nastoletni seks bez zobowiązań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-15, 13:22   #1
annie_666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30

nastoletni seks bez zobowiązań


jest wiele wątków nt seksu bez zobowiązań. ogólnie jest on akceptowany w społeczeństwie, tylko że przeważnie dotyczy osób dorosłych.

a co jeśli za taki seks biorą się osoby w wieku 13-18 lat ? jak u dorosłej koleżanki/siostry to się akceptuje, to jaki stosunek ma się do swojego dziecka, które chce iść na takie układy ?
czy to jest dobre, bo można tak poznać siebie, korzystać w ten sposób z życia. czy raczej lepiej w takim wieku trzymać się z daleka od seksu bez zobowiązań, z sypianiem z wieloma partnerami ?

jestem ciekawa Waszych opinii.

oczywiście wątek nie tyczy się tylko dziewczyn, ale również i chłopców.
annie_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:12   #2
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez annie_666 Pokaż wiadomość
jest wiele wątków nt seksu bez zobowiązań. ogólnie jest on akceptowany w społeczeństwie, tylko że przeważnie dotyczy osób dorosłych.

a co jeśli za taki seks biorą się osoby w wieku 13-18 lat ? jak u dorosłej koleżanki/siostry to się akceptuje, to jaki stosunek ma się do swojego dziecka, które chce iść na takie układy ?
czy to jest dobre, bo można tak poznać siebie, korzystać w ten sposób z życia. czy raczej lepiej w takim wieku trzymać się z daleka od seksu bez zobowiązań, z sypianiem z wieloma partnerami ?

jestem ciekawa Waszych opinii.

oczywiście wątek nie tyczy się tylko dziewczyn, ale również i chłopców.
nie akceptuje seksu bez zobowiązań niezależnie od wieku partnerów bo sam seks jest zobowiązaniem. Dbasz o swoje zdrowie, o zadowolenie swoje i partnera, możesz się zakochać i nie poradzisz sobie z odrzuceniem, partnerzy mogą wpaść i mieć dziecko (kwestia światopoglądowa czy skrobanka czy urodzenie, czy wychowanie).

Nastolatki uprawiają seks i jest to normalne ale lepiej jak jest on poprzedzony etapem zauroczenia, trzymania się za rękę, poznawania się. A w tym wieku seks bez zobowiązań może emocjonalnie spustoszyć (szczególnie jak trafi się na dorosłego który chce nastolatka/kę wykorzystać)

201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:36   #3
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Wg mnie taki seks jest bezsensu, bo człowiek ma jednak emocje i uczucia. Łatwo się zadurzyć w kimś mimo, że relacja ma być tylko skierowana na seks, cierpieć potem z braku zaangażowania emocjonalnego drugiej strony.

Poza tym kwestie wpadki. Mężczyzna widzi takie seks-randki jako super atrakcyjne i zawsze może się wypiąć potem na ciężarną kobietę (chyba że dowiedzie taka kobieta swojego w sądzie, a niektóre tego nie robią). Kobieta ma gorzej, bo może zostać sama z dzieckiem, a to wiąże się z wielkimi kosztami, no chyba, że jesteś bez sumienia i mimo świadomej decyzji o seks-randkach to ciąże usuwasz. Nigdy nie byłam w ciąży, ale widząc swoje reakcje przed miesiączką (duże zapotrzebowanie na wyrażanie mi uczuć, przytulanie itp.) uważam, że kobieta ciężarna ma takie reakcje spotęgowane kilkunastu-krotnie, co może wyniszczać psychicznie.

Jeśli chodzi o wiek to będąc osobą niepełnoletnią to konsekwencje spadają na rodziców z reguły, a ich zaangażowanie w sprawę może być bardzo nieprzyjemne.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:38   #4
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez annie_666 Pokaż wiadomość
jest wiele wątków nt seksu bez zobowiązań. ogólnie jest on akceptowany w społeczeństwie, tylko że przeważnie dotyczy osób dorosłych.

a co jeśli za taki seks biorą się osoby w wieku 13-18 lat ? jak u dorosłej koleżanki/siostry to się akceptuje, to jaki stosunek ma się do swojego dziecka, które chce iść na takie układy ?
czy to jest dobre, bo można tak poznać siebie, korzystać w ten sposób z życia. czy raczej lepiej w takim wieku trzymać się z daleka od seksu bez zobowiązań, z sypianiem z wieloma partnerami ?

jestem ciekawa Waszych opinii.

oczywiście wątek nie tyczy się tylko dziewczyn, ale również i chłopców.
To zależy od tego, na ile emocjonalnie dojrzała i świadoma siebie oraz konsekwencji jest taka młoda osoba. U mnie w domu o seksie, uczuciach itd mówiło się otwarcie odkąd pamiętam. Dlatego wiedziałam doskonale, co robię, a gdybym nie wiedziała, to mogłam śmiało, bez skrępowania walić do starych albo zaprzyjaźnionego lekarza. Mi eksperymentowanie w młodym wieku nie zaszkodziło, ale tylko i wyłącznie z wyżej wymienionych powodów. Wiem, że dla moich rówieśników takie przygody mogłyby się wówczas zakończyć nieprzyjemnymi doświadczeniami, bo byli na innym etapie rozwoju, niż ja i nie mieli ani potrzebnej wiedzy, ani wsparcia w rodzicach. A chęci były. No i oczywiście zależy, KOGO ma taki młody człowiek za partnera do niezobowiązujących zabaw. Ja wybierałam zawsze osoby starsze ode mnie, dojrzalsze i odpowiedzialne. Bo ponosić odpowiedzialność za samego siebie w młodym wieku to wyzwanie, a co dopiero za drugą osobę, za jej uczucia na przykład (bo może się zakochać). Moim zdaniem młody człowiek decydujący się na niezobowiązujący seks powinien wcześniej o tym pogadać z kimś bardziej doświadczonym, rodzicem, ciotką, starszą siostrą, z kimkolwiek, komu ufa i kogo uważa za rozsądnego. Bo to może być przygoda życia, ale równie dobrze trauma i rozczarowanie (o ewentualnej ciąży/chorobie nawet nie wspominam, to dotyczy też dorosłych).
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.

Edytowane przez psycho_social
Czas edycji: 2014-07-15 o 14:40
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:51   #5
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Moim zdaniem seks bez zobowiązań jest dla płytkich emocjonalnie osób, nastolatki mają z reguły tzw. burzę emocjonalną. Tak czy siak nie akceptuję tego u dorosłych, więc u nastolatków którym może to popsuć psychikę - tym bardziej.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:56   #6
annie_666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

pytam, bo na innym forum wypowiedziała się dziewczyna 21letnia, że od 4 lat była zwolenniczką seksu bez zobowiązań - ok, ja nie neguję tego, co kto w łóżku robi. dziewczyna pisała, że miała świadomość chorób, ciąży. że sie zabezpieczała - ok. ale, gdy pisała dlaczego na to się na to zdecydowała, jej odpowiedzi jakoś niezbyt dały mi poczucie, że serio była dojrzała. "miałam chcice, więc sie ostro bzykałam". nie pisała nic o np. mastbacji, bo moim zdaniem od tego powinno się zacząć.

psycho_social a ile miałaś lat jak zaczęłaś eksperymenty ? jeśli wolno zapytać
annie_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 15:02   #7
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez annie_666 Pokaż wiadomość
pytam, bo na innym forum wypowiedziała się dziewczyna 21letnia, że od 4 lat była zwolenniczką seksu bez zobowiązań - ok, ja nie neguję tego, co kto w łóżku robi. Dziewczyna pisała, że miała świadomość chorób, ciąży. że sie zabezpieczała - ok. Ale, gdy pisała dlaczego na to się na to zdecydowała, jej odpowiedzi jakoś niezbyt dały mi poczucie, że serio była dojrzała. "miałam chcice, więc sie ostro bzykałam". Nie pisała nic o np. Mastbacji, bo moim zdaniem od tego powinno się zacząć.

Psycho_social a ile miałaś lat jak zaczęłaś eksperymenty ? Jeśli wolno zapytać
16
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 15:16   #8
annie_666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

wśród moich znajomych jest kilka osób, które wcześnie zaczęły współżycie, które również zaczęły od seksu bez zobowiązań. ale w ich "historii życia" jest wiele zdrad (mamy po 20lat). nie twierdzę, że każdą osobe taki seks popycha do zdrady, bo i wsród cnotek (bez obrazy) to ma miejsce. ja po prostu widzę na przykładzie moich xnajomych, że oddzielanie seksu od uczuć niezbyt jest dobre. widziałam jaki stosunek oni mają: czuje pożądanie eięc ide do łóżka. bez sympatii, może i bez zaufania. i na przykładzie jednej znajomej: wyszalała sie, znalazła partnera ok 30letniego. była z nim długo. zaszła w ciąże, ale z innym. bo ledwo co sie pokłócili, poszłq do łóżka z innym. mimo, że nadal była ze swoim partnerem..

pewnie niektórzy stwierdzą, że mam dziwne myślenie na ten temat. ja nic nie mam do seksu bez zobowiązań (pod warunkiem, że każda str wie co robi), jeśli jest choćby sympatia i ZAUFANIE do drugiej str.
annie_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 15:27   #9
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez annie_666 Pokaż wiadomość
wśród moich znajomych jest kilka osób, które wcześnie zaczęły współżycie, które również zaczęły od seksu bez zobowiązań. ale w ich "historii życia" jest wiele zdrad (mamy po 20lat). nie twierdzę, że każdą osobe taki seks popycha do zdrady, bo i wsród cnotek (bez obrazy) to ma miejsce. ja po prostu widzę na przykładzie moich xnajomych, że oddzielanie seksu od uczuć niezbyt jest dobre. widziałam jaki stosunek oni mają: czuje pożądanie eięc ide do łóżka. bez sympatii, może i bez zaufania. i na przykładzie jednej znajomej: wyszalała sie, znalazła partnera ok 30letniego. była z nim długo. zaszła w ciąże, ale z innym. bo ledwo co sie pokłócili, poszłq do łóżka z innym. mimo, że nadal była ze swoim partnerem..

pewnie niektórzy stwierdzą, że mam dziwne myślenie na ten temat. ja nic nie mam do seksu bez zobowiązań (pod warunkiem, że każda str wie co robi), jeśli jest choćby sympatia i ZAUFANIE do drugiej str.
Pewnie! Sama nie wyobrażam sobie iść do łóżka z zupełnie przypadkową, właściwie nieznaną mi osobą, wobec której nie żywię choćby cienia sympatii i nie mam pewności, że wie co robi. Nigdy mi się to nie zdarzyło. A co do zdrad, również nie zdradzałam i nie zdradzam, ALE podobnie jak Ty widzę tę tendencję u znajomych prowadzących bardzo hmm "towarzyski" tryb życia. Odnośnie oddzielania uczuć od seksu, to przyznam, że jest to na dłuższą metę ryzykowne. Może wyjałowić człowieka.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 15:38   #10
annie_666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

dokładnie ! co prawda, nie jestem idealną osobą, by wypowiadać się w tematach seksu, bo mam tylko masturbacje za sobą. ale temat seksu bez zobowiązań zaczął mnie bardziej interesować bo.. pod koniec podstawówki/początek gimnazjum miałam już wielką ochote, żeby spróbować. ale partnera brak, a kumpel ówcześnie lat 18, był napalonym, niedojrzałym synkiem (był z jedną dziewczyną, bo chciał sprawdzić czy mu da..). stwierdziłam: ok, może w szkole średniej kogoś poznam, no ale lipa.. i praktycznie ponad 5 lat hamuje się. masturbacja przestała mi już dawno dawać pełnie satysfakcji.
no i przy takich moich kontemplacjach zaczęłam zwracać uwagę na to, co moi znajomi mówią o swoich razach i lekko sie przeraziłam. bo ja w sumie nie jestem jeszcze gotowa na związek, a seksu chce. ale nie wyobrażam chwytać się pierwszego chętnego z brzegu.. który mi się TYLKO podoba..
annie_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 15:49   #11
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez annie_666 Pokaż wiadomość
dokładnie ! co prawda, nie jestem idealną osobą, by wypowiadać się w tematach seksu, bo mam tylko masturbacje za sobą. ale temat seksu bez zobowiązań zaczął mnie bardziej interesować bo.. pod koniec podstawówki/początek gimnazjum miałam już wielką ochote, żeby spróbować. ale partnera brak, a kumpel ówcześnie lat 18, był napalonym, niedojrzałym synkiem (był z jedną dziewczyną, bo chciał sprawdzić czy mu da..). stwierdziłam: ok, może w szkole średniej kogoś poznam, no ale lipa.. i praktycznie ponad 5 lat hamuje się. masturbacja przestała mi już dawno dawać pełnie satysfakcji.
no i przy takich moich kontemplacjach zaczęłam zwracać uwagę na to, co moi znajomi mówią o swoich razach i lekko sie przeraziłam. bo ja w sumie nie jestem jeszcze gotowa na związek, a seksu chce. ale nie wyobrażam chwytać się pierwszego chętnego z brzegu.. który mi się TYLKO podoba..
Więc nie rób nic wbrew sobie. Skoro dopiero masz przed sobą pierwszy raz i podchodzisz do spraw seksu w taki sposób jak opisałaś (tzn. ma dla Ciebie duże znaczenie choćby minimalna więź emocjonalna, chociażby sympatia), to raczej nie warto ryzykować nieprzyjemnych wspomnień. Prędzej, czy później spotkasz kogoś Możesz jakoś to przyśpieszyć, np. poznając więcej nowych osób, w tym potencjalnych kandydatów
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-15, 15:59   #12
annie_666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Więc nie rób nic wbrew sobie. Skoro dopiero masz przed sobą pierwszy raz i podchodzisz do spraw seksu w taki sposób jak opisałaś (tzn. ma dla Ciebie duże znaczenie choćby minimalna więź emocjonalna, chociażby sympatia), to raczej nie warto ryzykować nieprzyjemnych wspomnień. Prędzej, czy później spotkasz kogoś Możesz jakoś to przyśpieszyć, np. poznając więcej nowych osób, w tym potencjalnych kandydatów
nie mam zamiaru iść z ledwo poznanym chce po prostu poznać spoko faceta, z którym będe umiała pogadać (nie zawsze mi to wychodzi ). no i który się "podejmie" tego. czas kogoś poznać
annie_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 17:05   #13
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem seks bez zobowiązań jest dla płytkich emocjonalnie osób, nastolatki mają z reguły tzw. burzę emocjonalną. Tak czy siak nie akceptuję tego u dorosłych, więc u nastolatków którym może to popsuć psychikę - tym bardziej.
Oj, zdziwiłabyś się

No i jest różnica między (dorosłą) osobą, pewną siebie, swojego ciała i żądz, często mającą luźne podejście do życia (co nie oznacza,że jest płytka emocjonalnie: odwrotnie, te osoby, które znam, są zwykle blisko związane ze sztuką, i to one oddają się przyjemnościom cielesnym bez zobowiązań) a dziunią z dyskoteki, która myśli tylko o gorących facetach, kasie, imprezach i malowaniu paznokci

ups, zapomniałam dodać: nastoletni seks bez zobowiązań potępiam. Kategorycznie. To krzywdzi i rujnuje psychikę młodych osób, które powinny przejść okres zafascynowania, zakochania, trzymania się za ręce, całowania itp. Jaki seks bez zobowiązań???

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-07-15 o 17:07
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 17:54   #14
annie_666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

może lepiej jak same Panie przeczytacie
wypowiedzi WitchQueen, o nie mi chodzi: http://www.netkobiety.pl/t62064.html
annie_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 08:49   #15
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

W wieku 13-18 lat nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań.
Po prostu zobowiązania są mamusi i tatusia, bo to oni zapłacą, zdezorganizują sobie zycie i poniosą konsekwencje wpadki, chorób przenoszonych drogą płciową, urazy na psychice małoletniej córeczki...
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 09:14   #16
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Tak jak większość Wizażanek w tym wątku też jestem na nie. Powiedzcie mi ile jest dojrzałych nastolatek? To jakieś promile całej gimbazy. Seks bez zobowiązań to jednak jest zabawa dla pełnoletnich... i nie wmawiajcie, że "macie 14 lat i jesteście gotowe na seks", bo przed Wami mimo wszystko długa droga.
Jeśli chodzi o osoby z liceum to toleruję to, że uprawiają seks... pod warunkiem, że wiedzą, że istnieje coś takiego jak antykoncepcja i nie robią tego w toi toi-u na koncercie z nowo poznanym człowiekiem...
Ale gimnazjaliści... błagam Was. To jest jakieś kosmiczne nieporozumienie, że 13-latki idą do łóżka (i uprawiają seks). Nie, nie i jeszcze raz nie. Już nawet nie chce mi się podawać tej całej listy powodów dlaczego jestem na nie. Niech szanowne 14-latki zamiast na wagary pójdą na lekcje biologii i pouczą się o układzie rozrodczym, żeby potem nie było na Wizażu kolejnego wątku w stylu "wytarłam się ręcznikiem chłopaka-czy mogę być w ciąży", bo już nieraz uśmiałam się czytając pewne wątki...
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 15:57   #17
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Jestem na NIE. Co więcej, uwazam, ze to nienormalne.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 19:16   #18
Piotr150891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 88
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

W końcu wypowie się tu facet. Sam nie popieram seksu bez zobowiązań, zwłaszcza w tak młodym wieku. No i jak ktoś wspomniał wcześniej seks już jest samym zobowiązaniem w pewnym sensie. Był też poruszony temat seksu z obcą osobą i znajomym. Jak ja uważam:

Dziewczyna/partnerka - seks obowiązkowo, oczywista oczywistość.

Przyjaciółka - możecie się zdziwić ale wierzę w przyjaźń damsko-męską. Wiadomo to nie to samo co przyjaźń M/M lub K/K ale możliwa. Przyjaźń M+K to dla mnie prawie jak związek tylko z pewnymi różnicami. Jedną z nich jest na pewno seks (a właściwie brak). Nie wyobraziłbym sobie kochania się z przyjaciółką. Bo to oznaczałoby już z automatu wyższy poziom relacji.

Dobra koleżanka/kumpela - jw.

Dalsza znajoma - co ciekawe tutaj nie miałbym już takich wielkich oporów. Np. potencjalny trójkąt byłby możliwy dla mnie tylko z moją dziewczyną i jakąś znajomą znajomych. Ale nie z przyjaciółką/kumpelą.

Ktoś obcy - odpada. Jeszcze syf się złapie...

I pomimo tego co napisałem w przedostatnim punkcie - bo to tylko jedna z wielu fantazji - nie lubię tzw. sex-friendshipu. Pewnie nazwiecie mnie dinozaurem ale nie mógłbym uprawiać seksu z kimś kogo bym nie kochał.
Piotr150891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 11:39   #19
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Ja przestaję wierzyć z przyjaźń damsko-męską, bo ostatnio mój "kolega" zaczął się do mnie dobierać. Dostał po łapach, teraz się nie odzywa. Fajny kolega.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-19, 17:34   #20
Piotr150891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 88
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja przestaję wierzyć z przyjaźń damsko-męską, bo ostatnio mój "kolega" zaczął się do mnie dobierać. Dostał po łapach, teraz się nie odzywa. Fajny kolega.
Niestety trafiają się tacy "koledzy"... :/
Piotr150891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 22:03   #21
Shebeauty
Raczkowanie
 
Avatar Shebeauty
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 225
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak seks bez zobowiązań, ponieważ zawsze może trafić się sytuacja ,w której kobieta może zajść w ciąże, więc biorąc się za seks musisz o tym pamiętać,że są tego pewne konsekwencje.
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca.
Ono wie wszystko.
.


Razem od 13.01.2010r
Prawo jazdy 26.06.2012r.


małe wielkie nieszczęścia potrzebne do szczęścia
Shebeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 11:59   #22
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez Piotr150891 Pokaż wiadomość
W końcu wypowie się tu facet. Sam nie popieram seksu bez zobowiązań, zwłaszcza w tak młodym wieku. No i jak ktoś wspomniał wcześniej seks już jest samym zobowiązaniem w pewnym sensie. Był też poruszony temat seksu z obcą osobą i znajomym. Jak ja uważam:

Dziewczyna/partnerka - seks obowiązkowo, oczywista oczywistość.

Przyjaciółka - możecie się zdziwić ale wierzę w przyjaźń damsko-męską. Wiadomo to nie to samo co przyjaźń M/M lub K/K ale możliwa. Przyjaźń M+K to dla mnie prawie jak związek tylko z pewnymi różnicami. Jedną z nich jest na pewno seks (a właściwie brak). Nie wyobraziłbym sobie kochania się z przyjaciółką. Bo to oznaczałoby już z automatu wyższy poziom relacji.

Dobra koleżanka/kumpela - jw.

Dalsza znajoma - co ciekawe tutaj nie miałbym już takich wielkich oporów. Np. potencjalny trójkąt byłby możliwy dla mnie tylko z moją dziewczyną i jakąś znajomą znajomych. Ale nie z przyjaciółką/kumpelą.

Ktoś obcy - odpada. Jeszcze syf się złapie...

I pomimo tego co napisałem w przedostatnim punkcie - bo to tylko jedna z wielu fantazji - nie lubię tzw. sex-friendshipu. Pewnie nazwiecie mnie dinozaurem ale nie mógłbym uprawiać seksu z kimś kogo bym nie kochał.

a z kumplem/kolegą? Seks w trójkącie byłby możliwy?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 13:55   #23
Piotr150891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 88
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
a z kumplem/kolegą? Seks w trójkącie byłby możliwy?
2M + 1K ? Nigdy! Jestem 100% hetero i brzydzi mnie wszelki gejowski kontakt.
Piotr150891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 23:54   #24
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez annie_666 Pokaż wiadomość
nie pisała nic o np. mastbacji, bo moim zdaniem od tego powinno się zacząć.
Zapewne zaczęła od tego i po jakimś czasie przestało jej to wystarczać.

Seks ogólnie u 13-15 latków potępiam, dla mnie to pod patologię podchodzi, a już szczególnie seks dla czystej zabawy, chęci zaimponowania itp.
Ja sama zaczęłam w wieku 17 lat, były jakieś uczucia, zakochanie, ale nie miłość, nie było wielkiego przywiązania. Później też był seks z nie-partnerami. Nie skrzywiło mnie to w żaden sposób, ale ja też nie należę do kochliwych, nie utożsamiam seksu z wielką miłością, nie dorabiam do tego ideologii. Natomiast w związku nie mam problemów z dochowaniem wierności, nie ciągnie mnie do innym, widzę korelacji między seksem bez uczuć a wiernością w związku- przynajmniej w moim przypadku, bo nie zagłębiałam się, jak to wygląda u innych, w każdym razie nie oceniam w ten sposób innych ludzi, bo sama po sobie wiem, że jedno z drugim niekoniecznie musi mieć coś wspólnego.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 08:53   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez Piotr150891 Pokaż wiadomość
2M + 1K ? Nigdy! Jestem 100% hetero i brzydzi mnie wszelki gejowski kontakt.
Dlaczego gejowski? Może bi?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 22:00   #26
Piotr150891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 88
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Dlaczego gejowski? Może bi?
Haha - gejowski w kontekście konkretnej czynności (facet obcujący z facetem lub obok) a nie ogólnie orientacji.
Piotr150891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 09:35   #27
budynczekoladowy1313
Raczkowanie
 
Avatar budynczekoladowy1313
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 42
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Popieram sex bez zobowiazan ale nie u dzieci ktore tak naprawde nie wiedza z tym to sie wiaze. Sama weszlam w taki uklad majac 18 lat i trwa to prawie 3 lata jednak mam pewnosc ze w razie wpadki dziecko bedzie mialo tatusia ktory sie do niego przyzna. Wszystko z rozwaga i przy odpowiednim postrzeganiu sprawy. Z drugiej strony lepsze to niz puszczanie sie na lewo i prawo
__________________
"Wciąż opowiadam ludziom, że jestem w ciąży.
Oni mówią, jak to zrobiłaś, co bierzesz?
A ja mówię, że wypiłam butelkę porto, zapaliłam kilka fajek i przeleciałam obcego faceta,, - Sarah Kane
budynczekoladowy1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 17:00   #28
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

Cytat:
Napisane przez budynczekoladowy1313 Pokaż wiadomość
Popieram sex bez zobowiazan ale nie u dzieci ktore tak naprawde nie wiedza z tym to sie wiaze. Sama weszlam w taki uklad majac 18 lat i trwa to prawie 3 lata jednak mam pewnosc ze w razie wpadki dziecko bedzie mialo tatusia ktory sie do niego przyzna. Wszystko z rozwaga i przy odpowiednim postrzeganiu sprawy. Z drugiej strony lepsze to niz puszczanie sie na lewo i prawo
No tak, mniejsze zło.
Jeśli chodzi o względy zdrowotne to lepiej a poza tym - to samo. Tylko mniej wrażeń przy ciągle jednym i tym samym facecie.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 17:48   #29
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: nastoletni seks bez zobowiązań

13 lat i seks??? w wieku 13 lat to ja jeszcze okresu nie mialam ...
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-24 18:48:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.