Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 22:47   #3511
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez atilaaav Pokaż wiadomość
Redukcja

-11.00 (20 min po przebudzeniu) owsianka na wodzie (3 łyżki) z bananem, migdałami, orzechami
-13.00 zupa brokułowo-kalafiorowa
-15.00 jabłko (nie liczę jako posiłek)
-16.30 warzywa na patelnie (brokuły, marchewka,fasola szparagowa, kalafior,groszek,kukurydz a) z ryżem
-19.00 jajecznica z dwóch jaj + kromka chleba razowego (samej nie przełknę, a ten chleb jest swego rodzaju przegryzką )


I jak?
Chciałam napisać o tym, że malutko białka ale doczytałam o co chodzi... Ciężko kurcze A białko serwatkowe by przeszło? Próbowałaś?


Dzisiejsza R:

I. kubek ciepłej wody z połową cytryny na czczo, jaglanka: 60g kaszy jaglanej, łyżka siemienia lnianego i słonecznika, 4 łyżki jogurtu naturalnego, pomarańcza

trening:
-23 min HIIT cardio Fitness Blender
-45 min na rowerku stacjonarnym


II. koktajl: banan, ok pół szklanki maślanki, trochę mleka, surowe jajko, kilka malin

III. makaron spaghetti kukurydziany (70g) z sosem pomidorowym z tuńczykiem i papryką (puszka tuńczyka, cebula, pół papryki, trochę koncentratu pomidorowego i ketchupu), szczypta tartego parmezanu, 2 suszone śliwki

IV. jajecznica: 2 jajka, 2 łyżki serka wiejskiego, pomidor, kakao: pół kubka mleka rozcieńczone do pełna mlekiem sojowym i wodą, łyżeczka kakao
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 07:19   #3512
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Dor Blu Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy jadłospis ja bym jeszcze do II posiłku dodała kanapkę
Aż nie wiem czy powinnam traktować to jako pozytyw czy negatyw. Dobra, wybieram pierwszą opcję

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dzisiejsza R:

I. kubek ciepłej wody z połową cytryny na czczo, jaglanka: 60g kaszy jaglanej, łyżka siemienia lnianego i słonecznika, 4 łyżki jogurtu naturalnego, pomarańcza

trening:
-23 min HIIT cardio Fitness Blender
-45 min na rowerku stacjonarnym


II. koktajl: banan, ok pół szklanki maślanki, trochę mleka, surowe jajko, kilka malin Pierwszy raz widzę kogoś kto, tak jak ja, dodaje surowe jajko do koktajlu. Masz sprawdzone źródło? Wyparzasz je najpierw czy zupełnie nic nie robisz?

III. makaron spaghetti kukurydziany (70g) z sosem pomidorowym z tuńczykiem i papryką (puszka tuńczyka, cebula, pół papryki, trochę koncentratu pomidorowego i ketchupu), szczypta tartego parmezanu, 2 suszone śliwki

IV. jajecznica: 2 jajka, 2 łyżki serka wiejskiego, pomidor, kakao: pół kubka mleka rozcieńczone do pełna mlekiem sojowym i wodą, łyżeczka kakao
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 08:25   #3513
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz widzę kogoś kto, tak jak ja, dodaje surowe jajko do koktajlu. Masz sprawdzone źródło? Wyparzasz je najpierw czy zupełnie nic nie robisz?
Zrobiłam to pierwszy raz (ale już wiem, że nie ostatni ) i nie zrobiłam nic, nie boję się salmonelli Może jak będzie mi się chciało to będe wyparzać, może nie, meh
Moje dzieciństwo opierało się na koglu-moglu i żyję więc no
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 08:44   #3514
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

dzisiejsze R

I - owsianka: 40 g płatków, 10 g chia, mleko 2%, cynamon
II - pierś kurczaka w sosie pomidorowym, brukselki gotowane, ryż brązowy
III - duży banan, jogurt grecki
trening siłowy+ 25 minut aerobów
IV - tu zaktualizuję bo jeszcze nie wiem co tż ugotuje, ale może pierś kurczaka + makaron żytni + sałatka z sałaty i pomidora z vinegretem

V - idziemy do znajomych - moze jakaś sałatka
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 10:35   #3515
Helianka
Rozeznanie
 
Avatar Helianka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 610
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Dziękuje za ocene mojego jadłospisu
Kawę piłam na pusty żolądek, bo wstawałam o 4, a tak wcześnie nie lubię
nic jeść, bo póżniej się źle czuję, a musiałam coś wypić na rozbudzenie, ale wiem, że to błąd. Nie wiem czym mogłabym zastąpić kawę, żeby rano jakoś dojść do siebie Moze znacie cos zdrowego co z rana daloby energii?

To moj wczorajszy jadlopis, ale chyba bardziej U z tego wyjdzie:

Rano: Kawa z mlekiem bez cukru

Sniadanie: Fruktajl, bulka z szynka, salata i papryka, rogal

Obiad: 6 kopytek, bigos z 3 lyzki, salatka z kapusty kiszonej

Podwieczorek: 2 ciastka z ciasta francuskiego z ananasem, truskawkami.

3 ogorki kiszone, pare kawalkow papryki, kromka ciemnego chleba z chuda szynka i pomidorem.

I to by bylo na tyle

Prosze o ocene

Edytowane przez Helianka
Czas edycji: 2015-01-05 o 10:37
Helianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 10:51   #3516
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Witam w Nowym Roku od dzisiaj powrót do diety i ćwiczeń... pierwszy siłowy po 3 tyg... ma-sa-kra

przez ten czas grzeszyłam tak, że uuuuuuuuuuuuhuhuhu co się nażarłam słodkiego to moje i w sumie nastawiona byłam na to, że na wadze będzie + a tu.. ponad 0,5 kg mniej buhaha Już myślałam, że mięśnie sflaczały ale w obwodach też mniej

Powoli przechodzę na prawilną drogę R:
I placuszki: mega jajko, mąka gryczana, słonecznik, jabłko, stevia, trochę oliwy
trening siłowymiał być z cardio no ale się rozleniwiła
II mała bułka (pszenna mówiłam, że powoli ) 2 plastry pieczonego schabu, chrzan
III kapuśniak z dużą ilością mięska i ziemniakami + być może mały zrazik wołowy jeśli coś mi się ostanie
IV na mieście ze znajomymi coś, nie wiadomo co
V jeśli nie zjem nic porządnego w IV to pewnie jajecznica + warzywa



edit: właśnie poczułam głód, do obiadu daleko, więc pewnie między II a III wpadnie jeszcze coś

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Helianka Pokaż wiadomość
Dziękuje za ocene mojego jadłospisu
Kawę piłam na pusty żolądek, bo wstawałam o 4, a tak wcześnie nie lubię
nic jeść, bo póżniej się źle czuję, a musiałam coś wypić na rozbudzenie, ale wiem, że to błąd. Nie wiem czym mogłabym zastąpić kawę, żeby rano jakoś dojść do siebie Moze znacie cos zdrowego co z rana daloby energii?

To moj wczorajszy jadlopis, ale chyba bardziej U z tego wyjdzie:

Rano: Kawa z mlekiem bez cukru

Sniadanie: Fruktajl, bulka z szynka, salata i papryka, rogal

Obiad: 6 kopytek, bigos z 3 lyzki, salatka z kapusty kiszonej

Podwieczorek: 2 ciastka z ciasta francuskiego z ananasem, truskawkami.

3 ogorki kiszone, pare kawalkow papryki, kromka ciemnego chleba z chuda szynka i pomidorem.

I to by bylo na tyle

Prosze o ocene
Nie bardzo jest co oceniać,w dalszym ciągu masz praktycznie same węgle. Bułka, rogal, kopytka, ciasto francuskie no i trochę szynki Dobrze, że jesz warzywa, ale przede wszytskim musisz jeść białko, bo inaczej będziesz mieć sflaczałe ciało, że tak to ujmę, bo spalisz mięśnie. Węglowodany złożone a nie proste. Jeśli kupujesz ciemny chleb zwracaj uwagę na skład - w 90% przypadków to mąka przenna pokolorowana karmelem - czyli cukrem. Dodaj do diety zdrowe tłuszcze - orzechy, nasiona, oliwę, ryby.
A na rozruch możesz zjeść jakiś koktajl z owoców z dodatkiem np. płatków owsianych i jogurtu, dodać pestki czy orzechy. Tylko potem pamiętać, aby właściwe śniadanie miało porządne źródło białka - np. jajka, rybę

Edytowane przez marteczkowo
Czas edycji: 2015-01-05 o 10:55
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:02   #3517
Helianka
Rozeznanie
 
Avatar Helianka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 610
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Dziekuje za odpowiedz

Tak wiem, ze za duzo tych weglowodanow.
Tak sie zastanawiam nad tym koktajlem moze sprobuje
A czy powinnam jesc jakis chleb w ogole czy najlepiej zrezygnowac z pieczywa? I czym wtedy moglabym je zastapic?
Helianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 11:09   #3518
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Helianka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz

Tak wiem, ze za duzo tych weglowodanow.
Tak sie zastanawiam nad tym koktajlem moze sprobuje
A czy powinnam jesc jakis chleb w ogole czy najlepiej zrezygnowac z pieczywa? I czym wtedy moglabym je zastapic?
Różne są opinie. Moim zdaniem, przede wszystkim skup się na tym co pisałam wcześniej i jeśli tak zrobisz - spokojnie tą jedną porcję pieczywa dziennie możesz jeść. Ważne, żeby było dobre jakościowo.
A czym zastąpić? Można np. robić sałatki - ja do pracy brałam sobie pudełko z np. kaszą, jakimś kurczakiem, czy rybą plus warzywa plus pestki czy oliwa. Poczytaj jadłospisy innych, cofnij się o parę miesięcy w postach, swego czasu mega jadłospisy wrzucała fuscaiola
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:11   #3519
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

czesc martiks hue hue czasem trzeba takiego odsapnięcia <pupa> a potem spowiedzi na wizażu ja się pochwale że nawet się jako tako trzymałam, treningów było trochę mniej ale były, no i żarcie tylko w święta i 1 stycznia ;p czekam już na powrót do nomalnych tygodni, może zabrzmię jak pracocholik, ale te takie to tu ot tu 1 dzień wolny strasznie jakoś stresogennie na mnie działa ;p

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

'fusiacola', marteczkowo ty fanfalfabetko
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:15   #3520
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
czesc martiks hue hue czasem trzeba takiego odsapnięcia <pupa> a potem spowiedzi na wizażu ja się pochwale że nawet się jako tako trzymałam, treningów było trochę mniej ale były, no i żarcie tylko w święta i 1 stycznia ;p czekam już na powrót do nomalnych tygodni, może zabrzmię jak pracocholik, ale te takie to tu ot tu 1 dzień wolny strasznie jakoś stresogennie na mnie działa ;p

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

fusiacola, marteczkowo ty fanfalfabelko

ahahah nooo a ja cały czas tak czytałam lol
swoją drogą ciekawe co u niej

co do żarcia świątecznego, to było jak przypuszczałam 2 posiłki i podżeranie no ale jak się nie u się jest to co zrobić
ale ten szok po wejściu na wagę bezcenny (siostra nie posiada, więc żyłam w przekonaniu, że rosnę )
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:44   #3521
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

ja się nie ważyłam przed ani po hahah może jestem głupolem no ale jakoś tak ;p zważę się jak pojadę z kolei ja do sisotry ;D a jaka waga teraz? (i wzrost przypomnij)
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 11:47   #3522
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
ja się nie ważyłam przed ani po hahah może jestem głupolem no ale jakoś tak ;p zważę się jak pojadę z kolei ja do sisotry ;D a jaka waga teraz? (i wzrost przypomnij)
wzrost 163, waga na start była 63, zaczęła lecieć we wrześniu, teraz jest niecałe 56

może to i lepiej, że się nie ważyłaś, mniejszy stres ja mam w domu wagę obok sedesu, więc regularnie wchodzę
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:20   #3523
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

to jestes już szczuplakiem ja ważę gdzies 64 myślę ;p hahahah
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:29   #3524
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
to jestes już szczuplakiem ja ważę gdzies 64 myślę ;p hahahah
ale chyba troszkę wyższa jesteś ode mła no i dłużej siłowo ćwiczysz i pewnie intensywniej, więc też więcej mięska
ja jeszcze trochę, muszę spalić jeszcze sadła z ud trochę i poprawić z nogami jest ciężko bo górę mam drobną w miarę, ale nogi zawsze miałam masywne. Łydki to mi się może zmniejszyły o 1,5-2 cm No ale niech już sobie są takie, tylko znad kolana niech trochę zniknie, bryczesy mają zniknąć no i skórę muszę poprawić, bo jest niedobrze no i doopka ma być stercząca bo jak się odtłuściła to trochę znikła i trza nad pleckami pracować, żeby poszerzyć lekko coby proporcje były do tych moich udzisk

to takie noworoczne postanowienia
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:42   #3525
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

u mnie nogi są spoko, lydki wręcz chcę delikatnie zarysować mocniej bo są barszo małe genetycznie na udach po wewnętrznej stronie przy pachwinach trochę sadełka jest, no i boczki też mogłyby jeszcze się zmniejszyć ale mam bardzo wąską talię więc zawsze wydają się spore ;p no a wzrostu 170 u mła pojawiaj się częściej bo mi smutno
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 12:49   #3526
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
u mnie nogi są spoko, lydki wręcz chcę delikatnie zarysować mocniej bo są barszo małe genetycznie na udach po wewnętrznej stronie przy pachwinach trochę sadełka jest, no i boczki też mogłyby jeszcze się zmniejszyć ale mam bardzo wąską talię więc zawsze wydają się spore ;p no a wzrostu 170 u mła pojawiaj się częściej bo mi smutno
no ta wewnętrzna część ud u góry to właśnie nieszczęsne bryczesy
tu i przy kolanie mam największy problem. A z pasem nie jest źle, boczków już praktycznie nie ma, ale z kolei ja mam talię taką sobie bo cała góra wąska. Klepsydrą to ja nie jestem, gruchą raczej Trza plecy zrobić.
A z łydkami u mnie to jest tak, że nawet jak ważyłam 51 kg miałam problem z kozaczkami

postaram się bywać aczkolwiek te moje jadłospisy to bywają różne, nie zawsze jest co wrzucać zawsze mogę komentawać inne
kochana wiedz, że nawet jak nie piszę to cały czas czytam
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:19   #3527
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

aaaa ja myslalam ze bryczesy to na zewnatrz ten taki "róg" wystający - połączenie uda z dupką, brrr już wole mieć te swoje niz kanciata dupe ;D ja jestem klepsydra bardzo klepsydrowata ;D to tez jest uciazliwe sometimes ;D

oki to czytaj ;* ja codziennie cos wrzucam, juz taki rytual ;D
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:25   #3528
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Helianka Pokaż wiadomość
Dziękuje za ocene mojego jadłospisu
Kawę piłam na pusty żolądek, bo wstawałam o 4, a tak wcześnie nie lubię
nic jeść, bo póżniej się źle czuję, a musiałam coś wypić na rozbudzenie, ale wiem, że to błąd. Nie wiem czym mogłabym zastąpić kawę, żeby rano jakoś dojść do siebie Moze znacie cos zdrowego co z rana daloby energii?

To moj wczorajszy jadlopis, ale chyba bardziej U z tego wyjdzie:

Rano: Kawa z mlekiem bez cukru

Sniadanie: Fruktajl, bulka z szynka, salata i papryka, rogal

Obiad: 6 kopytek, bigos z 3 lyzki, salatka z kapusty kiszonej

Podwieczorek: 2 ciastka z ciasta francuskiego z ananasem, truskawkami.

3 ogorki kiszone, pare kawalkow papryki, kromka ciemnego chleba z chuda szynka i pomidorem.

I to by bylo na tyle

Prosze o ocene
Nic nie poprawiłaś. Same węglowodany, bardzo mało białka, owoce pod wieczór. No i ta bułka, rogal, kopytka, bigos, ciastka francuskie...
W ogóle pytanie - ćwiczysz coś?
Cytat:
Napisane przez marteczkowo Pokaż wiadomość
no ta wewnętrzna część ud u góry to właśnie nieszczęsne bryczesy
Też mam z nimi trochę problem Za to łydki na szczęście zawsze miałam szczupłe, zarysowane, chociaż coś
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 13:33   #3529
marteczkowo
Raczkowanie
 
Avatar marteczkowo
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 280
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez agaczini Pokaż wiadomość
aaaa ja myslalam ze bryczesy to na zewnatrz ten taki "róg" wystający - połączenie uda z dupką, brrr już wole mieć te swoje niz kanciata dupe ;D ja jestem klepsydra bardzo klepsydrowata ;D to tez jest uciazliwe sometimes ;D

oki to czytaj ;* ja codziennie cos wrzucam, juz taki rytual ;D
a to takie cosik miałam, może nie jakieś wielkie.. to jest kwestia oklapniętego tyłka i tłuszczu na nim, na szczęście już znika

ja może ścisnę 4 litery to też częściej będę wrzucać

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Nic nie poprawiłaś. Same węglowodany, bardzo mało białka, owoce pod wieczór. No i ta bułka, rogal, kopytka, bigos, ciastka francuskie...
W ogóle pytanie - ćwiczysz coś?

Też mam z nimi trochę problem Za to łydki na szczęście zawsze miałam szczupłe, zarysowane, chociaż coś
zazdraszczam ja mam doopne, mimo ćwiczeń. Ostatnio staram się porządnie je rozciągać, może pomoże, daj Boże
marteczkowo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-05, 14:01   #3530
agaczini
Zadomowienie
 
Avatar agaczini
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 148
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

dobra -to już ostatecznie wiem co dziś zjadam na R

I - owsianka: 40 g płatków, 10 g chia, mleko 2%, cynamon
II - pierś kurczaka w sosie pomidorowym, brukselki gotowane, ryż brązowy
III - duży banan, jogurt grecki
trening siłowy+ 25 minut aerobów
IV - makaron pełnoziarnisty, pierś kurczaka, cukinia, kukurydza, cebulka, papryka i do tego sos śmietanowo pomidorowy
V - sałatka z sałaty, kurczaczka, pestek, pomidorków suszonych i vinegret
__________________
dieta reducyjna i zdrowe odżywianie
agaczini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 14:01   #3531
paula684
Wtajemniczenie
 
Avatar paula684
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 137
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

P:

I. 3 naleśniki z serem i rodzynkami polane śmietaną z cynamonem; cappucino

II. 2 kromki żytniego z masłem, sałatą, wędzonym łososiem i musztardą francuską; sok pomidorowy

III. Panierowane paluszki rybne; ziemniaki; kapusta kiszona polana oliwą z oliwek

IV. Domowy pudding karmelowy z mieszanką studencką ; cappucino

Jabłko , banan

V. 2 kromki żytniego z masłem, sałatą, serem blue; pomidor z cebulą i oliwą z oliwek; sok pomidorowy

Orzeszki laskowe w czekoladzie
Marchewki


I takim sposobem żegnam się na 3 dni, będę świętować Jutro Wigilia, a potem 2 dni świąt spędzone w gronie rodziny, przy wielkim żarciu
paula684 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 14:05   #3532
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez paula684 Pokaż wiadomość
P:

I. 3 naleśniki z serem i rodzynkami polane śmietaną z cynamonem; cappucino

II. 2 kromki żytniego z masłem, sałatą, wędzonym łososiem i musztardą francuską; sok pomidorowy

III. Panierowane paluszki rybne; ziemniaki; kapusta kiszona polana oliwą z oliwek

IV. Domowy pudding karmelowy z mieszanką studencką ; cappucino

Jabłko , banan

V. 2 kromki żytniego z masłem, sałatą, serem blue; pomidor z cebulą i oliwą z oliwek; sok pomidorowy

Orzeszki laskowe w czekoladzie
Marchewki


I takim sposobem żegnam się na 3 dni, będę świętować Jutro Wigilia, a potem 2 dni świąt spędzone w gronie rodziny, przy wielkim żarciu
Bardzo ładnie Przy okazji chciałabym życzyć Tobie i całej Twojej rodzinie radosnych i spokojnych Świąt
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 14:09   #3533
paula684
Wtajemniczenie
 
Avatar paula684
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 137
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie Przy okazji chciałabym życzyć Tobie i całej Twojej rodzinie radosnych i spokojnych Świąt
Dziękuję bardzo w imieniu swoim i całej mojej rodziny!
paula684 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 19:11   #3534
Dor Blu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 60
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

blax5 bardzo fajne posiłki, to było pozytywne

To może ja mój wrzucę, bo już jestem po kolacji
W zamierzeniu U (chcę odzyskać @)
1.Waniliowe płatki ryżowe (na mleku 3,2%) z ricottą i gruszką, podane z masłem z orzechów nerkowca i domową konfiturą z malin i jeżyn
2.Kanapka składana (2 kromki żytniego chleba posmarowane masłem) z serem żółtym, oliwkami, pastą z tuńczyka (tuńczyk + majonez) i pieprzem
3.Kopytka w sosie szpinakowym z suszonymi pomidorami, posypane parmezanem
3 kostki czekolady Ritter Sport kokosowej
4. 2 kapki z domowego chleba orkiszowo-pszennego z ziarenkami:
-masło, domowy hummus + domowa papryka konserwowa
-nutella/masło z nerkowców + domowy dżem wiśniowo-kakaowy
+witaminka D3

I jak? Może być ?
Dor Blu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 20:43   #3535
Joan94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 53
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Proszę napiszcie mi co oznaczają te
U
p
R- redukcja tak?

bo nie mogę znaleźć wyjaśnień skrótów i nie wiem o co chodzi
Joan94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 21:01   #3536
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Joan94 Pokaż wiadomość
Proszę napiszcie mi co oznaczają te
U
p
R- redukcja tak?

bo nie mogę znaleźć wyjaśnień skrótów i nie wiem o co chodzi
U-utrzymanie, P-przytycie, R-redukacja
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 21:10   #3537
Joan94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 53
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
U-utrzymanie, P-przytycie, R-redukacja
dzięki
Joan94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 22:04   #3538
Scarlet Feather
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 23
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Edycja bo mialo byc w odpowiedzi na post Ervishy:

Na tym będziesz chudła... Z rana też nie możesz jeść ?


Hej,
miałam noc zarwaną po piątkowej kolacji (papryka ) także śniadanie średnio wchodziło.

Dziś U jak urozmaicenie

1. kromka chleba gryczano-jaglanego z masłem, żółtym serem, koktajl z truskawek, jogurtu z serkiem homo (mieszanka resztek) i banana, do tego kawałek ciasta orkiszowego owocowego
2. serek wiejski duży z miodem i paroma orzechami włoskimi
3. makaron owsiany z kiełkami, warzywami gotowanymi, sosem majonezowo-jogurtowym, indykiem i słonecznikiem
4. mus z pomarańczy z mlekiem kokosowym i kakao
5. zupa krem z selera (z konkretow ziemniak i smietana w zupie), kanapka podwojna z chleba orkiszowego z masłem

Tyle, kolacja późna dopiero teraz, w pracy nie mialam kiedy.
__________________
szukam szczescia

Edytowane przez Scarlet Feather
Czas edycji: 2015-01-05 o 22:07
Scarlet Feather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 22:14   #3539
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

R:

I. kubek ciepłej wody z połową cytryny, jaglanka: 60g kaszy jaglanej, łyżka siemienia lnianego, słonecznika, małe jabłko, pomarańcza, 3 łyżki jogurtu naturalnego

trening:
-5 min cardio warm up
-30 min treningu siłowego obwodowego na całe ciało z fitness blender
-6 min rozciąganie
-40min na rowerku stacjonarnym

II. owsianka: 4 łyżki płatków owsianych, jajko, kilka orzechów włoskich, małe jabłko, pół pomarańczy, łyżka jogurtu naturalnego

III. makaron kukurydziany świderki (ok 70g), z brokułem, łyżką białego serka i kurczakiem (100g)

IV. serek wiejski z łyżeczką domowych powideł, kawa inka z odrobiną mleka
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 09:44   #3540
promyczek2105
Raczkowanie
 
Avatar promyczek2105
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 137
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XX - OCENA JADŁOSPISÓW

Moje dzisiejsze P:

I: biała kiełbasa 100g, 2 kromki chleba graham z sałatą i pomidorem

II:3 łyżki sałatki jarzynowej (groszek,kukurydza, szynka, marchewka,ziemniaki,jajko ,majonez) + kakao

III: 3 paluszki rybne + 100g pieczonych ziemniaków

IV:budyń waniliowy+kawałek szarlotki

V: smażona pierś z kurczaka ze szpinakiem + ryż
__________________
M
promyczek2105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-12 15:59:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.