Poznać kogoś po 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-14, 14:09   #1
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276

Poznać kogoś po 30


Dziewczyny, jak Wy poznajecie nowych ludzi (nowych mężczyzn) po 30tce?

Wiadomo, że są jakieś konferencje, spotkania branżowe. Oprócz tego online dating.

I gdzie jeszcze?

Pytanie drugie: Jak Wy to organizujecie z flirtem/ okazaniem zainteresowania jeśli nie wiecie, czy facet jest singlem? Wiadomo, większość osób po 30 jest jednak w związku albo żonatych. Powiedzmy, że poznajecie kogoś, kto obrączki nie nosi i w liczbie mnogiej nie mówi ("pojechaliśmy", "ugotowaliśmy"). Zakładacie, że w związku nie jest i okazujecie mu zainteresowanie czy trzymacie na dystans? Nie macie wspólnych znajomych, żeby zrobić wywiad.

Ja wcześniej nigdy nie miałam problemu z flirtem, ale po 30 wszystko się komplikuje... Bywa, że z kimś flirtuję i potem pada "moja dziewczyna powiedziała, że" czy coś podobnego i czuję się dziwnie.
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:57   #2
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Poznać kogoś po 30

Cytat:
Napisane przez kolejna_wizazanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wy poznajecie nowych ludzi (nowych mężczyzn) po 30tce?

Wiadomo, że są jakieś konferencje, spotkania branżowe. Oprócz tego online dating.

I gdzie jeszcze?

Pytanie drugie: Jak Wy to organizujecie z flirtem/ okazaniem zainteresowania jeśli nie wiecie, czy facet jest singlem? Wiadomo, większość osób po 30 jest jednak w związku albo żonatych. Powiedzmy, że poznajecie kogoś, kto obrączki nie nosi i w liczbie mnogiej nie mówi ("pojechaliśmy", "ugotowaliśmy"). Zakładacie, że w związku nie jest i okazujecie mu zainteresowanie czy trzymacie na dystans? Nie macie wspólnych znajomych, żeby zrobić wywiad.

Ja wcześniej nigdy nie miałam problemu z flirtem, ale po 30 wszystko się komplikuje... Bywa, że z kimś flirtuję i potem pada "moja dziewczyna powiedziała, że" czy coś podobnego i czuję się dziwnie.
W sanatorium.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 21:01   #3
Jabajbaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ściana wschodnia
Wiadomości: 47
Dot.: Poznać kogoś po 30

Cytat:
W sanatorium.
To pomogłaś

kolejna_wizazanka, jedziemy do sanatorium?
Jabajbaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 21:17   #4
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Poznać kogoś po 30

Cytat:
Napisane przez Jabajbaj Pokaż wiadomość
To pomogłaś

kolejna_wizazanka, jedziemy do sanatorium?
A nie?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 07:19   #5
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Poznać kogoś po 30

Cytat:
Napisane przez kolejna_wizazanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wy poznajecie nowych ludzi (nowych mężczyzn) po 30tce?

Wiadomo, że są jakieś konferencje, spotkania branżowe. Oprócz tego online dating.

I gdzie jeszcze?

Pytanie drugie: Jak Wy to organizujecie z flirtem/ okazaniem zainteresowania jeśli nie wiecie, czy facet jest singlem? Wiadomo, większość osób po 30 jest jednak w związku albo żonatych. Powiedzmy, że poznajecie kogoś, kto obrączki nie nosi i w liczbie mnogiej nie mówi ("pojechaliśmy", "ugotowaliśmy"). Zakładacie, że w związku nie jest i okazujecie mu zainteresowanie czy trzymacie na dystans? Nie macie wspólnych znajomych, żeby zrobić wywiad.

Ja wcześniej nigdy nie miałam problemu z flirtem, ale po 30 wszystko się komplikuje... Bywa, że z kimś flirtuję i potem pada "moja dziewczyna powiedziała, że" czy coś podobnego i czuję się dziwnie.
powiem ci jak ja to zrobilam

idziesz biegac, patrzysz jakas grupa biegowa biega, same ciacha.

dolaczasz, zagadujesz i za miesiac jestes z trenerem.

poprawia ci sike nie tylko sylwetka zdrowie ale i samopoczucie ik masz super faceta.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 09:59   #6
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Poznać kogoś po 30

Każde miejsce jest dobre, wystarczy tylko namierzyć odpowiedni obiekt, który wzbudzi zainteresowanie, potem zebrać potrzebne informacje (super jak się okaże że jest dużo punktów zaczepienia) i ruszyć do działania. Nie jest to prosta sprawa, ale wykonalna.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-25, 20:40   #7
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Poznać kogoś po 30

zależy co lubisz robić. Warto szukać faceta w jakiś kołach hobbystycznych - sf, erpegi, gry w sieci, wspinaczka, miejskie grupy spacerowe, rowerowe .....
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 08:17   #8
marble_heart
Raczkowanie
 
Avatar marble_heart
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 164
Dot.: Poznać kogoś po 30

kolejna_wizazanka, mam dokładnie takie same rozkminy...

I wydaje mi się, że w dużych miastach jest to dużo łatwiejsze, większy przemiał ludzi, inny styl życia, ludzie nie wiążą się tak szybko. Tam rzeczywiście zadziała jakieś centrum wspinaczkowe, joga, bieganie (jak ktoś lubi takie rzeczy of kors), albo klub filmowy, czy coś innego w tę stronę. Gorzej jak się nie mieszka w Warszawie/Krakowie/Poznaniu etc.... Tragedia

Ja zakładam, że pan jest wolny jak się w ciągu powiedzmy 20-30 min rozmowy nie pojawia sugestia, że jest inaczej.
marble_heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 20:44   #9
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: Poznać kogoś po 30

Cytat:
Napisane przez marble_heart Pokaż wiadomość
kolejna_wizazanka, mam dokładnie takie same rozkminy...

I wydaje mi się, że w dużych miastach jest to dużo łatwiejsze, większy przemiał ludzi, inny styl życia, ludzie nie wiążą się tak szybko. Tam rzeczywiście zadziała jakieś centrum wspinaczkowe, joga, bieganie (jak ktoś lubi takie rzeczy of kors), albo klub filmowy, czy coś innego w tę stronę. Gorzej jak się nie mieszka w Warszawie/Krakowie/Poznaniu etc.... Tragedia

Ja zakładam, że pan jest wolny jak się w ciągu powiedzmy 20-30 min rozmowy nie pojawia sugestia, że jest inaczej.
Mieszkam w dużym mieście, ale i tak licho jest.

Chodzę na różne spotkania, staram się poznawać ludzi. Z drugiej strony niekoniecznie mam ochotę pozorować zainteresowanie jogą, grami, wspinaczką i podobnymi tylko po to, żeby kogoś poznać. Wszystkie wymienione próbowałam i to nie moja bajka. A biegać uwielbiam, ale wyłącznie sama. Nie mam też siły, ochoty ani możliwości każdy wieczór spędzać na "kółkach zainteresowań".

Edytowane przez kolejna_wizazanka
Czas edycji: 2015-12-30 o 21:54
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-30 21:44:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.