POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-01, 11:45   #991
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
A z innej beczki- kojarzycie jakieś sprawy, które miały by pozytywne zakończenie? W sensie, że odnajdują osobę zaginioną żywą?
W moim bliskim otoczeniu w zeszłym roku zaginął mężczyzna, sprawa byla nagłośniona jedynie drogą pantoflową. Odnalazł sie po około tygodniu na drugim końcu Polski nie pamiętając co się z nim stało.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 11:47   #992
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
No ja rozumiem, że dowiedziałaś się dzięki detektywowi z dziwną fryzurą. Nikt nie przeczy, że jest świetny w robieniu sensacji. Problem polega na tym, że nic pozytywnego nie wynika z tego, że Ty, ja i cała masa innych ludzi się o tym dowiedziała. Jak mamy pomóc tej dziewczynie? Jeśli wpadła do rzeki, to nie musimy znać jej wizerunku. Każde ciało w rzece wzbudzi chyba nasz niepokój... A jeśli ktoś ją porwał, to nie przetrzymuje jej w miejscu publicznym, więc i tak nikt jej nie zobaczy.

To fakt, mądrze piszesz, zgadzam się w pełni. I teraz już sama się gubie czy to lepiej czy nie. Udaję się na refleksję.
manio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:08   #993
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
W Lublinie, rok lub dwa lata temu, zaginął student wracając bodajże z jakiejś imprezy. Był profil na fb, plakaty itp. Chłopaka odnalazł znajomy po kilku dniach - spotkał go przypadkiem i poinformował go, że jest uznany za zaginionego i zaprowadził na policję. Chyba zabalował.
Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
U mnie w okolicy była w zeszłym tygodniu sytuacja gdzie chłopak zaginął-szukali go nawet helikopterem. Odnalazł sie ale nie wiem po ilu dniach bo sprawa nie była wlasciwie wcale nagłośniona, albo był to około tydzien, albo troche mniej.
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
W moim bliskim otoczeniu w zeszłym roku zaginął mężczyzna, sprawa byla nagłośniona jedynie drogą pantoflową. Odnalazł sie po około tygodniu na drugim końcu Polski nie pamiętając co się z nim stało.
Czyli żadnych konkretów. Znacie nazwiska?
Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
powiedzmy, że świadomie, ale on chyba nie jest do końca zdrowy. Pamiętam, go jeszcze ze szkoły i widac bylo, ze jest troche dziwny, ale byl bardzo zdolny z przedmiotów ścislych, zawsze super wyniki w nauce. Jak podawali ze zaginął to napisali, ze lubił przebywać w lesie, ale kto w listopadzie robi sobie kilkudniowe wypady do lasu... Chociaz, ostatnio zaginął kolejny taki facet który duzo czasu spędzał w lesie i chodził zawsze boso.
No to to duuuuuuuuużo zmienia i nie ma nic wspólnego z przypadkiem Ewy.
Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Problem polega na tym, że nic pozytywnego nie wynika z tego, że Ty, ja i cała masa innych ludzi się o tym dowiedziała. Jak mamy pomóc tej dziewczynie? Jeśli wpadła do rzeki, to nie musimy znać jej wizerunku. Każde ciało w rzece wzbudzi chyba nasz niepokój... A jeśli ktoś ją porwał, to nie przetrzymuje jej w miejscu publicznym, więc i tak nikt jej nie zobaczy.
Jak to nic? Nie wykluczono żadnej wersji. Czyli ona mogła utracić pamięć i błąka się gdzieś, mogła być wywieziona do domu publicznego... Jest wiele mało prawdopodobnych możliwości i żadna nie została wykluczona. Rodzina również upublicznia jej zdjęcia, więc mają w tym cel. Z uzasadnieniem tego doktora się nie zgadzam, przecież z jakiegoś powodu chyba zawsze nagłaśnia się zaginięcia.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:13   #994
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Czyli żadnych konkretów. Znacie nazwiska?
Jakich konkretów? Tak, znam go osobiście.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:16   #995
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Jakich konkretów? Tak, znam go osobiście.
Nazwiska. To bym sobie wyszukała. Ale piszesz, że sprawa byla nagłośniona jedynie drogą pantoflową. Nie było tego w mediach? Jak nie, to nie podawaj, wiadomo. Ale dlaczego nic o tym nie mówiono?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:20   #996
meresteger
Raczkowanie
 
Avatar meresteger
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 259
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
A z innej beczki- kojarzycie jakieś sprawy, które miały by pozytywne zakończenie? W sensie, że odnajdują osobę zaginioną żywą?
Kilka miesięcy temu w Lublinie zaginęła młoda kobieta chora na autyzm. Odnaleziono ją chyba dopiero po 5 dniach. Nocowała na klatkach schodowych.
Pamiętam tę sprawę, bo dzień przed jej zaginięciem siedziałam obok niej w autobusie. Mimo że to obca dla mnie osoba, to poczułam się dziwnie widząc następnego dnia jej twarz w artykułach o jej zaginięciu.
meresteger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:20   #997
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nazwiska. To bym sobie wyszukała. Ale piszesz, że sprawa byla nagłośniona jedynie drogą pantoflową. Nie było tego w mediach? Jak nie, to nie podawaj, wiadomo. Ale dlaczego nic o tym nie mówiono?
Nie, nic w mediach nie bylo. Rodzina i przyjaciele szukali go na własną rękę przy współpracy z policją. Może gdyby go nie było dłużej, to zaangażowano by media.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 12:24   #998
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jak to nic? Nie wykluczono żadnej wersji. Czyli ona mogła utracić pamięć i błąka się gdzieś, mogła być wywieziona do domu publicznego... Jest wiele mało prawdopodobnych możliwości i żadna nie została wykluczona. Rodzina również upublicznia jej zdjęcia, więc mają w tym cel. Z uzasadnieniem tego doktora się nie zgadzam, przecież z jakiegoś powodu chyba zawsze nagłaśnia się zaginięcia.
Gdyby straciła pamięć i miałaby się błąkać, mogłaby zrobić dwie rzeczy: skierować się w stronę miasta, gdzie natychmiast wychwyciłby ją monitoring lub błądziłaby brzegiem rzeki, aż nie wzbudziłaby podejrzeń lub nie zostałaby znaleziona przez służby. Rozgłos zbędny.

Co do wersji z domem publicznym, chodzi ci o to, że przypadkowi, podchmieleni i napaleni klienci takich miejsc mieliby mieć na tyle dużo serca, by zadrzeć z szemranymi i niebezpiecznymi ludźmi, którzy prowadzą takie przybytki, policją, która krzywo patrzy również na klientów tychże przybytków, i poinformować, że zaginiona dziewczyna została uwięziona w tym i tym miejscu? Cóż, życzę powodzenia...

Kimże ja jestem, by z tobą dyskutować, skoro umysł znakomitego kryminologa i socjologa, z wielkim doświadczeniem, to dla ciebie zupełnie nic...
Narv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:26   #999
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez meresteger Pokaż wiadomość
Kilka miesięcy temu w Lublinie zaginęła młoda kobieta chora na autyzm. Odnaleziono ją chyba dopiero po 5 dniach. Nocowała na klatkach schodowych.
No ale właśnie, znowu osoba, której zniknięcie nie dziwi tak bardzo. Mnie ciekawi czy były takie sprawy jak Ewy. Zdrowa, dorosła osoba ginie i po >kilku dniach znajdują ją żywą.
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Nie, nic w mediach nie bylo. Rodzina i przyjaciele szukali go na własną rękę przy współpracy z policją. Może gdyby go nie było dłużej, to zaangażowano by media.
Naprawdę? Toż przecież po tygodniu już naprawdę maleją szanse, że znajdą kogoś żywego. Rutkowski zresztą z doświadczenia od razu mówi "najprawdopodobniej szukamy ciała". A ten chłopak był zdrowy?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:36   #1000
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

W temacie zaginięć: http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa...k-milosny.html zaginęła z 25/26 listopada
oraz http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/z...o-pomoc/5k594l Warszawa 25-latek
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:36   #1001
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Gdyby straciła pamięć i miałaby się błąkać, mogłaby zrobić dwie rzeczy: skierować się w stronę miasta, gdzie natychmiast wychwyciłby ją monitoring lub błądziłaby brzegiem rzeki, aż nie wzbudziłaby podejrzeń lub nie zostałaby znaleziona przez służby. Rozgłos zbędny.
To przecież masz przykład powyżej, który podała morsmordre - chłopak się błąkał przez tydzień. Nie zamordowano go, nie było żadnego przestępstwa ani sprawców, więc rozgłos by tylko pomógł. Tu też nie można tego wykluczyć.

Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Co do wersji z domem publicznym, chodzi ci o to, że przypadkowi, podchmieleni i napaleni klienci takich miejsc mieliby mieć na tyle dużo serca, by zadrzeć z szemranymi i niebezpiecznymi ludźmi, którzy prowadzą takie przybytki, policją, która krzywo patrzy również na klientów tychże przybytków, i poinformować, że zaginiona dziewczyna została uwięziona w tym i tym miejscu? Cóż, życzę powodzenia...
Skąd wiesz, że tacy klienci są wiecznie podchmieleni i bez serca? Pogrubiony argument to już w ogóle żaden. Zresztą jak się chcesz czepiać tego przykładu, to nie tylko klienci mogliby ją wtedy widzieć. Wierzę w to chyba bardziej niż że przypadkowo spadła z mostu. Chyba, że tam jest taka niska barierka.
Cytat:
Napisane przez Narv Pokaż wiadomość
Kimże ja jestem, by z tobą dyskutować, skoro umysł znakomitego kryminologa i socjologa, z wielkim doświadczeniem, to dla ciebie zupełnie nic...
Nie napisałam tego oczywiście. To może być autorytet w tej sprawie, a ja mogę się z nim nie zgadzać.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 12:43   #1002
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

W Złotoryi było takie zaginięcie po imprezie 17latki. Wszystko wskazywało na to, że skończy się tragicznie.

http://www.fakt.pl/odnalazla-sie-17-...lm,437429.html
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:47   #1003
Narv
Raczkowanie
 
Avatar Narv
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 44
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że tacy klienci są wiecznie podchmieleni i bez serca? Pogrubiony argument to już w ogóle żaden. Zresztą jak się chcesz czepiać tego przykładu, to nie tylko klienci mogliby ją wtedy widzieć.
Nigdy nie byłem w takim miejscu, ale logika podpowiada, że jeśli dziewczynę porywają, by zmuszać ją do czynności seksualnych, to nie zaryzykują pokazania jej pierwszemu lepszemu klientowi, który pobiegnie po pomoc.

Nie rozumiem, dlaczego pogrubiony argument "to już w ogóle żaden". Jestem klientem nielegalnego burdelu, musiałem widzieć w nim wiele rzeczy, których widzieć nie powinienem, a nie poinformowałem o tym władz. Nie wiem, czy nie poniosę z tego tytułu konsekwencji. Dlaczego więc miałbym ufać policji?

Podpowiem ci linię obrony, że taki biedny klient mógłby zawiadomić policję anonimowe, ale chyba zmarginalizowaliśmy tę opcję dostatecznie mocno, by brać ją pod uwagę jako bardziej prawdopodobną niż 0,5%.
Narv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 12:53   #1004
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa
Naprawdę? Toż przecież po tygodniu już naprawdę maleją szanse, że znajdą kogoś żywego. Rutkowski zresztą z doświadczenia od razu mówi "najprawdopodobniej szukamy ciała". A ten chłopak był zdrowy?
Naprawdę. Rodzinie chyba nawet nie przyszło do głowy pójście do mediów. To nie chłopak, a ponad 40letni mężczyzna, który uchodzi za bardzo odpowiedzialnego i przedsiębiorczego. Był zdrowy, ale przez długi czas przed zaginięciem żył w olbrzymim stresie i to oficjalnie uznano za przyczynę utraty świadomości.
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:00   #1005
Joka_Q
Raczkowanie
 
Avatar Joka_Q
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Teraz jest sprawdzana teoria czy może Ewa po prostu wpadła do rzeki i był to nieszczęśliwy wypadek.
__________________
Siedzę na brzegu świata
Macham nogami
I myślę, że dalej nic nie ma
Wszystko za nami
Joka_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:07   #1006
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Jackowski o Ewie ( w Fakcie) http://www.fakt.pl/polska/jackowski-...lm,594381.html
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:08   #1007
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Nie znam się i może nie rozumiem. Ale jak to możliwe, że jakiś facet z nią szedł, a teraz twierdzi, że nic z nocy nie pamięta? Nie ma sposobu, żeby wyciągnąć z niego informacje? Jeżeli jest w to zamieszany to pozostaje zupełnie bezkarny, bo nie pamięta????
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:13   #1008
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Jaki chłopak?
nie pamiętam, jak się nazywa.
Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Ale ktoś mu pomogł w tym zaginięciu? Czy świadomie, z własnego wyboru się ulotnił? bo to robi dużą różnice.
ale na pęczki ludzi znika i sporo z nich szuka szczęścia gdzieś indziej. to nie jest wcale takie nieprawdopodobne, że ktoś znika bez śladu, z własnej woli.

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Nie znam się i może nie rozumiem. Ale jak to możliwe, że jakiś facet z nią szedł, a teraz twierdzi, że nic z nocy nie pamięta? Nie ma sposobu, żeby wyciągnąć z niego informacje? Jeżeli jest w to zamieszany to pozostaje zupełnie bezkarny, bo nie pamięta????
rwamać. jest NIEWINNY, WIĘC DLACZEGO MIAŁBY NIE BYĆ BEZ KARY?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:18   #1009
MaryJaneKS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 129
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Kilka tygodni temu było w Gdańsku głośno o młodej dziewczynie, która zaginęła i kilka dni później znalazła się żywa w bunkrze.

Artykuł
http://trojmiasto.eska.pl/newsy/gdan...nienskim/63086

Edytowane przez MaryJaneKS
Czas edycji: 2015-12-01 o 13:20
MaryJaneKS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-01, 13:19   #1010
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Nie znam się i może nie rozumiem. Ale jak to możliwe, że jakiś facet z nią szedł, a teraz twierdzi, że nic z nocy nie pamięta? Nie ma sposobu, żeby wyciągnąć z niego informacje? Jeżeli jest w to zamieszany to pozostaje zupełnie bezkarny, bo nie pamięta????
Wiesz, ze oni byli pijani? Więc TAK. Jest to możliwe
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:21   #1011
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

http://www.patriot24.net/rutkowski-p...-mercure,13782
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:23   #1012
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
No ciekawe, ciekawe...
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:23   #1013
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Wiesz, ze oni byli pijani? Więc TAK. Jest to możliwe
Tak, wiem, że byli pijani. Z drugiej strony czytałam, że ze sposobu w jaki ten facet szedł i rozmawiał przez telefon można wywnioskować, że aż tak pijany nie był. Dla mnie to brzmi trochę trochę dziwnie.
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:23   #1014
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Nie znam się i może nie rozumiem.
No raczej.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:23   #1015
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Joka_Q Pokaż wiadomość
Teraz jest sprawdzana teoria czy może Ewa po prostu wpadła do rzeki i był to nieszczęśliwy wypadek.
Ja myślę, że tak było. I ten kolega z którym szła to widział (nie wiem czy sama wpadła, czy się wygłupiali, czy on ją przez przypadek popchnął), wystraszył się i uciekł.
Może teraz mu się "przypomniało" i policja o tym wie. Dlatego przeszukują rzekę.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:24   #1016
Joka_Q
Raczkowanie
 
Avatar Joka_Q
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Ok, to wpadła sama czy on jej.... pomógł?
__________________
Siedzę na brzegu świata
Macham nogami
I myślę, że dalej nic nie ma
Wszystko za nami
Joka_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:28   #1017
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Tak, wiem, że byli pijani. Z drugiej strony czytałam, że ze sposobu w jaki ten facet szedł i rozmawiał przez telefon można wywnioskować, że aż tak pijany nie był. Dla mnie to brzmi trochę trochę dziwnie.
Aj te alkomaty w oczach

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Kurde, nadal chce wierzyć, że Ewa żyje. Skoro były jakieś przypadki, że kogoś odnaleźli to może i Ewę się uda...

Co do monitoringu, który ma być dziś na konferencji pokazany... uwierzę jak zobaczę, za dużo głupot w tych artykułach co chwile
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:28   #1018
forsajt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 73
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez Irysiik Pokaż wiadomość
Nie znam się i może nie rozumiem. Ale jak to możliwe, że jakiś facet z nią szedł, a teraz twierdzi, że nic z nocy nie pamięta? Nie ma sposobu, żeby wyciągnąć z niego informacje? Jeżeli jest w to zamieszany to pozostaje zupełnie bezkarny, bo nie pamięta????
Na tym forum ten facet jest usprawiedliwiany na wszelkie możliwe sposoby, więc nie ma co tego wywlekać.
forsajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:29   #1019
Irysiik
Raczkowanie
 
Avatar Irysiik
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 53
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Ja myślę, że tak było. I ten kolega z którym szła to widział (nie wiem czy sama wpadła, czy się wygłupiali, czy on ją przez przypadek popchnął), wystraszył się i uciekł.
Może teraz mu się "przypomniało" i policja o tym wie. Dlatego przeszukują rzekę.
Czyli tak do końca kryształowy nie jest?

Oby się znalazła cała i zdrowa.
Irysiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-01, 13:30   #1020
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: POZNAŃ- zaginęła Ewa Tylman!

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Aj te alkomaty w oczach

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Kurde, nadal chce wierzyć, że Ewa żyje. Skoro były jakieś przypadki, że kogoś odnaleźli to może i Ewę się uda...

Co do monitoringu, który ma być dziś na konferencji pokazany... uwierzę jak zobaczę, za dużo głupot w tych artykułach co chwile
Po takim czasie nie ma już raczej na to szans.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-08 20:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.