Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-27, 13:54   #2761
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
i jak się to ma w stosunku do zapotrzebowania?
wiek 23, wzrost 164, ćwiczenia 3x w tyg, waga 76
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 15:05   #2762
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
wiek 23, wzrost 164, ćwiczenia 3x w tyg, waga 76
wrzuciłam z ciekawości te dane do dziennika posiłków (to program, z którego sama korzystałam przy redukcji) i podliczyło Ci zapotrzebowanie na redukcji na 1712kcal, białka na 114g, tłuszczy na 76g a węgli na 143g.

wpisałam tam, że są w tygodniu 3 treningi o niskiej intensywności po 60 min. Możesz sobie ściągnąć ten program tutaj z wizażu na forum fitness jest przypięty do górnych wątków. Być może te wartości nieznacznie się zmienią jak inaczej zaznaczysz tą aktywność fizyczną. Ogólnie program bardzo fajny bo pokazuje też zapotrzebowania na witaminy i minerały
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 17:16   #2763
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

musisz mieć dużo cierpliwości i wytrwałości. wtedy sobie poradzisz.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 17:56   #2764
Immoral
Rozeznanie
 
Avatar Immoral
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 580
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

OalQ
p
P!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Immoral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 18:42   #2765
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
wrzuciłam z ciekawości te dane do dziennika posiłków (to program, z którego sama korzystałam przy redukcji) i podliczyło Ci zapotrzebowanie na redukcji na 1712kcal, białka na 114g, tłuszczy na 76g a węgli na 143g.

wpisałam tam, że są w tygodniu 3 treningi o niskiej intensywności po 60 min. Możesz sobie ściągnąć ten program tutaj z wizażu na forum fitness jest przypięty do górnych wątków. Być może te wartości nieznacznie się zmienią jak inaczej zaznaczysz tą aktywność fizyczną. Ogólnie program bardzo fajny bo pokazuje też zapotrzebowania na witaminy i minerały
dzięki kochana nie mogę znaleźć, podrzuciła byś stronę albo jak nazywa się ten kalkulator ?
edit, chyba cos znalazlam, chodzi o ten dziennik posiłkow vitalmax?

Edytowane przez 201606210914
Czas edycji: 2014-09-27 o 19:16
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 20:02   #2766
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Moje U dzisiejsze - pod znakiem dyni, jak zwykle o tej porze roku:

I: jaglanka z musem dyniowo-kokosowo-bananowym i domowymi powidłami śliwkowymi bez cukru;
II: dwa placuszki dyniowo-cukiniowe z mąką z ciecierzycy, pieczone warzywa (papryka, bakłażan, cukinia);
III: zupa krem z dyni z imbirem; na drugie makaron ryżowy z kurczakiem, rydzami i pomidorami;
IV: trzy domowe ciasteczka migdałowe; koktajl ze szpinaku i banana;
V: porcja brukselki zapiekana z cebulą, boczkiem, pomidorami i odrobiną masła; po - kawałek ciasta dyniowego ze śliwkami, słodzonego miodem (musiałam spróbować, czy mi wyszło )
__________________
Niezamienna_już_na_nic
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 21:52   #2767
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
to idziemy razem z tymi węglami

[/COLOR]redukcja, dziś pewnie też kiepsko ?

I 2 kromki razowo żytnie, z masłem, twarogiem, szynką, serem żółtym, papryką i pomidorem/ kawa z mlekiem
II przekąska garść orzechów włoskich
III udko pieczone, warzywa na parze cukinia i szparagówka, dressing: łyżka oleju, troszkę octu jabłkowego i przyprawy
IV spora garść mieszanki studenckiej
V kromka razowo żytnia z serem żółtym i szynką pieczoną, jajecznica z 2 jajek na rzepakowym, szparagówka z obiadu

wrzuciłam w kalkulator i

b-101g, t-75g, w-92g / kalorii ok 1500 więc od jutra dobiję żeby trochę metabolizm kopnąć
No niestety nie mam wyjścia ehhh mam nadzieje ze mi się nie rozwali metabolizm znow chociaż wyczytalam, ze to dziadostwo tez rozwala metabolizm, może to jest tez jakąś przyczyna problemów wagowych
Nic, od poniedziałku zaczynam, bo na razie jestem na wyjeździe i ciężko tu cokolwiek planować .... Ale wraz z nowym tygodniem zmiana diety, juz to widzę, bo na niskich węglach generalnie średnio się czuje juz teraz staram się nie szalec ale jem jednak inaczej niż na codzien i moje wnętrzności się buntuja

superkas myślę ze to jest dobry pomysł, zeby zwiekszyc , nawet kosztem tego ze na start nawet może dojść jakiś kilogram. Uspokoj organizm, niech wie, ze go nie zaglodza
W ogóle to kiedyś czytalam (na kfd lub sfd, nie pamiętam) ciekawa rzecz - zeby niekoniecznie jeść codziennie ta ustalona liczbę kalorii, tylko trzymać średnia tygodniowa. Czyli np nie 1700 codziennie tylko raz 1800 po tam np 1600 - po to żeby organizm łatwiej się adaptował. Może ktoś się wypowie w tej kwestii?


Sorry za błędy - pisze z tableta
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 20:07   #2768
Shariana
Rozeznanie
 
Avatar Shariana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 580
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

U z 2 dni (2. wyjazdowy - mam chorobę lokomocyjną)

I owsianka (płatki owsiane, otręby pszenne, kaszka pszenno-żytnia) z białkami jaj (zostały po eksperymentach kulinarnych), orzechami włoskimi, jagodami goji, suszoną papają i morelą; herbata zielona z imbirem
II jabłko
III bułka pszenna moczona w jajku i podgrillowana z odrobiną oleju z orzeszków ziemnych z plastrem polędwicy sopockiej, zieloną papryką i pomidorem oraz odrobiną sosu curry; inka na wodzie ze słodzikiem i odrobiną mleka 0.5%
IV udko z kurczaka z parowaru, kalafior, kasza jęczmienna z serem pleśniowym; sok wielowarzywny
V solidne ciastko czekoladowe z otrębami z twarogiem z cukrem cynamonowym i figą (nie suszoną)
VI twaróg z pestkami słonecznika, sosem curry i warzywami, 2 kanapki z masłem, oliwkami i szynką z kurczaka; melisa

I omlet (płatki owsiane, otręby, kaszka pszenno-żytnia) bez jaj smażony na oleju z orzeszków ziemnych z kotletem sojowym, białą papryką, suszonymi pomidorami i żółtym serem; inka na wodzie
II sałatka z makaronu, gotowanych buraków i białej papryki z olejem z orzeszków
III nektarynka
IV kasza pęczak z orzechami włoskimi, udko z kurczaka z parowaru, kalafior; sok wielowarzywny
V bułka wieloziarnista z serem do smarowania i w plastrze oraz sałatą i rzodkiewką
VI to co ostatnio - zamiast pestek dodatek oleju (pestki się skończyły ).

Jestem dość aktywna, nawet jeśli nie wychodzę z domu, to dość dużo ćwiczę na rowerku stacjonarnym - lubię to robić przy nauce. Nie jest to szybkie tempo.
Jestem po ED, nie mam okresu od dość dawna, liczę, że w końcu wróci. Nie liczę sobie BTW, idę za swoim smakiem, w końcu czuję, że mogę wypowiadać się tu na równi z wami. Jestem zwyczajnie ciekawa, jak mój talerz wygląda z boku.
Shariana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:57   #2769
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

marteczkowo, powoli zwiększam, powoli bo ciężko dopić tak do 1700 1800 więc muszę też podjeść trochę węgli


teraz na razie przez 2 tyg nie będzie ćwiczeń

dzięki dziewczyny za rady i wskazówki

może i faktycznie jadłam zdecydowanie za mało i waga stała w miejscu a nawet kg był do przodu
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 09:24   #2770
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez superkas Pokaż wiadomość
dzięki kochana nie mogę znaleźć, podrzuciła byś stronę albo jak nazywa się ten kalkulator ?
edit, chyba cos znalazlam, chodzi o ten dziennik posiłkow vitalmax?
tak, to ten trzymam kciuki
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 09:52   #2771
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Może jednak któraś z Was spojrzy na mój jadłospis?
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 10:05   #2772
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez happy woman Pokaż wiadomość
Jestem na etapie komponowania sobie diety i mam problem Przy 165 cm ważę 56,8 kg, chciałabym zejść do 51-52. Pracuję na dwie zmiany tydzień na tydzień 8-16, 14-22. W pracy mam jedną przerwę, ale staram się po cichaczu zjeść coś co mieści się w kieszeni Ćwiczę około 50 minut dziennie. Napiszę moje przykładowe jadłospisy, proszę o ocenę.
Zmiana poranna:
7:00 płatki owsiane z jogurtem naturalnym, ziarnami słonecznika, pestkami dyni, rodzynkami i pół banana albo 3 kromki pełnoziarnistego z wędliną i pomidorem albo serek wiejski z 2 kromkami pełnoziarnistego / jajecznica jeśli płatki to brakuje dobrego źródła białka - jogurt nim niestety nie jest, jeśli kanapki to dodaj jakieś masło, avocado, na temat serka wiejskiego opinie są podzielone, w każdym razie i tak dodałabym tłuszcze, z kolei do jajecznicy warzywa i węgle
10:00 garść pestek słonecznika albo 5 suszonych moreli - jako przekąska ok
13:00 udko z kurczaka z warzywami albo potrawka z kurczaka/ spagetti z makaronem pełnoziarnistym/ pierś z ryżem brązowym i warzywami i zawsze owoc udko z warzywami + jakieś węgle, spaghetti jeśli z mięsem i domowym sosem to ok, owoc przerzuciłabym do przekąski, owoce po posiłku zalegają w żołądku i ciężko się trawią
po pracy, czyli około 17 trening co ćwiczysz?
18:00 nie wiem co zjeść w zależności od tego co ćwiczysz, ale generalnie powinnaś zjeść coś białkowego plus węgle
21:00 serek wiejski z 2 kromkami pełnoziernistego/ makrela / 2 jajka na miękko no i tu zależy o której idziesz spać - wtedy albo węgle+tłuszcze+białko - jeśli do spania zostają ok 3 godziny, jeśli wcześniej chodzisz spać to już bez węgli

Zmiana popołudniowa:
8:00 śniadanie jak wyżej
około 9 trening
13:00 obiad jak wyżej
16:00 pestki słonecznika. morele
19:00 serek wiejski z 2 kromkami pełnoziarnistego/ 2 parówki drobiowe z pełnoziarnistym/ sałatka z lodowej, pomidor, ogórek, feta i oliwa z oliwek
wracam po 22 i zazwyczaj staram się nie jeść już

Proszę o ocenę

jak wyżej, generalnie warto ograniczyć przynajmniej nabiał do max jednego posiłku, te parówki jeśli są wysokiej jakości to ujdą raz na jakiś czas. No i policz sobie zapotrzebowanie na kcal i BTW bo jeszcze wszystko zależy od ilości
A tak w ogóle to 56 kg przy 165 to raczej waga bliska ideałowi
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 10:14   #2773
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

cześć, dzisiejsze R/U

I - omlet z banana z jajkiem i borówkami

II - bułka wieloziarnista z avocado, serem pleśniowym, rurkolą i kiełbasą lisiecką, pół kubka soku warzywnego bez soli

III - to samo co II

IV - schab zapiekany z cebulką i śmietanką, kasza gryczana, surówka

trening ze sztangą (magic bar)

V - shake z jogurtu, borówek i figi
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 12:26   #2774
201606210914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 279
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
tak, to ten trzymam kciuki
dziękuję za wsparcie
ściągnęłam go sobie z chomika
201606210914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 09:56   #2775
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
jak wyżej, generalnie warto ograniczyć przynajmniej nabiał do max jednego posiłku, te parówki jeśli są wysokiej jakości to ujdą raz na jakiś czas. No i policz sobie zapotrzebowanie na kcal i BTW bo jeszcze wszystko zależy od ilości
A tak w ogóle to 56 kg przy 165 to raczej waga bliska ideałowi
Dziękuję za rady ćwiczę z Jillian. Co może być źródłem białka do płatków?? Spagetti robię z domowego sosu. Spać chodzę zazwyczaj o 23-24, więc do 21 staram się zjeść kolację.
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 10:35   #2776
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez happy woman Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady ćwiczę z Jillian. Co może być źródłem białka do płatków?? Spagetti robię z domowego sosu. Spać chodzę zazwyczaj o 23-24, więc do 21 staram się zjeść kolację.
A myślałaś o treningu siłowym? nie masz dużo do zrzucenia a fajnie kształtuje sylwetkę

Można robić owsiankę z wkręconym jajkiem - ja się od niej uzależniłam, chociaż na początku mocno sceptycznie do tego podchodziłam.
Albo np. dojeść jajko na miękko, albo ewentualnie serek wiejski czy lepiej nawet twaróg jeśli później nie będzie już nabiału
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 11:13   #2777
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
A myślałaś o treningu siłowym? nie masz dużo do zrzucenia a fajnie kształtuje sylwetkę

Można robić owsiankę z wkręconym jajkiem - ja się od niej uzależniłam, chociaż na początku mocno sceptycznie do tego podchodziłam.
Albo np. dojeść jajko na miękko, albo ewentualnie serek wiejski czy lepiej nawet twaróg jeśli później nie będzie już nabiału
Trening z Jillian jest częściowo siłowy, ćwiczę z obciążeniem. Nie chcę rezygnować z cardio ze względu na kondycję no i chcę zrzucić fałdkę z brzucha

surowego jajka nie tknę, może dodam do owsianki trochę serka wiejskiego.


Dzisiejszy plan:

I: 3 małe kromki chleba razowego z pastą z mintaja i pomidorem, kawa z mlekiem 2%

II: spora ciabata z piersią z kurczaka pieczoną w piecu, łyżką majonezu, sałatą, pomidorem, ogórkiem, cebulą czerwoną

III: garść pestek słonecznika

IV: twaróg ze szczypiorkiem i chlebem razowym, herbata zielona
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 11:49   #2778
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

jajko nie jest surowe bo po rozmieszaniu jeszcze nie wyłącza się gazu i ścina się w postaci kremowej
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 11:52   #2779
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
jajko nie jest surowe bo po rozmieszaniu jeszcze nie wyłącza się gazu i ścina się w postaci kremowej
czyli chodzi o owsiankę?? Bo ja jem surowe płatki owsiane z jogurtem i dodatkami
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 12:00   #2780
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Shariana Pokaż wiadomość
U z 2 dni (2. wyjazdowy - mam chorobę lokomocyjną)

I owsianka (płatki owsiane, otręby pszenne, kaszka pszenno-żytnia) z białkami jaj (zostały po eksperymentach kulinarnych), orzechami włoskimi, jagodami goji, suszoną papają i morelą; herbata zielona z imbirem
II jabłko
III bułka pszenna moczona w jajku i podgrillowana z odrobiną oleju z orzeszków ziemnych z plastrem polędwicy sopockiej, zieloną papryką i pomidorem oraz odrobiną sosu curry; inka na wodzie ze słodzikiem i odrobiną mleka 0.5%
IV udko z kurczaka z parowaru, kalafior, kasza jęczmienna z serem pleśniowym; sok wielowarzywny
V solidne ciastko czekoladowe z otrębami z twarogiem z cukrem cynamonowym i figą (nie suszoną)
VI twaróg z pestkami słonecznika, sosem curry i warzywami, 2 kanapki z masłem, oliwkami i szynką z kurczaka; melisa

I omlet (płatki owsiane, otręby, kaszka pszenno-żytnia) bez jaj smażony na oleju z orzeszków ziemnych z kotletem sojowym, białą papryką, suszonymi pomidorami i żółtym serem; inka na wodzie
II sałatka z makaronu, gotowanych buraków i białej papryki z olejem z orzeszków
III nektarynka
IV kasza pęczak z orzechami włoskimi, udko z kurczaka z parowaru, kalafior; sok wielowarzywny
V bułka wieloziarnista z serem do smarowania i w plastrze oraz sałatą i rzodkiewką
VI to co ostatnio - zamiast pestek dodatek oleju (pestki się skończyły ).

Jestem dość aktywna, nawet jeśli nie wychodzę z domu, to dość dużo ćwiczę na rowerku stacjonarnym - lubię to robić przy nauce. Nie jest to szybkie tempo.
Jestem po ED, nie mam okresu od dość dawna, liczę, że w końcu wróci. Nie liczę sobie BTW, idę za swoim smakiem, w końcu czuję, że mogę wypowiadać się tu na równi z wami. Jestem zwyczajnie ciekawa, jak mój talerz wygląda z boku.
I bardzo dobrze A jadłospis mi się podoba
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 13:42   #2781
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez happy woman Pokaż wiadomość
czyli chodzi o owsiankę?? Bo ja jem surowe płatki owsiane z jogurtem i dodatkami
tak chodzi o owsianke do surowych i jogurtu też sobie nie wyobrażam jaka surowego bleeeeee
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 15:43   #2782
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
tak chodzi o owsianke do surowych i jogurtu też sobie nie wyobrażam jaka surowego bleeeeee
o matko no ja raczej nie polecam surowego, chyba ze ktos ma ochotę na salmonelke :P
happy woman troche wiesniaka to troche bialka tak naprawde a można tez robic placuszki z płatków, jajka i dodatków takich jak lubiisz- pestki, orzechy, cynamon, kakao itp.
a trening z Jillian to nie trening silowy, tu chodzi o silownie, hantle itd. Można go robic w domu, naprzemiennie z cardio

sorry za byki, pisze z telefonu
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 20:04   #2783
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

marteczkowo heheh salmonella niam niam hehehehhehe strasznie lubie twoj awatar Ty żbiku

dzisiejsze jedzonko R

I - 2 parowki dobrej jakosci,, 2 kromki chleba żytniego, mała papryka

II - piers kurczaka zapiekana z dynią, ryż, surówki

III - gulasz z indyka z marchewką, kalafior

IV - miks sałat, pierś kurczaka, feta, pomidorki, prażone pestki z vinegret

a plan na jutro taki

I - jajecznica z 3 jajek, kabanos,kromka żytniego, papryka

II - miks sałat, pierś kurczaka, feta, pomidorki, prażone pestki z vinegret

III - kanapka z 2 kromek chleba z serem żółtym, masłem, sałatą i papryką

trening ze sztanga (power pump)

IV - pieczone udko kurczaka, pół paczki warzyw na patelnie
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie

Edytowane przez agaczini
Czas edycji: 2014-10-01 o 11:52
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 21:00   #2784
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
marteczkowo heheh salmonella niam niam hehehehhehe strasznie lubie twoj awatar Ty żbiku

dzisiejsze jedzonko R

I - 2 parowki dobrej jakosci,, 2 kromki chleba żytniego, mała papryka

II - piers kurczaka zapiekana z dynią, ryż, surówki

III - gulasz z indyka z marchewką, kalafior

IV - miks sałat, pierś kurczaka, feta, pomidorki, prażone pestki z vinegret

a plan na jutro taki

I - jajecznica z 3 jajek, kromka żytniego, papryka

II - miks sałat, pierś kurczaka, feta, pomidorki, prażone pestki z vinegret

III - kanapka z 2 kromek chleba z serem, kabanos, pomidorki koktajlowe

trening ze sztanga (power pump)

IV - pieczone udko kurczaka, ziemniaki, surówka
ahahaha żbikudobree w tle widac pościel taki to dzikus z mego kot-leta

a co to? Znowu R?
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 21:47   #2785
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
o matko no ja raczej nie polecam surowego, chyba ze ktos ma ochotę na salmonelke :P
happy woman troche wiesniaka to troche bialka tak naprawde a można tez robic placuszki z płatków, jajka i dodatków takich jak lubiisz- pestki, orzechy, cynamon, kakao itp.
a trening z Jillian to nie trening silowy, tu chodzi o silownie, hantle itd. Można go robic w domu, naprzemiennie z cardio

sorry za byki, pisze z telefonu
Podczas treningów z Jillian korzystam z hantli, robię jej 3 różne treningi, w tym jeden typowy cardio 2 razy w tygodniu i 4 razy skupiający się na mięśniach brzucha, wydawało mi się że jest siłowy
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:41   #2786
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
ahahaha żbikudobree w tle widac pościel taki to dzikus z mego kot-leta

a co to? Znowu R?

oj tak...po urlopie i miesiącu bez siłowni tak mi waga skoczyła ze o jezu....w zadne spodnie sie nie mieszcze moj nowy plan na jesien to power pump - takie zorganizowane zajecia zesztanga ogolnorozwojowe 3 razy w tygodniu
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:13   #2787
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez happy woman Pokaż wiadomość
Podczas treningów z Jillian korzystam z hantli, robię jej 3 różne treningi, w tym jeden typowy cardio 2 razy w tygodniu i 4 razy skupiający się na mięśniach brzucha, wydawało mi się że jest siłowy

Polecam lekturę, którą i mnie kiedyś polecono klik

agaczini cierp ciało ...

To ja może wrzucę jakieś jedzonko, bo tylko offy sieję
Dzisiejsze R w trakcie mordowania obcych - jak najmniej węgli - zero glutenu - jak najwięcej błonnika i z braku sił po lekach ostatnio bez ćwiczeń:
I Wieśniak + 3 suszone śliwki + 3 suszone morele + odrobina kakao + cynamon + pestki dyni
II grapefruit, kawałek placka z mąki gryczanej z masłem czosnkowym domowym
III Kasza gryczana zapiekana z piersią kurczaka, cebulką, czosnkiem, selerem naciowym i pestkami dyni + surówka kapusta kiszona+marchewka
IV pewnie zagryzę pestki dyni - mam ich jeść dużo
V omlet z warzywami? lub jajecznica plus warzywa

W międzyczasie herbaty zielone plus herbatki wspomagające wątrobę.

Edit: kurdę właśnie policzyłam wyjdzie mi jakies 1300 kcal więc coś dołożę jeszcze, jak wymyślę co, to dopiszę

Edytowane przez marteczkowo
Czas edycji: 2014-10-01 o 10:38
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 22:51   #2788
eddin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 415
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

R/U

1. Wielkie jabłko, kawa z mlekiem sojowym (dużo)
2. Kasza jaglana z bananem
3. Składana kanapka z chlebem amarantusowym i domowym pasztetem, dużo surówki z selera, sok marchwiowy
4. Jabłko
5. Śledzik na raz, dwie kromki chleba amarantusowego, pokrojona marchewka i papryka, sok z buraka

Może być?
eddin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 07:39   #2789
happy woman
Raczkowanie
 
Avatar happy woman
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 439
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

marteczkowo przeglądałam tę stronę. Wydaje mi się, że to nie są ćwiczenia dla mnie. Po pierwsze nie mam żadnej sztangi/piłki/ławki czy taboretów jedynie regulowane hantle, po drugie nie lubię tego typu ćwiczeń. Poza tym sporo z tych zestawów wplecionych jest w ćwiczenia z Jillian, nie wiem czy liczba powtórzeń jest zbliżona ale ogólnie część z tego już robię.
ale dzięki za linka, poczytam jeszcze

Dziś:

I: 2 połówki grahamki z masłem, serem żółtym. trzema krążkami swojskiej kiełbasy i pomidorem i jedna kromka razowego z: pastą z mintaja i pomidorem, kawa z mlekiem
II: udko pieczone, kilka pieczonych ziemniaczków, sałatka z pekinki, pomidora, ogórka, kukurydzy, papryki z jogurtem naturalnym.
III: 10 suszonych śliwek
IV: 3 parówki i grahamka, pomidor.
happy woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 09:51   #2790
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

uf poszlam wczorja na ten trening, zla passa przelamana dzis trzesinogi i zakwasy ;D

R

I - jajecznica z 3 jajek, kromka chleba żytniego, papryka

II - naleśnik żytni z kurczakiem, pieczarkami, cukinią w sosie serowym + surówka z kapusty - duża porcja

III - miseczka zupy gulaszowej marchewką, kurczakiem, selerem, papryką, pieczarkami i porem
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie

Edytowane przez agaczini
Czas edycji: 2014-10-03 o 08:11
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-12 15:59:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.