Irokez - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 10:58   #31
ufrej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Irokez - czym stawiać?

Chodzi mi o takiego modnego (nie typowo punkoweg)
Problem w tym że moje włosięta lubią się kręcić, kiedyś w salonie fryzjerskim postawili mi czuprynkę tak jak chciałem i nic się kręciło, niestety nie pamiętam jaki to był wosk a zapytać też nie mam jak bo to na drugim końcu naszego piękneo kraju było
ufrej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 11:07   #32
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Irokez - czym stawiać?

A nie pamietasz firmy z jakiej był ten wosk??? Na kręcone włosy i irokeza poradzić Ci moge tylko tyle, że jak suszysz włosy to naciągaj je żeby sie suszyły na prosto, wiesz szczotką albo palcami tak jakbyś je układał od razu (nie wiem czy to jasne, bo pomotałam ciut) :l albo jak masz skąd to podprostowac prostownicą Nie zostawiaj włosów do samoczynnego wyschnięcia, bo będzie kibel... No a potem z kosmetyków, to nawet lepiej pastę do włosów, a nie wosk. Wosk zmiękcza, a ty musisz ciut usztywnic, ale nie żelem czasami. L'oreal ma taka pastę, ale w produktach dostepnych w salonach fryzjerskich, to jest linia 'a-head' a ta pasta to chyba 'clay' ale nie wiem na 100%. Nie wiem czy pomogłam pytaj jakby cos było nie jasne....
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:33   #33
ufrej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: Irokez - czym stawiać?

Eh o prostownicy nie pomyślałem prostownica ma sens przy włosach długości ok 3-4 cm?
ufrej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 12:37   #34
szaramysz
Raczkowanie
 
Avatar szaramysz
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 204
GG do szaramysz
Dot.: Irokez - czym stawiać?

przy tak krótkich lepiej wziąć suszarke i zaczesywać włosy np. grzebieniem jednoczesnie susząc- powinno byc ok.
__________________
„Jak strumienie i rośliny, dusze także potrzebują deszczu, ale deszczu innego rodzaju: nadziei, wiary, sensu istnienia. Gdy tego brak, wszystko w duszy umiera, choć ciało nadal funkcjonuje. Można wtedy powiedzieć: "W tym ciele żył kiedyś człowiek".



http://b1.lilypie.com/K4Nzp2.png
szaramysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 17:09   #35
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Irokez - czym stawiać?

zamiast wosku sprobuj gumy moj kolega stawia sobie wloasnie takiego irokeza... suszac wlosy (suszarka) naklada zel i zazcesuje do gory, jak wschna naklada gume i obfiiicie sprskuje lakierem. Fryzura trzma mu sie....uuh....jakby walnac a nia reka toby sie polamala dłoń
rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-23, 14:51   #36
cool_man
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: irokez

jak wytłumaczyc fryzjerowi żeby obciął łagodniejszą wersję irokeza (bardziej stonowanego)?chodzi mi o to, że fryzjer zapyta sie mnie "jak scinamy włosy?" to zebym wiedzial jak mu odpowiedziec...
cool_man jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 19:15   #37
men_hairstyle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
irokez - niedługo idę do fryzjera

Witam,Niedługo zbliża się moja wizyta u fryzjera. Wiem jak się obciąć, tyle, że nie wiem jak to wytłumaczyć dokładnie. Chcę mieć fryzurę na irokeza, lecz takiego bez wygolonych bokow. Powiedzcie mi proszę jak wytłumaczyć fryzjerowi dokładniej, by mnie tak obciął.Pozdrawiam
men_hairstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 22:56   #38
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: irokez - niedługo idę do fryzjera

Najlepiej gdybys wydrukowal zdjecie z fryzura i pokazal fryzjerce
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 08:29   #39
adasia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
GG do adasia1
Dot.: irokez - niedługo idę do fryzjera

Miałam kiedys fryzurke na irokeza, fryzjerki doskonale widzą jak to wygląda, zresztą irokez damski jest troszke inny, nie masz co się obawiać, na pewno fryzjerka sobie poradzi.
adasia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 14:37   #40
men_hairstyle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: irokez - niedługo idę do fryzjera

Ze zdjęciem niestety będzie mały kłopot... Dlatego proszę, żeby mi ktoś powiedział jak dokładnie wytłumaczyć fryzjerowi o co mi chodzi...
men_hairstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 19:54   #41
karolinakatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Exclamation irokez - proszę pomóżcie !!!

Za kilka dni, tzn 14 kwietnia idę na wesele. Sukienka jest z gorsetem i w związku z tym wymyśliłam sobie ,że moje krótkie włosy uczeszę na irokeza. Gładkie boki i wysoko postawiona góra. I tu zaczyna się problem- nie moge znaleźć zdjęcia takiej fryzurki a chciałabym pokazać fryzjerce dokładnie co chciałabym mieć na głowie. Mam ogromną prośbę - czy ktoś dysponuje fotką takiej fryzurki??? Będę ogromnie wdzięczna .
karolinakatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 21:34   #42
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: irokez - proszę pomóżcie !!!

na forum jest ogromna ilość zdjęć takich fryzurek... wystarczy tylko troszkę poszukać a nie zakładać nowy wątek.... mało tego---- jest tez dużo stron internetowych zawierających TO czego szukasz.... żeby jeznależć nie potrzeba wiele umiejętności oto jedna z nich ...
http://ikf.com.pl/
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 16:21   #43
karolinakatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: irokez - proszę pomóżcie !!!

dziękuję za link... mam tylko pytanko - sprawdzałaś wcześniej jakie tam są "irokezy"? Być może nie przeczytałaś dobrze mojej prośby ..idę na wesele nie na koncert rockowy.... do tego w eleganckiej sukience z gorsetem a nie w kurtce skórzanej... Owszem przyznaję jest sporo stron internetowych z fryzurkami tego typu, ale najczęściej są to bardzo wymyślne wersje - nie nadające sie na tego typu uroczystość. Przejrzałam również forum, przyznaję nie całe, bo jestem nową użytkowniczką a rozmiary forum jak i ilość postów są imponujące... Dlatego zwróciłam się o pomoc - widziałam zdjęcia dziewczyn - mają świetne pomysły - klasyczne fryzury stają się niepowtarzalne.. Jeżeli poczułaś się urażona kolejnym postem o tematyce "irokez" przykro mi...
karolinakatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 17:48   #44
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: irokez - proszę pomóżcie !!!

Ja spróbuje pomoc choc nie wiem czy o takie cos Ci chodzilo
Jakby co daj znac a poszukam cos jeszcze

Kurcze cos mi nie wyszlo sprobuje pozniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 117.jpg (4,2 KB, 236 załadowań)
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 20:13   #45
karolinakatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: irokez - proszę pomóżcie !!!

Dzięki Wiesz co chodzi mi bardziej o natapirowaną górę, a gładko boki i tył. Na codzień mam podobna fryzurkę jak ta na fotce - chciałabym teraz jakąś zmianę- przynajmniej na tą jedną noc Zastanawiam się również na irokezem ale na delikatnie skręconych włosach...
karolinakatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 10:22   #46
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: irokez - proszę pomóżcie !!!

Jeszcze takie cos mam choc pewnie nie dokladnie o to Ci chodzi A jesli nie znajdziesz takiej fotki,to przeciez zawsze mozesz wytlumaczyc fryzjerce jak to ma wygladac Skoro zna sie na rzeczy to powinna wiedziec o co chodzi klientowi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg punk23.jpg (3,5 KB, 217 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f2.JPG (4,0 KB, 218 załadowań)
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:36   #47
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: irokez - proszę pomóżcie !!!

mam nadzieje, ze masz wystarczajaco dlugie wlosy na taka fryzure. ja tez sie tak chcialam uczesac na wlasne wesele. fryzjerka mi jednak odradzila, bo powiedziala, ze sie rozwala. trzeba miec wlosy co najmniej do lopatek, tak, zeby te wlosy z przodu mogly byc zlapane z tyl glowy a nie tylko natapirowane i spryskane lakierem.

ach....nieststy, zdjecia ktore chcialam wkleic gdzies sie zapodzialy na miom komputerze....mam tylko takie...wiem, ze to nie to o co ci dokladnie chodzi, ale mysle ze fryzjerka bedize wiedziala...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HG084m.jpg (28,9 KB, 26 załadowań)
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 18:56   #48
karolinakatarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5
Dot.: irokez - proszę pomóżcie !!!

wielkie dzięki za zaangażowanie i pomoc... niestety mam krótkie włosy i dlatego zastanawiam się czy nie zrobić irokeza ale na delikatnie poskręcanych włosach.. wtedy jeżeli nawet jakieś włosy będą się "wymykały" będzie wyglądało, że tak ma być... taki powiew naturalności... ja wizję takiej fryzurki mam, fryzjerka też twierdzi ,że wie o co mi chodzi... pozostaje trzymać kciuki aby nasze wizje były zbieżne... echhh.. hahahaha... i nadal szperam w internecie poszukując jakiś ciekawych irokezów...
karolinakatarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 21:01   #49
ewelina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice leszna
Wiadomości: 223
Dot.: irokez - proszę pomóżcie !!!

oczywiscie ,ze sprawdzalam!! w takim razie wydaje mi sie ,ze Ty nie wiesz co to jest irokez jest tam dużo fryzurek nie tylko na koncert rockowy... jesli żadna z nich Ci nie pasuje to może wybierz sobie coś innego a nie irokez... nie uraziłaś mnie ale jesli naprawde nic nie możesz znaleźć to postaram ci sie jeszcze jakoś pomóc
ewelina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 19:14   #50
men_hairstyle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: irokez - niedługo idę do fryzjera

Minęło już trochę czasu, strzygłem się już kilkakrotnie (najczęsciej na irokeza), bardzo podoba mi sie ta fryzura i zastanawiam sie czy pozostac przy niej przy następnym strzyżeniu czy cos zmienic (mam dośc krótkie włosy ok. 3,5 cm z przodu, irokez z tyłu głowy ok. 2.5-3cm). Czy jeśli pozostane przy irokezie to czy dobrze wyglada duza roznica pomiedzy dlugoscia bokow a irokezem np. 0,3-0,5 cm boki i irokez ok. 2,5-3 czy lepiej by wygladal zarys taki lekki irokez?
Proszę o jakieś propozycje ewentualnych innych fryzur.
Pozdrawiam.
men_hairstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:01   #51
nation16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Irokez !!!!

potrzebuje wzorkow lub szablonow do irokezow
bardzo bardzo bardzo prosze o jakies strony lub zdjecia !
dziekuje
nation16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:13   #52
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: Irokez !!!!

http://ikf.com.pl/irokez-damski/ od wyboru do koloru )
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:39   #53
czarnajulietta
Przyczajenie
 
Avatar czarnajulietta
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Dot.: Irokez !!!!

Ja rowniez chcialabym sobie zrobic irokeza jednak takiego typowo punkowego... a na tej stronie takich nie ma ;p wie ktos jak zrobic irokeza ktory by sie dobrze trzymal? na cukier? na miod?
czarnajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.