Mężczyźni kochają zołzy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-14, 11:52   #1
blendis
Raczkowanie
 
Avatar blendis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 67
Question

Mężczyźni kochają zołzy?


Coraz bardziej spotykam się z treścią typu "olej - przyjdzie", "wredne mają branie". Czy faceci naprawdę wolą wredne kobiety, typowe zołzy? Czy tylko mi się wydaje, że to masochizm w czystej postaci? I coś jest nie tak z facetami dzisiaj? Kobieta zołza kojarzy mi się jednoznacznie z tym, że to ona nosi spodnie w związku, a facet to piesek na uwięzi.
Wytłumaczcie mi to łopatologicznie, jak to z Tymi zołzami z Waszego punktu widzenia?

xxx Na głównej są "Złote zasady".

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-17 o 19:02 Powód: Link.
blendis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 12:04   #2
Hetka
Raczkowanie
 
Avatar Hetka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: UK/Szwajcaria
Wiadomości: 157
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Nie rozumiem tego usilnego zolzowania, nie zrozumiem, i chyba wcale nie chce rozumiec. Dla swojego meza jestem ciepla, kochana, kochajaca i nieba bym mu uchylila- on dla mnie jest taki sam, i jestesmy szczesliwi. Mój maz jest za stary i za madry na takie glupkowate gierki.
__________________
Zona & Matka
Bizuteriomaniaczka- Cartier, Chopard
Dbam o siebie

Rzucam fajki. Bez kija nie podchodz.

Hetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 12:26   #3
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Mężczyźni kochają kobiety, które są sobą. Nie znoszę takiego ideologizowania.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 12:29   #4
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 772
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Dla mnie te wszystkie "porady" to bzdura. Jeśli ktoś musi bawić się w takie gierki aby utrzymać związek, to coś z tym związkiem jest nie tak.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 12:32   #5
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Cytat:
Napisane przez Flashdance Pokaż wiadomość
Dla mnie te wszystkie "porady" to bzdura. Jeśli ktoś musi bawić się w takie gierki aby utrzymać związek, to coś z tym związkiem jest nie tak.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 12:47   #6
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Coś w tym jest. Ja to szczególnie urodą facetów nie przyciągałam ale jak zrobiłam albo powiedziałam coś wrednego to potem chcieli się kumplować albo coś więcej. Szczytem wszystkiego było jak w zeszłym roku poszłam ze znajomymi na imprezę (mąż nie mógł) no i w skrócie to przez jednego gościa którego pierwszy raz na oczy widziałam zrobiła się nerwowa atmosfera. Powiedziałam mu dobitnie żeby wypieprzał od stolika jak się nie umie zachować. Nie tylko sie po chwili uspokoił ale zaczął przepraszać, a potem zaczął mnie ciągnąć do tańca i wyrywać. Nie jakoś nachalnie ale dopiero jak powiedziałam że mam męża to trochę przystopował.

Mój mąż to też taki zołz i wiem że kocha zołzy . Na studiach jedna koleżanka z grupy się śmiała, że zaczął ze mną chodzić, bo go walnęłam długopisem na zajęciach.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 13:51   #7
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Widzę, że kolejne pokolenia kobiet dają się nabierać na "zołzowanie".
Myślę, że mężczyźni najbardziej kochają kobiety, które są sobą i nie udają kogoś kim nie są.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 14:02   #8
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

To na pewno zależy od konkretnego mężczyzny, ale Ci fajni raczej mają dobre, radosne i ciepłe partnerki. Na zasadzie: "podobne przyciąga podobne".
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:12   #9
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Widzę, że kolejne pokolenia kobiet dają się nabierać na "zołzowanie".
Myślę, że mężczyźni najbardziej kochają kobiety, które są sobą i nie udają kogoś kim nie są.
A ja myślę, ze oprócz tego również takie, które znają swoją wartość i nie wieszają się na nich jak desperatki. Szanują siebie oraz swoich partnerów i nie boją się od nich wymagać partnerstwa w związku. Wiedzą, że mężczyzna i związek wcale nie definiuje ich wartości i są z nimi nie dlatego, ze muszą mieć obok siebie parę portek lub boją się być same, a dlatego że chcą i kochają swoich partnerów, ale gdyby mężczyzna zmienił się w prawdziwą świnię - nie wahałyby się ich zostawić dla swojego własnego dobra.
Myślę, że po części każda trzeźwo myśląca kobieta jest 'zołzą'. Nie dlatego, ze rzuca w faceta talerzami i obraża się co pięć sekund [to jest już histerią i tyranią], ale dlatego, że nie daje sobą pomiatać

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2015-04-14 o 14:14
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:32   #10
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
A ja myślę, ze oprócz tego również takie, które znają swoją wartość i nie wieszają się na nich jak desperatki. Szanują siebie oraz swoich partnerów i nie boją się od nich wymagać partnerstwa w związku. Wiedzą, że mężczyzna i związek wcale nie definiuje ich wartości i są z nimi nie dlatego, ze muszą mieć obok siebie parę portek lub boją się być same, a dlatego że chcą i kochają swoich partnerów, ale gdyby mężczyzna zmienił się w prawdziwą świnię - nie wahałyby się ich zostawić dla swojego własnego dobra.
Myślę, że po części każda trzeźwo myśląca kobieta jest 'zołzą'. Nie dlatego, ze rzuca w faceta talerzami i obraża się co pięć sekund [to jest już histerią i tyranią], ale dlatego, że nie daje sobą pomiatać
Ale to jeszcze nie jest bycie zołzą, ale postawa normalnej, myślącej kobiety.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:03   #11
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Bzdury.
Ilu facetów, tyle gustów. Większość tych, których ja znam, szuka ciepłych i wrażliwych dziewczyn. To samo powiedział mi mój chłopak - że właśnie tego szukał w drugiej osobie.

Nie wiedziałam, że jeszcze ktokolwiek wierzy w te durne porady rodem z Bravo.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 17:12   #12
konrad88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 76
GG do konrad88
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

a mi strasznie podobają sie kobiety prawie że dominujące . Na to nie ma reguły, co facet to opinia. Osobiście nie mógłbym być z kobietą, która była by dla mnie za dobra ale tym tyranki trzymającej faceta pod obcasem też nie dla mnie. Najlepszy jest złoty środek
konrad88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:56   #13
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Szczerze, to patrząc po wątkach na Intymnie wielu osobom by się przydał kurs z zołzą, tak dla otrzeźwienia.

Nigdy nie odbierałam "zołzy" jako wrednej, histerycznej i księżniczkowatej kobiety, tylko jako osobę o wysokim poczuciu własnej wartości, dla której ani misiaczek ani inni nie są sensem życia i nie trzeba się do nich przymilać. Nie, wbrew pozorom nie jest to dla większości kobiet oczywiste, szczególnie w pierwszej fazie związku, gdzie łatwo się głupio zatracić i zrezygnować z siebie. Dalej są kobiety, które uważają, że trzeba ustąpić facetowi: "ja się nie upieram i nie lubię się kłócić" i orientują się, że coś jest nie tak, dopiero jak mają już wielką kupę na głowie i do takich sytuacji dochodzi też w poważnych związkach, w małżeństwach. Ogólnie za zołzę i potwora byłam uważana zanim chyba wydano książkę, jednocześnie zawsze wzbudzam respekt i zdobywam duże uznanie wśród mężczyzn i od 8 lat jestem w szczęśliwym związku. U mnie bycie zołzą to mówienie wprost, co myślę, czego oczekuję i stawianie wysokich wymagań nie tylko sobie.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.

Edytowane przez Tutli
Czas edycji: 2015-04-14 o 18:58
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 20:09   #14
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Był już taki wątek.

Kilka osób myli tutaj poczucie własnej wartości z traktowaniem innych jak podludzi. Zołza to określenie pejoratywne. Nie trzeba być zołzą, żeby znać swoją wartość i mówić o własnych potrzebach.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 08:19   #15
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;51041242]Był już taki wątek.

Kilka osób myli tutaj poczucie własnej wartości z traktowaniem innych jak podludzi. Zołza to określenie pejoratywne. Nie trzeba być zołzą, żeby znać swoją wartość i mówić o własnych potrzebach.[/QUOTE]


Dokładnie
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 13:28   #16
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Cytat:
Napisane przez blendis Pokaż wiadomość
Coraz bardziej spotykam się z treścią typu "olej - przyjdzie", "wredne mają branie". Czy faceci naprawdę wolą wredne kobiety, typowe zołzy? Czy tylko mi się wydaje, że to masochizm w czystej postaci? I coś jest nie tak z facetami dzisiaj? Kobieta zołza kojarzy mi się jednoznacznie z tym, że to ona nosi spodnie w związku, a facet to piesek na uwięzi.
Wytłumaczcie mi to łopatologicznie, jak to z Tymi zołzami z Waszego punktu widzenia?

przykładowy blog Na głównej są "Złote zasady".
byl taki madry poradnik rodem USA, przeczytalam caly. Pani autorka miedzy innymi radzila miec osobna lazienke z partnerem, chodzic na spotkania z pokazem plastikowych naczyn tupperware zamiast na randke a poza tym byc dla facetow zolza.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 23:33   #17
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Chryste panie. http://sjp.pl/zo%B3za
Nikt nie kocha zołz za bycie zołzą, bo bycie zołzą nie oznacza bycia samowystarczalną, posiadania własnego zdania ani żadnych innych zalet. Powodzenie naturalnie wrednych kobiet polega na tym, że albo są przy tym zwyczajnie urocze i bardzo chce się ujarzmić takie nieuchwytne stworzenie, albo - o ile zachowują umiar - wzbudzają pewien szacunek połączony z zaskoczeniem i wizją nieustannego wyzwania, która to mikstura ma zapach wielkiej przygody i potrafi robić dziwne rzeczy z męskimi umysłami.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 15:28   #18
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

I mi wydaje się, że faceci wolą kobiety, które są sobą. Na dłuższą metę "zołzowanie" jest irytujące i potrafi sprawić, że uczucie zanika.
Myślę, że jednak fajnie i w jedną i w drugą stronę jest, gdy ktoś nawet bardzo złośliwy czy krytyczny wobec swojego partnera łagodnieje i w stosunku do niego ma to ciepło, które można poczuć. Bo fajnie czuć, że ktoś nas lubi czy kocha.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 19:38   #19
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Chryste panie. http://sjp.pl/zo%B3za
Ja właśnie nie rozumiem skąd wzięte jest to słowo, które w języku polskim jest jednoznacznie negatywne i oznacza coś zupełnie innego niż "kobieta świadoma własnej wartości".
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 22:04   #20
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;51066380]Ja właśnie nie rozumiem skąd wzięte jest to słowo, które w języku polskim jest jednoznacznie negatywne i oznacza coś zupełnie innego niż "kobieta świadoma własnej wartości".[/QUOTE]

Jaki poradnik, takie tłumaczenie.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-17, 18:18   #21
kaja1981
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 710
Dot.: Mężczyźni kochają zołzy?

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Chryste panie. http://sjp.pl/zo%B3za
Nikt nie kocha zołz za bycie zołzą, bo bycie zołzą nie oznacza bycia samowystarczalną, posiadania własnego zdania ani żadnych innych zalet. Powodzenie naturalnie wrednych kobiet polega na tym, że albo są przy tym zwyczajnie urocze i bardzo chce się ujarzmić takie nieuchwytne stworzenie, albo - o ile zachowują umiar - wzbudzają pewien szacunek połączony z zaskoczeniem i wizją nieustannego wyzwania, która to mikstura ma zapach wielkiej przygody i potrafi robić dziwne rzeczy z męskimi umysłami.
o to chyba trafna definicja ja jestem naturalnie wredna i często słyszę, że przez to jestem wyzwaniem, jestem nieprzewidywalna i trzeba się postarać, żeby mnie opanować. I to nie tylko od TŻta, ale też od przyjaciół. Mam przy tym świadomość siebie i swoich oczekiwań, ale to nie znaczy, że tylko czyham, zeby wbić komuś szpilę i jestem wredna bo tak, dla zasady. Jestem sobą i chyba w tym mój urok. A kiedy trzeba, ci, którzy są ze mną blisko, mogą na mnie liczyć. I sądzę, że to dotyczy każdej dziewczyny, i tej "paskudy", i tej słodkiej, jeśli będzie sobą, to znajdzie swoją drugą połówkę.
kaja1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-17 19:18:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.