżeranie się słodyczami czy cokolwiek w tym temacie. Mam problemy z jedzeniem (zaburzenia żywienia ) i bardziej nie jadłam niż jadłam - co u mnie wcale nie powoduje utraty masy, wręcz przeciwnie . W sobotę mam wesele więc teraz przegnę w drugą stronę :/ ... Jeśli nie z jedzeniem, to na pewno nadrobię alkoholem, na weselu wódki nie odmawiam Ale od jutra znowu startuję z 3d. W sobotę jedynie kolacja będzie inna Do października cisnę
Oj przykro mi, ale nie martw się zbytnio może nie będzie tak źle, jak wesele no to wiadomo ja będzie :P Grunt żeby na wesoło, moja teoria jest taka, że od trosk się tyje :P
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 21:01   #2471
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
Oj przykro mi, ale nie martw się zbytnio może nie będzie tak źle, jak wesele no to wiadomo ja będzie :P Grunt żeby na wesoło, moja teoria jest taka, że od trosk się tyje :P
od trosk i zbyt dużej ilości myślenia na pocieszenie powiem, że zaliczyłam dziś bieganie i skakankę
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 15:08   #2472
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta 3d chili

A ja na 18tą ide na trening boksu Pierwszy raz w życiu
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 20:33   #2473
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Jolkafit Pokaż wiadomość
A ja na 18tą ide na trening boksu Pierwszy raz w życiu
Ale nie zabijesz nikogo co? :P Ty też na tej dietce Jolka?
__________________

Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 17:35   #2474
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Sevestra Pokaż wiadomość
Ale nie zabijesz nikogo co? :P Ty też na tej dietce Jolka?
Nikt nie ucierpiał a i mi się za bardzo nie dostało. Powiem Wam, że super sprawa!!!
Nie jestem na dietce ale kapsułki biorę Ja nigdy nie potrafiłam być na jednej diecie, ale interesuje mnie temat bo z każdej (fajnej) wyciągam zawsze coś dla siebie
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 11:09   #2475
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Hej, w sobotę byłam u koleżanki na grillu no i nie owijając w bawełnę trochę (całkiem) sobie odpuściłam. Piwko, kiełbaska z grilla, chlebek z masełkiem czosnkowym... A dziś rano na wadze miałam -0,5kg. Nie, żebym narzekała :P ale nie rozumiem już kompletnie
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:36   #2476
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta 3d chili

Ja Ci się metabolizm nakręcił to jedna wpadka tak wiele nie zmieni spoko
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 15:11   #2477
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Lato jest, wiadomo, że się będą takie akcje trafiać :P Grunt żeby sobie na całego nie odpuścić bo jednak na plaży każdy gram widać dokładniej :P
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 17:13   #2478
PucyBut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć, mam pytanie odnośnie obiadku, chodzi o rybkę. W 3d chili piszą żeby piec w piekarniku ale ja nie mam dostępu do piekarnika teraz. Ostatnio robiłam na grillu u koleżanki to akurat pasowało :P Zastanawiam się czy pominąć dzień w ogóle, a rybkę znowu zrobić sobie jak wypadnie grill czy mogę troszkę tłuszczu dodać i na patelni zrobić?
PucyBut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 17:18   #2479
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez PucyBut Pokaż wiadomość
Cześć, mam pytanie odnośnie obiadku, chodzi o rybkę. W 3d chili piszą żeby piec w piekarniku ale ja nie mam dostępu do piekarnika teraz. Ostatnio robiłam na grillu u koleżanki to akurat pasowało :P Zastanawiam się czy pominąć dzień w ogóle, a rybkę znowu zrobić sobie jak wypadnie grill czy mogę troszkę tłuszczu dodać i na patelni zrobić?
Wg mnie jeżeli trzymałaś się dietki to sobie możesz co kilka dni pozwolić na jakieś małe odstępstwo a w tym przypadku jest naprawdę mało. Tylko smaż na czymś co ma wysoką temperaturę dymienia a nie na oleju słonecznikowym :P Z drugiej strony możliwość żeby sobie takie posiłki zostawiać na okazję grilla jest też fajna, bo Cie nie będzie nic korcić a rybka z grilla w folii aluminiowej bardzo dobra rzecz
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 17:21   #2480
PucyBut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dieta 3d chili

Może być na oliwce?? Byłam grzeczna i trzymam się diety, jedyne to czasem dni nie po kolei ale tu dziewczyny pisały, że można czasem
PucyBut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 17:29   #2481
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta 3d chili

Tak, oliwa może być. A jak sobie przerzucić dokładnie wątek, to zobaczysz, że dziewczyny na 3d chili większe grzechy popełniały i im to diety specjalnie nie zaburzyło więc spokojnie
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 11:39   #2482
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Ja polecam olej ryżowy, chyba najbezpieczniejszy do zdrowego smażenia
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 11:54   #2483
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dieta 3d chili

Hej dziewczyny, ja postanowiłam od soboty zacząć z tą dietką. W sumie schudłam już 20kg ale waga staneła i od stycznia stoje w miejscu i mam juz dość, muszę spróbować czegoś nowego. I tak na szybko jeśli możecie pochwalcie sie ile straciłyście kg - to takie motywujące))))
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:00   #2484
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez ratraska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja postanowiłam od soboty zacząć z tą dietką. W sumie schudłam już 20kg ale waga staneła i od stycznia stoje w miejscu i mam juz dość, muszę spróbować czegoś nowego. I tak na szybko jeśli możecie pochwalcie sie ile straciłyście kg - to takie motywujące))))
No hej, bardzo dobry wynik! Ja zaczęłam pod koniec stycznia ale w międzyczasie miałam mnóstwo różnych "okazji", przerw i wymówek. Mój plan na 3d chili był aby zrzucić 12kg więc to nie jest jakoś dużo. Udało mi się zrzucić łącznie prawie 10kg! W moim przypadku to naprawdę mega ale teraz z kolei poczułam wiatr w żaglach i plany zrobiły się ambitniejsze trochę W każdym razie to naprawdę działa, byle przeć do przodu i się nie zniechęcać

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

A tak jeszcze a'propos motywacji to polecam ten wpis http://sinbymannei.com/pl/stay-in-shape/ na mnie działa bardzo motywująca nie miałabym nic przeciwko żeby tak wyglądać
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 20:46   #2485
ratraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 29
Dot.: Dieta 3d chili

A jeszcze jedno pytanko dziewczyny bo dietę nabyłam bardzo dawno i nie pamiętam czy ona jest uzależnione od wagi czy wszyscy jedzą to samo np dzień pierwszy mam jogurtb200g, banan 200g, cynamon 5g
Też tak macie?
ratraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 21:40   #2486
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez ratraska Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno pytanko dziewczyny bo dietę nabyłam bardzo dawno i nie pamiętam czy ona jest uzależnione od wagi czy wszyscy jedzą to samo np dzień pierwszy mam jogurtb200g, banan 200g, cynamon 5g
Też tak macie?
Ja mam tak samo akurat, jeszcze herbata ze startym imbirem do tego
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 13:57   #2487
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez ratraska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja postanowiłam od soboty zacząć z tą dietką. W sumie schudłam już 20kg ale waga staneła i od stycznia stoje w miejscu i mam juz dość, muszę spróbować czegoś nowego. I tak na szybko jeśli możecie pochwalcie sie ile straciłyście kg - to takie motywujące))))
A ja jakieś 3kg ale dopiero od miesiąca stosuje 3d chili więc nie mam jeszcze osiągnięć na taką miarę. Dla mnie to i tak sukcesik i jestem zadowolona A nowych rzeczy zawsze warto próbować, daj znać jak Ci będzie szło
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 15:33   #2488
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta 3d chili

Gratulacje dziewczyny! Ja coś czuję, że w te wakacje mogę przybrać. Siedzenie w mieście w taką pogodę daje mi się już we znaki i zaczyna ogarniać mnie niechcic :P
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 12:53   #2489
Sevestra
Raczkowanie
 
Avatar Sevestra
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 139
Dot.: Dieta 3d chili

A ja sobie zaszalałam i kupiłam kapsułki i olej Dziś trzeci dzień na 3d chili, chcę sobie testowy miesiąc zrobić, tym bardziej, że i tak w planach na razie nic ciekawego nie mam. Zobaczymy jak to pójdzie, jak na razie jest spoko, pomysły proste bez egzotyki ale mi to pasuje bardzo, nie mam czasu na wydziwianie
__________________

Sevestra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 14:21   #2490
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Sevestra Pokaż wiadomość
A ja sobie zaszalałam i kupiłam kapsułki i olej Dziś trzeci dzień na 3d chili, chcę sobie testowy miesiąc zrobić, tym bardziej, że i tak w planach na razie nic ciekawego nie mam. Zobaczymy jak to pójdzie, jak na razie jest spoko, pomysły proste bez egzotyki ale mi to pasuje bardzo, nie mam czasu na wydziwianie
Super , Ty pierwszy raz na tej dietce? Jak wrażenia?
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.