Czy to normalne u fryzjera? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 22:17   #1
Jamamjuzdosc
Raczkowanie
 
Avatar Jamamjuzdosc
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 88

Czy to normalne u fryzjera?


Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę.. Otóż dziś byłam u fryzjera i kiedy doszło do suszenia dyfuzorem to pan poprosil mnie zebym sie zsunela na krzesle aby wlosy wisialy za oparciem a potem jeszcze wisiałam głową w dół )) Nie był to jakiś wysokiej jakości salon fryzjerski więc nie oczekiwałam cudów, ale trochę mnie to zastanawia. Czy to konieczne przy użyciu dyfuzora? z resztą efekt był dość dziwny, myślałam że będą super loki a była trochę szopa lwa Ale to może przez moje włosy. Napiszcie co o tym myślicie..
Jamamjuzdosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 19:21   #2
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Czy to normalne u fryzjera?

Cytat:
Napisane przez Jamamjuzdosc Pokaż wiadomość
Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę.. Otóż dziś byłam u fryzjera i kiedy doszło do suszenia dyfuzorem to pan poprosil mnie zebym sie zsunela na krzesle aby wlosy wisialy za oparciem a potem jeszcze wisiałam głową w dół )) Nie był to jakiś wysokiej jakości salon fryzjerski więc nie oczekiwałam cudów, ale trochę mnie to zastanawia. Czy to konieczne przy użyciu dyfuzora? z resztą efekt był dość dziwny, myślałam że będą super loki a była trochę szopa lwa Ale to może przez moje włosy. Napiszcie co o tym myślicie..
Totalny brak profesjonalizmu jak dla mnie. Są różne sposoby użycia dyfuzora, ale Twój fryzjer zrobił to źle Poza tym, dyfuzor loków nie gwarantuje.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 12:31   #3
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Czy to normalne u fryzjera?

Zawsze się układa włosy gdy klient normalnie siedzi.
Widziałam jak siedziałam w kolejce, a także jak mnie samej układano.
W domu się suszy głową w dół, a robią tak osoby które wprawy wcale nie mają w unoszeniu włosów, bo to bardzo łatwe i szybkie.
Fryzjer powinien umieć takie rzeczy, co sobie sama w domu nie wykonasz, a suszenie głową w dół.... to wiesz...kiepsko bardzo.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 20:25   #4
spodkoldry
Zadomowienie
 
Avatar spodkoldry
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 399
Dot.: Czy to normalne u fryzjera?

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Zawsze się układa włosy gdy klient normalnie siedzi.
Widziałam jak siedziałam w kolejce, a także jak mnie samej układano.
W domu się suszy głową w dół, a robią tak osoby które wprawy wcale nie mają w unoszeniu włosów, bo to bardzo łatwe i szybkie.
Fryzjer powinien umieć takie rzeczy, co sobie sama w domu nie wykonasz, a suszenie głową w dół.... to wiesz...kiepsko bardzo.
Ups, moja fryzjerka zawsze tak robiła . Widać dobrze, że w środę idę do nowego salonu...
spodkoldry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 21:04   #5
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Czy to normalne u fryzjera?

A ja się zastanawiam, bo ten fryzjer co współpracuje z Magdaleną Pieczonką właśnie tak suszył włosy jakiejś aktorce
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 08:53   #6
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Czy to normalne u fryzjera?

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam, bo ten fryzjer co współpracuje z Magdaleną Pieczonką właśnie tak suszył włosy jakiejś aktorce
Zastanawiające, bo nawet gimnazjalistki suszą tak włosy a nie są jeszcze fryzjerami ze stażem.
Sposób na większą objętość dobry, ale nie przystoi dobremu fryzjerowi tylko "kurze domowej" która się spieszy, a i tak samym tym suszeniem nie wiele zdziałamy, potrzebne jeszcze unoszenie na szczotce dla prostych , lub inne metody dla kręconych.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 16:58   #7
Jamamjuzdosc
Raczkowanie
 
Avatar Jamamjuzdosc
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 88
Dot.: Czy to normalne u fryzjera?

Trochę zapomniałam o tym wątku, bo myślałam, że nikt nie odpowie... Co prawda włosy były uniesione, ale też uważam, że mógł to uzyskać w inny sposób.

Edytowane przez Jamamjuzdosc
Czas edycji: 2017-08-17 o 12:32
Jamamjuzdosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-18, 20:17   #8
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Czy to normalne u fryzjera?

Może to dziwne i nawet nieprofesjonalne, ale raczej nie jest to szkodliwe dla włosów. Moja była fryzjerka to robiła... Płukała włosy w gorącej wodzie, nakładała odżywkę i czesała włosy grzebieniem w umywalce wyrywając ich pół, potem czochrała (bo inaczej nie da się nazwać tak energicznego wycierania) szorstkim ręcznikiem, a na koniec suszyła przepaloną gorącą suszarką, po której skóra głowy była niemal poparzona. Do tego jeszcze prostownica i masa badziewnego lakieru :/ Już nie chodzę do fryzjera
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 18:28   #9
Jamamjuzdosc
Raczkowanie
 
Avatar Jamamjuzdosc
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 88
Dot.: Czy to normalne u fryzjera?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Może to dziwne i nawet nieprofesjonalne, ale raczej nie jest to szkodliwe dla włosów. Moja była fryzjerka to robiła... Płukała włosy w gorącej wodzie, nakładała odżywkę i czesała włosy grzebieniem w umywalce wyrywając ich pół, potem czochrała (bo inaczej nie da się nazwać tak energicznego wycierania) szorstkim ręcznikiem, a na koniec suszyła przepaloną gorącą suszarką, po której skóra głowy była niemal poparzona. Do tego jeszcze prostownica i masa badziewnego lakieru :/ Już nie chodzę do fryzjera
Niestety tacy fryzjerzy chyba zawsze będą. Zawsze można nie chodzić

Edytowane przez Jamamjuzdosc
Czas edycji: 2017-08-17 o 12:32
Jamamjuzdosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 12:22   #10
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Czy to normalne u fryzjera?

Też co pół roku muszę pójść do fryzjera na podcięcie, i niestety nieraz miałam tak zniszczone włosy po cięciu że się puszyły i musiałam na końcówki używać serum silikonowego by to jakoś wyglądało.
Ale od jakiegoś czasu siadając na fotelu mówię czego oczekuję, ile można ściąć, jaka ma być grzywka, czy można cieniować degażówkami, jaki ma mieć fryzura kształt.
Trzeba powiedzieć jasno i wyraźnie fryzjerce, to może będzie lepiej.
Bo Jak klientka powie co chce, to ten fryzjer się boi spaprania sprawy, bo płacimy na końcu i możemy trochę się wykłucić.
Tak sobie teraz myślę czy nagranie dyktafonem tej rozmowy by coś dało?, bo wiecie jak to niektóre fryzjerki farbują, mówicie jej że chcecie jasny blond a wychodzicie z jasnym brązem
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-25 13:22:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.