Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-19, 11:50   #3451
blacknights
Raczkowanie
 
Avatar blacknights
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 109
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Gratulacje, wyglądają cudownie

Tak bym chciała żeby moje rosły szybciej, już nie wiem co wymyślić, żeby im pomóc. Wykończyłam jedną tubkę Daktarinu i nie chce przeginać, więc muszę zrobić przerwę, teraz bede 2-3 razy w tygodniu drożdżową maskę domową nakładać. Najchętniej bym coś jeszcze dołożyła.
a próbowałaś calcium panthotenicum? waxa (henna treatment wax) ? i też podobno na porost skuteczne są ampułki z radical przeciw wypadaniu włosów
i dziękuję za komplement
__________________
Przepis na spaghetti bolognese z wytrawnym, czerwonym winem
http://klaudiaratajczyk.blogspot.com/
blacknights jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:01   #3452
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez blacknights Pokaż wiadomość
a próbowałaś calcium panthotenicum? waxa (henna treatment wax) ? i też podobno na porost skuteczne są ampułki z radical przeciw wypadaniu włosów
i dziękuję za komplement
Z tego co wymieniłaś nie próbowałam tylko ampułek Radical. Ale zauważyłam że tego typu preparaty raczej i tak nie przyśpieszają mi porostu, co najwyżej mają na baby-hair wpływ. CP, drożdże do picia i skrzypokrzywa nie wpływały u mnie, za to powodowały długotrwały mega wysyp niespodzianek na twarzy. Myślę, żeby dołożyć witaminy dla ciężarnych, i tak łykam żelazo i kwas foliowy.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:23   #3453
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Ja tak samo miałam po CP - taki wysyp pryszczy jak nigdy! Półtora miesiąca łykałam licząc, że wysyp odpuści. Niestety. Dopiero ze trzy tygodnie po odstawieniu CP buzia wróciła do normy.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:25   #3454
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Ja tak samo miałam po CP - taki wysyp pryszczy jak nigdy! Półtora miesiąca łykałam licząc, że wysyp odpuści. Niestety. Dopiero ze trzy tygodnie po odstawieniu CP buzia wróciła do normy.
No właśnie - takie środki to niestety nie nadają się dla każdego
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:29   #3455
blacknights
Raczkowanie
 
Avatar blacknights
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 109
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

o cholera to nie wiem co mogłabym jeszcze polecić
ale trzymam kciuki, żeby włoski ruszyły z kopyta hah!
__________________
Przepis na spaghetti bolognese z wytrawnym, czerwonym winem
http://klaudiaratajczyk.blogspot.com/
blacknights jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:49   #3456
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

lilith zerkałam na Twojego bloga i ubóstwiam Twój odcień blondu <3

Za moment idę skorzystać z bycia samą w domu i nałożę na łepetynę cassię. Dawno jej nie używałam Dzisiaj nową mieszankę wypróbuję - 50 g cassi + ciepła woda + żel hialuronowy 1%. Zawsze robiłam z sokiem z cytryny i/albo maską bez silikonów. Ale, że wygrzebałam pół buteleczki żelu to lecę go zużyć póki się do czegoś nadaje - potem znowu bym o nim na pół roku zapomniała
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 12:54   #3457
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
lilith zerkałam na Twojego bloga i ubóstwiam Twój odcień blondu <3

Za moment idę skorzystać z bycia samą w domu i nałożę na łepetynę cassię. Dawno jej nie używałam Dzisiaj nową mieszankę wypróbuję - 50 g cassi + ciepła woda + żel hialuronowy 1%. Zawsze robiłam z sokiem z cytryny i/albo maską bez silikonów. Ale, że wygrzebałam pół buteleczki żelu to lecę go zużyć póki się do czegoś nadaje - potem znowu bym o nim na pół roku zapomniała
Dzięki, mi też się strasznie podoba, zapowiadał się na szary

Przypomniałaś mi o cassi, mam jeszcze jedną porcje w szafce zakopaną!
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 15:04   #3458
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Teraz Ci się uda na pewno, tylko obiecaj nam, ze jak bedziesz miała ochote sie zafarbować to zamiast isc do sklepu po farbę, to napiszesz do nas na forum, ze masz kryzys i dasz sobie pomóc

A ja dzisiaj czułam się bosko, dopięłam sobie moje Clipy i miałam włosy wymarzonej długości, troche za zapięcie stanika, ehhhh było cudownie ale potem szłam na fitness i musiałam odpiąć bo by od skakania same mi poodpadały i walały się ludziom pod nogami. Pokazać Wam zdjecie jak dzisiaj wygladałam = jaki jest mój cel ??
obiecuje moje farbowania wynikały raczej z nudow, za duzo wolnego czasu i kombinowałam, nigdy nie byłam zadowolona ze swoich eksperymentów..a za miesiac czasu nie bede miała, bo będę miała tego piesia ślicznego:lov e: musze sie pochwalić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (21,5 KB, 22 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 15:28   #3459
blacknights
Raczkowanie
 
Avatar blacknights
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 109
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
obiecuje moje farbowania wynikały raczej z nudow, za duzo wolnego czasu i kombinowałam, nigdy nie byłam zadowolona ze swoich eksperymentów..a za miesiac czasu nie bede miała, bo będę miała tego piesia ślicznego:lov e: musze sie pochwalić
ooo nie, ale misiak
__________________
Przepis na spaghetti bolognese z wytrawnym, czerwonym winem
http://klaudiaratajczyk.blogspot.com/
blacknights jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 15:29   #3460
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Skarb boski maluszek! Wymysliłaś już imię?
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 15:36   #3461
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
obiecuje moje farbowania wynikały raczej z nudow, za duzo wolnego czasu i kombinowałam, nigdy nie byłam zadowolona ze swoich eksperymentów..a za miesiac czasu nie bede miała, bo będę miała tego piesia ślicznego:lov e: musze sie pochwalić
Śliczny.

Zboczenie zawodowe, ale muszę zapytać: wiesz już czym będziesz go karmić?
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 17:13   #3462
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Patisha87 o jakie ładne śliczna fryzurka.

lilith691 a soki warzywne, koktajle owocowe? pestki dyni, słonecznika, siemie, olej lniany? mi tak na prawdę żadne wcierki nie pomogą bez maksymalnie wzbogacenia diety, na tyle ile mogę sobie akurat pozwolić.

tak w ogóle to moje włosy chyba w końcu ruszyły, albo mam jakieś omamy, ale wydają się zdecydowanie dłuższe po tych tygodniach stania w miejscu, może pokrzywa zaczęła działać..
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 17:17   #3463
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Myślę nad imieniem, fajne wydaje się być ''Luna'' , a może macie jakieś inne propozycje? Jeżeli jesteś w temacie, to może byś mi coś doradziła, bo ja niestety niewiele wiem na ten temat...mam miesiąc zeby wszystko przygotować.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 18:45   #3464
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Myślę nad imieniem, fajne wydaje się być ''Luna'' , a może macie jakieś inne propozycje? Jeżeli jesteś w temacie, to może byś mi coś doradziła, bo ja niestety niewiele wiem na ten temat...mam miesiąc zeby wszystko przygotować.

Osobiście z karm polecam Acanę i tego podobne, jeśli poczytasz fora internetowe to przekonasz się że nie tylko ja tak myśle. Nie daj się wrobić w pedigree czy inne royale caniny

Staram się wzbogacać dietę, mam dostęp do świeżych warzyw i częściowo owoców, gorzej będzie w zimę, zwłaszcza że na jedzenie bardzo mało wydajemy.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 18:50   #3465
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Myślę nad imieniem, fajne wydaje się być ''Luna'' , a może macie jakieś inne propozycje? Jeżeli jesteś w temacie, to może byś mi coś doradziła, bo ja niestety niewiele wiem na ten temat...mam miesiąc zeby wszystko przygotować.
A może Lori albo Roksi? A jaka to rasa?
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 19:00   #3466
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
Myślę nad imieniem, fajne wydaje się być ''Luna'' , a może macie jakieś inne propozycje? Jeżeli jesteś w temacie, to może byś mi coś doradziła, bo ja niestety niewiele wiem na ten temat...mam miesiąc zeby wszystko przygotować.
Moja mała ma na imię KIWI
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 19:07   #3467
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Suczka mojego sąsiada nazywa się Pepsi zawsze mi się podobało to imię dla psiaka
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 19:52   #3468
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Osobiście z karm polecam Acanę i tego podobne, jeśli poczytasz fora internetowe to przekonasz się że nie tylko ja tak myśle. Nie daj się wrobić w pedigree czy inne royale caniny

Staram się wzbogacać dietę, mam dostęp do świeżych warzyw i częściowo owoców, gorzej będzie w zimę, zwłaszcza że na jedzenie bardzo mało wydajemy.
siedze wlasnie na forach od dobrych 2 godzin i poczytuję czym karmiąWszyscy zgodnie twierdza ze pedigree i chappi to syf...
czytałam, ze można dawać nawet twarożek, karmę dobrej jakości z odrobiną wody żeby ją zmiękczyła, gotowany ryż/kasza z drobiem i marchewką. Gorzej będzie z porcjami, ile takiemu maluchowi dawać żeby się nie przejadł.bede musiala kupic wage kuchenna. Dziekuje za polecenie karmy już dodałam do ''ulubionych'' chociaz na poczatku rzeczywiscie mialam na uwage głowie Royal..:P


---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
A może Lori albo Roksi? A jaka to rasa?

Shih Tzu tyle jest fajnych, że cięzko będzie

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2014-09-19 o 19:58
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 19:59   #3469
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
siedze wlasnie na forach od dobrych 2 godzin i poczytuję czym karmiąWszyscy zgodnie twierdza ze pedigree i chappi to syf...
czytałam, ze można dawać nawet twarożek, karmę dobrej jakości z odrobiną wody żeby ją zmiękczyła, gotowany ryż/kasza z drobiem i marchewką. Gorzej będzie z porcjami, ile takiemu maluchowi dawać żeby się nie przejadł.bede musiala kupic wage kuchenna. Dziekuje za polecenie karmy już dodałam do ''ulubionych'' chociaz na poczatku rzeczywiscie mialam na uwage głowie Royal..:P


---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------




Shih Tzu tyle jest fajnych, że cięzko będzie
No właśnie, a jak doczytasz głębiej to się okaże że te drogie, reklamowane karmy to niewiele lepszy syf - z tego powodu serdecznie nienawidzę karm royal canin - w składzie syf, a straszliwie drogie i polecane przez (dobrze opłacanych) weterynarzy.

Wiesz, możesz przejść też na surowe mięcho. Ja takim karmiłam, ale później znudziło mi się szykowanie mikroskopijnych porcji i jesteśmy na Acanie
__________________
Instagram.

Edytowane przez DzikaWozkowa
Czas edycji: 2014-09-19 o 20:00
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-19, 21:42   #3470
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
No właśnie, a jak doczytasz głębiej to się okaże że te drogie, reklamowane karmy to niewiele lepszy syf - z tego powodu serdecznie nienawidzę karm royal canin - w składzie syf, a straszliwie drogie i polecane przez (dobrze opłacanych) weterynarzy.

Wiesz, możesz przejść też na surowe mięcho. Ja takim karmiłam, ale później znudziło mi się szykowanie mikroskopijnych porcji i jesteśmy na Acanie

nie szukałam specjalnie opinii o Acanie, ale jak już natrafiłam to były one pozytywne wiec wybór padnie na nią. Myslisz, ze na początek wystarczy sucha karma zmoczona wodą? od kiedy urozmaicać jedzenie?Jak było w przypadku Twojego pieska? wyczytałam, ze dodawanie odrobiny oliwy z oliwek do jedzenia psa dobrze wpływa na jego sierść.

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2014-09-19 o 21:43
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 21:45   #3471
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
nie szukałam specjalnie opinii o Acanie, ale jak już natrafiłam to były one pozytywne wiec wybór padnie na nią. Myslisz, ze na początek wystarczy sucha karma zmoczona wodą? od jakiego wieku zacząc urozmaicać? zielona jestemjak bylo w Twoim przypadku?
Na sam początek dowiedz się czym piesek był karmiony wcześniej i zaopatrz się w taką karmę, na początek lepiej żeby miał zmienianą stopniowo, bo od razu to może biegunki dostać. Zawsze tak się powinno w miarę możliwości robić. W jakim wieku będzie jak go odbierzesz?
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:14   #3472
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Na sam początek dowiedz się czym piesek był karmiony wcześniej i zaopatrz się w taką karmę, na początek lepiej żeby miał zmienianą stopniowo, bo od razu to może biegunki dostać. Zawsze tak się powinno w miarę możliwości robić. W jakim wieku będzie jak go odbierzesz?
będzie miał niecałe 9 tygodni. Ok czyli będę podawała moją karmę zmieszaną ze starą stopniowo zwiększając proporcje. Wyczytałam tez,ze jezeli pies je karmę to nie powinno sie go karmic mięsem?? Ale to raczej troche monotonne, sama karma?
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:22   #3473
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
będzie miał niecałe 9 tygodni. Ok czyli będę podawała moją karmę zmieszaną ze starą stopniowo zwiększając proporcje. Wyczytałam tez,ze jezeli pies je karmę to nie powinno sie go karmic mięsem?? Ale to raczej troche monotonne, sama karma?
Jeśli całe życie jadł karmę gotową i nagle przejdziesz od razu na surowe mięcho to mogą być problemy, zwłaszcza jeśli pies jest starszy, to kwestia odpowiedniej flory bakteryjnej. W sumie takich małych psów "nie opłaca" się karmić mięchem, prościej jest karmy sypnąć - a porządna karma powinna w pełni wystarczyć. Niby nie powinno karmić się domowym, przyprawionym jedzeniem, ale ja jestem zdania że raz na jakiś czas nie zaszkodzi - podstawą jest Acana, dostaje skrawki mięsa jak na przykład rozbieram kurczaka, no i czasami suchy chleb czy cokolwiek czego nie zje Młody. Surową marchewką czy jabłkiem nie pogardzi. Aha - to pseudo jork jest. Zależało mi na tym żeby nie był taki wydelikacony i rozpuszczony


Żeby zupełnie nie dobiegać od tematu - używałyście miodu na włosy?
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:42   #3474
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez blacknights Pokaż wiadomość
a mi się udało!

wróciłam z baaardzo jasnego, sztucznego, wytrawionego blondu do naturalnych ciemny blond

Było mi bardzo trudno się odzwyczaić, ale moje włoski były w opłakanej kondycji..

teraz są super- gładkie, lśniące, zdrowe, ale z kolei mam problem z przetłuszczaniem i wypadaniem sama nie wiem już jak walczyć z tym drugim...

w załączeniu fota powodzenia

dodałam niedawno posta na bloga z fotorelacją, jeśli macie ochotę to zapraszam do przejrzenia/przeczytania a w razie pytań piszcie- subskrybuję wątek to będę starała się być na bieżąco


POWODZENIA!
Ale różnica! Naturalki masz przepiękne a te farbowane jeśli mam być szczera to były okropne




Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Moje włosy naturalne wyglądają tak, na razie zostały mi jeszcze rudawe koncówki na moich krótkich ohydnych włosach,ale po grzywce widać,że rosną.
Ja nie widzę u Ciebie ohydnych włosów, wręcz przeciwnie


Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Ja tak samo miałam po CP - taki wysyp pryszczy jak nigdy! Półtora miesiąca łykałam licząc, że wysyp odpuści. Niestety. Dopiero ze trzy tygodnie po odstawieniu CP buzia wróciła do normy.
Miałam bardzo podobnie. Na twarzy miałam jeden wielki horror


Dziewczyny, bardzo lubię psiaki, ale to nie temat tego wątku. Wymieniajcie się informacjami na priv albo na wątku o psach Jest nawet jeden taki fajny
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 22:47   #3475
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Z tego co wymieniłaś nie próbowałam tylko ampułek Radical. Ale zauważyłam że tego typu preparaty raczej i tak nie przyśpieszają mi porostu, co najwyżej mają na baby-hair wpływ. CP, drożdże do picia i skrzypokrzywa nie wpływały u mnie, za to powodowały długotrwały mega wysyp niespodzianek na twarzy. Myślę, żeby dołożyć witaminy dla ciężarnych, i tak łykam żelazo i kwas foliowy.

U mnie to zdaje efekt włosy są lśniące i zdrowsze odkąd łykam falvit i żelazo

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Moje włosy naturalne wyglądają tak, na razie zostały mi jeszcze rudawe koncówki na moich krótkich ohydnych włosach,ale po grzywce widać,że rosną.
Są piękne ! teraz to mogą sobie powoli rosnąć
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 07:40   #3476
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Skarb Piękny psiaczek! Zawsze chciałam mieć ale niestety, u mnie w domu nikt nie byłby z tego zadowolony, więc muszę pocieszać się tylko moim facetem :P Ja od zawsze kocham Owczarki Niemieckie <3 i "Luna" bardzo mi się podoba

Co do przyśpieszania porostu ja wykańczam olejek babuszki Agafii i maski te w saszetkach, i mam kilka wcierek które przeciążają moje włosy po myciu więc stosuje przed myciem

Najlepsza dla mnie póki co zawsze była drożdżowa Agafii Wiem że opinie są różne, albo się ją kocha albo nienawidzi ale dla mnie akurat działa cuda ;D

blacknights Piękna przemiana <3 Włosy takie zdrowiutkie, super, motywujesz do działania :d

Patisha Piękny masz kolor włosów I takie zdrowe te włosy, jak będą dłuższe będą za☠☠☠iste, kocham taki kolor włosów!: P
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 07:43   #3477
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

DzikaWozkowa pokaż yorkowatego pokaż też mam pseudo yorka tzn z lewego miotu
Widzę że teraz boom na shihciaci się zaczął bo u mnie już pełno takich puchatych kuleczek biega
Wątek całkowicie zszedł na psy...
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 10:19   #3478
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Co do przyśpieszania porostu ja wykańczam olejek babuszki Agafii i maski te w saszetkach, i mam kilka wcierek które przeciążają moje włosy po myciu więc stosuje przed myciem

Najlepsza dla mnie póki co zawsze była drożdżowa Agafii Wiem że opinie są różne, albo się ją kocha albo nienawidzi ale dla mnie akurat działa cuda ;D
hmm nie miałam jeszcze nic z serii Agafii, jakoś tak powoli się na nią czaję, co polecasz najbardziej na pierwsze wypróbowanie? ta drożdżowa wydaje się być super, ale zastanawiam się czy ma podobne działanie do domowej drożdżowej maski, do której, swoją drogą, muszę w końcu powrócić u mnie sprawdzała się super.
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 10:31   #3479
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dboom Podejrzewam że ta domowa może być nawet lepsza, bo wiesz co do niej dorzucasz i wiesz jakie stężenie ma jaki produkt więc można poszaleć z dodatkami przyśpieszającymi porost włosów :d Ja jestem na takie zabawy zbyt leniwa dlatego używam gotowców :p
Cięzko mi powiedzieć co polecam, chyba te saszetki bo są najtańsze i można stwierdzić czy wgl można firmie zaufać :P Ja już nimi przekonałam 3 osoby :p Ale jak kiedyś nie znosiłam firmy Babuszki Agafii tak teraz bardzo mi odpowiada, jedyny minus to to że może przeciążyć naturalki taka bogata maska na porost włosów, ale ja się tym nie przejmuje, bo jak trzeba to myje codziennie, albo używam dzień przed basenem ;p
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-20, 12:59   #3480
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
A





Ja nie widzę u Ciebie ohydnych włosów, wręcz przeciwnie



To jest starsze foto, teraz mam inny krótki fryz, niezbyt udany i usiłuje go zapuścić
DZIĘKUJE ZA MIłE SŁOWA DZIEWCZYNY!!!
Moje włosy nie lubią farb tak naprawdę,nie mają błysku, niszczą się, są takie tępe. Włos naturalny to jednak włos naturalny.

Edytowane przez Patisha87
Czas edycji: 2014-09-20 o 13:02
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.