wieczny bałagan w domu - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-11, 11:28   #3481
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: wieczny bałagan w domu

Ja też wszystko zganiam na dni wolne, w ogóle tak sobie myślę, że nieregularny tryb pracy troche zaburza porządki w domu, nie mogę sobie nic zaplanować tak dobrze.
Pamiętam jak pracowałam zawsze na jedną zmianę, od poniedziałku do piatku byłam bardziej zorganizowana. Miałam konkretne dni na konkretne rzeczy do zrobienia, a teraz mam wielki misz masz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-11, 17:37   #3482
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: wieczny bałagan w domu

Kiedy pracowałam, byłam lepiej zorganizowana.
Albo miałam mniej czasu, by bałaganić.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 07:55   #3483
Huhulka
Przyczajenie
 
Avatar Huhulka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: wieczny bałagan w domu

Mam tak samo jak I am Rock. Jakoś lepiej byłam zorganizowana jak pracowałam. Teraz się trochę rozlazłam... Teraz staram się najpierw spisywać na kartce co mam do zrobienia w danych dniach, ale pomaga na jakieś 3-4 dni, potem wszystko wraca do "normy"...
Huhulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 08:27   #3484
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: wieczny bałagan w domu

Hej Wam!

Dlugo się nosilam z dolaczeniem do tego wątku. Kilka slow - mieszkamy z TZtem w malutkim wiecznie-remontowanym-mieszkaniu. Teraz zostaly wykonczenia typu pomalowac przedpokoj, zalozyc wieszaki itp. Wiec nie ma wymowki pt remont.
Wczoraj akurat posprzatalismy wiec jest wzglednie czysto i chcialabym to utrzymac
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 10:27   #3485
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: wieczny bałagan w domu

Mój mężczyzna rozładował dziś PÓŁ zmywarki, bo uznał, że tylko dół jest mu potrzebny by schować rzeczy po śniadaniu
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 12:28   #3486
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A mnie się sprawdza: "co masz zrobić jutro, zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego."
Mam podobnie.
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Mój mężczyzna rozładował dziś PÓŁ zmywarki, bo uznał, że tylko dół jest mu potrzebny by schować rzeczy po śniadaniu
Oj, to ja mam coś takiego. Zrobię coś do połowy, bo nagle mnie wena opuści. Na przykład dziś w przedpokoju stoi mop, bo wczoraj wytarłam podłogę w kuchni i potem miałam zamiar zrobić jeszcze łazienkę, ale jakoś nie wyszło .
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 20:44   #3487
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Mój mężczyzna rozładował dziś PÓŁ zmywarki, bo uznał, że tylko dół jest mu potrzebny by schować rzeczy po śniadaniu
Przeczytałam małżowi:

- Eeeeej, ja zawsze wyciągam wszystkie!

__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 07:01   #3488
201701121500
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 664
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Mój mężczyzna rozładował dziś PÓŁ zmywarki, bo uznał, że tylko dół jest mu potrzebny by schować rzeczy po śniadaniu
Jak będziesz np pranie robić, to powieś tylko połowę (przypadkiem tylko twoje) i powiedz, że tylko tyle ci było potrzebne, to resztę zostawiłaś w pralce.
201701121500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:11   #3489
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: wieczny bałagan w domu

U nas masakra.

Leżałam od środy chora, dopiero dziś jakoś się trochę ruszam ale jeszcze na pół gwizdka i do porządków to się chyba jeszcze z kilka dni nie będę nadawać. :/
Jak po schodach na piętro wejdę to mam zadyszkę tak mnie przemieliło.

I tu wyszło, jak "warstwowo" sprzątamy- rodzina to co po wierzchu : pranie, gary, jako takie odkładanie na miejsce jest jak zwykle ogarniete choć nie wiem dlaczego oni nie umieją ogarnąć gdzie co się chowa- miseczki, pierdółki na wierzchu zamiast w szafkach
Jest zwyczajnie syf, oni nie widzą chyba że oprócz odkładania, trzeba jeszcze ścierać, zamiatać, myć, polerować.

Bosze, będę to ze 3 tygodnie nadrabiać.
A było już tak pięknie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 09:41   #3490
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez Inachis Pokaż wiadomość
Jak będziesz np pranie robić, to powieś tylko połowę (przypadkiem tylko twoje) i powiedz, że tylko tyle ci było potrzebne, to resztę zostawiłaś w pralce.
o to to genialny pomysł na "zemste"
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:20   #3491
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: wieczny bałagan w domu

ja dziś w ramach jakiejś szalonej weny postanowiłam w końcu wyrzucić na strych zimowe rzeczy. Wywaliłam ciuchy z szafy, wrzuciłam kurtki do pralki i... poległam. Zaczęło padać, kurtki będą się kisiły na suszarce w domu a zimowe sfetry zostały wciśnięte na dno szafy bo nie mogłam się zdecydować, co do worów i na strych, co jeszcze do prania, a co do zostawienia w szafie. Dziś jest zły dzień na porządki
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 13:50   #3492
magdam_90
Raczkowanie
 
Avatar magdam_90
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: wieczny bałagan w domu

W przypadku gdy są takie problemy, jak napisała autorka tematu, warto wprowadzić zasady zarówno dla siebie jak i dla partnera. Opiszę na moim przykładzie - mieszkam razem z narzeczonym, ja dużo pracuję w domu, a on z kolei większość czasu spędza poza domem. Jemu bałagan jako tako nie przeszkadza, ja jednak nie lubię kiedy wszystko jest porozrzucane i sprawia wrażenie ogromnego chaosu. Od jakiegoś czasu dzielimy się obowiązkami, naczynia muszą być myte od razu, a jeśli już zdarzy się okazja, że zostaną w zlewie - to muszą być umyte jeszcze tego samego dnia. Staramy się pozostawiać po sobie taki porządek, jaki zastaliśmy. Najlepiej jest zacząć od drobnych czynności, kiedy dostrzeżemy, że czujemy się lepiej w czystym otoczeniu, to będziemy robić wszystko by tak było. Trzymam kciuki
magdam_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 13:54   #3493
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
U nas masakra.

Leżałam od środy chora, dopiero dziś jakoś się trochę ruszam ale jeszcze na pół gwizdka i do porządków to się chyba jeszcze z kilka dni nie będę nadawać. :/
Jak po schodach na piętro wejdę to mam zadyszkę tak mnie przemieliło.

I tu wyszło, jak "warstwowo" sprzątamy- rodzina to co po wierzchu : pranie, gary, jako takie odkładanie na miejsce jest jak zwykle ogarniete choć nie wiem dlaczego oni nie umieją ogarnąć gdzie co się chowa- miseczki, pierdółki na wierzchu zamiast w szafkach
Jest zwyczajnie syf, oni nie widzą chyba że oprócz odkładania, trzeba jeszcze ścierać, zamiatać, myć, polerować.

Bosze, będę to ze 3 tygodnie nadrabiać.
A było już tak pięknie.

Może pij na wzmocnienie wodę z cytryną i imbirem + miód?


Mnie jest łatwiej, nie zauważam bałaganu póki się nie potknę. Mój facet sprząta, bo jak ja bym sprzątała to bym się zarobiła na śmierć. Ciągle by mi coś przeszkadzało. A jak nie odpowiadam za tę działkę - nieład mi nie przeszkadza. Nie możesz sprzątania scedować na kogoś innego? np. syn zamiata i odkurza, mąż jedzie na mokro a córka ściera kurze i układa gadżety?
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-13, 16:39   #3494
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Może pij na wzmocnienie wodę z cytryną i imbirem + miód?


Mnie jest łatwiej, nie zauważam bałaganu póki się nie potknę. Mój facet sprząta, bo jak ja bym sprzątała to bym się zarobiła na śmierć. Ciągle by mi coś przeszkadzało. A jak nie odpowiadam za tę działkę - nieład mi nie przeszkadza. Nie możesz sprzątania scedować na kogoś innego? np. syn zamiata i odkurza, mąż jedzie na mokro a córka ściera kurze i układa gadżety?
Oni swoją działkę robili jak zwykle + częśc mojej (zakupy, gotowanie) Po prostu wypadł 1 element (ja) i to widać.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 07:16   #3495
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: wieczny bałagan w domu

A jak radzicie sobie z mala iloscia miejsca do przechowywania rzeczy? Nic mi się nie mieści, na nowe meble tez nie mam miejsca ani zresztą funduszy... Kupę rzeczy musze upychac dosłownie na sile po kątach a potem nic nie mogę znaleźć
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 08:09   #3496
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: wieczny bałagan w domu

Tez sobie z tym srednio radze... Podstawowa sprawa to powyrzucac to, co niepotrzebne. Malo uzywane popakowac w pudełka /kartony.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 08:20   #3497
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: wieczny bałagan w domu

Okej, zabieram się za wiosenne porządki.
Wczoraj powiesiłam nową firankę, odkurzyłam całe mieszkanie i z grubsza poogarniałam to, co najbardziej raziło w oczy.
Dziś chcę przygotować mieszkanie do takiego stanu, żebym w tygodniu nie musiała wiele robić.
Nowość: szykujemy się do kupna zmywarki. Nie wiedziałam jednak, że będzie z tym tak duży problem. Trzeba będzie wymienić cały zlew i szafkę pod nim. Ech, do tej pory myślałam, że wystarczy kupić, wstawić i podłączyć, a tu szykuje się kombinowanie i dużo zachodu.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 09:08   #3498
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: wieczny bałagan w domu

Dałabym nagrodę nobla wynalazcy zmywarki. Co ciekawe, większość, dopóki jej nie ma uważa, że jest niepotrzebna. Ja też tak myślałam - ot, fanaberia. Teraz, gdy się zepsuła i musieliśmy tydzień żyć bez niej, to był kataklizm.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 09:08   #3499
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dałabym nagrodę nobla wynalazcy zmywarki. Co ciekawe, większość, dopóki jej nie ma uważa, że jest niepotrzebna. Ja też tak myślałam - ot, fanaberia. Teraz, gdy się zepsuła i musieliśmy tydzień żyć bez niej, to był kataklizm.
Gdybym tylko miala miejsce w kuchni...
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-19, 09:40   #3500
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
A jak radzicie sobie z mala iloscia miejsca do przechowywania rzeczy? Nic mi się nie mieści, na nowe meble tez nie mam miejsca ani zresztą funduszy... Kupę rzeczy musze upychac dosłownie na sile po kątach a potem nic nie mogę znaleźć
Podstawa to powywalanie/oddanie/sprzedanie tego, co zbędne. Potem posegregowanie tego, co zostaje i sensowne rozmieszczenie (często używane bardziej pod ręką, rzadziej używane gdzieś w mniej dostępnym miejscu; odpowiednie podzielenie rzeczy między pomieszczenia...).
W sumie innej rady nie ma, bo mieszkania nie są z gumy i trzeba się dostosować do posiadanej przestrzeni.

Przeprowadzaliśmy się na początku lutego a już mam wrażenie, że rzeczy mi magicznie przybywa Na górze szafy stoją pudła i słowo daję, że nie wiem co jest w tych największych. Nie zajrzałam do nich od czasu przeprowadzki, co sugeruje, że te rzeczy nie są mi zbyt potrzebne
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 10:52   #3501
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
A jak radzicie sobie z mala iloscia miejsca do przechowywania rzeczy? Nic mi się nie mieści, na nowe meble tez nie mam miejsca ani zresztą funduszy... Kupę rzeczy musze upychac dosłownie na sile po kątach a potem nic nie mogę znaleźć
Mam to samo, poupychane rzeczy na maxa Jedyne co to segregacja i ozdobne pudełka, które można poustawić w miejsach widocznych jak np na szafie. Innej rady nie ma. Fakt, że przydałoby się to wszystko poprzegladać i pewnie z połowe wywalić. Tylko z tym wywalaniem to jest tak - 5 lat nie używasz bo nie potrzeba, wywalisz i kurde za chwile się okazuje że teraz potrzebne, a nie ma i idziesz kupić
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 12:42   #3502
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: wieczny bałagan w domu

No żebyś wiedziała. Do dziś żałuję, że parę lat temu wyrzuciłam kilka par klasycznych spodni - bardzo przydałyby mi się teraz. Mam tak nie tylko z ciuchami niestety
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 18:43   #3503
martyyn
Raczkowanie
 
Avatar martyyn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Dałabym nagrodę nobla wynalazcy zmywarki. Co ciekawe, większość, dopóki jej nie ma uważa, że jest niepotrzebna. Ja też tak myślałam - ot, fanaberia. Teraz, gdy się zepsuła i musieliśmy tydzień żyć bez niej, to był kataklizm.
Pełna zgoda, pani kochana, przez 25 lat nie miałam zmywarki, a teraz bez niej jak bez ręki
__________________
Żona jednego małża.

Pani tłumacz na swoim.

Kierowca in progress
martyyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 19:19   #3504
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: wieczny bałagan w domu

Zmywarka to cudowny sprzęt, dzięki niej jestem w stanie mieć w kuchni porządek przez większość czasu. A wczoraj byli goście, cieszyłam się jak głupia, że nie muszę zmywać stosów naczyń, tylko wszystko idzie do zmywarki i już
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 19:35   #3505
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: wieczny bałagan w domu

Polecam worki próżniowe. W Jysku są fajne i tanie. Mam w nich pochowane wszystko, łącznie z kołdrami dla gości, torebkami i ciuszkami po moim dziecku. Zginęłabym bez nich.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 07:55   #3506
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: wieczny bałagan w domu

A jak z ich szczelnościa? Da się ich używać więcej niż raz?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Mam w tej chwili właśnie problem bo po zimie wymieniam kołdry na cieńsze, chowam koce i nie mieści mi się to w skrzyni kanapy
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 10:02   #3507
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
A jak z ich szczelnościa? Da się ich używać więcej niż raz?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Mam w tej chwili właśnie problem bo po zimie wymieniam kołdry na cieńsze, chowam koce i nie mieści mi się to w skrzyni kanapy
Ja już od kilku długich lat używam cały rok jednej kołdry - tzn. nie mam osobno letniej a osobno zimowej. Nie wyobrażam sobie jeszcze kołdr przechowywać.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 15:52   #3508
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Ja już od kilku długich lat używam cały rok jednej kołdry - tzn. nie mam osobno letniej a osobno zimowej. Nie wyobrażam sobie jeszcze kołdr przechowywać.
Ja mam kołdry wypełnione owczą wełną, dobrze się sprawdzają i zimą i latem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-20, 17:00   #3509
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: wieczny bałagan w domu

A u nas w lecie jest przeważnie straszny upał a w zimie chłodno bo nie włączamy kaloryfera w sypialni. Pod jedną kołdra cały rok jest nam źle
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-22, 09:58   #3510
Huhulka
Przyczajenie
 
Avatar Huhulka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 19
Dot.: wieczny bałagan w domu

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
A jak z ich szczelnościa? Da się ich używać więcej niż raz?
Chyba zależy od producenta. Moje są tylko do pierwszego użycia. Jeśli raz je otworzyłam i zamknęłam to już nie były takie szczelne. Tzn. powietrze się nadal elegancko odciągało, ale po jakimś czasie znów były napełnione powietrzem. Ja swoje kupiłam chyba w Biedronce. Nie pamiętam dokładnie, bo to było parę lat temu

Wczoraj zrobiłam porządek w szafie z ciuchami. Dwa miesiące się na nią czaiłam. Wywaliłam wielki wór ciuchów, butów i torebek. Teraz mam wszystko elegancko poukładane i okazało się, że mam sporo ładnych bluzeczek na lato

Dziś planuję się zmierzyć z kuchnią i słynną szafką na kubeł na śmieci
Huhulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-26 09:09:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.