Ślub we wrześniu 2007 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-10, 17:52   #1021
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez Milusiasia Pokaż wiadomość
Tylko mój TŻ odwalil numer, wczoraj poszedł do fryzjera choć miał ładne włosy i odpowiedzniej jak dla niego długości ale uparł się by je minimalnie skrócić a pani w salonie tak mu pojechała że nic z nich nie zostało teraz się denerwuje uparciuch ale jak zawsze wie lepiej ech...
Skąd ja to znam .

Ale jeszcze 12 dni, więc włosy trochę odrosną .
__________________

aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 18:04   #1022
boogii
Raczkowanie
 
Avatar boogii
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 45
GG do boogii
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Czesc wizazanki...
I znow polowanie za sukienka na poprawiny zakonczone niczym... pojechalismy do wroclawia, i nie dosc, ze nic nie kupilam to jeszcze mielismy wypadek i auto potrzaskane, na szczescie nam sie nic nie stalo, no ale znow kasa na naprawe, jeszcze teraz przed weselem, jak tyle spraw do zalatwiania... A co do suknienki na poprawiny, to nie mam wogole wyobrazenia, jak ona ma wygladac, nie mam pojecia jaka bym chciala, a chodzilam po sklepach i nie wpadlo mi nic w oko... Coraz bardziej sie denerwuje ta sukienka, moja siostra (swiadkowa) tez jeszcze nie ma sukienki na wesele, no i jeszcze ten wypadek...
boogii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 18:10   #1023
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez boogii Pokaż wiadomość
nie dosc, ze nic nie kupilam to jeszcze mielismy wypadek i auto potrzaskane, na szczescie nam sie nic nie stalo
Ojej, na szczęście Wy cali .
__________________

aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 19:53   #1024
Milusiasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 199
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez boogii Pokaż wiadomość
Czesc wizazanki...
I znow polowanie za sukienka na poprawiny zakonczone niczym... pojechalismy do wroclawia, i nie dosc, ze nic nie kupilam to jeszcze mielismy wypadek...

boogii szczęscie że nic Wam się nie stało, to najważniejsze, szkoda autka ale to zawsze można naprawić.
Milusiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 06:55   #1025
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Boogi całe szczęście, że się nic Wam nie stało Jeszcze taki stres przed ślubem... Widać, że jednak opatrzność Wam sprzyja. Tak się zastanawiam czy to właśnie nie jakiś znak żeby troszkę zwolnić bo przecież tego dnia najważniejsza nie jest sukienka, przystrojenie kościoła czy bukiet... Do niedawna wszystkim się strasznie przejmowałam do tego stopnia, że już nie mogłam spać a do ślubu prawie miesiąc. Postanowiłam, że niech się dzieje wola nieba - przestałam się martwić tym, że dużo gości odmówiło (a tu nagle z 70 zrobiło się 90), że nie będę miała wymarzonego bukietu (u mnie są same beztalencia a po bukiet nie będę nikogo specjalnie wysyłać - trudno z nieładnym też da się złożyć przysięgę), że pani w salonie zniszczyła nam koszulę (a miała tylko podszyć rękawy bo były ciut za długie - rezultat był potworny - no cóż kupiliśmy drugą i okazała sie idealna). Sukienki na poprawiny też nie mam jakiejś specjalnej- ot sukienusia taka - ale będę już szczęśliwą mężatką i nic tego nie zmieni!!!
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 07:12   #1026
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

jaskier
muszę wziąć z ciebie przykład
zaczynam fiksować już przez to przedślubne panikowanie wszystkich
dodatkowo, jak wcześniej wspomniałam całą przyjemność szykowania się do tego Wielkiego Dnia uprzykszają nastroje stostruni TŻ-ta
wczoraj już nie wytrzymałam i po prostu coś we mnie pękło poryczałam się jak bóbr
wstałam dziś do pracy niewyspana i zapłakana ... widok straszny
ale powiedziałam patrząc na siebie w lustro DOŚĆ !!!
nie mogę się przejmować docinkami kogoś kto nie umie uszanować tak ważnej chwili i naszych przygotowań
jaskier tylko utwierdziłaś mnie w tym, że to my jesteśmy najważniejsi i czy z aprobatą czy bez aprobaty innych to dla nas ma być i będzie najważniejsza w życiu jedna z chwil, która jest początkiem pięknej przyszłości
koniec brania sobie to serca słów nieżyczliwych ludzi
tylko MY - dziś, jutro i na zawsze
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 10:58   #1027
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Talking Dot.: Ślub we wrześniu 2007

WITAM juz jako ŻONA
u nas wszystko udalo sie swietnie, choc bardzo sie balam, ze cos pojdzie nie tak.
-Fryzurke mialam wymarzona
-makijaz tez (robilam sama),
-pogoda wprost idealna
-humory swietne
Stresa mialam dopiero przy blogoslawienstwie a odpuscilo mi dopiero po naszym pierwszym tancu.

W kosciele bylo bardzo smiesznie juz od poczatku. Do oltarza prowadzil mnie tatus, a ksiadz myslala ze my jestesmy para i podchodzac do nas instruowal kiedy i jak mamy nakladac obraczki Jednak wyjasnilismy mu od razu ze pan mlody czeka juz przy oltarzu. Potem, zaczynajac msze ksiadz zamiast przeczytac nasze imiona przeczytal imoina naszych swiadkow Wiec bylo nam wszytskim wesolo Mysle ze przez to troche nas rozluznil (niechcacy)
Zabawa przebiegla bardzo szybko, choc nie ukrywam ze byly momenty ogromnego zmeczenia, ale kawa potrafi zdzialac cuda Jedzenie mielismy pyszne, ale nie mialam czasu jesc na weselu. Jak tylko usiadlam na moment do stolu to juz trzeba bylo znowu z kims tanczyc. Jednak na poprawinach sobie pojadlam
Wesele bylo wspaniale, jak caly ten dzien! Chetnie przezylabym to jeszcze raz
pozdrawiam !!!
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-11, 13:19   #1028
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

ja tez jestem juz po zlecialo tak szybko ze nawet nie wiem kiedy

ale bylo bosko, pogoda sie udalo (moze nie bylo upalu i bezchmurnego nieba, ale bylo w porzadku, a pod koniec tyg to juz zaczelam watpic ze bedzie sucho )

msza boska, ksiadz zwracal sie do nas ciagle po imieniu, mial bardzo osobioste kazanie, a do tego wypytal swiadkow o historyjke, jak sie poznalismy i wplatal ten watek w kazanie, to bylo swietne i totalnie nas zaskoczylo

weselicho sie udalo, wszystko bylo boskie, acchhhh, ja chce jeszcze

dziwnie sie po tym wszystkim jeszcze czuje, ale wspaniale

sciskam wszystkie przyszle panny mlode
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 16:30   #1029
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Dziewczyny, widze , ze zaczyna sie przedslubna goraczka

Ja tez mam wesele 29-go wrzesnia, pociesze was, ze mieszkam za granica, a wesele jest w Polsce. Zalatwienie wszytskiego polegalo na wypadach weekendowych do Polski, na dokladnie 2 dni i tez sobie poradzilismy. W ten weekend bedziemy zalatwiac ostatnie rzeczy typu wybor bukietu, rozmowa z dj-em, poprawki do garnitutru, odbior sukni...no a potem przyjade jakies 3 dni przed weselem Dodam, ze slub zostal zaplanowany dosc spontanicznie, bodajze w styczniu tego roku
Narazie stresu nie ma, obawiam sie, ze przyjdzie jak juz bede stala tam w kosciele a setki par oczu beda sie w nas wpatrywac
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:35   #1030
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

fajnie dziewczyny że napisałyście... Może nas co jeszcze przed tak jak ja troszkę to uspokoji.

Ja dzis umówiona z zespołem - zobaczymy co wyjdzie gdyż mam troszkę własnych pomysłow...

Zaczynam sie martwic o podoge...
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 17:51   #1031
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Ullinek, Karola_82 super, że wszystko się udało . Czekałam z niecierpliwością, aż wrócicie i opowiecie co nieco . A może jakieś fotki dla nas, jeszcze panien, co by oko nacieszyć?
__________________

aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 07:37   #1032
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez aaneczka Pokaż wiadomość
Ullinek, Karola_82 super, że wszystko się udało . Czekałam z niecierpliwością, aż wrócicie i opowiecie co nieco . A może jakieś fotki dla nas, jeszcze panien, co by oko nacieszyć?
fotki beda napewno, ale narazie sama na nie czekam
Powodzenia !!! Cieszcie sie tym dniem, bo bedzie to jeden z najwazniejszych dni w Waszym zyciu, a napewno zleci bardzo szybko.
Pozdrawiam!!
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 07:43   #1033
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez aaneczka Pokaż wiadomość
Ullinek, Karola_82 super, że wszystko się udało . Czekałam z niecierpliwością, aż wrócicie i opowiecie co nieco . A może jakieś fotki dla nas, jeszcze panien, co by oko nacieszyć?
Nie będę powtarzać -więc się przyłączam
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 08:09   #1034
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

ja wczoraj mialam spotanie z orkiestra... bardzo fajnie wszystko udalo nam sie ustalic...pierwszy taniec, zabawy, podziekowania..
Zostalo 10 dni - odliczamy....
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 09:37   #1035
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cześć Dziewczyny! Sorki, że dopiero teraz się odzywam, ale kompletnie nie mam teraz czasu na to, by siąść i opisać, jak ślub i wesele. Strasznie dużo do opisywania. Siedzę teraz w pracy i szybko przeglądam wątki, żeby zorientować się, co dzieje się na forum.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:16   #1036
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

malin30 - witamy kolejna szczęśliwą mężatkę
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:22   #1037
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

WSZYSTK IM MĘŻATKOM WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ

nasze przygotowania ida coraz wieksza para
dzwonilam dzis do zespolu w celu spotkania, ale Pan - z pomyslowa dusza stwierdzil ze to zbedne
moze i ma racje...
ustalilam z nim tylko co na pierwszy taniec a poniewaz tego akurat nie graja naszych 'Magicznych słów" wiec polecimy z plytki
dla nas to i lepiej bo przynajmniej nam sie uklad nie pokicka

pomyslalam nad podziekowaniami dla rodzicow i gosci
we wstepnej wersji weselnej mialo ich nie byc, ale moze faktycznie to ladnie bedzie z naszej strony wygladalo
zaplanowalam dla rodzicow kwaity, pisemne podziekowania i do tego po slicznym aniolku - takim wiekszym stojacym
a przy winietkach dla gosci beda maluskie aniolki z karteczka i paroma slowami od nas

odebralam wczoraj tez bolerko
no poprawione wyglada znacznie lepiej, ale moje uprzedzenie pozostalo
generalnie jego forma jest juz bardziej do przyjecia niz pierwotna

no i to by bylo na tyle
a ślub już za 10 DNI
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:24   #1038
aidoki
Przyczajenie
 
Avatar aidoki
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Dziewczyny ja biorę ślub za 3 dni !!! i wczoraj mialam odebrac suknię we Wrocławiu szyta od 4 miesięcy , ubieram ją podnoszę ręce i ......................sho w dla wszytkich w salonie obecnych . Poczułam się jak w koszmarze o pannie młodej. Od 2 przymiarki sygnalizowałam ten problem krawcowej i miały poprawić ...... na szybko panie wymyslily ze uszyja mi poduszki wepchną pod suknię i na tym ma sie gorset trzymac zalamalam sie podały mi termin czwartek popoludniu !!! Pobiegłam do domu i znalazłam w internetowym komisie kieckę sprawdzonej firmy dzis jade ją przymierzac mam nadzieje ze wszytko sie dobrze skonczy czy wy tez mialyscie podobne przygody?? Pozdrawiam i przestrzegam przed salonem (ktory mial super renomę) Wrześniowa 15.09 Panna Młoda bez sukni ((((((((((((((
aidoki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:35   #1039
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

adoki - nie martw się - niestety nie Ty jedna i nie ostatnia... Moja siostra miała podobną przygodę tyle , że salon w dzień odbioru sukni pomylił pokrowce i wydał jaj używaną czyjąś suknie po praniu a jej nową oddali właścicielce tej upranej. W dodatku nie wiedzieli kto to. Więc tydzień przed ślubem miała szytą zupełnie nową ale już w innym salonie.W moim salonie musiałam upominać się o paragon bo panie twierdziły, że go wydały dużo wcześniej. Całe szczęście suknia już jest w domu. Nauczona doświadczeniem upierałam się na wcześniejszy odbiór by uniknąć takich sytuacji. Bo panie w salonach zazwyczaj są miłe ale dopóki wszystko idzie po ich myśli. Gdy masz dużo uwag i swoje zdanie panie zazwyczaj już nie są miłe. A szkoda bo potrafią nieźle popsuć całe przygotowania:/
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 10:47   #1040
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Dziewczyny ja tak czytam opisane przez Was przygody z suknia, to zaczynam się denerwować, że u mnie pójdzie coś nie tak
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 10:58   #1041
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Nie ma się co martwić - trzeba trzymać rękę na pulsie i nie chodzić na przymiarki samemu ( możemy czegoś nie zauważyć). Radziłabym też odebrać suknię wcześniej niż w piątek przed ślubem - zawsze jest więcej dni na ewentualne poprawki a jak będzie wszystko ok to suknia spokojnie może powisieć na żyrandolu lub karniszu i nic jej nie będzie a my mamy spokojną głowę.
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:00   #1042
aguha
Rozeznanie
 
Avatar aguha
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 618
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

uffff jak dobrze że ja moja suknie mam w domku
trzymam kciuki za pomyslne rozwiazanie tej stresujacej sprawy
__________________
...Bez miłości każde życie jest jedynie udawaniem i mijaniem...
Krzysztof Myszkowski
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007092200400430.png
LENKA JEST JUŻ Z NAMI - 15.06.2009 21.45 - 2990 g i 53 cm NAJKOCHAŃSZEGO SZCZĘŚCIA
aguha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:08   #1043
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez jaskier Pokaż wiadomość
Nie ma się co martwić - trzeba trzymać rękę na pulsie i nie chodzić na przymiarki samemu ( możemy czegoś nie zauważyć). Radziłabym też odebrać suknię wcześniej niż w piątek przed ślubem - zawsze jest więcej dni na ewentualne poprawki a jak będzie wszystko ok to suknia spokojnie może powisieć na żyrandolu lub karniszu i nic jej nie będzie a my mamy spokojną głowę.
Planuje odebrać we wtorek przed ślubem, nie za późno? zawiozę ją do Rodziców i niech u nich spokojnie czeka, aż nałożę ją na siebie. A na przymiarki chodzę z Mamą, ona zawsze czuwa, żeby panie krawcowe za bardzo mnie nie denerwowały
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 13:02   #1044
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

ja tez podesle jakies fotki jak pozbieram od znajomych
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 13:10   #1045
ullinek
Raczkowanie
 
Avatar ullinek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

kilka fotek (sorki za jakośc, ale zdjecia robione przez gosci z dosc duzej odleglosci) chwilowo nie mam wiecej, ale jak dostane robione przez profesjonaliste to od razu wrzuce. Buzka!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040826a.jpg (110,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040838a.jpg (108,9 KB, 90 załadowań)
ullinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 13:13   #1046
Karola_82
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 142
Wyślij wiadomość przez MSN do Karola_82
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

slicznie wygladaliscie, czekam na wiecej
__________________
Moje dwa M&Msy:
Maja 15.05.2009
Mikołaj 18.12.2011


Dieta (znowu): 178 cm / 64kg
Cel pt. "wakacje w sexy ciele"
do 1.06 - 9 kg (55kg)
Karola_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 13:51   #1047
jaskier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 222
GG do jaskier
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
Planuje odebrać we wtorek przed ślubem, nie za późno? zawiozę ją do Rodziców i niech u nich spokojnie czeka, aż nałożę ją na siebie. A na przymiarki chodzę z Mamą, ona zawsze czuwa, żeby panie krawcowe za bardzo mnie nie denerwowały
WystarczającoJak jeszcze we wtorek będzie coś nie tak (odpukać) zawsze zdążą poprawić
Ullinek - prześliczna z Was para - czekamy na więcej
jaskier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 13:53   #1048
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez jaskier Pokaż wiadomość
WystarczającoJak jeszcze we wtorek będzie coś nie tak (odpukać) zawsze zdążą poprawić
w takim razie, suknię odbiorę we wtorek przed slubem
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 14:11   #1049
karmellka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 45
GG do karmellka
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Czesc Dziewczyny!!
Ja biorę ślub 29 września, w piątek jade z moją suknią do poprawki i tez troche sie wystraszylam, bo pani przez te powiedziala mi, że poprawioną oddzadzą mi dopiero kilka dni przed slubem:/ no i jeszcze musze kupić welon i haleczke
a co z pogodą 29-go, ktoś juz zamawiał słoneczko?

Edytowane przez karmellka
Czas edycji: 2007-09-13 o 08:05
karmellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 15:28   #1050
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Ślub we wrześniu 2007

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Sorki, że dopiero teraz się odzywam, ale kompletnie nie mam teraz czasu na to, by siąść i opisać, jak ślub i wesele. Strasznie dużo do opisywania. Siedzę teraz w pracy i szybko przeglądam wątki, żeby zorientować się, co dzieje się na forum.
wszystkiego najlepszego jak znajdziesz czas wklej fotki i relacje jeszcze raz najlepsze zyczenia na nowa droge zycia|
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-05 16:46:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.