Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-18, 20:43   #751
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
2 warstwy topu i naklejka trzyma mur beton
Obojętnie czy Eco czy semilac czy gelish? Po 2 warstwach będzie trzymac?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 20:46   #752
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Z gelishem nie probowalam, ale eco malowalam x2 i dal rade. Tak samo robie przy syrence.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 21:16   #753
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja sie nie przejmuje, że Ty nie umiesz malować paznokci, szczerze g*wno mnie to obchodzi dobrze Ci wszyscy radzą żebyś poćwiczyła, nie chcesz to Twoja sprawa pamiętaj tylko, że osoby widzące Twoje paznokcie uznają Cie za zaniedbaną kobietę nie chce nawet myśleć jak o siebie dbasz skoro zadowalają Cie takie paznokcie jakie nam sprezentowałaś na zdjęciu najlepiej zrobisz jeśli po prostu nie będziesz się chwalić swoimi osiągnięciami z dziedziny wykonywania manicure hybrydowego
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 21:47   #754
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Zrobilam dzisiaj cos a'la uzupelnienie hybrydy, nie mialam sily bawic sie w sciaganie calosci i nie chcialam znowu maltretowac paznokci. Spilowalam cala gorna warstwe (top i czesc koloru) i to potraktowalam jak czysta plytke, z ta roznica, ze nalozylam tylko jedna warstwe koloru. Zobaczymy jak sie bedzie to trzymac, ale wyglada bardzo dobrze, a paznokcie nie sa grube - czego sie obawialam. No i zajelo to duzo mniej czasu.

Niestety nieopatrznie zostawilam pedzelek od topu przy lampie w trakcie utwardzania drugiej reki i mi zastygl. Odmoczylam go, ale chyba sie zniszczyl na dobre.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 21:49   #755
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość

Zrobiłam dzis pierwszy raz hybrydę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bardzo ladnie jak na pierwszy raz ! i jak rowno nie wszyscy maja "zabki "

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-10-19 o 06:46 Powód: cytowanie zdjęć
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 22:03   #756
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

pytanie czy kolezanka malowala wczesniej paznokcie bo to tez roznica, moze semilac'i nie sa takie pływające. moja kolezanka ktora ma nienaganny manicure powiedziala ze calkiem ładnie pomalowalam, sama wziela do pracy, nalozylam jej baze i top na niektorych paznokciach trochę wyjechala miejscami ale jest zadowolona
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 22:06   #757
karola1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Ja zastanawiam sie poco kasienka129 pisze na ty forum. Chyba tylko po to by pojechać po nas...... Ona wie lepiej. Ona robi tak jak chce...i co nas obchodzi jak ona maluje. To poco w takim razie udzielasz się tu. Ktoś dobrze radzi a ty dalej swoje. Skoro wszystko wiesz najlepiej. I teks ze figura i ciuchy świadczą o zadbaniu to teks nastolatki a podobno masz 30lat. Gotuje się we mnie jak czytam twoje posty.
karola1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 22:10   #758
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

powiedz w czym wiem lepiej, kolezanka pochwalila moje paznokcie i sie z tego powodu zagotowalas, i uwazasz ze jestem mistrzynia i otworze salon. wtf ? zrobilam zakupy zgodnie z wytycznymi, zrobiłam paznokcie i moge tylko czekac az bede miec odpryski albo odrost, bo skoro mam manicure to na czym mam cwiczyc?moge tylko pisac, opcjonalnie moge zrobic pedicure,

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-10-18 o 22:11
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 22:16   #759
karola1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Może przeczytaj jeszcze raz co pisałam i inne laski. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja kończę dyskusje z Tobą kasieńka. Gdybyś czytała uważnie wiedziała byś czemu tyle dziewczyn pisze by dać spokój i nie odpisywać. To tyle w tym temacie.
karola1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 22:19   #760
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

powiedzialyscie ze brzydko wygladaja i co mam teraz zrobic? powiesic sie? czy 5 razy dziennie utwardzac i sciagac, jakbym nie miala innego zycia poza lampa uv.
nie zabronisz mi robienia paznokci i czytania tego tematu.

Edytowane przez kasienka129
Czas edycji: 2015-10-18 o 22:21
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 22:24   #761
karola1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 104
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Mi akurat chodzi o to w jaki sposób piszesz do nas...atakujesz nas. Na tym forum są zasady oraz szacunek dla innych. Dajemy rady oczekujemy w zamian słowa chociażby dziekuję. Jakoś inne laski które zaczynają przygodę z hybrydami umieją być miłe. A ty ze masz gdzieś co myślą inni bo wizytówką jest figura. To poco Tobie piękne paznokcie??? Dobranoc.
karola1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 22:32   #762
kasienka129
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 658
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

w ktorym miejscu jestem niemila? stwierdzam fakty. nie umiem malowac w ogole paznokci, kogos raza moje skorki i co mam z tym zrobic, nie utne sobie palcow bo ktos zobaczy moje dłonie w sklepie to jest brak szacunku? widzialam brzydsze paznokcie i brzydki manicure, ktos mial odbite linie papilarne i tak chodzil. roznica miedzy obrażaniem a bycie szczera jest duza. pracowalam na produkcji i w ogóle nie moglam doszorowac paznokci bo byly czarne, i tak bolaly ze mialam zdarte do zera

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

czy powiedzialam ze nie bede cwiczyc? nie, tylko nie chce mi sie sciagac po raz 3 hybryd, za duzo godzin w sobote poswiecilam, w tym momencie dla mnie efekt jest zadowalajacy, na dzien dobry to sie rzuca moja nadwaga niz skorki
kasienka129 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:52   #763
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
przepraszam że się tak wcinam,ale przeszukałam cały internet i albo jestem ślepa albo nie umiem szukać ....
Szukam tych naklejek wodnych,czy któraś może widziała gdzieś?
widziałam takie na ali
Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
nie, ten koło złotego to nr 9, a 4 będzie hologramem mój hologramowy jest z modeny i tam miał nr 11 ja też zauważyłam jak Emka, że pyłki holo mają numerki 4 lub 11

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



a jak ci się trzymają paznokcie z tymi naklejkami? wczoraj odkryłam w skrzynce na listy, że przyszły naklejki wodne, które zamówiłam z aliexpress i zastanawiam się teraz jak z ich trwałością
mnie się za bardzo nie trzymały ani na eco ani gelishu. Teraz po nałożeniu naklejki pomalowałam paznokiec extra base i dopiero na to top eco (1x). W piątek minął tydzień a naklejki w stanie idealnym.

Kasienka po raz trzeci i ostatni proszę o zachowanie zasad tu panujących. Jeśli nie chcesz otrzymywać porad lub nie chcesz później mieć pretensji że Dziewczyny źle doradziły to może po prostu tylko czytaj a nie udzielaj się? a jeśli już się udzielasz to rób to zgodnie z panującą tu atmosferą ponieważ w tej chwili zachowujesz się jak troll. A na trolla są tu specjalne paragrafy. Jeśli nie chcesz w kulturalny sposób nabyć sporej wiedzy (większej niż na kursach) i nauczyć się z błędów i doświadczeń Dziewczyn to przecież nikt Ci nie każe. My dzielimy się dobrowolnie swoją wiedzą, doradzamy, krytykujemy a wszystko ma wspólny cel- progres w temacie paznokci.
Tyle z mojej strony. Jest to ostatni wpis w tym temacie. Następnym razem zareaguję stosownie do zaistniałej sytuacji.
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-10-19 o 06:54
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:07   #764
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
mnie się za bardzo nie trzymały ani na eco ani gelishu. Teraz po nałożeniu naklejki pomalowałam paznokiec extra base i dopiero na to top eco (1x). W piątek minął tydzień a naklejki w stanie idealnym.
Dzięki za radę czekam jeszcze na jedną hybrydę z chin i te z indigo i biorę się za testowanie
Cytat:
Napisane przez kasienka129 Pokaż wiadomość
w ktorym miejscu jestem niemila? stwierdzam fakty. nie umiem malowac w ogole paznokci, kogos raza moje skorki i co mam z tym zrobic, nie utne sobie palcow bo ktos zobaczy moje dłonie w sklepie to jest brak szacunku? widzialam brzydsze paznokcie i brzydki manicure, ktos mial odbite linie papilarne i tak chodzil. roznica miedzy obrażaniem a bycie szczera jest duza. pracowalam na produkcji i w ogóle nie moglam doszorowac paznokci bo byly czarne, i tak bolaly ze mialam zdarte do zera

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

czy powiedzialam ze nie bede cwiczyc? nie, tylko nie chce mi sie sciagac po raz 3 hybryd, za duzo godzin w sobote poswiecilam, w tym momencie dla mnie efekt jest zadowalajacy, na dzien dobry to sie rzuca moja nadwaga niz skorki
"Życie, życie jest nowelą..."🎶 🎵 📺
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:17   #765
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny, moim zdaniem jesteście nie fair.
Często za jedno "naiwne" pytanie, autorka otrzymuje niemiłą odpowiedź typu - przeczytaj, wyszukaj, itp.
Natomiast kasieńce129 próbujecie "nieba przychylić" - fenomen wart zbadania.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:27   #766
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny trochę za bardzo rozpisały się w jej temacie, to fakt prosiłam już o brak komentarzy do jej postów ale widocznie Pani wzbudza duże emocje
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 08:48   #767
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Przy okazji - mam takie grube skóry na brzegach palców przy paznokciach, czasem je wygryzam kusi mnie potraktowanie ich maścią na odciski, żeby zeszły...

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Znam ten ból i nie wiem jak sobie z nim radzić :/ jak już na prawdę zaczynają mi przeszkadzać to po prostu wycinam, ale zmagam się z tym od dawna i nie widzę innej opcji
zmiękczajcie je olejkami ja tak miałam, zawsze te skórki zgryzałam. Kupiłam sobie byle jaką małą podręczną frezarke, olejuje je no i ścieram frezem i już tego problemu nie mam

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
2 warstwy topu i naklejka trzyma mur beton
ja teraz miałam 2 warstwy, a i tak mi odpadło
Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość

Zrobiłam dzis pierwszy raz hybrydę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
jak na pierwszy raz są super

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość

Mi jest cieżko jasnymi, bo nie mam dobrego oświetlenia i tak dobrze nie widzę czy to musi być lampa kosmetyczna. Czy zwykła lampa led spowoduje utwardzanie lakierów? W sensie lampka biurkowa.
zwykła led nie utwardzi


Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość

"Życie, życie jest nowelą..."🎶 🎵 📺


Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trochę za bardzo rozpisały się w jej temacie, to fakt prosiłam już o brak komentarzy do jej postów ale widocznie Pani wzbudza duże emocje
to fakt, kasienka wywołuje emocje i to skrajne, przynajmniej w moim przypadku Ale widzę że większość dziewczyn jest już "lekko" poirytowana. Jak tak dalej pójdzie to może zaczniemy podpisywać petycje o zablokowanie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 08:49   #768
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3


jakiego uzywasz frezu do skórek?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 08:54   #769
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
widziałam takie na ali

mnie się za bardzo nie trzymały ani na eco ani gelishu. Teraz po nałożeniu naklejki pomalowałam paznokiec extra base i dopiero na to top eco (1x). W piątek minął tydzień a naklejki w stanie idealnym..
W życiu bym na to nie wpadła. Base extra mam wiec też spróbuję.

Zaznaczę że dwie warstwy topu gelish nic nie dają i mnie i tak.po tygodniu naklejka się Dziwnie kruszy albo odpada cały top platem.

P.S sama jak czytam że koleżance tak się podobały a widzę zdjęcia w wykonaniu Kasi paznokci to aż mnie skręca. Nie wiem po co pisze takie bzdury, naprawdę wie ze nie umie ale przecież koleżance tak się podobały no masło maślane, chyba trzeba zrobić jak pisze Czuszka i najlepiej jak będziemy ignorować wpisy bo z Pouczenia nic nie wynika i tyle

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2015-10-19 o 09:02
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 09:02   #770
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość

jakiego uzywasz frezu do skórek?
jeżeli pytasz o rodzaj frezu to nie mam pojęcia a jeśli ogólnie to kupiłam za ok 25 zł taką małą frezareczke, straszna tandeta, ale do skórek na własny użytek sie nawet nadaje w każdym razie mi pomaga
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 09:04   #771
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
zmiękczajcie je olejkami ja tak miałam, zawsze te skórki zgryzałam. Kupiłam sobie byle jaką małą podręczną frezarke, olejuje je no i ścieram frezem i już tego problemu nie mam
Olejuję już od ponad roku, skórki są mięciutki i nie narastają jak kiedyś (to też dlatego, że nie odsuwam przed robieniem mani a nie wycinam ), ale i tak na bokach są ...
Może jednak to dzięki frezarce ? Możesz mi powiedzieć jakiej używasz ? Nigdy nie używałam frezarki, ale jeśli miałoby to pomóc, to może ją zakupię no i może nadałaby się do spiłowania warstwy topu przed zmienianiem mani
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 09:06   #772
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jeżeli pytasz o rodzaj frezu to nie mam pojęcia a jeśli ogólnie to kupiłam za ok 25 zł taką małą frezareczke, straszna tandeta, ale do skórek na własny użytek sie nawet nadaje w każdym razie mi pomaga
wrzucisz fotkę tego frezu? też mam jakąś zwykłą frezarkę za stówkę, tam są różne frezy ale coś nie umiem się nimi obsługiwac w kontekscie skórek
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 09:25   #773
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Mi naklejki trzymają się świetnie (nwet te na całe pzanokcie) pod semilackiem i cosmetics zone, pod eco odchodziły.

Martuska
naklejki anastazja_net ma identyczne
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 09:45   #774
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

wrzucam zdjęcia zapożyczone z neta takiej frezarki używam, jak już mówiłam tandeta, ale mi wystarczy frezuje skórki naolejowane, na sucho raczej sobie krzywde robie, gdy skórki są porządnie nawilżone wtedy ładne się frezuje do skórek na stopach też jej używam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ferz6352.jpg (32,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg frezarka87453.jpg (28,9 KB, 45 załadowań)
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 09:46   #775
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

dzięki
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 10:02   #776
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
pod topem semilac wszystkie trzymały się idealnie pod eco te na cały paznokieć nie trzymają mi w ogóle, a te mniejsze po jakimś czasie zaczynają "tracić top". Zastanawiam się nad zakupem semilac do mocowania naklejek
ja mam ten sam problem :/ już nawet suszyłam naklejkę suszarka, bo myślałam, że to od wody odpada ten top ale to nic nie daje :/ tydzień temu robiłam, po dwóch dniach odpadł podwójny top, trochę spiłowałam położyłam 3x top i znowu odpadło... nie mam już sił na te naklejki

poniżej zdjęcie po tygodniu... :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20151019_10_54_00_Pro.jpg (44,3 KB, 83 załadowań)
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 10:06   #777
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

to zrób tak jak pisałam kilka postów wyżej...
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 10:15   #778
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
to zrób tak jak pisałam kilka postów wyżej...
Będę musiała spróbować, bo już brak pomysłów dziękuje
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 10:17   #779
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

każdy żel zda tu egzamin może być też hard.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 10:31   #780
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

przy następnych naklejkach też spróbuje wersje z extra base dzięki czuszka za podsunięcie pomysłu
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.