Praca w PIMKIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-02, 19:36   #1
aqq_
Przyczajenie
 
Avatar aqq_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 21
Exclamation

Praca w PIMKIE


Witam W piątek poroznosiłam swoje CVz listem motywacyjnym po sklepach w Galerii. W większości przypadków pracownicy chętnie je brali, czasami prosili o uzupełnienie ankiety osobowej. Nie liczyłam na to, że ktoś się odezwie bo mam 19lat, uczę się zaocznie i nie mam żadnego doświadczenia. Ale w NIEDZIELE! zadzwoniła do mnie pani z Pimkie i zaprosiła na rozmowę. Umówiłyśmy się i wczoraj byłam na rozmowie, króciutkiej bo 10 minutowej Ogólnie spodobał im się mój list, w którym napisałam, że moją ogromną pasją jest moda. Mimo, że nie miały zamiaru zatrudniać nikogo bo mają komplet to postanowili dać mi szansę Fakt, trochę się zestresowałam na tej rozmowie, ale nie było tak źle. Myślę, że wypadłam całkiem dobrze, opowiedziałam o sobie, o mojej pasji. Kierowniczce zaś zależy na zatrudnieniu kogoś ze znajomością rosyjskiego, a w tym jestem niezła. Pani powiedziała, że zadzwoni i umówimy się na jakieś próbne 6 godz, od razu podkreśliła, że będą płatne. Ale chyba łapie jakiegoś doła. Bardzo zależy mi na tej pracy. Ale po pierwsze nie wiem, czy w ogóle ktoś zadzwoni, a jeśli nawet zadzwonią to kompletnie nie wiem co mam robić ;/ Może któraś z Was mogłaby mi coś poradzić? Ktoś pracował w Pimkie? Jakie tam są stawki?Czy są jakieś zniżki, bony etc? Poradźcie!
__________________
FOREVER YOUNG!
aqq_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:55   #2
Alice432
MRTP
 
Avatar Alice432
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Praca w PIMKIE

Hej, może po dwóch latach już sama jesteś w stanie coś o tej pracy powiedzieć, bo jestem bardzo ciekawa. Zastanawiam się nad wysłaniem CV
Alice432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-18 17:55:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.