Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-05, 23:18   #451
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Ja mam zamiar zagłosować na Kukiza. W akcie desperacji.
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 23:20   #452
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

dominik - używanie w dyskusji historycznej słowa "gdyby" prowadzi do pisania political fiction

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar zagłosować na Kukiza. W akcie desperacji.
już podobno 12 % desperatów jest
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 23:23   #453
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość

już podobno 12 % desperatów jest
no to całkiem nieźle

z ciekawości porobiłam testy, na które natknęłam się w internecie i Kukiz ciągle mi wyskakuje na pierwszym miejscu, więc niech będzie

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Najśmieszniejsze jest to, że Komorowski wygra we wszystkich sondażach, chociaż nie znam osobiście żadnego człowieka który na niego zagłosuje.
Też mnie to zastanawia nie znam ani jednej osoby, która chce na niego głosować i to zarówno wśród pokolenia obecnych 18-25 latków, jak i tych starszych. Podobnie z Dudą. Tylko jedna z kilkudziesięciu (!) osób, z którymi gadałam o wyborach chce oddać na niego swój głos.
__________________


Edytowane przez _Marta_M_
Czas edycji: 2015-05-05 o 23:24
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 23:24   #454
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
W staciu z ZSRR szans i tak nie miała mimo konkretnego wyposażenia, wyposażeniem w sprzęt i zasoby ludzkie ruscy przewyższali ich kilkukrotnie, gdyby nie idiota Żukow i głupie decyzje Stalina w pierwszych godzinach inwazji, Niemcy by się wycofały i bardziej skupiły na europie zachodniej.
Zaś Armią Czerwoną gdyby nie dowodził Żukow i nie sterował wszystkim Stalin a prowadziliby ci którzy się na tym znali i mieli ostateczne zdanie we wszystkim czyli chociażby Wyszyński lub Rokossowski to pewnie znacznie szybciej by się to zakończyło, a tak szturmowano nic nie znaczące odcinki wykrwawiając oddziały, pozwalając Niemcom przygotować obronę w innych miejscach.
Pytanie było do CDN2015 ale oczywiście z chęcią przeczytałbym Twoją odpowiedź. Niestety to nie jest odpowiedź na pytanie które postawiłem.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 23:37   #455
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Przecież o to chodziło, kampania miała być nudna i była, Komorowski specjalnie miał się zbytnio nie odzywać i to się prawie udało, do tego rozbicie w opozycji i zbyt wielka liczba rywali i hrabia specjalnie nie musiał się wysilać.
A i Duda jako jedyny główny kandydat był zbyt mały aby się z nim równać, co innego Kaczyński czy Ziobro jako rywale ale Duda to był strzał w kolano, ktoś równie nijaki co Komorowski nie ma szans na zwycięstwo. Nawet pewnie Kukiz z nadania PiSowskiego miałby większe szanse na sukces niż Duda.

No i przecież nie od wczoraj się mówi że takie sondy nie są miarodajne bo mało kto odpowie naprawdę na kogo głosuje.
Komorowski nawet nie musiał się na debacie pojawić, bo po co? Skoro i tak większość ludzi w wieku okołoemerytalnym i emerytalnym mówi, że to ich prezydent i że jest z niego zadowolona. Sondy miarodajne nie są, ale moim zdaniem w większości ludzie z tego przedziału wiekowego będą głosować. Dużo młodych ludzi deklarowało, że nie idzie na wybory, bo albo nie zna kandydatów albo nie wierzy, że coś się zmieni.

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar zagłosować na Kukiza. W akcie desperacji.
Ja też, ale on jest sam. Nic nie zdziała nawet gdyby wygrał.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014

Edytowane przez syklamen
Czas edycji: 2015-05-05 o 23:45
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 01:27   #456
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Ja też, ale on jest sam. Nic nie zdziała nawet gdyby wygrał.
Zirytuje PO
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 08:39   #457
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

"Weź swój długopis na wybory!"

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...nternet/96wj3q
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 09:19   #458
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Największą zakałałą wyborczą w Polsce są emeryci i ogólnie ludzie starsi. Dlaczego? Sabotują wszelkie zmiany przez swoje głosy. Nie mają dostępu do internetu i głosują na podstawie dwóch źródeł informacji - telewizji i Kościoła. Pierwsi głosują na Komorowskiego i nazywają go "swoim prezydentem", drudzy głosują tak jak mówią księża i są zakochani w Kaczyńskim. Była jeszcze trzecia frakcja emerytów - "komuchy", ale Leszek wywinął im numer z Ogórek, to raczej nie będą wielką siłą. I najgorsze jest to, że oni mają największą frekwencję wyborczą.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 09:26   #459
Rabone
Rozeznanie
 
Avatar Rabone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 625
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Nie ma się co dziwić, skoro emeryci siedzą cały dzień w domu, nie są już tacy operatywni, by sprawić sobie komputer; to szukają jakichś rozrywek. Korzystają więc z telewizji albo z pismaków. Jedno i drugie reżimowe, jedno i drugie zakłamuje rzeczywistość na swój sposób, w zależności od redaktora. Zresztą pamiętajcie, że urzędnicy też zagłosują na Komorowskiego, nie chcą przecież stracić swojego cieplutkiego stołka.
U mnie drogą eliminacji pozostali Korwin i Kukiz. I raczej zagłosuję na Kukiza, bo czuję, że ma większe szanse niż Korwin. Tylko, że Kukiz ciągle gada o tych JOW-ach, jakby ich wprowadzenie miałoby nagle w niewyobrażalny sposób zmienić Polskę.
Rabone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 09:30   #460
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Z emerytami to racja. Argumenty w stylu "A po co coś zmieniać?", "Jest dobrze jak jest" albo "Zawsze glosuję tylko na PSL", "W PRL było dobrze". A reszta na Dudę.
Natomiast ja jednak w pierwszej turze zagłosuję na Brauna, miałam wątpliwości, ale widzę, że jako jedyny ma odwagę mówić o pewnych sprawach, jak choćby żydowskie roszczenia więc ma mój głos. W drugiej turze zagłosuję na Dudę.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 10:10   #461
dominadudziak
Raczkowanie
 
Avatar dominadudziak
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 94
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Kukiz albo Krowin, po wczorajszej debacie już jeden pies, ale na któregoś trzeba się zdecydowac jak Korwin sie jednak nie zdecyduje go poprzec
dominadudziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 10:42   #462
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Korwin-Mikke ma zaplecze polityczne, a Kukiz tego nie ma. Dlatego uważam, że trzeba głosować na Korwina-Mikke. Im więcej będzie miał głosów w wyborach prezydenckich, tym lepiej będzie wyglądać sytuacja w wyborach parlamentarnych na jesień. A KORWIN to jedyna partia antysystemowa, która ma szansę wejść do Sejmu.

Ogólnie kto wie, czy nie dojdzie do koalicji ugrupowań antysystemowych na jesień. 7% mają jak w banku o ile nie będą fałszować wyborów.

Głosowałbym na Brauna, ale ma za małe poparcie i również nie ma zaplecza.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 11:55   #463
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Ja się z Korwinem w wielu sprawach nie zgadzam, więc na niego nie zagłosuję. Kukiz nie ma zaplecza, nie ma też właściwie żadnego planu[programu] poza JOWami, ale prawdę mówiąc to byli już tacy, którzy mieli nie wiadomo jakie programy i doskonale widać jak się wywiązywali ze swoich obietnic.

W II turze zagłosuję na Dudę, choć dla mnie jest on typowa chorągiewką i kolejnym gościem, który mydli oczy wyborcom.
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 12:41   #464
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Głosowałbym na Brauna, ale ma za małe poparcie i również nie ma zaplecza.
Głos na Brauna to jak głos na Palikota, jeden chcący zrobić z Polski kraj wyznaniowy, a drugi chce się pozbyć kościoła, a zrobienie z Polski kraju wyznaniowego to dla mnie zwykła zdrada ojczyzny.
Dlatego się dziwię Korwin w tej kwestii ma jasne poglądy, a Ty tutaj z Braunem wyskakujesz który w tej kwestii to jak ogień i woda z Korwinem.
No ale wiem, jedzie po żydach więc Tobie imponuje.
A Polsce potrzeba prezydenta ogarniętego, a nie religijnego fanatyka.

Dlatego mój głos mimo wielu minusów Korwina idzie na niego lub na Wilka.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:42   #465
LanaFlo20
Rozeznanie
 
Avatar LanaFlo20
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 522
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Ja miałam zagłosować na Dudę, ale nie wiem, czy nie zrobię tego dopiero w drugiej turze, bo ostatnio zainteresowałam się kandydaturą Kowalskiego i chyba jego wesprę w pierwszej.

Kukiz i Korwin u mnie totalnie odpadają
LanaFlo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 14:48   #466
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25;51299013[B
]Głos na Brauna to jak głos na Palikota, jeden chcący zrobić z Polski kraj wyznaniowy, a drugi chce się pozbyć kościoła, a zrobienie z Polski kraju wyznaniowego to dla mnie zwykła zdrada ojczyzny.[/B]
Dlatego się dziwię Korwin w tej kwestii ma jasne poglądy, a Ty tutaj z Braunem wyskakujesz który w tej kwestii to jak ogień i woda z Korwinem.
No ale wiem, jedzie po żydach więc Tobie imponuje.
A Polsce potrzeba prezydenta ogarniętego, a nie religijnego fanatyka.

Dlatego mój głos mimo wielu minusów Korwina idzie na niego lub na Wilka.
Akurat, trzeba najpierw posłuchać, potem zrozumieć i dopiero potem komentować.

Braun chce rozdziału Kościoła i Państwa i mówi jasno, że biskupi nie są od rządzenia.

Po za powyższym, program w 95% zgodny z programem Korwina, który zresztą zakłada wspólną listę wyborczą z Braunem, Kowalskim, Kukizem itd.
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 15:28   #467
CDN2015
Rozeznanie
 
Avatar CDN2015
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 931
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
W takim razie też mów za siebie bo wielu historyków (polskich, niemieckich, francuskich, angielskich itd.) pisze, że musieliśmy przegrać i dodatkowo zostaliśmy brzydko tą wojnę wypuszczeni bo Francja i Wielka Brytania z góry wiedziała, że nam nie pomoże.
Z dokumentów jasno wynika, że Hitler do momentu podpisania sojuszu atakować Francję, po czym Beck podpisując pakt przekierował atak z Francji na Polskę.

Jeszcze raz powtórzę, jeśli Polska i Francja mogły pokonać Niemcy w 1939 r.
To dlaczego Niemców nie były w stanie pokonać w 1940 Francja i Wielka Brytania a od 1941 roku przez 4 lata męczyły się z nimi Wielka Brytania, USA i ZSRR.

Tutaj stawiam pytanie w jaki sposób słabo wyposażona(na Niemców bo na ZSRR była bardzo dobrze wyposażona) polska armia wraz ze zdemoralizowaną armią francuską miała pokonać Niemców w 1939 roku. Skoro 3 potęgi górujące kilkukrotnie nad Niemcami wojskiem, sprzętem, surowcami i gospodarką nie mogły Niemców pokonać przez 4 lata? (licząc od 1941)

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------



Jaka Ty jesteś zabawna
Podałem ci wcześniej to stwierdziłeś, że nie będziesz tego czytał. Wystarczy się cofnąć do moich wypowiedzi.
1 Niemcy nie byli tacy silni w 1939 roku (słaby sprzęt)
2 Polska miała 17 wrzesnia jeszcze ogromne rezerwy ludzkie i sprzętowe( nasz sprzęt był jednym z najnowocześniejszych w Europie - pisałem o tym)
3 ale jak sam stwierdziłeś ten wątek jest o czymś innym

Ostatnia debata pokazała jedną rzecz. Korwin nigdy się z nikim nie dogada( chyba tylko z Putinem). Duda ten gość jest biegunowo inny od np.Korwina. Tu samiec alfa ogromne ego a Duda to taki facet, który tak na prawdę został skazany na pożarcie. Chyba wszyscy się zgodzą, że ma małe szanse na wygranie w drugiej turze. Ja i wielu moich znajomych w drugiej turze poprze Komorowskiego. Trzeba wybierać lepsze zło. Żal mi Ogórek ta kobieta weszła do polityki w najgorszym momencie( chodzi mi o SLD)

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Nie wiesz po co? Jak będzie źle to powie módlcie się a będzie lepiej.
Bo przecież tylko Bóg może pomóc.
Zresztą jak ktoś dużo pieprzy o wierze to mnie odrzuca bo kraju wyznaniowego nie chcę, a tym bardziej oszołomów religijnych u władzy.
Zresztą idę do kościoła w niedzielę (święto to wypada) i znowu strzał w twarz i zamiast kazania słuchałem pięknej laurki na temat kandydata PiS.
7% wszystkich urodzeń to urodzenia kobiet pomiędzy 12-15 rokiem życia 2/3 z tych ,,kobiet'' porzuca potem swoje potomstwo.
Jak tu można być przeciw edukacji seksualnej w szkołach-Duda.
DUDOPIS nigdy nie będzie miał mojego głosu

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez LanaFlo20 Pokaż wiadomość
Ja miałam zagłosować na Dudę, ale nie wiem, czy nie zrobię tego dopiero w drugiej turze, bo ostatnio zainteresowałam się kandydaturą Kowalskiego i chyba jego wesprę w pierwszej.

Kukiz i Korwin u mnie totalnie odpadają
u większości -podejrzewam 2-3%
CDN2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 15:30   #468
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Zirytuje PO
I PiS i SLD i PSL
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 16:55   #469
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Braun chce rozdziału Kościoła i Państwa i mówi jasno, że biskupi nie są od rządzenia.
.
nie są potrzebni, skoro Braun jest biskupem w cywilu
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-06, 17:10   #470
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Braun chce rozdziału Kościoła i Państwa i mówi jasno, że biskupi nie są od rządzenia.
Tak rozdział państwa od kościoła, tylko w hasełkach.
Przy jednoczesnym wywyższaniu kościoła, zakazując wszystkiego jak leci bo tego nakazuje wiara (czyli in vitro, aborcja).
Do tego otwieranie szkół katolickich z okazji chrztu Polski (oczywiście na koszt podatnika bo przecież nie kurii, jakby nie było ważniejszych wydatków tylko szkoły katolickie czy strzelnice w parafiach a co jakby ateista chciał postrzelać to co już nie mógłby bo wcześniej pleban musiałby zgodę wyrazić? Strzelnica ok, ale nie w żadnej parafii, bo jak rozdział państwa od kościoła to rozdział państwa od kościoła).

A jak jeszcze jego słucham i bredni o budowie niezależnych mediów to mnie krew zalewa, gość non stop biega do reżimowych mediów i ciągle ich nie dostrzega tam, tylko widzi je gdzie indziej, takie zakłamanie mnie załamuje.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:12   #471
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Tak rozdział państwa od kościoła, tylko w hasełkach.
Przy jednoczesnym wywyższaniu kościoła, zakazując wszystkiego jak leci bo tego nakazuje wiara (czyli in vitro, aborcja).
Do tego otwieranie szkół katolickich z okazji chrztu Polski (oczywiście na koszt podatnika bo przecież nie kurii, jakby nie było ważniejszych wydatków tylko szkoły katolickie czy strzelnice w parafiach a co jakby ateista chciał postrzelać to co już nie mógłby bo wcześniej pleban musiałby zgodę wyrazić? Strzelnica ok, ale nie w żadnej parafii, bo jak rozdział państwa od kościoła to rozdział państwa od kościoła).

A jak jeszcze jego słucham i bredni o budowie niezależnych mediów to mnie krew zalewa, gość non stop biega do reżimowych mediów i ciągle ich nie dostrzega tam, tylko widzi je gdzie indziej, takie zakłamanie mnie załamuje.
Te brednie to pewnie z TVN
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:18   #472
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Te brednie to pewnie z TVN
http://wpolityce.pl/polityka/241531-...-do-likwidacji
wiem, wiem manipulacja on tak wcale nie powiedział.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:19   #473
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez CDN2015 Pokaż wiadomość
Podałem ci wcześniej to stwierdziłeś, że nie będziesz tego czytał. Wystarczy się cofnąć do moich wypowiedzi.
1 Niemcy nie byli tacy silni w 1939 roku (słaby sprzęt)
Niemcy mieli doskonałą taktykę(równoczesne skoncentrowane uderzenia artylerii, lotnictwa i czołgów przy wsparciu piechoty) i dlatego wygrywali słabymi czołgami, które dopiero zostały poddane modernizacji po spotkaniu w 1941 rosyjskich t34. Więc argument, że w 1939 mieli słaby jest nietrafiony bo był on słaby do końca 1941 r.

Trzeba coś poczytać o taktyce i niemieckim sprzęcie np. F.W. Von Mellenthin "Bitwy pancerne" - kultowa pozycja wśród pasjonatów czołgów i taktyki dowodzenia.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2015-05-06 o 17:20
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:31   #474
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Zamiast na oszołoma Korwina lepiej zagłosujcie korwiniści na Wilka. Co prawda oszołom mniejszy, ale przynajmniej ma dobre wykształcenie i doświadczenie w pracy z wielkim biznesem.

Co do długopisu to biorę swój, owszem Tak jak biorę swój na pocztę czy do banku. Brzydzę się ogólnodostępnych długopisów
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:36   #475
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Co do długopisu to biorę swój, owszem Tak jak biorę swój na pocztę czy do banku. Brzydzę się ogólnodostępnych długopisów
Ja się dziwię jak czegoś takiego jak długopis można nie mieć przy sobie, przecież prawie miejsca nie zajmuje w torbie a zawsze się może przydać (no chyba że ktoś twierdzi ze facet z torbą to pederasta to wtedy faktycznie długopis może w kieszeni nie być praktyczny), a i kobieta jak może wrzucić szminkę do torby to i długopis powinna.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 17:41   #476
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

A jak chodzi pan z gazowni, to z tym swoim długopisem kilkanaście klatek przeleci, a sam też rąk raczej nie myje w tym czasie A ludzie nie mają na wierzchu długopisu i podpisują tym jego?
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 18:01   #477
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

W domu to jeszcze ujdzie, ale po za nim warto by mieć długopis, czy nawet kartkę bo zawsze może się przydać a nie że jakieś akcje ktoś musi organizować aby ostrzec przed fałszowaniem wyborów.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 19:07   #478
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Testo zaproponował kandydatów na prezydenta i premiera:

https://www.youtube.com/watch?v=1euNpJ-g6ZE
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 02:49   #479
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Zawsze głosowałam na Korwina, ale zaczął przeginac to raz, dwa trochę stracił ikre, taki leśny dziadek się z niego zrobił. Głos pójdzie na Kukiza.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 06:07   #480
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Wybory Prezydenckie - maj 2015: czy jest szansa by wybrano NOWE, MŁODE twarze?

Cytat:
Napisane przez mineralka bez gazu Pokaż wiadomość
Zawsze głosowałam na Korwina, ale zaczął przeginac to raz, dwa trochę stracił ikre, taki leśny dziadek się z niego zrobił. Głos pójdzie na Kukiza.
Poważni ludzie głosują na wartości a nie na piękne oczy, ikrę, wygląd, prezencję itd.
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez Emir1994
Czas edycji: 2015-05-07 o 06:11
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-11 18:13:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.