Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-17, 12:29   #1201
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
ja dałam też banana ale i tak nie chciał a on raczej wszystkożerca
Też zrobilam o w czwartek i tak samo Miłosz nie chciał tego jesc.

Choć ja za jakiś czas zrobię drugie podejście jak się apetyt poprawi,bo on znów nie chce jeść. Na śniadanie zjada bagatela 1/4 kanapki :\ obiad to 6 łyżeczek zupy,a np. wczoraj 1,5 pieroga gdzie normalnie zjadal 4-5 pierogów.
Eh,najgorsze,że jak widzi jedzenie to się cieszy i glaska po brzuszku, a w konsekwencji zje tyle co piskle...
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 12:40   #1202
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Kupon allegro wykorzystany, przy okazji wspomoglam chorego chłopca dzięki Amelka za radę z tymi cegielkami

Aa i jest kolejny kupon 10zl




Myślę że mąż zaraz się zrehabilituje
Spoko
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 13:27   #1203
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

my narazie mamy zakaz cytrusow i wszelkich nowosci :/
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 13:39   #1204
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Boja musisz mieć tylko aplikację allegro na tel,platnosc zaznaczasz payU i przerzuci Cię na stronę Twojego banku
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 15:01   #1205
nephelim89
Rozeznanie
 
Avatar nephelim89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 604
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Hejo. Daje znać ze dolecielismy. Była masakra bo mały się wystraszył i darł pół lotu. Później zasnął i spał aż do momentu pakowania się do samolotu. Teraz się oswajamy z otoczeniem i ludźmi. Bo mimo że nikogo się nie boi to co jakiś czas sprawdza gdzie jestem.
nephelim89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:53   #1206
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Co do tej jaglanki to jak mi czasem trochę gorzka kasza wyjdzie to Maciej tez nie chce. Wiec muszę ostrożnie gotować
A takto zjada aż Milo.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:24   #1207
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Co do tej jaglanki to jak mi czasem trochę gorzka kasza wyjdzie to Maciej tez nie chce. Wiec muszę ostrożnie gotować
A takto zjada aż Milo.
A przed gotowanie płukałaś gorącą wodą, potem zimną i znowu gorącą?

Jeszcze chciałam polecić jaglany jabłecznik - no po prostu pycha! Młody się zajada i my z mężem też. Moim zdaniem najlepiej smakuje na mleku kokosowym choć na krowim też bardzo dobry
http://alaantkoweblw.blogspot.com/20...jabecznik.html
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2015-01-17 o 19:32
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 20:14   #1208
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 20:21   #1209
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
mów nam co to za sądny dzień miał być u gina
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 20:51   #1210
katarzyna2811
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna2811
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 318
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Hejka
__________________

Damian 23 01 2002
Mateusz 27 12 2005
Bartosz 18 09 2013
katarzyna2811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 21:24   #1211
Isabell12
Zadomowienie
 
Avatar Isabell12
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
mów nam co to za sądny dzień miał być u gina
heja luli

nieee ciąża ( chciałabym ) raczej odwrotnie, odliczam porażki ale podchodzę do tego z humorem bo inaczej sfiksuję
jak jeszcze 2-3 razy nic z tego nie będzie to gin. powiedział ze da jakąś stymulację
ale jakaś blokada mi się włączyła i chciałabym i boje się - wariuję chyba
trochę mam z tego powodu prawdę mówiąc doła, tym bardziej jak wszyscy wokół mnie rodzą , moja koleżanka z pracy dwa dni temu została szczęśliwą mamą, moja sis cioteczna też w ciaży
staram się być twarda i udawać ze jest ok ................ale...... ..........
trzymajcie dziewczyny kciuki

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

jak dobrze pamiętam to chyba angelika pytała mnie jeszcze - chciałam odpisać ale nie mogłam zalogować się na wizaz -a jak jeszcze któraś to po prostu słabo nadrabiałam

Edytowane przez Isabell12
Czas edycji: 2015-01-17 o 21:33
Isabell12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 21:54   #1212
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Miłosz za to wcinal aż Milo
Zamiast cukru proponuje banana



Laryska, dużo z długości bo miałam juz niemal do pasa, teraz są gdzieś do ramion. Chce jednak krótsze.
Wow to duża zmiana

Nie miałam wtedy banana akurat, nigdy jej niczego nie slodzilam, wtedy chciałam sprawdzić czy to o to może chodzić ale jednak nie, moje dziecko nie potrzebuje cukru





Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
A przed gotowanie płukałaś gorącą wodą, potem zimną i znowu gorącą?

Jeszcze chciałam polecić jaglany jabłecznik - no po prostu pycha! Młody się zajada i my z mężem też. Moim zdaniem najlepiej smakuje na mleku kokosowym choć na krowim też bardzo dobry
http://alaantkoweblw.blogspot.com/20...jabecznik.html
Brat mi mówił własnie o takim cieście tylko bardziej prostym, sama kasza jabłka cynamon i może coś jeszcze sam dokładnie nie wiedział bo też od kogoś słyszał




Cytat:
Napisane przez nephelim89 Pokaż wiadomość
Hejo. Daje znać ze dolecielismy. Była masakra bo mały się wystraszył i darł pół lotu. Później zasnął i spał aż do momentu pakowania się do samolotu. Teraz się oswajamy z otoczeniem i ludźmi. Bo mimo że nikogo się nie boi to co jakiś czas sprawdza gdzie jestem.
dobrze ze jesteście już w pl pewnie nie był to najprzyjemniejszy lot ale już po wiec odpoczywaj i ciesz się bliskimi




Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
heja luli

nieee ciąża ( chciałabym ) raczej odwrotnie, odliczam porażki ale podchodzę do tego z humorem bo inaczej sfiksuję
jak jeszcze 2-3 razy nic z tego nie będzie to gin. powiedział ze da jakąś stymulację
ale jakaś blokada mi się włączyła i chciałabym i boje się - wariuję chyba
trochę mam z tego powodu prawdę mówiąc doła, tym bardziej jak wszyscy wokół mnie rodzą , moja koleżanka z pracy dwa dni temu została szczęśliwą mamą, moja sis cioteczna też w ciaży
staram się być twarda i udawać ze jest ok ................ale...... ..........
trzymajcie dziewczyny kciuki

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

jak dobrze pamiętam to chyba angelika pytała mnie jeszcze - chciałam odpisać ale nie mogłam zalogować się na wizaz -a jak jeszcze któraś to po prostu słabo nadrabiałam
Trzymam mocno kciuki
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 22:03   #1213
Lolaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 24
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
KP idzie zdecydowanie lepiej, ale to pewnie kwestia tego, że bardzo często karmie w nocy, w dzień co około 4 h.

wiecie co, śpie po 4-5 godzin z przerwami, mam masę prania i prasowania, do tego sprzątanie i obiad, ale mogę napisać, że nie zamieniłam bym tego na nic innego. Jak patrzę na Korna, jak podchodzi do Tośka i chce mu dać cześć, albo przynosi mu smoczka i pieluszkę i mówi "aaaa a" to moje serce rośnie z radości.

I mogę też powiedziec, ze Korn zrobił duże postępy w samodzielności. Potrafi pic z kubka, zje sam kanapkę, wyrzuci brudnego pampersa, trzyma butle z mlekiem. Jestem bardzo zaskoczona.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------



miałam taki zamiar, ale skoro idzie tak lekko, to dlaczego nie korzystać
każdy twój post od kiedy jest Antek mnie wzrusza

Lula swietny ten stroj na chrzest !

Bajka jakie śliczne te lozeczka

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
U nas to samo. Najgorsze ze w wózku nie wyaiedzi a chodzić to by chciał w kółko albo w odwrotnym kierunku niż ja

No ja właśnie rozkminiam czy dam rade z chusta czy jednak britax dual
ja bym brala britaxa

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
Tak jutro TŻ idzie do pracy, przyjedzie tylko po Korna o 9, żeby go wziąć do żłobka.


więc co do porodu

Od rana czułam już jakieś skurcze co pół godziny, co 20 minut, ale lekkie z krzyza. Później zrobiło mi się trochę mokro w majtkach, poszłam więc do wc i zobaczyłam śluz z krwią, myślę sobie super. Odprawiłam Korna do żłobka, i zaczęłam trochę sprzątać w domu. Później poszłam do mamy po pampersy ( 2 kartony) i do sklepu, po drodze jeszcze byłam u mamy i TŻ. Pogadalm i mówię im, że to chyba dzisiaj będzie.
Wróciłam do domu, i pisałam z Wami na forum. W pewnym momencie stwierdziłam, że może to faktycznie już nie żarty i, że dzwonie do tż. Ale popatrzyłam na zegarek, że jest 11.45, no to zaraz będzie z Kornem ze śłobka. Dopakowałam sobie torbę, przyszykowałam obiad dla Korna i TŻ.
No i odszedł mi już wtedy czop taki mega, bo wcześniej sam śluz z krwią, a wtedy już taki ogromny kawał galarety.
Przyszedł TŻ i mu mówię, że chyba pojedziemy, bo mam skurcze coraz częściej i coraz mocniejsze.

zadzwoniłam do mamy, zeby przyszła po Kornela. Mama przyszła, ubrała Kornikowi kurtkę, dałam mu buziaka, zrobił papa i go wzięła. Nie chciałam wychodzić przed nim, bo wiedziałam, że będzie płakać wtedy.
No i wtedy dostałam smsa od Matal, że mam jechać. Napisałam jej, że juz jedziemy, chociaz TŻ poszedł sie ogolić jeszcze.

Wzięliśmy rzeczy i jedziemy. TŻ właczył aplikacje na telefonie i liczył skurcze. Jak jechaliśmy samochodem miałam 45 skeundowe skurcze co 4 minuty. Dojechaliśmy do szpitala w miarę szybko, bo na IP byliśmy o 13.43. Daliśmy papiery, zaprowadzili nas na porodówke, a tam mila starsza położna zaprosiła mnie do boxu, a tż miał chwilę poczekać.
Poszłam siku, podpięli mi zapis i nagle dooopa, ani jednego skurczu przez 12 minut. No ale przyszedł TŻ i zaczęliśmy wspominać jak sie Korn rodził, ja co jakis czas miałam skurcz, ale w miarę do przeżycia ( tż mówił, że piszą się na 90 %, a ja wcale tego nie czułam), miałam skurcze już co 2 minuty, byłam cała rozpalona i wysłałam tż po wodę i PL komórkę do samochodu, bo hiszpańska mi padła.

Jak tż wychodził to poprosił jeszcze położną, żeby mnie odłączyła, bo chciałam siku.

No i wtedy przyszedł młody, mega przystojny chłopak, powiedział, że nazywa się Xavi i że on sie mną będzie opiekował. Powiedział, że jak przyjdę z łazienki to mnie zbada i zobaczymy co dalej.
Przyszłam z łazienki, dostałam prześcieradło, i Xavi przyszedł mnie zbadać. W międzyczasie zapytał ile czasu zajął pierwszy porod, powiedziałam, że szybko, a on do, że teraz już jesteśmy na końcówce bo mam 8 cm rozwarcia. Szczęka mi opadła... Bo do tego momentu nic mnie nie bolało za bardzo. Przyszedł TŻ, pyta co i jak, mówię mu, że 8 cm... a ten do mnie "no to teraz się zacznie". Dostałam koszulę do porodu, rozebrałam sie, tż schował nasze rzecz, a ja dostałam już takich skurczy, że ledwo co stałam.

Przyszedł mój położnik i mówi, że jak będę czuć parcie albo jak mi odejdą wody to mamy zaraz go wołać. Nie zdążył odejść od boxu, a ja zaczęłam mówić, ze musze przec. Odsłonił prześcieradło, i zaczął krzyczeć, ze mają wołać sanitariuszy, bo już główka.
Przylecieli sanitariusze, zaczęli nas przewozić na porodówke, a Xavi w międzyczasie ze mną rozmawiał. Powiedział, że na razie mogę lekko przeć w czasie skurczu, ale na sali porodowej mam go słuchać uwaznie.
Na sali porodowej chcieli mnie szybko przełozyć na łóżko porodowe, ale miałam skurcz i zaczęłam krzyczeć, że nie chce. Położnik ich opierdzielił, że maja czekać i w przerwie sama przeszłam. I miałam kolejny skurcz party, a ten do mnie mówi, że mam lekko poprzeć i zaraz potem oddychać. Oddychałam na tym partym, ale musiałam, że umrę. Serio. a ten sobie wziął krzesło i usiadł między moimi nogami i patrzy. Wtedy odeszły mi wody i sciągnął pęcherz płodowy z główki. Miałam kolejny skurcz, a Xavi do mnie " Monika, spokojnie, oddychaj, oddychaj, nie przyj..." I poczułam jak wyszła główka, zaraz po niej barki i Antoś znalazł się na moim brzuchu. I zaczął się wydzierać w wniebogłosy. Była 16.05 a ja byłaam najszczęśliwsza na świecie. TŻ nas ucałował i sie rozpłakał.

Antoś dostał 10 pkt, Xavi nam pogratulował, urodziłam łożysko, mam założone 3 szwy, bo mam małe otarcia.


i znowu się poryczałam

twarda babka z ciebie jest
Lolaax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 22:05   #1214
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Melduję ze przez licytację (snajpera) kupiłam dwie rzeczy na allegro, czyli nie przez telefon, ale z ciekawości weszłam na aplikacje i mogę zapłacić za te rzeczy i kupon mi wchodzi do tego
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 23:12   #1215
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
heja luli

nieee ciąża ( chciałabym ) raczej odwrotnie, odliczam porażki ale podchodzę do tego z humorem bo inaczej sfiksuję
jak jeszcze 2-3 razy nic z tego nie będzie to gin. powiedział ze da jakąś stymulację
ale jakaś blokada mi się włączyła i chciałabym i boje się - wariuję chyba
trochę mam z tego powodu prawdę mówiąc doła, tym bardziej jak wszyscy wokół mnie rodzą , moja koleżanka z pracy dwa dni temu została szczęśliwą mamą, moja sis cioteczna też w ciaży
staram się być twarda i udawać ze jest ok ................ale...... ..........
trzymajcie dziewczyny kciuki

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

jak dobrze pamiętam to chyba angelika pytała mnie jeszcze - chciałam odpisać ale nie mogłam zalogować się na wizaz -a jak jeszcze któraś to po prostu słabo nadrabiałam
Dobrze będzie kochana na pewno się w końcu uda nie masz się co stresować wyluzuj odpręż się i pomyśl ze będzie co będzie masz przecież swoją wspaniała dwojeczke zawsze marzyłas o trójce?
__________________
Lenka

Edytowane przez angelikada
Czas edycji: 2015-01-17 o 23:13
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 08:13   #1216
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 09:10   #1217
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Czesc
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 10:44   #1218
gorgulek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 6 591
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

I ja do Was macham
gorgulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:11   #1219
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI


Znowu mam tyły
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 12:13   #1220
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Nic tu się nie dzieje wiec jakie tyly
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:14   #1221
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

W biedronce jest aktualnie gazetka włoskie smaki.w niej jest serek burrata który kosztuje w gazetce 10,99,a przez błąd systemu jest za 1,99 polecam do makaronu lub na kanapki czy salatke
Tassia znasz ten serek?
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:31   #1222
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
W biedronce jest aktualnie gazetka włoskie smaki.w niej jest serek burrata który kosztuje w gazetce 10,99,a przez błąd systemu jest za 1,99 polecam do makaronu lub na kanapki czy salatke
Tassia znasz ten serek?
Nie
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:41   #1223
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

To spróbuj bo fajny jest
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:30   #1224
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
To spróbuj bo fajny jest
Byłam i nie było
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 18:50   #1225
Aaamelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Aaamelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 3 908
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Byłam i nie było
No szkoda,u mnie stały całe dwa kartony przy serach w lodowce,nikt nie kupuje bo cena odstrasza
__________________
09-07-2011
06-10-2013 Michaś

07-04-2015 Kamiś



Aaamelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 18:57   #1226
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

ale wy dzis rozgadane jestescie
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 19:25   #1227
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Ja juz mam dość dzisiejszego dnia, popołudniu 2h walki o sen w końcu się poddalam, padł po 18 i właśnie jest trzeci raz usypiany ale już tż go przejął bo mam serdecznie dosyć
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 19:45   #1228
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Hejo
Ja wróciłam niedawno z Krakowa. Fajnie było spotkać się z koleżankami i wyjść gdzieś potańczyć
Cytat:
Napisane przez Aaamelkaa Pokaż wiadomość
Boja musisz mieć tylko aplikację allegro na tel,platnosc zaznaczasz payU i przerzuci Cię na stronę Twojego banku
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Isabell12 Pokaż wiadomość
heja luli

nieee ciąża ( chciałabym ) raczej odwrotnie, odliczam porażki ale podchodzę do tego z humorem bo inaczej sfiksuję
jak jeszcze 2-3 razy nic z tego nie będzie to gin. powiedział ze da jakąś stymulację
ale jakaś blokada mi się włączyła i chciałabym i boje się - wariuję chyba
trochę mam z tego powodu prawdę mówiąc doła, tym bardziej jak wszyscy wokół mnie rodzą , moja koleżanka z pracy dwa dni temu została szczęśliwą mamą, moja sis cioteczna też w ciaży
staram się być twarda i udawać ze jest ok ................ale...... ..........
trzymajcie dziewczyny kciuki
Mocne kciuki
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]

Edytowane przez bojatoja
Czas edycji: 2015-01-18 o 19:55
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 19:58   #1229
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Boże, kiedy ja ostatni raz byłam potańczyć
Chyba przed zajściem w ciążę, czyli jakoś w listopadzie 2012
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 20:10   #1230
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Brat mi mówił własnie o takim cieście tylko bardziej prostym, sama kasza jabłka cynamon i może coś jeszcze sam dokładnie nie wiedział bo też od kogoś słyszał
No to proporcje już znasz
Dziś robiłam i na wierz dałam surowe jabłka pokrojone w plastry i posypałam cynamonem - mniej roboty a równie smacznie.

Dziś wywoziliśmy starą kanapę bo jutro mają przywieźć nową ze sklepu. W życiu nie spodziewałam się takiej reakcji Staśka: młody ryczał jak bóbr gdy mąż z kolegą rozkładali kanapę na części i zanosili do auta. Paluszkiem pokazywał, łzy jak grochy, wrzask - słowem dramat! Z jednej strony to mi się tak śmiać chciało a z drugiej to nie pomyślałam, że był z tym meblem tak związany
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-14 13:03:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.