Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2 - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: --
- 0 0%
- 0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-17, 23:12   #3661
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Cool Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
ja ostatnio chorowałam na angine i okres mi sie spóźnił o tydzień Wiec glowa do gory
Edit23 miałaś rację, jednak choroba spowodowała dosyć duże opóźnienie w cyklu. Dziś jestem szczęśliwą lub mniej szczęśliwą posiadaczką @ pozdrawiam
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 06:58   #3662
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Dziewczyny, ja mam troszkę inne pytanie, ale związane z tematem @.
No więc od 2 dni mam @, ale jakaś dziwna bo strasznie skąpa. W dzień mało co, a w nocy wcale ....Jest gorąco, czy to może być powodem? Nigdy czegoś takiego nie miałam, teoretycznie wszystko jest ok (po niedawnym badaniu u gina) ale troszkę mnie to martwi. Może coś doradzicie co zrobić, żeby się unormowało?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 08:03   #3663
malgosiag19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

ja tez mam problem powiedzcie mi jakie jest prawodpodobienstwo ze moge byc w ciazy skoro zapomnialam wziasc tabletek (novynette) i wziełam ja dopiero po 22h;/ była to 5 tabletka z opakowania a w ogole tabletki biore ponad 1,5 roku a poza tym tego samnego dnia kiedy zapomnialam wziasc wspołzyłam ze swoim chłopakiem i nie wiem juz co mam myslec...mam nadzieje ze mamusia nie zostane...
malgosiag19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 08:17   #3664
malgosiag19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 30
Dot.: zapomniałam tabletki, czy martwic się o ciążę??

ja tez własnie mam problem! bo od 1,5 roku biore tabletki i zawsze brałam o tej samej porze no i stalo sie tak ze zapomnialam wziasc 5 tabletki a na dodatek nie miałam ich przy sobie i mogłam wziasc ja dopiero po 22 h;/wiec jak tylko wrociłąm do domu wziełam ta zapomniana a potem o zwykłej porze nastepna.. poza tym kochalam sie w tym dniu kiedy zapomnialam wziasc tylko ze wczesniej i nie wiem jakie jest prawdopodobienstwo ze moge byc mama.. mam nadzieje ze nikłe..
malgosiag19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 08:39   #3665
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: zapomniałam tabletki, czy martwic się o ciążę??

Dziewczyny!! Ustawcie sobie komórki z przypomnieniem a tabletki miejcie zawsze przy sobie. Ta metoda antykoncepcji wymaga niestety systematyczności i odpowiedzialności.
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 09:32   #3666
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Prawdopodobieństwo jest, bo zapomnienie w pierwszym tyg. działa "wstecz", czyli jeśli uprawiałaś seks w tygodniu przed zapomnieniem, to te stosunki też nie były do końca bezpieczne. Ja bym się skontaktowała ze swoim ginekologiem na Twoim miejscu.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 12:45   #3667
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam troszkę inne pytanie, ale związane z tematem @.
No więc od 2 dni mam @, ale jakaś dziwna bo strasznie skąpa. W dzień mało co, a w nocy wcale ....Jest gorąco, czy to może być powodem? Nigdy czegoś takiego nie miałam, teoretycznie wszystko jest ok (po niedawnym badaniu u gina) ale troszkę mnie to martwi. Może coś doradzicie co zrobić, żeby się unormowało?
Najprawdopodobniej Twój organizm tak jak i przeciętnego człowieczka poprostu nie wyrabia przy tych upałach. Każdego typu osłabienie organizmu może spowodowac przesunięcie albo osłabienie okresu. Nie masz czym się przejmowac, ja w takich sytuacjach tylko się cieszyłam że mniej cierpie i mniej wydam na podpaski
korin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 12:49   #3668
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
Najprawdopodobniej Twój organizm tak jak i przeciętnego człowieczka poprostu nie wyrabia przy tych upałach. Każdego typu osłabienie organizmu może spowodowac przesunięcie albo osłabienie okresu. Nie masz czym się przejmowac, ja w takich sytuacjach tylko się cieszyłam że mniej cierpie i mniej wydam na podpaski
Cieszyłam się rano ... teraz chyba mój organizm nadrabia stracony czas ;>
Wygląda na to, że to przez tą pogodę
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 14:06   #3669
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

No właśnie ja chyba jestem kolejnym przykładem na to, że upały wykańczają :P Bo czekam na krwawienie z odstawienia i nic - a to nie ciąża, bo nie ma powodu - z musu podwójne zabezpieczenie - żadnego problemu z nim w tzw. "międzyczasie", więc luz Ale ja ogólnie źle znoszę słońce i upały, więc to pewnie dlatego
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 14:59   #3670
n.ik.a
Zadomowienie
 
Avatar n.ik.a
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: miasto - wieś
Wiadomości: 1 279
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Syntagma, przeczytałam kilka razy ale dawno...teraz jak zaczynam opakowanie to ulotka ląduje od razu w koszu (nie kolekcjonuję ich)...zresztą po co, tu tyle dobrze poinformowanych wizażystek
A pyt. już nie aktualne, dziś byłam u mojej ginekolog...i luz, wszystko już wiem))
n.ik.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 15:45   #3671
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez n.ik.a Pokaż wiadomość
Syntagma, przeczytałam kilka razy ale dawno...teraz jak zaczynam opakowanie to ulotka ląduje od razu w koszu (nie kolekcjonuję ich)...zresztą po co, tu tyle dobrze poinformowanych wizażystek
A pyt. już nie aktualne, dziś byłam u mojej ginekolog...i luz, wszystko już wiem))
To zachowaj sobie jedna ulotke na stale.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 19:13   #3672
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

dziewczyny proszę powiedzcie czy mogę być w ciąży. Dwunastego dnia cyklu pękła nam prezerwatywa,po17godzinac h wzięłam postinor.Mój cykl trwa28-30dni. Teraz mam osiemnasty dzień i nie ciągle biegam do toalety bo chce mi sie siusiu a ponoc wiele kobiet tak ma na początku ciąży.Jestem przerażona. Nie mogę mieć teraz dziecka. Cz jak robie jutro test to nie będzie za wcześnie?
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 21:41   #3673
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez neseczka Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę powiedzcie czy mogę być w ciąży. Dwunastego dnia cyklu pękła nam prezerwatywa,po17godzinac h wzięłam postinor.Mój cykl trwa28-30dni. Teraz mam osiemnasty dzień i nie ciągle biegam do toalety bo chce mi sie siusiu a ponoc wiele kobiet tak ma na początku ciąży.Jestem przerażona. Nie mogę mieć teraz dziecka. Cz jak robie jutro test to nie będzie za wcześnie?
wydaje mi sie ze na test jest jeszcze za wczesnie uspokoj sie i czekaj cierpliwie na okres a test zrob po 14 dniach od stosunku
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 21:44   #3674
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

ale ponoc płytkowy mozna po6dniach?nie mam racji?
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-18, 23:20   #3675
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

po 6 dniach od zapłodnienia. nie od stosunku.
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 00:07   #3676
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Dlatego robienie testu wcześniej niż 14 dni od stosunku nie ma sensu, bo i tak ciąży raczej nie wykryje. Ale skoro wziełaś postinor, to nie panikuj tak w końcu po coś on jest.
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 00:18   #3677
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

po cos jest ale 1 Wizażanka,ktora tu pisala zaszla w ciaze mimo ,ze zazyla 5 h po.

strasze,wiem
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 08:10   #3678
May87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez neseczka Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę powiedzcie czy mogę być w ciąży. Dwunastego dnia cyklu pękła nam prezerwatywa,po17godzinac h wzięłam postinor.Mój cykl trwa28-30dni. Teraz mam osiemnasty dzień i nie ciągle biegam do toalety bo chce mi sie siusiu a ponoc wiele kobiet tak ma na początku ciąży.Jestem przerażona. Nie mogę mieć teraz dziecka. Cz jak robie jutro test to nie będzie za wcześnie?
Spokojnie, częste bieganie do toalety może być spowodowane tym całym postinorem, bo przecież nieźle Ci namieszał w gospodarce hormonalnej... albo nawet Twoim stresem, bo może wcale nie odczuwasz potrzeby częściej.
17 godzin to znakomity czas. Ja wzięłam po ponad 60! i pomogło :P

A test zrób rzeczywiście po 14 dniach, najlepiej w pierwszym dniu oczekiwanej miesiączki i rano - wtedy będziesz mieć największą pewność.
(bo tak ogólnie... jaki jest sens robienia testu wcześniej, albo w środku dnia... potem się panikuje, że być może wynik wyszedł zły, pojawia się stres i trzeba jeszcze raz zrobić..)
May87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 13:19   #3679
k*u*l*k*a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez k*u*l*k*a Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki, wiem, że nie jesteście wróżkami, czarodziejkami, czy innymi stworami korzystającymi ze szklanej kuli, ale może chociaż uspokoicie lub nie moje skłatane nerwy. Kochałam się z TŻ zabezpieczaliśmy się tylko prezerwatywą, niestety w trakcie zsuneła się troche, nie doszło do wytrysku i TŻ zorientował się, że się zsuneła. To były moje niepłodne dni, niby nic takiego, ale wiadomo, że tylko trochę wystarczy i bejbik gotowy.TŻ uspokaja mnie, że nie mogło przedostać się za wiele i, że plemniki to nie pchły i nie skaczą sobie, ale mimo tego strasznie się boje, czy wszystko jest ok. Myślę, że prawdopodobieństwo nie jest duże, a Wy jak myślicie?Jutro idę do gina. ale do tego czasu chyba rozpadnę się na kawałki!
Kurcze ja się chyba wykończę, byłam wczoraj (środa) u gina. po tej niedzielnej małej wpadce, gin. powiedział, że już za poźno żeby zarzyć tabletkę po, bo i tak nic nie da. Zbadał mnie, ale nie powiedział mi konkretnie, czy mogło nastąpić zapłodnienie, czy mogę być w ciąży, powiedział, że na jajniku jest pęcherzyk, ale on przypuszcza, że to może być mała torbiel. W każdym razie nadal się denerwuje, bo czy ginekolog nie potrafi nawet po takim krótki czasie stwierdzić, czy doszło do zapłodnienia???Z tego wszystkiego zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie, ale wynik może nie być prawidłow, bo minęło dopiero 4 dni. Test powtórze w odpowiednim czasie i miomo tego, że wszystko wskazuje, że w ciąży nie jestem, to 100% pewności nie mam. Muszę czekać na miesiączkę prawie trzy tygodnieNajbardziej zaskoczyło ( i zdenerwowało to, że gin. nie odpowiedział nic konkretnia
k*u*l*k*a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-19, 13:30   #3680
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

nie mogl powiedziec,bo to za wczesnie.Badanie krwi mogloby wykazac,ale skoro test wyszedl negatywnie ....chociaz na ciazowym czytalam ze jedna Wizazanka zrobila 3 negatywne ,a byla w ciazy
Znowu strasze ,sorry

zsuniecie to nie pekniecie w koncu- wiec bedzie ok ,na pocieszenie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 13:54   #3681
k*u*l*k*a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
nie mogl powiedziec,bo to za wczesnie.Badanie krwi mogloby wykazac,ale skoro test wyszedl negatywnie ....chociaz na ciazowym czytalam ze jedna Wizazanka zrobila 3 negatywne ,a byla w ciazy
Znowu strasze ,sorry

zsuniecie to nie pekniecie w koncu- wiec bedzie ok ,na pocieszenie
Dzięki bess! chyba pójde zrobić badanie krwi, bo to oczekiwanie mnie wykończy, naprawdę wydaje mi się, że to mało prawdopodobne, mój TŻ jest spokojny, twierdzi, że prezerwatywa zsunęła sie przy wychodzeniu i, że nie ma takiej możliwości nawet, żeby coś zaszło, ale przypadki chodzą po ludziach i dlatego cały czas się martwie!
k*u*l*k*a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:20   #3682
evvvka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Błagam Pomóżcie Bo Już świruję Z Nerwów ;(

Witam wszystkich... mam problem, o którym nie bardzo chce mówić rodzinie czy znajomym, zwłaszcza że mam dopiero 16 lat a pytanie dotyczy ciąży...
Ta sprawa jest niby oczywista, ale ja zawsze myślę o najgorszym i teraz tak schizuje ze nie moge skupic sie na żadnej codziennej czynnosci...

A chodzi o to...

Około miesiąc temu byłam na obozie w Grecji. Wyjazd trwał 2 tygodnie. Dzień przed wyjazdem skończył mi się okres. Miesiączki mam w miarę regularnie, miesiączkuje od 3 lat. Na obozie chodziłam na imprezy, sypiałam nieregularnie i tylko po kilka marnych godzin. Wiem jednak na 100% że nic w tych klubach nie piłam bo bałam się. Z kumpelami pilnowałyśmy się też nawzajem żeby żadnej nic się nie stało. Nigdy nie urwał mi się film, pamiętam każdy moment obozu... A teraz okres spółźnia mi się już 2 tydzień!!!! Częściej biegam do kibelka, a czytałam że jest to oznaka ciąży... Boję się że może jednak coś się w Grecji wydarzyło, ale ja naprawde niczego takiego nie pamiętam! Mentalnie nadal jestem dziewicą. Stwierdziłam że nie bede robic testu ciążowego bo chyba juz za bardzo wariuję... Poza tym słyszałam tez o czyms takim jak cykl bezowulacyjny który czesto pojawia sie w okresie dojrzewania. Już sama nic nie wiem... Boję się jak cholera! Czy podróż mogła aż tak opóźnić okres? Mogłam miec ten cykl bezowulacyjny? Jeśli okaże się że jestem w ciąży to się zabiję... Nie wuobrażam sobie życia z dzieckiem w wieku 15 lat, tym bardziej że nie mam niczego na sumieniu... Ale tyle już naczytałam sie o gwałtach że świruję... POMOCY!!! Błagam, skomentujcie to bo zwariuję... Wiem że mój stres na pewno nie przyspieszy tego okresu.. Nie wiem jak sie uspokoić... Może powiem jeszcze że od tygodnia mam śluz. Njapierw był śliski, ciągliwy czym białko. Dzisiaj było śluzu mniej i nie był już przezroczysty... Nie wiem co to wszystko oznacza... pomóżcie proszę...
evvvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:27   #3683
szmalicja
Przyczajenie
 
Avatar szmalicja
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Unhappy Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz.2

Witajcie Kobietki!

natrafiłam na stronę, na której można obliczyć obliczyć najbardziej dogodne dni do zajścia w ciąże http://zdrowie.onet.pl/1208858,2413,...alkulator.html... zgodnie z którym wyszło mi, że w ostatnich tygodniach miałam duże szanse na zapłodnienie (17, 18 dc). Może któraś z Was korzystała już wcześniej z tego typu kalkulatorów i udało jej się zajść w ciążę? Będę wdzięczna za odpowiedź... bo próbujemy i na razie nic serdeczności
__________________
"... szczęście to ta chwila co trwa, niepewna swej urody...to zieleń drzew, to dzieci śmiech, słońca zachody i wschody..."
szmalicja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:29   #3684
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Błagam Pomóżcie Bo Już świruję Z Nerwów ;(

Cytat:
Napisane przez evvvka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich... mam problem, o którym nie bardzo chce mówić rodzinie czy znajomym, zwłaszcza że mam dopiero 16 lat a pytanie dotyczy ciąży...
Ta sprawa jest niby oczywista, ale ja zawsze myślę o najgorszym i teraz tak schizuje ze nie moge skupic sie na żadnej codziennej czynnosci...

A chodzi o to...

Około miesiąc temu byłam na obozie w Grecji. Wyjazd trwał 2 tygodnie. Dzień przed wyjazdem skończył mi się okres. Miesiączki mam w miarę regularnie, miesiączkuje od 3 lat. Na obozie chodziłam na imprezy, sypiałam nieregularnie i tylko po kilka marnych godzin. Wiem jednak na 100% że nic w tych klubach nie piłam bo bałam się. Z kumpelami pilnowałyśmy się też nawzajem żeby żadnej nic się nie stało. Nigdy nie urwał mi się film, pamiętam każdy moment obozu... A teraz okres spółźnia mi się już 2 tydzień!!!! Częściej biegam do kibelka, a czytałam że jest to oznaka ciąży... Boję się że może jednak coś się w Grecji wydarzyło, ale ja naprawde niczego takiego nie pamiętam! Mentalnie nadal jestem dziewicą. Stwierdziłam że nie bede robic testu ciążowego bo chyba juz za bardzo wariuję... Poza tym słyszałam tez o czyms takim jak cykl bezowulacyjny który czesto pojawia sie w okresie dojrzewania. Już sama nic nie wiem... Boję się jak cholera! Czy podróż mogła aż tak opóźnić okres? Mogłam miec ten cykl bezowulacyjny? Jeśli okaże się że jestem w ciąży to się zabiję... Nie wuobrażam sobie życia z dzieckiem w wieku 15 lat, tym bardziej że nie mam niczego na sumieniu... Ale tyle już naczytałam sie o gwałtach że świruję... POMOCY!!! Błagam, skomentujcie to bo zwariuję... Wiem że mój stres na pewno nie przyspieszy tego okresu.. Nie wiem jak sie uspokoić... Może powiem jeszcze że od tygodnia mam śluz. Njapierw był śliski, ciągliwy czym białko. Dzisiaj było śluzu mniej i nie był już przezroczysty... Nie wiem co to wszystko oznacza... pomóżcie proszę...
Biorąc pod uwagę to,o czym mówią w telewizji to i wersji z ciążą wykluczyć nie można.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:30   #3685
evvvka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: Błagam Pomóżcie Bo Już świruję Z Nerwów ;(

Naprawdę proszę o pomoc, jakąś radę...
Rodzice ciągle pytaja czemu jestem taka markotna i ponura...
Wczoraj płakałam bo już nie wytrzymuję nerwowo..
Aha co do moich objawów to jeszcze to że jestem ostatnio bardziej zmęczona niż zwykle.. Proszę, pomóżćie
evvvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:41   #3686
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Błagam Pomóżcie Bo Już świruję Z Nerwów ;(

okres spoznia Ci sie 2 tygodnie w grecji bylas miesiac temu... wiec w sumie test mozesz juz zrobic i wynik bedzie prawie pewny... to 1 a 2, nie histeryzuj, bo na pewno nie dostaniesz okresu jak sie sama nakrecasz...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:43   #3687
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Błagam Pomóżcie Bo Już świruję Z Nerwów ;(

Zmiana otoczenia, podróż ogólnie przmieszczanie się i upały mogą powodować przesuwanie się okresu. Nie denerwuj się. Prawdopodobnie okres ci się tylko zatrzymał.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:45   #3688
evvvka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: Błagam Pomóżcie Bo Już świruję Z Nerwów ;(

No wiem... ale zrozumcie że mam 15 lat...
Jeśli kupię test będę się czuć jak jakas dzi***...
Poza tym co pomyślą sobie o mnie w aptece? Albo jeśli ktos ze znajomych zobaczy że kupuję test? O Boże... Czy naprawdę uważacie że mmożliwe iż jestem w ciąży? To chyba najgorszy z najgorszych koszmarów jaki mógłby mi się przydarzyć..
evvvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:47   #3689
evvvka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: Błagam Pomóżcie Bo Już świruję Z Nerwów ;(

Dzięki... Obyś miała rację
evvvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 14:52   #3690
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Błagam Pomóżcie Bo Już świruję Z Nerwów ;(

Myslę ze w ciązy raczej nie jstes. Długa podróz, zmiana trybu życia, inny klimat + stres moga opóżnic okres. Najlepiej uspokój sie, i idz kup test, wiem że będzie to dla Ciebie krepująca sytuacja, ale musisz sie przemóc, bo narazie to nie widze innego wyjścia. Możesz tez kupic test w sklepie samoobsługowym np w Rosmanie, wtedy nie będziesz musiała głośno prosić o test, bedzie to dla Ciebie mniej wstydliwe.

Powodzenia i przede wszystkim uspokój sie bo sama siebie nakęcasz.
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.