Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-10, 20:59   #1
allaboutthatbass
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Arrow

Pomocy


Witam.! Kamilla
Mam 14 lat 172 cm wzrost i waze 75 kg bardzo chciałabym schudnąć do wagi 50/ewentualnie 55 zależy mii żeby zrobić to w miarę szybko ale żebym niemiala efektu jojo proszę was o pomoc moze pomożecie mi moze kturas poświęciła by mi troche czasu i ulozyla jadłospis dość łatwy żebym mogla go sama zrobić bo niestety nie mam wsparcia ze strony rodziny i proszę was o najlepsze ćwiczenia na biodra pozdrawiam i bardzo dziękuj
allaboutthatbass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 22:34   #2
iratylko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wielkpolska
Wiadomości: 46
Dot.: Pomocy

Cześć!
Nie wiem, czy istnieje tzw.złoty środek, aby szybko schudnąć Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale wydaje mi się, że nawet jeśli uda się Tobie schudnąć, powinnaś nadal trochę ćwiczyć, aby utrzymać sylwetkę. Odradzam Ci jakiekolwiek głodówki, bo to do niczego nie prowadzi. Jeśli chodzi o jadłospis, istnieje coś takiego jak liczenie kalorii. Niektóre Panie biegają, inne ćwiczą aerobik, zumbe czy cardio. Ja ćwiczę interwały w domu, ponieważ nie mam innej możliwości to raz, a po drugie jestem zadowolona ze swojego programu. Zajmuje mało czasu, a ja go za dużo nie mam. Prawdopodobnie każdy organizm reaguje inaczej na daną formę ruchu i wysiłku. Mam nadzieję, że uda się Tobie znaleźć najlepsze rozwiązanie.
iratylko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 12:50   #3
Desire_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 466
Dot.: Pomocy

A co teraz jesz? Wrzuć jakieś przykładowe jadłospisy z kilku dni.
Jestes b.młoda, nie radzę eksperymentować z dietami, najlepszą metodą na schudniecie bez jojo to po prostu jeść zdrowo i ćwiczyć.
Wyrzuć wszelkie fast foody, słone przekąski, słodycze; jedz pięć posiłków, warzywa do oporu, białe pieczywo zamień na razowe itp.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że
osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie
Desire_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 22:23   #4
iratylko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wielkpolska
Wiadomości: 46
Dot.: Pomocy

Pij dużo wody mineralnej czy źródlanej, włącz do jadłospisu owoce i warzywa.
Wybierz taką formę aktywności, aby nie była ona dla Ciebie zbyt restryktywna.
Jesteś jeszcze bardzo młoda i Twój organizm potrzebuje budulca do prawidłowego rozwoju.
iratylko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 07:30   #5
pam_c
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 73
Dot.: Pomocy

Czemu rodzina Cię nie wspiera? Masz tylko 14 lat i zapewne pod względem jedzeniowym jesteś w znacznym stopniu od nich uzależniona? Jeśli chodzi o dietę to przede wszystkim regularne i dobre jakościowo posiłki - jak piszą dziewczyny, fast foody, słodycze, słone przekąski powinny zniknąć - najlepiej wrzuć przykładowy jadłospis, bo na razie to takie gdybanie z naszej strony
pam_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 19:33   #6
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Pomocy

A ja nie jestem pewna, czy da się zdrowo schudnąć do 50kg przy 172cm wzrostu. Już nie wspominając, że w tym wieku.
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 10:25   #7
hihicz
Raczkowanie
 
Avatar hihicz
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: ~Łdz
Wiadomości: 480
Dot.: Pomocy

50 kg przy Twoim wzroście to zdecydowanie za mało. Myślę, że dobrze powinnaś się czuć i wyglądać przy ok 60-63 kg i do tej wagi powinnaś dążyć. Poza tym najlepiej zbijać wagę stopniowo, przy szybkiej utracie jest duża szansa na jojo. Tak jak Ci pisały dziewczyny wcześniej wyrzuć fast foody, słodycze, gazowane napoje z jadłospisu. Pij zieloną herbatę, wodę, jeśli masz taką możliwość zamień pieczywo białe na razowe. Na przekąski proponuje orzechy, słonecznika, marchewkę. Wrzuć do diety płatki owsiane, twaróg, serki wiejskie, tuńczyka. Na yt masz zestawy ćwiczeń, które możesz wykonywać, poszukaj, a na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam
__________________
2014: 107
2015: 80
2016: 51
hihicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 20:46   #8
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Pomocy

Cytat:
Napisane przez allaboutthatbass Pokaż wiadomość
Witam.! Kamilla
Mam 14 lat 172 cm wzrost i waze 75 kg bardzo chciałabym schudnąć do wagi 50/ewentualnie 55 zależy mii żeby zrobić to w miarę szybko ale żebym niemiala efektu jojo proszę was o pomoc moze pomożecie mi moze kturas poświęciła by mi troche czasu i ulozyla jadłospis dość łatwy żebym mogla go sama zrobić bo niestety nie mam wsparcia ze strony rodziny i proszę was o najlepsze ćwiczenia na biodra pozdrawiam i bardzo dziękuj
w Twoim wieku i przy Twoim wzroście waga 50-55 to duża niedowaga , zależnie od budowy powinnaś ważyć ok.60-65 kg . Szybkie chudnięcie to gwarantowany efekt jojo niezależnie od metody , najzdrowsza utrata wagi to kilogram tygodniowo . Zmień sposób odżywiania tak jak dziewczyny pisały i zacznij regularnie się ruszać . I nie zniechęcaj się tym , że utrata wagi będzie powolna - taka jest najtrwalsza i najzdrowsza . Powodzenia !
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 13:24   #9
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Pomocy

i jak zmagania?
mineło troszke czasu i zastanawiam się czy uda,lo sie Tobie ruszyc troszkę do przodu w sprawie realizacji swoich założeń
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 14:24:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.