Dieta 3d chili - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 10:45   #2731
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Patnow Pokaż wiadomość
To zazdroszczę motywacji, Ja niestety nie dałam rady i są efekty 😀 Miałam kapsułki Turbo, teraz spróbuje bez nich, myśle ze efekty bedą takie same 😊
Ejj, dasz radę! Skup się na celu i się nie poddawaj. No i pisz tutaj jak Ci idzie, bo samemu na diecie to wiesz jak jest...
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 11:12   #2732
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Patnow Pokaż wiadomość
To zazdroszczę motywacji, Ja niestety nie dałam rady i są efekty 😀 Miałam kapsułki Turbo, teraz spróbuje bez nich, myśle ze efekty bedą takie same 😊
Wyznaczyłaś sobie małe cele? Takie realne? Wtedy efekty też są większe
Mi zaraz stuknie miesiąc na 3d chili i powiem Ci, że chyba uda mi się zrzucić więcej niż zakładałam. A Ty się nie poddawaj i zobaczysz, że też zaskoczy, ale musisz się trzymać i bez skoków w bok
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 10:57   #2733
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Hej, co tak cicho? Kto chilluje jeszcze?
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 08:11   #2734
Absolutely4Me
Przyczajenie
 
Avatar Absolutely4Me
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć Dieta dotarła do mnie w poniedziałek. Dzisiaj dzień drugi... Zaczynam z lekką nadwagą 69,5 kg przy wzroście 164 cm... Mój cel to 55kg.
3DChili chcę stosować przez 2 miesiące... mam nadzieję, że po tym czasie zobaczę 5 z przodu. Oczywiście prócz diety (dieta, olej + kapsułki) ćwiczę. Ćwiczę w domu, biegam 2-3 x tydzień.. mam nadzieję, że do lata osiągnę swój cel... no i że wytrwam :P
Absolutely4Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 11:28   #2735
Vogelka
Raczkowanie
 
Avatar Vogelka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dieta 3d chili

Cześć! Myślę, że to jest do zrobienia, aczkolwiek ostatnie 1-2kg może Ci zostać jeszcze na kolejny miesiąc. Ja robiłam właśnie 2 miesiące z 3d chili, o czym pisałaś w poprzednich postach. W grudniu trzymałam się surowo dietki, ale święta po drodze nie pomogły :P. Udało mi się zlecieć troszkę ponad 4,5kg. W styczniu już tak na luzie, czasem nie do końca trzymałam dietkę, ale i tak prawie 4kg w dół. W moim przypadku to duży sukces.
Luty jest teraz taką przerwą, nawet nie staram się chudnąć, jem normalnie, ale pilnuje wagi, żeby mi się trzymała, a w marcu znów wracam na dietkę! No... Tak to wygląda u mnie
Vogelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 14:49   #2736
Patnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta 3d chili

Dasz rade, ja jestem prawiepo 1 miesiącu, w weekend akurat mi sie kończy, ale od poniedziałku ruszam z drugim, zmiany widoczne, z 57 na 54 przy wzroście 170, myśle ze jeszcze wytrwam ten kolejny miesiąc, trzeba jakos wyglądać w wakacje powodzenia dziewczyny!
Patnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 22:15   #2737
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Patnow Pokaż wiadomość
Dasz rade, ja jestem prawiepo 1 miesiącu, w weekend akurat mi sie kończy, ale od poniedziałku ruszam z drugim, zmiany widoczne, z 57 na 54 przy wzroście 170, myśle ze jeszcze wytrwam ten kolejny miesiąc, trzeba jakos wyglądać w wakacje powodzenia dziewczyny!
O, cześć! A tak się ostatnio zastanawiałam co u Ciebie, bo tak się pojawiłaś i zniknęłaś. Gratulacje spadku, fajnie, że Ci tak 3d służy. Jaki cel ostateczny? Czy może po prostu "na oko"
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 07:59   #2738
Absolutely4Me
Przyczajenie
 
Avatar Absolutely4Me
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

Dziewczyny, jak jest z kawą na tej diecie? normalnie piłam 2-3 dziennie. Tu kawa jest rozpisana jako np II przekąska. A ja bez kawy rano jestem nieprzytomna nie słodzę i używam chudego mleka, myślicie, że mogę się rano napić?

Zauważyłam też, że po porannej żółtej tabletce boli mnie żołądek. Jak już zjem to mija, ale nie jest to zbyt przyjemne. Czy któraś tak miała?
Absolutely4Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 11:56   #2739
Patnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta 3d chili

Hej, właściwie to nie miałam zbytnio czasu aby tu zaglądać, szkoła mnie pochłonęła :p rownież sie cieszę, myślałam ze nie dam rady a tu jeszcze lepiej niż za pierwszym razem, do 50 chciałabym dojść, jak mi sie uda, w weekend mam urodziny koleżanki i zamierzam sobie wypić, oczywiście bez żadnego podjadania, mam nadzieje ze przez ten jednorazowy wybryk waga mi nie skoczy haha. A jak tam u Ciebie? 😊
Patnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:53   #2740
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Absolutely4Me Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak jest z kawą na tej diecie? normalnie piłam 2-3 dziennie. Tu kawa jest rozpisana jako np II przekąska. A ja bez kawy rano jestem nieprzytomna nie słodzę i używam chudego mleka, myślicie, że mogę się rano napić?

Zauważyłam też, że po porannej żółtej tabletce boli mnie żołądek. Jak już zjem to mija, ale nie jest to zbyt przyjemne. Czy któraś tak miała?
Ja kawe pije normalnie, ale nigdy na czczo

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Patnow Pokaż wiadomość
Hej, właściwie to nie miałam zbytnio czasu aby tu zaglądać, szkoła mnie pochłonęła :p rownież sie cieszę, myślałam ze nie dam rady a tu jeszcze lepiej niż za pierwszym razem, do 50 chciałabym dojść, jak mi sie uda, w weekend mam urodziny koleżanki i zamierzam sobie wypić, oczywiście bez żadnego podjadania, mam nadzieje ze przez ten jednorazowy wybryk waga mi nie skoczy haha. A jak tam u Ciebie? 😊
Do wakacji jeszcze czas :P. U mnie spoko, miałam małą przerwę w dietce. Złożyły się na to różne okoliczności, ale przede wszystkim brak ciśnienia :P. A teraz jest spokojniej, więc od zeszłego tygodnia znowu jestem na 3d chilli. Można by powiedzieć, że się odchudzam zaocznie, ale kurcze... działa :P
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 15:15   #2741
Patnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta 3d chili

w zasadzie Ja wakacje zaczynam juz w kwietniu i wylatuje do Mamy także chce jakos wyglądać, ale tam tez mam zamiar sie pilnować, muszę :p o gratuluje w takim razie, z jakiej wagi startujesz? i ile chcesz mniej wiecej zrzucic? :p
Patnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-27, 21:12   #2742
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Patnow Pokaż wiadomość
w zasadzie Ja wakacje zaczynam juz w kwietniu i wylatuje do Mamy także chce jakos wyglądać, ale tam tez mam zamiar sie pilnować, muszę :p o gratuluje w takim razie, z jakiej wagi startujesz? i ile chcesz mniej wiecej zrzucic? :p
A gdzie to jest "do Mamy"?
Ja teraz to mam już do zrzucenia kilka kg tylko. Swoje już spaliłam, więc też dlatego tak na luzie podchodzę do odchudzania. Kiedyś miałam 2okg nadwagi... Teraz już tylko "rzeźba" :P
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 21:27   #2743
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Ja powoli przestaje się skupiać na tym ile mam do zrzucenia, a bardziej na tym, żeby mi dietka weszła w nawyk. Mój największy problem to brak motywacji, lub motywacja chwilowa. Co z tego, że zrzucę jakąś ilość kg, gdy potem znów zaczynam nabierać jak tonący statek :P
3D chili dla mnie teraz jest bardziej takim bacikiem nad głową, tak więc nie jestem na diecie bo zrzucam, ale dlatego, że to zdrowo! (a zrzucam i tak)
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 21:35   #2744
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez brizoo Pokaż wiadomość
Ja powoli przestaje się skupiać na tym ile mam do zrzucenia, a bardziej na tym, żeby mi dietka weszła w nawyk. Mój największy problem to brak motywacji, lub motywacja chwilowa. Co z tego, że zrzucę jakąś ilość kg, gdy potem znów zaczynam nabierać jak tonący statek :P
3D chili dla mnie teraz jest bardziej takim bacikiem nad głową, tak więc nie jestem na diecie bo zrzucam, ale dlatego, że to zdrowo! (a zrzucam i tak)
Wiesz, dla wielu dieta oznacza odchudzanie. A dieta - to jest sposób odżywiania. Każdy ma jakąś dietę, to może być dieta bazowana na pizzy i pączkach ... Zgadzam się więc w 100% z Twoim podejściem - lepiej mieć dietę niż być na diecie
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 21:43   #2745
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Veri, no o to mi mniej więcej chodziło. Trzeba sobie w końcu zdać też sprawę, że tutaj czort w głowie siedzi, nie w szczegółach
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 21:57   #2746
Vogelka
Raczkowanie
 
Avatar Vogelka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dieta 3d chili

Hej dziewczyny. Jeżeli chodzi o motywacje, to muszę Wam powiedzieć, że mi pasuje akurat taka trochę sinusoida. Czyli przykładowo zaczynam 3d chili na określony okres, tak jak zrobiłam to przez grudzień/styczeń, po czym robię sobie przerwę i znów po jakimś czasie wracam do diety.
Chyba odpowiada mi podejście, że mogę sobie zrobić wakacje i nawet się czegoś niezdrowego napchać, bo jak będzie potrzeba, to znów wezmę dupkę w troki i redukcja :P
Vogelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 22:04   #2747
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Vogelka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jeżeli chodzi o motywacje, to muszę Wam powiedzieć, że mi pasuje akurat taka trochę sinusoida. Czyli przykładowo zaczynam 3d chili na określony okres, tak jak zrobiłam to przez grudzień/styczeń, po czym robię sobie przerwę i znów po jakimś czasie wracam do diety.
Chyba odpowiada mi podejście, że mogę sobie zrobić wakacje i nawet się czegoś niezdrowego napchać, bo jak będzie potrzeba, to znów wezmę dupkę w troki i redukcja :P
No tak też można, chociaż zbyt duże skoki wagi są niezdrowe, wiesz o tym?
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 22:12   #2748
Vogelka
Raczkowanie
 
Avatar Vogelka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 53
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
No tak też można, chociaż zbyt duże skoki wagi są niezdrowe, wiesz o tym?
Oczywiście, ale ja nie myślę tutaj o dużych skokach, żeby schudnąć i potem się spaść znów. Raczej o takiej tolerancji plus/minus kilka kg
Dobrze wiedzieć po prostu, że ma się pod ręką dobry plan jak sobie z tym radzić gdy przybędzie.
Vogelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:19   #2749
Elle87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta 3d chili

czesc, ja wreszcie zamierzam zaczac te dietke raz a dobrze. tez mam problemy z motywacja, jest dla mnie bardzo ciekawe to co tu teraz piszecie. o pewnych rzeczach nie myslalam w ten sposob
Elle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 21:06   #2750
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Elle87 Pokaż wiadomość
czesc, ja wreszcie zamierzam zaczac te dietke raz a dobrze. tez mam problemy z motywacja, jest dla mnie bardzo ciekawe to co tu teraz piszecie. o pewnych rzeczach nie myslalam w ten sposob
To chyba dobrze, że zaczynasz od 3d chili. Ta dietka jest w miarę prosta w utrzymaniu i nie ma monotonii, która mnie chociażby w innych dietach dobija. Napiszesz trochę więcej o swoich problemach z motywacją? Jakie doświadczenia masz z dietkami?
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 13:25   #2751
Patnow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 12
Dot.: Dieta 3d chili

Do Londynu, dlatego do tego momentu chciałabym jakos w miarę wyglądać :p aha rozumiem, ćwiczysz cos? Bo ja tu juz zaczynam drugi miesiąc z 3d i wlasnie chyba dołożę do tego jakies ćwiczenia na uda, chociaz tu z motywacja zeby poćwiczyć gorzej 😀
Patnow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 17:35   #2752
verissa
Raczkowanie
 
Avatar verissa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 203
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Patnow Pokaż wiadomość
Do Londynu, dlatego do tego momentu chciałabym jakos w miarę wyglądać :p aha rozumiem, ćwiczysz cos? Bo ja tu juz zaczynam drugi miesiąc z 3d i wlasnie chyba dołożę do tego jakies ćwiczenia na uda, chociaz tu z motywacja zeby poćwiczyć gorzej 😀
No ja o tej rzeźbie pisałam z przymrużeniem oka, więc wiesz... Ale tak, coś tam ćwiczę, czasem siłownia, a jak nie to spaceruje dużo ze słuchawkami na uszach . Tak w kratke to u mnie wygląda
__________________
“Be bold and mighty forces will come to your aid”
verissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 21:56   #2753
Elle87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 28
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez verissa Pokaż wiadomość
To chyba dobrze, że zaczynasz od 3d chili. Ta dietka jest w miarę prosta w utrzymaniu i nie ma monotonii, która mnie chociażby w innych dietach dobija. Napiszesz trochę więcej o swoich problemach z motywacją? Jakie doświadczenia masz z dietkami?
Hej, też mi się wydaje, że 3d to dobry kierunek. Jak rozmawiam z koleżankami, które są/były na 3d to zawsze głównym argumentem jest, że ta dieta jest łatwa w trzymaniu się jej. A jeśli pytasz o problemy z motywacją, to właśnie tego mi zazwyczaj brakuje. Nigdy chyba nie dociągnęłam żadnej diety do końca, a tutaj jak patrzę na plan, to myślę, że mi się uda
Elle87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 19:51   #2754
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta 3d chili

Hej Wam.
Chciałabym zasięgnąć Waszej porady, chciałabym zrzucić kilka kg i myślę nad ta dieta. Powiedzcie jak można zamówić te kapsułki i po jakim czasie można zauważyć efekty? Mam po ciąży troszke kg za dużo i bardzo mi przeszkadzają
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 13:41   #2755
Absolutely4Me
Przyczajenie
 
Avatar Absolutely4Me
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

ja jestem po pierwszy tygodniu diety... -2 kg. Jestem troszkę zawiedziona - myślałam, że będzie więcej. Normalnie 2 kg/ tydzień byłoby super, ale jak zaczynałam dietę miałam okres... i ogólnie te 2 kg to sama woda:/ dlatego spodziewałam się lepszego efektu, tym bardziej, że ani razu nie zgrzeszyłam! no nic, zobaczymy jak będzie po 2 tygodniach...

najbardziej boli mnie brak alkoholu :P weekend bez kieliszka wina to ciężki weekend :P

87marta78 - http://3dchili.pl/static/produkty/
Absolutely4Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 14:31   #2756
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez Absolutely4Me Pokaż wiadomość
ja jestem po pierwszy tygodniu diety... -2 kg. Jestem troszkę zawiedziona - myślałam, że będzie więcej. Normalnie 2 kg/ tydzień byłoby super, ale jak zaczynałam dietę miałam okres... i ogólnie te 2 kg to sama woda:/ dlatego spodziewałam się lepszego efektu, tym bardziej, że ani razu nie zgrzeszyłam! no nic, zobaczymy jak będzie po 2 tygodniach...

najbardziej boli mnie brak alkoholu :P weekend bez kieliszka wina to ciężki weekend :P

87marta78 - http://3dchili.pl/static/produkty/
Dzięki za link no ja też mam okres i pewnie wody sporo bo czuje się ciężko :/ a wybrała ten wariant standard czy turbo?
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 16:02   #2757
Absolutely4Me
Przyczajenie
 
Avatar Absolutely4Me
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

ja mam ten standard...
Absolutely4Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:55   #2758
brizoo
Raczkowanie
 
Avatar brizoo
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 244
Dot.: Dieta 3d chili

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Hej Wam.
Chciałabym zasięgnąć Waszej porady, chciałabym zrzucić kilka kg i myślę nad ta dieta. Powiedzcie jak można zamówić te kapsułki i po jakim czasie można zauważyć efekty? Mam po ciąży troszke kg za dużo i bardzo mi przeszkadzają
Ja po pierwszym miesiącu na 3d chili miałam efekty widoczne gołym okiem. Z kapsułkami idzie to szybciej, więc jak zaczynasz z zestawem to myślę, że będziesz zadowolona
brizoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 11:18   #2759
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta 3d chili

A jak z dieta? Trzymajcie się tej rozpisanej?
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 11:45   #2760
Absolutely4Me
Przyczajenie
 
Avatar Absolutely4Me
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 3d chili

ja nie do końca się trzymam... znaczy jem tylko posiłki które rozpisane są w diecie, ale często zamieniam, szczególnie przekąski... poza tym porcje są ogromne, dlatego często jak zrobię obiad czy kolację to mam to na 2 dni, bo w 1 tego nie ogarniam.
Absolutely4Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-28 11:01:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.