Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 11:30   #1801
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Właśnie, a powinna spiłować i wyrównać. Tak, jak przy każdym żelu czy akrylu. Nie jestem żadną kosmetyczką, ale widzę, że to, co ona ma, jest nieestetyczne.
w ogóle z perspektywy czasu to ja mam mieszane uczucia do tych wszystkich amatorskich filmików paznokciowych - sobie tam robić w zaciszu domowym to spoko ale mimo wszystko nie zdecydowałabym się sama pokazywać tego innym a tym bardziej wykonywać innym bez żadnego przeszkolenia/pogłębienia wiedzy w tym temacie
no ale cóż - jest popyt, jest podaż ale szkoda tylko, że wiele dziewczyn bezkrytycznie korzysta z wiedzy z takich filmików a potem są problemy bo alergia czy inne problemy wychodzą
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 11:43   #1802
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Serio zniżamy się do poziomu dyskusji o czyichś zębach przy których nie na wszystko ma się wpływ? Idealnie nie są - ale czemu miałyby być? To już jest takie przywalanie się dla samego przywalania.

Nie ma tu przecież żadnego zaklinania rzeczywistości jak u Karo - czyli "hihihi mam idealny zgryz" jako odpowiednik "noszę tylko S" - wadę widać nawet na zdjęciach które Maxineczka dodaje na swoje konto na IG. Że umie się ustawić do filmu żeby było ją mniej widać - równie dobrze można by się przyczepić że ludzie robią sobie makijaż w którym wyglądają lepiej zamiast gorzej. Poza tym troska ludzi o cudze zęby jest tak duża że się nie dziwię że unika szczególnej ekspozycji. No a poza tym sorry ale Maxi ma naprawdę ładne zęby patrząc na "uliczną średnią" - mają np. bardzo ładny jednolity kolor który dla wielu osób jest z powodu przebarwień praktycznie nieosiągalny.
Ty mowisz, ze wg ciebie są ładne a ja mowie, ze mnie się nie podobają. Wszystko.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 11:48   #1803
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Dokładnie. Ktoś wyraził, że podobają mu się zęby Maxi, a część dziewczyn (w tym ja) stwierdziłysmy, że nam nie, to wszystko. Eyo mądrze zauważyła, że ma to także aspekt zdrowotny i tyle. Nikt jakoś tego nie rozwleka
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 11:55   #1804
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ta jasne aspekt zdrowotny. Mam podobną wadę i u mnie nie da jej się zlikwidować wyrywając dwa-trzy zęby i zakładając aparat na kilka miesięcy. Więc naprawdę takie uwagi że to troska o czyjeś zdrowie można sobie wsadzić.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 11:58   #1805
Natalia4005
Rozeznanie
 
Avatar Natalia4005
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PC ;)
Wiadomości: 736
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Nikt tu nie daje żadnych rad.
__________________
Ja jestem piękny, ja jestem silny, ja jestem mądry, ja jestem dobry. I ja to wszystko odkryłem!

Stanisław Jerzy Lec


~~

Natalia4005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 12:06   #1806
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Dla mnie to jest ten sam poziom co "homoseksualizm mnie obrzydza ale to tylko opinia". Wyrażanie negatywnej opinii o czymś na co się nie ma wpływu lub baaaardzo ograniczony wpływ jest nie na miejscu. Trudno się czyści, może powstawać próchnica - to są fakty. Ale "nie podobają mi się jej zęby" to już inny kaliber. Rozumiem skrytykować coś na co dana osoba ma wpływ... no ale nie na wszystko się ma lub nie wszystko zmienia sie na pstryknięcie palcem. Wytykanie krzywych zębów, problemów z cerą, kształtu nosa, braku ręki to zawsze takie samo buractwo. W dodatku z czego wynika? Z jakieś dziwnego pędu do doskonałości której nie ma?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 12:18   #1807
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Ta jasne aspekt zdrowotny. Mam podobną wadę i u mnie nie da jej się zlikwidować wyrywając dwa-trzy zęby i zakładając aparat na kilka miesięcy. Więc naprawdę takie uwagi że to troska o czyjeś zdrowie można sobie wsadzić.

z całym szacunkiem ale mam wrażenie, że wypowiadasz się w temacie nie do końca dla Ciebie jasnym, pierwsze co rzuca mi się w oczy to kwestia rwania zębów przy tego typu wadzie - wiesz co ja miałam większą wadę m.in. nie było widać praktycznie obu dwójek bo jedynki i trójki je zasłaniały, jedyny nie były ustawione prosto tylko tworzyły trójkąt w kierunku środka buzi, ósemki na górze obie wyrżnięte - po prostu ząb na zębie, na rynku nie było nawet nici dentystycznych, które byłabym w stanie wcisnąć między zęby i co? i nic nie musiałam rwać, mój orto zanim zajrzał w zęby powiedział, że on nikomu zdrowy zębów nie każe rwać, widziałam też leczenia która przeprowadził i moje stężenia to był pikuś przy innych jak się okazało - u mnie w trakcie leczenia wystarczył ekspander podniebienny w celu poszerzenia łuku i problem się ulotnił
druga sprawa to czas leczenia - wybacz ale kilka miesięcy to śmieszny czas przy leczeniu ortodontycznym - takie leczenie standardowo trwa 2 lata, w 1,5 roku to się zamknie przy naprawdę małych wadach
może u orto wcale nie byłaś (bo ja zanim poszła też sobie myślałam, że na pewno będzie trzeba zęby rwać) a może trafiłaś na kogoś kto szedł na łatwizę (bo niestety ale to jest częsty problem - praktycznie wszyscy którzy poszli na więcej niż jedną konsultację orto przyznają, że trzeba szukać lekarza który nie chce rwać - rzadko trafiają się przypadki gdzie rwanie ma faktyczne uzasadnienie) natomiast Twoje komentarze kompletnie mijają się z rzeczywistością i wiesz - rób ze swoim zdrowie co tam chcesz, twoja sprawa ale to nie powód żeby innych zniechęcać do dbania o własne

dodatkowo jeszcze warto zaznaczyć, że dobry ortodonta jasno powie na wizycie, że on nie robi hollywodzkich uśmiechów tylko doprowadza zęby do stanu w który nie będzie prowadził do ich chorób - jasne często estetyka idzie w parze ze zdrowiem w tym przypadku ale osoby, które idą do orto ze względów wyłącznie estetycznych mogą się na koniec leczenia mocno zdziwić (sorry ale samym leczeniem orto efektu licówek się nie uzyska bo zwyczajnie nie każdy ma taki kształt zębów z natury)

swoja drogą wady zgryzy powodują o wiele więcej problemów niż tylko te z zębami - u mnie chociażby wada zgryzu była jedną z przyczyn migren (potrafiłam być wyłączona z życia na kilka dni, wymiotować godzinami z pustym żołądkiem - dla znawców tematu miałam komplet problemów jakie mogą przy migrenie wystąpić), od początku leczeni orto nie miałam ani jednego przypadku migreny (a był okres, że miałam co miesiąc) i komentarze, że leczenie orto to tylko estetyka na którą nie mamy wpływu jest dla mnie po prostu totalna ignorancją aspektów zdrowotnych

to się nie bez powodu nazywa LECZENIE ortodontyczne


EOT - bo kto chce to się w temat sam rzetelnie zagłębi
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2016-06-26 o 12:31
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 12:19   #1808
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
w ogóle z perspektywy czasu to ja mam mieszane uczucia do tych wszystkich amatorskich filmików paznokciowych - sobie tam robić w zaciszu domowym to spoko ale mimo wszystko nie zdecydowałabym się sama pokazywać tego innym a tym bardziej wykonywać innym bez żadnego przeszkolenia/pogłębienia wiedzy w tym temacie
no ale cóż - jest popyt, jest podaż ale szkoda tylko, że wiele dziewczyn bezkrytycznie korzysta z wiedzy z takich filmików a potem są problemy bo alergia czy inne problemy wychodzą
W sumie patrząc po takich wątkach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=915151

To bardzo by się przydały filmiki na co z aspektów higienicznych zwracać uwagę przy takich domorosłych specjalistach... i co przykre też w zakładach.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 12:30   #1809
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
W sumie patrząc po takich wątkach:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=915151

To bardzo by się przydały filmiki na co z aspektów higienicznych zwracać uwagę przy takich domorosłych specjalistach... i co przykre też w zakładach.
niestety ale od kiedy spopularyzowano ten temat to w "zakładach kosmetycznych" też często pracują amatorki - brak autoklawów, środków do dezynfekcji etc. jest nagminny
inna sprawa to, że często zabiegi się robi po koleżankach, które podstawowej wiedzy o budowie paznokcia nie mają

nie mówię, że tak jest wszędzie ale niestety taka dostępność tego typu produktów i uproszczone instrukcje użytkowania (spiłować, odtłuścić, baza, kolor, top i viola!) potęgują problem


a najlepsze jest to, że naprawdę nie potrzeba wiele czasu żeby się dokształcić bo na YT są kanały profesjonalistek, które przekazują rzetelną wiedzę w tym temacie i na własne potrzeby można się porządnie podszkolić (przy czym dalej nie uważam że nawet to dawało podstawy do wykonywania zabiegu innym osobom)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 12:32   #1810
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość


druga sprawa to czas leczenia - wybacz ale kilka miesięcy to śmieszny czas przy leczeniu ortodontycznym - takie leczenie standardowo trwa 2 lata, w 1,5 roku to się zamknie przy naprawdę małych wadach

Tu sie nie zgodzę - długość leczenia zależy tez od metody. Przy mojej trudnej wadzie zgryzu (zgryz otwarty, trójki dużo wyżej niż reszta zębów, stłoczenie, nachodzące jedynki, cofnięta dwójka, ogólnie wada której dwóch orto odmówiło leczenia) leczenie doprowadzające do zamknięcia zgryzu i prostowania do stanu z którego jestem prawie całkowicie zadowolona trwało 6 miesięcy. Leczenie przerwałam tylko ze względu na chorobę i doręczanie nie powinno trwać dłużej niż 4-5 miesięcy następnych. Wiec nie generalizujmy za bardzo .
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 12:37   #1811
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość

z całym szacunkiem ale mam wrażenie, że wypowiadasz się w temacie nie do końca dla Ciebie jasnym, pierwsze co rzuca mi się w oczy to kwestia rwania zębów przy tego typu wadzie - wiesz co ja miałam większą wadę m.in. nie było widać praktycznie obu dwójek bo jedynki i trójki je zasłaniały, jedyny nie były ustawione prosto tylko tworzyły trójkąt w kierunku środka buzi, ósemki na górze obie wyrżnięte - po prostu ząb na zębie, na rynku nie było nawet nici dentystycznych, które byłabym w stanie wcisnąć między zęby i co? i nic nie musiałam rwać, mój orto zanim zajrzał w zęby powiedział, że on nikomu zdrowy zębów nie każe rwać, widziałam też leczenia która przeprowadził i moje stężenia to był pikuś przy innych jak się okazało - u mnie w trakcie leczenia wystarczył ekspander podniebienny w celu poszerzenia łuku i problem się ulotnił
druga sprawa to czas leczenia - wybacz ale kilka miesięcy to śmieszny czas przy leczeniu ortodontycznym - takie leczenie standardowo trwa 2 lata, w 1,5 roku to się zamknie przy naprawdę małych wadach
może u orto wcale nie byłaś (bo ja zanim poszła też sobie myślałam, że na pewno będzie trzeba zęby rwać) a może trafiłaś na kogoś kto szedł na łatwizę (bo niestety ale to jest częsty problem - praktycznie wszyscy którzy poszli na więcej niż jedną konsultację orto przyznają, że trzeba szukać lekarza który nie chce rwać - rzadko trafiają się przypadki gdzie rwanie ma faktyczne uzasadnienie) natomiast Twoje komentarze kompletnie mijają się z rzeczywistością i wiesz - rób ze swoim zdrowie co tam chcesz, twoja sprawa ale to nie powód żeby innych zniechęcać do dbania o własne

dodatkowo jeszcze warto zaznaczyć, że dobry ortodonta jasno powie na wizycie, że on nie robi hollywodzkich uśmiechów tylko doprowadza zęby do stanu w który nie będzie prowadził do ich chorób - jasne często estetyka idzie w parze ze zdrowiem w tym przypadku ale osoby, które idą do orto ze względów wyłącznie estetycznych mogą się na koniec leczenia mocno zdziwić (sorry ale samym leczeniem orto efektu licówek się nie uzyska bo zwyczajnie nie każdy ma taki kształt zębów z natury)

to się nie bez powodu nazywa LECZENIE ortodontyczne
Ale ja sobie świetnie zdaję sprawę ile to trwa - dlatego napisałam że to nie tak działa że u każdego coś naprawi się szybko, lekko i przyjemnie. Byłam u więcej niż jednego lekarza. U mnie sytuacja nie jest tak drastyczna żeby któryś ząb był przysłonięty w całości. Jednak żaden lekarz robiąc symulacje nie potrafił przewidzieć jak się zachowają moje zęby w wyniku prostowania i czy nie pogorszą sytuacji albo gdyby się udało: jak szybko zęby wrócą do stanu wyjściowego, czy nie będą się chwiać itd. Dodatkowo u mnie nie wchodzi w grę tylko założenie samego aparatu: przed musiałabym mieć operację. I nadal żadnych gwarancji. To cóż... dziękuję bardzo. Dla równowagi są też osoby z bardzo małymi wadami u których leczenie nie jest skomplikowane i one są w stanie osiągnąć oszałamiające efekty wizualne w krótszym czasie.

Jak ktoś ma możliwości od czysto fizycznych po finansowe i chęci to nie jestem przeciwko prostowaniu Jestem przeciwko komentowaniu takich rzeczy. Naprawdę to dla mnie ten sam poziom co "homoseksualiści są fuj" i "ludzie bez nogi są obleśni".

Są różne przypadki z zębami: od nie da się, za duże ryzyko; po ktoś bardzo chce ale go nie stać (bo nie czarujmy się to nie jest tania zabawa i nie chce mi się tu bawić w żadne przepychanki "ale tu chodzi o zdrowie!").


---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
niestety ale od kiedy spopularyzowano ten temat to w "zakładach kosmetycznych" też często pracują amatorki - brak autoklawów, środków do dezynfekcji etc. jest nagminny
inna sprawa to, że często zabiegi się robi po koleżankach, które podstawowej wiedzy o budowie paznokcia nie mają

nie mówię, że tak jest wszędzie ale niestety taka dostępność tego typu produktów i uproszczone instrukcje użytkowania (spiłować, odtłuścić, baza, kolor, top i viola!) potęgują problem


a najlepsze jest to, że naprawdę nie potrzeba wiele czasu żeby się dokształcić bo na YT są kanały profesjonalistek, które przekazują rzetelną wiedzę w tym temacie i na własne potrzeby można się porządnie podszkolić (przy czym dalej nie uważam że nawet to dawało podstawy do wykonywania zabiegu innym osobom)
Mnie nie tyle chodzi o własne potrzeby co bardziej takie "co jest podejrzane u kosmetyczki?" w pigułce W sensie na widok czego już mozna zacząć uciekać od razu. Gdzieś np. osoby temat o dezynfekcji - nie znam się na tym zupełnie, więc takie łopatologiczne coś by do mnie najbardziej przemówiło Podstawy podstaw w jednym filmiku, coś jak u Olfaktorii o testowaniu perfum

Edytowane przez 201606270916
Czas edycji: 2016-06-26 o 12:39
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 12:45   #1812
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

ale pomijając trochę rozmowę Krolowej Julianny i Eyo to u Oleski dało radę naprostować zęby i zaczyna to z każdym razem wyglądać WOW
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 12:49   #1813
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Tu sie nie zgodzę - długość leczenia zależy tez od metody. Przy mojej trudnej wadzie zgryzu (zgryz otwarty, trójki dużo wyżej niż reszta zębów, stłoczenie, nachodzące jedynki, cofnięta dwójka, ogólnie wada której dwóch orto odmówiło leczenia) leczenie doprowadzające do zamknięcia zgryzu i prostowania do stanu z którego jestem prawie całkowicie zadowolona trwało 6 miesięcy. Leczenie przerwałam tylko ze względu na chorobę i doręczanie nie powinno trwać dłużej niż 4-5 miesięcy następnych. Wiec nie generalizujmy za bardzo .
ekhem i mi eot nie wyszedł, trudno

ja raczej chciałam napisać o normalnych metodach - jak ktoś ma wolne 15 tysięcy na łuk to i pół roku się z całą robotą zamknie bo i tak metody są dostęne a ja ktoś zajdzie w ciąże w trakcie to też się może okazać, że leczenie potrafa rok zamiast dwóch
wiadomo różnie bywa - ot chciałam popisać o standardzie na który trzeba się raczej nastawić idąc na wizytę żeby się nie rozczarować bo szczególy to już u orto


Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
(...)
Jak ktoś ma możliwości od czysto fizycznych po finansowe i chęci to nie jestem przeciwko prostowaniu Jestem przeciwko komentowaniu takich rzeczy. Naprawdę to dla mnie ten sam poziom co "homoseksualiści są fuj" i "ludzie bez nogi są obleśni".

Są różne przypadki z zębami: od nie da się, za duże ryzyko; po ktoś bardzo chce ale go nie stać (bo nie czarujmy się to nie jest tania zabawa i nie chce mi się tu bawić w żadne przepychanki "ale tu chodzi o zdrowie!").[/COLOR]
zęby jak zęby - jednym się podobają a drugiem nie, przecież nikt nie napisał, że Maxi wygląda z nimi jak uliczny żul nie wiem dlaczego opinie o samych zębach zaraz odnosisz do opinie o całej osobie - chyba dla wszystkich jest jasne, że definicją osoby Maxi nie są jej zęby mi się jej zęby też nie podobają ale w moim odczuciu taki drobnym mankament nijak nie odbiera jej urody, to wciąż śliczna dziewczyna i nie uważam, żeby to był jakikolwiek problem gdyby chodziło wyłącznie o estetykę

natomiast razi mnie nazywanie "ale tu chodzi o zdrowie" przepychanką - ponieważ właśnie o zdrowie chodzi, szczerze mi osobiście powiewało jak te moje zęby wyglądały ale poszłam na LECZENIE bo mój tata w wieku 50 lat stracił komplet zębów właśnie z powodu paradontozy wynikające z wady zgryzu, ja nie chcę w takim wieku jak on nosić sztucznej szczęki a że jest drogo? no jest - ale wcale nie tak bardzo drożej od późniejszych kosztów jak już zęby zaczną wypadać (chyba, że komuś nie wadzi nie mieć zębów) bo protezy darmowe nie są

może i są osoby, które idą do orto ze względów estetycznych - nie twierdzę, że nie - ale nie zmienia to faktu, że mimo wszystko to jest leczenie niosące za sobą konkretne pozytywne skutki zdrowotne

ja natomiast patrzę na to zupełnie inaczej niż Ty - ja uważam, że wada zgryzu to problem a nie jej poprawnie - bo moim zdaniem poprawnie wady zgryzu doprowadza wygląd właśnie do takiego jaki dostałyśmy od natury i jaki byłby bez wady - często razem z leczeniem poprawia się wygląd twarzy (owal i rysy), poprawia się wygląd ust (miałam asymetrię górnej wargi bo zapadała się na cofniętych zębach) ale to nie jest przecież poprawianie natury tylko doprowadzanie jej do takiego stanu jaki dostałyśmy w genach


teraz to naprawdę eot. idę poszukać jakiegoś filmiku na rozluźnienie

w kwestii paznokci mogę polecić kanał Suzie - dla anglojęzycznych https://www.youtube.com/channel/UCTl...m55mXYQ/videos
może takiego zbiorczego filmiku o higinie nie ma ale mimo wszystko daje wiele porad "technicznych", często tłumaczy jak i dlaczego należy przeprowadzić danych zabieg, bardzo czysto i estetyczne "pracuje"
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2016-06-26 o 12:54
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 13:04   #1814
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Dziewczyny help

Dostalam od kuzynki uzywana bluzke. Bardzo fajna bluzke Tylko jest jeden problem. Bluzka strasznie smierdzi perfumami, ktore mi bardzo nieodpowiadaja. Wiecie moze jak sie pozbyc tego zapachu? Wiem nalezy wyprac. Problem polega na tym ze pralam juz dwa razy z plynem do plukania, a zapach nic nie stracil na swojej intensywnosci. Jakies rady?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 13:07   #1815
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ekhem i mi eot nie wyszedł, trudno

ja raczej chciałam napisać o normalnych metodach - jak ktoś ma wolne 15 tysięcy na łuk to i pół roku się z całą robotą zamknie bo i tak metody są dostęne a ja ktoś zajdzie w ciąże w trakcie to też się może okazać, że leczenie potrafa rok zamiast dwóch
wiadomo różnie bywa - ot chciałam popisać o standardzie na który trzeba się raczej nastawić idąc na wizytę żeby się nie rozczarować bo szczególy to już u orto

Moje półroczne leczenie nie przewyższało kosztów jednego łuku w tradycyjnym aparacie stałym nie robiłam Invisalign tylko Clear Aligner ale rozumiem o co Ci chodziło, o najpopularniejsza "standardową" metodę aparatu stałego.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 13:10   #1816
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dziewczyny help

Dostalam od kuzynki uzywana bluzke. Bardzo fajna bluzke Tylko jest jeden problem. Bluzka strasznie smierdzi perfumami, ktore mi bardzo nieodpowiadaja. Wiecie moze jak sie pozbyc tego zapachu? Wiem nalezy wyprac. Problem polega na tym ze pralam juz dwa razy z plynem do plukania, a zapach nic nie stracil na swojej intensywnosci. Jakies rady?
Może dłuższe wietrzenie? Tylko lepiej w cieniu i na lewej stronie biorąc pod uwagę słoneczko

Na jedzeniowe zapachy działa pietruszka Może na perfumy by też pomogła jakimś cudem
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 13:17   #1817
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dziewczyny help

Dostalam od kuzynki uzywana bluzke. Bardzo fajna bluzke Tylko jest jeden problem. Bluzka strasznie smierdzi perfumami, ktore mi bardzo nieodpowiadaja. Wiecie moze jak sie pozbyc tego zapachu? Wiem nalezy wyprac. Problem polega na tym ze pralam juz dwa razy z plynem do plukania, a zapach nic nie stracil na swojej intensywnosci. Jakies rady?

Podobno wymoczenie w cieplej wodzie z sodą oczyszczoną pomaga, ale sama nie próbowałam.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 13:43   #1818
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Weni Widi Wiczi Oglądać tylko z dźwiękiem!

https://gifs.com/gif/kto-wygra-mecz-n59qoR

Kocham Twoje gify ! ♥
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 13:57   #1819
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Może dłuższe wietrzenie? Tylko lepiej w cieniu i na lewej stronie biorąc pod uwagę słoneczko

Na jedzeniowe zapachy działa pietruszka Może na perfumy by też pomogła jakimś cudem
Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Podobno wymoczenie w cieplej wodzie z sodą oczyszczoną pomaga, ale sama nie próbowałam.
Na razie wrzucilam ja do miski z duza iloscia plynu do plukania. Moze wieksza ilosc plynu pomoze. Juto jeszcze raz puszcze.

Sody chyba nie sprobuje, bo boje sie ze mogla by tkaninę uszkodzic. Z wietrzeniem sprobuje, choc u mnie teraz wiatru za duzo nie ma. Jak nie uda sie to moze jak bedzie zmimniejsze powietrze to sie uda.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 14:03   #1820
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Na razie wrzucilam ja do miski z duza iloscia plynu do plukania. Moze wieksza ilosc plynu pomoze. Juto jeszcze raz puszcze.

Sody chyba nie sprobuje, bo boje sie ze mogla by tkaninę uszkodzic. Z wietrzeniem sprobuje, choc u mnie teraz wiatru za duzo nie ma. Jak nie uda sie to moze jak bedzie zmimniejsze powietrze to sie uda.
Z czego jest ta bluzka? Bo ja już kilkukrotnie coś moczyłam w wodzie z sodą ale to raczej żeby wybielić trochę i nic się nie działo z tkaniną
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 14:30   #1821
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Z czego jest ta bluzka? Bo ja już kilkukrotnie coś moczyłam w wodzie z sodą ale to raczej żeby wybielić trochę i nic się nie działo z tkaniną
Material raczej taki w typie bawelny. Dokładnego skladu nie znam bo metka jest odcieta.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 14:40   #1822
misioqlka
Rozeznanie
 
Avatar misioqlka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 868
GG do misioqlka
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Material raczej taki w typie bawelny. Dokładnego skladu nie znam bo metka jest odcieta.
Spróbuj włożyć na dobę do worka z kawą w ziarnach, dobrze wchłania wszystkie zapachy.
misioqlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 15:22   #1823
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dziewczyny help

Dostalam od kuzynki uzywana bluzke. Bardzo fajna bluzke Tylko jest jeden problem. Bluzka strasznie smierdzi perfumami, ktore mi bardzo nieodpowiadaja. Wiecie moze jak sie pozbyc tego zapachu? Wiem nalezy wyprac. Problem polega na tym ze pralam juz dwa razy z plynem do plukania, a zapach nic nie stracil na swojej intensywnosci. Jakies rady?
Pranie z octem
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 15:24   #1824
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

A może zamrozic? Na buty działa, tylko czy material sie nie zniszczy?
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 15:55   #1825
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
nie wiem czy znacie taki zespół czy nie, ale dobrze lecą polecando
Dzięki - zakochałam się. To wakacje 2016 mam z głowy
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 16:45   #1826
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Dzięki - zakochałam się. To wakacje 2016 mam z głowy
bardzo się cieszę, że się spodobało

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Tymczasem pod filmem z paznokciami u Karo. Nie wiem czy te ludzie takie pazerne, czy juz tak przyzyczaiła wszystkich do współprac i rabacików haha
Justyna Iwanicka7 godzin temu
Karolina, namówiłaś mnie na hybrydy 🙈 masz jakiś rabat dla nas na zakupy Semilaca? 😁
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 17:07   #1827
magi18
Zadomowienie
 
Avatar magi18
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rożnowice
Wiadomości: 1 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

U Aniołka "Uskrzydlone kobiety - Aldona - YerbaMama"
__________________
O książkach: booklikes
lubimyczytac

Wyzwanie zwane życiem ---> "Milion cudownych listów"
magi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 17:19   #1828
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

widać, że masełkowe te pomadki i bardzo napigmentowane

__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 17:59   #1829
martin2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Obejrzyjcie:

https://www.youtube.com/watch?v=iy1F...ature=youtu.be
martin2406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 18:04   #1830
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez martin2406 Pokaż wiadomość
Już wszyscy to widzieli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 556765b2a61b3.jpg (63,2 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez wraaakczasu
Czas edycji: 2016-06-26 o 18:09
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.