Dieta 3d chili - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-04, 21:48   #2671
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Jolkafit Pokaż wiadomość
Wyznacz sobie jasno określony cel, podziel na etapy (kamienie milowe) i uważnie obserwuj postępy. Jeśli nie sprecyzujesz DOKŁADNIE ile chcesz zrzucić, jak chcesz wyglądać itp, to słabo
Dzieki, wyznaczylam sobie no i widze to bardziej realnie, ale nie czuje sie bardziej zmotywowana... Co jeszcze mozna zrobic?

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez AgensA Pokaż wiadomość
To zabrzmi trochę jakbym agitowała, ale kup sobie kapsułki 3d chili, serio
Wiesz dlaczego? Gdyż, ponieważ, bo:
1. Musisz je zamówić, odebrać itd. Słowem musisz "zainwestować" (nawet jeśli niewiele
2. Musisz je brać 3x dziennie, inny kolor na inną porę dnia, zresztą wiesz o co chodzi
3. Skoro je kupiłaś, to chcesz żeby dały efekt, więc chcesz je stosować
4. Jak opuścisz jedną, to cały system się trochę sypnie, więc wymusza to regularność
5. Jest to powiązane z posiłkami, które w naturalny sposób będziesz też kontrolować

U mnie tak to podziałało, brzmi może śmiesznie, ale dla mnie ten "rygor" okazał się fajny
Ciekawe podejscie, ja juz stosowalam kapsulki 3d kiedys i wiem, ze dzialaja. Chcialam po prostu zaczac na razie od samej dietki i zobaczyc jak bedzie, zeby nie wszystko naraz. Ale Twoj punkt widzenia jest naprawde ciekawy i przerazajaco logiczny :P

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kasienka12340 Pokaż wiadomość
Po światecznym lenistwie i obżarstwie zastanawiam na dietą 3d chili do tego dodałabym jakiś sport i może pozbyłabym się moich zbędnych kg. Tylko czy jak skończe diete i wrócę do starych nawyków żywieniowych stare kg wróca do mnie. Czy raczej po tej diecie efekty utrzymują się.
Z samej dietki juz wiele nawykow mozna wyniesc, grunt zeby nie wrocic nagle do wpieprzania 3000 kcal dziennie (a mi sie tak kiedys ptrzytrafilo:P)
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 22:23   #2672
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez krystyna0011 Pokaż wiadomość
Minęło już sporo czasu od kiedy ostatni raz miałam styczność z 3d chili. Posiłki były różnorodne i nie chodziłam głodna tak jak przy innych dietach bo kilka już wypróbowałam jednak zawsze jakaś część moich zrzuconych kg do mnie wraca. Co robić, żeby te nieszczęsne kg odeszły na zawsze?
No to jeśli pasuje ci dietka, to stosuj ją jak najdłużej i przerzuć jak najwięcej pomysłów w swoje nawyki .
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 20:30   #2673
Vogelka
Raczkowanie
 
Avatar Vogelka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć, ja od początku grudnia jestem na 3d chili, z dwudniową przerwą na święta. Do sylwestra udało mi się zrzucić 4,5kg i jadę dalej do końca stycznia, może troszkę dłużej. Zamówiłam jeszcze kapsułki. Żałuję, że dopiero teraz. Zobaczymy ile mi się uda łącznie zlecieć.
W sylwestra totalnie sobie odpuściłam i jedzonko + alkohol przez 3 dni z rzędu były, nie przybrałam jakoś specjalnie ale widzę, że waga stanęła
Vogelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 20:55   #2674
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Vogelka Pokaż wiadomość
Cześć, ja od początku grudnia jestem na 3d chili, z dwudniową przerwą na święta. Do sylwestra udało mi się zrzucić 4,5kg i jadę dalej do końca stycznia, może troszkę dłużej. Zamówiłam jeszcze kapsułki. Żałuję, że dopiero teraz. Zobaczymy ile mi się uda łącznie zlecieć.
W sylwestra totalnie sobie odpuściłam i jedzonko + alkohol przez 3 dni z rzędu były, nie przybrałam jakoś specjalnie ale widzę, że waga stanęła
Hej. Koniec roku to dla każdej z nas "ciężki" okres :P Nie martw się. Jak dodasz do 3d chili kapsułki, to to krótkotrwałe odpuszczenie i tak nie wpłynie specjalnie na metabolizm, tym bardziej, jeżeli już od początku grudnia stosujesz. Dietka jest fajna, ale mam wrażenie, że dopiero z kapsułkami to naprawdę działa. I pamiętaj, że po dwóch miesiącach trzeba zrobić przerwę
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:20   #2675
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Vogelka Pokaż wiadomość
Cześć, ja od początku grudnia jestem na 3d chili, z dwudniową przerwą na święta. Do sylwestra udało mi się zrzucić 4,5kg i jadę dalej do końca stycznia, może troszkę dłużej. Zamówiłam jeszcze kapsułki. Żałuję, że dopiero teraz. Zobaczymy ile mi się uda łącznie zlecieć.
W sylwestra totalnie sobie odpuściłam i jedzonko + alkohol przez 3 dni z rzędu były, nie przybrałam jakoś specjalnie ale widzę, że waga stanęła
Gratuluje i zazdraszczam . Ja dopiero od wczoraj ruszyłam z 3d chili. W pon wróciłam do domu, zakupki i od wczoraj już tak na poważnie. Dziś dzień II. Zobaczymy jak to będzie u mnie wyglądać, jestem dobrej myśli, jedzonko mi pasuje (czasem trochę mało, no ale cóż ).
Myślę jeszcze o kapsach, póki co czekam na pierwsze efekty
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:41   #2676
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez brizoo Pokaż wiadomość
W pon wróciłam do domu,...
To Ty do poniedziałku imprezowałaś? No nieźle
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 21:52   #2677
Tysyyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

Witam,
dietę 3Dchili mam już jakiś czas, czy mogę się przyłączyć do wspólnego odchudzania ? Samej brak mi motywacji i chęci ...
Mam do zrzucenia ok. 6-7 kg.
Tysyyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 22:23   #2678
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
To Ty do poniedziałku imprezowałaś? No nieźle
No bo byłam w górach na sylwestra :P

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Tysyyja Pokaż wiadomość
Witam,
dietę 3Dchili mam już jakiś czas, czy mogę się przyłączyć do wspólnego odchudzania ? Samej brak mi motywacji i chęci ...
Mam do zrzucenia ok. 6-7 kg.
Pewnie, witamy Cię i będziemy motywować (ale Ty nas też musisz, bo tu pewnie większość dziewczyn ma z tym problem )
Razem raźniej
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 08:49   #2679
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Tysyyja Pokaż wiadomość
Witam,
dietę 3Dchili mam już jakiś czas, czy mogę się przyłączyć do wspólnego odchudzania ? Samej brak mi motywacji i chęci ...
Mam do zrzucenia ok. 6-7 kg.
Pewnie, witaj! Zaczęłaś już dietować? Jaki plan do końca stycznia?

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez brizoo Pokaż wiadomość
No bo byłam w górach na sylwestra :P
Oo, pozazdrościć
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:19   #2680
Tysyyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

[QUOTE=verissa;54037792]Pewnie, witaj! Zaczęłaś już dietować? Jaki plan do końca stycznia?[COLOR=Silver]

Póki co czekam na wypłatę, żeby iść na zakupy, nie mam przypraw, nie mam w zasadzie niczego oprócz kasz i ryżu. Planuję sobie ustalić (wybrać z diety) poszczególne posiłki tak, żeby nie kolidowały dodatkowo z moim wegetarianizmem (dodatkowe utrudnienie) i zakupić potrzebne produkty. Mam wersję na pdf ale niespecjalnie lubię z niej korzystac więc chyba sobie wydrukuję ..
Tysyyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 17:12   #2681
Vogelka
Raczkowanie
 
Avatar Vogelka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
Hej. Koniec roku to dla każdej z nas "ciężki" okres :P Nie martw się. Jak dodasz do 3d chili kapsułki, to to krótkotrwałe odpuszczenie i tak nie wpłynie specjalnie na metabolizm, tym bardziej, jeżeli już od początku grudnia stosujesz. Dietka jest fajna, ale mam wrażenie, że dopiero z kapsułkami to naprawdę działa. I pamiętaj, że po dwóch miesiącach trzeba zrobić przerwę
Tak wiem, ale mi łącznie nie wyjdzie więcej niż 2 miesiące. Jakoś na początku lutego będzie przerwa no i zobaczymy co dalej. Dużo lasek pisze, że 3d chili spoko i w ogóle, ale dopiero z kapsułkami jest naprawdę mega skuteczna, więc spróbuje teraz miesiąc z nimi. Zobaczymy jaka będzie różnica. Nawet jak mi się uda zrzucić tyle samo co w gru, to już będę prze-szcześliwa
Vogelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 21:35   #2682
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Vogelka Pokaż wiadomość
Tak wiem, ale mi łącznie nie wyjdzie więcej niż 2 miesiące. Jakoś na początku lutego będzie przerwa no i zobaczymy co dalej. Dużo lasek pisze, że 3d chili spoko i w ogóle, ale dopiero z kapsułkami jest naprawdę mega skuteczna, więc spróbuje teraz miesiąc z nimi. Zobaczymy jaka będzie różnica. Nawet jak mi się uda zrzucić tyle samo co w gru, to już będę prze-szcześliwa
Bo one jeszcze bardziej podkręcają metabolizm, ale i bez nich można podziałać. Jak sama wiesz zresztą :P.
Gdzieś czytałam taki art, w którym było to fajnie opisane, może tutaj nawet... Jak znajdę to wrzucę
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:23   #2683
Con_la_Estrella
Przyczajenie
 
Avatar Con_la_Estrella
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta 3d chili

Witam drogie Panie (Panów chyba póki co nie ma ), od jakiegoś czasu przedzierałam się przez gąszcz informacji, który do tej pory się tu zebrał.
Nadal jednak czuję niedosyt, no chyba z braku praktyki, więc tak oto ledwo chwilę temu zamówiłam zestaw i wyczekuję listonosza! Trochę podekscytowana, z lekką nutą niedowiarka lecz z nadzieją.

Mam nadzieję, że już niedługo razem z Wami będę mogła walczyć o mój wymarzony cel

Edytowane przez Con_la_Estrella
Czas edycji: 2016-01-08 o 14:25
Con_la_Estrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 18:07   #2684
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Con_la_Estrella Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie (Panów chyba póki co nie ma ), od jakiegoś czasu przedzierałam się przez gąszcz informacji, który do tej pory się tu zebrał.
Nadal jednak czuję niedosyt, no chyba z braku praktyki, więc tak oto ledwo chwilę temu zamówiłam zestaw i wyczekuję listonosza! Trochę podekscytowana, z lekką nutą niedowiarka lecz z nadzieją.

Mam nadzieję, że już niedługo razem z Wami będę mogła walczyć o mój wymarzony cel
Witaj, trzymam kciuki i jaki jest Twój cel?
A apropos gąszczu informacji to pewnie i Tobie przyda się poniższy link, @Vogelka to o tym artykule pisałam
http://magazyndietetyka.pl/system-3d...upa-dietetyka/
Ktoś to profesjonalnie opisał bardzo
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 17:29   #2685
Con_la_Estrella
Przyczajenie
 
Avatar Con_la_Estrella
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta 3d chili

Mój cel to mniej więcej -15kg, przy wzroście 173cm ważę 75kg, -4kg mam już za sobą! Ograniczyłam ekstra kalorie, więcej ruchu i na dobry start poszło
Od 2-3 tyg waga stoi, no ale Święta/Sylwester i wiadomo jak to wtedy wygląda "bycie na diecie"
Mam tę paskudną przypadłość, że jak wskazówka wagi za długo stoi w miejscu to zaczynają mi się myśli "no jak i tak nie chudnę to jedna czekoladka...." więc sięgam po 3d pomoc

Edytowane przez Con_la_Estrella
Czas edycji: 2016-01-10 o 17:30
Con_la_Estrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 20:46   #2686
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Con_la_Estrella Pokaż wiadomość
Mój cel to mniej więcej -15kg, przy wzroście 173cm ważę 75kg, -4kg mam już za sobą! Ograniczyłam ekstra kalorie, więcej ruchu i na dobry start poszło
Od 2-3 tyg waga stoi, no ale Święta/Sylwester i wiadomo jak to wtedy wygląda "bycie na diecie"
Mam tę paskudną przypadłość, że jak wskazówka wagi za długo stoi w miejscu to zaczynają mi się myśli "no jak i tak nie chudnę to jedna czekoladka...." więc sięgam po 3d pomoc
Mam tak samooo!
Jak robi się chwilowy zastój to od razu "robię się głodna", tak jakby w przypadku gdy wskazówka stoi nie było sensu zdrowo się trzymać, a tu odwrotnie powinno być. 3D chili powinna Ci pomóc, w tej dietce akurat w ogóle nie mam ochoty na słodkie, co jest fajne. Cele masz rozsądne i bez problemu dasz radę! Ja Ci to mówię!
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 22:30   #2687
Jequa
Przyczajenie
 
Avatar Jequa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez brizoo Pokaż wiadomość
...3D chili powinna Ci pomóc, w tej dietce akurat w ogóle nie mam ochoty na słodkie, co jest fajne...
Ja ze słodyczami mam problem... Jedzenie zdrowo może mi bez problemu wychodzić, pod warunkiem, że czasem uwzględnie dobre źródło żelaza i magnezu (tak, mówię o czekoladzie. nie, nie kończy się na jednej kostce ). Dawno nie byłam na 3d chili, zawsze sobie o niej przypominam w zimie, jakoś tak rozgrzewająco na mnie działa. Rano robię zakupki i dołączam dziewczęta do Was
__________________
"Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie."

Edytowane przez Jequa
Czas edycji: 2016-01-10 o 22:33
Jequa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 22:56   #2688
Vogelka
Raczkowanie
 
Avatar Vogelka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Con_la_Estrella Pokaż wiadomość
Mój cel to mniej więcej -15kg, przy wzroście 173cm ważę 75kg, -4kg mam już za sobą! Ograniczyłam ekstra kalorie, więcej ruchu i na dobry start poszło
Od 2-3 tyg waga stoi, no ale Święta/Sylwester i wiadomo jak to wtedy wygląda "bycie na diecie"
Mam tę paskudną przypadłość, że jak wskazówka wagi za długo stoi w miejscu to zaczynają mi się myśli "no jak i tak nie chudnę to jedna czekoladka...." więc sięgam po 3d pomoc
Ja się właśnie boję teraz czy nie przyjdzie mi jakieś "zastanie się" wskazówki
Jestem na 3d chili od początku grudnia, więc może zaraz mi trochę zachamować. Mam nadzieję, że jutro już dojdą kapsułki, więc styczeń będzie również na wysokich obrotach i potem w lutym zrobię sobie przerwę i ustabilizuje wynik

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Jequa Pokaż wiadomość
Ja ze słodyczami mam problem... Jedzenie zdrowo może mi bez problemu wychodzić, pod warunkiem, że czasem uwzględnie dobre źródło żelaza i magnezu (tak, mówię o czekoladzie. nie, nie kończy się na jednej kostce ). Dawno nie byłam na 3d chili, zawsze sobie o niej przypominam w zimie, jakoś tak rozgrzewająco na mnie działa. Rano robię zakupki i dołączam dziewczęta do Was
Witaj, no niestety słodycze nasz wróg i według mojej skromnej opinii - każde słodycze, nawet te zdrowe
Vogelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 09:36   #2689
Morvaa
Raczkowanie
 
Avatar Morvaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć! Na miesiąc się dołączam do Was
Planuje zrobić sobie +- 4 intensywne tygodnie z 3d chili w wersji Turbo :P
Do tego mocny trening, aktywnie tak.
Mam jakieś przeczucie, że te walentynki to będą TE walentynki, więc muszę wyglądać

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Vogelka Pokaż wiadomość
Witaj, no niestety słodycze nasz wróg i według mojej skromnej opinii - każde słodycze, nawet te zdrowe
A z tym to się w ogóle nie zgodzę :P
Morvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 09:56   #2690
Tysyyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

Dzień dobry
jednak postanowiłam zacząć od dziś

Czy ktoś miał już efekty np. po tygodniu ?
Tysyyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:16   #2691
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Tysyyja Pokaż wiadomość
Dzień dobry
jednak postanowiłam zacząć od dziś

Czy ktoś miał już efekty np. po tygodniu ?
Ja zaczęłam we wtorek, więc jutro rano jak się zważę to mogę powiedzieć jaki jest efekt u mnie.
A tak generalnie, to oczywiście, że tydzień na tej dietce już daje efekt i to niemały, bo w pierwszym tygodniu zejdzie też trochę wody. 3D chili do tego polepsza metabolizm, więc z czasem to się wszystko rozkręca i przyspiesza.
P.S. Gratuluje startu, grunt to zacząć!
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:17   #2692
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Dieta 3d chili

Ja również do Was dołączę Właśnie zamówiłam dietę razem z kapsułkami. Długo czekałyście na przesyłkę?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:38   #2693
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja również do Was dołączę Właśnie zamówiłam dietę razem z kapsułkami. Długo czekałyście na przesyłkę?
Witaj! Jak pierwszy raz kupowałam to były chyba na następny dzień czy jakoś tak. Kurierem to idzie, więc szybko będzie
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:47   #2694
Tysyyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez brizoo Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam we wtorek, więc jutro rano jak się zważę to mogę powiedzieć jaki jest efekt u mnie.
A tak generalnie, to oczywiście, że tydzień na tej dietce już daje efekt i to niemały, bo w pierwszym tygodniu zejdzie też trochę wody. 3D chili do tego polepsza metabolizm, więc z czasem to się wszystko rozkręca i przyspiesza.
P.S. Gratuluje startu, grunt to zacząć!
daj znać jutro
Tysyyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 16:05   #2695
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja również do Was dołączę Właśnie zamówiłam dietę razem z kapsułkami. Długo czekałyście na przesyłkę?
Jak kupisz przed 10:00 to na następny dzień możesz mieć, u mnie tak było
http://3dchili.pl/static/contact/#formy-dostawy
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 20:50   #2696
Con_la_Estrella
Przyczajenie
 
Avatar Con_la_Estrella
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez brizoo Pokaż wiadomość
Mam tak samooo!
Jak robi się chwilowy zastój to od razu "robię się głodna", tak jakby w przypadku gdy wskazówka stoi nie było sensu zdrowo się trzymać, a tu odwrotnie powinno być. 3D chili powinna Ci pomóc, w tej dietce akurat w ogóle nie mam ochoty na słodkie, co jest fajne. Cele masz rozsądne i bez problemu dasz radę! Ja Ci to mówię!
Ale najgorsze to jest dopiero to, że ten słodyczowy odkurzacz wł się najchętniej wieczorem
Dziękuję, jestem nastawiona mega mega mega więc to już połowa sukcesu


Cytat:
Napisane przez Morvaa Pokaż wiadomość
Cześć! Na miesiąc się dołączam do Was
Planuje zrobić sobie +- 4 intensywne tygodnie z 3d chili w wersji Turbo :P
Do tego mocny trening, aktywnie tak.
Mam jakieś przeczucie, że te walentynki to będą TE walentynki, więc muszę wyglądać
Właśnie miałam pytać czy ktoś próbował wersji turbo, ciekawa jestem czy jest jakaś widoczna różnica między tym a podstawowym zestawem.
Trzymam kciuki za Twoje Turbo Walentynki



brizoo czekam na wynik

Moje 3D póki co nie dotarło, dostałam maila, że zostało nadane, ale zamawiałam w pt jakoś koło 15 to cudów się nie spodziewałam.
Con_la_Estrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 09:57   #2697
Tysyyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

Witajcie,
jestem po pierwszym dniu .. Pominęłam jedną przekąskę czyli grejfruta, bo zabrakło mi czasu po prostu, obiad zjadłam pół h później a kolację zrobiłam trochę inną, zamiast ryżu dałam kuskus, szczypta chili porządnie wyparzyła mi twarz, hmm poprzednio tak nie miałam hehe nie miałam też słonecznika więc go nie dodałam i piję więcej kawy niż powinnam, nie potrafię inaczej - jedna rano druga koło 10, myślicie , że to duży błąd ? A wczoraj myślałam ciągle o jedzeniu, dziwnie mi było bez podjadania ale faktycznie nie byłam głodna ...
Tysyyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 12:10   #2698
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Tysyyja Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem po pierwszym dniu .. Pominęłam jedną przekąskę czyli grejfruta, bo zabrakło mi czasu po prostu, obiad zjadłam pół h później a kolację zrobiłam trochę inną, zamiast ryżu dałam kuskus, szczypta chili porządnie wyparzyła mi twarz, hmm poprzednio tak nie miałam hehe nie miałam też słonecznika więc go nie dodałam i piję więcej kawy niż powinnam, nie potrafię inaczej - jedna rano druga koło 10, myślicie , że to duży błąd ? A wczoraj myślałam ciągle o jedzeniu, dziwnie mi było bez podjadania ale faktycznie nie byłam głodna ...
Kawą bym się nie przejmowała, sama pije dużo... za dużo :P
Nie pomijaj posiłków, grejfrut, który wydaje się małą przekąską to niezbędne źródło witamin
Fajnie, że reguluje Ci się apetyt, później będzie jeszcze lepiej. Ja też nigdy nie chodzę głodna na 3d chili, raczej mam taką energię do wszystkiego, chęć na zrobienie czegoś konstruktywnego, ale nie podżeram
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:37   #2699
Tysyyja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
Kawą bym się nie przejmowała, sama pije dużo... za dużo :P
Nie pomijaj posiłków, grejfrut, który wydaje się małą przekąską to niezbędne źródło witamin
Fajnie, że reguluje Ci się apetyt, później będzie jeszcze lepiej. Ja też nigdy nie chodzę głodna na 3d chili, raczej mam taką energię do wszystkiego, chęć na zrobienie czegoś konstruktywnego, ale nie podżeram
muszę chyba wcisnąc śniadanie przed wyjściem z domu, bo inaczej się nie zmieszczę czasowo ..
dziś byłam głodna, ale to dlatego, że i na śniadanie nabiał i na przekąska nabiał, coś mi to nie podpasowało, hmm, zobaczymy jak jutro, ale czuję się już dość "wklęsła"

a i jestem w szoku ile potrafiłam (pewnie nadal potrafię) zjeść, wg gramów z diety makaron np. to zazwyczaj zjadałam trzy razy tyle a serka do kanapki całą kostkę i jeszcze masło !!

Edytowane przez Tysyyja
Czas edycji: 2016-01-12 o 19:39
Tysyyja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 08:00   #2700
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Tysyyja Pokaż wiadomość
daj znać jutro
No jestem, z lekkim opóźnieniem ale jestem. Po pierwszym tygodniu z 3d chili mam tylko 05.kg w dół, ale to się zbiegło z @, a wtedy ja się nadymam wodą... więc... wygląda na to, że po kolejnym będę miała duży i motywujący spadek :P
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.