Doctor Who? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-15, 23:40   #181
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Podbijam, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi. Już mi smutno po 11, chyba za bardzo przyzwyczajam się do Doktorów. Jeszcze nie zaczęłam oglądać 8 sezonu (muszę poszukać), ale nowy po oczach wydaje się być bardziej szalony niż poprzedni.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 10:40   #182
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Doctor Who?

ja jestem na bieżąco: 8x04. Nowy doktor na prawdę daje radę i już go polubiłam. Oczywiście nadal łezka w oku się kręci na myśl o 11, 10, 9 ..., ale trzeba żyć dalej.
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 12:34   #183
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
ja jestem na bieżąco: 8x04. Nowy doktor na prawdę daje radę i już go polubiłam. Oczywiście nadal łezka w oku się kręci na myśl o 11, 10, 9 ..., ale trzeba żyć dalej.
Ja dzisiaj zacznę oglądać. Ciekawa jestem nowego, bo przez wiek wydaje się być bardziej jak ci ze starej serii. Na razie daję mu czystą kartę, bo myślę, że z czasem polubię go jak poprzednich.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 07:52   #184
Praan
Wtajemniczenie
 
Avatar Praan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 2 024
Dot.: Doctor Who?

Jako ogromny fan Doktora Who melduję się tu dzielnie!

Obejrzałam wszystkie nowe serie i gdyby nie to, że kocham Tennanta po prostu, to nie wiem czy Capaldi nie byłby moim ulubionym Doktorem Jest doskonały!
Nie ma co płakać po 11, jak dla mnie to on był najsłabszy z nowej serii.
Co myślicie o ostatnim odcinku? Jak nie lubiłam wcześniej Clary, tak w tym sezonie, przy nowym Doktorze, jest super!
__________________
jesteś nikim i będziesz nikim dotąd,
dopóki choć raz pracując nad sobą, nie upadniesz omdlały ze zmęczenia.
Praan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 22:55   #185
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez Praan Pokaż wiadomość
Jako ogromny fan Doktora Who melduję się tu dzielnie!

Obejrzałam wszystkie nowe serie i gdyby nie to, że kocham Tennanta po prostu, to nie wiem czy Capaldi nie byłby moim ulubionym Doktorem Jest doskonały!
Nie ma co płakać po 11, jak dla mnie to on był najsłabszy z nowej serii.
Co myślicie o ostatnim odcinku? Jak nie lubiłam wcześniej Clary, tak w tym sezonie, przy nowym Doktorze, jest super!
Też bardzo lubiłam Tennanta. Co do Clary to dość ją lubię chociaż czasami wydaje mi się być taką Mary Sue. Z kolei ciekawa jestem jakby nowy Doktor sprawdził się z Donną.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 12:51   #186
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Znowu podbijam. Obejrzałam właśnie czwarty odcinek, więc jestem na bieżąco. To mój ulubiony odcinek tego sezonu jak dotąd. Były i emocje i dreszczyk, więc wszystko co potrzebne. Nie będę zdradzać szczegółów by nie spoilerować. Sukienka Clary bardzo mi się podobała.

Dla zainteresowanych jest to sukienka Alice McCall Sea Rose Dress with Cutwork, cena kosmiczna
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?

Edytowane przez TakaSamaInna
Czas edycji: 2014-09-20 o 12:55
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 20:10   #187
Praan
Wtajemniczenie
 
Avatar Praan
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 2 024
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Też bardzo lubiłam Tennanta. Co do Clary to dość ją lubię chociaż czasami wydaje mi się być taką Mary Sue. Z kolei ciekawa jestem jakby nowy Doktor sprawdził się z Donną.
Haha o tak! Duet z Donną byłby tu po prostu genialny

Wow, jaka cena sukienki O.o śliczna, no ale bez przesady
__________________
jesteś nikim i będziesz nikim dotąd,
dopóki choć raz pracując nad sobą, nie upadniesz omdlały ze zmęczenia.
Praan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 07:55   #188
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

Wczoraj nadgoniłam najnowszy sezon i muszę przyznać, że Doktor mnie kupił. Bardzo pasuje do roli I tworzy świetny duet z Clarą
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:52   #189
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w tym sezonie serial stracił trochę swój bajkowy klimat taki. Może tylko mi się zdaje, ale nowy Doktor jest całkiem w porządku.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 12:25   #190
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale wydaje mi się, że w tym sezonie serial stracił trochę swój bajkowy klimat taki. Może tylko mi się zdaje, ale nowy Doktor jest całkiem w porządku.
Nie wiem czy stracił swój bajkowy klimat, ale mam wrażenie, że poziom trochę spadł i już nie czekam tak na następne odcinki. Po obejrzeniu "Time Heist" nie mogę się zabrać za "The Caretaker", mimo że na brak czasu nie narzekam. No czegoś mi w tym serialu teraz brakuje, nie jest to Jedenasty, bo chociaż ostatecznie go polubiłam, to nie przeżyłam ciężko jego odejścia, ale w każdym razie coś... mi nie gra
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 14:47   #191
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Nie wiem czy stracił swój bajkowy klimat, ale mam wrażenie, że poziom trochę spadł i już nie czekam tak na następne odcinki. Po obejrzeniu "Time Heist" nie mogę się zabrać za "The Caretaker", mimo że na brak czasu nie narzekam. No czegoś mi w tym serialu teraz brakuje, nie jest to Jedenasty, bo chociaż ostatecznie go polubiłam, to nie przeżyłam ciężko jego odejścia, ale w każdym razie coś... mi nie gra
Bingo! Pierwszy odcinek z Dwunastym bardzo mi się podobał, a im dalej w las tym gorzej...The Caretaker mnie straaaaasznie wynudził, no ale jak tyle lat oglądam to co mam zrobić
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 17:30   #192
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Bingo! Pierwszy odcinek z Dwunastym bardzo mi się podobał, a im dalej w las tym gorzej...The Caretaker mnie straaaaasznie wynudził, no ale jak tyle lat oglądam to co mam zrobić
Dokładnie, tej bajkowości też mi brakuje, bo obejrzałam zmontowany filmik na YouTube z poprzednimi scenami jak Amy była w kosmosie trzymana za nogę przez 11, ten świat, w którym się zestarzała, Clara w tym wiktoriańskim stylu i wiele innych. W tym sezonie moim ulubionym odcinkiem jak na razie jest "Listen".
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 18:36   #193
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

To już twórcy powiedzieli na początku, że to będzie inna seria. Koniec z nadmiarem efektów i tą bajkowością. Uznali,że to nie pasuje do nowego Doktora. Ma teraz być powrót do początków serii. Mi się to podoba, niektóre odcinki były dla mnie zbyt szalone
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 19:40   #194
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
To już twórcy powiedzieli na początku, że to będzie inna seria. Koniec z nadmiarem efektów i tą bajkowością. Uznali,że to nie pasuje do nowego Doktora. Ma teraz być powrót do początków serii. Mi się to podoba, niektóre odcinki były dla mnie zbyt szalone
Za to teraz są pisane od tej samej sztancy, jak to zgrabnie ujęła Rusty: http://meanwhile-on-vulcan.blogspot....#disqus_thread

Ogólnie to zgadzam się ze wszystkimi jej zarzutami.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 14:24   #195
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Za to teraz są pisane od tej samej sztancy, jak to zgrabnie ujęła Rusty: http://meanwhile-on-vulcan.blogspot....#disqus_thread

Ogólnie to zgadzam się ze wszystkimi jej zarzutami.
Czytałam, czytałam Jeden z moich ulubionych blogów
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 12:01   #196
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Znowu się tutaj jakoś cicho zrobiło. Oglądałam odcinek z mumią w ekspresie i moim zdaniem był to jeden z lepszych w tej serii. Z początku byłam pozytywnie nastawiona do nowego Doktora i myślałam, że z czasem się zmieni, ale on ciągle jest taki gburowaty. Nie wiem co mu się stało, być może chcieli nawrócić do starych serii, ale ostatnio (tak losowo) obejrzałam sobie "The empty child" i kontynuację "The doctor dances" - aż poczułam te emocje, radość Doktora, że nikt nie umarł i bardzo mi tego brakuje. Teraz powinno się to nazywać "Clara towarzyszy doktorowi", a nie "Doctor Who", bo to ciągle ona jest tą Mary Sue, postacią pierwszoplanową, a gburowaty Doktor gdzieś tam ginie.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 19:25   #197
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Kolejny odcinek tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że teraz Clara jest nr 1. Zapowiedź następnego trochę przypomina mi klimatem dawną serię. Nawet z tego najnowszego powiało odrobinę poprzednimi sezonami.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 13:25   #198
Wredonisia
Zadomowienie
 
Avatar Wredonisia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa - Natolin
Wiadomości: 1 345
GG do Wredonisia
Dot.: Doctor Who?

Pozdrawiam fanki serialu! Myślałam ze tylko mój facet tak ma czy wy też kupujecie masę koszulek z Doktorem ?
Wredonisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 13:15   #199
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Pozdrawiam fanki serialu! Myślałam ze tylko mój facet tak ma czy wy też kupujecie masę koszulek z Doktorem ?
Nie, nie miałabym gdzie ich nosić.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-25, 18:31   #200
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doctor Who?

Ja nie mam koszulek, ale moja siostra i brat mają niezłą kolekcję
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 20:26   #201
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Leśny odcinek był całkiem w porządku. chociaż nie przepadam za odcinkami z udziałem dzieci. Za to zapowiada się dobre zakończenie sezonu. Ogólnie uważam, że ten 8 sezon był on dość średni.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 17:57   #202
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Zbliżamy się powoli do końca tego sezonu. W ostatnim odcinku Clarze próbowano nadać trochę charakteru, ale jakoś sztucznie to wyszło. Tak samo jak scena śmierci Danny'ego. Jakieś to bez polotu było, chociaż odcinek nie był najgorszy.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 20:49   #203
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Zbliżamy się powoli do końca tego sezonu. W ostatnim odcinku Clarze próbowano nadać trochę charakteru, ale jakoś sztucznie to wyszło. Tak samo jak scena śmierci Danny'ego. Jakieś to bez polotu było, chociaż odcinek nie był najgorszy.
Bo to zagranie Clary było takie trochę z dupy (pardon my french). Przez cały sezon nie było widać chemii między nimi, a tu nagle taka drama.

Niestety nacięłam się na spoilery BBC na facebooku i zepsuli mi niespodziankę. Missy jest zaskakująco mało irytująca, jak już się wie kim jest naprawdę .
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 20:37   #204
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Bo to zagranie Clary było takie trochę z dupy (pardon my french). Przez cały sezon nie było widać chemii między nimi, a tu nagle taka drama.

Niestety nacięłam się na spoilery BBC na facebooku i zepsuli mi niespodziankę. Missy jest zaskakująco mało irytująca, jak już się wie kim jest naprawdę .
Niestety muszę się zgodzić. Mimo wszystko czekam na odcinek finałowy, a później na świąteczny. Mam nadzieję, że 9 sezon będzie lepszy.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 21:52   #205
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Doctor Who?

Czy jest tutaj ktoś kto oglądał finał? Odcinek miał bardzo dobre momenty, ale niestety całokształt wyszedł średnio. Danny jako cyberman był tak mało wiarygodny... Gdyby miłość tak na wszystko działała to by serial skończył się po paru odcinkach, a ich miłość w moim mniemaniu nie była jakaś wielka. Nie odczuwałam jej w ogóle. Podobało mi się jak rozwiązali sprawę z Mistrzem i myślę, że nie pożegnaliśmy się z nim na dobre, to by było zbyt proste. Szkoda, że pożegnanie Clary i Doctora było jednym wielkim kłamstwem. Jestem troszkę zawiedziona, ale cieszę się, że to nie Danny wrócił, bo by było zbyt cukierkowo. Podejrzewam, że świąteczny odcinek będzie z tym chłopcem, który wrócił.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-11, 12:17   #206
askozaur
Przyczajenie
 
Avatar askozaur
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Doctor Who?

Ja mam podobne odczucie. Finał był bardzo przyjemny. I tyle. Brakowało mi ''tego czegoś''. Może był to brak napiętej akcji (pomimo fantastycznej pierwszej części finału), a może ta monotonność? Wszystko się tak dłużyło! jedynym ''dobrym'' elementem finału było pożegnanie się z Clarą (nie wiem dlaczego, pomimo, że nawet ją lubiłam, to uważam, że strasznie długo ciągnął się ten wątek) i nie popsucie wątku Danny'ego (dobrze, że nie powróciła, byłoby to strasznie sztuczne). Pocieszeniem jest również zapowiedź odcinka świątecznego (mam nadzieję że będzie fantastyczny)!
askozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-11 13:17:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.