Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2016-01-17, 18:30   #3841
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Wrzuæ wrzuæ skróci to w±tek i odci±¿y wyszukiwarkê

Ja szukam mocnego od¿ywienia w³osów tym razem na prostowaniu mi nie zale¿y. Prostowanie pó¼niej za jaki¶ czas ....

Tak siedzê i molestuje lupkê
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-17, 18:36   #3842
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Wrzuæ wrzuæ skróci to w±tek i odci±¿y wyszukiwarkê

Ja szukam mocnego od¿ywienia w³osów tym razem na prostowaniu mi nie zale¿y. Prostowanie pó¼niej za jaki¶ czas ....

Tak siedzê i molestuje lupkê
to mo¿e cocochoco pure?
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-17, 18:39   #3843
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
to mo¿e cocochoco pure?
No w³a¶nie czytam po kolei co pisa³yscie o ka¿dym specyfiku....Fakt Coco wypada dobrze ale te 3 dni przy krótkich w³osach ???? Jak tego dokonaæ
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-17, 18:39   #3844
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy kto¶ ju¿ u¿ywa³ cocochoco gold?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-17, 19:23   #3845
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie czytam po kolei co pisa³yscie o ka¿dym specyfiku....Fakt Coco wypada dobrze ale te 3 dni przy krótkich w³osach ???? Jak tego dokonaæ
Zawsze mo¿esz u¿yæ trochê suchego szamponu


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie, ¿e wrzucacie na nowo opinie

Dziewczyny, tak sobie my¶lê, ¿e mo¿e w pierwszym po¶cie powstawiam odno¶niki do Waszych mini-recenzji.
Macie co¶ przeciwko? Nie mam innego pomys³u, aby to jako¶ ogarn±æ. Przyk³adowo:
Encanto stara formu³a- tutaj nicki dziewczyn z w±tku z linkami do konkretnych postów.

Niestety, na przegrzebanie w±tków przez jedn± osobê jest zbyt pracoch³onne. Bêdê wrzucaæ te nowsze opinie, chyba, ¿e kto¶ by podsy³a³ linki do swoich starszych postów
ja tam nie mam nic przeciwko bo pytania s± non stop o te specyfiki, a tak to bêdzie wszystko w jednym miejscu

Jak dla mnie - mo¿esz skopiowaæ do pierwszego posta sam± tre¶æ
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-17, 20:52   #3846
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Czy kto¶ ju¿ u¿ywa³ cocochoco gold?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Moja Gold czeka ju¿ w domu. Z tym ¿e jestem tydzieñ po farbowaniu wiêc jeszcze 2 muszê poczekaæ

Mia³am pure by³am bardzo zadowolona, plus za Szybko¶æ i piêkny zapach. Gold pachnie jeszcze piêkniej!
Encanto u mnie przegrywa przez d³ugo¶æ wykonywania zabiegu, okropny smród a mam ma³ego szkraba w domu wiêc nie mogê tak zasmrodzic. W³osy mam Raczej proste, lekko puszace i wyginajace wiêc Cocochoco na pewno da radê.
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-17, 21:05   #3847
maalinka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dlugo utrzymuje sie efekt po tym cocochoc ?

Edytowane przez maalinka123
Czas edycji: 2016-01-17 o 21:09
maalinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 21:37   #3848
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ahoj! Jutro wykonuje zabieg, czy do nak³adania preparatòw mogê u¿yæ takiego zwyk³ego pêdzelka, którego u¿ywam do farbowania w³osów? Trochê mam stresa ¿e co¶ pokrêce albo ze w³osy tak mi siê popl±taj± ze bêdê musia³a je ¶ci±æ 3majcie kciuki
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-17, 22:23   #3849
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Moja Gold czeka ju¿ w domu. Z tym ¿e jestem tydzieñ po farbowaniu wiêc jeszcze 2 muszê poczekaæ

Mia³am pure by³am bardzo zadowolona, plus za Szybko¶æ i piêkny zapach. Gold pachnie jeszcze piêkniej!
Encanto u mnie przegrywa przez d³ugo¶æ wykonywania zabiegu, okropny smród a mam ma³ego szkraba w domu wiêc nie mogê tak zasmrodzic. W³osy mam Raczej proste, lekko puszace i wyginajace wiêc Cocochoco na pewno da radê.
da radê ja do takich w³osów u¿ywam w³a¶nie cocochoco
Cytat:
Napisane przez maalinka123 Poka¿ wiadomo¶æ
Dlugo utrzymuje sie efekt po tym cocochoc ?
z moich obserwacji wynika, ¿e ¶rednio 2-4 miesiêcy, ale to te¿ zale¿y od w³osów. mam 1 klientkê, której trzyma³o siê ok 8msc
Cytat:
Napisane przez pindela Poka¿ wiadomo¶æ
Ahoj! Jutro wykonuje zabieg, czy do nak³adania preparatòw mogê u¿yæ takiego zwyk³ego pêdzelka, którego u¿ywam do farbowania w³osów? Trochê mam stresa ¿e co¶ pokrêce albo ze w³osy tak mi siê popl±taj± ze bêdê musia³a je ¶ci±æ 3majcie kciuki
tak, mo¿esz bêdzie ok!
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 01:13   #3850
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Moja Gold czeka ju¿ w domu. Z tym ¿e jestem tydzieñ po farbowaniu wiêc jeszcze 2 muszê poczekaæ

Mia³am pure by³am bardzo zadowolona, plus za Szybko¶æ i piêkny zapach. Gold pachnie jeszcze piêkniej!
Encanto u mnie przegrywa przez d³ugo¶æ wykonywania zabiegu, okropny smród a mam ma³ego szkraba w domu wiêc nie mogê tak zasmrodzic. W³osy mam Raczej proste, lekko puszace i wyginajace wiêc Cocochoco na pewno da radê.
A czy robi³a¶ mo¿e w temperaturze ni¿szej ni¿ 230? Mam prostownice, która nagrzewa siê do 180.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 08:26   #3851
maalinka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
da radê ja do takich w³osów u¿ywam w³a¶nie cocochoco

z moich obserwacji wynika, ¿e ¶rednio 2-4 miesiêcy, ale to te¿ zale¿y od w³osów. mam 1 klientkê, której trzyma³o siê ok 8msc

tak, mo¿esz bêdzie ok!
A ktora wersje tej cocochoco polecalabys do grubych i dosc sztywnych w³osów?
maalinka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 11:58   #3852
BunnyMoon
Raczkowanie
 
Avatar BunnyMoon
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robi³am Kativê mamie i mam podobne spostrze¿enia. Dobrze prostuje, nie od¿ywia i nie nab³yszcza, ¶wietnie siê trzyma. Ja robi³am to przy niskiej temperaturze (170 stopni). Ale jedno mnie zdziwi³o- mnie siê wydawa³o, ¿e ta maska prostuj±ca ³adnie pachnie i ¿e po niej w³osy wcale nie ¶mierdz±

Robilam prostownica quick cera magic, a ona nagrzewa sie tylko do 180 stopni wiec tez nie bylo przepisowej wysokiej temp., ale dala rade (w ogole ta prostownica jest niesamowita bo wlosy sa gladkie i milusie po prostowaniu i ich nie pali).
Wlosy po prostowaniu smierdzialy przez kilka dni tak jakby palona opona...
BunnyMoon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 14:26   #3853
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
A czy robi³a¶ mo¿e w temperaturze ni¿szej ni¿ 230? Mam prostownice, która nagrzewa siê do 180.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Ja posiadam prostownice philips keratin a ona ma do 230* wiêc nie pomogê :-( zawsze u¿ywam na 200, wiêcej nie daje -boje siê heh.
Nie da rady Po¿yczyæ od kogo¶ na ten raz? podobno Potrzeba wys temp. ¿eby keratyna dobrze oblepi³a wlos ale tak serio to nie wiem czy w praktyce jest jaka¶ znaczna ró¿nica miêdzy np 180 a 200 czy 230

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2016-01-18 o 14:27
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 14:33   #3854
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³a¶nie kurcze nie wiem, siê bojê, ¿e stracê pieni±dze, dlatego pytam. Muszê napisaæ do przyjació³ki, mo¿e ma tak± z regulacj±.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 19:17   #3855
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

W³a¶nie siedzê z od¿ywk± na w³osach, oczy szczypi±, gryzie w gard³o ale da siê prze¿yæ Mam tylko pytanie, czy w³osy bêdê mog³a z rana umyæ w razie gdyby by³y nie¶wie¿e? Dodam, ¿e robiê zabieg Encanto, star± wersjê. I czy na noc bêdê mog³a zawin±æ w³osy w koczka? Pisa³y¶cie, ¿e trzeba spaæ w rozpuszczonych, a je¿eli przez sen je odgniotê? dziêki za pomoc
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 19:33   #3856
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kok tez je odgniecie lepiej zostaw rozpuszczone i umyj rano

Ja zdecydowa³am siê na olaplex z farb±. A na wiosne olaplex z encanto

Jak bêdê po napisze jakie efekty
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 19:38   #3857
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Kok tez je odgniecie lepiej zostaw rozpuszczone i umyj rano

Ja zdecydowa³am siê na olaplex z farb±. A na wiosne olaplex z encanto

Jak bêdê po napisze jakie efekty
tylko pamiêtaj ¿eby daæ wy¿szy oxy przy olaplexie ja robi³am blond jak zwykle na 6% i wysz³o ¿ó³tko dopiero potem doczyta³am ¿e trzeba wiêkszy czyli 9%
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 19:40   #3858
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
tylko pamiêtaj ¿eby daæ wy¿szy oxy przy olaplexie ja robi³am blond jak zwykle na 6% i wysz³o ¿ó³tko dopiero potem doczyta³am ¿e trzeba wiêkszy czyli 9%
Ja mam braz wiec tu nie blond chodzi a o od¿ywienie....zostawie to fryzjerce na moja d³ugo¶æ u nas w Opolu 60 zl
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 19:41   #3859
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam braz wiec tu nie blond chodzi a o od¿ywienie....zostawie to fryzjerce na moja d³ugo¶æ u nas w Opolu 60 zl
aa to spoko
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 11:21   #3860
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam braz wiec tu nie blond chodzi a o od¿ywienie....zostawie to fryzjerce na moja d³ugo¶æ u nas w Opolu 60 zl

Czekam na recenzje i efekty zabiegu !
__________________
17.11.2015 - 340cc UHP Allergan Soft Touch
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-19, 14:15   #3861
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam braz wiec tu nie blond chodzi a o od¿ywienie....zostawie to fryzjerce na moja d³ugo¶æ u nas w Opolu 60 zl
Ja mia³am olaplex raz ale niestety efektu zero. Kupi³am sama i moja fryzjerka farbowa³a mi z olaplex. Nie do¶æ ¿e siedzia³am z farba na w³osach od groma bo farba nie bra³a a oxy by³o wy¿sze to jeszcze efektu ¿adnego. Moja fryzjerka powiedzia³a ¿e to samo by uzyska³a dodaj±c do farby jakie¶ dobre olejki...
Jak widzia³am na fb zdjêcia na stronie olaplex to my¶lê ¿e to wiêkszo¶æ to kwestia zdjêcia które jest wykonane ¶wie¿o po stylizacji czyli w³osy s± piêknie powyciagane na szczotce ewentualnie wyprostowane
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-19, 15:29   #3862
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am olaplex raz ale niestety efektu zero. Kupi³am sama i moja fryzjerka farbowa³a mi z olaplex. Nie do¶æ ¿e siedzia³am z farba na w³osach od groma bo farba nie bra³a a oxy by³o wy¿sze to jeszcze efektu ¿adnego. Moja fryzjerka powiedzia³a ¿e to samo by uzyska³a dodaj±c do farby jakie¶ dobre olejki...
Jak widzia³am na fb zdjêcia na stronie olaplex to my¶lê ¿e to wiêkszo¶æ to kwestia zdjêcia które jest wykonane ¶wie¿o po stylizacji czyli w³osy s± piêknie powyciagane na szczotce ewentualnie wyprostowane
Powiem Ci ¿e z tego co czyta³am na blogach i forach dziewczyny s± zadowolone ale wiele salonów nie ma oryginalnych produktów....

Mam taki etap zniszczenia w³osów Encanto i rozjasnianiem ¿e jestem gotowa spróbowaæ
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-19, 18:32   #3863
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez waliczeq Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem Ci ¿e z tego co czyta³am na blogach i forach dziewczyny s± zadowolone ale wiele salonów nie ma oryginalnych produktów....

Mam taki etap zniszczenia w³osów Encanto i rozjasnianiem ¿e jestem gotowa spróbowaæ

Mo¿liwe ¿e mia³am jak±¶ podróbke, wcale bym siê nie zdziwi³a bo teraz tyle tego na rynku :-/ moja fryzjerka aktualna farbuje z nioplexem ale nie znam produktu, podobno tañszy a efekt podobny.
Masz w kiepskiej formie w³osy po keratynie? U mnie to zawsze poprawia kondycjê. Ale te¿ ostatnio schodzilam z koloru w³a¶nie z olaplexem i w³oski te¿ mam do od¿ywiania wiêc liczê na keratyne.
Ja w przysz³ym tygodniu zapisa³am siê na badanie trychologiczne, dok³adnie we wtorek idê, odk±d pamiêtam mam problem z przetluszczajacymi siê w³osami, zobaczymy czy co¶ mi powie ciekawego i poleci co stosowaæ

Edytowane przez MarlenaC
Czas edycji: 2016-01-19 o 18:34
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:12   #3864
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez MarlenaC Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w przysz³ym tygodniu zapisa³am siê na badanie trychologiczne, dok³adnie we wtorek idê, odk±d pamiêtam mam problem z przetluszczajacymi siê w³osami, zobaczymy czy co¶ mi powie ciekawego i poleci co stosowaæ
Napisz co¶ wiêcej na ten temat ile takie badanie kosztuje? I koniecznie po odezwij siê, co siê dowiedzia³a¶.
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-19, 21:45   #3865
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dzio³szki czy wed³ug was jest ró¿nica gdy doczekacie te 3 dni po zabiegu by umyæ w³osy ni¿ gdy umyjecie je po 1,5 dnia? Opinie s± podzielone, a zawsze warto dopytaæ siê kogo¶ kto zabieg ju¿ wykona³
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-21, 11:52   #3866
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 1 680
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez pindela Poka¿ wiadomo¶æ
Dzio³szki czy wed³ug was jest ró¿nica gdy doczekacie te 3 dni po zabiegu by umyæ w³osy ni¿ gdy umyjecie je po 1,5 dnia? Opinie s± podzielone, a zawsze warto dopytaæ siê kogo¶ kto zabieg ju¿ wykona³
Ja my³am od razu (mam na my¶li Encanto). Chyba nie ma ¿adnych przeciwwskazañ ¿eby myæ pó¼niej.

Jednak nie jestem zadowolona z tej nowej wersji Encanto. Przez pierwsze dwa tygodnie by³o super (nawet lepiej ni¿ w starej), no ale teraz ju¿ w³osy siê pl±cz± i je¶li ich nie wysuszê to nie s± proste W starej wersji po pó³ roku w³osy nadal by³y proste, jedynie mia³am odrost.
Postanowi³am zaopatrzyæ siê w star± keratynê i muszê poleciæ u¿ytkownika Alicja_style na allegro. Nie chcia³am takiego standardowego zestawu (50ml keratyna+50ml od¿ywka+50ml szampon), bo mam w³osy bardzo d³ugie i potrzebuje du¿o keratyny, trochê mniej od¿ywki, a szamponu odrobinkê. Napisa³am do niego i zgodzi³ siê sprzedaæ mi zestaw taki jaki sobie wybra³am i indywidualnie go wyceni³, tak¿e jestem bardzo zadowolona, bo nie straci³am niepotrzebnie kasy na od¿ywkê i szampon (przez co zaoszczêdzi³am 60z³).
__________________
Mi³ego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-21, 12:59   #3867
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 496
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja my³am od razu (mam na my¶li Encanto). Chyba nie ma ¿adnych przeciwwskazañ ¿eby myæ pó¼niej.

Jednak nie jestem zadowolona z tej nowej wersji Encanto. Przez pierwsze dwa tygodnie by³o super (nawet lepiej ni¿ w starej), no ale teraz ju¿ w³osy siê pl±cz± i je¶li ich nie wysuszê to nie s± proste W starej wersji po pó³ roku w³osy nadal by³y proste, jedynie mia³am odrost.
Postanowi³am zaopatrzyæ siê w star± keratynê i muszê poleciæ u¿ytkownika Alicja_style na allegro. Nie chcia³am takiego standardowego zestawu (50ml keratyna+50ml od¿ywka+50ml szampon), bo mam w³osy bardzo d³ugie i potrzebuje du¿o keratyny, trochê mniej od¿ywki, a szamponu odrobinkê. Napisa³am do niego i zgodzi³ siê sprzedaæ mi zestaw taki jaki sobie wybra³am i indywidualnie go wyceni³, tak¿e jestem bardzo zadowolona, bo nie straci³am niepotrzebnie kasy na od¿ywkê i szampon (przez co zaoszczêdzi³am 60z³).
Mozesz napisac ile ml wzielas i w jakiej cenie?
madzia1_s jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-21, 14:30   #3868
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Napisz co¶ wiêcej na ten temat ile takie badanie kosztuje? I koniecznie po odezwij siê, co siê dowiedzia³a¶.

Oczywi¶cie napiszê po badaniu co i jak. sama jestem ciekawa, czyta³am tylko o tym w internecie a jak dowiedzia³am siê ¿e u mnie niedaleko mnie robi± to siê zapisa³am.
Odezwê siê w przysz³ym tygodniu
MarlenaC jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:04   #3869
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej dziewczyny, przysz³am do Was po poradê

aktualnie mam do¶æ zniszczone w³osy, s± d³ugie - do talii, pl±cz± siê, du¿o rozwdojonych koñcówek, no nie wygl±da to ³adnie Mam te¿ problem z ich wypadaniem - wina antybiotyku.
Do tej pory 2 razy prostowa³am w³osy, jakie¶ 2-3 lata temu - efekt by³ ¶wietny przez d³uugi czas. Ostatni raz - kwietniu w zesz³ym roku, no i w³a¶nie efekt trzyma³ siê kilka dni je¶li chodzi o wyprostowanie. W obu tych przypadkach u¿ywa³am Encanto. Kiedy¶ ju¿ tutaj siê radzi³am co mo¿e byæ powodem, ¿e efekt by³ a¿ tak krótkotrwa³y (uczucie od¿ywienia, pogrubienia i inne 'uboczne' efekty utrzyma³y siê d³u¿ej ).
Teraz zastanawiam siê czy kiedy moje w³osy s± w tak kiepskim stanie robiæ zabieg i ewentualnie jakiego preparatu u¿yæ. Skoro po Encanto efekt prostych w³osów zbyt d³ugo siê nie utrzyma³ to nie wiem czy jest sens katowaæ siê oparami czy wybraæ inny specyfik? Po zabiegu oczywi¶cie chcia³abym wybraæ do fryzjera na ¶ciêcie, raczej 'na prosto'.
Bêdê wdziêczna za ka¿d± sugestiê, bo jak widzicie keratyny u¿ywam raz na jaki¶ czas i nie jestem na bie¿±co z nowo¶ciami
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-21, 19:55   #3870
SylwCia9114
Raczkowanie
 
Avatar SylwCia9114
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Poka¿ wiadomo¶æ
Ja my³am od razu (mam na my¶li Encanto). Chyba nie ma ¿adnych przeciwwskazañ ¿eby myæ pó¼niej.

Jednak nie jestem zadowolona z tej nowej wersji Encanto. Przez pierwsze dwa tygodnie by³o super (nawet lepiej ni¿ w starej), no ale teraz ju¿ w³osy siê pl±cz± i je¶li ich nie wysuszê to nie s± proste W starej wersji po pó³ roku w³osy nadal by³y proste, jedynie mia³am odrost.
Postanowi³am zaopatrzyæ siê w star± keratynê i muszê poleciæ u¿ytkownika Alicja_style na allegro. Nie chcia³am takiego standardowego zestawu (50ml keratyna+50ml od¿ywka+50ml szampon), bo mam w³osy bardzo d³ugie i potrzebuje du¿o keratyny, trochê mniej od¿ywki, a szamponu odrobinkê. Napisa³am do niego i zgodzi³ siê sprzedaæ mi zestaw taki jaki sobie wybra³am i indywidualnie go wyceni³, tak¿e jestem bardzo zadowolona, bo nie straci³am niepotrzebnie kasy na od¿ywkê i szampon (przez co zaoszczêdzi³am 60z³).
Te¿ nie by³y¶my zadowolone z tej nowej wersji z kole¿ankami, ten efekt w³a¶nie tak jak piszesz - krótkotrwa³y a koszty pomiêdzy t± wersj± a t± mocn± star± podobne. Te¿ kupowa³am tam gdzie ty kiedy¶, teraz na beautysin kupuje, ciekawe czy te¿ mo¿na zrobiæ tak jak u Ciebie - takie mieszane zamówienie (jutro przedzwonie i zapytam). Zauwa¿y³am ¿e najmniej schodzi mi szamponu, nastêpnie keratyny a odzywki strasznie du¿o jak robiê zabiegi kole¿ankom.

Obecnie przymierzam siê do kupna nowej prostownicy, mo¿e wiecie gdzie s± jakie¶ fajne promocje na Remingtony ? W sumie to i suszarkê bym te¿ kupi³a.
__________________
17.11.2015 - 340cc UHP Allergan Soft Touch
SylwCia9114 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:08.