Grudniowe Mamusie cz. V - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-03, 15:29   #1171
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
Trzymaj się dzielnie kochana. bardzo Ci współczuję.
I nikt mi już nie wmówi, że cc jest takie super kolorowe, że poród sn w porównaniu do cc to hardcore, bo jak się okazuje, może być zupełnie odwrotnie. Jednak natura stworzyła nas do porodów naturalnych...
Pisałam już wcześniej Wam, ze wg moich bliskich, najczęsciej o tym ze cc jest kolorowe piszą osoby które nie mają pojecia o tym
Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. Nie jestem zbytnio zadowolona, nadal jestem trochę chora po 6 dniach brania antybiotyku :/ dodatkowo przypałętała się infekcja intymna. Bosko. Dlaczego ta końcówka ciąży jest taka ciężka?
Szyjka długa, nawet nie jest spulchniona, wszystko zamknięte, na ktg jakieś skurcze się piszą, ale to na pewno jeszcze nie to. Rewelacja - chyba święta się w szpitalu szykują? oczywiście lekarz niechętny do omówienia mojego porodu, sam pewnie nie wie. Może jednak będzie sn?
nie mam pojęcia.
Ciśnienie dosyć wysokie wziąwszy pod uwagę, że biorę leki.
Ja już chcę rodzić serio!
O kurcze

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hej wylądowałam w szpitalu rano mam skurcze, cesarka o 18.
Ojej, to trzymamy kciuki
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 15:31   #1172
iwona_1987
Zadomowienie
 
Avatar iwona_1987
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 095
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Demeter
będzie jakiś Maluch z 3 grudnia
__________________
23.03.2003r.
13.08.2011r.
ZOSIA ur. 7.01.2015r.
HANIA ur. 1.10.2016r.
iwona_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 15:32   #1173
karooka
Raczkowanie
 
Avatar karooka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 300
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hej wylądowałam w szpitalu rano mam skurcze, cesarka o 18.
kciuki!!!!!!!!!! Jezusie, idziecie jak burza! aż się boję co to będzie

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. Nie jestem zbytnio zadowolona, nadal jestem trochę chora po 6 dniach brania antybiotyku :/ dodatkowo przypałętała się infekcja intymna. Bosko. Dlaczego ta końcówka ciąży jest taka ciężka?
Szyjka długa, nawet nie jest spulchniona, wszystko zamknięte, na ktg jakieś skurcze się piszą, ale to na pewno jeszcze nie to. Rewelacja - chyba święta się w szpitalu szykują? oczywiście lekarz niechętny do omówienia mojego porodu, sam pewnie nie wie. Może jednak będzie sn?
nie mam pojęcia.
Ciśnienie dosyć wysokie wziąwszy pod uwagę, że biorę leki.
eh współczuję w sumie, choć to, że wszystko zamknięte i szyjka długa jeszcze o niczym nie świadczy -> patrz na Bimbunię ale nie dziwię Ci się, że jesteś rozdrażniona, bo chciałabyś wiedzieć konkretnie co i jak. Pewnie jak zaczną się skurcze będą monitorować ciśnienie i podejmą decyzję o cc lub sn. Na kiedy masz termin?

PS Bimbunia odezwij się do nas!!!!!!!!!!!!
karooka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 15:34   #1174
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
A dalej macie problem z oddychaniem? podobno przy końcu powinno się lżej oddychać a ja dalej męczę się
Nie mam już problemów z oddychaniem. Wydaje mi się że jakieś 2 - 3 tygodnie temu opadł mi brzuch i od tego czasu jest dużo lepiej. Chociaż jak za długo siedzę to zaczyna mnie kłuć po bokach tak jakby zebra mały nie lubi chyba tej pozycji

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
A kiedy myślicie robić chrzciny? Jeśli w ogóle zamierzacie oczywiście. Wiem ze daleko w przyszłośc wybiegam
My myślimy o Wielkanocy z racji tego że to pierwsze dziecko w naszej rodzinie od bardzo bardzo dawna będzie raczej większa impreza w lokalu co by się wszyscy przy miłej okazji mogli spotkać co do chrzestnych to na pewno będzie jedna z moich sióstr i brat tż albo jego kuzyn albo nasz wspólny przyjaciel jeszcze myślimy

Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość
Wiesz, u mnie to bylo z podkreśleniem- tesciowej
Dlatego w sumie sie ciesze ze mieszkam już daleko i nie bede chrzcic tam- nie bede miala takich problemow
Choc zwalenie sie moich tesciow nawet na pare dni juz nie wróży niczego dobrego


Dziewczyny a decydujecie sie na babyphone?
mam te same odczucia co do mojej teściowej co do babyphone my się zastanawiamy. Chcemy żeby mały spał w swoim pokoju i boje się że nie usłyszymy go. Nie chodzi mi o to że nie usłyszymy jak płacze ale jak no nie wiem "miauczy" bo coś mu nie pasuje.

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie- jak Wam lekarz pobierał wymaz na GBS? Bo ja sie ciesze ze wyszedł ujemny a nie wiem czy był dobrze pobrany... mialam 1wymazowke - z pochwy i tylko mi tak "przejechal" lekko po okolicy odbytu, jakby od niechcenia. .. a teraz czytam ze powinny byc 2 wymazy - z pochwy i osobno z odbytu. Nie wiem czy na własną rękę nie powtorzyc (wymazowki mam w pracy). Jak myslicie?
Maznął i pobrał tylko z pochwy. Nie zamierzam go powtarzać. Wyszedł ujemny i tego się trzymam.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Jednak duzo zalezy od szpitala i połoznych z tego co wyczytałam na watku i od nastawienia samej mamy na porod.
Duzo teraz tez dziewczyn ma cesarke ,nie wiem z czego to wynika?

Ja samego porodu sie nie boje ,ale boje ,sie ze przegapie ten moment :P tez macie takie obawy ?

termin na 17 grudnia ,ale chcialabym wczesniej ,bo moja dzidzia duza
modle się o "dobrą" zmianę jak będę rodzić co już samo w sobie jest chore bo moim zdaniem zawsze powinna być ta dobra zmiana a nie jak się trafi.
Ja też się obawiam że przegapię ten moment chociaż dzisiaj czuje się tak beznadziejnie że co raz bardziej dochodzę do wniosku że to nie możliwe żeby przegapić moment rozpoczęcia porodu
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 15:34   #1175
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Demeter-3mamy kciuki i czekamy na wieści

Dolores nie rzucaj słów na wiatra już nasze słoniątko Bimbunia płakała....:P

czasami mam wrażenie że uwaga! mały puszcza bąki albo mam gazowane wody płodowe... takie jakieś bulki latają...
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 15:41   #1176
Linea86
Raczkowanie
 
Avatar Linea86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 366
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Demeter kciuki żeby wszystko poszło szybko i sprawnie!
Inka jak wróci do domu to będzie pół h pierwszą stronę aktualizować:P
Basjenia to ja mam od wczoraj to samo i trochę mnie to denerwuje - jakbym miała tam wodę mocno gazowaną...
__________________
Linea86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 15:42   #1177
19marta90
Raczkowanie
 
Avatar 19marta90
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 176
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
Jeju jaka jestem dumna z naszych mamusiek i ich dzieciaczkow ze tak wspaniale sobie radzą ciekawe jak będzie u nas. Żal mi tylko Linki, bo tak czekała na Jagodke i wybierala szpital najlepszy a tu się okazalo, że cos poszło nie tak

ciekawe jak u Papriki i jej kruszynki

Dzis mam gorszy dzień i leżę. Na szczęście mam zupe z wczoraj to mi mąż z głodu nie umrze

Dziewczyny mam pytanie- jak Wam lekarz pobierał wymaz na GBS? Bo ja sie ciesze ze wyszedł ujemny a nie wiem czy był dobrze pobrany... mialam 1wymazowke - z pochwy i tylko mi tak "przejechal" lekko po okolicy odbytu, jakby od niechcenia. .. a teraz czytam ze powinny byc 2 wymazy - z pochwy i osobno z odbytu. Nie wiem czy na własną rękę nie powtorzyc (wymazowki mam w pracy). Jak myslicie?
Cześć ja miałam tylko z pochwy a lekarze motywują to tym, że część bakterii z odbytu i tak dostaje się do pipki i nie trzeba dwóch osobnych ;-) nie martw się
__________________

19marta90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 15:44   #1178
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hej wylądowałam w szpitalu rano mam skurcze, cesarka o 18.
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. Nie jestem zbytnio zadowolona, nadal jestem trochę chora po 6 dniach brania antybiotyku :/ dodatkowo przypałętała się infekcja intymna. Bosko. Dlaczego ta końcówka ciąży jest taka ciężka?
Szyjka długa, nawet nie jest spulchniona, wszystko zamknięte, na ktg jakieś skurcze się piszą, ale to na pewno jeszcze nie to. Rewelacja - chyba święta się w szpitalu szykują? oczywiście lekarz niechętny do omówienia mojego porodu, sam pewnie nie wie. Może jednak będzie sn?
nie mam pojęcia.
Ciśnienie dosyć wysokie wziąwszy pod uwagę, że biorę leki.
Ja już chcę rodzić serio!

Demeter - powodzenia !
Też nie mogłam wyleczyć mojego ostatniego przeziębienia. Męczyłam się chyba ze 2 tygodnie a nadal mam lekki kaszel mój lekarz też nie chciał ze mną rozmawiać o porodzie co prawda u mnie nie ma jak na razie w ogóle mowy o cc ale nie chciał wyrokować czy mały urodzi się w terminie czy nie.



Nie chcę narzekać ale czuje się dzisiaj po prostu koszmarnie szyjka kłuje mnie straszliwie przy chodzeniu. Byłam dzisiaj u okulisty jakby znajomy nie odwiózł mnie z powrotem do domu to chyba bym po drodze urodziła. Nawet jak się przekręcam z boku na bok to mnie kłuje. Ciekawe czy długo tak jeszcze będę się męczyła
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.

Edytowane przez Paulinkus
Czas edycji: 2014-12-03 o 15:45
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 15:45   #1179
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

A mnie brzuch pobolewa. Jak nigdy tak się teraz poddałam i wzięłam nospe. Oby się wszystko wyciszylo. W sumie to dziś wymeczyłam sie i pewnie od tego. W dodatku Mała tak mi się rozpycha, że mam wrażenie ze mi bokiem wyjdzie, tak mi napina brzuch ze aż nieprzyjemne to jest. Leżę i dziś jedyne co to będę palcami kiwac aby jakiegoś posta napisać ;-)
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 15:47   #1180
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hej wylądowałam w szpitalu rano mam skurcze, cesarka o 18.
Trzymam kciuki!





Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. Nie jestem zbytnio zadowolona, nadal jestem trochę chora po 6 dniach brania antybiotyku :/ dodatkowo przypałętała się infekcja intymna. Bosko. Dlaczego ta końcówka ciąży jest taka ciężka?
Szyjka długa, nawet nie jest spulchniona, wszystko zamknięte, na ktg jakieś skurcze się piszą, ale to na pewno jeszcze nie to. Rewelacja - chyba święta się w szpitalu szykują? oczywiście lekarz niechętny do omówienia mojego porodu, sam pewnie nie wie. Może jednak będzie sn?
nie mam pojęcia.
Ciśnienie dosyć wysokie wziąwszy pod uwagę, że biorę leki.
Ja już chcę rodzić serio!

Demeter - powodzenia !
Pewnie będą się zastanawiac jak sie zacznie z jednej strony to dobrze ze nie chca tak ma zimno ustalać daty i ciąć

Bimbunia!! Czekamy na wieści

Ja przez ta teściowa zaczęłam się wkurzac ze jeszcze nic się nie dzieje..nosz przeciez Julek ma jeszcze czas nie musi rodzić się przed terminem..

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Aaa madziq dziekujemy.za.opis! dobrze ze już jesteście w domu i wszystko dobrze się skończyło..
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 15:50   #1181
Linea86
Raczkowanie
 
Avatar Linea86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 366
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość

Ja przez ta teściowa zaczęłam się wkurzac ze jeszcze nic się nie dzieje..nosz przeciez Julek ma jeszcze czas nie musi rodzić się przed terminem..
Trusia Ty sobie wyobraź ile będziesz miała telefonów w dniu tp od teściowej jak do tego czasu wytrzymasz w dwupaku:P
__________________
Linea86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 15:56   #1182
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ja to czuję ze u mnie pozamykamne wszystko na cztery spusty i dupa a nie poród będzie. Ciekawe kiedy do szpitala po terminie mnie gin weźmie hmm

Ja mialam tylko.z.pochwy i sama sobie pobieralam no i mam dodatni :-/
A żadnych urządzeń nie planuje kupować bo mieszkanie nie takie duże a planujemy spać z małym szkrabem w lozku

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Linea86 Pokaż wiadomość
Trusia Ty sobie wyobraź ile będziesz miała telefonów w dniu tp od teściowej jak do tego czasu wytrzymasz w dwupaku:P
Nawet.mi nie.mów nie będę odbierać..już dzisiaj ja ochrzanilam ze dziecko ma czas. No i od razu powiedziałam ze odwiedzin w szpitalu nie będzie ale to akurat zaakceptowala bez problemu, nawet jeśli by miała coś przeciwko to mnie to nie interesuje.. Nie tylko ja będę na sali a takie wycieczki dla nikogo nie sa fajne

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
A mnie brzuch pobolewa. Jak nigdy tak się teraz poddałam i wzięłam nospe. Oby się wszystko wyciszylo. W sumie to dziś wymeczyłam sie i pewnie od tego. W dodatku Mała tak mi się rozpycha, że mam wrażenie ze mi bokiem wyjdzie, tak mi napina brzuch ze aż nieprzyjemne to jest. Leżę i dziś jedyne co to będę palcami kiwac aby jakiegoś posta napisać ;-)
Coś się dzieje może to przepowiadacze? jak cos to weź prysznic ciepły
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:01   #1183
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Demeter powodzenia!
ciekawe jak tam Bimbunia

Widzę, że ostro idziecie z rozpakowywaniem a u mnie cisza

A urządzenie o którym piszecie (babyphone?) to jest coś jak elektroniczna niania?
Ja kupię jak tylko się przeprowadzimy. Tamten dom jest większy więc mogłabym nie słyszeć jak mała popłakuje na górze, a ja np gotowałabym obiad na dole z włączonym tv.

Paulinkus
a Ty od razu maluszka dajesz do osobnego pokoju?? czy będzie tam spać za dnia a w nocy w Waszej sypialni?
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:04   #1184
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
kciuki!!!!!!!!!! Jezusie, idziecie jak burza! aż się boję co to będzie



eh współczuję w sumie, choć to, że wszystko zamknięte i szyjka długa jeszcze o niczym nie świadczy -> patrz na Bimbunię ale nie dziwię Ci się, że jesteś rozdrażniona, bo chciałabyś wiedzieć konkretnie co i jak. Pewnie jak zaczną się skurcze będą monitorować ciśnienie i podejmą decyzję o cc lub sn. Na kiedy masz termin?

PS Bimbunia odezwij się do nas!!!!!!!!!!!!
pewnie masz rację - szyjka o niczym nie świadczy, ale boję się, że mały się zasiedzi. Już mam dosyć brania tych leków, jeżdżenia po lekarzach i tych wszystkich uroków z tym związanych a termin mam na 16 grudnia.

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Powodzenia


Też nie mogłam wyleczyć mojego ostatniego przeziębienia. Męczyłam się chyba ze 2 tygodnie a nadal mam lekki kaszel mój lekarz też nie chciał ze mną rozmawiać o porodzie co prawda u mnie nie ma jak na razie w ogóle mowy o cc ale nie chciał wyrokować czy mały urodzi się w terminie czy nie.



Nie chcę narzekać ale czuje się dzisiaj po prostu koszmarnie szyjka kłuje mnie straszliwie przy chodzeniu. Byłam dzisiaj u okulisty jakby znajomy nie odwiózł mnie z powrotem do domu to chyba bym po drodze urodziła. Nawet jak się przekręcam z boku na bok to mnie kłuje. Ciekawe czy długo tak jeszcze będę się męczyła
widzę, że nie nie tylko ja dzisiaj nie w formie
Wiadomo, że mi się też szczerze nie uśmiecha CC, ale człowiek chciałby coś wiedzieć, a tu dupa blada, więc muszę przestać o tym myśleć po prostu.

madziqqq - fajny opis porodu dobrze, że lekarze w porę interweniowali i że z dzieckiem wszystko w porządku

katherine13 - współczuję przeżyć
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:10   #1185
Kasiulka07
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 404
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez katherine13 Pokaż wiadomość
No to i ja napisze jak u mnie było choć z dwa msc tu nie pisałam, nie zaglądałam bo nie miałam jak. U mnie ciąża książkowo nie przebiegała i co chwile miałam jakieś problemy aż po ostatnim październikowym pobycie w szpitalu wszystko wróciło do normy. Dzień przed wszystkimi świętymi poszłam do gina i sama była zdziwiona że mam takie ładne wyniki, troche swędziały mnie stopy ale myślałam że swędzi to swędzi może jakaś alergia i zmieniłam płyn do kąpieli, gin nic nie mówiłam bo co to może mieć wspólnego z moją Hania , we wszystkich św już sie tak strasznie drapałam po całym ciele że myślałam że dodrapie sie do córci, wytrzymałam tak do 3 listopada i po przepłakanej nocy zadzwoniłam do mojej pani ginekolog czy moge jakiejś maści używać a ta natychmiast skierowała mnie na izbe przyjęć z podejrzeniem cholestazy, porobili mi badania i wyszło że mam tak straszne wyniki więc podali mi zastrzyki na rozwój płuc i powiedzieli że jak leki nie obniżą prób wątrobowych to za 4 dni cesarka, na drugi dzień 4 list. po powtórzeniu badań okazało sie że oprócz cholestazy mam zespół Hellp więc natychmiastowa cesarka. Haneczka urodziła sie w 35 tyg 2450 i 48, jednak nie umiała samodzielnie jeść oddychać do tego doszło do zamartwicy, ja cesarke wspominam jako horror, wkłuwali mi sie dwa razy przy wyciąganiu misiuni ból straszny a na dodatek dostałam zespołu popunkcyjnego, który zwalił mnie z nóg na ponad tydzień, nie miałam pokarmu, nie mogłam sama dojść przez ból głowy na intensywną terapie do małej, przepłakałam 3 tygodnie ale misia była silna tydzień temu wróciłyśmy do domu czeka nas mnóstwo badań, karmie mlekiem modyfikowanym bo pokarm straciłam ( w sumie to nawet go nie miałam) powoli wszystko wraca do normy i już wiem że moja Hanula będzie jedynaczką...
Straszne jest to co piszesz
i trzymam za Was kciuki żeby wszystko już było dobrze! Ja też mam cholestazę, leżałam w szpitalu prawie 3tyg. także wiem co to za straszna choroba, do dziś jeszcze codziennie biorę tabletki żeby mi się wyniki nie pogarszały



Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Teściowa dzwoniła "nie, nie rodze.." no i dobrze ze się nie urodzil za wcześnie ale za długo też nie dobrze.. po.co ja chodzę do lekarza skoro ona wszystko wie lepiej :-/ przecież jeszcze nie jestem po.terminie ! :-/
To Cię pocieszyła



Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hej wylądowałam w szpitalu rano mam skurcze, cesarka o 18.
To kciuki żeby wszystko było dobrze! Pędzimy nieźle! Dziś jeszcze Kasieńka miała chyba rodzić
__________________
04.08.2012r.



Kasiulka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:16   #1186
NaamaH6669
Rozeznanie
 
Avatar NaamaH6669
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 975
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

My nie będziemy wogole chrzcić - ktoś jeszcze nie ma tego w planie?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
Razem od 5.04.2004
Żona od 16.02.2013

SYNEK STAŚ 25.12.2014 SN 3660 g 57 cm <3
NaamaH6669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:16   #1187
Kasiulka07
Raczkowanie
 
Avatar Kasiulka07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 404
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
A mnie brzuch pobolewa. Jak nigdy tak się teraz poddałam i wzięłam nospe. Oby się wszystko wyciszylo. W sumie to dziś wymeczyłam sie i pewnie od tego. W dodatku Mała tak mi się rozpycha, że mam wrażenie ze mi bokiem wyjdzie, tak mi napina brzuch ze aż nieprzyjemne to jest. Leżę i dziś jedyne co to będę palcami kiwac aby jakiegoś posta napisać ;-)
Moja mała też się tak bokiem strasznie wypycha aż mnie to w pewnych momentach boli, chyba miejsce sobie robi:p
__________________
04.08.2012r.



Kasiulka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:17   #1188
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość

Paulinkus
a Ty od razu maluszka dajesz do osobnego pokoju?? czy będzie tam spać za dnia a w nocy w Waszej sypialni?
Tak od razu bo ja wyrodną matką jestem a tak na serio plan jest taki że skoro ma swój pokój, łóżeczko itd. to śpi u siebie jak wyjdzie w praniu to się dopiero okaże nie chcę go przyzwyczajać do spania z nami. Wiadomo jak będzie bardzo płakał to będzie spał u nas ale na pewno nie z nami w łóżku.

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
pewnie masz rację - szyjka o niczym nie świadczy, ale boję się, że mały się zasiedzi. Już mam dosyć brania tych leków, jeżdżenia po lekarzach i tych wszystkich uroków z tym związanych a termin mam na 16 grudnia.


widzę, że nie nie tylko ja dzisiaj nie w formie
Wiadomo, że mi się też szczerze nie uśmiecha CC, ale człowiek chciałby coś wiedzieć, a tu dupa blada, więc muszę przestać o tym myśleć po prostu.
Ja mam miękka i rozwacie i tylko mi to przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu strasznie dzisiaj z formą i fizyczną i psychiczną chyba wyśle tż do apteki po ten dziurawiec na depresje
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:27   #1189
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

czesc
a ja mam termin uwaga,uwaga na J U T R O
a tu sie typuje Trusie i Sasie ladne rzeczy to ja kiedy mam rodzic w styczniu?/

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

pol dnia spedzilam dzis na chodzeniu po sklepach nawet bylam w TK maxx pozniej wdrapywalam sie na 3 pietro schodami na parking bo winda nieczynna nic a nic sie nie oszczedzam a tu porodu ani widu ani slychu
malo tego 3 tygodnie temu bylam u poloznej i ona do mnie ze powinnam sie z nia widziec za okolo 2 tygodnie ale ona tego nie widzi bo porod pewnie na dniach a ja jej glupia uwierzylam i nawet sobie wizyty nie bookowalam i dupa blada jak dzwonilam do przychodni pare dni temu to nastepny mozliwy termin to 12 grudzien
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-03, 16:30   #1190
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Tak od razu bo ja wyrodną matką jestem a tak na serio plan jest taki że skoro ma swój pokój, łóżeczko itd. to śpi u siebie jak wyjdzie w praniu to się dopiero okaże nie chcę go przyzwyczajać do spania z nami. Wiadomo jak będzie bardzo płakał to będzie spał u nas ale na pewno nie z nami w łóżku.


Ja mam miękka i rozwacie i tylko mi to przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu strasznie dzisiaj z formą i fizyczną i psychiczną chyba wyśle tż do apteki po ten dziurawiec na depresje
kurczę nieciekawie, jak mi koleżanki na porodówce opowiadały one nawet rozwarcia nie czuły, jesteś w stanie opisać jak je odczuwasz? jeżeli oczywiście nie masz nic przeciwko - ciekawa jestem.

A co do tego, gdzie dziecko będzie spało, to jednak zdecydowaliśmy dać łóżeczko do naszej sypialni. Po pierwsze dlatego, że nie mamy niani el., a po drugie nie będzie mi się chciało latać z pokoju do pokoju - a więc z czystego wygodnictwa
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:32   #1191
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez madziqqq Pokaż wiadomość
Roksape tetno mu zanikało bo był obkrecony pepowina, a malutki przez to, że miała zatrucie ciążowe i mały praktycznie nie rósł, lekarz który mnie prowadził nie wpadł na to, ze miałam wszystkie objawy zatrucia(opuchlizna, wysokie ciśnienie i białko w moczu )
przez ostatni miesiąc przytyłam prawie 10kg ( cała ciąża 20) i od razu po porodzie zleciało mi AŻ 15 kg
Co za doktor z tą pępowiną to też nieciekawie, sn zapewne też by nie wyszło i dobrze, że cc Ci zrobili szybko
Teraz malutki pewnie szybko nadrobi i jemu też się należy darmowa szczepionka na pneumokoki
Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hej wylądowałam w szpitalu rano mam skurcze, cesarka o 18.
Trzymam kciuki !
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:46   #1192
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 87agata Pokaż wiadomość
czesc
a ja mam termin uwaga,uwaga na J U T R O
a tu sie typuje Trusie i Sasie ladne rzeczy to ja kiedy mam rodzic w styczniu?/

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

pol dnia spedzilam dzis na chodzeniu po sklepach nawet bylam w TK maxx pozniej wdrapywalam sie na 3 pietro schodami na parking bo winda nieczynna nic a nic sie nie oszczedzam a tu porodu ani widu ani slychu
malo tego 3 tygodnie temu bylam u poloznej i ona do mnie ze powinnam sie z nia widziec za okolo 2 tygodnie ale ona tego nie widzi bo porod pewnie na dniach a ja jej glupia uwierzylam i nawet sobie wizyty nie bookowalam i dupa blada jak dzwonilam do przychodni pare dni temu to nastepny mozliwy termin to 12 grudzien
Agata te które się typuje to zwykle przenoszą życzę Ci porodu jeszcze dziś!
Ja codziennie po dwa razy na 3 piętro bo tak mieszkam i noc mi to nie robi nic a nic
Ale jestem zła dzisiaj :-/

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Ja lozeczko postawiłam w sypialni ale chcemy z małym spać razem w łóżku a jak nam będzie odpowidalo to zobaczymy
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 16:50   #1193
87agata
Raczkowanie
 
Avatar 87agata
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Uk Buckinghamshire
Wiadomości: 202
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Trusia dziekuje za zyczenia mam nadzieje ze sie spelnia
__________________
i zeby bylo coraz lepiej
87agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 17:01   #1194
Paulinkus
Zadomowienie
 
Avatar Paulinkus
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 693
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
kurczę nieciekawie, jak mi koleżanki na porodówce opowiadały one nawet rozwarcia nie czuły, jesteś w stanie opisać jak je odczuwasz? jeżeli oczywiście nie masz nic przeciwko - ciekawa jestem.

A co do tego, gdzie dziecko będzie spało, to jednak zdecydowaliśmy dać łóżeczko do naszej sypialni. Po pierwsze dlatego, że nie mamy niani el., a po drugie nie będzie mi się chciało latać z pokoju do pokoju - a więc z czystego wygodnictwa
Nie spoko nie przeszkadza mi samego rozwarcia nie czuję. Bardziej czuję chyba rozciąganie/skracanie się szyjki. Jak za dużo chodzę, zbyt szybko albo zbyt gwałtownie to czuję taki przeszywający, kłujący ból tak jakby w środku krocza bardzo nieprzyjemne uczucie całkowicie inne od bólu spojenia czy tego w trakcie okresu. Zaparzyłam sobie ziółka, poleżałam chwilę i jest jak na razie zdecydowanie lepiej.



Nie zarzekam się że mały nie trafi do naszej sypialni jak będzie potrzebował naszej obecności ale jeżeli będzie mu dobrze w swoim pokoju to tam właśnie będzie spał
__________________
Wszystko się zmienia, to nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
Paulinkus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 17:04   #1195
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez 87agata Pokaż wiadomość
Trusia dziekuje za zyczenia mam nadzieje ze sie spelnia
Ja też

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Nie spoko nie przeszkadza mi samego rozwarcia nie czuję. Bardziej czuję chyba rozciąganie/skracanie się szyjki. Jak za dużo chodzę, zbyt szybko albo zbyt gwałtownie to czuję taki przeszywający, kłujący ból tak jakby w środku krocza bardzo nieprzyjemne uczucie całkowicie inne od bólu spojenia czy tego w trakcie okresu. Zaparzyłam sobie ziółka, poleżałam chwilę i jest jak na razie zdecydowanie lepiej.



Nie zarzekam się że mały nie trafi do naszej sypialni jak będzie potrzebował naszej obecności ale jeżeli będzie mu dobrze w swoim pokoju to tam właśnie będzie spał
Dokładnie nie ma co się nastawiać w praniu wyjdzie jak Wam najlepiej
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 17:14   #1196
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Demeter
Bimbunia coś się nie odzywa ....
katerine, madziq... swoje przeszłyście...najważniej sze, że z maluszkami ok i niech zdrowo rosną
Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
Wam lekarz pobierał wymaz na GBS? Bo ja sie ciesze ze wyszedł ujemny a nie wiem czy był dobrze pobrany... mialam 1wymazowke - z pochwy i tylko mi tak "przejechal" lekko po okolicy odbytu, jakby od niechcenia. .. a teraz czytam ze powinny byc 2 wymazy - z pochwy i osobno z odbytu. Nie wiem czy na własną rękę nie powtorzyc (wymazowki mam w pracy). Jak myslicie?
ja miałam jeden i ten sam patyczek włożony i do pochwy i do odbytu, dwóch lekarzy mi pobierało, obydwoje zrobili to tak samo i obydwa wyniki mam dodatnie
Cytat:
Napisane przez Basjenia Pokaż wiadomość
Demeter-3mamy kciuki i czekamy na wieści

Dolores nie rzucaj słów na wiatra już nasze słoniątko Bimbunia płakała....:P

czasami mam wrażenie że uwaga! mały puszcza bąki albo mam gazowane wody płodowe... takie jakieś bulki latają...


Antosia bardzo ładny jest skład Twojego cyckowego kremu, nie ma tam nic szkodliwego
ja kupiłam ten http://www.patandrub.pl/sklep/p-63-b...niajacy-biust/
(no ale zapłaciłam za niego coś ok 60 zł - wiadomo, ja wszystko w promocji kupuje )
inny naturalny, "typowo cyckowy" jaki mi przychodzi do głowy to taki http://www.phenome.pl/pl/main/produk..._matki/?pid=61

chwalę się
skończyłam właśnie szycie cheeky wipes, z dużego bambusowego ręcznika wyszło mi 50 sztuk, http://www.cheekywipes.pl/
i dziś kupiłam materiał i zabieram się za woombie https://www.otulacz.pl/produkt/woomb...-65kg-otulacz/
filmik na dole strony https://www.otulacz.pl/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141203_171504.jpg (69,8 KB, 24 załadowań)
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 17:18   #1197
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez NaamaH6669 Pokaż wiadomość
My nie będziemy wogole chrzcić - ktoś jeszcze nie ma tego w planie?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
My też nie chrzcimy
sjero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 17:20   #1198
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Paulinkus Pokaż wiadomość
Nie spoko nie przeszkadza mi samego rozwarcia nie czuję. Bardziej czuję chyba rozciąganie/skracanie się szyjki. Jak za dużo chodzę, zbyt szybko albo zbyt gwałtownie to czuję taki przeszywający, kłujący ból tak jakby w środku krocza bardzo nieprzyjemne uczucie całkowicie inne od bólu spojenia czy tego w trakcie okresu. Zaparzyłam sobie ziółka, poleżałam chwilę i jest jak na razie zdecydowanie lepiej.



Nie zarzekam się że mały nie trafi do naszej sypialni jak będzie potrzebował naszej obecności ale jeżeli będzie mu dobrze w swoim pokoju to tam właśnie będzie spał
o widzisz, teraz będzie mi łatwiej rozpoznać, czy coś się dzieje. A mianowicie nie dzieje się na razie nic, bo nigdy takiego bólu nie czułam muszę się uzbroić w cierpliwość

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość


chwalę się
skończyłam właśnie szycie cheeky wipes, z dużego bambusowego ręcznika wyszło mi 50 sztuk, http://www.cheekywipes.pl/
i dziś kupiłam materiał i zabieram się za woombie https://www.otulacz.pl/produkt/woomb...-65kg-otulacz/
filmik na dole strony https://www.otulacz.pl/
ciekawe pomysły, nawet nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak cheeky wipes
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 17:36   #1199
Trusiulandia
Zakorzenienie
 
Avatar Trusiulandia
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4 808
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Ale mam nerwa po tym tel teściowej.. biedny Julinek
__________________

13 września 2008
15
września 2012
04.04.2014 II

Julianek 16.12.14r. 5.05!
Trusiulandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-03, 17:44   #1200
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe Mamusie cz. V

Cytat:
Napisane przez Trusiulandia Pokaż wiadomość
Ale mam nerwa po tym tel teściowej.. biedny Julinek
Nie denerwuj się bo nie warto teściowe tak mają ;-) choć moja to mnie bardziej uspokaja.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 21:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.