Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-28, 09:00   #631
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Nasz Kubus nie wiem czy widac zdj
jeszcze raz gratulacje


Witam się zasmarkana i w szlafroku, ale jest lepiej, niż wczoraj, więc liczę na szybkie ozdrowienie
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:08   #632
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Witam się zasmarkana i w szlafroku, ale jest lepiej, niż wczoraj, więc liczę na szybkie ozdrowienie
To super tż znowu przywlókł coś z pracy mam nadzieję że tym razem mnie nie zarazi dostałam list z izby mamy spotkanie informacyjne i ślubowanie w połowie grudnia i tak się zastanawiam czy do niego dotrwam zapomniałabym powiedzieli mi że jak dostarczę zaświadczenie o porodzie to mi usprawiedliwią wszystkie nieobecności. Podjęłaś już może decyzję czy bierzesz dziekankę?
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:14   #633
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Nasz Kubus nie wiem czy widac zdj
jakie małe cudo

my nie dajemy dwóch imion. ja ani tż na szczeście nie mamy bo mamy długie nazwiska a ja zawsze dziękowałam rodzicom za tylko jedno imię

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
śliczny niuniek Justysia! gratulacje jeszcze raz

My po wizycie, Staś ma AŻ 3100 g! Mimo że to 36 tydz pani dr mówi że w zasadzie donoszony, więc szacuje że w najbliższych 1-2 tyg będzie z nami
Niezły klocek, jak to mój mąż mówi dorodny wszystko jest ok, szyjka skrócona ale nie ma rozwarcia, przepływy też ok.
no faktycznie dorodny ale czy waga ma wpływ na to czy dziecko jest donoszone? moja w 36 miała 2600 czyli sporo mniejsza to co, nie mam co liczyć na wczesniejszy poród?
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:19   #634
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
Ja farbowalam nawet w 1 trymescie


wogle cos mi sie saczy z blizny po cc dzis zauwazylam bo ponocy koszule i majtki mialam jakies w dziwnej wydzielinie.
Pryskaj octeniseptem i zgłoś położnej na wszelki wypadek. Mi na bieliźnie kilka tylko kropek jakiś się pokazuje a ja już schiza miałam. W sumie to już praktycznie mi się zarosło w dwóch miejscach jeszcze widać, że nie .
Za to Ty piszesz, że już mało z Ciebie leci, a ja nie intensywnie, ale nadal krwawię
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:37   #635
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez mysza88 Pokaż wiadomość
jakie małe cudo

my nie dajemy dwóch imion. ja ani tż na szczeście nie mamy bo mamy długie nazwiska a ja zawsze dziękowałam rodzicom za tylko jedno imię

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------



no faktycznie dorodny ale czy waga ma wpływ na to czy dziecko jest donoszone? moja w 36 miała 2600 czyli sporo mniejsza to co, nie mam co liczyć na wczesniejszy poród?
Mysza ostatnio chyba Trusia pisała ze waga nie ma znaczenia w do noszeniu np. Moja Emilka teraz wazy 3200g i jest juz donoszona a na świat i tak przyjdą kiedy im się spodoba
Jeżeli dotrzymam choćby jednego dnia po terminie to jade do szpitala i bede na kolanach biegała za lekarzem ze Ja juz chce urodzić wiem wiem desperacja ale mnie to juz jakas depresja zaczyna łapać :/
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:39   #636
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Nasz Kubus nie wiem czy widac zdj
Cudny Aniołek
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 09:44   #637
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
To super tż znowu przywlókł coś z pracy mam nadzieję że tym razem mnie nie zarazi dostałam list z izby mamy spotkanie informacyjne i ślubowanie w połowie grudnia i tak się zastanawiam czy do niego dotrwam zapomniałabym powiedzieli mi że jak dostarczę zaświadczenie o porodzie to mi usprawiedliwią wszystkie nieobecności. Podjęłaś już może decyzję czy bierzesz dziekankę?
uważaj, bo naprawdę lepiej teraz nie chorować :/
a co do aplikacji, to jak na razie podejmę wyzwanie i będę chodzić, najwyżej w trakcie złożę wniosek. Wtedy po prostu się płaci kwotę proporcjonalną do okresu chodzenia na zajęcia (wg. regulaminu). Trochę się boję, jak sobie poradzę, ale z drugiej strony, nie będę chodzić do pracy, a dziecko za rok i tak nie będzie samodzielne

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Mysza ostatnio chyba Trusia pisała ze waga nie ma znaczenia w do noszeniu np. Moja Emilka teraz wazy 3200g i jest juz donoszona a na świat i tak przyjdą kiedy im się spodoba
Jeżeli dotrzymam choćby jednego dnia po terminie to jade do szpitala i bede na kolanach biegała za lekarzem ze Ja juz chce urodzić wiem wiem desperacja ale mnie to juz jakas depresja zaczyna łapać :/
lepiej tak nie robić
a tak serio, to najlepiej się zgłosić 7 dni po terminie, bo to niepotrzebny stres dla mamy i dziecka. Dziewczyny się zgłaszały do szpitala w terminie porodu, a potem i tak leżały minimum tydzień, a lekarze czekali na akcję porodową. Także ja podziękuję
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 10:00   #638
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
uważaj, bo naprawdę lepiej teraz nie chorować :/
a co do aplikacji, to jak na razie podejmę wyzwanie i będę chodzić, najwyżej w trakcie złożę wniosek. Wtedy po prostu się płaci kwotę proporcjonalną do okresu chodzenia na zajęcia (wg. regulaminu). Trochę się boję, jak sobie poradzę, ale z drugiej strony, nie będę chodzić do pracy, a dziecko za rok i tak nie będzie samodzielne

Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw doszłam do tych samych wniosków zresztą za rok dziecko będzie bardziej absorbujące bo będzie już chodziło i mówiło a tak jeżeli jest zdrowe to śpi i je
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:10   #639
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

ja jestem ciekawa jak u nas beda wyglądać statystyki, która najdłużej przenosi chyba się będzie należał jakiś puchar za wytrwałość. Bo z Grudniówek jeszcze nie ma takich co dotrwały do terminu jako że listopad trwa ALE pewnie skoro zaczelo sie w listopadzie to się skończy w styczniu dobrze

Wyprawka u mnie niegotowa ale trzeba mieć w życiu klarowne priorytety więc idę dzisiaj na rzęsy żeby ładnie wyglądać przy porodzie :P
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:16   #640
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Nasz Kubus nie wiem czy widac zdj
Ojej jaki śliczny
Ja chyba dalej nie ogarniam ,że zraz będę miała takiego samego słodziaska

A ja dziś jakby trochę lepiej z przeziębieniem. Mam nadzieję, że faktycznie mi przechodzi...

Na Antka mojego zapadł wyrok na przyszłą środę,więc do tej pory nie ma możliwości, muszę być zdrowa, no i zaciskam co sie da, żeby dotrwać
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:19   #641
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Jak to na przyszłą środę ??
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 10:27   #642
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Justyssia- sliczny bobas
Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
lepiej tak nie robić
a tak serio, to najlepiej się zgłosić 7 dni po terminie, bo to niepotrzebny stres dla mamy i dziecka. Dziewczyny się zgłaszały do szpitala w terminie porodu, a potem i tak leżały minimum tydzień, a lekarze czekali na akcję porodową. Także ja podziękuję
Tez mi sie tak wydaje
U mnie w sumie nie zatrzymują w szpitalu, tylko wysylają do domu i każa czekac ten tydzień
Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa jak u nas beda wyglądać statystyki, która najdłużej przenosi chyba się będzie należał jakiś puchar za wytrwałość. Bo z Grudniówek jeszcze nie ma takich co dotrwały do terminu jako że listopad trwa ALE pewnie skoro zaczelo sie w listopadzie to się skończy w styczniu dobrze

Wyprawka u mnie niegotowa ale trzeba mieć w życiu klarowne priorytety więc idę dzisiaj na rzęsy żeby ładnie wyglądać przy porodzie :P
Ja jestem w polowie listy- ciekawe jak to wyjdzie
I bardzo dobrze- to są ważne rzeczy

Ja dokupilam na porodowke koszulke numer 2 i chyba dzis wezme sie za jej skracanie, bo za długa jest
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:27   #643
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Pryskaj octeniseptem i zgłoś położnej na wszelki wypadek. Mi na bieliźnie kilka tylko kropek jakiś się pokazuje a ja już schiza miałam. W sumie to już praktycznie mi się zarosło w dwóch miejscach jeszcze widać, że nie .
Za to Ty piszesz, że już mało z Ciebie leci, a ja nie intensywnie, ale nadal krwawię
juz rozmawialm z polozna kazala psikac i opatrunek robic a jak nie przejdzie to do szpitala tam gdzie rodzilam. Zobacze moze popoludniu pojade. Teraz to nie mam czasu nawet w opatrunek zajrzec bo mala od 7,30 wojowala i plakala caly czas. Dopiero teraz zasnela ale na mnie. Sniadanie jadlam chyba 3 godziny i jeszcze nie sciagnelam pokarmu do konca bo jak tylko zaczynalam sciagac to mala ryk. Wogle te przedpoludnia sa straszne ostatnio.
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:27   #644
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Jak to na przyszłą środę ??
No moja gin po ostatniej środowej wizycie, stwierdziła, że rozwarcie postępuje, brzuch nisko idt,więc jak przez ten tydzień (do środy 03.12) nic się nie nie zacznie, to ona nie widzi sensu ciągnać dalej, moja położna jej przytaknęła,więc najlepiej, żebym się we srodę stawiła z rana i urodzimy. I tak to wygląda.
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:42   #645
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
ja jestem ciekawa jak u nas beda wyglądać statystyki, która najdłużej przenosi chyba się będzie należał jakiś puchar za wytrwałość. Bo z Grudniówek jeszcze nie ma takich co dotrwały do terminu jako że listopad trwa ALE pewnie skoro zaczelo sie w listopadzie to się skończy w styczniu dobrze

Wyprawka u mnie niegotowa ale trzeba mieć w życiu klarowne priorytety więc idę dzisiaj na rzęsy żeby ładnie wyglądać przy porodzie :P
ja mam przeczucie, że przenoszę, no nie wiem czemu, ale tak czuję. Poza tym szyjka mi się w ogóle (!) nie skraca, wszystko zamknięte, skurcze jakieś tam tylko przepowiadające. Więc - śmieję się, że Święta spędzę w szpitalu
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:42   #646
Hasiap
Rozeznanie
 
Avatar Hasiap
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 663
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
wogle cos mi sie saczy z blizny po cc dzis zauwazylam bo ponocy koszule i majtki mialam jakies w dziwnej wydzielinie.
No lepiej skonsultować to z położna lub lekarzem ale na żywo żeby zobaczyli co i jak.


Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Pryskaj octeniseptem i zgłoś położnej na wszelki wypadek. Mi na bieliźnie kilka tylko kropek jakiś się pokazuje a ja już schiza miałam. W sumie to już praktycznie mi się zarosło w dwóch miejscach jeszcze widać, że nie .
Za to Ty piszesz, że już mało z Ciebie leci, a ja nie intensywnie, ale nadal krwawię
Ze mnie cieknie raz dość sporo a raz wcale, zależy od pory dnia (a raczej mojej aktywności chyba).



Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
juz rozmawialm z polozna kazala psikac i opatrunek robic a jak nie przejdzie to do szpitala tam gdzie rodzilam. Zobacze moze popoludniu pojade. Teraz to nie mam czasu nawet w opatrunek zajrzec bo mala od 7,30 wojowala i plakala caly czas. Dopiero teraz zasnela ale na mnie. Sniadanie jadlam chyba 3 godziny i jeszcze nie sciagnelam pokarmu do konca bo jak tylko zaczynalam sciagac to mala ryk. Wogle te przedpoludnia sa straszne ostatnio.
Alekaz ale zauważ że lepiej rano mieć koncert niż w środku nocy ;-) moja tez juz z 4 rano przeszła na marudzenie ok 7-8

Wczoraj była u nas położna i mała waży juz 3,850kg czyli przybrała 0,5 kg w 10 dni od ostatniej wizyty

Byli też znajomi z córką 5 mc i ona taka wielka w porównaniu do mojej tamta juz 8kg
__________________
Klaudia
Hasiap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:45   #647
Sweet Olcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 495
GG do Sweet Olcia
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hej kuleczki ale dzis pospalam az do 10:45 ale zasnelam o 4 bo mialam znowu skurcze ale caly czas na stalym poziomie i nie zmniejszala sie czestotliwosc wiec sprobowalam zasnac i sie wyciszyly... tz juz mial nadzieje ze mala bedzie z nami a tu znowu psikus :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kocham j Łobuzie

27.09.2014 Najszczęśliwsza żonka na świecie
Lili już jest z nami 19.12.2014
Sweet Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:46   #648
alekaz1
Zakorzenienie
 
Avatar alekaz1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 990
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hasiap fakt ze lepiej rano ale kurde dzis akurat jeszcze z ta blizna mi sie porobilo. Teraz dziec spi na mnie. Eh nic zrobic nie moge. A musze mleko sciagnac bo cycki eksploduja
__________________
Razem od 16,04,2012
alekaz1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:46   #649
Kasiulka07
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 404
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Hej
My jeszcze imienia nie wybraliśmy dlatego nic tutaj nie podaje bo czekamy aż zobaczymy małą
Wiem jedno że na pewno to będzie jedno imię:p
Tak w ogóle to wczoraj miałam wizytę u lekarza, mała waży 2600 w 36tyg. i lekarz powiedział że waga jest prawidłowa. No i za tydzień chce mnie położyć już do szpitala ze względu na tą moją cholestazę także będę już oczekiwać na małą w szpitalu i mam tylko nadzieję że przed świętami będzie chciała już wyjść bo jak nie to czekają Nas święta w szpitalu
__________________
04.08.2012r.



Kasiulka07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-28, 10:47   #650
mysza88
Rozeznanie
 
Avatar mysza88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 582
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Mysza ostatnio chyba Trusia pisała ze waga nie ma znaczenia w do noszeniu np. Moja Emilka teraz wazy 3200g i jest juz donoszona a na świat i tak przyjdą kiedy im się spodoba
Jeżeli dotrzymam choćby jednego dnia po terminie to jade do szpitala i bede na kolanach biegała za lekarzem ze Ja juz chce urodzić wiem wiem desperacja ale mnie to juz jakas depresja zaczyna łapać :/
nie chcę Cię straszyć ale chyba nasze błagania na nic się nie przydadzą... nie my pierwsze chciałabyśmy wczesniej urodzić i nie przenosić :P
same musimy działac seks, masowanie sutków, picie tych liści chociaż ja z tego zrezygnuje, spacery i ewentualnie wieszanie firanek :P

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
[/COLOR]

lepiej tak nie robić
a tak serio, to najlepiej się zgłosić 7 dni po terminie, bo to niepotrzebny stres dla mamy i dziecka. Dziewczyny się zgłaszały do szpitala w terminie porodu, a potem i tak leżały minimum tydzień, a lekarze czekali na akcję porodową. Także ja podziękuję
dokładnie, mi lekarz na ostatniej wizycie w 36 tyg powiedział że jak w terminie nie urodze to po tyg mam się zgłosić do szpitala, wczesniej nie ma sensu
mysza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 10:58   #651
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Justyssia87 Pokaż wiadomość
Nasz Kubus nie wiem czy widac zdj
słodziaczek
Cytat:
Napisane przez alekaz1 Pokaż wiadomość
juz rozmawialm z polozna kazala psikac i opatrunek robic a jak nie przejdzie to do szpitala tam gdzie rodzilam. Zobacze moze popoludniu pojade. Teraz to nie mam czasu nawet w opatrunek zajrzec bo mala od 7,30 wojowala i plakala caly czas. Dopiero teraz zasnela ale na mnie. Sniadanie jadlam chyba 3 godziny i jeszcze nie sciagnelam pokarmu do konca bo jak tylko zaczynalam sciagac to mala ryk. Wogle te przedpoludnia sa straszne ostatnio.

a sama jestes w domu czy ktoś Ci pomaga?

ogłaszam oficjalnie, ze zakończyłam prasowanie ciuszków (dopiero ), wszystkie te słodkie szmatki juz leżą podukładane na półeczkach...dziś przyszedł termometr i cała pościel, którą zaraz włożę do prania...jeszcze tylko poprać pokrowce od materacy i będzie git...na koniec zostawiłam sobie przedświąteczne sprzątanie całego domu i zrobienie dekoracji bo niestety w tym roku choinki nie będzie - jej miejsce zajęło Grzesiowe łóżeczko

fajne promocje są dzisiaj na pacie - z tej firmy szczególnie polecam masła do ciała (aż 4 są w przecenie) oraz płyn do mycia dzieci sweet
http://www.patandrub.pl/s/polecamy-oferty-specjalne/

a od jutra w aldi ciekawe nawilżacze powietrza na kaloryfer
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nawilżacz.jpg (106,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg termometr.jpg (74,2 KB, 28 załadowań)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:11   #652
Ringo6
Zadomowienie
 
Avatar Ringo6
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 260
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
chorowitkom zdrówka życzę
niteczka


tylko tyle mogę pomóc
http://slonik.eu/blog/2014/06/09/pie...-z-mikrofibry/


piękne
co to za łóżeczko, możesz podlinkować?
Łóżeczko kupiłam używane, bo jak zaczęłam się rozglądać za łóżeczkiem to nic mi się nie podobało i tak popatrzyłam na używane, choć nie planowałam używanego i... się w nim zakochałam. Tak się zapaliłam na nie o 22, że po 5 minutach zarezerwowałam (dobrze, że właściciele nie spali), a o 8 rano już było w domu. I to cudo z materacem (sprzedawali jako komplet, ale ja zmieniłam na nowy) kupiłam za 50 zł.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Justysssia... Ślicznego masz syna... oj będzie serca łamał ;P
__________________
09.12.09r.
12.05.2012r.
11.04.2014r. II
Kopniaczki 19/40
12.12.14r. <3N<3
Ringo6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:18   #653
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ewkien - Witaj
Justysssia - śliczny taki aniołeczek

Mi też mówili że jak minie siedem dni od terminu porodu i nic nie będzie się działo to wtedy trzeba się zgłosić i będzie wywoływany.

Życzę zdrowia wszystkim co chorują
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:21   #654
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

A ja się modlę o 2 tygodnie. Abym skończyła 38 tydzień
Ja mam łóżeczko po chrześniaku. Trochę je mój tata podrasował i jest dobre. Nie chciałam kupować nowego skoro wystarczyła w tym kosmetyka.
Będąc w sklepie tak mnie szyjka zakuła, że myślałam iż nie dojdę do kasy a co dopiero do domu
Mała straszy mamusie i to bardzo.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:27   #655
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Alekaz moja też nie śpi. Wczoraj katar był mniejszy, a dzisiaj co i rusz furczy w nosie mała nie może oddychać a ja latam i odciągam aspiratorem ehh
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:28   #656
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja na bank przenoszę

Idę chałke drozdzowa piec
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:31   #657
Chemisette
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 737
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Alekaz moja też nie śpi. Wczoraj katar był mniejszy, a dzisiaj co i rusz furczy w nosie mała nie może oddychać a ja latam i odciągam aspiratorem ehh
A ja mam takie pytanie, bo słyszałam że jak dzieci mają katar lub furczy im coś tam w nosku to nie należy kłaść na pleckach, tylko na boczku, nie doświadczona jestem
Chemisette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:35   #658
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasiulka07 Pokaż wiadomość
Hej
My jeszcze imienia nie wybraliśmy dlatego nic tutaj nie podaje bo czekamy aż zobaczymy małą
Wiem jedno że na pewno to będzie jedno imię:p
Tak w ogóle to wczoraj miałam wizytę u lekarza, mała waży 2600 w 36tyg. i lekarz powiedział że waga jest prawidłowa. No i za tydzień chce mnie położyć już do szpitala ze względu na tą moją cholestazę także będę już oczekiwać na małą w szpitalu i mam tylko nadzieję że przed świętami będzie chciała już wyjść bo jak nie to czekają Nas święta w szpitalu
współczuję obyś długo nie musiała czekać na poród.

Mi się po tych lekach ciągle chce pić, jest 12.30, a ja już wypiłam 2 herbaty, 1,5 l kubusia i litr wody - masakra
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:37   #659
ewkien
Raczkowanie
 
Avatar ewkien
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

A boicie się porodu?
Bo mnie to przerażą... :/ i generalnie już ledwo wytrzymuję skurcze przepowiadające, bo od razu zaczyna mnie kręgosłup boleć, a zaraz potem już całe ciało (łącznie z zębami), a co dopiero pomyśleć o tych prawdziwych...
__________________
Nikola 1.01.2015
Nowa Fasolka 8.02.2016
ewkien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-28, 11:41   #660
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez ewkien Pokaż wiadomość
A boicie się porodu?
Bo mnie to przerażą... :/ i generalnie już ledwo wytrzymuję skurcze przepowiadające, bo od razu zaczyna mnie kręgosłup boleć, a zaraz potem już całe ciało (łącznie z zębami), a co dopiero pomyśleć o tych prawdziwych...
Staram sie nie myśleć o porodzie jako o czymś strasznym. Skurcze przepowiadajace mam takie jak na okres więc idzie wytrzymać. Bardziej martwi mnie ta szyjka...
We wszystkim trzeba znaleźć dobre strony. Tłumacze sobie, że nie ja pierwsza i jedyna przez to przejść muszę a skoro inne kobiety dały radę to dlaczego ja bym nie miała dac? Wierzę, że wszystko pójdzie dobrze i nie będę do tego podchodzić jak do największego koszmaru w życiu.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.