Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-31, 22:00   #241
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pękające naczynka pomocy

Cytat:
Napisane przez Natalkaa1888 Pokaż wiadomość
nie, nie mam takich problemów, jedyne co wiem to to że jako małe dziecko miałam odmrożone policzki :/ czy to może być przyczyną późniejszych problemów z rumieniem?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sama nie wiem, skoro było to tak dawno temu to raczej chyba nie ma wpływu . W takim razie pozostaje tylko stosować dobre kosmetyki do cery naczynkowej.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 07:36   #242
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Pękające naczynka pomocy

Cytat:
Napisane przez Natalkaa1888 Pokaż wiadomość
tak wyglądały moje policzki po przyjściu z dworu do domu. Na dworze byłam 30 min i opalalam tylko nogi, głowa była w cieniu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Na zdjęciu są całe czerwone i podrażnione, używasz peelingu, zrezygnuj z niego.
Na razie zmień krem, na inny może tamtego twoja cera nie lubi, mocno nawilż skórę, dobre są kremy Alantan z apteki bo one wcale nie podrażniają. Jak nie pomogą kremy to wtedy lekarz tak jak wyżej piszą o zamykaniu naczynek.
Coś ni się wydaje że rumień całościowy to z odwodnienia lub przesuszenia. Bo na całej twarzy naczynka, możliwe to? Naczynka to chyba punktowo?
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 14:37   #243
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pękające naczynka pomocy

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Na zdjęciu są całe czerwone i podrażnione, używasz peelingu, zrezygnuj z niego.
Na razie zmień krem, na inny może tamtego twoja cera nie lubi, mocno nawilż skórę, dobre są kremy Alantan z apteki bo one wcale nie podrażniają. Jak nie pomogą kremy to wtedy lekarz tak jak wyżej piszą o zamykaniu naczynek.
Coś ni się wydaje że rumień całościowy to z odwodnienia lub przesuszenia. Bo na całej twarzy naczynka, możliwe to? Naczynka to chyba punktowo?
Rumień zazwyczaj jest na policzkach i nosie, ale na całej twarzy też potrafi być. Często to wina nadciśnienia, ale jeśli wykluczy się tą opcję to należy używać kosmetyków do wrażliwej skóry, peelingi jak już to enzymatyczne (na samym początku 'wyciszania' bym zrezygnowała tak czy inaczej ze wszystkich peelingów). Tutaj pomogą tylko specjalistyczne kremy, tez prawie każda firma dermo kosmetyczna ma linię do cery naczyniowej.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 19:27   #244
Natalkaa1888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12
Dot.: Pękające naczynka pomocy

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Na zdjęciu są całe czerwone i podrażnione, używasz peelingu, zrezygnuj z niego.
Na razie zmień krem, na inny może tamtego twoja cera nie lubi, mocno nawilż skórę, dobre są kremy Alantan z apteki bo one wcale nie podrażniają. Jak nie pomogą kremy to wtedy lekarz tak jak wyżej piszą o zamykaniu naczynek.
Coś ni się wydaje że rumień całościowy to z odwodnienia lub przesuszenia. Bo na całej twarzy naczynka, możliwe to? Naczynka to chyba punktowo?
Nie używam peelingu, a co do kremu to jak jestem w normalnej temperaturze to jest wszystko ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Natalkaa1888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 22:02   #245
Sheti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

A ja jakiś czas temu pisałam tutaj, że na samym środku nosa pękło mi naczynko... nie mam cery naczynkowej, ale akurat pech chciał, że jakoś tak się stało. Byłam na 3 zabiegach laserem i tuż po nich faktycznie zbladło... ale jest nadal tak samo widoczne jak było. Typowy pajączek na środku nosa. Już nie wiem co z tym zrobić, skoro laser nie dał rady.

Znacie może jakieś sposoby jak zmniejszyć jego widoczność? ? I nie chodzi mi tutaj o rzeczy typu korektor czy puder, bo pod makijażem w sumie blednie, ale tak na co dzień jak się nie maluje to denerwujące jest...
Sheti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 17:15   #246
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Sheti Pokaż wiadomość
A ja jakiś czas temu pisałam tutaj, że na samym środku nosa pękło mi naczynko... nie mam cery naczynkowej, ale akurat pech chciał, że jakoś tak się stało. Byłam na 3 zabiegach laserem i tuż po nich faktycznie zbladło... ale jest nadal tak samo widoczne jak było. Typowy pajączek na środku nosa. Już nie wiem co z tym zrobić, skoro laser nie dał rady.

Znacie może jakieś sposoby jak zmniejszyć jego widoczność? ? I nie chodzi mi tutaj o rzeczy typu korektor czy puder, bo pod makijażem w sumie blednie, ale tak na co dzień jak się nie maluje to denerwujące jest...
Może spróbuj jakiegoś oleju/ekstraktu z strony z półproduktami, i smarować go? Laser zamyka naczynka, ale to nie znaczy że przestanie być nie widoczne. Poczytaj o tym co działa na cerę naczynkową . Ja nie mam z tym jako tako problemu, jak używam bardziej drażniących kosmetyków to wraca rumień, mam kilka małych naczynek, ale ogólnie mam problemy z krążeniem .
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 08:07   #247
Sheti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Ja nie mam problemu z rumieniem czy naczynkami - to było mechaniczne uszkodzenie w wyniku zapalenia zatok - za dużo kichania i męczenia nosa
Myślałam właśnie nad Redblockerem - serum punktowe. Czasami przykładam kostkę lodu i jest jakby mniejsze... no i czerwona glinka pomaga, ale to chyba muszę to wszystko na raz systematycznie i codziennie robić...
Sheti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 09:25   #248
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Sheti Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemu z rumieniem czy naczynkami - to było mechaniczne uszkodzenie w wyniku zapalenia zatok - za dużo kichania i męczenia nosa
Myślałam właśnie nad Redblockerem - serum punktowe. Czasami przykładam kostkę lodu i jest jakby mniejsze... no i czerwona glinka pomaga, ale to chyba muszę to wszystko na raz systematycznie i codziennie robić...
Maseczka z glinki 2-3 razy w tygodniu max
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 09:48   #249
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Jak pojawiają się ciągle nowe to przede wszystkim spożywaj więcej witaminy C. Poza tym jedz soję, siemię lniane. Codziennie. Kup maść z arniką. Na przykład taką (jest tania i ma dobry skład): http://plaszczoobrosla.blogspot.com/...-z-arnika.html
Poza tym jakiś lek ze zmikronizowaną diosminą np. DIH.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 12:17   #250
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

no dobra laser, ale jak masz wszędzie to może być ciężko. Byłaś u lekarza? Może lepiej się wybrać do lekarza? I też się zastanawiam, skąd taka przyczyna, bo rozwiązanie może lepiej zacząć, od znalezienia przyczyny.
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-02, 10:46   #251
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Jak pojawiają się ciągle nowe to przede wszystkim spożywaj więcej witaminy C. Poza tym jedz soję, siemię lniane. Codziennie. Kup maść z arniką. Na przykład taką (jest tania i ma dobry skład): http://plaszczoobrosla.blogspot.com/...-z-arnika.html
Poza tym jakiś lek ze zmikronizowaną diosminą np. DIH.
Siemię jem codziennie, a coraz więcej mi pękają
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 14:28   #252
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Bo siemię to dodatek, głównie chodzi o witaminę C . Może być też to wynik brania tabletek hormonalnych np. antykoncepcyjnych. Właściwie jeśli się je bierze to cellulit i pękające naczynka są w 90+% przypadków murowane. Nie znam osoby która brała by ten hormonalny syf i nie miała cellulitu i żylaczków od tego :P.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 20:07   #253
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Bo siemię to dodatek, głównie chodzi o witaminę C . Może być też to wynik brania tabletek hormonalnych np. antykoncepcyjnych. Właściwie jeśli się je bierze to cellulit i pękające naczynka są w 90+% przypadków murowane. Nie znam osoby która brała by ten hormonalny syf i nie miała cellulitu i żylaczków od tego :P.
ja nie am celulitu, ale zauwazyłam takie czerwone malutkie paski na posladkach i nie wiem od czego mogą być, myślisz ze to od tabletek te żylaczki?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 21:11   #254
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja nie am celulitu, ale zauwazyłam takie czerwone malutkie paski na posladkach i nie wiem od czego mogą być, myślisz ze to od tabletek te żylaczki?
Czerwone paski to prawdopodobnie rozstępy. Tak, mogą być od tabletek anty.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 21:24   #255
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Czerwone paski to prawdopodobnie rozstępy. Tak, mogą być od tabletek anty.
z tym ze je jestem bardzo szczupła wysportowana, codziennie cwiczę, wiec czy to mozliwe?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 07:44   #256
Sheti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
z tym ze je jestem bardzo szczupła wysportowana, codziennie cwiczę, wiec czy to mozliwe?

Oczywiście, że możliwe - moja siostra jest chuda jak patyk, a też ma rozstępy bo bierze tabletki.
Sheti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 09:50   #257
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
z tym ze je jestem bardzo szczupła wysportowana, codziennie cwiczę, wiec czy to mozliwe?
możliwe, nawet jak ćwiczysz, często ludzie mają np. po odchudzaniu rozstępy, bo skóra gwałtownie zmniejsza objętość.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:01   #258
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
z tym ze je jestem bardzo szczupła wysportowana, codziennie cwiczę, wiec czy to mozliwe?
Tak jak piszą - i rozstępy i cellulit są możliwe nawet u chudych osób. A jak ktoś bierze tabletki anty to rozstępy, cellulit, problemy z wątrobą i krążeniem to ma murowane.

Jeśli Twoje rozstępy są czerwone to weź się czym prędzej za masowanie ich - jak zbledną to się ich nie pozbędziesz bo się zabliźnią (to są po prostu wewnętrzne przerwy w tkance łącznej). Póki są czerwone jest szansa że się ich pozbędziesz.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 22:01   #259
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pękające naczynka...wszędzie!

Cytat:
Napisane przez Sheti Pokaż wiadomość
Oczywiście, że możliwe - moja siostra jest chuda jak patyk, a też ma rozstępy bo bierze tabletki.
Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
możliwe, nawet jak ćwiczysz, często ludzie mają np. po odchudzaniu rozstępy, bo skóra gwałtownie zmniejsza objętość.
Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Tak jak piszą - i rozstępy i cellulit są możliwe nawet u chudych osób. A jak ktoś bierze tabletki anty to rozstępy, cellulit, problemy z wątrobą i krążeniem to ma murowane.

Jeśli Twoje rozstępy są czerwone to weź się czym prędzej za masowanie ich - jak zbledną to się ich nie pozbędziesz bo się zabliźnią (to są po prostu wewnętrzne przerwy w tkance łącznej). Póki są czerwone jest szansa że się ich pozbędziesz.

o rany dziekuje wam dziewczyny !

to zaczynam masowac zeby się tego pozbyć bo nawet nie wiedziałam co to jest...

myslałam ze przy moim pozimie aktywnosci to nie mozliwe a jednak...


a abdania watroby robię na razie wszystko w normie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 19:27   #260
falbala09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Czy któraś z was moje panie spotkała się już z Mirvaso? Pytam bo lekarz mnie próbuje namówić i zarzeka sie, że to rewelacja. Uważa, że ten lek przywraca skórze normalną barwę w milka minut! Nie wiem co myśleć w sieci prawie nic na ten temat nie ma bo to podobno zupełnie nowa sprawa.
falbala09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 15:47   #261
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cześć Mam cerę naczynkową, wrażliwą, ostatnio suchą w niektórych miejscach. Kupiłam niedawno wodę różaną z Fitomedu. Z tego względu, że woda z kranu powodowała u mnie ściągnięcie i zaczerwienienie to rozcieńczyłam ją z wodą mineralną. Po ok. tygodniu byłam zachwycona, bo cera mi się rozjaśniła i była bardziej nawilżona. Niestety radość nie trwała długo, ponieważ zaczęły coraz częściej wyskakiwać mi czerwone, swędzące placki na twarzy. Równocześnie twarz mnie "paliła". Odstawiłam wodę różaną i problem zniknął. Czy może któraś z was dziewczyny wie czy da się coś z tym zrobić? Może jakimś cudem to wina nie wody różanej, a wody mineralnej ? Czytając opinie na KWC nie zauważyłam żeby ktokolwiek miał tak jak ja. Nie wiem czy znajdę odpowiednik tej wody różanej Ciężko mi znaleźć odpowiednie kosmetyki do twarzy również dlatego że wiele z nich mnie zapycha. Proszę bardzo o odpowiedź.
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 16:08   #262
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Cześć Mam cerę naczynkową, wrażliwą, ostatnio suchą w niektórych miejscach. Kupiłam niedawno wodę różaną z Fitomedu. Z tego względu, że woda z kranu powodowała u mnie ściągnięcie i zaczerwienienie to rozcieńczyłam ją z wodą mineralną. Po ok. tygodniu byłam zachwycona, bo cera mi się rozjaśniła i była bardziej nawilżona. Niestety radość nie trwała długo, ponieważ zaczęły coraz częściej wyskakiwać mi czerwone, swędzące placki na twarzy. Równocześnie twarz mnie "paliła". Odstawiłam wodę różaną i problem zniknął. Czy może któraś z was dziewczyny wie czy da się coś z tym zrobić? Może jakimś cudem to wina nie wody różanej, a wody mineralnej ? Czytając opinie na KWC nie zauważyłam żeby ktokolwiek miał tak jak ja. Nie wiem czy znajdę odpowiednik tej wody różanej Ciężko mi znaleźć odpowiednie kosmetyki do twarzy również dlatego że wiele z nich mnie zapycha. Proszę bardzo o odpowiedź.
Mnie woda różna też podrażniała, nie mogłam jej długo stosować. Nie wiem czemu, bo teraz mam krem różany i jest świetny
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 16:43   #263
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Może jakiś krem? Ja jak miałam problemy z zaczerwienieniem wokół ust, smarowałam kremem IWOSTIN na zaczerwienienia i mi pomogło. Możesz go sprawdzić ;>
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 22:47   #264
Juli_Juli
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 221
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Mnie woda różna też podrażniała, nie mogłam jej długo stosować. Nie wiem czemu, bo teraz mam krem różany i jest świetny
Dziwne... Ja teraz myślę o zakupie płynu różanego do twarzy lub płynu oczarowego o zapachu pomarańczy z Fitomedu, ale skoro to jest ta sama firma to pierwszy chyba też będzie uczulał. A nad drugim też się waham.

A jaki masz krem różany?

Cytat:
Napisane przez gallina1 Pokaż wiadomość
Może jakiś krem? Ja jak miałam problemy z zaczerwienieniem wokół ust, smarowałam kremem IWOSTIN na zaczerwienienia i mi pomogło. Możesz go sprawdzić ;>
O jakim dokładnie kremie piszesz?



Jeszcze dwa pytanka:

1) Ogólnie szukam czegoś do nawilżenia twarzy i oczyszczenia. Czy w związku z tym np. żel mogę zmywać wodą mineralną skoro na tą z kranu moja cera źle reaguje?

2) Po myciu włosów mam zaczerwienioną skórę na twarzy (głównie na czole), czasami piecze. Obstawiam że to od wody i różnych kosmetyków do mycia włosów. Czy da się tego uniknąć? A jeśli nie to czym "ratować" po tym cerę?
Juli_Juli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 11:57   #265
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Juli_Juli Pokaż wiadomość
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi



Dziwne... Ja teraz myślę o zakupie płynu różanego do twarzy lub płynu oczarowego o zapachu pomarańczy z Fitomedu, ale skoro to jest ta sama firma to pierwszy chyba też będzie uczulał. A nad drugim też się waham.

A jaki masz krem różany?
Mam ten krem. Wyciszył mi cerę. Wody różanej (miałam dwie - Dabur i taką prawdziwą, z Bułgarii) nie dałam rady używać dłużej niż tydzień.

Edytowane przez kawa_zmlekiem
Czas edycji: 2015-01-03 o 12:02
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 19:43   #266
adraq39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Jeśli nie ten krem to mirvaso świetnie działa na rumień, bardzo szybko bo w kilka minut skóra robi się normalna! Bardzo się cieszę że w końcu wprowadzili go do sprzedaży bo to jedyny lek na rumień twarzy jak i jest na rynku.
adraq39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 21:25   #267
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez adraq39 Pokaż wiadomość
Jeśli nie ten krem to mirvaso świetnie działa na rumień, bardzo szybko bo w kilka minut skóra robi się normalna! Bardzo się cieszę że w końcu wprowadzili go do sprzedaży bo to jedyny lek na rumień twarzy jak i jest na rynku.

Mirvaso ma tez niezbyt przyjemne skutki uboczne, dlatego większość go porzuca po czasie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 19:55   #268
anuleczka2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 746
Dot.: Cera naczyniowa, rumień, popękane naczynka- wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez falbala09 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was moje panie spotkała się już z Mirvaso? Pytam bo lekarz mnie próbuje namówić i zarzeka sie, że to rewelacja. Uważa, że ten lek przywraca skórze normalną barwę w milka minut! Nie wiem co myśleć w sieci prawie nic na ten temat nie ma bo to podobno zupełnie nowa sprawa.

Szczerze -to nie prawda ,nie działa tak jak piszą .nie wszystkim pomaga .miewa tez skutki odwrotne -tz. skóra jeszcze bardziej jest czerwona .Sprawdzone -kupiłam dla syna i ją odstawił .
__________________
Pozdrawiam Ania .
moje decu;

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430567
anuleczka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 16:24   #269
1Patty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 488
Dot.: Pękające naczynka pomocy

Hej,
Od urodzenia mam na lewym kąciku nosa pęknięte naczynko. Nie wygląda to estetycznie bo jest dość widoczne czerwono-różowe. Są jakieś godne polecenia maści? Można sie tego pozbyć całkowicie?
__________________
,,Po tragedii życie też ma sens. Ważne że mamy siebie ".

Powrót na forum.
1Patty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 16:33   #270
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Pękające naczynka pomocy

Cytat:
Napisane przez 1Patty Pokaż wiadomość
Hej,
Od urodzenia mam na lewym kąciku nosa pęknięte naczynko. Nie wygląda to estetycznie bo jest dość widoczne czerwono-różowe. Są jakieś godne polecenia maści? Można sie tego pozbyć całkowicie?
tylko laserowo
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 12:48:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.