Grubsze i gęstsze włosy - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-11, 13:03   #2461
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
a jakie siemię pijesz, to w ziarenkach i gotujesz,czy takie mielone które zalewasz wrzątkiem?
Ziarenka tylko na zaparcia, bo się NIE WCHŁANIAJĄ, więc nie ma sensu pić. Ja gotuję ziarenka i piję glutka

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna, że siemię działa mi na przyrost








Ja też narzekam na gęstość włosów Czeszę je ostatnio w kucyk z boku głowy, ale muszę przestać, bo aż się wstydzę, kiteczka taka cienka, powinnam mieć dwie takie Pocieszyła mnie jednak trochę siostra mówiąc, że przecież zdrowe, wypielęgnowane włosy są gładkie i przez to mają znacznie mniej objętości niż suche. Chyba moje włosy nie są AŻ TAK cienkie, mają obwód 8 cm (kiedyś było 5 ), ale jednak wkurza mnie to. Na szczęście na całej głowie mam dużo kilkucentymetrowych baby hair, o czym marzyłam od lat Kiedy urosną, zagęszczą mi włosy myślę o co najmniej 1/3. Tylko kiedy to będzie... Choć wydaje mi się, że te krótkie włosy zawsze rosną szybciej niż reszta, nie wiem, czy mam rację...No ale jeszcze dochodzi wypadanie
Ja mam od wielu lat łysy placek przy przedziałku i nic na niego nie działa
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 13:44   #2462
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja mam w ogóle bardzo mało włosów po bokach. Ale może to się zmieni Bardzo cieszy mnie widok baby herów na całej głowie, w tych miejscach też, a jeśli jeszcze placenta zatrzyma mi wypadanie, będzie świetnie. A próbowałaś wcierać coś tylko w to miejsce?? Np. właśnie placentę albo olej rycynowy?


Ja piję siemię w ten sposób, że zalewam ziarenka gorącą wodą i piję po przestygnięciu rozgryzając ziarenka. Przeczytałam o tym sposobie u Anwen i najbardziej mi pasuje, a skoro jestem pewna, że działa, jest ok.
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 13:58   #2463
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja mam w ogóle bardzo mało włosów po bokach. Ale może to się zmieni Bardzo cieszy mnie widok baby herów na całej głowie, w tych miejscach też, a jeśli jeszcze placenta zatrzyma mi wypadanie, będzie świetnie. A próbowałaś wcierać coś tylko w to miejsce?? Np. właśnie placentę albo olej rycynowy?


Ja piję siemię w ten sposób, że zalewam ziarenka gorącą wodą i piję po przestygnięciu rozgryzając ziarenka. Przeczytałam o tym sposobie u Anwen i najbardziej mi pasuje, a skoro jestem pewna, że działa, jest ok.
Skoro działa, to jest ok. Rozgryzanie też ok
Ja sobie lubię pogryźć

Wcierałam już wszystko, wiesz, to działa, bo na włosy na całej głowie zadziałało, a na ten placek nie cóż... takie życie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 14:04   #2464
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Skoro działa, to jest ok. Rozgryzanie też ok
Ja sobie lubię pogryźć

Wcierałam już wszystko, wiesz, to działa, bo na włosy na całej głowie zadziałało, a na ten placek nie cóż... takie życie

Ja też lubię


Widocznie coś tam się podziało z cebulkami. Dobrze, że tylko jeden placek, pewnie daje się go zasłonić
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 09:32   #2465
Potworna89
Przyczajenie
 
Avatar Potworna89
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja jestem pewna, że siemię działa mi na przyrost








Ja też narzekam na gęstość włosów Czeszę je ostatnio w kucyk z boku głowy, ale muszę przestać, bo aż się wstydzę, kiteczka taka cienka, powinnam mieć dwie takie Pocieszyła mnie jednak trochę siostra mówiąc, że przecież zdrowe, wypielęgnowane włosy są gładkie i przez to mają znacznie mniej objętości niż suche. Chyba moje włosy nie są AŻ TAK cienkie, mają obwód 8 cm (kiedyś było 5 ), ale jednak wkurza mnie to. Na szczęście na całej głowie mam dużo kilkucentymetrowych baby hair, o czym marzyłam od lat Kiedy urosną, zagęszczą mi włosy myślę o co najmniej 1/3. Tylko kiedy to będzie... Choć wydaje mi się, że te krótkie włosy zawsze rosną szybciej niż reszta, nie wiem, czy mam rację...No ale jeszcze dochodzi wypadanie

Udało ci się zagęścić włosy aż o 3cm?? WowJa ma za krótkie, ale mierzyłam siostrze, a mamy bardzo podobne włosy i wyszło mi jakieś 5,5-6cm, czyli można powiedzieć pułap, od którego zaczynałaś. Zaczęłyśmy właśnie od siemienia i tabletek skrzypu, teraz właśnie w ruch poszedł Vitapil. Ach no i olejek rycynowy (dodaję do szamponu - przeczytałam ten sposób właśnie w wątku na wizażu). Na razie nie zależy mi na długości, ale na bardzo dobrej kondycji włosów i poprawieniu gęstości, i bardzo bym się cieszyła, gdybym dobiła do8cm w kucyku (jak już będę mogła zmierzyć). Niestety nie należę do osób cierpliwych i chciałabym efekty widzieć juuuuuuż.
Potworna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 12:51   #2466
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cześć
Tak czytam pozatywne opinie o siemieniu lnianym i nie wiem co myśleć. Bo na mnie działa negatywnie Zaraz mnie wysypuje i to samo po oleju lnianym
Lekarz mi kiedyś powiedział, że siemię lniane ma fitohormony i wpływa na gospodarkę hormonalną, a ja akurat byłam z wynikami które były dobre więc ziarenka czy olej mogły je zaburzać:confus ed:
Muszę poszukać jakiegoś suplementu na jesień i zimę z w miarę dobrym składem. Polecacie coś?

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Witam ja mam wypadanie włosow na podlozu hormonalnym , i żelazo ucieka mi co zrobie wynik żelazo waha się w granicach u mnie 50 kiepsko. Zauważyłam że jak zaczęłam stosowac olejek khadi pojawiło sie mnóstwo baby hair , ha! uszczesliwona byłam skakałam z radosci , maluje włosy tylko farbą biokap co pierwszy raz musze przyznać że mam po niej włosy tak piekne lśniące ...kocham włoskie kosmetyki . Trzeba mówic sobie że mam duzo włosów psychika stres wpływa i nie zdajemy sobie sprawy jak . Ja z kolei zauważyłam u siebie prześwit na czubku głowy , włosy zaczely niemiłosiernie wypadać . Co mam zrobić? nie wypadały tak jak teraz . Pije pokrzywe aloes i sok z goją i witaminą C aby lepiej przyswajać żelazo nie chce byc łysa ale zauważyła to nawet moja mama .... czy jesień może wpływa tak na włosy? . Co wam najbardziej pomogło chodź odrobinkę zwalczyć uporczywy problem 'wypadanie włosów' . Musze się komuś wyżalić dawniej miałam dużo włosów że fryzjerzy moi byli zachwyceni ...Wkurzają mnie lekarze e nie to nie hormony jak nie widze swoje wyniki ....czarno na białym , prolaktyna! długi czas zajmie mi ustabilizowanie hormonów i musze szukać pomocy myślalam nad udaniem sie do dermatologa? . Co sądzicie są badania które sprawdzą przyczynę utraty włosów , wiem że tym zajmuje sie trycholog ale w moim mieście nie ma.
A nie szukałaś innego lekarza?

Czaje się na ten olejek Bo ostatnio miałam tyyyle stresu i właśnie od niego włosy mi wypadają najbardziej;/
Na niski poziom żelaza dobre jest picie soku z pokrzywy.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 19:19   #2467
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Potworna89 Pokaż wiadomość
Udało ci się zagęścić włosy aż o 3cm?? WowJa ma za krótkie, ale mierzyłam siostrze, a mamy bardzo podobne włosy i wyszło mi jakieś 5,5-6cm, czyli można powiedzieć pułap, od którego zaczynałaś. Zaczęłyśmy właśnie od siemienia i tabletek skrzypu, teraz właśnie w ruch poszedł Vitapil. Ach no i olejek rycynowy (dodaję do szamponu - przeczytałam ten sposób właśnie w wątku na wizażu). Na razie nie zależy mi na długości, ale na bardzo dobrej kondycji włosów i poprawieniu gęstości, i bardzo bym się cieszyła, gdybym dobiła do8cm w kucyku (jak już będę mogła zmierzyć). Niestety nie należę do osób cierpliwych i chciałabym efekty widzieć juuuuuuż.

Nie tyle je zagęściłam, co po prostu odrosły mi krótkie połamane. W tym czasie miałam cieniutki kucyk i mnóstwo krótkich włosów, które nie dawały się związać, teraz wszystko odrosło więc jest grubszy. Ale teraz zagęszczam Gdziekolwiek zrobię przedziałek, widzę sterczące babyhairy, a przy czole jeszcze mniejsze, więc może niedługo będę mieć z 10 cm


Ja od niedawna wcieram olejek rycynowy wymieszany z Khadi, mam nadzieję na większy przyrost (baby hair też na pewno się pojawią). Kiedyś dodawałam do szamponu i wydawało mi się, że widzę efekty, ale po jakimś czasie włosy zaczęły mi się strasznie przetłuszczać, wręcz je sobie "zepsułam" w tym sensie


A od siemienia trochę przytyłam :/ Przestrzegam więc osoby pijące, żeby nie pić wieczorem, ja od pewnego czasu zapominałam pić rano i waga podskoczyła mimo że staram się ją zmniejszyć, tylko siemię może być winowajcą.

Edytowane przez Alien :*
Czas edycji: 2015-10-20 o 19:22
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 19:35   #2468
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość


A od siemienia trochę przytyłam :/ Przestrzegam więc osoby pijące, żeby nie pić wieczorem, ja od pewnego czasu zapominałam pić rano i waga podskoczyła mimo że staram się ją zmniejszyć, tylko siemię może być winowajcą.
Siemię samo w sobie NIE TUCZY, łyżeczka ma ok 50 kcal, z czego jakieś 30 się nie przyswaja, z czego chcesz tyć?
Możliwe jednak, że siemię wzmaga apetyt.

Drożdże piłamprzed snem i akurat "schudłam". Wiem, że nie od diety ani ćwiczeń, bo po drożdżach nawet rano byłam syta.

Siemię piję rano, przed śniadaniem. Do śniadania jestem syta, bo siemię "zapycha".

Wiem, że ani od samego siemienia, ani od drożdzy nie schudłam, ale one były przyczyną (miejszy apetyt).

Ani drożdże, ani siemię nie ma żadnych cudownych skłądników tuczących, więc nie powielajmy mitów.

Jedno i drugie ma ok. 50 kcal (z czego siemię to w większości węgle nieprzyswajalne).

No chyba że zjadasz 100 g siemienia dziennie...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 19:40   #2469
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Siemię samo w sobie NIE TUCZY, łyżeczka ma ok 50 kcal, z czego jakieś 30 się nie przyswaja, z czego chcesz tyć?
Możliwe jednak, że siemię wzmaga apetyt.

Drożdże piłamprzed snem i akurat "schudłam". Wiem, że nie od diety ani ćwiczeń, bo po drożdżach nawet rano byłam syta.

Siemię piję rano, przed śniadaniem. Do śniadania jestem syta, bo siemię "zapycha".

Wiem, że ani od samego siemienia, ani od drożdzy nie schudłam, ale one były przyczyną (miejszy apetyt).

Ani drożdże, ani siemię nie ma żadnych cudownych skłądników tuczących, więc nie powielajmy mitów.

Jedno i drugie ma ok. 50 kcal (z czego siemię to w większości węgle nieprzyswajalne).

No chyba że zjadasz 100 g siemienia dziennie...

Nie wiem, nie wnikam. Przeczytałam, że można przytyć na kilku blogach i nie widzę innego powodu, dla którego mogłam przytyć, raczej nie z powietrza, podobnie chyba nie z powietrza wzięła się taka informacja
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 08:35   #2470
Potworna89
Przyczajenie
 
Avatar Potworna89
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Nie tyle je zagęściłam, co po prostu odrosły mi krótkie połamane. W tym czasie miałam cieniutki kucyk i mnóstwo krótkich włosów, które nie dawały się związać, teraz wszystko odrosło więc jest grubszy. Ale teraz zagęszczam Gdziekolwiek zrobię przedziałek, widzę sterczące babyhairy, a przy czole jeszcze mniejsze, więc może niedługo będę mieć z 10 cm


Ja od niedawna wcieram olejek rycynowy wymieszany z Khadi, mam nadzieję na większy przyrost (baby hair też na pewno się pojawią). Kiedyś dodawałam do szamponu i wydawało mi się, że widzę efekty, ale po jakimś czasie włosy zaczęły mi się strasznie przetłuszczać, wręcz je sobie "zepsułam" w tym sensie


A od siemienia trochę przytyłam :/ Przestrzegam więc osoby pijące, żeby nie pić wieczorem, ja od pewnego czasu zapominałam pić rano i waga podskoczyła mimo że staram się ją zmniejszyć, tylko siemię może być winowajcą.
Mimo wszystko to sukces. A'propo bejbików - podjarałam się, że je mam, ale teraz zastanawiam się, czy to nie są włosy połamane Bejbiki mam tylko jak podniosę grzywkę i tu jestem pewna, ale tam gdzie mam przedziałek zwątpiłam. Bo codziennie modeluję włosy na obrotowej szczotce - niestety długość nie pozwala mi ich zostawić samych sobie a nie jestem pewna, czy ona jakoś nie wpływa negatywnie na kłaczki. Niby nie ciągnę włosów i modeluję pół mokre, ale kto wie Niestety ze szczotki nie mogę zrezygnować, bo bym wyglądała jak ulizany mężczyzna
Co do olejku - właśnie też zauważyłam, że gdy umyję włosy szamponem i olejkiem, to pod wieczór mam bardziej nieświeże niż zazwyczaj. I to po kilku dniach stosowania... A ten sposób tak mi się spodobał, bo nie mam za bardzo czasu na robienie rano maseczek i trzymanie ich kilka godzin Chyba muszę znaleźć inny sposób, bo opinie o olejku rycynowym są bardzo podbudowujące
Zastanawiam się też, czy np.nowe włosy, które chcą wyrosnąć, mogą być zatrzymywane przez brudną skórę. W sensie jakąś niedopeelingowaną czy coś. Peeling robię raz w tygodniu albo rzadziej, a mam włosy przetłuszczające się. Jestem kłębkiem domysłów i pomysłów

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Siemię samo w sobie NIE TUCZY, łyżeczka ma ok 50 kcal, z czego jakieś 30 się nie przyswaja, z czego chcesz tyć?
Możliwe jednak, że siemię wzmaga apetyt.

Drożdże piłamprzed snem i akurat "schudłam". Wiem, że nie od diety ani ćwiczeń, bo po drożdżach nawet rano byłam syta.

Siemię piję rano, przed śniadaniem. Do śniadania jestem syta, bo siemię "zapycha".

Wiem, że ani od samego siemienia, ani od drożdzy nie schudłam, ale one były przyczyną (miejszy apetyt).

Ani drożdże, ani siemię nie ma żadnych cudownych skłądników tuczących, więc nie powielajmy mitów.

Jedno i drugie ma ok. 50 kcal (z czego siemię to w większości węgle nieprzyswajalne).

No chyba że zjadasz 100 g siemienia dziennie...
Wydaje mi się, że każdy indywidualnie reaguje na dany specyfik i może przytyć p. po siemieniu. Ja co prawda nie zauważyłam niczego takiego u siebie (albo przez to, że nie mam wagi żyję w błogiej nieświadomości) ale nie wykluczam, że coś takiego jest możliwe
Potworna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 10:27   #2471
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Potworna89 Pokaż wiadomość
Mimo wszystko to sukces. A'propo bejbików - podjarałam się, że je mam, ale teraz zastanawiam się, czy to nie są włosy połamane Bejbiki mam tylko jak podniosę grzywkę i tu jestem pewna, ale tam gdzie mam przedziałek zwątpiłam. Bo codziennie modeluję włosy na obrotowej szczotce - niestety długość nie pozwala mi ich zostawić samych sobie a nie jestem pewna, czy ona jakoś nie wpływa negatywnie na kłaczki. Niby nie ciągnę włosów i modeluję pół mokre, ale kto wie Niestety ze szczotki nie mogę zrezygnować, bo bym wyglądała jak ulizany mężczyzna

Mnie modelowanie szkodziło, bo miałam zniszczone włosy, ale nawet jeśli nie masz to wydaje mi się, że szczotka może uszkadzać wilgotne włosy... A nie myślałaś, żeby myć po południu czy nawet wieczorem, nakładać maski czy olej, a rano np. używać suchego szamponu? Wtedy włosy są puszyste bez modelowania.
Ja też zastanawiałam się zawsze, czy to włosy połamane, czy bejbiki, ale teraz widzę różnicę. Połamane mają końce jak ucięte, czyli są tak samo grube u nasady jak na końcu, bejbiki zaś mają cieńsze końce (przynajmniej u mnie) i są takie wiotkie. Nie wiem jak to lepiej określić, ale doskonale widać, że to młode włosy, tak samo jak można odróżnić młodą trawę od starej Są po prostu inne. Jak mnie cieszy widok ich wielkiej ilości
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 12:15   #2472
Potworna89
Przyczajenie
 
Avatar Potworna89
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Mnie modelowanie szkodziło, bo miałam zniszczone włosy, ale nawet jeśli nie masz to wydaje mi się, że szczotka może uszkadzać wilgotne włosy... A nie myślałaś, żeby myć po południu czy nawet wieczorem, nakładać maski czy olej, a rano np. używać suchego szamponu? Wtedy włosy są puszyste bez modelowania.
Ja też zastanawiałam się zawsze, czy to włosy połamane, czy bejbiki, ale teraz widzę różnicę. Połamane mają końce jak ucięte, czyli są tak samo grube u nasady jak na końcu, bejbiki zaś mają cieńsze końce (przynajmniej u mnie) i są takie wiotkie. Nie wiem jak to lepiej określić, ale doskonale widać, że to młode włosy, tak samo jak można odróżnić młodą trawę od starej Są po prostu inne. Jak mnie cieszy widok ich wielkiej ilości
Kurczę, niby wiem, że to pod grzywką to młode włosy, a na reszcie głowy nie umiem odróżnić A u ciebie na całej głowie tak samo wyglądają? Bo jeżeli tak, to porównam te spod grzywki z czubkiem
Co prawda nie widzę ilości twoich bejbików, ale cieszę się, że wystrzeliły jak z armaty a pielęgnacja przynosi efekty Liczę również, że przy cierpliwości (tiaaaaa, jakże ciężko to widzę) i odpowiedniej pielęgnacją również u siebie zauważę pozytywne zmiany
Pod koniec tego miesiąca robię przerwę od siemienia i zastanawiam się, co wziąć na tapetę Skłaniam się ku pokrzywie i skrzypowi.
Potworna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 12:35   #2473
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A stsowała któraś z Was olejki sesa lub khadi na skalp? Jak efekty? warto zainwestować?
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 13:27   #2474
Potworna89
Przyczajenie
 
Avatar Potworna89
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
A stsowała któraś z Was olejki sesa lub khadi na skalp? Jak efekty? warto zainwestować?
Ja niestety nie, więc niestety nie pomogę będę chciała w niedalekiej wypróbować, ale na razie jest to nieco za drogi produkt dla mnie.

*w niedalekiej przyszłości wypróbować
Potworna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 15:21   #2475
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Potworna, u mnie wszystkie wyglądają tak samo. Parę stron wcześniej któraś Wizażanka wrzucała zdjęcie swoich, właśnie tak to wygląda. W ogóle te włoski tak jakby się wyginają, takie właśnie wiotkie są, a połamańce sterczały sztywne, na sztorc (ale może też dlatego, że były suche).


Ja używałam kiedyś Sesy na skalp, nie hamowała wypadania, w ogóle wydaje mi się, że jest trochę za ciężka na skalp. Za to świetna jest na długość, cały czas używam. Khadi też używałam, nie hamuje wypadania również, ale za to widzę szybszy porost
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 18:38   #2476
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie wnikam. Przeczytałam, że można przytyć na kilku blogach i nie widzę innego powodu, dla którego mogłam przytyć, raczej nie z powietrza, podobnie chyba nie z powietrza wzięła się taka informacja
Cytat:
Napisane przez Potworna89 Pokaż wiadomość
M

Wydaje mi się, że każdy indywidualnie reaguje na dany specyfik i może przytyć p. po siemieniu. Ja co prawda nie zauważyłam niczego takiego u siebie (albo przez to, że nie mam wagi żyję w błogiej nieświadomości) ale nie wykluczam, że coś takiego jest możliwe
To powiedzcie, jak można przytyc od 50 kcal? No pomyślcie, przecież to nielogiczne.

Siemie mogło być "zapalnikiem", ale nie tuczy samo w sobie (nie taka dawka, nie 50 kcal, no dziewczyny).
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 08:16   #2477
Potworna89
Przyczajenie
 
Avatar Potworna89
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
To powiedzcie, jak można przytyc od 50 kcal? No pomyślcie, przecież to nielogiczne.

Siemie mogło być "zapalnikiem", ale nie tuczy samo w sobie (nie taka dawka, nie 50 kcal, no dziewczyny).
Nie spieram się już
Potworna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 11:52   #2478
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny, czy może któraś z Was ma doświadczenie ze stosowaniem jakichś preparatów typowo na ODROST włosów?


Jak pisałam, mam sporo baby hair, ale wydaje mi się, że nie jest to wszystko, na co stać moje mieszki włosowe skoro kiedyś straciłam masę włosów. Nigdy jakoś nie interesowałam się takimi specjalnymi preparatami, a pewnie warto byłoby. Zamierzam kupić preparat Pharmaceris, a potem może Biovax-Med.
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 21:09   #2479
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy może któraś z Was ma doświadczenie ze stosowaniem jakichś preparatów typowo na ODROST włosów?


Jak pisałam, mam sporo baby hair, ale wydaje mi się, że nie jest to wszystko, na co stać moje mieszki włosowe skoro kiedyś straciłam masę włosów. Nigdy jakoś nie interesowałam się takimi specjalnymi preparatami, a pewnie warto byłoby. Zamierzam kupić preparat Pharmaceris, a potem może Biovax-Med.
Hej, ja stosuję teraz olej z gorczycy, tzw. musztardowy, podobno działa dobrze na przyrost. Olejuję nim skalp i włosy. Muszę przyznać, że ładnie nawilża i nabłyszcza. Przyrostu jak na razie nie widzę nadzwyczajnego. Przez 2 mies. stosowałam napar z kozieradki jako wcierkę i wtedy włosy urosły sporo około 2.5 cm w miesiąc, o ile dobrze zmierzyłam Mam teraz też sporo nowych włosków, takich miecciutkich i delikatnych, które gdzieś się tam przebijają przez długie włosy u nasady ale nie jestem w stanie określić co dokładnie podziałało na nie. Myślę, że od pół roku regularne olejowanie.

Edytowane przez Papaulinka17
Czas edycji: 2015-11-07 o 21:11
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 10:34   #2480
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Papaulinka17 Pokaż wiadomość
Hej, ja stosuję teraz olej z gorczycy, tzw. musztardowy, podobno działa dobrze na przyrost. Olejuję nim skalp i włosy. Muszę przyznać, że ładnie nawilża i nabłyszcza. Przyrostu jak na razie nie widzę nadzwyczajnego. Przez 2 mies. stosowałam napar z kozieradki jako wcierkę i wtedy włosy urosły sporo około 2.5 cm w miesiąc, o ile dobrze zmierzyłam Mam teraz też sporo nowych włosków, takich miecciutkich i delikatnych, które gdzieś się tam przebijają przez długie włosy u nasady ale nie jestem w stanie określić co dokładnie podziałało na nie. Myślę, że od pół roku regularne olejowanie.

Na mnie niestety olejowanie nie działa jeśli chodzi o baby hair, a olejuję od lat i wiele olejów spróbowałam. Na musztardowy czaję się od dawna, chyba kupię go jak skończę Khadi na przyrost (choć nieprędko, bo jest baaardzo wydajny). Stosuję teraz rycynowy na skalp, po nim gołym okiem widziałam jak rosły mi nowe rzęsy, ale włosów nowych jakoś na razie nie widzę... chociaż ja takich maleńkich jakoś nigdy nie widzę, dopiero jak urosną na kilka cm
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 11:39   #2481
X_ana_X
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 378
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Na mnie niestety olejowanie nie działa jeśli chodzi o baby hair, a olejuję od lat i wiele olejów spróbowałam. Na musztardowy czaję się od dawna, chyba kupię go jak skończę Khadi na przyrost (choć nieprędko, bo jest baaardzo wydajny). Stosuję teraz rycynowy na skalp, po nim gołym okiem widziałam jak rosły mi nowe rzęsy, ale włosów nowych jakoś na razie nie widzę... chociaż ja takich maleńkich jakoś nigdy nie widzę, dopiero jak urosną na kilka cm


A jak oceniasz działanie khadi? Zastanawiam się nad zakupem, ale tani nie jest, więc póki co robię rozeznanie.
X_ana_X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 13:12   #2482
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez X_ana_X Pokaż wiadomość
A jak oceniasz działanie khadi? Zastanawiam się nad zakupem, ale tani nie jest, więc póki co robię rozeznanie.

Kupiłam go dla przyspieszenia porostu, na długość praktycznie nie nakładam tylko resztki z dłoni, ale fajnie się zmywa i ze skalpu, i z długości, nie wysusza, nawilża skórę głowy. Ma też fajną lekką konsystencję, nie jest taki bardzo tłusty jak inne ani lepki, więc wygodnie nakłada się go na skórę i włosy i nie wydziera się ich. Wydaje mi się, że przyspiesza porost, bo teraz rosną dość szybko, a przez jakiś czas stały w miejscu, ale nie mogę powiedzieć dokładnie, bo piję też siemię. Na pewno warto spróbować, zwłaszcza że ja na all znalazłam go jakoś taniej niż te 50 czy 60 zł które zwykle kosztuje. I jest bardzo wydajny, używam od końca sierpnia regularnie co 2 dni i zużyłam 1/3 (a daję sporo).
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 14:06   #2483
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Kupiłam go dla przyspieszenia porostu, na długość praktycznie nie nakładam tylko resztki z dłoni, ale fajnie się zmywa i ze skalpu, i z długości, nie wysusza, nawilża skórę głowy. Ma też fajną lekką konsystencję, nie jest taki bardzo tłusty jak inne ani lepki, więc wygodnie nakłada się go na skórę i włosy i nie wydziera się ich. Wydaje mi się, że przyspiesza porost, bo teraz rosną dość szybko, a przez jakiś czas stały w miejscu, ale nie mogę powiedzieć dokładnie, bo piję też siemię. Na pewno warto spróbować, zwłaszcza że ja na all znalazłam go jakoś taniej niż te 50 czy 60 zł które zwykle kosztuje. I jest bardzo wydajny, używam od końca sierpnia regularnie co 2 dni i zużyłam 1/3 (a daję sporo).
Ile dałaś zań?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 15:42   #2484
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ile dałaś zań?

Nie pamiętam, ale widzę, że jest na all za 40 zł z przesyłką więc pewnie coś koło tego
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 16:11   #2485
Papaulinka17
Raczkowanie
 
Avatar Papaulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 203
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Oj, mnie to maleństwo khadi pewnie starczyło by ledwie na miesiąc. Ja jakoś nie umiem oszczędnie używać olei. Mam mokre włosy od nich, choć nic mi nie płynie więc jak zobaczyłam khadi w sklepie i zobaczyłam na żywo jaki jest mały to dałam sobie z nim spokój. Ma też wysoko olej kokosowy , więc boję się , że będzie mi puszył włosy. A jak skończę ten z gorczycy i z czarnuszki to zamówię sobie na ZSK kilka czystych olei i chyba zrobię sobie własną mieszankę. Może lepiej zadziała. Robiła już tak któraś z was? A mam też pytanie , czy Castor oil tę maskę znacie? Warto kupić?

Edytowane przez Papaulinka17
Czas edycji: 2015-11-09 o 16:12
Papaulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 20:09   #2486
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Witajcie dziewuSZKI Pozwolicie, że dołącze do Was, ponieważ zaczynam walkę o gęstsze i zdrowsze włosy, które obecnie zebrane w kucyk mają 2-3cm średnicy
Dziś zakupiłam tabletki Skrzyp z bambusem i witaminami( są w promocji w Naszych Aptekach) za nie całe 10zł. I postanowiłam poszukać informacji na inne metody przyrostu nowych włosków.
Zaczęłam czytać od samego początku wątku i bardzo zainteresował mnie temat picia soku i naparu z pokrzywy jak i płukanie tym naparem włosów. Stosowałam pokrzywę latem, ale nie jestem pewna kiedy była zrywana, chyba już po kwitnięciu, więc straciła już część właściwości, teraz już będę wiedziała że zrywa się ją w maju. Stosowałam ją nieregularnie, więc nie zauważyłam efektów. Od tego maja bardziej się przyłożę Teraz pozostaje mi picie kupnej pokrzywy.
ALIEN jestem ciekawa czy wytrwałaś w postanowieniu picia tej pokrzywy i czy dała Ci jakieś efekty?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 11:49   #2487
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Wenaa Pokaż wiadomość
ALIEN jestem ciekawa czy wytrwałaś w postanowieniu picia tej pokrzywy i czy dała Ci jakieś efekty?

Nie. Jedna osoba jakoby miała świetne efekty i wszystkie tak rzuciłyśmy się na tę pokrzywę, bez sensu jak teraz myślę. Piłam wielokrotnie przez różny czas, za każdym razem zauważyłam tylko działanie moczopędne :/ wydaje mi się, że nie można spodziewać się cudów, może jakieś wzmocnienie, ale wyrastanie nowych włosów tylko od pokrzywy? A od płukanek lepsze będzie na pewno wcieranie w skalp, ale wydaje mi się, że sam napar jest za słaby, potrzebny byłby przynajmniej alkohol jako promotor. Ogólnie pokrzywy za bardzo nie polecam, są lepsze sposoby, które na sobie testowałam, a że komuś niby jakoś spektakularnie urosła grzywa włosów to chyba nie ma co się ekscytować. Zwłaszcza że nikt jej nie widział z tego co wiem


Ja dzisiaj zaczynam kurację zestawem Pharmaceris H. Może po tym urosną mi jakieś nowe włosy
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:59   #2488
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczynam kurację zestawem Pharmaceris H. Może po tym urosną mi jakieś nowe włosy
Daj znać jak się sprawdzi, ja miałam próbke szamponu i odżywki. szampon strasznie obciążał mi włosy, zdecydowanie przetłuszczały się szybciej niż zwykle. Nowych włosków nie zauważyłam, a np. po stosowaniu szamponu insight do wypadających włosów po pierwszym użyciu miałam mase baby hair ale z czasem już ich nie wyrasta tak dużo...Ale może Pharmaceris trzeba używać regularnie, jestem ciekawa jak się sprawdzi.
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 21:59   #2489
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A piła któraś z Was ziemie okrzemową?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:19   #2490
Nelsari
Raczkowanie
 
Avatar Nelsari
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 125
GG do Nelsari
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Witajcie kobietki

JA temat włosów drążę od dawna, ale teraz muszę się nimi znowu zająć na serio bo w tym roku ślub a moje włosy mają zaledwie 6 cm w obwodzie... jest ich sporo, ale z tyłu więcej ale są strasznie cienkie... wiem że to moja wina bo to ja je farbuję itp ale teraz znowu zaczynam o nie walkę.
Z własnego doświadczenia - Wax mi nie podszedł, oleje amla spoko działanie ale smród utrzymujący się na włosach mimo umycia spowodował że zużyłam tylko 1 opakowanie, loxon pomaga, ale to lek i jak większość środków po odstawieniu problem powraca...
Kuracja która przyniosła u mnie efekty w ubiegłym roku w wakacje to ampułki artego stosowane przez 3 tygodnie po każdym myciu a potem kuracja placentą i muszę przyznać, że do teraz włosy w ogólnie mi nie wypadały, a zwykle jesienią gubiłam połowę włosów.

Teraz chciała bym spróbować bardziej naturalnych metod... Znalazłam gdzieś informacje że dobra na włosy jest maska:
1/4 op drożdży + żółtko jajka + sok z 1 cytryny + 1 łyżeczka oliwy z oliwek + szklanka wody - można dodać jeszcze olej rycynowy, naftę i zamiast wody mleko.... Czy ktoś próbował tego wynalazku? Ja mam zamiar dzisiaj nałożyć to mazidło, podobno różnicę widać już po 1 użyciu.... Druga sprawa czytałam że pomaga włosom bardzo surafin czyli bio-siarka bo to buduec włosów i "odżywka" dla sóry głowy - drogi suplement bo kosztuje ponad 30 zł za 60 kapsułek, ale chyba wypróbuję... czy któraś może bierze? są jakieś efekty??

Ja dam znać jakie rezultaty u mnie
__________________
1.10.2016
---------------------------------------------
Marzenia to realne cele z odroczonym terinem realizacji...
Nelsari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.