10 kilo w dół - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 19:21   #511
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: 10 kilo w dół

Dzieki za kolejne podpowiedzi. Na pewno skorzystam.
Wczoraj po kanapkach już nic nie było
ja jakoś nie przepadam za serkami typu bieluch czy za twarożkiem. jeszcze na pieczywie zjem, ale same...bleee.


OKO PANI ja mam podobnie-rano mam mega apetyt a wieczorem gorzej.
U mnie tez dzisiaj biało z samego rana. Przyszłaby już ta wiosna.

Ja dzisiaj ledwie dałam rade 20 minut na rowerku. Czułam totalna niemoc. W tamtym tygodniu było duzo lepiej. Zwalam to na zbliżajaca sie @
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:41   #512
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: 10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez OkoPani Pokaż wiadomość
heloł


myha, ja do kolacji musze się zmuszać, jak na początku dnia apetyt nie odstepuje mnie o krok, tak pod wieczor zarcie mogloby nie istnieć, chyba ze się psychicznie nastawie na to, ze np. z Tz wychodzimy na kolacje specjalnie...
jak już udaje mi się zmusic do jedzenia, jem jak cichy podmuch wiatru - glownie bialka. u mnie najczęściej jest to serek bieluch albo wiejski. mysle ze piers z kurczaka z warzywami tez jest ok. jeśli masz problem z zrzuceniem wagi, unikalabym mozzarelli i fety


cichy podmuch wiatru, kciuki za dermatologa, oby to tylko jakies tymczasowe dziwactwo a nie nic poważnego!


ja się witam z zapaleniem ucha i @... do tego u nas dziś rano znowu snieg lezal (czy to wszędzie?) - wiec wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, ze nieprędko pojde biegac
licze chociaż, ze na urlopie będzie ladna pogoda (żeby chociaż nie padalo albo nie sniezylo za bardzo), to będę tez chodzic na spacery intensywne
A ja cały dzień mogłabym jeść i jeść W poniedziałek wybiorę się do dermatologa, oby faktycznie to była drobnostka
Trzymam kciuki, aby ucho przestało szybko boleć i żebyś wróciła do biegania

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Dzieki za kolejne podpowiedzi. Na pewno skorzystam.
Wczoraj po kanapkach już nic nie było
ja jakoś nie przepadam za serkami typu bieluch czy za twarożkiem. jeszcze na pieczywie zjem, ale same...bleee.


Ja dzisiaj ledwie dałam rade 20 minut na rowerku. Czułam totalna niemoc. W tamtym tygodniu było duzo lepiej. Zwalam to na zbliżajaca sie @
Dobre i 20 minut Rozumiem, że nie jesteś głodna na wieczór, ale trzeba jeść. Nie można robić aż tak długich przerw, to Ci nie wyjdzie na zdrowie. Coś lekkiego powinnaś zjeść.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Ja melduję rozgrzewkę, trening na seksowne uda i pośladki i 20 minut hh. Miałam jeszcze zrobić brzuch, ale jestem zmęczona i mi się nie chce
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 21:07   #513
urokiprzyrody
Raczkowanie
 
Avatar urokiprzyrody
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 36
Dot.: 10 kilo w dół

Hej wszystkim i witam Myhę
Zazdroszczę tym, co bywają niegłodne. Mnie apetyt nigdy nie opuszcza. ale nieregularne posiłki i co się dziwić, że wieczny głód.
U mnie póki co znów poweekendowy zastój, latam do szkoły i do pracy i brak mi sił by się pilnować po tym wszystkim. Staram się chociaż nie wpieprzać ponad zapotrzebowanie, żeby nie rosnąć.
Moja motywacja to taka sinusoida, ciągłe wzloty i upadki, co za BEZSENS, że człowiek istota tak marna, że się przed ciastkiem powstrzymać nie może.

Lament okropny, niezgraby, ale jakiś taki (nie)humor mi dopisuje ostatnio. przesilenie jakieś czy co
urokiprzyrody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 13:05   #514
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

Ja potrafiłam kiedyś przeżyć cały dzień na 1 mandarynce...wiem, wiem to nie było zbyt mądre Teraz tez potrafię w sumie mało zjesc, ale starałam się przed dieta S.S. rozkręcić metabolizm na minimum 5 posiłków i juz w miarę było spoko, a teraz znowu mam tą dietę na 4 posilki i łażę głodna No, ale walczę dzielnie!
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 20:29   #515
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: 10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez urokiprzyrody Pokaż wiadomość
Hej wszystkim i witam Myhę
Zazdroszczę tym, co bywają niegłodne. Mnie apetyt nigdy nie opuszcza. ale nieregularne posiłki i co się dziwić, że wieczny głód.
U mnie póki co znów poweekendowy zastój, latam do szkoły i do pracy i brak mi sił by się pilnować po tym wszystkim. Staram się chociaż nie wpieprzać ponad zapotrzebowanie, żeby nie rosnąć.
Moja motywacja to taka sinusoida, ciągłe wzloty i upadki, co za BEZSENS, że człowiek istota tak marna, że się przed ciastkiem powstrzymać nie może.

Lament okropny, niezgraby, ale jakiś taki (nie)humor mi dopisuje ostatnio. przesilenie jakieś czy co
Mnie również towarzyszy wieczny głód mimo, że staram się jeść w miarę regularnie... ja po prostu uwielbiam jeść
Pojawi się słońce, zrobi się ciepło, to od razu będzie Ci lepiej

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Ja potrafiłam kiedyś przeżyć cały dzień na 1 mandarynce...wiem, wiem to nie było zbyt mądre Teraz tez potrafię w sumie mało zjesc, ale starałam się przed dieta S.S. rozkręcić metabolizm na minimum 5 posiłków i juz w miarę było spoko, a teraz znowu mam tą dietę na 4 posilki i łażę głodna No, ale walczę dzielnie!
A czemu nie możesz dołożyć jeszcze jednego posiłku, skoro jesteś taka głodna?
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 22:02   #516
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

Wiesz no dopiero początek i staram się tej rozpiski trzymac, zawsze początki są ciężkie aż się brzuchol przyzwyczai A jutro jakby co, to będę kalarepą zagryzać

Ja dziś jestem po spacerku i po interwalach (nie sadzilam, że ćwiczenia na nogi tak dadzą mi w kosc:p) jednak treningi z obciążeniem, to zupełnie inna bajka niż fitness...

A Wam jak idzie? Dajecie czadu?
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 06:56   #517
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: 10 kilo w dół

Moje memu z wczoraj:
śniadanie: 2 kanapki chleba pełnoziarnistego+almette ziołowe+szyneczka chuda+pomidor+ogórek
II śniadanie: 2 mufiinki warzywne +jabłko
Obiad: Zapiekank=makaron pełnoziarnisty+sos pomidorowy+cukinia+suszon e pomidory
Przekąska gdzies mi umknęła
Kolacja: Sąłatka: tuńczyk, kiełki brokułów, pomidorki koktajlowe, kiszony ogórek sos jogurt+musztarda


Dzisiaj:
śniadanie: owsianka z jabłkiem; cynamonem, rodzynki
II śniadanie: mix sałat+jajko+suszone pomidory+pomidorki koktajlowe+kukurydza+kieł ki brokułów+sos (oliwa+musztarda+sok z cytryny+sól)
Obiad: Zupa brokułowa
A dalej nie wiem co będzie


Ja przedwczoraj po zrobieniu 20 minut rowerkiem zrobiłam ok 10 minut ćwiczeń z Kettle'm-dzisiaj chodzę jak robokop. Faktycznie ćwiczenia z obciążeniem daja w kość. Wczoraj było delikatne cardio.


Dzisiaj na wadze zobaczyłam rano 68 kg :Jupi: także jakiś poste jest
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-17, 19:38   #518
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: 10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Wiesz no dopiero początek i staram się tej rozpiski trzymac, zawsze początki są ciężkie aż się brzuchol przyzwyczai A jutro jakby co, to będę kalarepą zagryzać

Ja dziś jestem po spacerku i po interwalach (nie sadzilam, że ćwiczenia na nogi tak dadzą mi w kosc:p) jednak treningi z obciążeniem, to zupełnie inna bajka niż fitness...

A Wam jak idzie? Dajecie czadu?
Rozumiem, ale można zjeść 5 posiłków po prostu mniejszych... :P
Jakie masz obciążenie?

Cytat:
Napisane przez myha82 Pokaż wiadomość
Moje memu z wczoraj:
śniadanie: 2 kanapki chleba pełnoziarnistego+almette ziołowe+szyneczka chuda+pomidor+ogórek
II śniadanie: 2 mufiinki warzywne +jabłko
Obiad: Zapiekank=makaron pełnoziarnisty+sos pomidorowy+cukinia+suszon e pomidory
Przekąska gdzies mi umknęła
Kolacja: Sąłatka: tuńczyk, kiełki brokułów, pomidorki koktajlowe, kiszony ogórek sos jogurt+musztarda


Dzisiaj:
śniadanie: owsianka z jabłkiem; cynamonem, rodzynki
II śniadanie: mix sałat+jajko+suszone pomidory+pomidorki koktajlowe+kukurydza+kieł ki brokułów+sos (oliwa+musztarda+sok z cytryny+sól)
Obiad: Zupa brokułowa
A dalej nie wiem co będzie


Ja przedwczoraj po zrobieniu 20 minut rowerkiem zrobiłam ok 10 minut ćwiczeń z Kettle'm-dzisiaj chodzę jak robokop. Faktycznie ćwiczenia z obciążeniem daja w kość. Wczoraj było delikatne cardio.


Dzisiaj na wadze zobaczyłam rano 68 kg :Jupi: także jakiś poste jest
ładne jedzonko Brawo za wagę
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 20:22   #519
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: 10 kilo w dół

Ciesza takie małe sukcesy. Wreszcie waga drgneła.
niestety dzisiaj nie znalazłam czasu na cwiczenia moze i dobrze bo dalej mam mega zakwasy po kettle. Cały dzień chodziłam jak paralityk.
No i skubnęłam córkom pare frytek domowej roboty
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka

Edytowane przez myha82
Czas edycji: 2016-03-17 o 21:55
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 13:21   #520
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

myha82 no i super! Nie poddawaj sie i walcz!

cichypodmuchwiatru W zależności od ćwiczeń od 1 kg do 10 kg na początek. Niby nic, a jak zrobiłam z 2 kg obciążeniem 120 powtórzeń wykroków chodzonych w środę, to do teraz czuję swoje uda

Dzisiaj będę atakować klatę i barki No diety trzymam się, z każdym dniem jest lepiej, choć wczoraj byłam zmeczona, ospała, ale koleżanka mowi, że to pierwsze objawy chudnięcia, trzeba się zdrzemnac i działać dalej. Na koniec tygodnia zdam Wam relację co i czy faktycznie coś tam drgnelo;p

Przedwiosenne pozdrowienia
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 08:42   #521
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: 10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
myha82 no i super! Nie poddawaj sie i walcz!

cichypodmuchwiatru W zależności od ćwiczeń od 1 kg do 10 kg na początek. Niby nic, a jak zrobiłam z 2 kg obciążeniem 120 powtórzeń wykroków chodzonych w środę, to do teraz czuję swoje uda

Dzisiaj będę atakować klatę i barki No diety trzymam się, z każdym dniem jest lepiej, choć wczoraj byłam zmeczona, ospała, ale koleżanka mowi, że to pierwsze objawy chudnięcia, trzeba się zdrzemnac i działać dalej. Na koniec tygodnia zdam Wam relację co i czy faktycznie coś tam drgnelo;p

Przedwiosenne pozdrowienia
Nie słyszałam, aby chodzenie zmęczonym, ospałym było pierwszą oznaką chudnięcia ale aż tak w temacie nie jestem

Dziewczyny dzisiaj czeka mnie aktywny dzień. W planach jest rozgrzewka, klatka, barki, uda i pośladki, brzuch, rozciąganie i 20-30 min hh, a po południu basen i sauna Oby mi starczyło sił
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 10:56   #522
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

cichypodmuchwiatru ale masz motywacje kochana! Działaj tam dzialaj, lato coraz bliżej, tak dasz czadu na plazy, że faceci na zawał padną heheh

Jeśli chodzi o to spanie, to faktycznie może tak byc, bo parę lat temu jak też byłam na redukcji, to właściwie zawsze popołudniu spalam, żeby organizm się zregenerował, więc może ta kumpela ma rację. Z resztą dosyć jest oczytana zywieniowo i zdrowotnie, więc Jej wierzę

Ja dziś mam pierwszy cheat meal, trochę się boję, żeby nie "popłynąć"...
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 10:50   #523
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: 10 kilo w dół

Cześć wracam po kilkudniowym "urlopie"

Z dzisiaj waga 63,5, poleciało kilka cm z brzucha i bioder. Kilka dni bez ćwiczeń i bez pilnowania diety troche mnie zresetowało, fajnie spędziłam czas, baterie naładowane - można działać problemów żołądkowych już nie mam

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
myha82 Niby nic, a jak zrobiłam z 2 kg obciążeniem 120 powtórzeń wykroków chodzonych w środę, to do teraz czuję swoje uda



Dzisiaj będę atakować klatę i barki No diety trzymam się, z każdym dniem jest lepiej, choć wczoraj byłam zmeczona, ospała, ale koleżanka mowi, że to pierwsze objawy chudnięcia, trzeba się zdrzemnac i działać dalej. Na koniec tygodnia zdam Wam relację co i czy faktycznie coś tam drgnelo;p



Przedwiosenne pozdrowienia

Lepiej zmniejszyć ilość powtórzeń, a dodać obciążenia. Szkoda czasu na 120 3-4 serie po 8-12 powtórzeń wystarczają. Mięśnie rozbudowują się na nadwyżce kalorycznej, więc tutaj nie masz się co bać, że coś urośnie. Ewentualne powiększenia wynikają z tego, że mięsień się zwiększa, by wykonać daną pracę, ale ten efekt znika po kilku dniach bez ćwiczeń, także śmiało dołóż ciężaru, a zmniejsz ilość powtórzeń. Za ten czas wykonasz jakieś inne fajne ćwiczenie na nogi

Taka ilosc powtórzeń też skłania do kontuzji (bo "zrobię, byle dobić do 120"). Przy wykrokach o nie łatwo, bo ciało z automatu się do przodu pochyla zakroki są o tyle lepsze, że mięsień robi tą samą pracę, co przy wykroku, ale od razu przyjmujesz poprawną pozycję kolana.


Ale się rozpisała.. Idę robić owsiankę

Miłego dnia dziewczyny działamy!
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 11:01   #524
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

Dzięki kochana za wskazowki U mnie było 4x30 powotrzen, ale możesz mieć rację z tymi kolanami, bo pod koniec juz zaczynały mnie boleć

Póki co ćwiczę w domu, muszę się zaopatrzyć w więcej sprzętu.

I super, że wrocilas, baterie naładowane)

U mnie dziś rano na wadze 68,3kg i- 1cm w talii;p Także takie podsumowanko pierwszego tygodnia cw z S.Sz. Póki co jestem zadowolona, coś tam drgnęło.

Znalazłam ostatnio kilka fajnych profili na instagramie właśnie jak dziewczyny cw, motywują się itd, wcześniej bałam się spożywania tych wszystkich suplementow, ale widzę, że jest to u redukujących dosyć popularne i, że nie ma czego się bać

A jak idzie reszcie naszych forumowiczek?
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 11:08   #525
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: 10 kilo w dół

Witam poweekendowo.
Ja odpuściłam ćwiczenia na 2 dni bo przylazła @. Wczoraj siadłam na rower i zrobiłam tylko 20 minut.
No i troszkę zgrzeszyłam w weekend TZ zrobił pizze


Ale dzisiaj wróciłam na właściwy tor:
Rano owsianka z jabłkem , cynamonem, rodzynkami a później sałatka w pracy. na obiad mam pulpety z indyka w sosie pomidorowym a następnie przekaska w postaci pieczywa chrupkiego z serkiem almette, pomidorem i ogórkiem. Kolacja-prawdopodobnie pierś z kurczaka
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 13:15   #526
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: 10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Dzięki kochana za wskazowki U mnie było 4x30 powotrzen, ale możesz mieć rację z tymi kolanami, bo pod koniec juz zaczynały mnie boleć



Póki co ćwiczę w domu, muszę się zaopatrzyć w więcej sprzętu.



I super, że wrocilas, baterie naładowane)



U mnie dziś rano na wadze 68,3kg i- 1cm w talii;p Także takie podsumowanko pierwszego tygodnia cw z S.Sz. Póki co jestem zadowolona, coś tam drgnęło.



Znalazłam ostatnio kilka fajnych profili na instagramie właśnie jak dziewczyny cw, motywują się itd, wcześniej bałam się spożywania tych wszystkich suplementow, ale widzę, że jest to u redukujących dosyć popularne i, że nie ma czego się bać



A jak idzie reszcie naszych forumowiczek?

Podziel się tymi profilami

A jakie suple chcesz suplementować? W sumie ja nie suplementuje nic teraz typowo związanego z redukcją, no kreatyne tylko piję ale to bez znaczenia, czy się odchudzam czy nie, więc nie wiem, czy to można zaliczyć z suplami jest tak, że jak nie potrzebujesz, to nie trzeba przyjmować. Tak jak z odżywkami białkowymi. Mam na półce, ale nie jem jak nie zawalę jedzenia
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 17:19   #527
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: 10 kilo w dół

heloł,


ja na moment tylko, dac znac ze zje ale jakos nie mam weny do forumowania chwilowo
dietowo się trzymam, czasami nachodzi mnie wielka ochota na słodycze ale dobijam ja Muesli albo s waniliowym
nadal nie cwicze :/ co chwile wraca mi kaszel, wiec poki co będę musiala się zadowolić sporadycznymi spacerami ( w sobote bylam w parku, 2h marszu z wozkiem, około 8km). waga się utrzymuje, a skora wisi


obiecuje ze wkrótce Was nadrobię
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 18:48   #528
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

Miluchova Obecnie piję bialko, biorę tabsy z witaminami i mineralami, BCAA i carbo. Zastanawiam się czy od przyszłego tygodnia nie wdrożyć reduktorów na własną rękę

Jeśli chodzi o profile, to podaję 4, które jakoś najbardziej do mnie przemówiły i, z których można coś wyciągnąć :
- lelcia
- fit _ Adrianna
- lfh_paulina
- fit_agatkaaa, a dla ciekawych mój profil to karolciakkk

Próbowałaś juz te nasiona Chia? Jak oceniasz? Ja wczoraj jadłam pierwszy raz w życiu bataty i powiem Wam, że miło się zaskoczyłam

OkoPani Spacery to tez świetna forma sportu, szczególnie umiarkowanie szybkie tempo i zamiast innych cwiczen, póki co będzie git
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:34   #529
cichy_podmuch_wiatru
Rozeznanie
 
Avatar cichy_podmuch_wiatru
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 682
Dot.: 10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Miluchova Obecnie piję bialko, biorę tabsy z witaminami i mineralami, BCAA i carbo. Zastanawiam się czy od przyszłego tygodnia nie wdrożyć reduktorów na własną rękę

Jeśli chodzi o profile, to podaję 4, które jakoś najbardziej do mnie przemówiły i, z których można coś wyciągnąć :
- lelcia
- fit _ Adrianna
- lfh_paulina
- fit_agatkaaa, a dla ciekawych mój profil to karolciakkk

Próbowałaś juz te nasiona Chia? Jak oceniasz? Ja wczoraj jadłam pierwszy raz w życiu bataty i powiem Wam, że miło się zaskoczyłam

OkoPani Spacery to tez świetna forma sportu, szczególnie umiarkowanie szybkie tempo i zamiast innych cwiczen, póki co będzie git
Ja od jakiegoś tygodnia dodaję sobie 2-3 łyżeczki nasion chia do owsianki i są bardzo fajne. Nawet czuję się nieco lżejsza, chociaż nie wiem, czy to akurat zasługa nasion
__________________
wzrost: 170 cm
Waga:
27.12.2015 r. - 66 kg
07.01.2016 r. - 64 kg
21.02.2016 r. - 63 kg

Do celu pozostało 4 kg
cichy_podmuch_wiatru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 20:36   #530
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: 10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Miluchova Obecnie piję bialko, biorę tabsy z witaminami i mineralami, BCAA i carbo. Zastanawiam się czy od przyszłego tygodnia nie wdrożyć reduktorów na własną rękę

Jeśli chodzi o profile, to podaję 4, które jakoś najbardziej do mnie przemówiły i, z których można coś wyciągnąć :
- lelcia
- fit _ Adrianna
- lfh_paulina
- fit_agatkaaa, a dla ciekawych mój profil to karolciakkk

Próbowałaś juz te nasiona Chia? Jak oceniasz? Ja wczoraj jadłam pierwszy raz w życiu bataty i powiem Wam, że miło się zaskoczyłam

OkoPani Spacery to tez świetna forma sportu, szczególnie umiarkowanie szybkie tempo i zamiast innych cwiczen, póki co będzie git
Sporo supli w sumie zastanawiałam się kiedyś nad BCAA, ale trafiłam na info, że w sumie tych aminokwasów rozgałęzionych przyjmujemy odpowiednią ilość z pożywieniem no i wg cronometer spożywam ich całkiem sporo, więc sobie odpuściłam dodatkową suplementację :P biorę witaminy (b12, d3+k2mk7), kreatynę i sporadycznie odżywkę białkową (w sumie w tym roku nawet nie ruszyłam, dobrze bilansuje dietę ). No i orzeszek brazylijski (selen). Reduktory próbowałam kiedyś, ale mnie za bardzo pobudzają już te słabsze typu thermo speed i w sumie sobie odpuściłam temat.

A w końcu zapomniałam o tych nasionach, jutro zrobię. Dzięki za profile, pododawałam sobie wszystkie i będę oglądać Ja IG założyłam niedawno, narazie same fotki mojego jedzenia wrzucam, może się kiedyś zdecyduje na swoje vegansweetnspicy, dodałam Cie

Melduje się przy okazji po treningu, jutro jakiś spacer machnę w ramach odpoczynku. Jutro też czeka mnie wizyta weterynarza, z moim psem nieciekawie, ale narazie staram się nie panikować
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:44   #531
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

Okopani To wiosna, w końcu wiosna

Miluchova Ja insta juz mam w sumie jakiś czas, ale dopiero niedawno się tak bardziej zaktywizowalam;p Wciągnęło mnie chyba bardziej niż FB Obecnie jestem na etapie rozkminiania snapchata Zaraz Ciebie tez dodam
Tylko ja te dziewczyny dodałam dzisiaj, więc jakby coś było nie teges, to nie ręczę hehe Na mnie thermo speed w ogóle nie działa, kiedyś kupilam, leży w szufladzie i się kurzy ...

A co masz za psiaka, ile lat ma, co mu jest? Wszystko będzie dobrze

Ja w niedawnym czasie musiałam pożegnać swoje ukochane psiaki, najpierw suczke, a po 1,5 roku mojego najlepszego przyjaciela (jestem z nim na fotce w avatarze, nie ma Go już z nami prawie 7mcy...), miały już swoje lata, ale cierpię do dziś. To były wyjątkowe psiaki
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin

Edytowane przez karolciakk90
Czas edycji: 2016-03-21 o 21:47
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 00:04   #532
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Okopani To wiosna, w końcu wiosna

Miluchova Ja insta juz mam w sumie jakiś czas, ale dopiero niedawno się tak bardziej zaktywizowalam;p Wciągnęło mnie chyba bardziej niż FB Obecnie jestem na etapie rozkminiania snapchata Zaraz Ciebie tez dodam
Tylko ja te dziewczyny dodałam dzisiaj, więc jakby coś było nie teges, to nie ręczę hehe Na mnie thermo speed w ogóle nie działa, kiedyś kupilam, leży w szufladzie i się kurzy ...

A co masz za psiaka, ile lat ma, co mu jest? Wszystko będzie dobrze

Ja w niedawnym czasie musiałam pożegnać swoje ukochane psiaki, najpierw suczke, a po 1,5 roku mojego najlepszego przyjaciela (jestem z nim na fotce w avatarze, nie ma Go już z nami prawie 7mcy...), miały już swoje lata, ale cierpię do dziś. To były wyjątkowe psiaki

na snapchacie siedze wiecej niz na insta chyba milaaxc na snapie jakbys chciała dodać

A piesek to bernenski pies pasterski, 5 lat prawie, znalazłam wczoraj dwa guzy na brzuszku ale żaden ją nie boli, jeden wygląda niegroźnie, drugi nie mam pojęcia czym będzie. Boje się troszke, nie jestem gotowa na pozegnanie a i finansowo u nas słabo ostatnio. Mam nadzieje, że wet dużo nie skasuje jestem umówiona na wieczór.

Przykro mi z powodu Twoich psiaków. Moja sunia 5 lat temu odeszła a nadal zdarza mi się za nią płakać, byłyśmy bardzo zżyte

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2016-03-22 o 00:05
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 23:21   #533
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

Ok, ja tego snapa tak jeszcze nie do końca ogarnelam, ten tydzień tez pracuje, szykuje się do świąt i nie mam na nic czasu A nick mam chyba taki sam jak tutaj;p

Jeśli chodzi o guzy, to moja poprzednia suczka miała ich sporo. Były miękkie i luźne (nie trzymały się sztywno 1 miejsca) i okazało się, że to niegroźny nowotwór - tluszczak, przeżyła z nim jeszcze spokojnie 5 lat

Ehh ogólnie rzecz biorąc to te nasze psiaki, to zawsze jakieś badziewie muszą złapać :/ Ja zaczęłam juz podejrzewać o to te wszystkie suche karmy, właściwie nigdy nie jestem pewna co tam dają Daj znać co z Twoim pupilem! Trzymam kciuki, żeby to nie było coś groznego!::

Wracając do tematu naszej diety i cw, to wczoraj cw wykonane, dieta utrzymana Wyczytalam gdzieś dzisiaj o amarantusie i chlorelli, że pomaga w diecie - czy macie może jakieś doswiadczenia?
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin

Edytowane przez karolciakk90
Czas edycji: 2016-03-22 o 23:23
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 23:47   #534
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: 10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Ok, ja tego snapa tak jeszcze nie do końca ogarnelam, ten tydzień tez pracuje, szykuje się do świąt i nie mam na nic czasu A nick mam chyba taki sam jak tutaj;p

Jeśli chodzi o guzy, to moja poprzednia suczka miała ich sporo. Były miękkie i luźne (nie trzymały się sztywno 1 miejsca) i okazało się, że to niegroźny nowotwór - tluszczak, przeżyła z nim jeszcze spokojnie 5 lat

Ehh ogólnie rzecz biorąc to te nasze psiaki, to zawsze jakieś badziewie muszą złapać :/ Ja zaczęłam juz podejrzewać o to te wszystkie suche karmy, właściwie nigdy nie jestem pewna co tam dają Daj znać co z Twoim pupilem! Trzymam kciuki, żeby to nie było coś groznego!::

Wracając do tematu naszej diety i cw, to wczoraj cw wykonane, dieta utrzymana Wyczytalam gdzieś dzisiaj o amarantusie i chlorelli, że pomaga w diecie - czy macie może jakieś doswiadczenia?

Amarantus jem, ale raczej jako zrodlo mineralow chlorella nie mam pojecia, ale jem spiruline czasem. Nie widze wplywu na odchudzanie. Moze dlatego, ze laduje amarantus z czekoladą

Z psem wszystko w porządku ma przerośnięty sutek i guza od kleszcza, mamy obserwować czy się nie zmienia i tyle

Ja dziś nie cwiczylam, miesnie po wczoraj bola dieta jako tako

Dziekuje za kciuki
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:06   #535
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

To dla psiaka polecam na sutki okłady z liści kapusty.

Nawet mi się spodobał ten snap, ale podstawą jest oglądanie tych, których się lubi i, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Jak wczoraj widziałam co wyczynia Jessica Mercedes, to zastanawia mnie czym spowodowany jest Jej fenomen...

Tyle teraz nowości jeszcze jakaś spirulina, quinoa... zaczynam powoli nieogarniać;p Te mąki 5 tys rodzajów, kasze uhhh za dużo tego wszystkiego...

Ja dziś od rana miałam posiedzenie na kiblu;/ Ehh chyba za dużo tego białka... Tak źle i tak nie dobrze! Za to waga jak pięknie od razu w dół zjechała
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 16:02   #536
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: 10 kilo w dół

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
To dla psiaka polecam na sutki okłady z liści kapusty.



Nawet mi się spodobał ten snap, ale podstawą jest oglądanie tych, których się lubi i, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia. Jak wczoraj widziałam co wyczynia Jessica Mercedes, to zastanawia mnie czym spowodowany jest Jej fenomen...



Tyle teraz nowości jeszcze jakaś spirulina, quinoa... zaczynam powoli nieogarniać;p Te mąki 5 tys rodzajów, kasze uhhh za dużo tego wszystkiego...



Ja dziś od rana miałam posiedzenie na kiblu;/ Ehh chyba za dużo tego białka... Tak źle i tak nie dobrze! Za to waga jak pięknie od razu w dół zjechała

Nie wiem czy uda się zrobić jakikowiek okład temu psu to dzikus jest

Jak to mowią - ubikacja to cud, waga w dół w kilka minut

Mercedes nie śledzę, ale widzę, że nie mam czego żałować ze znanych osób oglądam tylko Michelle Lewin i Jasona Hunta. To tyle reszta to znajomi/rodzina

A co do jedzenia - spirulina śmierdzi rybą, więc jeśli chcesz suplementować, to polecam w tabletkach. W proszku ciężko. Z quinoa robię burgery buraczane, ale z kaszą jaglaną są moim zdaniem smaczniejsze. Da się obejść bez tych rzeczy

W mąkach też się gubię. Kupiłam dziś jaglaną i kokosową. Do tej pory używałam pszennej, ryżowej i kukurydzianej. No i z tapioki. Ryżowa i kukurydziana do zapiekania owsianek i do ciastek owsianych mi się fajnie sprawdziły. Tapioka do zabielania zup/sosów - w sumie podobnie jak ziemniaczana. Z kokosowej niby dobre naleśniki wychodzą, zobaczymy kupiłam też zapas daktyli (2kg, takie tam hehe), owoce goji suszone i sok rokitnikowy (rokitnik ma fajne właściwości, lubie go w pielęgnacji włosów i skóry, postanowiłam przetestować wewnętrznie), karob (to z ciekawości, zamiennik kakao, ale cenowo fajnie stoi i jak poczytałam, to wychodzi zdrowiej od kakao. Ciekawe jak w smaku).

Poleciałam dziś z jedzeniem chleba, poszły 4 kromki w sumie. Dwie z sałatką jarzynową (taką standardową "świąteczną") i dwie z sałatą, chili, pomidorem i płatkami drożdżowymi.

zaraz lecę na trening. Dziś atakuję pośladki głównie

Po treningu szejk z banana, daktyli i kakao. Na obiad (jem późne obiady) coś z makaronem sojowym przygotuję. Jeszcze nie mam pomysłu, muszę wklepać jedzenie w kalkulator i zobaczymy mam rozmrożone też maliny, więc myślałam o deserze jaglanym (kasza jaglana na mleku kokosowym z kakao, zblendowana, z musem daktylowo-malinowym).

Kurcze ostatnio nie mam w ogóle pomysłów na jedzenie jem w sumie wszystko tak z doskoku, chyba przysiąde dzisiaj i rozplanuje jedzenie na ten tydzień jakoś dokładniej.
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 21:04   #537
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: 10 kilo w dół

MILUCHOVA ja podobnie-mam chec spróbowania wszystkiego bo też odkrywam i nakupuje a potem sie marnuje. Też mam kryzysy kulinarne...
Czesto korzystam z przepisów Gosi:
http://www.qchenne-inspiracje.pl/
Bardzo trafia w moje smaki. Dzieki niej zaczłeam eksperymentowac w kuchni i przestałam bac sie nowych smaków.

I jeszcze:
http://dietetycznie-w-kuchni.blogspot.com/

Zaliczyłam dzisiaj 20 min roweru. Chcialam wiecej ale chyba coraz bardziej dopada mnie przesilenie wiosenne.nie mam w ogóle siły. najchetniej przespałabym cały dzień
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 22:35   #538
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: 10 kilo w dół

Ohh ja dzisiaj nic nie pocwiczylam, dzisiaj nie jest dziewczyny mój dzień

Najpierw ta nieszczęsna biegunka, następnie wnerwila mnie babcia, której wmówił wujek, że post w Wielki Piątek juz jest dawno zniesiony i zniósł go sam Jan Paweł II! WTF? Następnie wjechał w mój samochód koleś, spóźnilam się do pracy, ranna zmiana jakieś pretensje miała o wszystko, a na koniec dostałam zapalenia pęcherza - Boze... niech ten dzień się już skończy

Jeśli chodzi o spirulinę i te wszystkie inne nowiki, to najpierw muszę poczytać co i jak, z czym się to je Najbardziej lubię coś konsumowac, co nie wymaga ode mnie dużo czasu i pracy, a daje szybkie efekty Ostatnio z braku laku użyłam oliwy z oliwek na końcówki i twarz, mina mojego faceta, który wszedł akurat do kuchni była bezcenna ,,...ee...a to nie jest do jedzenia?"

Ale mi narobiłaś ochoty tym deserem jaglanym ... weź się podziel mmm...jeszcze ten sos z malinami...wrzuć chociaż zajawkę na insta Ehh ja jeszcze 6,5 tygodnia diety redukcyjnej od S.Sz.

Jeśli chodzi o posilki, to najlepiej mieć plan na tydzien, razem z nim robić zakupy i sztywno się go trzymac, ewentualnie raz w tyg. jakiś spontan, bo tak to zawsze coś się nam ,,przypadkowo" zakupi lub podje

Jak macie dziewczyny jakieś mega szalowe, dietetyczne przepisy(w miarę proste, gdyż posiadam ograniczone zdolności kulinarne ), które robią furorę na Waszych stołach, to podzielcie się przepisami, zawsze możemy się wzajemnie inspirować!
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:14   #539
OkoPani
Wtajemniczenie
 
Avatar OkoPani
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 435
Dot.: 10 kilo w dół

heloł


Miluhova, super, ze z psiakiem ok!


co do opłakiwania pieskow, mi czasami jeszcze tęskno się robi za psiakiem którego pochowałam w okolicach matury! a to już zaraz prawie 10lat minie... pies to członek rodziny, ciężko zapomnieć o nim. jak sobie pomysle, ze nasza obecna suczka ma zaraz 7lat i ze prawdopodobieństwo jakiegoś paskudnego chorobska z wiekiem rosnie to od razu mi się smutno robi :/


karolciakk, tak, zakładam ze to wiosna mnie odpycha od forum
dziś bylam na ladnym spacerku, tez szybkim krokiem, prawie godzine. do czasu powrotu do pracy mam zamiar robic przynajmniej godzine dziennie
dzień wczoraj marny mialas faktycznie, mam nadzieje ze dziś już lepszy
__________________
64....61.5.....53kg
OkoPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:56   #540
Infernallullaby
Wtajemniczenie
 
Avatar Infernallullaby
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 334
GG do Infernallullaby
Dot.: 10 kilo w dół

Witajcie

Czy można się do was przyłączyć? Jestem recydywistką wagową Schudłam już kiedyś z 68 kg do 59 kg i potem w ramach głupoty oczywiście przybrałam to powolutku od nowa. Szukam kogoś z kim będe mogła się podzielić swoimi poczynaniami ale i powspierać i pomotywować, bo jak tylko wstanę z łożka po chorobie ktora mnie obecnie od 2 dni rozkłada to chcę zacząć prawdziwą dwu etapowa walkę 71->59->51
__________________
Sądowa Pani biurwa

77 kg->70 kg->59 kg

Dziewucha Policjanta
Infernallullaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-24 10:48:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.