Wymagam zbyt wiele ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 09:29   #1
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49

Wymagam zbyt wiele ?


Witam, chciałbym się was doradzić czy nie wymagam od swojej dziewczyny zbyt wiele.

Generalnie sprawa ma się następująco. Mamy razem po 20 lat, jesteśmy razem od 4. Mieszkamy póki co osobno ale planujemy w wakacje zamieszkać razem.

Od listopada jedno z nas przeprowadziło się do niego mieszkania i w ten sposób nasze zbliżenia zeszły praktycznie do zera. Jest tak że jedno z nas ma pokój do którego w każdej chwili może wejść, jednak zazwyczaj w 90% tych przypadków niema miejsca. Od listopada czyli 6 miesięcy mamy zbliżenia raz na miesiąc/ raz na dwa miesiące. Dziewczyna boi się że ktoś wejdzie. Z mojej strony często jak leżymy na łóżku zaczynam ją dotykać, całować po szyi, dotykać w miejscach intymnych, prowadzić grę wstępną tak jak wcześniej normalnie(bez rozbierania się). Potem mogę ją normalnie pieścić gdyż zazwyczaj ma bardzo luźne spodnie.

Ona tego nie robi, brakuje mi nie tyle co seksu, orgazmów co brak mi tej gry wstępnej, tej całej otoczki która wtedy się wytwarza. Brakuje mi pocałunków w szyje, dotykania mnie podniecająco. Brakuje mi czegoś takiego co pomimo słów o tym że mnie kocha poczuję to.

Czy w tym wypadku nie wymagam od niej czegoś czego nie jest w stanie spełnić ? Czy wymagam zbyt wiele w obecnej sytuacji gdzie nasze możliwości są ograniczone ?

Mam jeszcze kolejne pytanie które wiąże się z tematem. Przeszkadza mi monotonia w związku. Zazwyczaj razem siedzimy w domu razem, oglądamy film, rozmawiamy, gramy w wyścigi. Lecz praktycznie poza tym nic nie robimy innego. Po wypłacie staram się ją zabierać do kina, urozmaicać nasz wspólny czas, kupuję jakiej produkty i robimy razem dobre jedzenie, pieczemy coś dobrego, robimy pizze. Z jej strony słyszę tłumaczenie że niema jak za bardzo warunków żeby mi coś urozmaicać, a jeśli jest jakiś pomysł to niema ona na to pieniędzy(uczy się, nie pracuje). Nie jestem przekonany co do tego tłumaczenia ponieważ myślę że jest więcej rzeczy w jaki sposób można urozmaicić nie mając tych pieniędzy.

W związku z tym powyższymi problemami powoli czuję że zaczynam się oddalać coraz dalej od niej. Nie czuję już takiej potrzeby spotkania się razem co rok, pół roku temu. Nie czuję już tego pociągu do niej. Jednak jest ona osobą na której mi zależy i chcę razem walczyć o nasz związek. Moja jedyna nadzieja w przeprowadzce do wspólnego mieszkania, lecz mam obawy że pomimo tego nic się w naszym życiu nie zmieni.

Co wy sądzicie na ten temat ?
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 09:38   #2
EvaIo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 102
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Prawdopodobnie różnice w libido. Dziewczyna nie wydaje się też być zbytnio zaangażowana.
EvaIo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 09:46   #3
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Witam, chciałbym się was doradzić czy nie wymagam od swojej dziewczyny zbyt wiele.

Generalnie sprawa ma się następująco. Mamy razem po 20 lat, jesteśmy razem od 4. Mieszkamy póki co osobno ale planujemy w wakacje zamieszkać razem.

Od listopada jedno z nas przeprowadziło się do niego mieszkania i w ten sposób nasze zbliżenia zeszły praktycznie do zera. Jest tak że jedno z nas ma pokój do którego w każdej chwili może wejść, jednak zazwyczaj w 90% tych przypadków niema miejsca. Od listopada czyli 6 miesięcy mamy zbliżenia raz na miesiąc/ raz na dwa miesiące. Dziewczyna boi się że ktoś wejdzie. Z mojej strony często jak leżymy na łóżku zaczynam ją dotykać, całować po szyi, dotykać w miejscach intymnych, prowadzić grę wstępną tak jak wcześniej normalnie(bez rozbierania się). Potem mogę ją normalnie pieścić gdyż zazwyczaj ma bardzo luźne spodnie.

Ona tego nie robi, brakuje mi nie tyle co seksu, orgazmów co brak mi tej gry wstępnej, tej całej otoczki która wtedy się wytwarza. Brakuje mi pocałunków w szyje, dotykania mnie podniecająco. Brakuje mi czegoś takiego co pomimo słów o tym że mnie kocha poczuję to.

Czy w tym wypadku nie wymagam od niej czegoś czego nie jest w stanie spełnić ? Czy wymagam zbyt wiele w obecnej sytuacji gdzie nasze możliwości są ograniczone ?

Mam jeszcze kolejne pytanie które wiąże się z tematem. Przeszkadza mi monotonia w związku. Zazwyczaj razem siedzimy w domu razem, oglądamy film, rozmawiamy, gramy w wyścigi. Lecz praktycznie poza tym nic nie robimy innego. Po wypłacie staram się ją zabierać do kina, urozmaicać nasz wspólny czas, kupuję jakiej produkty i robimy razem dobre jedzenie, pieczemy coś dobrego, robimy pizze. Z jej strony słyszę tłumaczenie że niema jak za bardzo warunków żeby mi coś urozmaicać, a jeśli jest jakiś pomysł to niema ona na to pieniędzy(uczy się, nie pracuje). Nie jestem przekonany co do tego tłumaczenia ponieważ myślę że jest więcej rzeczy w jaki sposób można urozmaicić nie mając tych pieniędzy.

W związku z tym powyższymi problemami powoli czuję że zaczynam się oddalać coraz dalej od niej. Nie czuję już takiej potrzeby spotkania się razem co rok, pół roku temu. Nie czuję już tego pociągu do niej. Jednak jest ona osobą na której mi zależy i chcę razem walczyć o nasz związek. Moja jedyna nadzieja w przeprowadzce do wspólnego mieszkania, lecz mam obawy że pomimo tego nic się w naszym życiu nie zmieni.

Co wy sądzicie na ten temat ?
Sądzę, że zaczynasz się odkochiwac i nie zależy Ci na tej dziewczynie wystarczająco.
Chłopie, Twoja dziewczyna jest młoda i pewnie niedawno zaczęła współżycie seksualne. Piszesz, że nie możecie czuć się swobodnie, bo ktoś może wejść. Wcale jej się nie dziwię, że w takich warunkach nie ma ochoty Cię zaspokajać (chodzi Ci zapewne o seks oralny prawda?). Całe życie przed Wami, przestań robić tragedię z tego. Sytuacja obecnie jest jaka jest i trzeba poczekać, aż się zmieni, może coś zadziałać w tym kierunku. Nie wiem, czy mieszkanie razem jest jednak dobrym pomysłem, skoro już się dziewczyną znudziles i nie chce Ci się z nią widywać tak często jak kiedyś. Poza tym na moje oko to ona jest kompletnie nie gotowa, żeby bawić się w dom. Masz problem z nudą, brakiem urozmaicenia Waszego związku. Może po prostu źle się dobraliscie, bo np ja z moim facetem uwielbiamy takie wspólne spędzanie wolnego czasu, w stylu siedzimy, rozmawiamy i pijemy winko, gramy czy oglądamy film, gotujemy razem. Od trzech lata zarówno ja, jak i on wyczekujemy spotkania, mamy plany na wspólną przyszłość. A kasę na wyjścia i rozrywki wolimy oszczędzić, żeby zwiększyć nasze szanse na posiadanie czegoś swojego, mam tu na myśli dom czy mieszkanie.
Źle się dobraliscie lub po prostu się odkochujesz.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 09:59   #4
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez EvaIo Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie różnice w libido. Dziewczyna nie wydaje się też być zbytnio zaangażowana.
Myślę że libido mamy podobne ponieważ przed tym nie było problemów i zarówno ja jak i ona pożądaliśmy siebie tak samo.



Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Sądzę, że zaczynasz się odkochiwac i nie zależy Ci na tej dziewczynie wystarczająco.
Chłopie, Twoja dziewczyna jest młoda i pewnie niedawno zaczęła współżycie seksualne. Piszesz, że nie możecie czuć się swobodnie, bo ktoś może wejść. Wcale jej się nie dziwię, że w takich warunkach nie ma ochoty Cię zaspokajać (chodzi Ci zapewne o seks oralny prawda?). Całe życie przed Wami, przestań robić tragedię z tego. Sytuacja obecnie jest jaka jest i trzeba poczekać, aż się zmieni, może coś zadziałać w tym kierunku. Nie wiem, czy mieszkanie razem jest jednak dobrym pomysłem, skoro już się dziewczyną znudziles i nie chce Ci się z nią widywać tak często jak kiedyś. Poza tym na moje oko to ona jest kompletnie nie gotowa, żeby bawić się w dom. Masz problem z nudą, brakiem urozmaicenia Waszego związku. Może po prostu źle się dobraliscie, bo np ja z moim facetem uwielbiamy takie wspólne spędzanie wolnego czasu, w stylu siedzimy, rozmawiamy i pijemy winko, gramy czy oglądamy film, gotujemy razem. Od trzech lata zarówno ja, jak i on wyczekujemy spotkania, mamy plany na wspólną przyszłość. A kasę na wyjścia i rozrywki wolimy oszczędzić, żeby zwiększyć nasze szanse na posiadanie czegoś swojego, mam tu na myśli dom czy mieszkanie.
Źle się dobraliscie lub po prostu się odkochujesz.
Ja również lubię posiedzieć, porozmawiać, obejrzeć film, jednak jak to się robi przez 2 dni pod rząd potem 2 dni przerwy(takie mam zmiany w pracy) od bardzo długiego czasu że nieraz chciałbym zrobić coś innego.

Chciałbym również nadmienić to że nie chodzi mi o konkretne zaspokajanie mnie. Seks oralny bardzo lubimy, jednak nie wymagam od niej tego w obecnej sytuacji, nie jestem aż taki samolubny Brakuje mi z jej strony nawet samej gry wstępnej w moją stronę. Faceci lubią bardzo gdy PRZYKŁADOWO jego kobieta rzuci go na łóżko i zacznie sama całować. Dla mnie jest to spełnienie marzeń i teraźniejszych potrzeb. Chcę czuć jej bliskość, to że jej zależy na mnie.

Boję się również że z tym wszystkim przesadzam. Podczas prób rozmów na ten temat skończyło się na tym że żyje bardzo długo z poczuciem że czegoś nie robi. Martwi mnie to bardzo dlatego szukam pomocy co ja mogę w takiej sytuacji zrobić
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 10:05   #5
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Myślę że libido mamy podobne ponieważ przed tym nie było problemów i zarówno ja jak i ona pożądaliśmy siebie tak samo.





Ja również lubię posiedzieć, porozmawiać, obejrzeć film, jednak jak to się robi przez 2 dni pod rząd potem 2 dni przerwy(takie mam zmiany w pracy) od bardzo długiego czasu że nieraz chciałbym zrobić coś innego.

Chciałbym również nadmienić to że nie chodzi mi o konkretne zaspokajanie mnie. Seks oralny bardzo lubimy, jednak nie wymagam od niej tego w obecnej sytuacji, nie jestem aż taki samolubny Brakuje mi z jej strony nawet samej gry wstępnej w moją stronę. Faceci lubią bardzo gdy PRZYKŁADOWO jego kobieta rzuci go na łóżko i zacznie sama całować. Dla mnie jest to spełnienie marzeń i teraźniejszych potrzeb. Chcę czuć jej bliskość, to że jej zależy na mnie.

Boję się również że z tym wszystkim przesadzam. Podczas prób rozmów na ten temat skończyło się na tym że żyje bardzo długo z poczuciem że czegoś nie robi. Martwi mnie to bardzo dlatego szukam pomocy co ja mogę w takiej sytuacji zrobić
Myślę, że problemem jest krótki okres aktywności seksualnej Twojej dziewczyny. Ona musi się seksu nauczyć, osmielic się, pozbyć się zahamowań. Moim zdaniem to przychodzi z czasem. A może ona nie czuje, że jesteś dla niej 'tym' facetem. Ja wyluzowałam się np. dopiero gdy czułam się prawdziwe kochana. Chyba, że Twoja dziewczyna po prostu ma taką naturę, że jest bierna i już nic z tym nie zrobisz.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 10:09   #6
cukierniczek
Raczkowanie
 
Avatar cukierniczek
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 375
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Źle się dobraliscie lub po prostu się odkochujesz.
Albo on sie odkochuje albo ona się odkochuje, tak na prawde z takich jednostronnych tekstów nie da się dojść do całości zajścia.
cukierniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 10:45   #7
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Czyli jedynie co mogę zrobić w tej sytuacji to poczekać do czasów wspólnego zamieszkania bym mógł jej pomóc, by ona miała możliwości prawda?
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 11:28   #8
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Czyli jedynie co mogę zrobić w tej sytuacji to poczekać do czasów wspólnego zamieszkania bym mógł jej pomóc, by ona miała możliwości prawda?
albo zalozyc zamek w drzwiach
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:35   #9
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

do usuniecia

Edytowane przez MrNobody6
Czas edycji: 2016-03-31 o 11:37 Powód: x
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:41   #10
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
do usuniecia
Tematów na wizażu się nie usuwa.
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:43   #11
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez syklamen Pokaż wiadomość
Tematów na wizażu się nie usuwa.
Post do usuniecia nie temat :P Chętnie posłucham co ktos jeszcze o tej sytuacji mysli
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 13:35   #12
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Post do usuniecia nie temat :P Chętnie posłucham co ktos jeszcze o tej sytuacji mysli
Ja myślę, że jeśli chcesz spędzać z nią czas ciekawiej, to powinieneś pokazać jej co w ogóle masz na myśli. Na razie widzę to tak, że Tobie się nudzi, chciałbyś coś, ale nie wiesz co. Mówisz, że wiele rzeczy można robić bez wydawania pieniędzy - no dobra, ale CO? Co byś chciał? Jak dla mnie, to ona tego nie wie po prostu, więc trudno żeby Cię w tym względzie zaspokajała skoro nie wie, czego Ty byś właściwie chciał i co to za rzeczy, które sąbza darmo, a takie ciekawe.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 13:46   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

rozmawiałeś w ogóle z nią o swoich potrzebach czy stosujesz babskie "domyśl się"?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:52   #14
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Ja myślę, że jeśli chcesz spędzać z nią czas ciekawiej, to powinieneś pokazać jej co w ogóle masz na myśli. Na razie widzę to tak, że Tobie się nudzi, chciałbyś coś, ale nie wiesz co. Mówisz, że wiele rzeczy można robić bez wydawania pieniędzy - no dobra, ale CO? Co byś chciał? Jak dla mnie, to ona tego nie wie po prostu, więc trudno żeby Cię w tym względzie zaspokajała skoro nie wie, czego Ty byś właściwie chciał i co to za rzeczy, które sąbza darmo, a takie ciekawe.
Wyjście na spacer, rzeczy które robimy spotykając się, jak już mówiłem zwykłe energiczne przytulenie, rozpoczęcie całowania, takie pierdoły a sprawi to że dzień będzie dużo lepszy.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
rozmawiałeś w ogóle z nią o swoich potrzebach czy stosujesz babskie "domyśl się"?
Próbowałem z nią rozmawiać, dała mi do zrozumienia że żyje w poczuciu ze robi niewystarczająco .
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 14:59   #15
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

a powiedziałeś jej, że podnieca Cię, gdy ona aktywnie Cię podąża?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 15:04   #16
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
a powiedziałeś jej, że podnieca Cię, gdy ona aktywnie Cię podąża?
W tej chwili widzi że każde jej dotknięcie działa na mnie podniecająco. Wczoraj nawet sam się nadstawiałem by pocałowała mnie w szyje, zrobiła to, zacząłem oddychać intensywniej i wróciła do swoich rzeczy co robiła
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 15:18   #17
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
W tej chwili widzi że każde jej dotknięcie działa na mnie podniecająco. Wczoraj nawet sam się nadstawiałem by pocałowała mnie w szyje, zrobiła to, zacząłem oddychać intensywniej i wróciła do swoich rzeczy co robiła
czyli nie powiedziałeś, że chcesz, by inicjowała kontakt, a ona ma się domyślać
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 15:32   #18
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
czyli nie powiedziałeś, że chcesz, by inicjowała kontakt, a ona ma się domyślać
Gdy wczoraj z nią rozmawiałem o tym że mi czegoś brakuje i powiedziałem czego konkretnie odpowiedziała że wie o tym, że jej też tego brakuje. Zawsze była ona typem człowieka który nie wymagał nigdy zbyt wiele - jak ona to mówi cieszy się z tego co jest. Martwię się że swoje rozumowanie(wcale nie złe) przenosi jednak na mnie i jak czegoś ona nie oczekuje to nie chce tego dawać za wiele.
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 15:49   #19
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Gdy wczoraj z nią rozmawiałem o tym że mi czegoś brakuje i powiedziałem czego konkretnie odpowiedziała że wie o tym, że jej też tego brakuje. Zawsze była ona typem człowieka który nie wymagał nigdy zbyt wiele - jak ona to mówi cieszy się z tego co jest. Martwię się że swoje rozumowanie(wcale nie złe) przenosi jednak na mnie i jak czegoś ona nie oczekuje to nie chce tego dawać za wiele.
powiedziałeś 'brakuje mi intymności, seksu, zabaw w łóżku' czy 'chciałbym, żebyś Ty inicjowała zbliżenia między nami'?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 15:53   #20
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
powiedziałeś 'brakuje mi intymności, seksu, zabaw w łóżku' czy 'chciałbym, żebyś Ty inicjowała zbliżenia między nami'?
"Brakuje mi intymności między nami. Nie seksu, zabaw w łóżku lecz całej tej otoczki, tego pożądania z twojej strony. " <-- dosłowne słowa

MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 15:57   #21
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?



i jak niby ona z tego:


Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
"Brakuje mi intymności między nami. Nie seksu, zabaw w łóżku lecz całej tej otoczki, tego pożądania z twojej strony. " <-- dosłowne słowa

ma wywnioskować to:

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Brakuje mi z jej strony nawet samej gry wstępnej w moją stronę. Faceci lubią bardzo gdy PRZYKŁADOWO jego kobieta rzuci go na łóżko i zacznie sama całować. Dla mnie jest to spełnienie marzeń i teraźniejszych potrzeb. Chcę czuć jej bliskość, to że jej zależy na mnie.

wytłumacz mi proszę, geniuszu zbrodni, bo ja po prostu nie wiem
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 16:05   #22
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Może masz rację, jestem otwarty na każdą opinię, każdą krytykę. Przy najbliżej okazji rozmowy między nami postaram się jej powiedzieć poniekąd czego dokładnie mi brakuje i oczekiwał bym.

Teraz musze zmierzyć się z jej problemem "cały czas żyję w przekonaniu że ci nie wystarczam, jestem tym zmęczona, chciałbym żebyś mnie akceptował taką jaką jestem - naturalną. Zachowuję się tak jak chce się zachowywać i robię to co chce robić dla ciebie" <-- jej słowa

Mam świadomość że po pewnym czasie razem wyszły sprawy w których się nie dobraliśmy i chciałbym dać sobie z tym radę.
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 16:12   #23
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Może masz rację, jestem otwarty na każdą opinię, każdą krytykę. Przy najbliżej okazji rozmowy między nami postaram się jej powiedzieć poniekąd czego dokładnie mi brakuje i oczekiwał bym.
zacznij od mówienia rzeczy wprost.
Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Teraz musze zmierzyć się z jej problemem "cały czas żyję w przekonaniu że ci nie wystarczam, jestem tym zmęczona, chciałbym żebyś mnie akceptował taką jaką jestem - naturalną. Zachowuję się tak jak chce się zachowywać i robię to co chce robić dla ciebie" <-- jej słowa
i to się tylko tyczy tych sytuacji łóżkowych?
Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Mam świadomość że po pewnym czasie razem wyszły sprawy w których się nie dobraliśmy i chciałbym dać sobie z tym radę.
brzmi jak grubsze niedopasowanie.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 16:29   #24
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
zacznij od mówienia rzeczy wprost.

i to się tylko tyczy tych sytuacji łóżkowych?


brzmi jak grubsze niedopasowanie.
Na pewno zacznę, do tej pory zważałem na konsekwencje słów i jak ona może to odebrać lecz innej drogi nie widzę.

W 70% dotyczy to sytuacji łóżkowych, lecz słyszałem już poza nim te słowa.
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 17:05   #25
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Od listopada jedno z nas przeprowadziło się do niego mieszkania i w ten sposób nasze zbliżenia zeszły praktycznie do zera. Jest tak że jedno z nas ma pokój do którego w każdej chwili może wejść, jednak zazwyczaj w 90% tych przypadków niema miejsca. Od listopada czyli 6 miesięcy mamy zbliżenia raz na miesiąc/ raz na dwa miesiące. Dziewczyna boi się że ktoś wejdzie. Z mojej strony często jak leżymy na łóżku zaczynam ją dotykać, całować po szyi, dotykać w miejscach intymnych, prowadzić grę wstępną tak jak wcześniej normalnie(bez rozbierania się). Potem mogę ją normalnie pieścić gdyż zazwyczaj ma bardzo luźne spodnie.

Ona tego nie robi, brakuje mi nie tyle co seksu, orgazmów co brak mi tej gry wstępnej, tej całej otoczki która wtedy się wytwarza. Brakuje mi pocałunków w szyje, dotykania mnie podniecająco. Brakuje mi czegoś takiego co pomimo słów o tym że mnie kocha poczuję to.

Czy w tym wypadku nie wymagam od niej czegoś czego nie jest w stanie spełnić ? Czy wymagam zbyt wiele w obecnej sytuacji gdzie nasze możliwości są ograniczone ?
Uważam, że się czepiasz. Ja Twoją dziewczynę rozumiem, bo nic tak nie zabija u mnie nastroju jak świadomość, ze ktoś jest za ścianą i usłyszy, albo nie daj Boże wejdzie. Po prostu nie mogę, nie chcę i już, bo inaczej byłoby to pod przymusem i zero przyjemności. Dziewczyna widocznie ma podobnie, a do tego jest mlodziutka. Szkoda tylko, ze trafiła na Ciebie. Zamiast powoli wprowadzać ją, pomagać poznać siebie, jesteś skupiony wyłącznie na sobie, ciągle tylko Ty, Ty, Ty i Twoje potrzeby, chęci, upodobania. Zero zrozumienia i chęci żeby jej też było dobrze, tylko wzbudzanie poczucia winy.
Bo to właśnie robisz, dziewczyna nie jest w stanie się przemóc, by uprawiać seks mając innych ludzi za cienką ścianą, a Ty zamiast ja zrozumieć, oczekujesz że się do Ciebie dostosuje i dajesz jej do zrozumienia, ze Cię nie zaspokaja tak jakby to był jej obowiązek.

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze kolejne pytanie które wiąże się z tematem. Przeszkadza mi monotonia w związku. Zazwyczaj razem siedzimy w domu razem, oglądamy film, rozmawiamy, gramy w wyścigi. Lecz praktycznie poza tym nic nie robimy innego. Po wypłacie staram się ją zabierać do kina, urozmaicać nasz wspólny czas, kupuję jakiej produkty i robimy razem dobre jedzenie, pieczemy coś dobrego, robimy pizze. Z jej strony słyszę tłumaczenie że niema jak za bardzo warunków żeby mi coś urozmaicać, a jeśli jest jakiś pomysł to niema ona na to pieniędzy(uczy się, nie pracuje). Nie jestem przekonany co do tego tłumaczenia ponieważ myślę że jest więcej rzeczy w jaki sposób można urozmaicić nie mając tych pieniędzy.
Skoro TY tak uważasz, może łaskawie nas tu oswiecisz cóż takiego można robić nie mając pieniędzy? Skoro filmy, rozmowa, gry jaśnie panu nie odpowiadają? Origami z papieru toaletowego?
I znów nieważne, ze dziewczyna nie ma pieniedzy, nieważne, że zapewnia Ci rozrywkę na jaką ja w danej chwili stać. Rozpuszczony dzieciak jest niezadowolony, czegoś chce, ale sam nie wie czego.
I znów Ty, Ty i to co Tobie się podoba.

I powiem Ci jedno, tacy cwaniacy skupieni zarówno w łóżku jak i w życiu codziennym wyłącznie na sobie są zazwyczaj baaardzo kiepscy w łóżku. I sądzę również, ze Twoja dziewczyna żadnej przyjemności z seksu z Tobą nie czerpie, zwłaszcza gdy wysluchuje jak to nie potrafi Ci sprawić przyjemności. Ale nie powie Ci o tym, żeby nie wysluchiwac jaka to jest do niczego skoro nie potrafi czerpać przyjemności z takim demonem seksu jak Ty
Daj tej biednej dziewczynie spokój, rozstancie się. Ty sobie moze znajdziesz dziewczynę z temperamentem, którego oczekujesz i która będzie żyła, żeby sprawiać Ci przyjemność, a ona być może znajdzie kogoś, kto będzie ją kochał taką jaką jest i dla kogo jej potrzeby będą ważne. Po co się męczyć i marnować sobie życie?

Edytowane przez gramwzielone
Czas edycji: 2016-03-31 o 17:06
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 17:14   #26
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Zamiast powoli wprowadzać ją, pomagać poznać siebie, jesteś skupiony wyłącznie na sobie, ciągle tylko Ty, Ty, Ty i Twoje potrzeby, chęci, upodobania. Zero zrozumienia i chęci żeby jej też było dobrze, tylko wzbudzanie poczucia winy.
gdzie on wzbudza poczucie winy?
Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Bo to właśnie robisz, dziewczyna nie jest w stanie się przemóc, by uprawiać seks mając innych ludzi za cienką ścianą, a Ty zamiast ja zrozumieć, oczekujesz że się do Ciebie dostosuje i dajesz jej do zrozumienia, ze Cię nie zaspokaja tak jakby to był jej obowiązek.
no właśnie nie oczekuje, chciałby i pyta, co z tym zrobić.
Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Skoro TY tak uważasz, może łaskawie nas tu oswiecisz cóż takiego można robić nie mając pieniędzy? Skoro filmy, rozmowa, gry jaśnie panu nie odpowiadają? Origami z papieru toaletowego?
I znów nieważne, ze dziewczyna nie ma pieniedzy, nieważne, że zapewnia Ci rozrywkę na jaką ja w danej chwili stać. Rozpuszczony dzieciak jest niezadowolony, czegoś chce, ale sam nie wie czego.
I znów Ty, Ty i to co Tobie się podoba.
tu nie chodzi o pieniądze, a wspólne robienie origami może być bardzo ciekawe. chodzi o to, że dziewczyna ani w łóżku, ani w wolnym czasie nie wykazuje cienia inicjatywy.
Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
I powiem Ci jedno, tacy cwaniacy skupieni zarówno w łóżku jak i w życiu codziennym wyłącznie na sobie są zazwyczaj baaardzo kiepscy w łóżku.
jezu. wizaż nie przestaje mnie zadziwiać
Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
I sądzę również, ze Twoja dziewczyna żadnej przyjemności z seksu z Tobą nie czerpie, zwłaszcza gdy wysluchuje jak to nie potrafi Ci sprawić przyjemności.
czyli znasz prawdziwość jej orgazmów - naucz mnie tej sztuczki.

i on nie powiedział jej, że ta nie potrafi sprawić mu przyjemności.
Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Ale nie powie Ci o tym, żeby nie wysluchiwac jaka to jest do niczego skoro nie potrafi czerpać przyjemności z takim demonem seksu jak Ty
yyy że co?
Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Daj tej biednej dziewczynie spokój, rozstancie się. Ty sobie moze znajdziesz dziewczynę z temperamentem, którego oczekujesz i która będzie żyła, żeby sprawiać Ci przyjemność, a ona być może znajdzie kogoś, kto będzie ją kochał taką jaką jest i dla kogo jej potrzeby będą ważne. Po co się męczyć i marnować sobie życie?
ktoś tu chyba ma sporą projekcję...

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Na pewno zacznę, do tej pory zważałem na konsekwencje słów i jak ona może to odebrać lecz innej drogi nie widzę.

W 70% dotyczy to sytuacji łóżkowych, lecz słyszałem już poza nim te słowa.
nie masz być chamski czy roszczeniowy, a szczery.

jakie to są inne sytuacje?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 18:24   #27
MrNobody6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 49
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
gdzie on wzbudza poczucie winy?

no właśnie nie oczekuje, chciałby i pyta, co z tym zrobić.

tu nie chodzi o pieniądze, a wspólne robienie origami może być bardzo ciekawe. chodzi o to, że dziewczyna ani w łóżku, ani w wolnym czasie nie wykazuje cienia inicjatywy.

jezu. wizaż nie przestaje mnie zadziwiać

czyli znasz prawdziwość jej orgazmów - naucz mnie tej sztuczki.

i on nie powiedział jej, że ta nie potrafi sprawić mu przyjemności.

yyy że co?


ktoś tu chyba ma sporą projekcję...

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------



nie masz być chamski czy roszczeniowy, a szczery.

jakie to są inne sytuacje?
Widzę że mnie wyręczyłaś w opisywaniu tego posta :P

Inne sytuacje pokrywają się w życiu codziennym, gdy zacząłem być z nią szczery i mówić jakby mogła się zachować w sytuacjach życia codziennego, na co może zwrócić uwagę co jest dla mnie ważne.
Wcześniej nie rozmawiałem z nią o takich rzeczach, bałem się takich sytuacji. Przykładowo gdy zaprosiła mnie do siebie, przyszedłem, lecz nic konkretnego nie robiliśmy, siedzieliśmy i czekała aż powiem jej co chce dziś u niej robić(film, grac, rozmawiać, przytulać się). Bałem się powiedzieć że brakuje mi inicjatyw z jej strony.
MrNobody6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 19:43   #28
3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 218
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Myślę że libido mamy podobne ponieważ przed tym nie było problemów i zarówno ja jak i ona pożądaliśmy siebie tak samo.

Ja również lubię posiedzieć, porozmawiać, obejrzeć film, jednak jak to się robi przez 2 dni pod rząd potem 2 dni przerwy(takie mam zmiany w pracy) od bardzo długiego czasu że nieraz chciałbym zrobić coś innego.

Chciałbym również nadmienić to że nie chodzi mi o konkretne zaspokajanie mnie. Seks oralny bardzo lubimy, jednak nie wymagam od niej tego w obecnej sytuacji, nie jestem aż taki samolubny Brakuje mi z jej strony nawet samej gry wstępnej w moją stronę. Faceci lubią bardzo gdy PRZYKŁADOWO jego kobieta rzuci go na łóżko i zacznie sama całować. Dla mnie jest to spełnienie marzeń i teraźniejszych potrzeb. Chcę czuć jej bliskość, to że jej zależy na mnie.

Boję się również że z tym wszystkim przesadzam. Podczas prób rozmów na ten temat skończyło się na tym że żyje bardzo długo z poczuciem że czegoś nie robi. Martwi mnie to bardzo dlatego szukam pomocy co ja mogę w takiej sytuacji zrobić
Słuchaj, ja Cię dobrze rozumiem... i ją też rozumiem. Ja i mój facet, jesteśmy parą ponad 8 lat. Zamieszkaliśmy razem jakieś trzy lata temu, bo mnie nie było "na rękę" wyprowadzać się od rodziców i prosić, żeby mnie sponsorowali albo żyć za jego pieniądze. Wybór studiów stacjonarnych był błędem, gdybym mogła cofnąć czas, studiowałabym zaocznie i pracowała jednocześnie.

Spotykaliśmy się przeważnie u mnie, czasem u niego (mieszkał wtedy z matką i bratem). Na początku też miałam opory przed tym, że moja mama/tata wtargnie do pokoju, kiedy akurat będziemy coś broić. Później ponosiło mnie na tyle, że nie mogłam wytrzymać. Niedługi czas zajęło mi dojście do tego, że skoro jesteśmy dorośli i zamykamy się (nie na klucz) razem w pokoju, to moi rodzice dobrze wiedzą, że zdarza nam się uprawiać seks. Pod tym względem akurat moi starsi byli na tyle w porządku, że... jak coś chcieli, to puszczali mi dzwonka na telefon żeby ewentualnie nie przeszkodzić. Może i brzmi to idiotycznie, ale piszę Ci prawdę, a nie jakieś farmazony.

Dalej - wydawało mi się, że głupio byłoby się bzykać u znajomych, u których zostajemy na noc po imprezie, czy uprawiać seks w innych miejscach niż moje/jego łóżko. Libido + logika = co z tego, że X i Y usłyszą w pokoju obok trzeszczącą kanapę? Przecież seks jest normalny. Głupio byłoby wydzierać się z rozkoszy w mieszkaniu koleżanki, wiedząc że śpi w pokoju obok... ale nie ma co się wstydzić, że usłyszy stukot opadającego na panele paska ze spodni

Gdyby koleżanka weszła do pokoju... to by się odwróciła i wyszła. A potem jeszcze by nas przeprosiła, że nam przeszkodziła i na tym by się skończyło. Rozumiem, że nie każdy potrafi być na tyle wyluzowany i mieć takie podejście... ale skoro szukasz porady, to wydaje mi się, że nie oczekujesz tylko wskazówek "zrób to", "tamto", tylko może oczekujesz, że ktoś się przed Tobą uzewnętrzni i zdiagnozuje, że nie jesteś idiotą. Bo nie jesteś.

Dla mnie istnieje kilka wersji tego, co się między Wami dzieje.

Drastyczna: ona przestała Cię kochać albo ma kogoś innego.

Banalna: nie podoba jej się, w jaki sposób się nią "zajmujesz" i dlatego unika zbliżeń. Jedne dziewczyny lubią, jak facet muska je ustami po szyi i szepcze "kocham cię" do ucha, a inne jak facet złapie ją za włosy i ugryzie w ucho. A może kiedyś zrobiłeś coś nie tak - i to zostawiło w niej jakiś "uraz"? Ludzie są różni. Niektóre kobiety wytrysk na twarz potraktują jako upokorzenie, dla niektórej końcem świata byłoby, że dostała okres w czasie seksu i pobrudziła krwią partnera. Niektóre kobiety nie mają orgazmu pochwowego, tylko łechtaczkowy. Zaspokaja je tylko seks oralny, ale dobrze wykonany może na przykład wmawiała Ci, że ma orgazm (żeby nie było Ci przykro, że jej nie zaspokajasz), a teraz... nie wie jak się z tego wyplątać i powiedzieć Ci prawdę, bo się obrazisz?

Życiowa: ma jakiś problem, z którym musi sobie poradzić sama... albo boi się uzewnętrznić. Uwierz, że jak kobiecie coś mocno zalega na wątrobie, to nawet i nagi Beckham nie zrobiłby na niej wrażenia... nawet, gdyby przyszedł z bukietem róż, a w tle śpiewałby Elvis Presley. Ty się łasisz, a ona ma to w tyle, bo po głowie ciągle chodzi jej coś innego. Nie zwraca na Ciebie uwagi, nawet jeśli wcześniej Ty zwróciłeś jej uwagę, że "coś jest nie halo między nami".

Antykoncepcyjna: zaczęła brać tabletki i spadło jej libido. Albo - do tej pory uprawialiście seks w gumkach, a teraz nie może się przyzwyczaić, że po stosunku ma "kisiel w majtkach" i musi co chwilę zmieniać wkładki higieniczne. Albo - mówiła Ci, że się zabezpiecza, a tego nie robiła... i dopiero teraz zaczęła się na poważnie bać zajścia w ciążę. Wiem, że Ty pytasz nie tylko o zaspokajanie się na 100%, ale jak babie w głowie siedzi "nie chcę, żeby mi wkładał", to może powstrzymywać się nawet przed pocałunkiem, żeby przypadkiem nie zachęcić nim partnera do dalszych kroków.

Można dywagować dalej.

A co do wspólnie spędzanego czasu... tu muszę Cię niestety zmartwić, ale przeważnie nie nudzą się tylko te pary:
...Które łączy wspólna pasja (na przykład oboje lubią żeglować, czas spędzany na wodzie to świetna sprawa dla nich obojga; czekając na każdy wolny weekend bez zastanowienia znoszą monotonię, bo w perspektywie jest wypad nad jezioro).
...W których obie osoby mają swoje indywidualne zainteresowania, a nie czekają tylko na to, by zrobić coś ciekawego ze swoją drugą połową.

To głównie dotyczy par z długim stażem, zwłaszcza tych, które razem mieszkają... ale podejrzewam, że nie tylko. Nie wyobrażam sobie, że dzień w dzień po powrocie z pracy chcę robić coś ciekawego ze swoim facetem i przebywam z nim non-stop. On idzie na browara z kolegą, to ja idę na browara z koleżanką. Jedzie pograć w siatkę, to ja idę się poopalać na działkę. Jedzie na urodzinową flaszkę do ojca - to mówię, żeby został u niego na noc, a nie pijany przyłaził mi w środku nocy do domu. A są ludzie, którzy na tyle oplatają swoją drugą połowę, że zaczyna im obojgu brakować powietrza.

3a032fcd5bcbee239629acde3cc1a01c42f8ddce_607622724de4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 21:38   #29
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Inne sytuacje pokrywają się w życiu codziennym, gdy zacząłem być z nią szczery i mówić jakby mogła się zachować w sytuacjach życia codziennego, na co może zwrócić uwagę co jest dla mnie ważne.
przykłady, konkrety poproszę.
Cytat:
Napisane przez MrNobody6 Pokaż wiadomość
Wcześniej nie rozmawiałem z nią o takich rzeczach, bałem się takich sytuacji. Przykładowo gdy zaprosiła mnie do siebie, przyszedłem, lecz nic konkretnego nie robiliśmy, siedzieliśmy i czekała aż powiem jej co chce dziś u niej robić(film, grac, rozmawiać, przytulać się). Bałem się powiedzieć że brakuje mi inicjatyw z jej strony.
skąd ten strach? bałeś się, bo...?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 05:47   #30
peggsue
Raczkowanie
 
Avatar peggsue
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 61
Dot.: Wymagam zbyt wiele ?

Sądzę, że w waszym związku nic się nie zmieniło. Z tego co kojarzę to już kiedyś pisałeś, że zero zbliżeń, bo ona mieszka w nowym miejscu, ty ciężko pracujesz, nic sobie nie kupujesz żeby odłożyć na wasze mieszkanie.
Widocznie oddalasz się od niej skoro nie czujesz potrzeby spędzania z nią czasu. Zresztą ona chyba ma podobnie. Proponuję ponownie się zastanowić czy chcesz z nią mieszkać. Ja osobiście nie widzę sensu, ale ty pewnie będziesz się dalej upierać, że może coś się zmieni, bo teraz nie ma cie na nic warunków - ani na seks, ani na urozmaicenie waszych spotkań.
peggsue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-11 20:50:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.