Umowa z plusem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 22:02   #1
rika100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 46

Umowa z plusem


Witam mam podpisaną umowę na tzw mixa z plusem, kończy sie 31/12/2017 roku, zostało mi 28 doładowań czy da się zerwać jakoś ta umowę chcialabym sobie wziąć nowy telefon tak żebym miała przynajmniej 8 mpx w aparacie , takie telefony chodzą na rynku po ok 600 zł, dlatego próbuję cos wykombinować i czy 8 mpx to dobry aparat ?
rika100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 16:49   #2
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Umowa z plusem

Same Mpix o niczym nie świadczą, mogę się założyć, że bez problemu znajdzie się coś mającego np. 5Mpix lub nawet 2Mpix, co będzie robić zdjęcia lepszej jakości
Masz podpisaną umowę, tak? To weź tą umowę, przeczytaj jej warunki, jeśli jest możliwość jej rozwiązania powinna być opisana w treści umowy. Drugie wyjście, to (jeśli umowa tego nie zabrania) zrobienie tych brakujących doładowań, jak je wpłacisz, to umowa powinna się rozwiązać
Myślę, że trzecią możliwość, czyli rozmowę z obsługą klienta już masz za sobą, i dlatego pytasz na forum, bo w salonie Plusa (albo na infolinii) już zdążyłaś zapytać?
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 19:40   #3
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Umowa z plusem

Cytat:
Napisane przez rika100 Pokaż wiadomość
Witam mam podpisaną umowę na tzw mixa z plusem, kończy sie 31/12/2017 roku, zostało mi 28 doładowań czy da się zerwać jakoś ta umowę chcialabym sobie wziąć nowy telefon tak żebym miała przynajmniej 8 mpx w aparacie , takie telefony chodzą na rynku po ok 600 zł, dlatego próbuję cos wykombinować i czy 8 mpx to dobry aparat ?
Z reguły zrywanie takich umów kończy się karami. Sprawdź dobrze bo przypuszczam, ze kara jest tak wysoka, że 600 zł to przy tym pikuś.
A aparat 8mpx to nic nie znaczy. Na tej podstawie aparatu się nie ocenia. Tak oceniają ludzie, którzy nie mają pojęcia na ten temat i biorą to, co ma więcej mpx.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-23, 08:51   #4
Cobia
Raczkowanie
 
Avatar Cobia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 32
Dot.: Umowa z plusem

Masz dwa rozwiązania. Albo zrywasz umowę, ale wtedy trzeba im zapłacić, albo wydasz kasę na 28 doładowań - wtedy umowa przestanie być ważna.
Cobia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-23 09:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.