Kosmetyki dla suchych męskich włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-14, 19:14   #1
dude12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8

Kosmetyki dla suchych męskich włosów.


Witam.
Problem mam z włosami oczywiście Chodzi o to, że są strasznie suche. Od zawsze były suche ale dopiero teraz kiedy postanowiłem je zapuścić na naprawdę długie zaczyna się z nimi problem. Układają się jak im się podoba, raz są kręcone raz prawie całkiem proste;D Ale ogólnie największy problem to to, że są suche. Potrzebuję więc jakichś kosmetyków (szamponów albo odżywek) które by mi pomogły nad tym zapanować. Ogólnie to dobrze by było gdyby były dostępne na allegro, ponieważ aktualnie mieszkam w miejscu w którym raczej średnio znajdę jakikolwiek tego typu kosmetyk...
Miałem jedną listę od Eloe jednak ona jest juz nie aktywna od pewnego czasu a lista nie wiedzieć czemu usunęła się...

POMOCY!

Edytowane przez dude12
Czas edycji: 2014-09-14 o 19:21
dude12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 21:05   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Kosmetyki dla suchych męskich włosów.

Cytat:
Napisane przez dude12 Pokaż wiadomość
Witam.
Problem mam z włosami oczywiście Chodzi o to, że są strasznie suche. Od zawsze były suche ale dopiero teraz kiedy postanowiłem je zapuścić na naprawdę długie zaczyna się z nimi problem. Układają się jak im się podoba, raz są kręcone raz prawie całkiem proste;D Ale ogólnie największy problem to to, że są suche. Potrzebuję więc jakichś kosmetyków (szamponów albo odżywek) które by mi pomogły nad tym zapanować. Ogólnie to dobrze by było gdyby były dostępne na allegro, ponieważ aktualnie mieszkam w miejscu w którym raczej średnio znajdę jakikolwiek tego typu kosmetyk...
Miałem jedną listę od Eloe jednak ona jest juz nie aktywna od pewnego czasu a lista nie wiedzieć czemu usunęła się...

POMOCY!

mhmmm zawsze jak widze taki tema watku to nie wiem po co pisac ''dla meskich'' wlosow - przeciez meskie czy kobiece wlosy te same sa

skoro nie mieszkasz w polsce to najlepiej by bylo jakys sie zainteresowal skladami kosmetykow i wybieral takie ktore zawieraja skladniki nawilzajace + oleje

przejrzyj te watki
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...76&postcount=8
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381

i pigulke dla kreconowlosych
-allegro nie bede przegladac ,zeby zobaczyc jakie sa tam odzywki
ze swojej strony moge polecic Kallosa (ale to maski do wlosow) i rosyjskie kosmetyki babci agafii, duzo drogeryjnych odzywek jest tez ok (np garnier awokado i maslo karite)
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 09:09   #3
dude12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki dla suchych męskich włosów.

Wiem, że są takie same ale raczej chciałem, żeby było to jasne na początku (jakby nick dude nie wystarczył).
Mieszkam po prostu na wsi Dlatego dostęp do różnego rodzaju kosmetyków mam ograniczony. Dopiero od października będę miał większy dostęp do jakichś sklepów z kosmetykami - studia w stosunkowo większym mieście. Chciałem po prostu już sprawdzić co będzie dla mnie (dla moich włosów) dobre bo potem nie będę miał zwyczajnie czasu na eksperymenty i kombinowanie...
Wątki już wcześniej czytałem (tak, czytałem a nie tylko przeglądnąłem i powiedziałem "eeee nie chce mi się czytać rzucę post na forum" ale cholernie to skomplikowane wszystko.
Ogólnie czytając te wątki i następnie przeszukując allegro znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/garnier-ultra-doux...586273323.html http://allegro.pl/garnier-ultra-doux...549233663.html Skojarzyło mi się to z Eloe, ponieważ chyba mi to polecała ale nie jestem pewny. Co o tym sądzicie?
dude12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 19:48   #4
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Kosmetyki dla suchych męskich włosów.

Cytat:
Napisane przez dude12 Pokaż wiadomość
Wiem, że są takie same ale raczej chciałem, żeby było to jasne na początku (jakby nick dude nie wystarczył).
Mieszkam po prostu na wsi Dlatego dostęp do różnego rodzaju kosmetyków mam ograniczony. Dopiero od października będę miał większy dostęp do jakichś sklepów z kosmetykami - studia w stosunkowo większym mieście. Chciałem po prostu już sprawdzić co będzie dla mnie (dla moich włosów) dobre bo potem nie będę miał zwyczajnie czasu na eksperymenty i kombinowanie...
Wątki już wcześniej czytałem (tak, czytałem a nie tylko przeglądnąłem i powiedziałem "eeee nie chce mi się czytać rzucę post na forum" ale cholernie to skomplikowane wszystko.
Ogólnie czytając te wątki i następnie przeszukując allegro znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/garnier-ultra-doux...586273323.html http://allegro.pl/garnier-ultra-doux...549233663.html Skojarzyło mi się to z Eloe, ponieważ chyba mi to polecała ale nie jestem pewny. Co o tym sądzicie?
pisalam Ci wyzej o tej odzywce..
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 21:45   #5
dude12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki dla suchych męskich włosów.

Wiem, że trochę odkopuję ale...
Czy te kosmetyki będą nadawać się do krótkich włosów? Aktualnie obciąłem włosy na krótsze (studia i brak czasu mnie do tego zmusiły) ale nadal są suche jak sianko. Dodam, że mieszkam aktualnie w mieście i mam dostęp do Rossmana i Natury więc trochę powiększyło mi się pole do popisu.
dude12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-21 22:45:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.